סקירת הפרטיות המושלמת שלנו מתחילה בציין כי הם התחילו את שירות ה- VPN שלהם בשנת 2008. בשנת 2013 הם התחילו לבצע “טעינה מחדש” של תשתיות ומשאבי רשת VPN שלהם. כחלק מכך, הם שדרגו את רוב השרתים הישנים שלהם לרוחב פס של 1 ג’יגה-בתים / שניות. Perfect Privacy הוסיף גם מדינות חדשות רבות ומיקומי שרת חלופיים במדינות קיימות. בנוסף, הם הוסיפו גם תכונות חדשות ופיתחו אפליקציות מותאמות אישית עבור Windows, Mac OS X ו- Linux. אפליקציות אלה כוללות תכונות כמו הצפנה ברמה העליונה, מתג להרוג רב שלבי, מניעת דליפות DNS ו- IPv6, חיבורי מולטי-הופ ו- VPN של התגנבות. פרטיותך האישית מוגנת עוד יותר על ידי אמצעי התשלום האנונימיים שהם מקבלים ופילוסופיית VPN ללא התחברות. כתוצאה מכך, פרטיות מושלמת צמחה לשירות אמין ואיכותי בנושא פרטיות ואבטחה באינטרנט.

פרטיות מושלמת

Contents

תמחור והצעות מיוחדות

Perfect Privacy מציעה את שירות ה- VPN שלהם כחבילה משולבת הכוללת את כל התכונות המתקדמות שלה ותמיכה במגוון מכשירים ופלטפורמות. חבילה זו משווקת באורכי טווח שונים הכוללים: חודש, 3 חודשים, 6 חודשים, 12 חודשים ו -24 חודשים. כמו ספקי VPN רבים, הם מציעים הנחות על חבילות לטווח ארוך יותר.

תמחור VPN מושלם לפרטיות

פרטיות מושלמת מתומחרת כשירות VPN מובחר. הם מרגישים שתכונות הפרטיות המתקדמות שהם מציעים: TrackStop, NeuroRouting ושרתים מדורגים מצדיקים זאת. לפיכך, המחירים שלהם מתחילים ב 12.99 אירו או 14.82 $ לתכנית של חודש. בנוסף, אתה יכול לחסוך 7% על 3 חודשים, 15% על 6 חודשים, ו 23% על תוכניות 12 חודשים. עם זאת, אם תרשמו לתכנית של 24 חודשים תוכלו לקבל גישה לרשת ה- VPN שלהם החל מ -8.95 אירו בלבד או 10.21 דולר לחודש. זהו חיסכון של 31% מעל לתוכנית חודש בודד.

אפשרויות תשלום

Perfect Privacy מציע ללקוחות דרכים רבות ושונות לרכוש את שירות ה- VPN שלהם. אלה כוללים כרטיסי אשראי נפוצים כמו VISA, MasterCard ואמריקן אקספרס וכן Unionpay כרטיס האשראי הסיני העולמי. ניתן לבצע תשלומים ניידים גם באמצעות מוביאמו. הם מקבלים PayPal עבור מי שרוצה לבצע את הרכישות המקוונות שלהם, למרות שהם מקור מרכזי. למרות שהם גם מפרטים את Mint, הפונקציה לתשלום החיוב שלה הוסרה ב- 30 ביוני 2018.

אמצעי תשלום מושלם ל- VPN פרטיות

בנוסף לכל אלה, Paymentwall מציעה דרכים רבות אחרות לשלם עבור שירות ה- VPN שלך. Perfect Privacy עוקב אחר הרשמות באמצעות מספר החשבון שלך שנוצר באופן אקראי וסכום התשלום. כך שאם אתה רוצה להיות אנונימי יותר, אתה יכול להירשם ל- Perfect Privacy באמצעות ביטקוין ואפילו במזומן. לבסוף, אתה יכול לשלם עבור השירות שלך באמצעות העברות בנקאיות.

מדיניות החזר פרטיות מושלמת

אם אינך מרוצה במאה אחוז משירות ה- VPN שלהם לאחר הרכישה הראשונה שלך, Perfect Privacy יחזיר לך את התשלום. עליך לבקש את ההחזר שלך בתוך שבעה ימים מיום הרכישה הראשונית. זה יכול לתת לך זמן קצר לבחון את השירות ולראות אם הוא מתאים לצרכי ה- VPN שלך. עסקאות במזומן או ביטקוין אינן זכאיות להחזר כספי. חברת Perfect Privacy מבקשת שתתן לראשונה לצוות התמיכה שלהם עזרה לכם בבעיות טכניות לפני שתדרשו להחזר. איננו בטוחים ששבעה ימים מספיק זמן לזה.

בקר ב- VPN פרטיות מושלמת

תכונות VPN פרטיות מושלמות

ל- Perfect Privacy תכונות מתקדמות רבות שרק חלק משירותי ה- VPN המובילים מספקים. בנוסף, הוא משלב שילוב ייחודי משלו בין אלה אותם ניתן להגדיר מתוכנת הלקוח שלהם. אחרים מובנים בפילוסופיה הנהוגה כאשר תכננו את תשתית הרשת שלהם. חלק מתכונות אלה כמו TrackStop ו- NeuroRouting נשלטים בצד השרת ולכן מוחלים על כל חיבורי ה- VPN. להלן רשימה של הרבה מהטבות ה- VPN הנהנות משימוש בפרפקט פרטיות:

 • נוהל – תמיכה בפרוטוקולי OpenVPN המאובטחים ביותר עם IPSec, כמו גם, תמיכה ידנית לפרוטוקולים מובנים כמו IKEv2 ו- PPTP.
 • הצפנה – זה כולל את שארצות הברית משמשת למסמכי AES-256-CBC מאובטחים, יחד עם אפשרויות תנועה ברמה פחותה הדורשות פחות אבטחה ומהירות גבוהה יותר כמו הזרמת וידאו.
 • פילוסופיה ללא יומן – המובנית בתשתית הרשת שלהם כאשר השירות שלהם פועל על דיסקי RAM מוצפנים. לפיכך, דבר לא נשמר כאשר כונן מאבד את הכוח.
 • תמיכה במכשירים – הכולל חלונות, macOS, Linux, iOS, Android ונתבים.
 • TrackStop – הפועל בצד השרת כדי להשתמש ברשימות לבן וסינון כדי להגן על משתמשים מפני מגוון אתרי אינטרנט שונים. אלה כוללים מודעות על מעקב, דיוג, מדיה חברתית, חדשות מזויפות ואחרות.
 • VPN התגנבות – הטכנולוגיה מאפשרת לך לנהג את כל תנועת ה- VPN שלך דרך SSH, מנהרה או obfsproxy2 / 3 ולגוון יציאות בכדי לעקוף חומות אש ולהימנע מצנזורה..
 • שרתי VPN מדורגים – מאפשר לך ליצור נתיבי מולטי-הופ משלך עם עד ארבע רמות.
 • NeuroRouting – משתמש ב- AI המבוסס על TensorFlow כדי לנתב ברציפות את התנועה המקוונת שלך בדרך הקצרה והבטוחה ביותר לשרת היעד של כתובת אתר היעד שלך.
 • רוחב פס VPN – מאפשר תנועה ללא הגבלה.
 • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה – יחד עם תמיכה בנתבים מגן על כל המכשירים המתחברים דרך הנתב כולל טלוויזיות, מערכות משחק ואחרות.
 • רק שרתים פיזיים – משמשים ליצירת רשת ה- VPN שלהם כאשר לרובם יש כתובות רוחב פס 1GB ו- IPv6.
 • תוכנת לקוח – עבור Windows, Mac OS X ו- Linux עם תכונות פרטיות מתקדמות כמו מתגי הרג, הגנת דליפות DNS ו- IPv6, תמיכה בפרוקסי ואחרים..
 • תמיכה בטורנט ו- P2P – בכל השרתים פרט לאלה בארצות הברית ובצרפת.
 • שילוח נמל – הכולל יציאות אוטומטיות ויציאות הניתנות להגדרה של משתמשים עבור יישומים כמו טורנטים.
 • תמיכה – באמצעות דואר אלקטרוני, פורום, שאלות נפוצות, ומרחוק דרך TeamViewer

רשת VPN מושלמת ותשתיות

בשנת 2013, Perfect Privacy החלה בשדרוג גדול לרשת ה- VPN שלהם. כתוצאה מכך, רוב הרשת שלהם מורכבת כעת משרתי מתכת ברוחב פס של 1 ג’יגה-בתים / שניות. הם אינם מעסיקים שרתים וירטואליים בתשתית שלהם. בנוסף, הם הוסיפו מיקומים חדשים ורוחב פס נוסף לרבים מהם הקיימים. לרשת שלהם יש גם מבנה DNS פנימי המסייע לשמור על פרטיות השימושים שלהם. שינויים אלה הגדילו את הביצועים והביטחון של הרשת הגלובלית הכוללת Perfect Privacy.

