VPN VPN - -VPN של Browsec הוא מה שמכונה שירות “freemium”. זה מתקין בדפדפן בו אתה משתמש וניתן לגשת אליו משם. מכיוון שהוא מבוסס דפדפן, הוא זמין בכל מערכות ההפעלה השולחניות. בנוסף, זה זמין גם עבור מערכות הפעלה אנדרואיד ו- iOS. למרות היותו מוצר freemium, זה לא פחות נוגע. בדף ההורדה של Chrome ישנם למעלה מ -4 מיליון משתמשים ובעלי דירוג גבוה. בסקירה זו של VPN של Browsec, נראה אם ​​זה ראוי לשבחים כה גדולים.

על החברה

נראה כי השם Browsec הוא שילוב של המילה דפדוף והמילה sec (לצורך אבטחה). אמנם המידע לחברה אינו שופע, אולם האתר שלהם נראה מקצועי ומה שהיינו מצפים מספק VPN מודרני. האתר רשום בנסאו, ב.ס. (בהאמה) במרכז האוקיאנוס, שהוא ככל הנראה מרכז עסקים בלבד. היינו מוכנים להמר שיש מספר עסקים הממוקמים שם. זה לא נדיר עבור חברות שונות. המשמעות היא גם שהיא מחוץ לתחום השיפוט של 14 מדינות העיניים. אלה מדינות שמשתפות מידע זו עם זו. בגלל היכן הרשומה של Browsec, כל פניות הפרטיות כפופות לחוקי איי בהאמה. כמובן שזה דבר טוב אם אתה מודאג מהפרטיות שלך.

תמחור

כפי שציינו, שירות זה הוא “freemium”. עם זאת, החברה מציעה 2 סוגים של תוכניות שאינן חינמיות. לחודש שירות אחד הוא 3.99 דולר לחודש. לשם השוואה, אתה יכול לקבל שנת שירות תמורת 29.94 דולר. זה ממוצע של 2.50 $ לחודש. אמנם הם לא מציעים ניסוי פרמיום, אבל יש להם ערבות כספ-כסף למשך 7 ימים. מבחינה הרשמה נראה כי החברה דורשת מעט מאוד נתונים. כל מה שנראה שאתה צריך זה כתובת דוא”ל להרשמה. בכל הנוגע לסוגי התשלומים, החברה מקבלת את ויזה, מאסטרקארד, אמקס ופייפאל.

תכונות

באופן תכונות, החברה מציעה שתי אפשרויות. האפשרות החינמית היא בחינם, אך רק מאפשרת לך גישה ל -4 שרתים. בנוסף, שרתים אלה הם איטיים, אפילו בחיבור במהירות גבוהה. דבר מעניין נוסף הוא מכיוון שהוא מבוסס דפדפן, אתה מוגן רק מפני דברים שנמצאים בתוך הדפדפן. כשעוברים לגרסת הפרימיום, ישנם כמה הבדלים.

  • מהירויות של עד 100 Mbps במקום 1 Mbps
  • מיקומי פרימיום
  • שרתי פרימיום

מיקומי שרת ומדינות

כפי שאמרנו קודם, הגרסה החינמית מעניקה לך גישה לארבע מדינות. אלה ארה”ב, בריטניה, סינגפור והולנד. לשם השוואה, גרסת הפרימיום מציעה 41 מיקומים. אלה הם: אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, ברזיל, בולגריה, קנדה, צ’ילה, צ’כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, הונג קונג, הונגריה, איסלנד, הודו, אירלנד, ישראל, איטליה, יפן, לטביה, ליטא, לוקסמבורג , מקסיקו, הולנד, ניו זילנד, נורבגיה, פולין, רומניה, רוסיה, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, שוודיה, שוויץ, טורקיה, אוקראינה, בריטניה, ארצות הברית, וארצות הברית (מערב). כפי שאתה יכול לראות, יש בערך פי 10 את מספר השרתים הזמינים מכפי שיש בגרסה החינמית.

בדיקות ידניות

בכל הנוגע ל- VPN הוא די ישר קדימה. לאחר שתוסיף אותו לדפדפן שלך (אשר אי פעם אתה משתמש בו), יש רק כמה צעדים שעליך לעשות.

