ביקורת VPN חוצץ

הבה נתחיל בבדיקת ה- VPN Buffered שלנו ונציין כי הם ספקים חדשים יחסית במרחב ה- VPN. בעודם גרים בבודפשט בשנת 2014, קבוצת חברים בינלאומית (הונגרית, אמריקאית ואנגלים) החליטו להפעיל שירות VPN שיעזור למשתמשים יומיומיים לשחזר את פרטיותם באינטרנט, לשפר את האבטחה המקוונת שלהם, להשתחרר ממגבלות גיאוגרפיות שרירותיות, ולהתגבר על חומות אש מגבילות. כך, נולד VPN Buffered. שבסיסה בבודפשט, הונגריה, הם לא נמצאים תחת השפעת ארה”ב או בריטניה, אלא תחת תחום השיפוט ההונגרי והאיחוד האירופי שיש להם דיני פרטיות נתונים ליחידים.


ביקורת VPN חוצץ

השירות שלהם תומך רק בפרוטוקול OpenVPN מכיוון שהם מאמינים שהוא פרוטוקול ה- VPN הכי מאובטח והכי טוב. לכן הם אינם מספקים תמיכה לפרוטוקולי PPTP או L2TP / IPsec.

תמחור והצעות מיוחדות

אז מה אתה מקבל כשאתה נרשם ל- VPN Buffered? יש להם רשת המורכבת משרתים ב 28 מדינות שונות הפזורות ברחבי העולם. אתה יכול להשתמש בשירות שלהם בפלטפורמות Windows, Mac OS X, Linux, iOS ו- Android. יש להם תוכנת לקוח מותאמת אישית עבור Windows, Mac OS X ו- Linux שיסייעו לכם להגדיר ולהשתמש בשירות שלהם. VPN Buffered מציע מהירויות מהירות, שימוש ברוחב פס בלתי מוגבל, שינויים אינסופיים בשרתים וחמישה חיבורים בו זמנית מכל מקום בעולם.

תוכניות תמחור VPN חוצצות

מבנה תמחור VPN חוצץ דומה לרבים אחרים בתעשייה. הם מציעים שלוש חבילות שונות של שירות ה- VPN שלהם. חבילות אלה מוזלות על בסיס תקופת השירות וכוללות חודש, שישה חודשים ו 12 חודשים. המחירים שלהם מתחילים ב- 12.99 לחודש שירות. אתה יכול לקבל שישה חודשים משירותם במחיר של 59.54 $ או 9.99 $ לחודש שירות. לבסוף, אם אתה נרשם לשנת שירות, המחיר הוא רק $ 99.00 או רק 8.25 $ לחודש.

VPN Buffered מציע שתי דרכים שונות לשלם עבור המנוי שלך. אתה יכול לשלם באמצעות כרטיס אשראי באמצעות VISA, MasterCard או Discover. עסקאות כרטיסי אשראי עוברות באמצעות Braintree, ספק שירות תואם PCI DSS תואם ברמה 1 כך שתוכלו להיות בטוחים כי המידע הכספי האישי שלכם תמיד מאובטח. אתה יכול לשלם באמצעות חשבון PayPal שלך רק עם שם פרטי ושם משפחה.

תקופת ניסיון ללא סיכון

Bufferered לא מציע ניסיון בחינם אבל הם יודעים שתרצה לנסות את השירות הנהדר שלהם בעצמך. לכן הם מציעים לכל המנויים החדשים ערבות להחזר הכסף של 30 יום. אם מסיבה כלשהי, טכנית או אחרת, אינך מרוצה לחלוטין משירותם תוך 30 הימים הראשונים לאחר התשלום המקורי, הם יחזירו את דמי המנוי שלך. ישנם כמה תנאים המצויים בערבותם. לא יכולת לעבור את 100 הפעלות ו / או 10 GB של רוחב הפס במהלך תקופה זו. אנו לא אוהדים של תנאים המוצבים בערבות הכסף, אך התנאים של ה- VPN המאופק הם סבירים יותר מכמה מהם. עם זאת, שימו לב שתנאים כאלה אכן קיימים וחייבים להיבחן במהלך בדיקת השירות שלהם.

