סקירת VPN של האמר

סקירת ה- VPN של האמר שלנו מצאה שמדובר באפליקציית אנדרואיד שנוצרה על ידי VPN של TunnelGuru. HammerVPN הוא כלי תוכנת VPN למכשירי אנדרואיד אשר לא רק מצפין את כל התעבורה האינטרנטית שלך על ידי שימוש בו גם טכנולוגיית ערבול. זה יכול לעזור להסתיר את העובדה שאתה משתמש בשירות VPN. זה בתורו יכול לשמור על עסקאות האינטרנט שלך ולסכל DPI (בדיקת מנות עמוקה) מצדדים שלישיים.


סקירת VPN של האמר

תמחור והצעות מיוחדות

אתה יכול להוריד את אפליקציית ה- VPN של האמר בחינם מאתר Google Play. TunnelGuru מציעה למשתמשים באפליקציית Hammer VPN 100 MB רוחב פס בחינם לשירות ה- VPN שלהם. למרות שמדובר בכמות רוחב פס קטנה, זה יכול להספיק עבור משתמשי VPN מזדמנים. בנוסף, תצטרך להסתפק במודעות מעיקות לפעמים של VPN של TunnelGuru ומממונות החסות שלהם, מכיוון שהשירות החינמי ממומן על ידי פרסום (דוגמאות מוצגות להלן).

מודעות VPN של האמר

עם זאת, אנו לא מרגישים שזה יהיה רוחב פס מספיק עבור רוב משתמשי ה- VPN הרגילים. עם זאת, אם תחליט שאתה אוהב את אפליקציית VPN של האמר ואת השירות שמציע VPN TunnelGuru, הם מציעים גרסת רוחב פס בלתי מוגבלת, שתוכל להירשם בה באמצעות היישום עצמו. הם מציעים רק חבילה חודשית לשירות בתשלום זה. אתה יכול לרכוש VPN ללא הגבלה במחיר של 4.25 דולר לחודש.

תכונות של חשבון ה- VPN Premium Hammer

התכונות והיתרונות שמציע חשבון ה- VPN של Hammer בתשלום הם כדלקמן:

 • VPN של התגנבות – זה מספק עזרה נגד DPI של תנועת האינטרנט שלך.
 • שרתים נוספים – אתה מקבל גישה לרשת 1 Gbps של שרתי פרימיום.
 • גישה לתוכנה נוספת – באפשרותך להשתמש בכל התוכנות המוצעות על ידי TunnelGuru VPN המאפשרות התחברות באמצעות מגוון פרוטוקולים..
 • יציאות – אתה יכול לבחור מספר יציאות בכדי שתוכל להעביר נתונים במנהרה.
 • פרוקסי – באפשרותך להגדיר את ה- VPN להשתמש בפרוקסי.
 • רוחב פס – גישה לשרתים ללא מגבלות רוחב פס. לשרתים בחינם יש עדיין מגבלה של 100MB ליום.
 • אבטחה – VPN של האמר מספק חומת אש וירטואלית להגנה על המכשיר שלך מפני תוכנות זדוניות הנכנסות.
 • הגנה – הגן על המידע שלך כשאתה מחובר לרשתות WiFi.

אתה יכול לשלם עבור השירות שלך ולקבל שובר חודשי באמצעות Paypal אם אתה מעדיף לשמור את כל התשלומים המקוונים שלך במסד נתונים מרכזי. הם מקבלים אשראי ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס וגילוי אשר מטופלים באמצעות התכונה האנונימית של Paypal. אתה יכול גם לשלם עבור המנוי שלך דרך אתר TunnelGuru אם תרצה. תוכלו למצוא קישור אליו בתחתית דף התקנת האפליקציה בחנות Google Play.

תקופת ניסיון ללא סיכון

אתה יכול לנסות את שירות VPN של האמר האמר בחינם. אתה יכול להשתמש בעד 100MB רוחב פס ליום ברשת ה- VPN שלהם. בנוסף לכל אלה הם מציעים התחייבות להחזר הכסף למשך 3 ימים לאחר רכישת שירות הפרימיום שלהם. אם אינך מרוצה מהשירות לאחר שתרכוש אותו, הם יחזירו לך את מחיר הרכישה. עליכם להודיע ​​להם בכתב באמצעות אימייל תוך שלושה ימים ממועד המנוי על כוונתכם לבטל את חשבונכם.

