VPN Zoom הושק בשנת 2014 וממרכזו בארצות הברית. השירות מציע כמה תכונות מרשימות. לחברים גישה לרשת tier-1 שפירושה חיבורים מהירים ואמינים. יש להם תוכנה בהתאמה אישית עבור Windows ו- Mac יחד עם לקוח נייד. זום VPN משתמש בעיבוד סמלי עבור כרטיסי אשראי אשר מוסיף שכבה נוספת של הגנת הפרטיות. הם תומכים גם בתשלומי ביטקוין.

סקירת זום VPN

תמחור והצעות מיוחדות

זום VPN כולל שימוש בלתי מוגבל בנתונים ועד שני חיבורים לכל החברים. המחיר מבוסס על תקופת ההרשמה שלך. הם מציעים תנאים חודשיים, חצי שנתיים ושנתיים. מונחים ארוכים יותר מגיעים עם הנחה עמוקה יותר כך שתמורת הערך הטוב ביותר תרצו לבדוק את הטווח השנתי שלהם.

תוכניות תמחור של VPNZoom

לקוחות יכולים להשתמש בתוכנת ה- VPN Zoom בחינם עבור Windows ו- Mac כדי לגשת לשירות. יחד עם לקוח נייד. הם מציעים הנחות על סמך תקופת המינוי הרצויה. אתה יכול לחסוך עד 25% בהנחות הרשמות שנתיות. מה שהופך את התוכנית השנתית לערך הטוב ביותר. בקר בדף המיוחד של זום ה- VPN כדי לשמור.

כשמדובר בהרשמה לגישה ל- VPN אנו מסתכלים על אפשרויות התשלום המוצעות. כאשר שירותי VPN משיקים לראשונה אפשרויות התשלום מוגבלות בדרך כלל. זה לא המקרה עם זום VPN. אתה יכול לומר שהם משקיעים מחשבה רבה ומאמץ בתשלומי לקוחות. הם מקבלים כרטיסי אשראי, PayPal ו- bitcoin.

צוות ה- VPN Zoom הקפיד על פרטיות החברים בעת תכנון אמצעי תשלום. האפשרות לשלם באמצעות bitcoin היא יתרון גדול. הם משתמשים בעיבוד מסומן עבור כרטיסי אשראי, כלומר פרטי התשלום שלך לא נשמרים בשרתים שלהם. משתמשי VPN יעריכו את שכבת הפרטיות הנוספת.

תקופת ניסיון ללא סיכון

אני מקווה שהסקירה שלנו על זום VPN תתן לך מושג טוב מה יש לשירות להציע, אך אתה זקוק לזמן לבדיקה. תרצה לנסות את השירות בעצמך. VPN Zoom מבין זאת גם. כדי לעזור להם להציע 3 ימי החזר כספי. להלן סיכום מדיניות ההחזר הכספי שלהם ישירות מדף השאלות הנפוצות של VPNZoom.

האם אתה מציע ניסיון חינם?

לא, אנו מציעים אחריות להחזר הכסף עבור 3 יום. ניסויים חינמיים מעודדים שולחי דואר זבל ומרמים שמתעללים ברשת התורם בתורם לחברינו הנאמנים.

מהם תנאי ההתחייבות להחזר הכסף?

עליך לבטל תוך 3 ימים ולפנות למחלקת החיוב שלנו כדי לבקש החזר. אין תנאים אחרים.

בקר ב- VPNZoom

מיקומי רשת זום ושרת VPN

VPN Zoom מציע מגוון רחב של מיקומי שרת. יש להם שרתים במיקומי מפתח ברחבי העולם. השירות פועל ברשת tier-1 כך שתוכלו לצפות לרמה גבוהה של מהירות ואמינות. אנו נראה לך כמה תוצאות בדיקות ביצועים בהמשך הסקירה, אך כרגע דע כי זמני התגובה מרשימים.