מדינות VPN מושלמות בנושא פרטיות

למרות היותו קטן יחסית, שירות ה- VPN הנוכחי של Perfect Privacy כולל מעל 50 שרתים ב -23 מדינות שונות. אלה מופצים על פני חמש יבשות: אפריקה, אסיה, אירופה, צפון אמריקה ואוקיאניה. לכל שרת כתובות IP מרובות אשר מוקצות באופן אקראי לכל המשתמשים בו. מרביתם תומכים בכתובות IPv4 ו- IPv6 אשר הוכיחו בעתיד את שירות ה- VPN שלהם על ידי מתן חיבורי IPv4 ו- IPv6 ערימת כפול מלאה. להלן הרשימה המלאה של שרתי הרשת פרפקט:

 • אפריקה
  • מצרים (קהיר)
 • אסיה
  • חרסינה (הונג קונג), ישראל (תל אביב) , יפן (טוקיו), טורקיה (איסטנבול)
  • סינגפור (סינגפור 1; סינגפור 2)
 • אירופה
  • הרפובליקה הצ’כית (פראג), דנמרק (קופנהגן), איסלנד (רייקיאוויק), לטביה (ריגה), נורווגיה (אוסלו), רומניה (בוקרשט),
  • צרפת (קאלה; פריז; שטרסבורג),
  • גרמניה (ברלין; ארפורט; פרנקפורט 1; פרנקפורט 2; המבורג; נירנברג 1; נירנברג 2),
  • לוקסמבורג (Steinsel1; Steinsel2),
  • הולנד (אמסטרדם 1; אמסטרדם 2; אמסטרדם 3; אמסטרדם 4; אמסטרדם 5; רוטרדם 1; רוטרדם 2; רוטרדם 3; רוטרדם 4; רוטרדם 5),
  • רוסיה (מוסקבה 1; מוסקבה 2),
  • שבדיה (מלמו; שטוקהולם 1; שטוקהולם 2),
  • שוויץ (Basel1; Basel2; Zurich1; Zurich2),
  • הממלכה המאוחדת (לונדון 1; לונדון 2; נוטינגהאם)
 • צפון אמריקה
  • קנדה (מונטריאול)
  • ארצות הברית (שיקגו; דאלאס; לוס אנג’לס; מיאמי; ניו יורק)
 • אוקיאניה
  • אוסטרליה (מלבורן)

כל שרת VPN מנהל את השירותים הבאים: OpenVPN (UDP), OpenVPN (TCP), IPSec, SSH2, PPTP, Squid Proxy. SOCKS5 פרוקסי ו- TOR. היציאות עליהן פועלים שירותים אלה נמצאות בדף החברות באתר הפרטיות המושלם. חברים יכולים למצוא גם מידע אחר בשרתים בודדים שם.

שרת VPN פרטיות מושלם

פרטיות מושלמת היא גם תומכת ב- P2P וטורנטים. עם זאת, חברות אירוח בצרפת ובארצות הברית נמצאות תחת לחץ חזק מצד סוכנויות התקשורת להקטין את שיתוף הסרטים ואת פעילות BitTorrent. לעיתים קרובות, הפרות לכאורה של DMCA אלה גורמות להם להפסיק את חוזי הלקוחות שלהם. כדי להקל על אפשרות זו, Perfect Privacy אינו מאפשר גישה למעקבי BitTorrent בשרתים אלה. לכל שאר השרתים אין מגבלות כאלה.

בקר ב- VPN פרטיות מושלמת

פרטיות מושלמת של פרטיות ואנונימיות

כשמו כן הוא מסמל את פרפקט הפרטיות שעיצב את שירותם עם פרטיות הלקוחות שלהם בראש. למרות שבמקור היו להן בניו זילנד, כיום יש להן אישיות מפוצלת. שירות ה- VPN הטכני עצמו ממוקם בפנמה כאשר חשבונאות ונתונים מטופלים בשוויץ על ידי Vectura. זה נותן להם שליטה מלאה על כל כלי ניהול התשתיות והמערכות הפנימיות. הם מרגישים שמבנה מפוצל זה מספק ביטחון טוב יותר גם לך וגם להם. מערכות מונחות פרטיות דורשות לא רק יישום של טכנולוגיות מתאימות אלא גם הגנות נתונים נאותות.

לפנמה וגם לשוויץ יש חוקים וחוקה פדרליים המגנים על המידע האישי שלך. אף אחד לא מאפשר להעביר אותו לצדדים שלישיים ללא הודעה ו / או אישור של האדם המעורב. יתר על כן יש להם גם חוקים ותקנות המגנים על גורמים זרים הנמצאים בתחום שיפוטם מפני אילוץ לחשוף כל מידע כזה מבלי לבצע הליכים משפטיים מחמירים. לפיכך, שניהם יעדים אידיאליים לחברות המפעילות שירותי פרטיות מקוונים כמו Perfect Privacy.

פרטי חשבון

הפילוסופיה הבסיסית של שירות ‘פרטיות פרפקט’ היא שהם מגנים על המשתמשים שלהם ועל פרטיות מקוונת. הם לא אוגרים מידע אישי כלשהו בנושא התשלום. Perfect Privacy עוקב אחר חשבונות לקוחות המשתמשים רק במספר חשבון שהוקצה אקראי ותאריך התפוגה של החשבון. בנוסף, הם מציינים את הדברים הבאים בתנאים והגבלות שלהם תחת כותרת הפרטיות.

אנו מנסים לאחסן כמה שפחות נתונים, מכיוון שאיננו נאלצים למסור דבר מה שאין לנו מלכתחילה.
נתונים שאנו צריכים לאחסן:

אישורי הכניסה שלך (שם משתמש וסיסמא)
כתובת הדוא”ל שאתה מספק
תאריך התפוגה של חשבונך

כפי שאתה יכול לראות, Perfect Privacy שומר גם על אישורי החשבון: שם משתמש וסיסמא שהוקצתה. הם משתמשים בכתובת הדוא”ל שסופקה כדי לשלוח את האישורים שלך. האתר שלהם מזכיר גם שניתן להשתמש בדוא”ל חד פעמי לרישום חשבונך. הם גם מציינים כי ניתן להשתמש בכל כתובות דוא”ל ואפילו מרובות כדי לספק תמיכה מתמשכת. בנוסף, אתה יכול לבחור להצפין את כל ההתכתבויות על ידי הכללת מפתח PGP הציבורי שלך באזור החברות.

אמצעי תשלום אנונימיים

Perfect Privacy תומך בכמה רמות שונות של אמצעי תשלום אנונימיים. אלה כוללים תשלומי ביטקוין ותשלומים במזומן. אתה יכול לספק תשלומי ביטקוין בדוי-אנונימי באמצעות Bitpay. לפיכך, ארנקי התשלום חייבים להיות תואמים לפרוטוקול התשלום של ביטקוין ולא ניתן לשלוח אותם ישירות ממחלף. אימות התשלום יכול לארוך עד שעה.

אמצעי תשלום מושלם של VPN פרטיות אנונימיים

מזומן הוא אמצעי התשלום האנונימי ביותר. עם זאת, ייתכן שיחלוף שבועיים עד לקבלת התשלום שלך, אימות והפעלת חשבונך. בנוסף, Perfect Privacy אינה אחראית לתשלומים שאבדו. כדי לשלם במזומן אתה צריך לשלוח את הכסף שהוסתר היטב במעטפה ל:

פרטיות מושלמת
רחוב טרבטס 14-2
ריגה. LV-1011
לטביה

כתוצאה מכך כפשרה טובה בין מהירות הפעלת החשבון לאנונימיות, אנו חשים כי התשלום עם ביטקוין הוא הטוב ביותר עבור אלו המחפשים יותר אנונימיות..

ללא יומנים ולא אחסון נתונים סמוי

Perfect Privacy אינה רושמת אף אחד משירותיהם (VPN, DNS, Proxy SSH וכו ‘) תנועה מקוונת. זה כולל גם נתוני כניסה וחיבור. בהמשך למדיניות הקודמת המצוטטת הקודמת נאמר עוד:

איננו מחברים כניסות או חיבורים שאתה מבצע. אנו רושמים אך ורק את יחס השימוש הכולל של השרתים, כלומר כמה תנועה משמשת בשרתים שלנו. ניתן להציג נתונים אלה באופן ציבורי בדף מצב השרת שלנו.

אתה יכול לראות שפרטיות פרפקט אכן שומרת על יחס שימוש כולל הכולל של כל שרת. זה משמש להצגת גרפיקה דינמית “% חינם” עבור כל ניתוק ברשת שלהם. זה מאפשר ללקוחות שלהם לראות בקלות אילו שרתים באזורם עשויים לספק את המהירויות המהירות ביותר.

Perfect Privacy לוקח את הרעיון ללא יומן למסקנתו הסופית. השרתים שלהם מתארחים בשרתים פרטיים של מתכת פיזית במרכזי נתונים מובילים ברחבי העולם. פרטיות מושלמת אינה מחזיקה יומנים. יתר על כן, התשתית שלהם בנויה על פי פילוסופיה זו של אין אחסון נתונים. כל השירותים שלהם פועלים בתקליטורי זיכרון RAM מוצפן חזק (זיכרון גישה אקראית) שאין להם אמצעי אחסון קבוע.

עבור מי שאינו מכיר זיכרון RAM, כל הנתונים המאוחסנים בו אובדים כאשר נותק החשמל. בטח שמתם לב לזה כששכחתם לשמור מסמך ואיבדתם את כל השינויים שלא נשמרו קודם אם הופסק הכוח. באופן דומה, לא ניתן להעתיק את נתוני דיסקי ה- RAM המוצפנים מכיוון שהם ייהרסו כאשר ניתוק החשמל.

לפיכך, לא יהיה מה להעתיק אותם. זה עושה את זה בלתי אפשרי מבחינה טכנית לאף אחד להכריח אותו לרשום את הנתונים שלך. יתר על כן, הם מציינים את הדברים הבאים באתר האינטרנט שלהם.

