סקירת TunnelBear 2020

סקירת ה- VPN של TunnelBear שלנו מצאה חברה עם חוש הומור “דובי” באבטחת התעבורה באינטרנט והפרטיות המקוונת שלך. לשם כך הם פיתחו רשת VPN מאובטחת. ל- TunnelBear יישומים מותאמים אישית למכשירי Windows, Mac OS X, Android ו- iOS. זה מקל על כולם להשתמש בשירותם כמעט מכל מקום בעולם.


מנהרת דוב

תמחור והצעות מיוחדות

Tunnelbear מציע גם שירות VPN בחינם וגם שירות VPN בתשלום. הם מספקים למשתמשים 500 מגה בייט לחודש רוחב פס בחינם. אנו חשים שמגבלת רוחב הפס זו אינה מספיקה למשתמשי VPN רגילים ובוודאי שלא מספיק למי שאולי ירצה להזרים HD או תוכן וידאו טוב יותר. לשירותם בתשלום אין מגבלות רוחב פס חודשיות.

תמחור מנהרה

לכן סקירת ה- VPN של TunnelBear מתמקדת בעיקר בתכונות של השירות בתשלום שלהם. ניתן לרכוש את השירות בתשלום בשלוש תכניות אורך טווח שונות. תנאים אלה הם חודשיים, שנתיים ושנתיים. מחיר יחיד של השירות שלהם מתומחר ב -9.99 דולר. עם זאת, TunnelBear מציעה א 58% הנחה אם אתה רוכש מנוי לשנתיים במחיר של 99.99 $. המשמעות היא שתוכלו לקבל שנתיים משירותם במחיר של 4.17 $ בלבד לחודש.

לא משנה איזו תוכנית תרכוש, VPN של TunnelBear מציע את היתרונות הבאים:

 • תמיכה במערכת הפעלה – ל- TunnelBear יש אפליקציות לכל המכשירים שלך: Mac OS X, Windows, iOS, Android ו- Chrome.
 • מכשירים – אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית.
 • הצפנה – הנתונים שלך מוגנים באמצעות AES-256 באמצעות פרוטוקולי OpenVPN, IKEv2 ו- IPSec VPN.
 • תמיכה טכנית – תהיה לך עזרה בכל פעם שתזדקק לה, 24x7x365, באמצעות דואר אלקטרוני.
 • מיקומים – אתה יכול להתחבר לשרתים ב 20 מדינות שונות עם גישה רוחב פס בלתי מוגבלת.
 • חסימת Tracker – VPN Tunnelbear חוסם מגוון עוקבים מקוונים.
 • תכונות נוספות אלה כוללים ערנות, מנהרה אוטומטית, תמיד פועלים, GhostBear, עקיפה של TCP ורשתות מהימנות. אנו נבחן את הדברים בהמשך בסקירת ה- VPN של TunnelBear.

לשלם עבורך מנוי TunnelBear VPN הוא קל. הם מקבלים תשלומי כרטיסי אשראי באמצעות ויזה, מאסטרקארד ואמריקן אקספרס. למי שמעוניין לנסות אפשרות תשלום אנונימית יותר, אתה יכול גם לשלם עבור המנוי שלך באמצעות המטבע המצרי, ביטקוין. TunnelBear כבר לא מקבל את Paypal.

שירות VPN בחינם

כפי שציינו לעיל, TunnelBear VPN מציעה גרסת 500 מגה בחינם לשירותם שאינה מספקת גישה לאוסטרליה אך יש לה גישה ל -19 המדינות האחרות ברשת השרתים שלה. אתה יכול להשתמש בזה כדי לוודא שהמכשירים שלך עובדים עם השירות שלהם לפני שתחליט לרכוש אותו. זכור כי יתכן ושירות זה אינו מהיר כמו ה- VPN בתשלום שלהם בגלל עומס שרתים. למרבה הצער מכיוון שהם אינם מציעים החזרים, יתכן שתצטרך לרכוש מנוי בתשלום כדי לבדוק את מהירות השירות שלהם באופן מלא.

מיקומי רשת ושרת VPN של TunnelBear

ל- TunnelBear VPN רשת שרתי VPN קטנה אך גדלה והולכת וגדלה, המשתרעת כיום על 20 מדינות שונות. יש להם מיקומי שרתים בצפון, מרכז ודרום אמריקה, אסיה, אירופה ואוקיאניה. אלה נבחרו כדי לספק לרשת שלהם את הכיסוי הגלובלי ביותר. מיקומים אלה הם כדלקמן:

 • צפון, מרכזי, ו דרום אמריקה
  • ברזיל, קנדה, מקסיקו, ארצות הברית
 • אסיה
  • הונג קונג, הודו, יפן, סינגפור
 • אירופה
  • דנמרק, צרפת, גרמניה, אירלנד, איטליה, הולנד, נורבגיה, ספרד, שוודיה, שוויץ, בריטניה
 • אוקיאניה
  • אוסטרליה

מיקומי שרתי רשת אלה מאפשרים לשירות VPN של TunnelBear לספק את הגישה הגדולה ביותר לתוכן מדיה זורם. משמעות הדבר היא כי השימוש בשירות שלהם יאפשר לך להגדיל את אפשרויות הבידור המקוונות שלך. מה שחשוב יותר, תוכלו לצפות בתוכן זה כמעט מכל מקום בעולם.