רשת שרת VPN

רשת ה- VPN האמריקאית המובנית מורכבת משרתי Gbps בברזיל, קנדה, צרפת, גרמניה, מקסיקו, בריטניה, הולנד, ארצות הברית, סינגפור, דרום אפריקה וטורקיה. למרות שמדובר במספר קטן של מיקומי VPN, הוא מקיף אזור גאוגרפי רחב. היא מספקת לשירות ה- VPN שלהם נוכחות בחמש משבע היבשות: אפריקה, אסיה, אירופה, צפון אמריקה ודרום אמריקה.

שרתי ה- VPN של האמר אינם מתירים להשתמש בטורנטים או בכל תוכנת P2P אחרת. הם גם לא נועדו לשמש כדי לעקוף מגבלות גיאוגרפיות עבור סטרימינג של תוכן. אתה מוגבל למכשיר אחד בלבד בכל פעם. לבסוף, אינך יכול להשתמש באפליקציית VPN של האמר האמריקה בניגריה, פקיסטן, גאנה, סין, הודו, סנגל וסוריה.

פרטיות ואבטחה

אנו לא בטוחים בנוגע לפרטיות מה שאתה עושה בזמן שאתה משתמש בשירות VPN של האמר על סמך מדיניות הפרטיות והמשיח שלהם. להלן מספר יוצאים מן הכלל של מדיניות זו:

אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי להגן על פרטיותך בכך שאנו לא אחסן פרטים נוספים בשרתים שלנו מכפי שנדרש טכנית או חוקית – ומותר. למעשה, השרתים עצמם לא מחזיקים יומנים שיכולים לעניין אף אחד מלבד המפתחים והמפעילים; עם זאת אנו משתפים פעולה עם רשויות הדאגה עד להרחבה הנדרשת כדי להגן עלינו מפני הצורך לקחת אחריות על מעשיך הבלתי חוקיים אם היו. המשמעות היא שאנחנו עשויים לחשוף את פרטי חשבונך ופרטי התשלום שלך, כמו גם את כתובת ה- IP המקורית המשמשת לרישום אם הפרת חוקים.

עבור היישומים הניידים שלהם הם מציינים את הדברים הבאים:

> אפליקציות ניידות:
איננו קוראים, עוקבים ואוספים מידע או כל מידע רגיש אישי באמצעות אפליקציות סלולריות בהן אתה משתמש במכשירים הניידים שלך. זה רק צריך הרשאות מינימליות לעבודה, המוזכרות ברשימת ההרשאות, ניתן לבדוק במהלך התקנת אפליקציות לנייד. יישומים ניידים זקוקים בעיקר למיקום נוכחי, מזהה מכשיר אם קיים, בניית מידע, הרשאת גישה לאחסון נייד ורשת.

הם רושמים כמות מינימלית של מידע ממשתמשי ה- VPN שלהם: התחלת חיבור, סיום חיבור וכתובת ה- IP המשמשים לחיבור. עם זאת, מכיוון שהם מציינים שהם עובדים בתחומי השיפוט של המדינה בה הם נמצאים ולא בתחום שיפוט אחד, הם עלולים להידרש לפקח על נתוני המשתמשים במקרים מסוימים. יתר על כן, הם אומרים שהם יעשו זאת כדי לפטור את עצמם מכל מעשה שגוי מצדכם. כתוצאה מכך אנו משאירים לך לקבוע בעצמך אם אתה מרגיש בנוח עם תנאים אלה.

HammerVPN מספק מעט מאוד מידע טכני על האופן בו הם מצפינים את הנתונים שלך או את המנגנון בו הם משתמשים כדי לספק את תכונת ההתגנבות שלהם. בירורנו בנושא מצא כי הם משתמשים ב- VPN המותאם אישית הקנייני שלהם. הוא משלב מספר פרוטוקולים וטכנולוגיות מנהור. בנוסף, שירות VPN של האמר האמר משתמש בעוצמת הצפנה של 128 סיביות לנתוני האינטרנט שלך.