אף אחד לא יכול להכריח אותנו לרשום את הנתונים שלך. אם זה היה המקרה, אנו מעדיפים להפסיק את הפרטיות המושלמת מאשר לרשום את הנתונים שלך ולפשר את פרטיותך.

תכונות פרטיות מתקדמות ו- Common Sense

הם יישמו גם תכונות VPN פרימיום קנייניות חדשות כמו NeuroRouting, TrackStop, טכנולוגיית VPN של התגנבות ושרתי VPN מדורגים שיכולים לעזור לשמור על פרטיותך ולהתגבר על צנזורה מקוונת. השירות שלהם מספק גם למשתמשים שלהם הגנת דליפות DNS, IPv4, IPv6 ו- WebRTC מאובטחת, ומתג kill kill מבוסס-חומת אש למשתמשים ביישומים המותאמים אישית שלהם ומתקני מתג הרג קבוע עבור מכשירים ניידים. אנו נבחן את אלה ביתר פירוט בהמשך סקירת VPN מושלמת בנושא פרטיות זו.

אתה יכול לעזור לך בפרטיות ואנונימיות מקוונת משלך על ידי ביצוע כללי פרטיות נפוצים. ראשית, נקה את כל קובצי ה- cookie של הדפדפן והשתמש במצב גלישה בסתר של הדפדפן לפני שאתה מתחבר ל- VPN שלך. לאחר מכן, השתמש במסננים המתאימים בחוסם המודעות או ב- TrackStop כדי להגביל מעקב ותוכנות זדוניות. בנוסף, אל תזין אתה מזין את שמך וכתובת באתר מסחר ציבורי כמו eBay או אמזון.

מבחן דליפת DNS

בדקנו את שירות הפרטיות של Perfect על שרתים בארצות הברית, אירופה ואוסטרליה. הוא לא הציג דליפות במהלך בדיקת דליפות ה- DNS שלנו לגבי חיבורים לשרתים בודדים.

אז תהינו איך זה יעבור כשעוסקים בחיבור “מקרה לחץ” רב-הופ. חצנו את ארצות הברית למבחן זה. זוהי אותה התקנה בה השתמשנו בידינו בבדיקת סקירת ה- VPN המושלם של פרטיות זו. תחילה התחברנו לשיקגו ואז לדאלאס. לאחר מכן נסענו ללוס אנג’לס ולבסוף לניו יורק. אנו מראים את המול-הופ הזה באופן הבא:

 • שיקגו »» דאלאס »» לוס אנג’לס »» ניו יורק

לאחר שביצענו את החיבור הסופי לשרת בניו יורק, ערכנו בדיקת דליפת DNS מורחבת כדי להבטיח שלא התרחשו דליפות.

מבחן VPN 4-level Multi-hop DNS פרטיות מושלםנמצאה רק כרת אחת. המשמעות היא שלא נצפתה דליפת DNS. לאחר מכן החלטנו לראות מה יקרה אם שניים מהשרתים יוסרו ממפל השרתים שלנו על ידי ניתוק בקישור השלישי, לוס אנג’לס.

בדיקת דליפת DNS-Multi-Hop Multi-Hop DNS-פרטיות מושלמתכפי שניתן לראות, רק שרת בודד נמצא. זה סיפק אותנו ש- Perfect Privacy ביצע עבודה מצוינת בהגנה על המשתמשים שלהם מפני דליפות DNS.

סיכום פרטיות

לסיכום, ל- Perfect Privacy יש את אחת מערכי התכונות המגוונות ביותר לפרטיות של כל ה- VPN שעברנו. אלה כוללים נהלי חשבון אנונימיים, תכונות פרטיות מתקדמות של VPN כמו Neurorouting, מתג להרוג בן שלושה שלבים, DNS מוצפן והגנה מעולה על דליפות. כתוצאה מכך, משתמשים בשירותם יכולים להיות בטוחים כי הן פרטיותן האישית והן פרטיותם המקוונת מוגנת היטב.

בקר ב- VPN פרטיות מושלמת

אבטחת פרטיות מושלמת

כל שירותי הפרטיות של Perfect (VPN, proxy, DNS ושירותים אחרים הנגישים למשתמשים) מתארחים על שרתי מתכת פיזיים פרטיים במרכזי נתונים ראשונים ברחבי העולם. מרכזי נתונים אלה עוקבים אחר נהלי האבטחה העדכניים ביותר עבור לקוחותיהם.

פרוטוקולי אפליקציות מותאמים אישית כברירת מחדל

פרטיות מושלמת מאפשרת חיבורים באמצעות פרוטוקולי IPSec או OpenVPN בתוכנת מנהל VPN שלהם. פרוטוקול IETF IPSec הסטנדרטי מספק חלופת הצפנה נוספת. רוב מערכות ההפעלה המודרניות תומכות ב- IPSec. לכן, אין צורך בתוכנה נוספת בכדי להשתמש בה. כתוצאה מכך הוא יכול לספק מהירויות הורדה גבוהות יותר עם פחות כוח מעבד. עם זאת, עליכם לבטוח ברשויות ההסמכה של מערכות ההפעלה (רשות-CA).

OpenVPN הוא אחד מפרוטוקולי ההצפנה המאובטחים והאמינים ביותר שקיימים כיום. זה גם מספק איזון טוב של אבטחה חזקה ומהירות מהירה. OpenVPN דורש התקנת תוכנה נוספת. לפיכך, הוא משתמש בכוח מעבד רב יותר. מנהל VPN פרטיות מושלם משתמש בתעודות מקודדות קשיחות עבור חיבורי OpenVPN.

יישום OpenVPN פרטיות מושלם

עלינו לבחון את יישום ברירת המחדל של OpenVPN של Perfect Privacy כדי להעריך את אבטחת השירות שלהם. התבוננות ביומן החיבורים שנוצר על ידי חיבור OpenVPN באמצעות הגדרות ברירת מחדל מאפשרת לנו להשיג זאת.

יומן חיבור OpenVPN פרטיות מושלםמתוך קובץ יומן החיבורים שלהם וממקורות אחרים אנו מגלים שחיבורי PerfectVPN של Perfect Privacy משתמשים בפרמטר הבא לצורך הצפנה ושלמות נתונים:

 • לחיצת ידיים (שרת / לקוח) – הוא על ידי RSA-4096 עם מפתחות דיפי הלמן 1024 ביט.
 • צופן ערוצי נתונים – הוא AES-256-CBC.
 • אימות נתונים – משתמש ב- HMAC SHA512.
 • צופן ערוץ בקרה – הוא AES-256-GCM.
 • שלוט על אימות ערוץ – משתמש ב- SHA384 לצורך אימות.

כשמסתכלים על אלה, קל לראות כי Perfect Privacy משתמש באלגוריתמים של הצפנת חוזק גבוה לשירות ה- VPN שלהם. הם משתמשים ב- RSA-4096-DHE עם SHA-384 לצורך האימות הראשוני בין השרת ללקוח. מקשי ההפעלה ניתנים למשא ומתן בכל 60 דקות כדי לספק הגנה על סודיות קדימה. זה דומה לרמת ההצפנה שמשמשת ממשלת ארצות הברית לתקשורת “סודית”.

התקנות ידניות

יש להם גם קבצי תצורת שרת להתקנה ידנית של OpenVPN ב- Android ו- iOS. אלה דורשים אפליקציות צד ג ‘: OpenVPN לאנדרואיד ו- OpenVPN Connect בהתאמה. בנוסף, Perfect Privacy ממליצה על IKEv2 עם iOS. יש להם קבצי תצורה של שרתים פשוט להתקנתם ומקלים על השימוש בהם עם שרתי הרשת שלהם. ל- Perfect Privacy יש מדריך לשימוש בקבצים אלה ליצירת VPN לפי דרישה עם iPhone ו- iPad המשתמשים ב- IKEv2 באזור החברות שלהם..

יש להם גם לקוח IPSec אנדרואיד המבוסס על לקוח IPSec של חברת StrongSwan. זה כולל תצורות פרטיות מושלמות, שרתים ועדכונים. ניתן להוריד את קובץ התקנת הלקוח (Perfect-Privacy-VPN.apk) מאזור החברות.

מאפייני אבטחה מתקדמים

לפרטיות מושלמת יש גם כמה תכונות VPN מובחרות כמו NeuroRouting, TrackStop, טכנולוגיית VPN של התגנבות ושרתי VPN מדורגים שיכולים להגדיל את האבטחה המקוונת שלך אם אתה משתמש בהם. מנהל ה- VPN שלהם מספק גם למשתמשים הגנה מפני דליפות DNS, IPv4, IPv6 ו- WebRTC ומאובטח, כולל גם מתג להרוג מבוסס חומת אש בשלושה שלבים. אנו נבחן את אלה ביתר פירוט בהמשך סקירת VPN מושלמת בנושא פרטיות זו.

סיכום אבטחת פרטיות מושלם

Perfect Privacy משתמש ב- OpenVPN כפרוטוקול החיבור העיקרי לחיבור הראשי יחד עם קידוד נתונים AES-256. זה מספק רמה גבוהה של אבטחה לתעבורת האינטרנט שלך. לחיצת יד ראשונית משתמשת ב- RSA-4096 עם מפתחות 1024 DH כדי לספק אימות. זה עוזר להגן מפני התקפות MitM.