בקר ב- TunnelBear

VPN של TunnelBear והפרטיות שלך באינטרנט

VPN של TunnelBear מכבד את פרטיותך המקוונת על ידי הפניית השאילתות שלך דרך שרתי DNS של Google. כל כתובות ה- IP המוקלטות על ידה הן אלה המסופקות על ידי שרתי ה- VPN. הם לא רושמים אף אחד מהמידע שאליו אתה ניגש או אתרים שאתה מבקר בהם בעת השימוש בשירות שלהם. להלן קטע קטן ממדיניות הפרטיות שלהם:

TunnelBear במפורש אינו אוסף, מאחסן או רושם את הנתונים הבאים:

כתובות IP המבקרות באתר שלנו
כתובות IP בחיבור שירות
שאילתות DNS בזמן שאתה מחובר
כל מידע על היישומים, השירותים או האתרים שמשתמשים משתמשים בהם כשהם מחוברים לשירות שלנו

מההצהרה שלעיל, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שפרטיותך מוגנת היטב בעת השימוש בשירות VPN של TunnelBear. מתוך אינטרס שקיפות ופתיחות מדיניות הפרטיות שלהם קובעת את כל המידע שהם אוספים ואיך הוא משמש. הם גם משביתים את יציאות הטורנט וה- P2P כך שהם לא צריכים לבצע שום רישום. לכן הם אינם בחירה טובה אם ברצונך להשתמש בשירותים אלה.

שלא כמו שירותים מסוימים שאומרים שהם רושמים אפס, VPN של TunnelBear אומר שהם אוספים ומאחסנים נתונים תפעוליים מינימליים. נתונים אלה כוללים את הדברים הבאים:

 • גרסת מערכת הפעלה;
 • גרסת אפליקציית VPN של TunnelBear;
 • האם המשתמש היה פעיל במשך החודש (0 או 1); ו
 • רוחב הפס הכולל בו נעשה שימוש לפי חודש.

מכיוון שהם לא רושמים מידע על כתובות IP, לא ניתן לייחס אף אחד מנתונים אלה למשתמש ספציפי בכל זמן מוגדר. יתר על כן, הם גם חושפים כיצד משתמשים בכל אחד מאלו במדיניות הפרטיות שלהם.

TunnelBear ממוקמת בקנדה וכל המידע המאפשר זיהוי אישי (PII) נשמר בגבולותיו ובכפוף לחוקי השיפוט הקנדיים שיכולים להיות מגבילים מכיוון שהם מדינה “חמש עיניים”. עם זאת, כפי שהם מציינים גם במדיניות הפרטיות שלהם:

TunnelBear אינו מאחסן משתמשים שמקורם בכתובות IP כאשר הם מחוברים לשירות שלנו ולכן אינם יכולים לזהות משתמשים כאשר מסופקים כתובות IP של השרתים שלנו. בנוסף, איננו יכולים לחשוף מידע אודות היישומים, השירותים או האתרים שהמשתמשים שלהם צורכים בזמן שהם מחוברים לשירותים שלנו; שכן TunnelBear אינו מאחסן מידע זה.

זה אמור לעזור להקל על כל החשש שמיקומם עלול להיווצר ביחס לפרטיותך. אם יש לך טעות כלשהי בעניין זה, אנו ממליצים שתקרא בעצמך את מדיניות הפרטיות המלאה. ניתן למצוא אותו באתר שלהם.

TunnelBear VPN אבטחה ותמיכה טכנית

כל תנועת האינטרנט שלך מוצפנת אוטומטית באמצעות אלגוריתם AES-256 בזמן שאתה משתמש בשירות VPN של TunnelBear. הצפנת רמקולים אפילו לא ניתנת כאופציה. הפרוטוקולים בהם משתמש הרשת שלהם הם OpenVPN ו- IPSec / IKEv2. הטבלה שלהלן ממחישה כיצד יישומים אלה ליישומים השונים שלהם עבור מכשירים שונים.