בקר ב- VPN Buffered

רשת VPN חוצצה

שירות ה- VPN החוצץ כולל גישה למספר שרתים במהירות גבוהה ב 28 מדינות שונות הפזורות ברחבי העולם. יש להם שרתים ברוב היבשות הגדולות למעט אפריקה ודרום אמריקה. המדינות בהן יש שרתים כוללות את הדברים הבאים:

 • אסיה
  • הודו, ישראל; קוריאה; הרפובליקה של, הפדרציה הרוסית; סינגפור
 • אירופה
  • אוסטריה; בלגיה; דנמרק; פינלנד; צרפת; גרמניה; איסלנד; אירלנד; איטליה; ליכטנשטיין; לוקסמבורג; הולנד; נורווגיה; פולין; ספרד; שבדיה; שוויץ; אוקראינה; הממלכה המאוחדת
 • צפון אמריקה
  • קנדה; מקסיקו; ארצות הברית
 • אוקיאניה
  • אוסטרליה

למרות של- VPN Buffered אין שרתים באפריקה, יש להם שרתים בספרד, איטליה והודו שנמצאים בסמיכות. באופן דומה, אין להם שרתים בדרום אמריקה, אבל יש להם שרתים בקרבת מקום במקסיקו. לכן, כפי שאתה יכול לראות שרתי VPN Buffered במהירות גבוהה ניתן להגיע מכל מקום עם גישה לאינטרנט. הרשת שלהם משתמשת בכתובות IP משותפות כדי לעזור לאנונימיית המשתמשים שלהם.

שירות ה- VPN שלהם תומך רק בחיבורים המשתמשים בפרוטוקול OpenVPN. כדי להקל על המשתמשים שלהם להגדיר ולהשתמש בשירות שלהם, הם מספקים לקוחות עבור משתמשי Windows, Mac OS X ו- Linux שלהם. משתמשים בפלטפורמות iOS ואנדרואיד יצטרכו להתקין את OpenVPN עבור אנדרואיד או OpenVPN Connect מהחנויות המתאימות להם ולהוריד את קובצי התצורה של OpenVPN מלוח המחוונים של אתר ה- VPN Buffered.

בקר ב- VPN Buffered

פרטיות ואבטחה

VPN Buffered שבסיסה בבודפשט, הונגריה. זה רחוק מהשפעת הרשויות בארה”ב ובריטניה. יש להם מדיניות פרטיות ללא יומן כשמדובר בהרגלי השימוש של המשתמשים שלהם; כלומר. השיחות שהם מבצעים, המיילים שהם שולחים, אתרים שהם מבקרים וכו ‘. התנאים וההגבלות שלהם מבהירים שהם אכן מקיימים כמה רשומות של מטא נתונים הנחוצים להפעלת השירות שלהם. במילים שלהם:

אנו מאחסנים ומעבדים את המידע הבא אודותיך:

 • נתוני ההרשמה שלך ונתוני הכניסה שלך.
 • אנו גם מאחסנים את כמות הנתונים המועברים במהלך החיבור.
 • איננו נוהגים לאחסן מידע פרטי אודות פעילויות משתמש פרטניות ברשת שלנו, כגון אימיילים, צ’אטים, שיחות VOIP, אתרים בהם ביקרו וכו ‘..
 • אנו שומרים מידע על משך החיבור אך לעולם איננו מידע על מה המשתמש עושה במהלך החיבור.
 • אנו מאחסנים ומעבדים נתונים אלה בדרך כלל במשך 30 יום המחושבים מהשימוש האחרון בשירותינו או מסיום הסכם זה. בשל חוקי המיסוי, אנו נאלצים לאחסן את שמך וכתובתך לאורך זמן.
 • אנו מאחסנים ומעבדים נתונים אלה לצורך ההסכם הנוכחי ואינם מעבירים את הנתונים שלך לצדדים שלישיים אלא למעבדי הנתונים שלנו, מסיבות טכניות. איננו חושפים בכוונה כל תקשורת אלקטרונית פרטית או מידע אישי על לקוחות אלא אם כן נדרש על פי החוק ההונגרי.

על ידי השימוש באתר שלנו אתה מסכים לעיבוד כזה ואתה מאשר כי כל הנתונים שנמסרים על ידך מדויקים ולא מטעים.

כפי שניתן לראות מהגילוי שלמעלה, הם כן שומרים על מעט מטא-מידע אודות השימוש הכולל ומשך החיבור לתקופה של כ- 30 יום. זה מאפשר להם לבצע פעולות יומיומיות עבור השירות ולהעניק למשתמשים שלהם חוויה אופטימלית תוך כדי השימוש בו.

