VPN סקירה 2020 (גישה לאינטרנט פרטי)

גישה לאינטרנט פרטי (PIA) הוא אחד ה- VPNs הפופולריים והאמינים ביותר במרחב הפרטיות באינטרנט. שירות ה- VPN הושק בשנת 2009 וצמח בהתמדה. הרשת הנוכחית שלהם מורכבת ממעל 3100 שרתים שנמצאים ברחבי העולם. אלה מפוזרים בין 33 מדינות ב -5 יבשות נפרדות. חברת האם שלה, לונדון Trust Media, Inc. ממוקמת בארצות הברית שעדיין אין לה הוראות לשמירת נתונים. גישה לאינטרנט פרטי מחויבת לספק לכם חוויה מקוונת פתוחה יותר, פרטית ובטוחה יותר במחיר סביר. לשם כך הם לא רושמים שום מידע לגבי הפעלות משתמשים.


גישה פרטית לאינטרנט

PIA פיתחה אפליקציות VPN מותאמות אישית עבור Windows, Mac OS X, iOS, Android ו- Linux. אלה יש יישום בסיסי מאוד של לוח המחוונים. בגלל זה, אתה עשוי לחשוב שהם מספקים רק שירות VPN מינימלי במבט ראשון. אבל, אתה טועה. מאחורי הממשק הפשטני הזה הם יישמו מספר תכונות מתקדמות. אנו נבחן את הדברים ביתר פירוט בחלק העומד לרשות הסקירה שלנו.

Contents

תמחור והצעות מיוחדות

גישה לאינטרנט פרטי מוכרת את שירות ה- VPN שלהם כחבילה יחידה הכוללת את כל התכונות המתקדמות ביותר שלה. הוא משווק בתנאים חודשיים, 6 חודשים ושנתיים. כפי שאתה עשוי לחשוד, המחיר נמוך יותר כשאתה נרשם לטווח ארוך יותר. המנוי השנתי מסתכם בפחות מעשרה סנט ביום לגישה בלתי מוגבלת.

תמחור PIA

תודה ענקית לצוות PIA שהציע לקוראינו הנחה על שירות ה- VPN הפופולרי. הקוראים שלנו יכולים לקבל חודש מ- VPN שלהם תמורת 11.95 דולר. אתה יכול לחסוך אפילו יותר אם אתה מנוי ל- 6 חודשים משירות ה- VPN שלהם תמורת $ 35.95. זה שווה ל 5.99 $ לחודש או חיסכון של 50%. העסקה הטובה ביותר שלהם היא התוכנית השנתית + חודשיים בחינם תמורת 39.95 $. הרשמה לכך חוסכת לך 76% הנחה מהתמחור החודשי הרגיל שלהם. המשמעות היא שתוכלו ליהנות משנה שלמה של שירות ה- VPN שלהם עבור סתם 2.85 דולר לחודש.

אפשרויות תשלום של PIA

אפשרויות תשלום פרטיות באינטרנטגישה פרטית לאינטרנט מציעה מספר דרכים לשלם עבור ה- VPN שלהם. ראשית, הם מקבלים תשלומים באמצעות כרטיסי אשראי גדולים כולל VISA, MasterCard, American Express, Discover ו- JCB. ניתן לשלם גם מנויים באמצעות חשבונות PayPal או Amazon Payments אם ברצונך לשמור את כל העסקאות המקוונות שלך במקום מרכזי. הם מקבלים גם פתרונות תשלום אלקטרוני כמו CashU, OK PAY ומנטה. עסקאות אלה ידרשו רק שם משתמש, סיסמא וכתובת דוא”ל. אם אנונימיות גדולה יותר היא המטרה שלך, אתה יכול לשלם באמצעות ביטקוין, ביטקוין מזומן ו- Zcash הטוענים שהם ה- HTTPS של cryptocurrencies. הם אפילו מקבלים כרטיסי מתנה כמו Best Buy, Home Depot, Walmart, Dicks Sportsing Sports, ורבים אחרים.

תקופת ניסיון ללא סיכון

כמו VPNs רבים, לגישה לאינטרנט פרטי אין ניסיון חינם. עם זאת, הם יודעים שתרצה לנסות את השירות שלהם לפני שתחייב את הכסף שהרוויח קשה. כתוצאה מכך הם מציעים לכל המנויים החדשים ערבות של 30 יום, 100% הכסף להחזר הכסף. זה אמור לאפשר לך מספיק זמן לבדוק באופן מלא את רשת ה- VPN שלהם. אנו ממליצים שתבדוק את שירות הגישה הפרטית לאינטרנט עם כל המכשירים, היישומים והאתרים שבהם תרצה להשתמש בו במהלך תקופה זו. זה לא רק יאפשר לך לקבוע את תאימותו, אלא גם את התאמתו לשימוש היומיומי שלך.

אם אינך מרוצה לחלוטין מהשירות שלהם, PIA תחזיר את מחיר הרכישה המלא של התוכנית שבחרת. יש לבצע בקשות להחזר כספי בתוך 30 יום ממועד הרכישה. בקשות שבוצעו מאוחר משבעה ימים לא יתכבדו. כמו כן, לא יינתנו החזרים כספיים למנויים שנעשו באמצעות כרטיסי מתנה.

על מנת להחזיר את התשלום שלך, עליך לספק את המידע הבא כדי לאמת את חשבונך:

 • כתובת הדוא”ל שיצרת כאשר רשמת את חשבונך לראשונה.
 • מספר ההזמנה PIA בן 7 הספרות מהודעת הדוא”ל שלך לאישור התשלום.

מידע זה נחוץ מטעמי אבטחה וכדי לאמת שאתה מגיש בקשה זו. לכן, הקפד לשמור את דוא”ל האישור שלך. זוהי הדרך הקלה ביותר לאמת את חשבונך כדי להבטיח החזר מהיר. ייתכן שיהיה צורך בשיטות החזר כספי אחרות, בהתאם לשיטת התשלום שלך. ניתן למצוא את אלה בתנאים וההגבלות שלהם.

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

תכונות VPN פרטיות לגישה לאינטרנט

אז מה אתה מקבל עבור הכסף שלך? VPN VPN מציע למשתמשים את היתרונות הבאים:

 • אפליקציות VPN מותאמות אישית – תוכנת VPN מותאמת אישית בחינם עבור Windows, Mac OS X, iOS, Android ו- Linux.
 • VPN אמיתי ללא רישום – שום דבר על מפגשי ה- VPN של המשתמשים לא נרשם, לא נרשמים כתובות IP או מטא נתונים.
 • 5 חיבור סימולטניs – חברים יכולים להשתמש בעד חמישה מכשירים בחשבונם בפעם אחת. יתכן ואף יותר מכך אם אחד המכשירים הוא נתב מכיוון שכל המכשירים המחוברים אליו נספרים כאחד.
 • פרוטוקולי VPN – לכל המשתמשים יש גישה לפרוטוקול OpenVPN המאובטח והמהיר ביישומים, כאשר PPTP ו- L2TP תומכים גם באמצעות התקנות ידניות..
 • תמיכה ב- P2P וטורנט – כל שרתי ה- VPN של ה- PIA מאפשרים גישה ל- P2P ובורר. במקומות מסוימים עשויים לדרוש כשות כפולות שכן מדינות מסוימות אוסרות תנועה P2P.
 • גישה ל- SOCKS5 פרוקסי למשתמשים יש גישה לפרוקסי Socks5 ליישומי P2P כדי להסתיר את כתובת ה- IP שלך.
 • מאפיינים מתקדמים – למשתמשי PIA יש גישה להגנת דליפות DNS, הגנת דליפות IPv6, מתג להרוג אינטרנט ואפילו העברת יציאות.
 • רוחב פס ללא הגבלה של VPN – PIA לא מצמצמת ולא מגבילה את השימוש ברוחב הפס להורדה או להעלות עבור המנויים שלהם.
 • גישה ברחבי העולם – IP וירטואלי של יותר מ 3100 שרתים ב 33 מדינות
 • שערים מהירים – לכל השערים יש מהירויות יציאת VPN של ג’יגה-בייט.
 • שיתוף כתובות IP – כתובות IP משותפות למנויים לצורך פרטיות ואנונימיות טובים יותר
 • בחירת הצפנה – משתמשים יכולים להחליט את רמת ההצפנה בה הם רוצים להשתמש.
 • הגנת חומת אש – מנויים מוגנים מפני תוכנות זדוניות בעת השימוש בשירות.
 • הגנת נקודה חמה Wi-Fi – זה מבטיח שאתה מאובטח מפני האקרים וגניבת זהות אפשרית תוך כדי שאתה נהנה מהמשקה האהוב עליך וגלישה באינטרנט.