תמיכה טכנית

התמיכה בשירות VPN של האמר האמר היא בעיקר באמצעות דואר אלקטרוני. שלחנו מספר שאלות תמיכה לצוות שלהם ושמענו מאז יומיים ברוב המקרים. התשובות היו מועילות בשאלות שהצבנו.

תומך VPN VPN

יש להם גם נוכחות בטוויטר ופייסבוק. עם זאת, אלה לא נראים כאילו הם מנוטרים מדי יום ולכן איננו יודעים כמה זמן ייקח לקבל תגובה ממקורות אלה. לבסוף יש להם כמה סרטוני YouTube שיעזרו לכם להירשם לשירותם. אין להם מאגר שאלות נפוצות והתוכנה שלהם מיועדת לבעלי ידע טכני יותר אם ברצונכם לנצל את התכונות המתקדמות שלה.

התקנת VPN של האמר

אתה יכול להתקין את אפליקציית VPN של האמר למכשיר אנדרואיד שלך מחנות Google Play. לאחר שמצאת את האפליקציה, הקש על לחצן “התקן” שלה. לאחר מכן יופיע מסך המבקש הרשאות גישה לאפליקציה. עליכם לקבל את אלה לפני ההתקנה תתחיל. לאחר השלמת ההתקנה, לחץ על כפתור “פתח” כדי להפעיל אותו לראשונה.

התקנת VPN של האמר

לאחר פתיחת אפליקציית ה- VPN של האמר, היא תציג את לוח המחוונים הראשי. כשאתה מתחבר לשירות ה- VPN בפעם הראשונה, הוא יסביר שלא ניתן להשתמש בתוכנת טורנט איתו. עליך להכיר בכך שאתה מבין ומסכים לתנאי זה. לאחר מכן יוצג המסך שיאפשר לשירות להקים את חיבור ה- VPN של האמר. הקש על “אישור” כדי לאפשר זאת. סוף סוף יושלם החיבור לשרת VPN שבחרת.

הפעלת VPN של האמר

אפשרויות ותכונות של אפליקציות אנדרואיד

הקשה על חץ למטה לצד השרת שנבחר כרגע בלוח המחוונים הראשי תביא רשימת שרתים אליהם תוכלו להתחבר באמצעות הפרוטוקול הנוכחי. אם יש לך חשבון פרמיום בתשלום, אתה יכול לגלול לתחתית רשימה זו ולבחור שרת פרימיום שאליו אתה יתחבר. בנוסף, אתה יכול גם לבחור את הפרוטוקול שלך בו תשתמש כדי ליצור את החיבור. שלושת הפרוטוקולים שתוכלו לבחור בהם הם כדלקמן:

 • UDP – זהו ברירת המחדל והפרוטוקול העיקרי של האפליקציה והיא משתמשת ב- RPort: 500 ו- LPort: 0 (0 מייצג מספר יציאה אקראי). זהו הפרוטוקול המהיר ביותר ויהיה הטוב ביותר עבור רוב המשתמשים. עם זאת, הוא אינו מספק אימות של הזמנת המסירה או מסירתם של כל מנות הנתונים שנשלחו.
 • TCP – זה איטי יותר מפרוטוקול UDP אך מספק אימות של סדר מנות ומסירה. בגלל זה, עדיף לחיבורים למרחקים ארוכים או חלשים או אם אכפת לך שתיתקל בבעיות בחיבור באמצעות UDP.
 • ICPM – זה מיועד לחיבור מכשירים מושרשים ומחייב גישה למשתמש העל במכשיר שלך.

חיבור באמצעות פרוטוקולים שונים עלול להשפיע על קבוצת המשנה של שרתי VPN אליהם יש לך גישה כשאתה משתמש בשירות VPN של האמר..

אפשרויות VPN VPR

ישנם שני מסכים נוספים אליהם ניתן לגשת מלוח המחוונים של האפליקציה. ניתן לגשת אל הראשון מבין אלה על ידי לחיצה על כפתור “About” ומספק מידע על אפליקציית Android. הוא גם מציג קישור לאתר TunnelGuru כך שתוכלו להקים חשבון בתשלום ולבחון את התנאים וההגבלות אם תרצו.