כשמדובר באבטחת הנתונים והפרטיות המקוונת שלך, VPN Buffered כיסה. לדבריהם, הם תומכים רק בפרוטוקול OpenVPN בשירותם מכיוון שהוא מאובטח יותר מאשר PPTP או L2TP / IPsec. זהו גם פרוטוקול מאוד תכליתי שכעת תומך ברוב סוגי המכשירים. השירות שלהם תומך ב- OpenVPN בפלטפורמות Windows, Mac OS X, Linux, iOS ו- Android. ניתן להריץ אותו גם בנתבי DD-WRT ועגבניות. בדרך זו, כל התעבורה שלך בכל המכשירים שלך המחוברים לנתב המאפשר VPN שלך תוצפן ותוגן על ידי שירות VPN..

VPN Buffered משתמש ב- Blowfish CBC 128 סיביות כדי להצפין את כל הנתונים שלך בזמן שאתה מחובר לשירות שלהם. אימות נתונים נעשה באמצעות HMAC SHA1 160 ביט. לחיצת היד הראשונית והעברת הצופן אחר כך בין השרת ללקוח היא באמצעות TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-SHA, 2048 סיביות RSA. המשמעות היא שכל עסקאות האינטרנט שלך מוצפנות ומאובטחות כנגד עיניים סקרניות עכשיו ובעתיד תוך כדי שימוש בשירות VPN Buffered.

בקר ב- VPN Buffered

בדיקות ידניות

אנו משלימים את סקירת ה- VPN Buffered שלנו עם כמה בדיקות של תוכנת לקוח הבטא החדשה שלהם כדי לראות כמה קל להתקין ולהשתמש, כמו גם, לבחון את הביצועים הכוללים שלה. ברצוני להתחיל לומר שבאפרפר הצליח היטב במבחן המהירות שלנו. ל- VPN החוצץ יש תוכנת לקוח בהתאמה אישית הן לחלונות, Mac OS X והן לינוקס. הם פרסמו זה עתה בטא חדש עבור Windows ו- Mac OS X. הם מספקים מדריכים צעד אחר צעד להגדרת השירות שלהם באמצעות פרוטוקול OpenVPN עבור מכשירי iOS ו- Android. יש להם גם מדריכים להגדרת תצורת DD-WRT ונתבי עגבניות עבור OpenVPN לשימוש בשירותם.

מתחבר מ- Windows

כעת נסתכל על לקוח הבטא החדש המותאם אישית עבור Windows שיאפשר לך להתחבר לשרת כלשהו ברשת ה- VPN Buffered באמצעות פרוטוקול OpenVPN. ניתנה לנו גישה מיוחדת לסקירת בטא חדשה זו. לאחר שתוריד את קובץ ההתקנה של לקוח Windows מאתר האינטרנט שלהם, יהיה עליך להפעיל אותו כדי להתחיל בהליך ההתקנה. ההתקנה מתחילה במסך הפתיחה שמוצג למטה משמאל. לחיצה הבאה על המסך תביא את ה- EULA שעליך לקבל ואז לחץ על הבא. תוכלו לראות עוד כמה מסכי הגדרה ותצורה ואז ההתקנה של הלקוח תתחיל. לאחר השלמת ההתקנה תראה מסך כמו זה שמופיע מימין למטה. כשאתה לוחץ על סיום במסך זה לקוח Windows יופעל.

התקנת לקוח של Windows מאופקת

לאחר מכן תראה את מסך ההתחברות שמוצג למטה משמאל. הזן את פרטי הכניסה שלך (שם משתמש וסיסמא) ולחץ על כפתור הכניסה הירוק. זה יביא את המסך הראשי של חיבור VPN Buffered (למטה מימין) בו תוכלו לבחור את המדינה שאליה תרצו להתחבר. המדינות ברשימת השרתים בסדר אלפביתי. אם אינך מצליח להיכנס מסיבה כלשהי, תוכל ללחוץ על קישור עזרה הצורך בפינה השמאלית התחתונה של מסך ההתחברות אשר יביא חלון עזרה להזדקקות כמו זה שמוצג בתמונה המרכזית למטה. בחלון זה ישנם שני קישורים שיעזרו לכם בבעיות התחברות. בנושאים כלליים בחר בקישור עמוד התמיכה. אם שכחת את הסיסמה שלך, לחץ על כיצד לשחזר אותה. זוהי תכונה נחמדה לעזור לאנשים עם בעיות התחברות. אתה יכול גם להירשם לחשבון ממסך הכניסה אם עדיין אין לך חשבון.