הם מיישמים ניהול משא ומתן חוזר על סודיות קדימה מדי 60 דקות. ל- Perfect Privacy יש גם מתג להרוג כדי לסייע בהגנה על התנועה שלך מפני ניתוק של שירותי VPN לא מתוכננים. האפליקציות שלהם שומרות מפני דליפות DNS, IPv4 / IPv6 ו- WebRTC. כתוצאה מכך, אנו בטוחים שתעבורת האינטרנט שלך מאובטחת בעת הגישה לרשת ה- VPN של Perfect Privacy.

תמיכה מושלמת בפרטיות

Perfect Privacy מציע דרכים שונות להשגת תמיכה כללית וטכנית. הם כוללים את הדברים הבאים: דואר אלקטרוני (אופציונלי PGP), טופס יצירת קשר, TeamViewer והפורום.

אתה יכול לשלוח דוא”ל לשלמות פרפקט מושלמת לכתובת [email protected] אם אתה רוצה להשתמש בהצפנת PGP, אתה יכול להעתיק את המפתח הציבורי שלהם מקישור בדף “איש קשר” באתר שלהם. יהיה עליך גם להחליף את “שלח דוא”ל מוצפן PGP בלבד” באזור החברות בחשבונך.

שימוש בהצפנת PGP עבור דואבשלב הבא העתק את מפתח PGP הציבורי שלך לתיבת הטקסט שסופקה. הקפד לכלול את חסימות BEGIN ו- END כמוצג. משתמשים יכולים גם לקבל תשובות לשאלות מצוות התמיכה של Perfect Privacy באמצעות “טופס יצירת הקשר” שנמצא באתר האינטרנט שלהם. אתה יכול לגשת לדף זה על ידי לחיצה על הקישור שלו “צור קשר” בצד ימין למעלה בכל עמוד באתר שלהם. אזור זה מכיל גם קישורים לפורום שלהם, לפייסבוק, לטוויטר ולהתחברות.

כותרת אתר VPN מושלמת לפרטיותטופס זה הוא בסיסי מאוד ויכול לשמש מנויים, כמו גם לקוחות פוטנציאליים. כל שעליך לעשות הוא להזין “שם”, “כתובת דוא”ל”, “נושא” ותיאור קצר של הבעיה שלך בתיבת הטקסט “הודעה”. ואז, החלף “אני לא רובוט” ולחץ על “שלח”.

טופס יצירת קשר פרטיות מושלםבדקנו את תגובת צוות התמיכה של Perfect Privacy על ידי שאלת משא ומתן חוזר על המפתח ועל סודיות קדימה.

תמיכה מושלמת בפרטיותקיבלנו תגובה בערך 9 שעות. מה שכן, התשובה התייחסה לשאלתנו בתשובה תמציתית מנוסחת היטב. לכן, היינו מרוצים מהתמיכה שלהם. אם תרצה שאחד מאנשי התמיכה שלהם ירחיקו למחשב שלך, אתה יכול לשלוח דוא”ל או כרטיס כדי לקבל מידע על משבצות הפעם הבאה העומדות לעזרה באמצעות TeamViewer. אתה יכול גם ליצור חשבון פורום ולשאול שם שאלות או לדפדף במאגר השאלות הנפוצות שלהם. לבסוף, תוכלו לקבל חדשות אבטחה מהבלוג, הפייסבוק או הטוויטר שלהם.

בקר ב- VPN פרטיות מושלמת

VPN פרטיות מושלם: דיבורית

ל- Perfect Privacy יש תוכנת לקוח, Perfect Privacy VPN Manager שתפעל בפלטפורמות הבאות:

 • Windows 7, 8, 10, Vista
 • macOS 10.9 ואילך
 • אובונטו, לינוקס מנטה וטעמים אחרים של דביאן

בנוסף, יש להם גם אפליקציית IPSec אנדרואיד מבוססת StrongSwan שתוכל להוריד מדף ההורדה של אזור החברות שלהם. לבסוף, תוכלו להתחבר לרשת שלהם באמצעות לקוח ה- SSH Perfect Privacy שלהם.

בנוסף ללקוחות שלהם, אתה יכול להתחבר לרשת שלהם עם OpenVPN באמצעות לקוחות צד שלישי שונים ולהוריד את קבצי התצורה המתאימים להם. הם תומכים גם בהתקנה ידנית של IKEv2 באמצעות מקשים משותפים מראש של IPSec ואפילו PPTP. עם זאת, אסור להשתמש ב- PPTP אלא אם שום דבר אחר לא עובד כי זה נחשב כעת לא בטוח.

יצירת חשבון VPN פרטיות מושלם

לאחר שתבחר בתוכנית המונח Perfect Privacy VPN, תהליך יצירת החשבון יתחיל לרוכשים בפעם הראשונה. במקרה זה, נבחרה תוכנית ל -24 חודשים מכיוון שהיא מספקת את העסקה הטובה ביותר עבור השירות שלהם. יהיו לך שבעה ימים לבדוק אם השירות שלהם מתאים לך ולכן עליך לבחור את התוכנית בה אתה הכי נוח.

יצירת חשבון VPN מושלם (יצירת מונחלאחר שביצעת את משך השירות שלך, לחץ על “המשך”. פעולה זו תגלול לסעיף “שם משתמש” עבור לקוחות חדשים או בעלי חשבונות קיימים. אם אתה משתמש חדש, הזן ‘שם משתמש’, ‘כתובת דואר אלקטרוני’ ואז בחר ‘המשך’. אם אתה בעל חשבון קיים, החלף את “הרחבת החשבון” והזן את “שם המשתמש” שלך. פרטי החשבון החדשים שלך יישלחו לדוא”ל הקיים שלך הקובץ ושדה הדוא”ל שלהלן יושבת.

יצירת חשבון VPN מושלם (דואלא משנה אם אתה בעל חשבון חדש או קיים, לאחר שתלחץ על כפתור “המשך” תמשיך לבחירת אמצעי התשלום שבחרת. בחר את אמצעי התשלום שלך והשלים את הרכישה.

יצירת חשבון VPN מושלם (תשלום)צוות התמיכה ב- Perfect Privacy ישלח לך דוא”ל מסביר פנים. דוא”ל זה יכיל גם את אישורי אישור חשבונך “שם משתמש” ו”סיסמה “. אישורים אלה יאפשרו לך גם לעמוד העמוד שלך לחברות מושלמות בפרטיות.

בקר ב- VPN פרטיות מושלמת

ידיים על: לקוח חלונות VPN מושלם של פרטיות

אתה יכול להשיג את תוכנת הלקוח המתאימה למכשיר שלך מדף “הורד” באזור החברות. דף זה מכיל גם את קבצי התצורה הדרושים לך כדי להפעיל את שירות הפרטיות של Perfect עם לקוחות צד ג ‘אחרים. ראשית בחר בסמל המייצג את הפלטפורמה בה פועל המכשיר שלך. הבחירות שלך כוללות: Windows, macOS, iOS, Android, ונתבים.

הורדת תוכנת VPN וקבצי תצורה מושלמיםבמקרה זה בחרנו בפלטפורמת Windows. Perfect Privacy ממליצה למשתמשים ב- Windows להתקין את מנהל ה- VPN שלהם כדי לנצל את תכונות הפרטיות המתקדמות שלו. המנהל שלהם יקל על החיבור לרשת שלהם ותוכל להגדיר את התכונות המתקדמות יותר שלהם רק עם מספר לחיצות. לחץ על כפתור “הורד” כדי להעתיק את קובץ ההתקנה למחשב שלך.

התקנת לקוח ה- VPN של Windows Perfect Perfect

לאחר שהועתק קובץ ההתקנה של ה- VPN Perfect Privacy VPN למכשיר Windows שלך, הפעל אותו כמנהל ואפשר לו את ההרשאות הדרושות לו כדי לבצע שינויים במחשב שלך. כאשר קובץ ההתקנה נפתח, בחר בלחצן “התקן”.

התקנת מנהל VPN פרטיות מושלם (התחל)זה יתחיל במיצוי והתקנת הקבצים הדרושים לתמיכה במנהל ה- VPN של Perfect Privacy. זה עשוי לכלול עדכון מנהל התקן TAP אשר עשוי לדרוש אישור משתמש.

התקנת מנהל VPN פרטיות מושלם (סיום)לאחר מספר דקות ההתקנה של מנהל הפרטיות של Perfect Privacy VPN מסתיימת. ההגדרה למצב הפעלה אוטומטי של לקוח Windows מוגדרת. אם ברצונך שהלקוח יתחיל לאחר סיום ההתקנה, פשוט לחץ על כפתור “סיום”. אחרת, כבה אותו ובחר “סיום”. אתה יכול להפעיל את הלקוח מאוחר יותר מקיצור הדרך לשולחן העבודה. כשאתה פותח לראשונה את מנהל ה- VPN, הוא מציג מסך הפעלה זמני.

הגדרות מאנגר VPN פרטיות מושלמות

לאחר מספר דקות, תפריט ההגדרות ייפתח. מסך זה מכיל את הכרטיסיות הבאות: הגדרות פרטיות מושלמות, הגדרות תוכנית, חומת אש ו- DNS, IP ונמלים, מדורגים והתגנבות ואחרים. שינויים שבוצעו בכרטיסיות בדף זה נשמרים כשאתה “סוגר” את דף ההגדרות.

הגדרות: הגדרות פרטיות מושלמות

כאשר נפתח לראשונה ה- VPN Manger מושלם של פרטיות, הכרטיסייה “הגדרות פרטיות מושלמות” מוצגת. כאן אתה מזין את אישורי ההתחברות (“שם משתמש” ו”סיסמה “) שצוות התמיכה שלהם שלח אליך בדוא”ל קודם. האישורים שלך יישמרו לאחר הכניסה וסוגרים את דף ההגדרות. אתה יכול גם לבחור בין פרוטוקולי IPSec ו- OpenVPN ממסך זה.