בנוסף להטבות אלה, רילוקיישן וירטואלי מאפשר לך לעקוף צנזורה מקומית ומוסדית של מדיות חברתיות, חדשות ואתרים אחרים. זה יכול גם לחסוך לך כסף בעת שימוש ב- VoIP ולאפשר גישה למשאבי בידור נוספים. המשמעות היא שתוכלו ליהנות מהתוכניות המועדפות עליכם, מאירועי ספורט בזמן אמת ללא הפסקות ושירותי סטרימינג אחרים מכל מקום.

מיקומי רשת ושרת של PIA VPN

רשת הגישה הפרטית לאינטרנט משתמשת בשערים (שרתים) במהירות גבוהה עם יציאות Gigabit ורוחב פס בלתי מוגדר. זה מורכב כרגע ממעל 3100 שרתי VPN המופצים על פני 33 מדינות נפרדות. שרתים אלה מחולקים עוד יותר ל 53 מיקומים על פני חמש יבשות. יש להם שרתים באסיה, אירופה, אוקיאניה, צפון אמריקה ודרום אמריקה.

רשת PIA

לרשת שלהם יש שרתים מרובים בכל מדינה עם צפיפות שרת גבוהה יותר ביעדים פופולריים כמו אוסטרליה, קנדה, הולנד, בריטניה, וארצות הברית. בנוסף, לרשת גישה פרטית לאינטרנט יש מספר מיקומים במדינות כמו אוסטרליה, קנדה, בריטניה וארצות הברית. זה מאפשר להם לספק איזון עומסים דינאמי עבור השירות שלהם שמייעל את ביצועי הרשת בכל עת.

להלן רשימה של מיקומי שרתי PIA ברחבי העולם:

 • אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, ברזיל, צ’כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, הונג קונג, הונגריה, הודו, אירלנד, ישראל, איטליה, יפן, לוקסמבורג, מקסיקו, ניו זילנד, קנדה, הולנד, נורבגיה, פולין, רומניה , סינגפור, דרום אפריקה, ספרד, שוודיה, שוויץ, טורקיה, איחוד האמירויות (איחוד האמירויות הערביות), בריטניה, ארצות הברית

גישה לאינטרנט פרטית מאפשרת גם חיבורי פרוקסי SOCKS5 לשרתי הולנד שלהם דרך יציאה 1080 עבור אלה שדורשים זאת. זו אחת הסיבות לצפיפות השרת שם. הרשת שלהם מאפשרת ואף מעודדת תנועת VoIP, P2P וטורנט בכל שרתי ה- VPN שלהם. בנוסף, מותר שילוח נמל בשערים בטורונטו, מונטריאול, וונקובר, הולנד, שוודיה, שוויץ, צרפת, גרמניה, רומניה וישראל..

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

גישה פרטית לאינטרנט: פרטיות ואנונימיות

בראש ובראשונה, גישה לאינטרנט פרטי היא שירות VPN אמיתי ללא רישום. הם מבהירים שהם לא רושמים כתובות IP נכנסות, כתובות IP יוצאות ולא מטא נתונים של הפעלות המשתמשים שלהם ברשת ה- VPN שלהם. להלן קטע ממדיניות הפרטיות שלהם בנושא זה.

PrivateInternetAccess.com אינו אוסף או רושם תנועה או שימוש ברשת הפרטית הוירטואלית שלה (“VPN”) או פרוקסי..

הדבר מוסר עוד יותר באזור התמיכה שלהם, שם הם מסבירים כי יומנים לעולם אינם מאוחסנים בכוננים קשיחים, כך שלא קיימות רשומות של פעילות המשתמשים.

PIA לחלוטין לא מחזיקה יומנים, מכל סוג שהוא. אמנם הדבר מקשה במקרים מסוימים, במיוחד בהתמודדות עם דואר יוצא, טכניקות מתקדמות להתמודדות עם בעיות התעללות ודברים מהסוג הזה, אך הדבר מספק רמה גבוהה של אבטחה ופרטיות לכל המשתמשים שלנו. יומני אף פעם לא נכתבים לכוננים הקשיחים של אף אחת מהמחשבים שלנו ונכתבים באופן ספציפי למכשיר ה- null, שפשוט פועל כאילו הנתונים מעולם לא היו קיימים.

מסיבה זו, איננו יכולים לספק מידע על השימוש של לקוחותינו בשירותנו בשום פנים ואופן, לרבות צווי צווי והוראות בית משפט, אשר נבדקים בצורה קפדנית ביותר לפני שאנו נותנים תגובה מצד הצוות המשפטי המנוסה שלנו..

אנו יכולים לקבוע באופן חד משמעי כי החברה שלנו לא קיימת ועדיין אינה מקיימת יומני מטא נתונים לגבי מתי מנוי ניגש לשירות ה- VPN, כמה זמן היה השימוש של המנוי ואיזו כתובת IP נרשם למנוי. יתר על כן, מערכת ההצפנה אינה מאפשרת לנו להציג וכך לרשום את כתובות ה- IP שהמנוי מבקר או ביקר בהן.

ל- PIA יש גם מדיניות פרטיות נרחבת המפרטת בדיוק איזה מידע אישי הם מבצעים על המשתמשים שלהם וכיצד מטפלים בהם. בעיקרון הוא קובע כי כל מידע (כתובת דוא”ל, תשלום, ניתוח גוגל וכו ‘) שנאסף במהלך ההרשמה או האינטראקציה עם צוות התמיכה משמש רק פנימה לצורך התכתבות לקוחות ושיפור רשת VPN. אף פעם לא משתפים נתונים עם צדדים שלישיים למטרות שיווק.

גישה לאינטרנט פרטי נמצאת בארצות הברית. התצהיר שלה אומר כי הוא כפוף לכל החוקים והנהלי השיפוט של ארה”ב. הם מרגישים שארה”ב היא מקום טוב לשירות VPN מכיוון שאין להם מדיניות שמירה על מידע חובה, בעוד שכמה מקומות באירופה עושים זאת כעת. הם יצטרכו לעמוד בכל הצווים השיפוטיים הרשמיים ולמסור את כל המידע אודות המטא נתונים של המשתמשים שלהם והתנועה. עם זאת, מכיוון שכל היומנים נכתבים למכשיר null, למעשה בשום מקום, הם היו עומדים בהוראות כאלה על ידי הפיכת דבר כפי שעשו בעבר.