כניסה ל- VPN חוצץ

מאפיין נחמד נוסף שיש ללקוח ה- VPN Buffered הוא שהוא מאפשר לבחור במדינות המועדפות עליכם להתחבר ולהעביר אותן לראש הרשימה, כך שתוכלו לראות אותן בקלות. התמונה למטה משמאל מציגה ארבע מדינות שנבחרו כמועדפות: בריטניה הגדולה, מקסיקו, סינגפור והחוף המזרחי של ארה”ב. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הכוכב האפור שלצד המדינה ברשימת השרתים שברצונך להפוך למועדף והוא יועבר מייד לרשימת המועדפים. זה מודגם בתמונות במרכז ובימין למטה. כל המועדפים מופיעים לצידם כוכבים צהובים.

מועדפים של VPN חוצצים

החיבור לשרת רשת VPN Buffer הוא קל כמו לחיצה על המדינה שאליה תרצה להתחבר. תהליך זה מודגם על ידי שלושת צילומי המסך שלמטה. התמונה משמאל מציגה את הלקוח המנותק. בחירת החוף המזרחי של ארה”ב גורמת למסך החיבור האמצעי. התמונה האחרונה מימין מראה איך הלקוח נראה ברגע שנוצר חיבור מוצלח. לאחר שהתחברת לשרת VPN, תראה את מיקומו, את מהירויות ההעלאה וההורדה ואת רוחב הפס הכולל המשמש לכל אחד ואת כתובת ה- IP שהשרת הוקצה לך. ריצת בדיקת הדליפה של DNS שלנו כשהיא מחוברת לרשת ה- VPN Buffered לא הראתה דליפות. Buffered אומר שלכל אחד משרתי ה- VPN שלהם יש שרת DNS משלו שבו אתה משתמש כשאתה מחובר לשרת זה. שרתים אלה אינם רושמים מידע DNS כלשהו.

חיבור VPN חוצץ

שינוי שרתים ובכך אזורים דורש רק שתנתק את החיבור הנוכחי שלך ואז בחר מדינה חדשה שאליה אתה יתחבר. כשאתה מחובר לאחד משרתי ה- VPN החוצצים, אתה יכול גם לבצע בדיקת הורדה כפי שמוצג בתמונה מימין למטה. לחיצה על סמל התפריט (סורגים אופקיים משולשים) תביא תפריט הכולל את הפריטים הבאים:

 • על אודות – מפרטת את פרטי גרסת הלקוח הנוכחית
 • יומן פתוח דיר – זה פותח את הספרייה המכילה קבצי יומן לבעיות בבעיות בקשר לחיבור
 • חומת אש לבדיקה – זה שימושי כדי למצוא יציאות הפתוחות כדי שיוכלו לעקוף חומות אש שעלולות לחסום כמה יציאות וניתן להשתמש בהן כדי לעקוף חומות אש Wi-Fi מוגנות באמצעות סיסמה.
 • להתנתק – התנתק מהלקוח אך אל תסגור אותו
 • יציאה – צא וסגור את לקוח VPN Windows Buffered

התכונה המעניינת ביותר בתפריט היא אפשרות חומת האש של הבדיקה שמריצה תגלית יציאה של החיבור הנוכחי שלך כדי למצוא יציאות פתוחות בהן ניתן להשתמש כדי לנצל כל חומת אש באמצעות יציאות הקשבה פתוחות. היציאות בהן היא מסתכלת מוצגות בתמונה הראשונה למטה וכוללות את שתיהן TCP / UDP:

 • נמל: 53 – זהו היציאה ש- DNS מאזינה לשאילתות והיא בדרך כלל פתוחה
 • נמל: 443 – בדרך כלל זה נמל המיועד לתעבורת http מאובטחת
 • נמל: 993 – זהו imap4 (פרוטוקול גישה להודעות אינטרנט 4) מעל יציאת האזנה ל- ssl
 • נמל: 1194 – זה היציאה המקשיבה בדרך כלל לתנועת OpenVPN

ההבדל העיקרי בין tcp ל- udp הוא ש- tcp הוא פרוטוקול מסירה שמבטיח כי המנות מועברות בסדר שנשלח. יש לו תקורה נוספת בכדי לאפשר זאת ולכן הוא בדרך כלל פרוטוקול מסירה איטי יותר. אין משלוח חבילות מובטחות במקרה של udp, כך שהוא מטבעו מהיר יותר אך לא אמין. מרבית ה- VPN, ה- VPN Buffer כללו ברירת מחדל ל- udp המהיר יותר.