DeviceProtocolData
EncryptionData
אימות לחיצת יד
חלונות
Mac OS X
אנדרואיד
OpenVPNAES-256-CBCSHA-256קבוצה של 4096 ביט DH
iOS 9 ואילךIKEv2 / IPSecAES-256-CBCSHA-2562048 קבוצת DH
iOS 8 ומוקדם יותרIPSecAES-128-CBCSHA-1קבוצת DH של 1548 ביט

כדי להבין קצת יותר על אבטחת ה- VPN של TunnelBear, זה עוזר להבין את החלקים המרכיבים אותו. אלה מורכבים מהבאים:

 • פרוטוקולים – זוהי מערכת כללים המסדירים חילופי נתונים או העברת נתונים בין מכשירים שונים. הם משתמשים בפרוטוקול OpenVPN, קוד פתוח לכל מכשירי iOS פרט. זהו אחד מהפרוטוקולים הטובים ביותר ל- VPN הקיימים כיום. VPN של TunnelBear משתמש ב- IKEv2 שהוא אחד הפרוטוקולים המהירים ביותר ל- iOS ומספק אבטחה מעולה באמצעות IPsec.
 • הצפנת מידע – זהו האלגוריתם המשמש להצפנת הנתונים כך שהוא לא יוכל לקרוא על ידי צדדים שלישיים כלשהם. הוא משמש כדי להגן על כל תעבורת האינטרנט שלך מפני עיניים סקרניות: בין אם הם ספקי שירותי אינטרנט, סוכנויות ממשלתיות או סומק. TunnelBear VPN מיישם צופן AES (Advanced Encryption Standard) בעל חוזק 256 סיביות ושרשור חסום להצפנת כל התעבורה באינטרנט. זהו תקן ההצפנה של ממשלת ארה”ב למידע סודי.
 • אימות נתונים – זהו אלגוריתם שעוזר להבטיח כי הנתונים שנשלחו לא השתנו בשום צורה מצורתם המקורית. אימות נתונים הוא על ידי SHA (אלגוריתם מאובטח עם האש) עם 256 ביטים שהוא מאובטח ברוב התקנים.
 • לחיצת ידיים – זוהי סדרה של פרוטוקולים והעברת מפתחות המאפשרת למכשירים לאמת אחד את השני במהלך החיבור הראשוני שלהם. זה מתרחש לפני שמעבירים מפתחות הצפנה, פרוטוקולי חיבור או מידע אחר בין המכשירים. חיבורי הרשת VPN של TunnelBear משתמשים בחילופי מקשים של Diffie-Hellman בעוצמה של 4096 או 2048 ביט שנחשבים מאוד בטוחים ומספקים סודיות קדימה על ידי חידוש מפתחות חיבור לכל חיבור..

בהתבסס על פרמטרים אלה, קל לראות כי TunnelBear לוקח את האבטחה המקוונת שלך ברצינות ויישמה את השירות שלהם באמצעות כמה מטכנולוגיות ההצפנה הטובות ביותר שקיימות כיום..

תשמחו לדעת שגם אתם תהיו מוגנים גם מפני דליפות DNS. בדקנו את TunnelBear VPN באמצעות בדיקות דליפת DNS בסיסיות והן מורחבות במיקומי רשת מרובים. התוצאות לחיבור הברזילאי אופייניות למה שגילינו והן מראות שרק שרת אחד נמצא עם IP בברזיל. תוצאות אלה מראות כי לא נמצאו דליפות DNS.

בדיקת דליפת DNS מורחבת של TunnelBear VPN

תמיכה טכנית זמינה 24x7x365 באמצעות דואר אלקטרוני. ממוצע זמני הסיבוב הוא 24 שעות. ל- VPN של TunnelBear יש גם מסד נתונים טוב מאוד בנושא מידע ושאלות נפוצות בדף העזרה של אתר האינטרנט שלהם שיכול לענות על רבות מהשאלות הטכניות שלך. הם גם שומרים על נוכחות במדיה החברתית באתרים כמו פייסבוק, טוויטר ו- Google+. הבלוג שלהם הוא מקור טוב למידע על תכונות אבטחה חדשות.

בקר ב- TunnelBear

סקירת VPN של TunnelBear: בדיקות דיבוריות

יצירת חשבון VPN של TunnelBear

כדי להירשם כמנוי בתשלום לשירות VPN של TunnelBear, פשוט בחר בלחצן “התחל עכשיו”. פעולה זו תפתח את דף הגדרת החשבון.

תהליך המנוי של TunnelBear

הרשמה לשירות VPN של TunnelBear היא קלה ודורשת שלושה צעדים בלבד:

 • בחר את תקופת החיוב שלך.
 • הזן את כתובת הדוא”ל שלך.
 • בחר את אמצעי התשלום שלך והזן את פרטי התשלום שלך.

לאחר מכן תקבל דוא”ל מסביר פנים מ- TunnelBear המכיל את פרטי החשבון שלך ואת פרטי הכניסה שלך.

מוריד תוכנת VPN של TunnelBear

לאחר שנרשמתם לחשבון, תוכלו להוריד את האפליקציה המתאימה של TunnelBear VPN למכשיר שלכם. ראשית, בחר “הורד” מהתפריט הראשי של אתר האינטרנט שלהם. זה יפתח את דף ההורדה.