מדינותמיקומיםשרתים של פרוטוקולים לשרתים
16247014,000OpenVPN, PPTP, L2TP

ל- VPN Zoom יש שרתים שנמצאים בארצות הברית. בריטניה, אוסטרליה, ברזיל, קוסטה ריקה, דנמרק, פינלנד, גרמניה, יפן, הולנד, פולין, סינגפור, דרום קוריאה, ספרד ושוודיה.

פרטיות ואבטחה

כשאנחנו מדברים על שירותי VPN, הרבה אנשים מניחים שהם יקבלו דרגה גבוהה של פרטיות וביטחון. זה לא תמיד המקרה. זה באמת תלוי בסיבה שלך לשימוש בשירות VPN. אם המטרה שלך היא פרטיות ואנונימיות, סביר להניח שאתה רוצה VPN שלא יומן.

זום VPN מבהיר את מדיניות הרישום שלהם בקטע ‘שאלות נפוצות’:

אילו יומנים אתה שומר? האם אתה עוקב אחר הפעילות שלי?

איננו מפקחים, רושמים או מאחסנים יומני פעילות של VPN של אף לקוח. לפרטים מלאים בקר במדיניות הפרטיות שלנו.

בקר ב- VPNZoom

בדיקות ידניות

הדבר הראשון שאני מסתכל עליו כאשר אני מחליט אם לבדוק שירות VPN או לא, הוא האם הם מציעים לקוח מותאם אישית או לא. בשנה שעברה ייתכן שמשתמשים היו זקוקים למומחיות טכנית כלשהי בכדי להקים אותם עם ספק VPN. זה עדיין נכון לגבי חברות מסוימות, אך ישנן כמה המציעות ללקוחות מותאמים אישית להקל על הדברים.

הרבה שירותי VPN משיקים ואז עובדים על תוכנת לקוח ככל שהשירות גדל. אני שמח לשתף ש- VPN Zoom טיפל בתוכנה לפני כן. יש להם לקוח מותאם אישית קל לשימוש עבור משתמשי Windows ו- Mac OS X. אני מתרשם באותה מידה מהמאמצים שלהם בפיתוח מנהל חיבור נייד.

מתחבר ללקוח VPN של Windows

בואו נסתכל על לקוח ה- VPN Zoom Zoom Windows:

לקוח VPNZoom Windows

כפי שתוכל לראות לעיל, לקוח ה- VPN זום מציג בפניך רשימת מיקומי שרת. בנוסף, תבחין שמיקומים מסוימים כוללים שרתים מרובים. יש לך גישה לרשת המלאה שלהם של מיקומי שרתים ברחבי העולם באמצעות תוכנת הלקוח. התחבר באמצעות פרוטוקולי OpenVPN (TCP או UDP), PPTP או L2TP.

הלקוח תומך ב- Windows 8, 7, Vista ו- XP.

בקר ב- VPNZoom

התחבר עם לקוח ה- VPN של מק

זום VPN מציע לקוח מותאם אישית עבור משתמשי Mac OS X. זה יתרון גדול מכיוון שהרבה שירותי VPN עומדים מאחור בכל הקשור לתמיכה ב- Mac. לקוח ה- VPN Zoom Mac מק דומה מאוד למקבילו של Windows. אתה יכול להשתמש בו כדי להתחבר למיקום שרת. זה תומך גם בפרוטוקולי OpenVPN (TCP או UDP), PPTP ו- L2TP.

לקוח VPNZoom Mac

בקר ב- VPNZoom

התחבר מ- iPhone או iPad

בעוד VPNZoom אינו מציע אפליקציית iOS משלהם, אתה יכול להשתמש באתר שלהם כדי להגדיר את המכשיר שלך להתחבר עם OpenVPN, PPTP או L2TP. להלן עותק של הוראות L2TP. תוכלו לבקר באתר שלהם לקבלת פרטים נוספים ורשימה של כתובות שרת.