יציאות פתוחות של VPN חוצצות

התכונה האחרונה של לקוח VPN Windows Buffered שאנו רוצים להסתכל עליו היא אפשרויות החיבור. כאשר הלקוח נמצא במצב מנותק כפי שמוצג בתמונה משמאל למטה, לחיצה על כפתור אפשרויות החיבור תעלה את מסך הגדרות התצורה של האפליקציה (מרכז). כאן אתה יכול להחליף את היציאה שמשמשת את השירות כדי לנצל יציאות פתוחות בחומות אש. אתה יכול גם לעבור בין TCP ל- UDP למשלוח חבילות. בחירת TCP תביא לכך שההערה המוצגת בתמונה השלישית להלן תופיע ותזהיר אותך שהדבר יפגע בביצועים שלך. אתה יכול לבחור לאחסן את פרטי הכניסה שלך למשך 30 יום וכך תוכל לאפשר התחברות אוטומטית בהפעלה של לקוח. לבסוף, תוכלו לקבל את השירות באופן אוטומטי שיחבר אתכם למיקום האחרון שלכם כאשר הוא מתחיל.

אפשרויות חיבור VPN חוצצות

מה שברור מהשימוש בלקוח ה- VPN של Windows Buffered הוא שהם הקלו על כל אחד יכול להתקין ולהתחבר לשירות שלו ללא קשר לידע הטכני שלו. מה שכן, הם הוסיפו כמה תכונות פשוטות כמו גילוי נמל כך שהמשתמשים יכולים למצוא יציאות פתוחות כדי להימנע מחומות אש מקומיות. הפוליש של ממשק ה- GUI מודגש על ידי הערות שעוזרות לך עם הגדרות התצורה הבודדות הזמינות. בטא החדשה שלהם אולי לא מכילה כמה מהתכונות המתקדמות כמו מתג kill, אך היא מספקת ממשק נקי לשימוש וקל.

בקר ב- VPN Buffered

התחבר לקוח המק

בדיוק כמו התוכנה המותאמת אישית של Windows, ניתן להוריד את לקוח ה- VPN המאובטח עבור Mac מאתר האינטרנט שלהם. ללקוח ה- Mac שלהם יש תכונות דומות לזו של Windows. קל להוריד ולהתקין. זה אמור לרוץ ב- Mac OS X Yosemite, El Capitan, Mavericks, Mountain Lion (10.8.5). יש לו הרבה מאותן תכונות כמו לקוח Windows שלהם. אתה יכול להתחבר או להתחבר מחדש עם כל שרתי ה- VPN ברשת שלהם בלחיצת עכבר. זה גם מאפשר לך לקבוע אם החיבור משתמש ב- tcp או udp ומאפשר לך לבחור יציאות שונות בדומה ללקוח Windows..

התחבר ממכשירי אנדרואיד ו- iOS

אין יישומים מותאמים אישית להתקני iOS ו- Android. שירות ה- VPN Buffered מתחבר ל- iOS באמצעות אפליקציית OpenVPN Connect מ- App Store. מכשירי אנדרואיד יכולים להתחבר באמצעות אפליקציות OpenVPN עבור אנדרואיד או OpenVPN Connect שניתן להוריד מחנות Google Play. לאחר שתתקין את האפליקציה המתאימה במכשיר שלך, תוכל להוריד את קבצי התצורה ovpn של Buffered VPN מלוח המחוונים של אתר האינטרנט שלהם. ניתן להוריד אותם ישירות למכשיר ה- Android שלך. במקרה של iOS, תחילה תצטרך לשלוח אותם כקובץ מצורף לחשבון דוא”ל שלמכשיר שלך יש גישה ואז להשתמש באפליקציית OpenVPN כדי לטעון אותם. תוכל למצוא מידע נוסף על קביעת התצורה של OpenVPN במכשירים אלה באזור התמיכה באתר VPN Buffered.