הורדת תוכנת TunnelBearבחר בסמל המכשיר שלך כפי ש- Windows נבחר בדוגמה זו. לאחר מכן לחץ או הקש על הכפתור שמתחת למפה. עבור Windows ו- Mac OS X, זה יתחיל בתהליך ההורדה של תוכנת לקוח VPN של TunnelBear. זה יציע להריץ או לשמור את התוכנה במחשב שלך. אנו ממליצים לשמור את התוכנה ואז להפעיל אותה כמנהל כדי להתחיל בהליך ההתקנה. עבור תוכנת הנייד הקשה על הכפתור תעביר אתכם לחנות המתאימה שם תוכלו להשלים את תהליך ההתקנה של האפליקציה או התוסף..

המפרטים להפעלת תוכנת TunnelBear VPN לפי פלטפורמת מערכת ההפעלה והתוספים הם כדלקמן:

 • אנדרואיד – 4.0.1 ומעלה.
 • iOS – iOS 8.0 ואילך.
 • Mac OS X – 10.10 ואילך.
 • חלונות – 7 ומעלה.
 • סיומת Chrome – דפדפן 22+ במערכת ההפעלה Windows, Mac OS X, Linux ו- Chrome
 • סיומת אופרה – דפדפן האופרה ב- Windows ו- Mac OS X
 • חוסם – תוסף בחינם ל- Chrome המשמש יחד עם שירות VPN בכל מכשירים התומכים בדפדפן כרום.

בקר ב- TunnelBear

לקוח Windows TunnelBear VPN Windows

התקנת לקוח של Windows

לאחר שהורדת את תוכנת לקוח Windows, הפעל אותה כמנהל כדי להתחיל את תהליך ההתקנה למחשב שלך. יתכן שתראה מסך להתקנת Microsoft.Net Framework. אם כן, לחץ על הלחצן “קבל והתקן” כדי להוסיף אותו. שימו לב שההורדה הזו תארך מספר דקות. לאחר התקנת המסגרת תראה מסך TOS של TunnelBear VPN. וודא שתנאים אלה מקובלים עליך. לאחר מכן לחץ על כפתור “אני מסכים” כדי להמשיך בתהליך התקנת הלקוח.

התקנת VPN של TunnelBear VPN Windows

לאחר השלמת תהליך זה, תראה את מסך האימות. הזן את כתובת הדוא”ל בה השתמשת כדי ליצור את חשבונך ואת הסיסמה שלך בכדי להתחבר ללקוח בפעם הראשונה. תצטרך להזין שוב את פרטי הכניסה שלך רק אם אתה מתנתק מהלקוח. רק יציאה ממנו לא תדרוש אימות בהפעלה מחדש.

TunnelBear VPN כניסה ולוח המחוונים הראשי

לאחר שתסיים להתחבר ואישורי האישור שלך התקבלו על ידי רשת TunnelBear, תראה מבוא קצר לתוכנת Tunnelbear שמוצגת להלן. אתה יכול לעבור דרך מצגת השקופיות הזו או לדלג עליה. לאחר מצגת השקופיות שתשלים את לוח המחוונים הראשי עבור לקוח ה- TunnelBear VPN של Windows. זה מוצג מימין למעלה.

TunnelBear VPN הצגת מצגת

הגדרות לקוח של Windows

לפני שאנו מסתכלים על ה- VPN של Tunnelbear בפעולה, בואו נסתכל תחילה על ההגדרות שלה. ניתן לגשת לאלו על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים שמשמאל ללוח המחוונים הראשי. הגדרה זו מחולקת לארבע קטגוריות עיקריות:

 • כללי
  • סטארט – אפ – זה מאפשר לך להפעיל את הלקוח באופן אוטומטי בעת הפעלת Windows. זה יחד עם VigilantBear מבטיח שאתה תמיד מחובר ל- VPN בעת השימוש באינטרנט.
  • עקיפת TCP – זה משמש לחיבור באמצעות פרוטוקול TCP במקום UDP ברירת המחדל. הגדר רק אם אתה נתקל בחיבורים שגויים (חיבורים נופלים לסירוגין). זה קורה לפעמים עם טווחים ארוכים וקשרים חלשים. שלא כמו UDP, TCP משתמש באימות מנות ויכול להאט את המהירות שלך אך זה גם עוזר לייצב את החיבור שלך.
  • התראות – החלט בעצמך אם ברצונך לקבל הודעה בנוגע לבעיות חיבור כלליות או רשתות לא מאובטחות.