ארצות הברית נגד פרסטון אלכסנדר מקוואטרס

בשנת 2016, גישה פרטית לאינטרנט הראתה כיצד זה עובד בתיק של ה- FBI נגד חשד לעוקב שכינה איומים מזויפים על עסקים ובבתי ספר. המקרה היה ארצות הברית נגד פרסטון אלכסנדר מקוואטרס. כתובות IP של הטלפונים ששימשו ליצירת החשבונות ששלחו את ההודעות עברו מעקב אחר PIA. להלן קטע מתלונת התמלול:

כל התגובות של ל &1, פייסבוק, טוויטר וטראקפון נעקבו באמצעות כתובת IP לחברה בשם London Trust Media dba privateinternetaccess.com. חברה זו הינה חברה אנונימית אשר מטרתה לאפשר למשתמשים באינטרנט להסוות את כתובת ה- IP המקורית שלהם הם מועברים אליהם.

זימון זיכרון נשלח ל- London Trust Media והמידע היחיד שיכלו לספק הוא כי מקבץ כתובות ה- IP בהן נעשה שימוש היה מהחוף המזרחי של ארצות הברית.

מכיוון שגישה פרטית לאינטרנט מאפשרת לסגנונות תשלום אנונימיים אלה, הם לא הצליחו אפילו להראות כי הנתבע אפילו רכש שם חשבון. עם זאת, ה- FBI הצליח בסופו של דבר לקבל מידע זה משירות VPN אחר. ה- FBI הצליח להשתמש באמצעים אחרים כדי להקים תיק נגד נאשם זה. תוכלו לקרוא בעצמכם את התלונה למידע נוסף.

גישה פרטית לאינטרנט וה אנונימיות שלך

בנוסף למדיניות ללא יומן שלהם, גישה פרטית לאינטרנט מאפשרת לך להירשם באמצעות מקורות אנונימיים. אלה כוללים cryptocur מטבעות כמו ביטקוין, ביטקוין מזומן, ואפילו Zcash הטוען כי יש עסקאות מוצפנות אנונימיות לחלוטין. הם אפילו מקבלים כמה כרטיסי מתנה כמו אמזון, אמבט מיטה & מעבר לכך, Cosco, ורבים אחרים שיכולים להגדיל את האנונימיות שלך עוד יותר.

בנוסף, PIA משתמשת בכתובות IP משותפות כדי לשמור על פרטיותך ועוזרת להגדיל את האנונימיות שלך. האפליקציות שלהם כוללות תכונות מתקדמות כמו DNS, IPv4 ו- IPv6 הגנה מפני דליפות כדי לעזור לשמור על אלה. היכולת להשתמש בפרוקסי ולהרוג את חיבור האינטרנט שלך אם השירות נופל מראה את המחויבות שלהם לשמור על פרטיותך והמשך אנונימיות.

לסיכום, גישה לאינטרנט פרטי מבוססת בארצות הברית שאין לה מדיניות לשמירת נתונים. זה לא רושם שום תנועה או מטא נתונים לגבי הפעלות VPN או משתמשי פרוקסי שלהם. הם מאפשרים תשלומים אנונימיים עבור מנויים. כל המידע שהם אוספים מאינטראקציה עם אתר האינטרנט והצוות שלהם משמש רק באופן פנימי.

לשירות שלהם תכונות נוספות המסייעות בהגנה ושמירה על פרטיותך ובהגדלת האנונימיות שלך. מדיניותם נוסתה ונבחנה על ידי מערכת המשפט בארצות הברית והוכחה כי היא שמרה על פרטיותו של האדם ואלמוניותו.

גישה פרטית לאינטרנט והביטחון המקוון שלך

כמה אתה מאובטח והתנועה שלך באינטרנט תוך כדי שימוש בשירות VPN VPN?

פרוטוקולים

גישה לאינטרנט פרטי משתמשת בקוד הפתוח, OpenVPN המקובל בתעשייה כדי לספק לך מנהרת VPN מאובטחת כברירת מחדל ביישומי התוכנה שלהם Windows, Mac OS X ו- Android. ההערכה היא כי זהו פרוטוקול ה- VPN הטוב ביותר מבחינת מהירות ואבטחה. הם משתמשים בפרוטוקול ה- IPsec המובנה כדי לאבטח מכשירי iOS כמו ה- iPad וה- iPhone שנחשב גם כמוגן אבל אולי מעט איטי יותר מ- OpenVPN.

RSA- 2048 לחיצת יד

נזכיר כי שלב זה מקים את מנהרת ה- VPN הראשונית דרכה עוברים הנתונים המוצפנים שלך ומאמת שאתה באמת מדבר עם שרת מורשה ולא מתחזה. גישה לאינטרנט פרטי משתמשת ב- TLSv1.2 לצורך אימות ובקרת שרתים כדי ליצור חיבור זה. כברירת מחדל, RSA-2048 משמש לתהליך זה.

משמעות הדבר היא שהם משתמשים בתעודת 2048 סיביות לצורך אימות של כל המפתחות שעברו משא ומתן. כל האישורים נחתמים באמצעות SHA512. לאחר מכן, מתקיימים משא ומתן על מפתחות דיפי-הלמן (DHE) ארעיים ומועברים על פני המנהרה המאובטחת. זה מבטיח סודיות קדימה לתעבורה המוצפנת. מקשים אלה נוצרים באופן אקראי ומשמשים למשך זמן מוגדר מראש לפני שהם נהרסים לחלוטין. לאחר מכן נוצרים מפתחות חדשים. זה מבטיח שאם נפגע מפתח עתידי, ניתן להשתמש בו רק לפענוח חלון תנועה קטן ושום דבר לפני כן.

הצפנת מידע

הצפנת הנתונים שלך מגנה מפני התקפות פאסיביות כמו מצותתים שבהם מישהו רושם את התנועה שלך מבלי לנסות לשנות אותה. גישה פרטית לאינטרנט משתמשת באלגוריתם הצפנה סימטרי כדי להצפין ולפענח את כל הנתונים שלך. צופן זה משמש למפתח סודי חלופי שנוצר ומשותף בינך לבין השרת. כאמור, מפתח סודי זה מוחלף בשלב ההצפנה של לחיצת היד. אלגוריתם ברירת המחדל המשמש את PIA הוא Advanced Encryption Standard (AES) עם אורך מקשים של 128 סיביות באמצעות מצב Cipher Block Chaining. לרוב זה כתוב כ- AES-128-CBC. אלגוריתם זה נחשב מאובטח ומהיר.

אימות נתונים

כדי להגן מפני התקפות פעילות כמו התקפות Man in the Middle (MitM), עליך לאמת את תעבורת הנתונים כדי לוודא שאיש לא התמודד עם זה. כברירת מחדל, גישה פרטית לאינטרנט משתמשת ב- SHA1 כדי לעשות זאת.

יישום רשת PIA משתמש ב- TLSv1.2 עם RSA-2048 לאימות ובקרת שרתים לצורך הקמת מנהרת VPN הראשונית. היא מעסיקה סודיות קדימה, כמה מהפרוטוקולים הטובים ביותר של VPN ואלגוריתמי הצפנה חזקים כדי לאבטח את התנועה שלך. בנוסף, לשרתי ה- VPN שלהם יש חומות אש שיגנו עליך מפני תוכנה זדונית. המשמעות היא שתוכלו ליהנות משקט נפשי בידיעה שכל תעבורת האינטרנט שלכם מוצפנת בצורה מאובטחת ומועברת דרך חיבורים מאובטחים בעת שימוש בשרת PIA VPN.