הגדרות VPN פרטיות מושלמות (כניסה ופרוטוקול)IPSec פחות אינטנסיבי למעבד עשוי להיות מהיר יותר במכשירים איטיים יותר. זה גם לא תומך בהחלפת שרת או התגנבות. רוב המשתמשים ככל הנראה ישתמשו ב- OpenVPN בכדי לנצל את הקריפטוגרפיה החזקה הניתנת לבחירה שלה ותכונות מתקדמות אחרות. לאחר הכניסה לתאריך התפוגה של חשבונך יוצג כאן.

הגדרות: הגדרות תוכנית

הגדרות התוכנית מחולקות לשלוש קטגוריות: הגדרות הפעלה, רשימת רשימה, ו- OpenVPN. הגדרות ההפעלה יאפשרו לך להפעיל את הלקוח כאשר Windows יתחיל לאתחל. זה גם יאפשר לך להפעיל אותו ממוזער ולבחור שרת שאליו אתה מתחבר אוטומטית.

אתה יכול לבחור כיצד תרצה למיין את השרתים בלוח המחוונים הראשי של החיבור. האפשרויות כוללות: שם, פינג, תנועה ומדינה. אתה יכול גם לעבור קודם להציג את שרתי רוחב הפס הגבוה. לבסוף, תוכלו להפוך את החלונית לרוחב הפס כדי להציג “תנועה נוכחית” במקום גרפיקה “רוחב פס זמין” המוגדר כברירת מחדל..

הגדרות VPN פרטיות מושלמות (הגדרות תוכנית)

הקטגוריה האחרונה היא OpenVPN הגדרות. אתה יכול לשנות את צופן ההצפנה שלך מכאן. זה יאפשר לך לגוון הן את האלגוריתם והן את הכוח. האפשרויות כוללות את הדברים הבאים:

 • הצפנה חזקה – יש להשתמש אם אבטחת התעבורה המקוונת שלך היא השיקול העיקרי שלך.
  • AES-256-GCM – יכול להיות מהיר יותר בחומרה מסוימת.
  • AES-256-CBC – הוא ברירת המחדל עבור רוב המשתמשים שרוצים הצפנה חזקה.
  • קמליה -256-CBC – הוא תקן האיחוד האירופי ותחליף לתקן AES של ממשלת ארה”ב.
 • הצפנה חלשה – לפעמים יכול לספק ביצועים טובים יותר במצבים בהם אבטחה משופרת אינה המטרה העיקרית שלך או אם אתה מפעיל שירות במכשיר מעבד חלש.
  • AES-128-GCM – יכול להיות מהיר יותר בחומרה מסוימת.
  • AES-128-CBC – הוא ברירת המחדל עבור מרבית המשתמשים שאינם זקוקים להצפנה חזקה.
  • קמליה -128-CBC – הוא תקן הצפנה חלופי.

אם VPN של התגנבות אינו מופעל, אתה יכול גם לבחור לעבור בין UDP ל- TCP. UDP הוא ברירת המחדל ובדרך כלל מספק מהירויות טובות יותר. לכן, אלא אם כן יש לך חיבור לא יציב, עליך להשתמש בו. המעבר האחרון:

 • השתמש בתצורת שרת יחיד – מציג את כל השרתים במיקום עם רוחב פס בודד ושימוש עבור כל שרת במקום מרוכבים במסך החיבור הראשי.

Perrfect פרטיות VPN שרת יחידהגדרות: חומת אש ו- DNS

תחת חומת אש ו- DNS אתה יכול להגדיר את רמת חומת האש המשולבת שלך (מתג להרוג) והגנת דליפות DNS. אתה יכול לשנות את ההגדרות עבור חומת האש והגנה מפני דליפות DNS באופן עצמאי. עם זאת, הם המליצו להשתמש באותן הגדרות עבור שתיהן. ניתן להגדיר את שתיהן לשלוש רמות:

 • הפעל כאשר המנהרה פעילה – פועל עם מתג ההריגה והגנת DNS רק כאשר אתה מחובר לשרת פרטיות מושלם. אם חיבור ה- VPN שלך צונח בטעות, שירות האינטרנט שלך ייחסם עד שהוא ישוחזר. אם תתנתק בדרך כלל מתג ההרג לא יפעל.
 • הפעל בזמן שהתוכנית פעילה – שומר על הגנת חומת האש ו- DNS כל עוד לקוח Perfect Privacy פועל, ללא קשר למצב החיבור שלו. פירוש הדבר שאם אתה מפעיל את הלקוח, חיבור האינטרנט שלך ייחסם עד שתתחבר ל- Perfect Privacy. אם תפרוש מהלקוח, פעולת האינטרנט הרגילה תשוחזר.
 • הפעל לצמיתות – פירושו שתעבורת אינטרנט תותר רק דרך רשת ה- VPN של Perfect Privacy.

הגדרות פרטיות מושלמות (חומת אש ו- DNS)

ההגדרות האחרות של חומת האש:

 • נתב מקומי של חומת האש – כשתתחלף, תמנע גישה ישירה לנתב שלך (LAN עדיין יעבוד אך אינך יכול לשלוח חבילות ישירות לנתב).
 • אפשר ל- GUI להוריד נתוני תנועה ללא VPN – יאפשר ללקוח לבדוק עדכוני Perfect Privacy ולהציג את עומס השרת בחלון הראשי גם אם הגנת חומת האש מופעלת.
 • למנוע דליפות IPv6 – יש להפעיל כדי למנוע דליפות IP מעל IPv6. זה הכרחי אם ספק שירותי האינטרנט שלך מספק קישוריות IPv6.

כברירת מחדל, שרתי DNS מוקצים באופן אקראי. עם זאת, באפשרותך לעבור:

 • בחר באופן ידני שרת DNS – לבחור שרתי שמות פרטיים מושלמים קבועים. פשוט בחר את האפשרויות שלך מתיבות הרשימה עבור DNS 1 ו- DNS 2.

כאשר הגנת חומת האש ו- DNS מופעלת, היא תוצג בצד ימין למעלה כ- “F” ו- “D”, בהתאמה.

הגדרות: IP ויציאות

בחלק זה תוכלו לבחור אם ברצונכם לקבל כתובת IP שהוקצתה באופן אקראי מהשרת. זוהי ברירת המחדל המומלצת לרוב המשתמשים לצורך פרטיות טובה יותר.

ניתן גם להגדיר העברת יציאות. ישנם שני סוגים של העברת יציאות שאתה יכול להפעיל:

 • ברירת מחדל – תיצור שלוש העברת יציאת ברירת מחדל. היציאות להעברת ברירת המחדל הן תמיד 1XXXX להעברה הראשונה, 2XXXX לשנייה ו- 3XXXX לשלישית. ה- XXXX נקבע על ידי 12 הסיביות האחרונות של כתובת ה- IP הפנימית. נראה דוגמא לכך בהמשך בסקירת הפרטיות המושלמת שלנו.
 • המותאם אישית – מאפשר לך להזין יציאה של יציאה ידנית. העברת יציאה מותאמת אישית מיישמת רק את השרת שבחרת. לכן בחר תחילה שרת בשדה הבחירה למטה ולחץ על “הגדר”. זה יאפשר את השדות מתחתיו. לאחר מכן תוכל להוסיף אחד או:
  • העברת יציאה 1 עד 1 – יוסיף העברת יציאה אקראית.
  • העברה לנמל לפי בחירתך – תשתמש ביציאה בצד השרת אקראי.

הגדרות פרטיות מושלמות (IP ויציאה)

היציאות המותאמות אישית המועברות יוצגו ב”העברות העברת יציאות מותאמות אישית “. תוקפם יפוג לאחר שבעה ימים אלא אם כן תעבור למצב “חידוש העברות אוטומטיות של פקעות”.

הגדרות: מדורגים והתגנבות

כרטיסיית הגדרות זו מחולקת לשלוש קטגוריות: Cascading, Stealth VPN ו- Proxy Settings. אם אתה מפעיל את הפעלת “הפעל מדורגים”, אתה יכול לבחור בין 2 ל -4 עבור המספר המרבי של כשות. נראה כיצד הלקוח מטפל בזה בהמשך בסקירת הפרטיות המושלמת שלנו.

אם אתה גר במדינה שצנזורה באינטרנט כמו סין, ערב הסעודית או איראן, ייתכן שתרצה “לאפשר VPN להתגנבות” כדי לעקוף את מגבלות הממשלה. אתה יכול לנהג את כל תנועת ה- VPN שלך דרך SSH, Stunnel או obfsproxy3. לחילופין, אתה יכול גם לעבור בין יציאות 22 (SSH), 53 (DNS), 443 (SSL) או יציאה גבוהה אקראית. זה יכול גם לעזור לך לעקוף מסנני חומת אש ברשתות מגבילות (בתי ספר, אוניברסיטאות, חברות וכו ‘), מכיוון שלעתים קרובות מותר לתעבורה בנמל 443 ו- 53. VPN של התגנבות משתמש ב- TCP ומשבית את תמיכת ה- Proxy.

הגדרות פרטיות מושלמות (מדורגים והתגנבות)

לבסוף, אם ברצונך להשתמש בשרת פרוקסי כדי להתחבר לפרטיות המושלמת, תוכל להגדיר אותו כאן. אתה יכול לבחור בין פרוטוקולי HTTP ו- SOCKS. הזן את ה- IP או את שם השרת ובחר את מספר היציאה המתאים. הקפד לאפשר את האימות הנכון במידת הצורך ואת “שם המשתמש” וה”סיסמה “שלך..