TunnelBear הגדרות כלליות ואבטחה

 • אבטחה
  • ViglantBear – זהו יישום TunnelBear של “Kill Switch” באינטרנט. אם מוגדר וחיבור ה- VPN נופל, הוא יחסום את הגישה לאינטרנט באופן זמני עד שהחיבור יוקם מחדש. זה יעזור לשמור על כתובת ה- IP האמיתית שלך מפני הצגת ה- VPN.
  • GhostBear – זה יסווה את הנתונים המוצפנים שלך ויגרום להם להיראות יותר כמו תנועה באינטרנט רגילה. זה יכול להיות טוב אם ספק האינטרנט שלך מצוברח או מתגבר על סוגיות צנזורה. הגדר זאת רק אם אתה זקוק לו מכיוון שהתקורה הנוספת המעורבת יכולה להאט את מהירות החיבור שלך.
 • רשתות מהימנות
  • החלף את פעולתו – הפעל את זה לרשתות הלבן שהן יפעלו ללא ה- VPN. השתמש בלחצן “הוסף לרשתות מהימנות” כדי להוסיף רשת המוצגת לרשימת ההיתרים. כל רשת Wi-Fi שלא מופיעה ברשימת ההיתרים תפעיל אוטומטית את TunnelBear VPN להפעלה.

TunnelBear VPN Trust והגדרות חשבון

 • חשבון
  • נהל חשבון – רשום את חשבונך ומאפשר לך לנהל אותו מדף האינטרנט.
  • להתנתק – בחירה באפשרות זו תתנתק מהלקוח ותצטרך להזין את כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך בפעם הבאה שתפעיל את הלקוח..
  • עזרה – פעולה זו תפתח את דף העזרה לאתר TunnelBear VPN בדפדפן שלך.
  • בדוק עדכונים – בדוק אם יש גרסה אחרונה של הלקוח ואפשר לך להתקין אותה.
  • שלח דו”ח – שלח בעיה לצוות התמיכה הטכנית ב- Tunnelbear VPN בנוגע לתגובה או בעיה. הוא שולח איתו נתוני חיבור באופן אוטומטי, או שתוכל לייצא אותם לקובץ.

בקר ב- TunnelBear

שימוש ב- TunnelBear VPN עבור Windows

כעת לאחר שבחנו את ההגדרות עבור לקוח VPN של TunnelBear, הבה נבחן זאת בפעולה. החיבור לרשת קל וניתן לעשות זאת בלחיצה או שתיים בלבד. ישנן שלוש דרכים בהן תוכלו להתחבר לשרת ברשת TunnelBear. ראשית אתה יכול פשוט ללחוץ על מיקום במפה כפי שעשינו עבור הממלכה המאוחדת למטה.

חיבור לנהרת מנהרות באמצעות מפהבחר “כן” בתיבת הדו-שיח שהתקבלה. זה כל מה שיש בזה. תתייחסו אל אנימציה של מנהור דובים למיקום הווירטואלי שבחרתם. תוך מספר שניות הדוב יגרש את ראשו מהסל בסגנון המדינה שבחרת על המפה. בנוסף לכל זה המסך יתמלא בצבע והמצב יופיע מואר במצב פועל. כך קל לראות שאתה מוגן על ידי רשת VPN של TunnelBear, רק במבט חטוף על לוח המחוונים..

אתה יכול למזער את הלקוח לשורת המשימות או למקסם אותו כדי להעלות את המסך כולו אם ברצונך להשתמש בסמלי הבקרה של חלונות בפינה השמאלית העליונה. לחיצה על ה- X ממזערת את הלקוח למגש המערכת אם אתה מחובר לשרת TunnelBear. לאחר מכן תוכל לנתק את הלקוח או לצאת ממנו. אחרת, אם אינך מחובר לשרת, לחיצה על ה- X תסגור את תוכנת הלקוח. יציאה ממגש המערכת או סגירת הלקוח לא תחייב שתזין שוב את אישורי האימות שלך בעת ההפעלה הבאה.

הדרך השנייה שבה תוכלו להתחבר לשירות VPN של TunnelBear היא לבחור אוטומטית מרשימת השרתים. השתמש בזה אם אתה רק רוצה פרטיות ולא כתובת IP של מדינה מסוימת. זה יחבר אותך לשרת המהיר ביותר ברשת שלהם מהמיקום הנוכחי שלך.

הדרך הסופית להתחבר אם אינך מעוניין לגלול במפה היא לבחור מיקום מרשימת השרתים הנפתחים. זה מקל על מעבר שרתים בין מיקומים מרוחקים. זה ממחיש על ידי מעבר משרת בבריטניה לאחד באוסטרליה.

