מורטן לונד הקים את BullGuard בשנת 2002 כחברת פיתוח תוכנה המתמקדת באבטחה. הם התחילו עם מוצר אנטי-וירוס ומאז התרחבו לתחומים אחרים, האחרון שבהם הוא VPN אישי. החברה ממוקמת בלונדון. יש להם גם משרדים בארצות הברית, אוסטרליה, וחמישה נוספים ברחבי אירופה. BullGuard השיקו את שירות VPN שלהם בשיתוף עם NordVPN באפריל, 2019. כרגע איננו רואים סיבה להירשם ל- BullGuard ולא להירשם ל- NordVPN מכיוון ששניהם משתמשים באותה רשת. למרבה הצער, למשתמשים ב- BullGuard יש גישה רק לקבוצת משנה של שרתי NordVPN. עם זאת, אם אתה לקוח BullGuard ומעריך את המוצרים שלהם, ה- VPN הוא תוספת טובה של חברה מהימנה..

VPN של שומר השומריםתמחור והצעות מיוחדות

כששירות VPN של BullGuard הושק לראשונה המחיר היה גבוה בהשוואה ל- VPN פופולריים רבים. למרבה המזל צוות BullGuard מציע הנחה למי שרוצה להירשם לטווח ארוך יותר. אתה יכול לחסוך עד 58% על ידי הרשמה לשלוש שנות גישה ללא הגבלה ל- VPN בלבד 2.97 דולר לחודש. זו העסקה עליה נרשמנו ושמחנו עם השירות. כפי שתוכלו לראות מהתמונה למטה, התוכנית לשלוש שנים היא ללא ספק הערך הטוב ביותר. אתה יכול גם לבחור תכנית לשנה עבור $ 7.08 לחודש או תוכנית שנתיים עבור $ 3.97 לחודש.

תמחור VPN ל- Bullguardבואו נסתכל במהירות על התכונות שאתה יכול לצפות באמצעות VPN של BullGuard:

 • אפליקציות VPN מותאמות אישית עבור Windows, Mac, iOS, and Android
 • ממשק משתמש עקבי בכל אפליקציות שולחן עבודה ונייד
 • זמין באנגלית, גרמנית, דנית, צרפתית, הולנדית וספרדית
 • גישה בלתי מוגבלת לשרתים ב -16 מדינות
 • גישה מהירה ואמינה דרך רשת NordVPN
 • התחבר על עד 6 מכשירים בו זמנית
 • מתג להרוג באינטרנט ומתג להרוג אפליקציות
 • אין מדיניות יומן (BullGuard לא עוקב אחר הפעילויות שלך)
 • אפשרות להגדיר הגדרות שרת DNS מותאמות אישית
 • ערבות 30 יום להחזר הכסף
 • תמיכה בצ’אט חי 24/7

BullGuard מציע מגוון רחב של אפשרויות תשלום. ניתן להירשם באמצעות כרטיס אשראי (ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, JCB), PayPal, PayNearMe, העברה בנקאית או הזמנת צ’ק / כסף. לא ראינו אפשרות לשלם באמצעות ביטקוין או מטבעות cryptoc אחרים. התשלומים מעובדים באמצעות Cleverbridge. BullGuard לא מציע ניסיון חינם, אך כל החברים החדשים מכוסים בערבות 30 החזר הכסף שלהם.

בקר ב- VPN של BullGuard

BullGuard VPN מיקומי רשת ושרתים

כפי שצוין קודם בסקירתנו, רשת BullGuard היא למעשה תת-קבוצה של השרתים הזמינים ברשת NordVPN. כחבר VPN ב- BullGuard תהיה לך גישה לשרתים ב -16 מדינות. זה די מוגבל בהשוואה לרשת NordVPN המלאה הכוללת מעל 5,000 שרתים ב -60 מדינות. BullGuard גם חסר את היכולת לבחור מיקום שרת בודד במדינה. לדוגמה, התחברנו לארצות הברית אך לא הצלחנו לבחור עיר ספציפית. שירות NordVPN מעניק לך יכולת זו.

  סקירת VPN4ALL

מיקומי שרת שומר

BullGuard VPN מעניק לך גישה לשרתים במדינות הבאות:

 • אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, קנדה, דנמרק, צרפת, גרמניה, אירלנד, הולנד, נורבגיה, סינגפור, ספרד, שוודיה, שוויץ, בריטניה, ארצות הברית

כפי שניתן לראות, רשת VPN של BullGuard מיוצגת היטב בצפון אמריקה ובאירופה. יש להם גם אסיה (סינגפור) ואוקיאניה (אוסטרליה) מכוסים.