הגדרות: אחר

הכרטיסייה האחרונה בהגדרות תאפשר לך לשנות את רמת הבאג ולהציג את יומן הבאגים. זה יכול להיות שימושי לפתרון בעיות בחיבורים. אתה יכול גם להסתכל ביומן מכאן ולהעתיק אותו אם אתה צריך. למרות שעדכונים מבוצעים מעת לעת, ובאופן אוטומטי כשאתה פותח את הכרטיסייה האחרת, אתה יכול גם לבדוק באופן ידני אם יש עדכון אחרון. עליך להשתמש בלחצן האיפוס רק אם יאמר על ידי נציג התמיכה הטכנית של Perfect Privacy שכן הוא יאפס את מתאמי TAP כמו גם את הגנת חומת האש ו- DNS או שתצטרך להתקין מחדש מתאמי TAP ו- IPSec.

הגדרות פרטיות מושלמות (אחר)לפני שנסתכל על מנהל ה- VPN המושלם Perfect Privacy עבור Windows בפעולה, נסתכל תחילה על כמה מההגדרות בצד השרת.

תצורת פרטיות מושלמת בצד השרת

באפשרותך לקבוע תצורה של כמה הגדרות לגבי חיבורי VPN מושלמים לפרטיות בשרת. אלה כוללים את הדברים הבאים:

 • TrackStop – מאפשר לך לחסום דומיינים לא רצויים ישירות ברמת ה- VPN.
 • NeuroRouting – מגביר את האבטחה והאנונימיות של חיבורי VPN פרפקט של Perfect Privacy באמצעות יישום של בינה מלאכותית.
 • השתמש בכתובת IP ליציאה אקראית – מגביר את האבטחה, הפרטיות והאנונימיות על ידי הקשת ניתוח התנועה.
 • העברת ברירת מחדל ליציאה – מספק לך שלוש העברות נמל ליציאות המקומיות המקבילות שלך עם הקמת חיבור VPN מושלם לפרטיות. יציאות אלה תלויות בכתובת ה- IP הפנימית שלך ב- VPN.
 • העברת יציאה מותאמת אישית – מספק לך עד חמש העברות יציאה מותאמות אישית. אלה מוגבלים לקבוצת שרתים אחת (מיקום) בכל פעם. אם אתה מחליף מיקומים, כל העברת היציאות הנוכחית נמחקת.

TrackStop ו- NeuroRouting מוחלים על כל מכשיר בו אתה משתמש כדי לגשת לרשת ה- VPN שלהם. ניתן לשלוט על הגדרות העברת היציאה והעברת היציאה האקראיות מתוך הגדרות הלקוח של Perfect Privacy VPN Manager, כמו גם מאזור תצורת החברות. אם מוגדר בצד השרת, ייקח מספר דקות עד שהם יתפשטו ברשת. תצטרך להפעיל מחדש את הלקוח כדי שיוחל עליו אם אתה מבצע שינויים בזמן שהוא פועל. אתה יכול לראות כיצד עובדים אלה למעלה בסעיף ההגדרות שלנו: IP ויציאות.

תצורת VPN שרת פרטיות מושלמתTrackStop

TrackStop היא תכונת פרטיות מתקדמת בנושא אבטחה המסופקת על ידי שירות הפרטיות של Perfect. זה פועל באמצעות שרתי השמות שלהם כדי לחסום רשימות שחורות שהוגדרו מראש כדי לסנן תחומים ספציפיים. אתה יכול לשלוט על סוגי הדומיינים שנחסמים על ידי הפעלת אחד או יותר מהפילטרים הנתונים. הגנה על ילדים, מעקב ופרסום, מסנני הונאה ואולי חדשות מזויפות יעזרו להגביר את האבטחה והפרטיות של המשתמשים. האחרים מועילים לדעתנו אך אל תהסס לשחק איתם אם תרצה.

חוסם תחומי VPN TrackStop פרטיות מושלםהמסננים שתוכלו לבחור להפעיל כוללים את הדברים הבאים:

 • הגנת הילד – פילטר זה יחסום הרבה אתרים שאינם הולמים ילדים. זה כולל תוכן פורנוגרפי אך גם אתרי הימורים. בנוסף מסנן זה מכיל את רשימות החסימה למעקב & פרסום כמו גם הונאה. לפיכך, אין צורך להפעיל את המסננים האישיים הללו אם מסנן זה מופעל.
 • מעקב ומודעות – הפעל את המסנן הזה והגן על עצמך על ידי חסימת מעל 30,000 תחומי מעקב ופרסום. אנו ממליצים מטעמי אבטחה ופרטיות.
 • הונאה – הפעל את המסנן הזה כדי לחסום יותר מ 45,000 דומיינים זדוניים ידועים וכ 20,000 תחומי דיוג. אנו ממליצים מטעמי אבטחה.
 • חדשות מזויפות – חסום רשימה עם דומייני חדשות מזויפים ידועים באמצעות רשימת פילטרים זמינה הפומבית המתארחת ב- GitHub שאליה כל אחד יכול לתרום.
 • פייסבוק – פייסבוק ידועה לשמצה במעקב אחר משתמשים ואיסוף כמה שיותר נתונים מהם. זה לא משפיע רק על משתמשי פייסבוק אלא על כל מי שמבקר באתרים המציגים כפתור “Like-Button” או תוכן אחר מפייסבוק. מסיבות אנונימיות, באפשרותך להפעיל את המסנן הזה ולחסום את כל התחומים בפייסבוק.
 • גוגל – אזהרה: זה חוסם את כל התחומים של גוגל, כולל YouTube, ReCaptcha ושירותים אחרים מגוגל המשמשים באתרים רבים! זה לא מאוד פרקטי, אבל אם ברצונך למצוא כמה האינטרנט מסתמך על Google, תוכל להגדיר את המסנן באופן זמני.
 • מדיה חברתית – רוב המשתמשים לא יבחרו גם במסנן זה. עם זאת, אם אינך מעוניין לגשת למדיה חברתית בעת השימוש ברשת VPN, תוכל להגדיר את המסנן הזה. זה יחסום בין היתר את פייסבוק, טוויטר, טומבלר, אינסטגרם, Google+, פינטרסט, MySpace ולינקדאין.

NeuroRouting

NeuroRouting מבוסס על ספריית הקוד הפתוח של גוגל ללימוד מכונה (TensorFlow). זה עובד על ידי ניתוח המסלולים לאתר היעד ואז קובע כיצד למזער את התנועה מחוץ לרשת ה- VPN המוצפנת שלהם. בפועל משמעות הדבר היא שמשתמשים תמיד בשרת ה- VPN של Perfect Privacy הקרוב ביותר ליעד. לאחר מכן נקבע המסלול הקצר ביותר למזעור חשיפת התנועה.

זה מספק נתיב מאובטח יותר לתעבורת האינטרנט שלך. הנתונים שלך נשלחים מוצפנים משרת VPN אחד למשנהו. זה ממשיך לעשות זאת עד שהוא מגיע לשרת הקרוב לשרת המארח את כתובת אתר היעד שלך. באופן אידיאלי, שרת היעד ממוקם באותו מרכז נתונים, ובמקרה זה התעבורה לא מופיעה כלל באינטרנט. אחרת, עדיין יש לו חשיפה מוגבלת באינטרנט.

מסלולים אלה מחושבים מחדש באופן דינמי ומשתנים עם שינוי משתנה בכתובת אתר היעד. בנוסף ה- IP של ה- VPN החיצוני משתנה בהתאם ליעד. זה מקשה לחזות באילו נתיבים התנועה שלך משתמשת מה שמגדיל את הפרטיות שלך באינטרנט.

לדוגמה, נניח שמשתמש ניגש לאתרים שמתארחים באוסטרליה, ארצות הברית, ברזיל ורוסיה. כל אתר עובר מסלול מולטי-הופ שונה, מוצפן, דרך רשת ה- VPN Perfect Privacy. המשתמש ישדר כתובת IP שונה עבור כל אתר במקביל, התואם לשרת האחרון בשרשרת. תוכלו לבדוק זאת בקלות על ידי גישה לאתרי אינטרנט שונים של Check-IP. בהתאם למיקום שרת האינטרנט, תוצג כתובת IP שונה של VPN.

אתה יכול להפעיל או לבטל את תכונת NeuroRouting בדף התצורה של אזור החברות באתר שלהם בלחיצה אחת בלבד. שימו לב, יתכן שיעברו מספר דקות עדכון. זה עובד על כל הפרוטוקולים הזמינים (OpenVPN ו- IPSec) ובכל המכשירים הנתמכים. אסור להשתמש בתכונה זו אם ברצונך להשתמש בחיבור שרת VPN מסוים. אין להשתמש ב NeuroRouting לצורך הורדת קבצים גדולים יותר (למשל טורנטים) כדי להבטיח שתשתמש תמיד בשרת מהיר של Gigabit..

בקר ב- VPN פרטיות מושלמת

שימוש במנהל VPN הפרטיות המושלם עבור Windows

כעת, לאחר שבדקנו את ההגדרות של מנהל ה- VPN של Perfect Privacy, הבה נבחן את לוח המחוונים העיקרי לחיבור שלו. לוח המחוונים די בסיסי. הוא מכיל כותרות עמודות קבצים: מדינה, שרת, פינג (ms) ורוחב פס זמין. אתה יכול ללחוץ על כותרת עמודה כדי למיין אותה. מיון ברירת המחדל הוא לפי שרת אלפביתי. לטור האחרון אין כותרת. זה רק מציג את סמלי החיבור (תקע) והצגת יומן (זכוכית מגדלת).