תמיכת לקוחות וטכניים

PIA מספקת תמיכה בכרטיסי דוא”ל 24/7/365 לכל בעיה שתיתקל בהם בסיבוב ממוצע על פי דלפק האתר שלהם של כשעה וארבעים דקות. מבחן התמיכה שלנו לקח זמן רב יותר מזה, אך הזהירו אותנו שיש להם נפח שיחות תמיכה יוצא דופן וההמתנה שלנו יכולה להיות ארוכה יותר. הם ענו על שאילתת הפרוטוקול שלנו בערך ארבע שעות.

מחלקות תומכות גישה פרטית לאינטרנט

ראשית עליך לבחור באיזה מחלקה הכרטיס שלך נוגע לפני שתמלא אותו ושולח אותו. הבחירות שלך כוללות תמיכה כללית, חשבון, תשלומים ותמיכה טכנית. לאחר שבחרת במחלקה ולחצת על כפתור “הבא”, תועבר לדף אחר כדי ליצור ולשלוח את הכרטיס. להלן דף התבנית לתמיכה הטכנית.

תבנית תמיכה טכנית לגישה לאינטרנט

לכל התבניות יש שדות חובה כמו “שם”, “כתובת דואר אלקטרוני”, “נושא” ו”הודעה “. יש להם גם תחומים הקשורים למחלקה אליהם הם מופנים. לאחר שתסיים למלא את השדות המתאימים, לחץ על שלח כדי לשלוח את בקשת התמיכה שלך.

לגישה לאינטרנט פרטי יש שאלות ותשובות בנושא תמיכה גדולה ומסייע לענות על הרבה מהשאלות שלך. יש לו מדריכים להתקנה ידנית של השירות במספר מכשירים. ל- PIA יש נוכחות בפייסבוק, בטוויטר וביוטיוב שיכולים לעזור לכם עם כמה בעיות.

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

ידיים: גישה לאינטרנט פרטי

ל- PIA תוכנה מותאמת אישית עבור Windows, Mac OS X, iOS, Android ו- Linux שיכולים להקל עליך להתחבר לשירות שלהם. יישומים אלה משתמשים בפרוטוקול OpenVPN לכל פרט ל- iOS. אפליקציית iOS משתמשת ב- IPsec לצורך אבטחה. הדרישות המינימליות הן כדלקמן:

 • חלונות – דורש Windows 7 ומעלה.
 • Mac OS X – זקוק ל- macOS 10.8 ואילך.
 • לינוקס – משתמש באובונטו 12.04 ומעלה.
 • iOS – דורש iOS 8.0 ומעלה.
 • אנדרואיד – זקוק לאנדרואיד 4.0.4 ואילך

ל- PIA יש גם תוסף Chrome שעובד עם גרסה 48 ואילך.

הורדת תוכנת ה- PIA VPN

הורדת תוכנת גישה פרטית לאינטרנט

אתה יכול להוריד את תוכנת ההתקנה של המכשיר שלך מאתר האינטרנט הגישה הפרטית. לחץ על “הורדות ותמיכה” בתפריט הראשי. זה יפתח דף בו תוכלו להוריד את התוכנה המתאימה למכשיר שלכם.

לחיצה על קישורי Windows, Mac OS X ו- Linux תעביר את תוכנת ההתקנה למחשב שלך. הקישורים ל- iOS, Android והרחבת Chrome יפתחו את החנויות המתאימות. ברגע שאתה שם תוכל להשלים את תהליך ההתקנה של יישומים אלה.

גישה פרטית לקוח Windows

התקנת לקוח Windows

לאחר שתוריד את הלקוח למחשב שלך, תצטרך להפעיל אותו כמנהל. זה נדרש כדי שחלק ממנו יתפקד כראוי. ההתקנה פשוטה מכיוון שתראה רק חלון פקודה במהלך תהליך זה.

התקנת גישה פרטית לגישה לאינטרנט של Windowsלאחר מכן תוכלו לפתוח את התוכנה. כאשר התוכנה נפתחת, תצטרך להזין את האישורים שלך כדי לפתוח אותה בפעם הראשונה. הזן את שם המשתמש והסיסמה שקיבלת בדוא”ל קבלת הפנים שלך לסיום פתיחת הלקוח.

כניסה לאינטרנט פרטי פרטי

באפשרותך גם להגדיר את אפשרויות ההפעלה ממסך זה. הפעלת החלפת האתחול ובחירת מיקום להתחברות אליו תבטיח שאתה מחובר למיקום המועדף עליך בכל פעם שאתה פותח את Windows.

 • התחל את היישום בעת הכניסה – מפעיל את הלקוח בעת טעינת Windows.
 • התחבר אוטומטית בעת ההשקה – מתחבר אוטומטית למיקום שבחרת כאשר הלקוח מתחיל.
 • אזור – מאפשר לך לבחור מדינה שאליה תרצה להתחבר אוטומטית כאשר האפליקציה תתחיל. אם מוגדר אוטומטית, הוא מחבר אותך לשרת המהיר ביותר מהמיקום הנוכחי שלך על סמך תגובת ה- ping.
 • שפה – מאפשר לך להגדיר את השפה שאתה רוצה להציג בתוך הלקוח.
 • הגדרות מתקדמות – פותח את ההגדרות המתקדמות לחיבור הגישה הפרטית שלך.

הגדרות מתקדמות של לקוח VPN VPN

לחיצה על המצב “הגדרות מתקדמות” פותחת את מסך ההגדרה המתקדם של התוכנה. מסך זה מאפשר לך לשלוט על הגדרות החיבור וההצפנה של היישומים.

הגדרות חיבור

ניתן להשתמש בהגדרות אלה כדי לשלוט על אופן הגדרת החיבור. הגדרות החיבור הן כדלקמן:

 • סוג חיבור – הפרוטוקול היחיד הנתמך על ידי לקוח Windows הוא OpenVPN. הם שני סוגים של חיבורי פרוטוקול OpenVPN.
  • UDP – הוא פרוטוקול User Datagram. זה לא מבצע שום בדיקת שגיאות ולכן הוא מהיר יותר מ- TCP. זהו פרוטוקול ברירת המחדל עבור הלקוח והטוב ביותר עבור רוב המשתמשים. הוא משמש לחיבורים עם זמן אחוי נמוך ואובדן סובלני כמו מדיה זורמת.
  • TCP – הוא פרוטוקול בקרת ההעברה והוא טוב לחיבורים למרחקים ארוכים וכאלה שאינם יכולים לסבול אובדן. זה מספק בדיקת שגיאות לגבי הזמנה ואובדן של מנות. לאחר מכן הוא שולח שוב חבילות לתיקון שגיאות. כתוצאה מכך הוא איטי יותר בגלל התקורה הנוספת הכרוכה בתהליך תיקון שגיאות זה.
 • נמל מרוחק – מאפשר לך לבחור את היציאה המרוחקת למעבור נתונים.
  • אוטומטי – מאפשר לתוכנה להחליט עבורך.
  • נמל 1194 – הוא יציאת OpenVPN הסטנדרטית הן UDP והן TCP.
  • נמל 8080 – יציאה חלופית לפורט 80 לשירותי רשת HTTP. הוא משמש בדרך כלל כיציאת proxy.
  • נמל 9201 – הוא היציאה המשמשת לשירותי WAP (Wireless Application Protocol) במכשירים ניידים.
  • נמל 53 – נפוץ DNS נפוץ.
 • נמל מקומי – הגדרה זו מאפשרת לך לבחור נמל מקומי לנתיב דרך הנמל המרוחק.