למסך השני שמציג תכונות נוספות של האפליקציה ניתן לגשת על ידי לחיצה על כפתור “מתקדם”. מסך זה יאפשר לך להקצות את ה- DNS המשמש את ה- VPN ולהגדיר פרוקסי שניתן להשתמש בו באמצעות אפליקציית ה- VPN של האמר. באפשרותך להגדיר פרוקסי זה על ידי הזנת שם מארח או כתובת IP עבור המארח, היציאה בה הוא משתמש וכותרת הכותרת שלו. אתה יכול גם לבחור לאפשר להשתמש בפרוקסי על ידי חיבורי TCP. לאחר שתזין את פרמטרי ה- Proxy, הקש על כפתור “שמור” כדי להשלים את הגדרת ה- Proxy.

תכונות VPN של האמר

VPN בפטיש בשימוש

כעת, לאחר שבדקנו את אפליקציית ה- VPN של האמר האמריקאית לגבי תכונות ואפשרויות אנדרואיד, הבה נבחן אותה בפעולה. הפעלנו חשבון פרמיום על ידי הזנת תעודות האימות בתשלום כך שנוכל לגשת לשרתי הפרימיום. השימוש בשירות הוא קל מאוד. ראשית, בחר את השרת והפרוטוקול שבהם ברצונך להשתמש עבור החיבור (Premium server-g11 בגרמניה שימש עם UDP במקרה זה). הקש על כפתור “התחבר”.

לאחר מספר שניות יופיע המסך המחובר. מסך זה מציג את פרטי ההפעלה הבאים: שרת מחובר, זמן חיבור, נתוני רוחב פס שהתקבלו ונתוני רוחב פס שנשלחו. הוא גם מציג כפתור “לנתק” את החיבור. הקשה על כפתור זה תבקש ממך להתנתק משרת VPN.

שימוש ב- VPN ל- Hammer

לאחר שתפסיק את החיבור הנוכחי שלך, אתה יכול לבחור שרת VPN אחר שאליו אתה יכול להתחבר. אתה יכול גם לשנות את הפרוטוקול שלך אם תרצה. אם אתה רוצה לסגור את אפליקציית Hammer VPN עבור אנדרואיד, הקש על כפתור הגב של המכשיר שלך ממסך לוח המחוונים הראשי. פעולה זו תציג את ההנחיה לסגירת האפליקציה.

אפליקציית Hammer VPN סגור הודעה

הקשה על כפתור “אישור” תסגור את האפליקציה.

כפי שמראה סעיף זה, אפליקציית ה- VPN של האמר יכולה לשמש על ידי כל אחד. כמה ברזים פשוטים יחברו לשרת ברשת שלהם. ניתוק קח שני ברזים בלבד. השימוש בתכונות המתקדמות שלהם דורש מעט מומחיות טכנית יותר אך ברגע שההגדרה קלה באותה מידה.

מבחן מהירות VPN של האמר

לשירות VPN של האמר האמר שרתי שרתים בחינם וגם פרימיום. לכן כללנו גם שרת פרמיום בתשלום וגם בדיקות מהירות שרת בחינם כדי לראות כיצד הם משתווים ללא קיום VPN פעיל. התוצאות משמאל לימין אינן חיבור VPN, חיבור שרת VPN פרמיום וחיבור שרת VPN חינמי. תבחין כי אובדן המהירות בינוני נבע משירות ה- VPN בתשלום הנובע מהצפנת ההצפנה. כמו כן, אתה יכול לראות שאובדן המהירות הזה היה גדול בהרבה עבור שרת ה- VPN החינמי. זה בדרך כלל המקרה ונובע בעיקר מהנפח העצום של המשתמשים בשרתי VPN חינמיים. המהירות שלהם יכולה להשתנות באופן נרחב ולאורך היום.