רשימת שרת VPN של TunnelBear

כפי שאתה יכול לראות, קל להתקין ולהשתמש בו לקוח TunnelBear עבור Windows. כל מה שצריך זה קליק אחד או שניים על העכבר ותוכלו להתחבר לכל אחד משרתי הרשת שלהם. בחירת פרוטוקול והצפנה נעשו עבורך. הם פשטו את הגדרות הלקוח כך שמעט מאוד ידע טכני נדרש כדי להשתמש בשירות שלהם ובכל זאת כולל תכונות מתקדמות כמו הפעלה אוטומטית, מתג להרוג, מצב VPN התגנבות ורשתות מהימנות. בקיצור, הם יצרו ממשק מהנה וקל לשימוש עבור משתמשי Windows כדי שיוכלו להתחבר לרשת שלהם ולהגן על פרטיותם המקוונת..

TunnelBear עבור Mac OS X

האפליקציה ל- Mac OS דומה מאוד לזו של לקוח Windows. הוא מכיל את אותן התכונות המתקדמות VigilantBear (מתג להרוג), GhostBear (מצב התגנבות) ורשימת רשימת מהימנות מהימנות להגנה מפני רשתות Wi-Fi לא מאובטחות. יש לו את אותו המראה והתחושה של מקבילו Windows. הבדל אחד הוא בכך שהיא דורשת התקנה של כלי עוזר כדי שהתוכנה תוכל להחזיר את כל הגדרות האינטרנט שלך למצב רגיל. יהיה עליך להזין את סיסמת מנהל המערכת על מנת לאפשר ל- TunnelBear להתקין כלי זה.

בקר ב- TunnelBear

VPN של TunnelBear לאנדרואיד

התקנת אפליקציית אנדרואיד והפעלה

תהליך ההתקנה של אפליקציית Android TunnelBear VPN Android מתחיל בבחירת סמל האנדרואיד בדף ההורדה של האתר שלהם. זה יציג את המסך להורדת אפליקציית Android. מכאן, לחץ על כפתור “Google play” כדי לעבור לחנות להתקנת האפליקציה. כאשר שם, לחץ על כפתור “התקן” ולחץ על כל ההודעות שיופיעו עד לסיום ההתקנה. הקש על כפתור “פתח” כדי לפתוח את האפליקציה לזמן האגרוף.

התקנת אפליקציות אנדרואיד ל- TunnelBear VPN

ברגע שהאפליקציה תיפתח היא תציג מסך ליצירת חשבון. אם כבר יש לך חשבון כמונו, הקש על הקישור “התחבר”. פעולה זו תפתח את מסך הכניסה בו תוכלו להזין את כתובת הדואר האלקטרוני והסיסמה שלכם המשמשים ליצירת החשבון. לאחר שהזנת את האישורים שלך, הקש על כפתור “התחבר”. לאחר מכן תוכלו לראות מסך מסביר פנים הומוריסטי. הקש על “קבל מנהרה!” כפתור לפתיחת לוח המחוונים הראשי. בפעם הראשונה שתפעיל את האפליקציה היא תוצג עם כמה רמזים מועילים להפעלת חיבור ה- VPN ולשינוי מדינות וירטואליות במרכז השליטה הראשי..

TunnelBear VPN כניסה לאפליקציות אנדרואיד

לפני שנבדוק את אפליקציית ה- VPN של TunnelBear בפעולה, נבדוק תחילה את האפשרויות. ניגש למסך האפשרויות על ידי הקשה על סמל התפריט בפינה השמאלית העליונה של לוח המחוונים.

TunnelBear VPN לתכונות אפליקציות אנדרואיד

חלקם הומוריסטיים ומוסיפים אסתטיקה לממשק האפליקציה. לאחרים אופי רציני יותר לעזור לשמור על האבטחה והפרטיות המקוונת שלך. התכונות האסתטיות כוללות צלילי דוב נוהמים על חיבורים, משוב רטט ועננים מפותלים המרחפים על גבי מפת הממשק.

תכונות האבטחה המתקדמות יותר כוללות את הדברים הבאים:

 • התחבר אוטומטית ל- Wi-Fis לא מאובטח – הפעלת פעולה זו תעזור להבטיח שאתה מוגן כשאתה נרגע במקום החם האהוב עליך.
 • GhostBear – מצב התגנבות עבור חיבורי VPN של TunnelBear. הוא משמש כדי להסתיר את תנועת ה- VPN שלך בפני מי שאולי ירצה להצער או לצנזר אותה.
 • VigiliantBear – זהו מתג להרוג שיעצור את הגישה לאינטרנט באופן זמני אם חיבור ה- VPN ייפול עד לשחזורו.
 • SplitBear – זה יאפשר לך לבחור יישומים המותקנים במכשיר שלך שאינך מעוניין לחדור דרך ה- VPN.
 • רשתות מהימנות – השימוש בזה יאפשר לך ליצור רשימת רשימה של רשתות שאתה בוטח בהן. כל רשת שתנסה להתחבר אליה לא ברשימה זו תגרום אוטומטית להפעלת ה- VPN.