הגדרות חיבור לאינטרנט פרטי

 • בקש העברת נמל – הפעלת זה מאפשרת לך להגדיר יישום המאפשר למשתמשים מרוחקים להתחבר אליו. המשתמשים המרוחקים חייבים לדעת את שם המכשיר והיציאה כדי להתחבר אליו בהצלחה.
  • ניתן להשתמש בשילוב נמל דרך השערים הבאים: קליפורניה טורונטו, קליפורניה צפון יורק, הולנד, שוודיה, שוויץ, צרפת, גרמניה, רוסיה, רומניה וישראל. לאחר הפעלת העברת יציאות וחיבור מחדש, באפשרותך לרחף עם העכבר מעל סמל מגש המערכת כדי לראות את מספר היציאה שיש להכניס ליישום שלך..
 • PIA MACE – חוסם מודעות, עוקבים ותוכנות זדוניות אחרות באמצעות http://pgl.yoyo.org/adservers/ ברשימת החסימה הזמינה לציבור. אם הדפדפן שלך מבקש את כתובת ה- IP של אתר ברשימה זו, ה- DNS של גישה לאינטרנט פרטי יחזיר אותו למכונה המקומי שלך. זה למעשה חוסם את כל הבקשות מסוג זה.
 • מתג הרג VPN – לאחר שתוגדר, הדבר יהרוג את כל התעבורה באינטרנט מהמכשיר אם חיבור ה- VPN שלך יופסק. האפליקציה תשחזר את הגישה לאינטרנט שלך לאחר שתתחבר חיבור ה- VPN. השבתת מתג זה או יציאה מלקוח ה- VPN תשחזר גם גישה רגילה לאינטרנט.
 • הגנת דליפות DNS – מבטיח כי כל בקשת ה- DNS מנותבת דרך רשת ה- VPN. זה יספק לך את רמת הפרטיות הגדולה ביותר.
 • הגנת דליפות IPv6 – מיתוג זה מבטל בקשת IPv6 בעת השימוש בשירות PIA.
 • מנות קטנות – מעביר את הנתונים במנות קטנות יותר שיכולות לתקן כמה בעיות רשת.
 • אפשר מצב ניפוי – מאפשר לצוות התמיכה לעקוב אחר בעיות חיבור.

הקישורים המוצגים תחת הגדרות מסוימות יפתחו מדריכים באתר פרטי אינטרנט פרטי המכילים מידע מפורט יותר על אותה הגדרה מסוימת.

הגדרות הצפנה

הקטגוריה השנייה בה תוכלו לשלוט עבור התוכנה היא ההגדרות המשמשות להצפנת כל תנועת האינטרנט שלכם. הגדרות אלה כוללות את הדברים הבאים:

 • הצפנת מידע – זהו חוזק ההצפנה המשמש להצפנה ופענוח של כל התנועה שלך. הוא מנהל משא ומתן ומועבר לאחר שנוצרת המנהרה הראשונית בין שרת ה- VPN למחשב שלך.
  • AES-128 – הוא ברירת המחדל ומספק את האיזון הטוב ביותר בין מהירות ואבטחה. הוא משתמש בתקן הצפנה מתקדם (AES). זהו המכון הלאומי לתקנים וטכנולוגיה (NIST) הזוכה בתחרות ומשמש את ממשלת ארצות הברית למסמכים סודיים. שרשראות בלוק הצופן עם מפתח 128 סיביות יספקו את הביצועים הטובים ביותר עבור רוב השימושים.
  • AES-256 – משתמש באותו אלגוריתם הצפנה כנ”ל. AES-256 CBC משתמש במפתח 256 סיביות. לכן זה יותר בטוח אך גם איטי יותר.
  • אף אחד – זה יסתיר את ה- IP שלך ויסייע לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות. זה לא מצפין את הנתונים שלך ולא מומלץ. אתה תהיה חשוף להתקפות פאסיביות אם אתה משתמש בהגדרה זו. צדדים שלישיים עלולים ליירט את תנועת האינטרנט שלך.
 • אימות נתונים – הכוונה לאלגוריתם שמאמת את כל הנתונים שלך כדי להגן מפני התקפות אקטיביות. התקפה פעילה מתרחשת כאשר צד ג ‘משנה את הנתונים שלך במעבר.
  • SHA1 – משתמש ב- HMAC (קוד אימות Key-Hash Message Code) עם מפתח 160 סיביות.
  • SHA256 – משתמש ב- HMAC עם מקש 256 סיביות ובכך איטי יותר. עליך להשתמש בזה כברירת מחדל.
  • אף אחד – פותח אתכם להתקפות פעילות או איש באמצע (MitM).

הגדרות הצפנה של לקוח Windows של גישה פרטית

 • לחיצת ידיים – זהו האלגוריתם שמקים את החיבור המאובטח הראשוני ומאמת שאתה מדבר עם שרת PIA ולא מתחזה. מכאן לחיצת היד. גישה פרטית לאינטרנט משתמשת בשכבה מאובטחת של תעבורה v1.2 (TSL 1.2) לחיבור זה וחותמת על כל האישורים באמצעות SHA512.
  • RSA-2048 – היא ברירת המחדל של התוכנה והכי טובה עבור מרבית המשתמשים. הוא משתמש בהחלפת מקשים של Diffie-Hellman (DH) 2048 ביט ותעודת RSA של 2048 ביט לאימות..
  • RSA-3072 – משתמש באותו אלגוריתם כמפורט לעיל עם 3072 ביט הן עבור החלפת מפתחות והן עבור תעודת RSA.
  • RSA-4096 – משתמש באותו אלגוריתם כמפורט לעיל עם 4096 סיביות גם להחלפת מפתחות וגם לתעודת RSA.
  • ECC-256k1 – מעסיקה החלפת מפתחות עקומת אליפטית חלופת DH DH ותעודת אלגוריתם חתימה דיגיטלית (ECDSA) לאימות. היא משתמשת ב- Curve secp256k1 (256bit) לעסקאות שלה. זה העקומה שמשמשת ביטקוין והיא משמשת גם להחלפת המפתח וגם לתעודה.
  • ECC-256r1 – הוא גם אלגוריתם EEC. הוא משתמש בעקומת prime256v1 (גם 256 סיביות ומכונה secp256r1) הן להחלפת המפתח והן לאימות האישורים..
  • ECC-521 – הוא ECC כמו לעיל, אך מעסיק עקומה secp521r1 (521 ביט) הן עבור חילופי המפתח והן עבור אימות האישורים..

לקוח PIA Windows מחליף ברירת המחדל להצפנת AES-128 / SHA1 / RSA-2048. זה ייתן לך את האיזון הטוב ביותר בין מהירות וביטחון. שים לב, התוכנה תתריע בפניך אם תבחר באפשרות “אין” להצפנת נתונים, אימות נתונים או באחד מאלגוריתמי לחיצת היד של ECC מכיוון שאלה יכולים לספק בעיות אבטחה. לחיצה על קישור “הגדרות ברירת המחדל” תפתח את עמוד ההצפנה של ה- VPN באתר האינטרנט שלהם, שם תוכלו למצוא מידע נוסף.