שליטת פרטיות מושלמת ל- VPN לחיבור ראשיבחלקו העליון של לוח המחוונים מוצג אייקון המייצג את מצב החיבור הנוכחי. אדום לא מצביע על קשר, צהוב מראה מצב חיבור, וירוק פירושו שהתחברתם בהצלחה לרשת הפרטיות של Perfect. כתובת ה- IP החיצונית הנוכחית ושרת ה- DNS שלך מוצגות גם כן.

ניתן גם לצלצל את שרתי ה- VPN אשר יציגו את זמני הפינג בזמן אמת (ms), פתחו את תפריט ההגדרות ויצאו או צמצמו את הלקוח על ידי לחיצה על הכפתור המתאים. כדי להתחבר לשרת, פשוט לחץ על התקע משם השרת.

פרטי חיבור ושרת של שרת ה- VPN בשיקגולאחר השלמת החיבור בהצלחה (סמל ירוק), השורה המכילה את ה- VPN שאליו אתם מחוברים מודגשת בירוק. לאחר מכן תוכל ללחוץ על הקישור הכחול “פרטים” בכדי לראות מידע נוסף על החיבור. שימו לב שכתובת ה- IP שלכם השתנתה והוקצו לכם אקראית DNS 1: שיקגו ו- DNS 2: מיאמי.

שימו לב גם ל- F ו- D בחלק השמאלי העליון של לוח המחוונים. זה מצביע על כך שחומת האש (מתג להרוג) והגנת DNS הופעלו עבור החיבור הנוכחי. כדי להתנתק, פשוט הקש שוב על התקע. תוכלו לראות גם הודעות בנוגע לשינויי חומת האש ו- DNS בעת חיבור וניתוק משרת ה- VPN.

הודעות חיבור ונתק ניתוק מושלמותכעת, לאחר שראינו כמה קל להתחבר ולנתק מרשת הפרטיות של Perfect, הבה נבחן כמה מהתכונות המתקדמות יותר שלה.

חיבור שרת מפלסים ברמה 4

דוגמה זו מניחה שהפעלנו חללי שרת עם ארבעה כשות. ניתן לראות שהחיבורים ממוספרים מ -1 עד 4. זה מראה את הסדר שעברו השרתים.

 • שיקגו »» דאלאס »» לוס אנג’לס »» ניו יורק

לאחר הפעלת מדורגים דרגה 4 של שרת, תוספי השרת אינם מושבתים עד לחיבור למספר הנבחר של שרתי מדורגים (שזה ארבעה במקרה שלנו).

דוגמה מושלמת ל- VPN פרטיות מדורגת על ארבעה שרתי VPNשימו לב בתמונה השנייה ניתקנו את השרת בלוס אנג’לס. זה מסיר גם את השרת בניו יורק. שימו לב, תקעי השרת האחרים כבר אינם מושבתים. אנו יכולים ליצור חיבור מדורגים ברמה 4 חדשה על ידי בחירת שני שרתים חדשים. אלה אותן הגדרות בהן השתמשנו בבדיקת דליפת ה- DNS של הלחץ שלנו בעבר בסקירה זו.

דוגמה מושלמת ל- IP של פרטיות ושימוש ביציאות

בדוגמה זו בחרנו להשתמש בכתובת IP ליציאה אקראית עם העברת ברירת מחדל וגם העברת יציאה מותאמת אישית. למיקום בשיקגו מחוברים אליו יציאות מותאמות אישית. יצרנו גם יציאה של 1 עד 1 והוספנו יציאה מותאמת אישית שהועברה ליציאה מקומית 22. יציאות המקור בצד השרת נבחרות באופן אקראי. במקרה של נמל 1 עד 1, נמל היעד זהה ליציאת המקור. עם זאת, במקרה השני, יציאת מקור אקראית מותאמת אישית מועברת לנמל היעד המקומי 22.

שימוש מושלם ב- VPN IP ושימוש ביציאותכעת יופיע PF בסוגריים לצד שרת שיקגו, אשר מציין שיש לו יציאות מועברות מותאמות אישית. לאחר התחברות למיקום בשיקגו ובחינת פרטי החיבור שלו ניתן לראות יציאות המועברות יחד עם כתובות ה- IP הפנימיות ושרתי ה- DNS.

בנוסף אלה מוצגות שלוש יציאות שהועברו אוטומטית. אלה נקבעים באופן הבא:

דוגמה: בדוגמה זו ה- IP של ה- VPN הפנימי הוא 10.0.165.18. המרה לבינארית זה 00001010 00000000 101000101 00010010. המרת 12 הסיביות האחרונות 010100010010 לתוצאות עשרוניות ב- 1024 + 256 + 16 + 2 = 1298. אז היציאות המועברות יהיו 11298, 21298 ו- 31298.

זהה ליציאות המועברות אוטומטית המוצגות בתמונה לעיל.

מנהל VPN פרטי מושלם עבור סיכום Windows

קל להוריד ולהתקין את תוכנת הלקוח. זה גם פשוט לשימוש. ניתן ליצור חיבורים על ידי לחיצה על סמל התקע למיקום שאליו ברצונך להתחבר. התנתק על ידי לחיצה על התקע בפעם השנייה. אם אין אפשרות להפסיק להחליף, עליך להתנתק משרת ה- VPN הנוכחי שלך כדי לבחור אחר. הלקוח תומך גם בתכונות פרטיות נוספות הנוחות לקביעת התצורה והשימוש הן בשרת והן מצד הלקוח.

בקר ב- VPN פרטיות מושלמת

דיבורית: אפליקציית אנדרואיד IPSec

התקנת אפליקציית IPSec / IKEv2 אנדרואיד

ראשית, הגדר את המכשיר שלך להוריד קבצים ממקור שאינו חנות Google Play בהגדרות האבטחה שלו. בשלב הבא פתח את אתר הפרטיות המושלם בטלפון אנדרואיד ואז התחבר לחשבונך. כשהם שם, פתחו את דף ההורדה של אזור החברות ובחרו בפלטפורמת אנדרואיד. גלול לקובץ ה-apk מושלם ה- IPSec של Android פרטיות והקש עליו.

במקום להוריד אותו, הקש על הקישור הכחול “Perfect Privacy-VPN.apk”. זה יפתח מסך התקנה עבור הלקוח. הקש על “התקן” והמתן לסיום.

התקנת אפליקציית ה- VPN המושלמת לפרטיות עבור אנדרואידלאחר התקנת האפליקציה, הקש על “פתח” כדי להריץ אותה. פעולה זו תציג את לוח המחוונים של חיבור האפליקציה. לפני שאנו משתמשים בה כדי להתחבר, הרשו לנו להתחבר לתוכנה. הקש על סמל התפריט (שלוש נקודות אופקיות) בראש לוח המחוונים ובחר “הגדר אישורי כניסה. הזן את שם המשתמש והסיסמה שקיבלת בדוא”ל קבלת הפנים שלך מצוות הפרטיות של Perfect.

כניסה לאפליקציות אנדרואיד ל- VPN פרטיות מושלמתהקש על “שמור” כדי לשמור אותם ולחזור למסך החיבור הראשי. ברגע שיש להקיש על המיקום של שיקגו כדי להתחבר אליו. יהיה עליך לקבל את בקשת הגדרת ה- VPN על ידי הקשה על “אישור”. אתה תראה סטטוס “התחברות” עבור הפרופיל שבחרת בשיקגו.

התחברות לשרת ה- VPN הפרטי המושלם הראשון שלךתוך זמן קצר זה יעבור למסך ואחריו סטטוס ירוק “מחובר” עבור מיקום שיקגו. מכאן אתה יכול לבחור “התנתק” כדי לעזוב את השרת בשיקגו או לבחור מיקום אחר כמו דאלאס. זה יפתח מסך תת מידע קטן. הקש על “התחבר”. הסטטוס מראה כעת תחילה “התחברות” ואז ירוק “מחובר” לשרת VPN של דאלאס.

שנה משיקגו לשרת VPN של דאלאסכעת, לחץ על “נתק”. הסטטוס יציג כעת את “ניתוק” של דאלאס. להלן ההודעה “אין VPN פעיל”. החלק מטה ולחץ על שרת אמסטרדם כדי להתחבר אליו.

ניתוק ואז התחברות לשרת VPN חדש באמסטרדם.זה יציג שוב את המצב המוכר “Connecting” ואז את “Connected” הירוק לשרת VPN באמסטרדם. כעת נתק משרת אמסטרדם. ברגע שהסטטוס מציג “אין VPN פעיל”, פתח את התפריט. התפריט מורכב מארבעה פריטים:

 • רענן את רשימת השרתים – המציגה הודעת מסך תוך רענון רשימת שרתי ה- VPN של Perfect Privacy. זה קורה מהר מאוד.
 • הגדר אישורי כניסה – השתמשנו קודם לכן כאשר התחברנו. שימו לב, הלקוח שמר את האישורים שלנו כך שלא נצטרך להזין אותם בפעם הבאה שהוא נפתח.
 • צפה בלוג – מציג את יומן החיבור עבור הלקוח ומאפשר לשמור אותו בקובץ.
 • קבל תמיכה – הוא רק קישור לאזור הקשר באתר הפרטיות של Perfect.