הגדרת VPN Zoom L2TP להגדרת iOS:

 1. לחץ על “הגדרות” ואז לחץ על “כללי”.
 2. גלול מטה ובחר “VPN”
 3. הקש על “הוסף תצורת VPN”
 4. בחר L2TP
  1. הזן תיאור כמו VPN Zoom שיקגו
  2. בשדה “שרת” הקלד את כתובת השרת של שרת זום VPN. תוכלו למצוא רשימה מלאה של כתובות שרת באזור החברים באתר שלהם..
  3. הזן את שם המשתמש והסיסמה שלך.
  4. בשדה הסוד הזן “vpn” ללא הצעות המחיר.
  5. ודא ש- “שלח את כל התעבורה” מופעל.
  6. הקש על “שמור”.
 5. שנה את ה- VPN “ON” כדי לבדוק את החיבור שלך

בקר ב- VPNZoom

התחבר ממכשיר אנדרואיד

בעוד VPNZoom אינו מציע אפליקציית אנדרואיד, אתה יכול להשתמש באתר שלהם כדי להגדיר את המכשיר שלך להתחבר עם PPTP או L2TP. להלן עותק של הוראות L2TP. תוכלו לבקר באתר שלהם לקבלת פרטים נוספים ורשימה של כתובות שרת.

הגדרת VPN Zoom L2TP עבור אנדרואיד:

 1. פתח את התפריט ובחר הגדרות
 2. בחר בקרות אלחוטיות ורשתות או אלחוטיות, בהתאם לגרסת Android שלך
 3. בחר הגדרות VPN
 4. בחר הוסף VPN
 5. בחר הוסף L2TP / IPsec PSK VPN
 6. בחר שם VPN והזן שם תיאורי
 7. בחר הגדר שרת VPN והזן שם מארח של שרת (כתובות שרת הרשומות באזור החברים)
 8. הקש על הגדר מפתח משותף מראש של IPSec והזן “vpn” ללא הצעות המחיר
 9. פתח את התפריט ובחר שמור

בקר ב- VPNZoom

מבחן מהירות זום של VPN

ציינתי בראש הסקירה ש- VPNZoom מפעילה ברשת tier-1. זה נותן להם יתרון מהיר. להלן מבט על ביצועי האינטרנט שלי ללא VPN ואז שוב כשהייתי מחובר לשרת VPNZoom באטלנטה. כפי שאתה יכול לראות כמעט את החיבור שלי אפילו עם שכבת ההצפנה הנוספת.

מבחן מהירות VPNZoom

סיכום

זום VPN עשוי להיות חדש בשוק אך לא תדע אותו מהתכונות. יש להם לקוח מלא של משתמשי Windows ו- Mac. מנהל החיבורים הניידים הוא בונוס נוסף שאינו ספקים רבים מציעים. הימצאותך ברשת tier-1 מוסיף לביצועים ואמינות השירות.

מה שאני הכי אוהב בשירות:

 • תוכנת לקוח מותאמת אישית – Windows, Mac, ניידת
 • עיבוד כרטיס אשראי אסור ותמיכה בביטקוין
 • חומת אש של NAT בחינם ושני חיבורים לכל חבר
 • הנחות לתקופה בהרשמות חצי שנתיות ושנתיות

רעיונות לשיפור השירות:

 • הוסף תכונות לקוח מתקדמות כמו מתג להרוג באינטרנט
 • פיתוח אפליקציות לנייד עבור iOS ו- Android
 • הוסף מיקומים נוספים לרשת שלהם
 • התייחס ל- IP ייעודי כהרחבה

זום VPN הוא השירות “החדש” הטוב ביותר שראיתי פגע בשוק מזה זמן רב. לספקים בדרך כלל חסרים תכונות או שיש להם בעיות ביצועים בעת ההשקה. זה לא המקרה עם זום VPN. יש להם את מה שנדרש כדי לבנות בסיס לקוחות חזק. חומת האש של NAT בחינם, עיבוד כרטיסי אשראי מסומן ותמיכה ב- bitcoin הם כולם יתרון. אהבתי גם את האפשרות להשתמש בלקוח VPN נייד. אני מציע שתנסה ל- VPN Zoom. הם מציעים לכל החברים החדשים ערבות להחזר הכסף עבור 3 יום.

בקר ב- VPNZoom

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me