מידע זה מסכם כאן. הוא מציג כמה הגדרות הצפנת נקודות קצה יחד עם כמה הערות עליהם.

 • הגדרת ברירת מחדל מומלצת – AES-128 / SHA1 / RSA-2048: זה מספק את האיזון הטוב ביותר של מהירות וביטחון.
 • הגנה מקסימאלית – AES-256 / SHA256 / RSA-4096: זה מיועד למי שרוצה את האבטחה המרבית עבור הנתונים שלו. שימו לב שזה יאט את מהירות חיבור האינטרנט שלכם.
 • עסק מסוכן – AES-128 / None / RSA-2048: תצורה זו חשופה להתקפי MitM פעילים.
 • כל המהירות אך ללא ביטחון – None / None / ECC-256k1: זה רגיש להתקפות אקטיביות וגם כפסיביות מצד גורמים חיצוניים חיצוניים (האקרים). בעיקרון, אתה משתמש בשירות ה- VPN כפרוקסי.

שימוש בתוכנת Windows הפרטית של גישה לאינטרנט

לאחר פתיחת הלקוח ימזער במגש המערכת. אתה יכול לשלוט עליו משם. ישנם שלושה סמלים צבעוניים שונים לתוכנה המציינים את מצבה, אדום, צהוב וירוק. לכל אחת מהן הודעה משויכת (משמאל). תוכלו לראות התראות אלה כשאתם מתחברים ומתנתקים מ- VPN. ריחוף העכבר מעל אייקון יציג גם הודעת מצב חיבור קטנה. אדום מציין שאינך מחובר לשרת VPN ותעבורת האינטרנט שלך אינה מאובטחת.

גישה פרטית לקוח Windows: לקוח מנותק

צהוב מראה שאתה מתחבר לשירות אך עדיין לא מאובטח.

גישה פרטית לקוח חלונות: מצב חיבור

ירוק אומר שאתה מחובר לשירות הגישה הפרטית לאינטרנט ושכל נתוני האינטרנט שלך מאובטחים. הודעת הרחף מציגה את המיקום וה- IP הווירטואלי של החיבור. אם אתה משתמש בשרת העברת יציאות, הוא יציג גם את היציאה לשימוש ביישום שלך.

גישה פרטית ללקוח חלונות: מדינה מחוברת

חיבור וניתוק

לחיצה ימנית על הסמל המנותק במגש המערכת תפתח את רשימת השרתים שאליהם תוכלו להתחבר. בחר יותר כדי לראות את הרשימה המלאה. בחירת “התחבר” תחבר אותך לשרת האחרון שאליו התחברת בהצלחה. זה מקל על התחברות מחדש לשרת. בחירה ב”חיבור אוטומטי “תחבר אותך לשרת VPN במיקום הפינג המהיר ביותר ממנו אתה נמצא כרגע.

רשימת מיקומי שרת VPN לגישה פרטית

אם אתה רוצה שיהיה לך מיקום וירטואלי ספציפי, פשוט לחץ עליו. תראה התראה מקשרת. לאחר השלמת התהליך ותעבורת האינטרנט שלך מאובטחת, תראה הודעה מחוברת. ואז הלקוח ימזער מחדש. כדי להתנתק מהרשת, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הסמל המחובר במגש המערכת ובחר “נתק”.

ניתוק מרשת הגישה הפרטית לאינטרנט

זה קל כמו זה. לחיצה על “הגדרות” תפתח את המסך כדי לאפשר לך לשנות אותם כפי שהראנו בעבר בסקירתנו. לחיצה על “שלח תלונה במהירות איטית” או “דווח על אתר חסום” תציג ותשלח הודעות לצוות התמיכה. בחירה ב”עזרה “תפתח את דף התמיכה שלהם, שם תוכל להכין כרטיס תמיכה או להסתכל בשאלות הנפוצות שלהם. לבסוף לחיצה על “יציאה” תסגור את לקוח Windows.

סוגיות של גישה לאינטרנט פרטית

ללקוח PIA אין ממשק מפואר. עם זאת, הוא מציע כמה מהתכונות המתקדמות ביותר שיש ל- VPNs כיום. אלה כוללים מתג להרוג, הגנה מפני דליפות DNS, השבתת תעבורת האינטרנט IPv6 והעברת מנות קטנות. זה עושה את זה מושך את אותם משתמשים שיש להם יותר צרכים טכניים או ידע. במקביל יש לו ממשק פשוט המשתמש בהגדרות ברירת המחדל. זה כנראה הטוב ביותר עבור רוב המשתמשים. כל מה שצריך כדי להתחבר לאחד משרתי ה- VPN שלהם הוא לבחור את מיקומו מהרשימה שמופיעה כאשר אתה לוחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל הלקוח באזור מגש המערכת. כאשר הסמל הופך לירוק, אתה מחובר בבטחה. אם זה אדום או צהוב, אתה לא. ריחוף עם העכבר מעל הסמל יציג מידע על החיבור שלך. זה קל כמו זה.

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

אפליקציית Android פרטית לגישה לאינטרנט

התקנה והתחברות לאפליקציית אנדרואיד

תהליך ההתקנה של אפליקציית Android מתחיל בהקשה על כפתור “קבל אפליקציה” באתר האינטרנט הגישה הפרטית. זה יפתח את מסך ההתקנה של האפליקציה בחנות Google Play. הקש על כפתור “התקן” כדי להעביר את האפליקציה למכשיר Android שלך ואז לחץ על כפתור “פתח” כדי להפעיל אותה בפעם הראשונה.

תהליך התקנה אנדרואיד לגישה לאינטרנט אנדרואידאם עדיין לא יצרת חשבון, אתה יכול להזין את כתובת הדוא”ל שלך ולחץ על תוכנית להכנת חשבון. הקשה על השאלה (?) בפינה הימנית העליונה תפתח את דף התמיכה באתר האינטרנט הפרטי, שם תוכל להגיש בקשה או לעיין בשאלות הנפוצות, במדריכים או בבעיות אחרות שנפתרו..

כניסה לאינטרנט אנדרואיד עם גישה פרטית

כשתהיה מוכן, תצטרך להזין את אישורי האימות עבור חשבונך. אלה הם “שם משתמש” (מספר p1234567) ו- “סיסמה” שקיבלתם בדוא”ל המזמין שלך לאחר שיצרת את חשבון הגישה הפרטית שלך. הזן אלה ולחץ על כפתור “התחבר” כדי לסיים את פתיחת האפליקציה.

לוח מחוונים לאפליקציות אנדרואיד לגישה לאינטרנטלפני שנסתכל על האפליקציה בפעולה, הבה נבחן תחילה כיצד לשנות את התנהגותה על ידי בחינת ההגדרות השולטות בה. ניתן לגשת אליהם באמצעות הקשה על סמל גלגל השיניים בצד ימין למעלה של לוח המחוונים הראשי.

הגדרת יישום אפליקציות אנדרואיד לגישה לאינטרנט

זה מציג לא רק את ההגדרות שמשנות את התנהגות האפליקציה אלא גם מידע על חשבונך והאפליקציה. זה מחולק למספר קטגוריות שונות. אלה כוללים פרטי חשבון, הגדרות חיבור, הגדרת הצפנה, התנהגות התחלה אוטומטית, הגדרת מנהרה מפוצלת, עיצוב ממשק ומידע על יישומים. מידע מפורט יותר על הגדרות החיבור וההצפנה ניתן למצוא בחלק Windows בסקירתנו.