  1. אתר את תג הגלובוס.
  2. פתח את הלוח. כפי שאתה רואה, אתה יכול להחליף כאן שרתים. העבר את המחוון למצב פועל.
  3. סגור את המסוף. תבחין כעת בראשי התיבות של כל מדינה שבחרת.

Browsec התחבר

כעת, לאחר שהתחברתם, הגיע הזמן לבדוק את המהירות.

מבחן מהירות של Browsec

Browsec לא עושה שום עצם מכך שהשירות החינמי שלהם איטי. עם זאת, אנו נראה לך את ההבדל במהירויות. למרות שציפינו למהירויות איטיות, זה למעשה אפילו קצת יותר מהיר ממה שציפינו. זה לא יהיה מהיר בגירסה החינמית, אבל זה נסבל.

בדיקת מהירות VPN של Browsec

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN

מכיוון שמפעלים רבים כל כך מציעים כיום WiFi בחינם, תרצה להשתמש ב- VPN כשאתה מתחבר. אמנם WiFi הוא נהדר, אך פושעי הרשת חושבים שהוא נהדר. על ידי חיבור לשרת לפי בחירתך, אתה יוצר חיבור מאובטח ומוצפן. בדרך זו אתה מצמצם מאוד את הסיכון שפושעים או אנשי סייבר יגנבו את המידע הפרטי שלך.

סיבה נוספת להשתמש ב- VPN היא לעזור לכם להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות. לא משנה איפה אתה נמצא, חיבור לשרת שם יעזור. הסיבה לכך היא שהיא גורמת לתוכנת החסימה לחשוב שאתה נמצא במקום אחר. זה יכול להיות יתרון אמיתי אם אתה מנסה לגשת לאזורים מסוימים או שאתה נחסם לצפייה בתוכן. פשוט התחבר לשרת ותוכל להתחיל לגלוש או לצפות בתוכן שאליו ברצונך לגשת.

מה עם הדלפות?

Browsec Leaktestלמרות שמדובר בשירות VPN חינמי, קצת הופתענו לראות שאין לנו בעיות דולפות. כדי לגלות זאת השתמשנו בבוחן הדליפה המקיף החביב עלינו בכתובת www.doileak.com. אנו אוהבים להשתמש בזה משום שהוא מראה לך את האזורים השונים שבהם הוא מגלה בעיות. כפי שאתה יכול לראות לפי התמונה מימין, אין בעיות פרט לבעיות ההעדפה האישיות במחשב שלנו.

האם עלי להשתמש ב- VPN זה?

הירידה ליסודות, שימוש בשירות VPN זה (אם אתה הולך על הגרסה החינמית) תהיה איטית ומוגבלת. עם זאת, למרות האטיות, VPN זה עושה את האבטחה שהיינו מצפים משירותי פרימיום. אם אתה רוצה שירות עם אבטחה טובה ומהירויות גבוהות יותר, ייתכן שתרצה לנסות את גרסת הפרימיום של מוצר זה. זה עובר את מבחן הלקמוס שלנו.

מחשבות אחרונות אודות VPN של Browsec

בעוד המהירויות אטיות עבור הגרסה החינמית, היא בהחלט עושה עבודה טובה בבדיקת התיבות שאנחנו מחפשים. מכיוון שהוא אינו דולף ובסיסו באיי בהאמה, זו תהיה אפשרות טובה להגיע למגבלות גיאוגרפיות ולהגן על פרטיותך. שוב, אם אתה מתכוון להזרים משהו, תרצה לוודא שהמהירות שלך מהירה יותר. בעוד שהשיעור שאתה רואה אינו רע, הוא גם לא גדול. אף אחד לא רוצה את המופע האהוב עליהם או את חציצת האירועים החיה. זכור, עליך תמיד להגן על עצמך כשאתה משתמש ב- WiFi. השירות החינמי הזה איטי מאוד, אך חוסר ההדלפות מרשים. רק זכרו שתצליחו להתחבר רק לארצות הברית, בריטניה, הולנד וסינגפור. זה יכול לעזור לך להתגבר על הגבלות גיאוגרפיות אם אתה רוצה להשתמש במשהו כמו SoundCloud, Pandora או אחרים. אל תהסס להסתכל על שלנו עשרת ה- VPN המובילים לשם השוואה.

כפתור Browsec

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me