פרטיות ואבטחה

ישנם שני תחומים שצריך להסתכל עליהם כשאתם שוקלים את הפרטיות והביטחון של VPN. הראשון הוא הפרוטוקול ורמת ההצפנה המשמשות לחיבורי שרת. במקרה של BullGuard, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהם מספקים חיבורים מאובטחים דרך רשת NordVPN. הלקוח שלהם משתמש ב- OpenVPN ותוכלו לבחור בין TCP ו- UDP. אנו ממליצים על UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של אבטחה וביצועים מהירים. זה מה שהשתמשנו במבחני המהירות שלנו שיוצגו ברגע. אם יש לך בעיות עם UDP פשוט היכנס להגדרות ועבר ל- TCP. זה יוסיף בדיקת שגיאות לחיבור יציב יותר בנסיבות מסוימות.

הגורם הקריטי הנוסף עבור משתמשי VPN רבים הוא באיזו מידה החברה עוקבת אחר רישום השימוש שלך. במקרה של BullGuard, הם מחויבים לפרטיות המשתמשים. הם מראים בבירור מדיניות ללא יומן שמשמעותה שהם מתחייבים לא לעקוב אחר הפעילות שלך כאשר אתה מחובר לרשת. מכיוון שלא שמענו על פעולות משפטיות הכרוכות ברשת NordVPN, זה סימן טוב עבור BullGuard.

תמיכה טכנית

לצוות BullGuard יש רקורד של הצעה לתמיכה טכנית מצוינת. היינו מצפים כי אותו הדבר יהיה נכון גם עם מוצר ה- VPN החדש שלהם. הם מתחילים עם תמיכה חופשית בצ’אט 24/7 בשידור חי. תוכלו למצוא גם מרכז עזרה, מדריך מוצר ופורום באתר BullGuard. כל אלה יכולים להועיל בפתרון בעיות. למרבה המזל לא היו לנו בעיות בבדיקת ה- VPN שלהם כך שלא נוכל לתת חוות דעת אישית של צוות התמיכה.

בקר ב- VPN של BullGuard

תוכנת לקוח ואפליקציות סלולריות

כפי שהוזכר קודם לכן בסקירתנו, BullGuard פיתחה שורה מלאה של אפליקציות לשירות ה- VPN שלהם. תוכלו למצוא מדריכים באתר שלהם להתקנת לקוח ה- VPN במערכת Windows ו- Mac. יש להם גם קטע לאפליקציות אנדרואיד ו- iOS. כמובן שתוכלו להוריד כאלה ישירות מחנויות האפליקציות של גוגל ואפל. ל- BullGuard אין אפליקציה למכשירי טלוויזיה של אמזון. אם ברצונך לשנות את מיקום כתובת ה- IP שלך ב- Firestick או במסוף המשחק, אנו ממליצים לחבר את ה- VPN דרך הנתב שלך. תוכל ליצור קשר עם התמיכה הטכנולוגית שלהם לקבלת פרטים נוספים.

  סקירה של DroidVPN

בואו נקפוץ ישר פנימה ונתבונן בלקוח BullGuard. נתחיל עם לקוח VPN של Windows BullGuard.

לקוח חלונות של Bullguard

ממשק המשתמש לא יכול להיות קל יותר. אתה יכול פשוט ללחוץ על כפתור החיבור המהיר כדי להתחבר לשרת ה- VPN הטוב ביותר עבור המיקום הנוכחי שלך. במקרה שלנו זה היה שרת VPN של BullGuard בארצות הברית. לרוע המזל אינך יכול לבחור עיר בודדת אך השירות היה מגיב כפי שמוצג במבחני המהירות שלנו.

מבחן מהירות שומר שוורים

כפי שאתה יכול לראות התחברנו לשרתי VPN בארה”ב, בריטניה ואוסטרליה. חיבור האינטרנט שלנו מגיע למרבית 130 מגהביט לשנייה. המהירות נע בין 100 מגהביט לשנייה ול 113 מגהביט לשנייה כאשר חיבור ל- BullGuard VPN באמצעות פרוטוקול UDP OpenPPN. הביצועים המרשימים מגיעים משימוש ברשת NordVPN.