הראשונה בקטגוריות אלה היא פרטי החשבון. זה מציג את שם המשתמש ואת פרטי המנוי של חשבונך. הקשה על שם המשתמש תפתח מסך שיאפשר לך לשנות את כתובת הדוא”ל או הסיסמה עבור חשבונך. תוכלו גם לצאת מהאפליקציה מכאן אך שימו לב שתצטרכו להזין שוב את פרטי הכניסה שלכם.

הקטגוריה השנייה היא הגדרות החיבור הכוללות את הדברים הבאים:

 • PIA MACE – יאפשר לך לחסום מודעות, עוקבים ותוכנות זדוניות אחרות מלהגיע למכשיר Android שלך.
 • חסום רשת מקומית – מאפשר לך לחסום תעבורת LAN אם אתה מחובר לשירות ה- PIA VPN. זה יכול למנוע מאחרים ברשת להתחבר למכשיר ה- Android שלך.
 • השתמש ב- TCP – מאפשר לך להשתמש OpenVPN TCP במקום UDP ברירת המחדל אם אתה צריך.
 • יציאה מרחוק – ברירת מחדל אוטומטית המאפשרת לתוכנה לבחור את היציאה. אתה יכול גם לבחור בין היציאות הבאות: 1194, 8080, 9201 ו- 53.

הגדרות חיבור Android פרטיות לגישה לאינטרנט

 • מתג להרוג אינטרנט – הורג את חיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN מושמט בטעות עד שתתחבר אליו מחדש.
 • בקש העברת נמל – יאפשר למקורות חיצוניים להתחבר למכשיר ה- Android שלך.
 • השתמש במנות קטנות – יסייע בשיפור התאימות בין מכשיר ה- Android שלך לבין נתבים או רשתות סלולריות מסוימות.

הקטגוריה הבאה היא הגדרת הצפנה הכוללת את הדברים הבאים:

 • הצפנת מידע – משתמש כברירת מחדל באלגוריתם AES-128 אך אתה יכול גם לבחור AES-256 לביטחון רב יותר.
 • אימות נתונים – משתמשת ב- SHA1 כברירת מחדל אך אנו ממליצים על SHA256. לעולם אל תשתמש באף אחד.
 • לחיצת ידיים – מעסיק TLS 1.2 עם אלגוריתם RSA-2048 כברירת מחדל עם סודיות קדימה של DH. האפשרויות האחרות מתוארות בסעיף Windows בסקירתנו.

הגדרות הצפנה אנדרואיד לגישה לאינטרנט

לקטגוריית ההתחלה האוטומטית שתי הגדרות: לחץ על התחבר ולחבר על האתחול. הגדרת אלה מבטיחה כי מכשיר ה- Android שלך מוגן תמיד. זה גם יאפשר לך להתחבר למיקום השרת האחרון שלך בלחיצה אחת על סמל הגישה הפרטית לאינטרנט.

הגדרות מנהרה מפוצלות אנדרואיד לגישה לאינטרנט

הגדרות היישום יאפשרו לך להגדיר “פיצול מנהרה” עבור אפליקציות ה- Android שלך. כברירת מחדל, כל היישומים מנותבים דרך מנהרת VPN. אתה יכול להשתמש בלחצן “השבת גישה לכל היישומים” אם אתה רק רוצה שמנהרת כמה יישומים שנבחרו. זה יכול לעזור לחסוך כסף ברשתות מדודות. פשוט הקש על המנעול הפתוח לצד אלה שאתה רוצה לתעל. אחרת תוכלו לבחור את האפליקציות שאינכם רוצים לתעל על ידי הקשה על המנעול הסגור לצידן. בחירת הנושא האפל תשנה את הממשק לרקע כהה עם כתיבה בהירה.

הדבר האחרון בהגדרות מכיל מידע חשוב עבור אפליקציית אנדרואיד. זה כולל את הגירסה, שינויים אחרונים בגרסה וקישור לדף הבית הפרטי של גישה לאינטרנט. תוכלו לבחון את הרישיונות המשמשים את האפליקציה, את מדיניות הפרטיות ואת השאלות הנפוצות. אתה יכול גם לשלוח מידע על באגים לצוות התמיכה הטכנית וליצור בקשה לסיוע בבעיה.

מידע פרטי על גישה לאינטרנט לאנדרואיד

התחברות לשירות הגישה הפרטית לאינטרנט

כעת, לאחר שבדקנו כיצד לשנות את התנהגות האפליקציה, הבה נבחן אותה בפעולה. פשוט החלק את מעבר החיבור ימינה כדי ליצור את החיבור הראשון שלך לרשת גישה פרטית לאינטרנט. תחילה תצטרך לאפשר לגישה ל- PIA VPN להשתמש במכשיר שלך. לאחר מכן הוא יחבר אותך לשרת המהיר ביותר על ידי הצבת שרתים קרוב למיקומך הנוכחי. במקרה שלנו, זה חיבר אותנו לשרת VPN באטלנטה. הקשה על האזור הנוכחי מראה לנו שאנו קשורים למיקום אטלנטה בארה”ב. כדי להתנתק מהרשת, פשוט החלק את הכפתור שמאלה.

גישה פרטית ראשונה לחיבור אוטומטי

כדי להחליף שרתים, הקש על המיקום המחובר כעת ובחר מיקום אחר כפי שעשינו עבור המיקום הבריטי בלונדון למטה.

באמצעות אפליקציית Android Access Access Internet לחיבור למיקום וירטואלי בלונדוןאתה יכול אפילו להחליף שרתים מבלי להתנתק מהשרת הנוכחי שלך. פשוט פתח את רשימת האזור והקש על מיקום חדש. זה ממחיש על ידי מעבר משרת ה VPN הלונדוני לשרת במלבורן. פשוט החלק את המתג לניתוק מרשת PIA.

משתנה למיקום אוסטרליה במלבורן באמצעות אפליקציית הגישה הפרטית לאינטרנט

ממשק אנדרואיד קל בעיניים ופשוט לשימוש. דרוש רק כמה ברזים כדי לחבר אותך לכל מיקום ברשת הגישה הפרטית לאינטרנט. אתה יכול להגדיר את אפשרויות ההפעלה כך שרק ברז יחיד בסמל יחבר אותך למיקום שאליו התחברת לאחרונה. האפליקציה כוללת גם תכונות מתקדמות כמו מתג להרוג, העברת נמל ומנהור מפוצל.

לקוח פרטי גישה לאינטרנט עבור Mac OS X

חיבור לקוח אישי של Mac OS X לקוח

משתמשי מקינטוש ימצאו ממשק משתמש דומה מאוד עבור PIA. אינך זקוק לניסיון עבר עם VPN כדי להשתמש באפליקציה. זה נראה כמו לקוח OpenVPN עם הקוד הפתוח. כפי שניתן לראות לעיל, הלקוח מציג רשימה של מיקום השרת. אתה יכול פשוט ללחוץ על כל מיקום כדי להתחבר. זה כל מה שיש להשתמש באפליקציה. כמו המקבילה של Windows, יש כמה אפשרויות שניתן להגדיר כדי לשפר את הפרטיות שלך. המדריך שלנו יעבור לך על הפרטים, אך נסקור מבט מהיר בכמה מהתכונות המובילות.