תפריט לקוח VPN אנדרואיד IPSec לקוח פרטיות מושלםסיכום לקוח ה- IPSec המושלם לפרטיות

קל להתקין את הלקוח ברגע שאתה מכיר את הסודות אך לקח זמן מה בטלפון אנדרואיד שלנו לפני שגילינו אותם. לאחר התקנתו, תוכלו להתחבר לשרת VPN בלחיצה אחת בלבד. שינוי מיקומי שרת ניתן לעשות זאת על ידי בחירת מיקום אחר וחיבור אליו בכמה ברזי מסך. אחרת אתה יכול להתחבר על ידי ניתוק תחילה משרת ה- VPN הנוכחי שלך ואז בחירת אחר.

מבחן מהירות VPN מושלם לפרטיות

בדקנו את שירות הפרטיות המושלם באמצעות מנהל ה- VPN שלהם לתוכנת Windows. הבדיקה משתמשת בפרוטוקול OpenVPN (UDP) עם קידוד AES-256-CBC. השירות ביצע טוב במבחני המהירות שלנו. היינו מרוצים מהביצועים הכוללים שלו. אובדן המהירות שלהם הוא בגלל תקורת ההצפנה שגורמת לאלגוריתם ההצפנה שלהם.

מבחן מהירות VPN מושלם לפרטיותאתה יכול לראות שמהירות ההורדה שלנו הייתה 53.81 Mbps ללא חיבור ה- VPN אך ירדה ל 43.93 Mbps בעת השימוש ברשת ה- VPN של Perfect Privacy. מדובר בירידה של כ -18.3% לשרת במיאמי, פלורידה. מצאנו תוצאות דומות בעת שימוש במיקומים אחרים. הייתה הפסד של 20.1% לשרת בשיקגו, אילינוי ו -32.6% לשרת במלבורן, או.או. כצפוי, חווינו אובדן מהירות גדול יותר ככל שהמרחק וזמני הפינג גדלים.

אפילו עם אובדן מהירות זה, מהירויות 40+ Mbps עדיין מהירות מספיק עבור רוב יישומי ה- VPN. אפילו 26 Mbps של חיבור מלבורן מספיקים למדיה זורמת. הפחתת מהירות זו שווה את האבטחה והפרטיות המקוונת הנוספת שתקבלו משימוש בשירות הפרטיות המושלם. אתה יכול לחוות תוצאות שונות באזור שלך בעולם בהתאם לספק שירותי האינטרנט שלך.

סקירת VPN מושלמת בנושא פרטיות: מסקנה

פרטיות מושלמת קיימת בעסקי ה- VPN מאז 2008. הם בעלי מטה כפול. הנהלת חשבונות וניהול נתונים מנוהלת בשוויץ, בעוד שהביצוע הטכני שלהן הוא בפנמה. שניהם מיקומים טובים לעסקי אבטחה מקוונים. שניהם מגנים על פרטיות אישית בחוקים שלהם, כמו גם בחוקותיהם.

פרטיות מושלמת דורשת רק “שם משתמש” ו”כתובת דוא”ל “תקפה כדי ליצור את חשבונך. לאחר מכן הם מקצים לך “סיסמת חשבון” ואז שולחים לך בדוא”ל את האישורים שלך. בנוסף, אתה יכול לבצע תשלומים אנונימיים כדי לסייע בהגנה על פרטיותך ועל אנונימיותך. פרטיות מושלמת אינה מאחסנת את פרטי התשלום בחשבונך. Perfect Privacy עוקב אחר חשבונות משתמשים עם מספר אקראי המשויך לחשבון ותאריך הסיום. משמעות הדבר היא שהמידע היחיד שהם שומרים ללקוח הוא שם משתמש, סיסמא, כתובת דוא”ל ותאריך סיום. מה עוד שאתה יכול להשתמש בכתובת דוא”ל חדשה בכל פעם שאתה פונה אליהם זה שאתה רוצה.

Perfect Privacy עיצב את תשתית הרשת שלהם תוך התחשבות בפרטיות המקוונת של לקוחותיהם. הם לא רושמים שום חיבור או פעילות VPN פרטניים. זה כולל כתובות IP, זמני חיבור, בקשות DNS, אתרים שביקרו בהם וכו ‘. מידע ה- VPN היחיד שהם מחזיקים הוא סך הכל של שטח “% פנוי” של השרתים שלהם. המידע היחיד שהם מאחסנים הוא יחס השימוש הכולל של השרתים, שהם מציגים בעמוד מצב השרת הציבורי שלהם. בנוסף, Perfect Privacy בנה את התשתית שלהם על בסיס פילוסופיה זו של אי אחסון נתונים. כל השירותים שלהם פועלים על דיסקי זיכרון RAM מוצפן חזק (זיכרון גישה אקראית). הנתונים נהרסים אם הדיסק מאבד חשמל.

Perfect Privacy יזמה שדרוג של שירות ה- VPN שלהם בסוף 2013. מאז אותו זמן הם הגדילו את הכיסוי והביצועים של ארכיטקטורת הרשת שלהם. הם הוסיפו מיקומים נוספים והגדילו את מספר השרתים במיקומים קיימים. בנוסף, הם הגדילו את רוחב הפס של מרבית שרתי ה- VPN שלהם ל- 1 ג’יגה-בתים לשנייה והוסיפו תמיכה בכתובות IPv6. הם משתמשים רק בשרתים פיזיים לא משותפים ברשת ה- VPN שלהם.

כרגע יש להם רשת קטנה עד בינונית עם מעל 50 שרתים ב 23 מדינות שונות. כל שרתי ה- VPN שלהם מנהלים את השירותים הבאים: OpenVPN (UDP), OpenVPN (TCP), IPSec, SSH2, PPTP, Squid Proxy. SOCKS5 פרוקסי ו- TOR. יש להם מדריכים להתקנת שירות זה על שלל מכשירים. ל- Perfect Privacy יש שרתים באפריקה, אסיה, אירופה, צפון אמריקה ואוקיאניה. כל שרת VPN מקצה לכל לקוח כתובות IP אקראיות מתוך רשימה העומדת לרשותו. שירות ה- VPN שלהם מעודד תנועת P2P ותעבורת טורנט בכל השרתים שלהם פרט לאלה בארצות הברית ובצרפת.

ל- Perfect Privacy מנהל VPN מותאם אישית עבור Windows, macOS ו- Linux. המנהל שלהם תומך בפרוטוקולי IPSec ו- OpenVPN. יש להם גם לקוח IPSec מבוסס חזק של סוואן לאנדרואיד המשתמש ב- IKEv2. הם תומכים בהצפנה חזקה של AES-256-CBC. לחיצת היד הראשונית היא של RSA-4096 עם DHE. הם תומכים בסודיות קדימה עם מקשי הפעלה מחדש במשא ומתן כל 60 דקות. השירות שלהם מספק הגנה מפני דליפות DNS, IPv4 ו- IPv6. זה גם תומך בהעברת יציאות, VPN התגנבות ושרתים מדורגים. לבסוף, Perfect Privacy מספק תכונות נוספות כמו TrackStop ו- NeuroRouting בצד השרת שיכולות להגדיל את האבטחה והפרטיות שלך באינטרנט..

מה אהבנו בשירות:

 • אתה יכול ליצור חשבון אנונימי על ידי תשלום באמצעות ביטקוין או במזומן.
 • הם לא שומרים על יומני פעילות VPN או יומני חיבור פרטניים.
 • ל- Perfect Privacy יש תוכנות מותאמות אישית עבור Windows, Mac OS X ו- Linux עם תכונות פרטיות מתקדמות כמו מתג להרוג חומת אש, הגנת דליפות DNS ו- IPv6, תמיכה בפרוקסי ואחרים..
 • השירות מעניק אבטחה מעולה הן לחיבורי OpenVPN והן ל- IPSec.
 • לכל חשבון יש חיבורים בו זמנית ללא הגבלה.
 • הם מאפשרים P2P בשרתי הרשת שלהם ויש להם מדריכים שיעזרו לך להשתמש בו בצורה בטוחה יותר.
 • יש להם תכונות בצד השרת כמו TrackStop ו- NeuroRouting כדי להגביר את האבטחה והפרטיות של המשתמשים.

רעיונות לשיפור השירות:

 • הוסף צ’אט חי וצורה כלשהי של תמיכה 24/7.
 • פיתוח אפליקציה מותאמת אישית ל- iOS.
 • הורידו את המחיר יותר כך שיותר משתמשים יכולים להרשות זאת לעצמם. (פרטיות מושלמת נמצאת בקצה הגבוה של שירותי ה- VPN המובחרים שבדקנו בהם רשתות גדולות בהרבה וכמה מאותן תכונות).

ל- VPN פרטיות מושלמת שרתים באפריקה, אסיה, אירופה, צפון אמריקה ואוקיאניה. אם פרטיות ואנונימיות הם הסיבה העיקרית שלך ל- VPN, התמהיל הייחודי שלהם של תכונות אבטחה ופרטיות יכול להיות עבורך. הם לא מציעים ניסיון חינם. עם זאת, יש להם ערבות להחזר כספי של 7 ימים לכמה אמצעי תשלום. המשמעות היא שתוכלו לנסות את שירות ה- VPN שלהם בסיכון מינימלי. אם תחליט שאתה אוהב את זה אתה יכול לקבל גישה מלאה לרשת שלהם החל מ € 8.95 בלבד לחודש.

בקר ב- VPN פרטיות מושלמת

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me