TunnelBear VPN תכונות אפליקציות אנדרואיד

בקר ב- TunnelBear

אפליקציית Android TunnelBear VPN אנדרואיד בפעולה

ניתן להתחבר לרשת TunnelBear על ידי הקשה על מיקום מפה המיוצג על ידי אחת מסלי הדבש. פעולה זו תפתח דו שיח ושואל אם ברצונך ליצור מנהרה לאותו מיקום. תשובה “כן” תחבר אותך לשרת VPN באותה מדינה. בפעם הראשונה שתתחבר לרשת TunnelBear, האפליקציה תבקש ממך לאפשר הרשאות להקמת שירות VPN. הקש על “אישור” ותהליך החיבור יופעל. אתה תראה אנימציה חמודה של דוב החופר מהמיקום הנוכחי שלך למדינה שבחרת, ואז הוא יגיע מהסל שם ושם תלוי באפשרויות שנקבעו “שואג” בקול רם.

יישום אנדרואיד TunnelBear VPN אנדרואיד לשימוש ראשון

ניתן לבחור את המדינה הווירטואלית שלך על ידי הקשה על המדינה המחוברת אליה לאחרונה בתחתית לוח המחוונים הראשי. זה יפתח רשימת מיקומים שאליהם תוכל להתחבר. בראש רשימה זו נמצאת הבחירה “אוטומטי”. בחירה בזה תחבר אותך למדינה המהירה הזמינה כעת ממיקומך. במקרה שלנו, זה חיבר אותנו לקנדה למרות שאנחנו נמצאים בארצות הברית.

אם בחרת במדינה וירטואלית אחרת בזמן שאתה מחובר לרשת VPN של TunnelBear, האפליקציה תנתק אותך אוטומטית מהשרת הנוכחי ותחבר אותך שוב אל החדש. לפיכך שינוי מיקומים וירטואליים מקנדה ליפן דרש רק ברז בודד. אם תבחר במיקום תוך ניתוק מהרשת, הוא יגלול במפה ויבקש ממך להתחבר למיקום זה על ידי הקשה על מיקום מפה למעלה. ניתוב מתג החיבור הוא כל מה שצריך כדי להתנתק מהרשת.

אפליקציית Android TunnelBear VPN אנדרואיד בפעולה

ניתן לראות כי אפליקציית Android TunnelBear VPN Android קלה מאוד להתקנה ולהגדרה. זה דומה מאוד למראה והן לפונקציונליות לתוכנות המותאמות אישית האחרות שלהם. הממשק פשוט ומעוצב היטב. זה מקל על כולם להשתמש במכשירי ה- Android שלהם כדי להתחבר לרשת שלהם וליצור כתובות וירטואליות. חלק גדול מהפרטים הטכניים מטופלים מאחורי הקלעים. עם זאת הוא כולל כמה תכונות מתקדמות כמו חיבור אוטומטי ל- Wi-Fis לא מאובטח, מתג להרוג ומצב התגנבות.

TunnelBear VPN ל- iOS

אפליקציית TunnelBear למכשירי iOS דומה במראה ובשימוש במקביל לאנדרואיד. זה מקל על החיבור באמצעות סוגים רבים של מכשירים. עם זאת אין לה מתג להרוג או מצב התגנבות עקב אילוצים שהוטלו על ידי מערכת ההפעלה של אפל.

בקר ב- TunnelBear

מבחן מהירות TunnelBear VPN

היינו מרוצים מהביצועים הכוללים של שירות VPN Tunnelbear. זה הופיע בצורה מעוררת הערכה במבחן המהירות שלנו למיקומי שרת מרובים. אתה יכול לראות דוגמה למהירות שלה בעת השימוש ב- VPN ממבחן המהירות שלהלן. כצפוי, חלה ירידה מסוימת במהירות תוך חיבור לשרת ה- VPN שלהם בגלל הצפנת התעבורה באינטרנט. עם זאת, זה היה קטן עבור שירות ה- VPN של TunnelBear.

מבחן מהירות TunnelBear VPN

כפי שתוכלו לראות מהתמונות שלמעלה, חיבור המוצפן של Tunnelbear VPN הוריד את מהירות ההורדה של ספק שירותי האינטרנט הבסיסי שלנו מ- 23.65 Mb / s ל- 22.24 Mb / s. מדובר בירידה של קצת פחות מ -6% לשרת בטורונטו, ON, הקרוב לזה שמושג על ידי שירותים גדולים בהרבה. תוצאות דומות התקבלו כאשר בדקנו מיקומי VPN אחרים ברשת שלהם. הירידות הממוצעות היו בין טווח 5% -10%. אובדן מהירות חיבור קטן זה שווה בהחלט את השקט הנפשי המסופק על ידי אבטחת כל הנתונים המקוונים שלך. בנוסף, שירות ה- VPN מוסיף את היתרונות הנוספים הכרוכים בהגדלת אפשרויות הבידור המקוונות שלך, ומגן עליך מפני מצערת על ידי ספקי אינטרנט קנאים יותר, ומאפשר ליהנות מחוויה אינטרנטית פתוחה יותר על ידי סיכול צנזורה במקום הנוכחי..