מבחן מהירות VPN חוצץ

VPN שחוצץ הצליח היטב במבחן המהירות שלנו. המהירות של השרת שלהם באשברן, וירג’יניה הייתה מצוינת. מצאנו תוצאות דומות בבדיקת בריטניה ואפילו אוסטרליה. עליכם להיות מרוצים מהמהירות של הרשת שלהם כמעט לכל יישום המבוסס על הבדיקות שלנו. בדיקה זו נערכה באמצעות לקוח VPN Windows Buffered באמצעות פרוטוקול OpenVPN (UDP) המוגדר כברירת מחדל מעל יציאה: 443. קידוד ה- CBC של Blowfish 128 ביט משמש להצפנה של כל התעבורה באינטרנט.

מבחן מהירות VPN חוצץ

כפי שאתה יכול לראות היה הבדל של 15% במהירות בין החיבור ישירות לספק האינטרנט שלנו לחיבור לשרת באשברן, וירג’יניה. כצפוי הוא אובדן מסוים במהירות החיבור, אך שווה את זה עבור האבטחה הנוספת שמציעה ההצפנה שמספק השירות שלהם. עם מהירות של קצת יותר מ- 44 Mbps, עליכם להיות מרוצים מהביצועים של שירות ה- VPN Buffered לכל צרכי האינטרנט שלכם..

סקירת VPN Buffer: מסקנה

למרות ש- VPN Buffered נמצא במרחב הפרטיות רק זמן קצר, רק כשנתיים, יש להם מוניטין טוב עם המשתמשים שלהם. הרשת שלהם אינה מהגדולות ביותר אך בהתבסס על בדיקות המהירות שלנו, הן מפצות על כך באיכות השרתים בהן הם משתמשים. רשת ה- VPN שלהם מכסה רק 28 מדינות, אך הן ממוקמות אסטרטגית ברחבי העולם. משמעות הדבר היא שאתה יכול לגשת לרשת שלהם כמעט בכל מקום. הם משתמשים בשיתוף IP כדי לעזור למנויים שלהם להיות אנונימיים יותר. יש להם מדיניות ללא יומן ביחס לפעילויות פרטניות בעת השימוש בשירותם. הרשת שלהם תומכת רק ב- OpenVPN מכיוון שהם מאמינים שהיא מגנה על הפרטיות והביטחון שלהם בצורה הטובה ביותר ואנחנו מסכימים איתם.

יש להם תוכנת לקוח מותאמת אישית עבור Windows, Mac OS X ו- Linux. הם רק התחילו לבצע בדיקות בטא של לקוחות חדשים עבור Windows ו- Mac OS X. יש להם מדריכי התקנה צעד אחר צעד שיעזרו למשתמשים שלהם לקבוע את התצורה של OpenVPN עם השירות שלהם ב- Windows, Mac OS, Linux, iOS, Android ו- DD-WRT ונתבי עגבניות.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • תוכנה בהתאמה אישית, קלה לשימוש עבור Windows ו- Mac
 • מדיניות ללא יומן של פעילויות שימוש פרטניות
 • שימוש בחמישה מכשירים סימולטניים בחשבון יחיד
 • מהירות מעולה
 • מדריכי תמיכה ותצורה למגישי DD-WRT ועגבניות

רעיונות לשיפור השירות:

 • אפליקציות בהתאמה אישית עבור מכשירי iOS ו- Android
 • ערבות ללא תנאים
 • הרחב את מיקומי הרשת
 • הוסף תמיכה למטבעות קריפטו

אתה יכול להשתמש בשירות ה- VPN Buffered כדי לנהל את הגלישה היומית שלך, לבנקאות המקוונת שלך, או לצפות בסרט האהוב עליך. השירות שלהם יכול לשמור על התעבורה שלך מאובטחת בעת שימוש ברשתות Wi-Fi ציבוריות או להתגבר על צנזורה מחומת אש של הממשלה המקומית. מבחני הביצועים שלנו מציעים שהוא צריך להיות מתאים לכל צרכי האינטרנט שלך. בדוק את השירות שלך בעצמך. הם מציעים 30 יום הכסף בחזרה. זה יאפשר זמן לבדוק את השירות שלהם ולראות אם הוא מתאים לצרכים שלך. אם אתם נהנים מהשירות שלהם, תוכלו להירשם לגישה בלתי מוגבלת עם חמישה חיבורים בו זמנית החל מ- 8.25 $ בלבד לחודש.

בקר ב- VPN Buffered

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map