לקוח ה- PIA המק משתמש בפרוטוקול OpenVPN. אתה יכול לבחור בין UDP ו- TCP. אנו ממליצים על UDP למהירויות מהירות יותר. אתה יכול גם להגדיר יציאה מרוחקת לתעבורת מנהרות. כ תומכי פרטיות חזקים, צוות ה- PIA כולל מספר תכונות המאפשרות לאבטח את החיבור שלך ולהגן עליך במקרה שהוא אי פעם ייכשל. משתמשי מקינטוש יכולים להגדיר את מתג ההריגה של VPN כדי להפסיק את התקשורת עד שה- VPN יתחבר מחדש. אתה יכול להגדיר העברת יציאה דרך כמה שערים נבחרים. לאפליקציה יש גם הגנת דליפות IPv6 ויכולת להשתמש במנות קטנות שיכולות לעזור לך לעקוף כמה בעיות רשת או חומת אש..

גישה פרטית ל- iOS APP עבור iPhone ו- iPad

התחברות לגישה פרטית לאינטרנט באמצעות אפליקציית iOS

זהו אזור בו PIA נופלת מאחור מבחינת התכונות. אפליקציית iOS תשאיר את משתמשי ה- iPhone וה- iPad ללא הפיצ’רים המתקדמים המוצעים באפליקציית האנדרואיד שלהם. עם זאת, לאפליקציית iOS יש ממשק משתמש נחמד והיא קלה לשימוש. אתה יכול לבחור כל מיקום שרת ולראות במהירות את מצב החיבור. פשוט החלק את כפתור ההפעלה / כיבוי כדי להשתמש ברשת שלהם. אפליקציית iOS פרטית של iOS משתמשת בפרוטוקול IPsec המובנה לצורך אבטחה.

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

מבחן מהירות גישה לאינטרנט פרטי

היינו די מרוצים מהביצועים הכוללים של רשת PIA. ניתן לראות ממבחן המהירות למטה כי השירות שלהם ביצע ביצועים טובים מאוד. כצפוי היה אובדן מהירות קטן כשהוא מחובר לאחד משרתי ה- VPN שלהם. זה נובע מהתקורה הנוספת שנגרמה על ידי הצפנת כל תנועת ה- VPN שלך. עם זאת, אובדן זה היה יותר מקובל במקרה של גישה פרטית לאינטרנט.

מבחן מהירות PIA

כפי שתוכלו לראות מהתמונות שלמעלה, החיבור המוצפן הוריד את מהירות ההורדה של ספק שירותי האינטרנט הבסיסי מ 66.43 Mb / s ל- 62.51 Mb / s. זו ירידה של כ -6% לשרת באטלנטה, ג’ורג’יה, דבר שהוא מקובל ובין התוצאות המובילות שבדקנו. אובדן מינימלי זה במהירות החיבור שווה בהחלט את הביטחון ואת השקט הנפשי שמציע חיבור לרשת ה- PIA.

סיכום

גישה פרטית לאינטרנט נמצאת בעסקי ה- VPN מאז 2009. הרשת שלהם מורכבת מ- 3100 שרתים הפרוסים על פני 33 מדינות שונות. יש להם שרתים מרובים במדינות פופולריות כמו ארה”ב, בריטניה, קנדה והולנד. הם לא רושמים שום מידע על החברים שלהם בזמן שהם משתמשים בשירותי ה- VPN או ה- Proxy שלהם. כולם נמצאים במערכת הכבוד על פי התנאים וההגבלות שלהם.

למרות שם האם שלהן, לונדון Trust Media, Inc., הן מבוססות בארצות הברית. הם VoIP ו- P2P ידידותיים. כל השרתים של PIA תומכים בסיקור אבל חלקם עשויים לדרוש הופ הופ כפול. הם הוכיחו כי הם יענו לבקשות שהוגשו על ידי רשויות מדינה מוסמכות או שיפוטיות למידע על פעילות משתמשים. באופן ספציפי, הם נענו בכך שהפכו “כלום” בתיק ה- FBI משנת 2016. הם ענו לבקשה וקבעו כי הם לא רושמים את פעילויות המנויים שלהם תוך כדי שימוש בשרתי VPN או בפרוקסי העבודה שלהם. זה כולל מטא נתונים.

PIA מציעה אפליקציות תוכנה בהתאמה אישית עבור Windows, Mac OS X, Linux, Android ו- iOS. קל להתקין יישומים אלה ומאפשר למשתמשים שלהם להתחבר לשרתי VPN ברשת גישה פרטית לאינטרנט באמצעות לחיצות עכבר בודדות או ברזים על המסך. אפליקציות Windows, Mac OS X ו- Android שלהם כוללות כמה מהפיצ’רים המתקדמים יותר הזמינים ל- VPN כולל הגנה מפני דליפות DNS (Windows בלבד), מתגי הרג, העברת יציאות, מגוון יציאות מרוחקות, הגנת דליפות IPv6 ומנהור מפוצל עבור אנדרואיד. מכשירים.

כל היישומים שלהם מספקים כמה מההצפנה הטובה ביותר שקיימת בענף AES-128 ו- AES-256. כולם פרט לאפליקציית iOS שלהם הם ברירת מחדל ל- OpenVPN בגלל המהירות שלה, האבטחה שהיא מציעה והאמינות הכוללת שלה. אפליקציית iOS מאובטחת באמצעות פרוטוקול ה- IPsec המובנה.

PIA מספקת הדרכות מעולות ומדריכי התקנה חזותיים להתחברות ידנית לשירותם באמצעות נתבי Windows, Mac OS X, אנדרואיד, iOS, Windows Phone, Ubuntu ו- DD-WRT או עגבניות. התמיכה שלהם מתחילה במאגר שאלות נפוצות נרחב ומתארכת למערכת כרטיסים בדוא”ל 24/7/365. הם גם שומרים על נוכחות מדיה חברתית באתרים שונים כמו פייסבוק וטוויטר.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • ל- PIA יש לקוחות עבור Windows, Mac OS X ו- Linux.
 • יש להם אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד.
 • ליישומים פרטיים המותאמים אישית לגישה לאינטרנט יש מתגים להרוג עבור Windows, Mac OS X ו- Android. תכונות מתקדמות כמו הגנה מפני חומת אש, הגנת דליפות DNS, מנות קטנות, העברת יציאות, הגנת דליפות IPv6 ומנהור מפוצל.
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה ללא מגבלות.
 • תמחור תחרותי פלוס הנחה לקוראים שלנו.

רעיונות לשיפור השירות:

 • הוסף תמיכה בצ’אט חי.
 • תומכים בפרוטוקול חלופי בתוכנה שלהם כך שמשתמשים לא יצטרכו להתקין את השירות ידנית אם הם לא יכולים להתחבר באמצעות OpenVPN.
 • הוסף ממשקים גרפיים ללקוחותיהם Windows ו- Mac OS X.
 • הוסף מיקום שרת נוסף לרשת שלהם. (שרתים אזוריים לאפריקה)

רשת הגישה הפרטית לאינטרנט כוללת שרתים בחמש יבשות – אירופה, צפון אמריקה, מרכז ודרום אמריקה, אסיה ואוקיאניה. לשרתים ברשת שלהם יש יציאות Gigabit. הם מספקים 30 יום הכסף בחזרה. זה יאפשר לך מספיק זמן לבדוק את השירות שלהם כדי לראות אם הוא עונה על הצרכים שלך. נסה אותם בעצמך ותראה מה אתה חושב. אם אתה אוהב את שירות ה- VPN שלהם, הם מציעים הנחה נוספת לקוראים שלנו. אתה יכול להירשם לגישה בלתי מוגבלת החל מ- 2.85 דולר לחודש.

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map