מחשבות סופיות של TunnelBear VPN

VPN של TunnelBear נמצא בענף ה- VPN מאז 2011. הוא הוקם על ידי ריאן דוכ’וק ודניאל קלדור, ובסיסם נמצא בטורונטו, קנדה. למרות שהם נוקטים לעיתים בגישה הומוריסטית, הם ברצינות רבה לשמור על פרטיותך המקוונת. אפשר אפילו לומר שהם שומרים על זה “כמו שאם דוב עושה את הגורים שלה”.

ל- VPN של TunnelBear יש אתר פשוט אך מעוצב היטב. הם פיתחו תוכנה מקצועית עם צד הומוריסטי כדי להקל עליך להתחבר לשירות VPN שלהם ולהשתמש בהם. תוכנה מותאמת אישית זו מכסה את Windows, Mac OS X, Android ו- iOS, עם סיומות לדפדפני Chrome ואופרה. יש להם גם חוסם עוקבים וחוסם זדוניות עבור דפדפן Chrome בו תוכלו להשתמש יחד עם שירות VPN כדי להגביר את האבטחה שלכם בזמן הגלישה באינטרנט. ללקוחות Windows, Mac OS X ו- Android שלהם יש מתג להרוג ומצב התגנבות כדי להימנע מצנזורה.

רשת VPN של TunnelBear מתוכננת באמצעות כמה מאלגוריתמי ההצפנה הטובים ביותר שקיימים כיום. הוא משתמש בפרוטוקול OpenVPN עבור Windows, Mac OS X ו- Android. IKEv2 משמש לחיבור מכשירי iOS. כל הצפנת הנתונים משתמשת AES-256-CBC למעט iOS 8 ואילך, המשתמשת AES-128-CBC. הנתונים שלך מאומתים באופן מאובטח כדי לשמור מפני שינויים בהם מבחוץ או מה שנקרא “אדם בתקיפות אמצעיות”. לחיצת יד ראשונית עם השירות משתמשת בחילופי מפתחות מוכחים של דיפי-הלמן בעוצמה 4096 או 2048 ביט שנחשבת לבטוחה מאוד ומספקת סודיות קדימה לפגישות שלך..

קל להתקין ולהשתמש בכל היישומים המותאמים אישית שלהם. רק כמה לחיצות על העכבר או הברזים על המסך יחברו לרשת שלהם תוך שניות ובטוחים מעיניים סקרניות. כל הממשקים לתוכנה המותאמת אישית שלהם דומים, מה שמקל עליך לגשת אליו במספר מכשירים. יש להם מסד נתונים מידע ותשובות לשאלות נפוצות כדי לעזור לענות על כמה מהשאלות שלך. יש להם גם תמיכה בדוא”ל 24x7x365 וחשבונות במדיה החברתית כדי לעזור בכל נושא שיש לך. האזהרה היחידה לשירות VPN של TunnelBear היא שהם משביתים יציאות טורנט ו- P2P כך שהם לא מועמדים טובים עבורך אם אתה מחפש VPN המאפשר שיתוף קבצים..

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • ל- VPN של TunnelBear יש לקוחות עבור Windows, Mac OS X.
 • יש להם אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד.
 • יש להם תוספי דפדפן עבור Chrome ואופרה שניתן להשתמש בהם כדי להגן על נתונים מהדפדפן שלך וממנו.
 • ל- TunnelBear יש כרום חינם לחסימת עוקבים.
 • הם מציעים הנחה לתכנית לטווח הארוך שלהם.
 • אתה יכול לחבר חמישה מכשירים בו זמנית.

רעיונות לשיפור השירות:

 • הוסף ערבות למנויים בתשלום.
 • הוסף מיקומי VPN נוספים; במיוחד במזרח אירופה (אזור רוסיה) ובאפריקה.
 • אפשר למשתמשים לבחור את מיקום השרת הספציפי (עיר) בעת התחברות ל- VPN.
 • החזר את Paypal כאפשרות תשלום.

ל- VPN של מנהרת מנהרות לא קיימת אחת מרשתות ה- VPN הגדולות אך הביצועים מתאימים לספקיות מובילות אחרות. הם בחרו במיקומי השרת שלהם כדי למקסם את הכיסוי תוך שמירה על רשת מהירה ומגיבה. TunnelBear מציע שימוש מוגבל בחינם שיאפשר לכם לבדוק את התאימות של המכשירים שלכם עם השירות שלהם. תן לשירות שלהם נסיעת מבחן ותראה מה אתה חושב. אתה יכול להירשם לשנת שירות כדי להפיק את המרב מכסף במחיר של 4.17 $ לחודש בלבד.

בקר ב- TunnelBear

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map