VPN Speedtest של האמר

באופן כמותי יותר, המהירות שלנו ירדה מ 28.94 מגהביט לשנייה ל 22.25 מגהביט לשנייה בעת שימוש בשרת VPN האמר האמריקני בתשלום. מדובר בירידה של כ -23.1 אחוזים לשרת בטוקר, ג’ורג’יה. שימו לב, זה עדיין מהיר מספיק לרוב צרכי הגלישה באינטרנט שלכם. שרת ה- VPN החינמי הוריד את מהירות ה- ISP הבסיסית שלנו מ 28.94 Mbps ל 10.30 Mbps. מדובר בירידה של כמעט 64.4%. זה יחד עם המגבלה היומית של 100 מגה-בייט מעיד כי זה כנראה לא הבחירה הטובה ביותר עבור משתמשי VPN רבים. שימוש ב- VPN יכול לעזור בהגנה על פרטיותך המקוונת ולאבטח את המידע המקוון שלך מאנשים שאינם משתלמים. זה יכול לספק לך שקט נפשי רב יותר בזמן הגלישה באינטרנט. קניית שירות ה- VPN הטוב ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך יכולה לעזור להבטיח זאת.

סקירת VPN של האמר: מסקנה

VPN של האמר הוא אפליקציית אנדרואיד בחינם המסופקת על ידי TunnelGuru שתאפשר למכשיר הנייד שלך להתחבר לרשת שלהם. זה לא רק ישפר את הפרטיות והביטחון המקוונים שלך, אלא גם יגן עליך מפני בדיקת DPI על ידי צדדים שלישיים כמו כמה ספקי שירותי אינטרנט וגופים ממשלתיים. הם יספקו לך 100 מגה ליום של רוחב פס בחינם ברשת ה- VPN שלהם. זה עשוי להיות מספיק רוחב פס עבור משתמשי VPN מזדמנים. עם זאת, זה לא מספיק למי שמתחבר באופן שגרתי לאינטרנט באמצעות VPN. TunnelGuru מציעה גם שירות VPN פרמיום בתשלום שיאפשר לכם רוחב פס בלתי מוגבל ברשת ה- VPN שלהם. אתה יכול גם לקבל גישה לכל התוכנה המותאמת אישית עבור מגוון מכשירים. עם זאת, אתה יכול לחבר מכשיר אחד בלבד בכל פעם. זה גם ייתן לך גישה לשרתי ה- VPN המובחרים שלהם.

רשת ה- VPN premium של האמר האמריקאית מורכבת משרתים בצפון אמריקה, דרום אמריקה, אירופה, אפריקה ואסיה. יש להם שרתי Gbps 1 במדינות מרובות. השירות שלהם משתמש באלגוריתם VPN קנייני המשתמש בהצפנת חוזק של 128 סיביות. תמיכה טכנית היא בעיקר באמצעות דואר אלקטרוני. אם כי, יש להם גם חשבונות בטוויטר ובפייסבוק. התנאים וההגבלות שלהם ומדיניות הפרטיות מעט מעורפלים. לכן עליכם לבחון אותם בעצמכם בכדי לבדוק אם הם מקובלים עליכם.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • VPN של האמר מספק הגנת DPI למי שצריך.
 • אפליקציית אנדרואיד ותוכנה מותאמת אישית עבור Windows.
 • ל- TunnelGuru יש מספר אפליקציות למכשירי אנדרואיד.
 • הם מציעים 100 מגה בייט של שירות VPN בחינם יומי.
 • אחריות נוספת להחזר הכסף למשך 3 ימים לאחר ההרשמה לשירות.
 • מספר דרכים לרכוש מנוי VPN מובחר הכולל מטבעות קריטו כמו ביטקוין.

רעיונות לשיפור השירות:

 • הוסף הדרכות לתכונות של Hammer VPN ותוכנות TunnelGuru מותאמות אישית אחרות.
 • רוחב פס נוסף למשתמשים בחינם
 • שרתים מהירים יותר למשתמשים בחינם
 • אפשר חיבור סימולטני אחד נוסף.
 • הוסף מיקומי VPN נוספים.

VPN של האמר מספק שירות בחינם בו תוכלו להשתמש כדי לבדוק את הביצועים שלהם. בנוסף, הם מציעים אחריות להחזר הכסף למשך 3 ימים. אלה אמורים לאפשר לך זמן רב להציב את שירות ה- VPN למרות הקצב שלו עם כל המכשירים שלך. אז קדימה, בדקו זאת בעצמכם. אם אתה אוהב את זה וחושב שהוא מתאים לצרכים שלך, אתה יכול להירשם תמורת 4.25 דולר לחודש.

בקר ב- VPN של האמר

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map