הגדרות שומר על חלונות

אמנם אינך צריך לשנות אף אחת מההגדרות כדי להתחבר ל- BullGuard VPN, אך יש כמה אפשרויות שכדאי להזכיר. הראשונה היא שלקוח Windows כולל גם מתג להרוג באינטרנט וגם מתג מתג להרוג אפליקציות. הראשון יהרוג את חיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN נכשל. מתג ה- kill kill מעניק לך את הגמישות להגדיר כי יישומים בודדים ינותקו מהתקשורת עד שה- VPN יתחבר מחדש. זה יעזור בהגנה על פרטיותך בכל עת שתאבד חיבור לרשת שלהם מכל סיבה שהיא.

הבא הוא ה- לקוח VPN של BullGuard ל- Mac.

VPN של Bullguard עבור מק

תבחין מייד שהמראה והתחושה של אפליקציית המק זהה למקבילה של Windows. ההגדרות דומות מאוד גם כן. לקוח Bullgaurd Mac יש מתג להרוג והוא יאפשר לכם לבחור בין OpenVPN UDP לבין פרוטוקול TCP. הלקוח מחליף את UDP וזו בחירה טובה. שנה ל- TCP רק אם יש לך בעיות חיבור.

שרת בולגארד ספרד

התחברנו לשרת VPN בספרד כדי לבדוק את הביצועים ב- Mac. כפי שאתה יכול לראות מהירות ההורדה שלנו הייתה מעל 109 Mbps. זה נהדר בהתחשב בכך שאנחנו נמצאים בארצות הברית. אתה יכול בקלות להזרים תוכן HD או ליהנות ממשחקים מהירים באינטרנט עם BullGuard.

בואו נעטוף את החלק הזה עם מבט על הסעיף אפליקציות BullGuard iOS ו- Android.

אפליקציית Bullguard iOS

גם אפליקציית האייפון וגם האנדרואיד מאוד פשוטים לשימוש. אתה פשוט בחר מיקום או מאפשר לאפליקציה לבחור את השרת הטוב ביותר עבורך. אין הרבה אפשרויות אחרות. מסך ההגדרות כולל מתג להרוג שינתק את האינטרנט שלך אם ה- VPN ייפול. משתמשים המודעים לפרטיות ירצו לאפשר תכונה זו. אחרת היישום לנייד ישר קדימה ולוקח רק דקה להתקנה.

שרת בולגארד הולנד

התחברנו למספר מיקומים שונים כולל הולנד, סינגפור וקנדה. השרת ההולנדי ביצע את הטוב ביותר עם מהירות ההורדה מתחת למאה Mbps. מיקומי השרת בקנדה וסינגפור הגיעו לכדי 60 Mbps. מהיר מספיק כדי ליהנות ממגוון רחב של פעילויות מקוונות בטלפון או בטאבלט.

  סקירת VPN של טורבו - היזהר מ- VPN חינם זה

סיכום

BullGuard מגן על מחשבי המחשב והניידים של המשתמש כבר למעלה מ 15 שנה. הם שיתפו פעולה עם NordVPN להשקת מוצר VPN באפריל, 2019. שירות VPN טוב למדי אך מוגבל בהשוואה ל- NordVPN. אם המטרה שלך היא VPN ספציפית, אנו מציעים לך לשקול ללכת ישירות אליו NordVPN. באותו מחיר תהיה לך גישה למיקומי שרת נוספים ותכונות. עם זאת, אם אתה משתמש במוצרי BullGuard אחרים ורוצים לתמוך במאמציהם, אנו מרגישים טוב להמליץ ​​על BullGuard VPN. השירות מבצע ביצועים טובים ומחיר סביר במהלך הקידום הנוכחי שלהם.

VPN של BullGuard מאפשר למשתמשים לחבר עד 6 מכשירים בכל פעם. אתה יכול להתקין את אפליקציות Windows, Mac, iOS ו- Android שלהם בכמה מכשירים שתרצה ולהתחבר ב- 6 בו זמנית. זוהי דרך טובה להגן על שולחן העבודה והמכשירים הניידים שלך. מי שנוסע לעתים קרובות יעריך את החיבורים הנוספים. ליישומי ה- VPN יש ממשק משתמש אחיד והם קלים מאוד לשימוש. אתה יכול לאפשר לאפליקציה לבחור מיקום שרת או לבחור מדינה לבד. לרוע המזל אינך יכול לבחור עיר ספציפית. NordVPN מעניק למשתמשים אפשרות לבחור ערים ושרתים פרטניים, כך שנקווה ש- BullGuard יוסיף רמת גמישות זו בעתיד. לעת עתה אתה יכול להתחבר לשרתים ב 16 מדינות לעומת 60 עם NordVPN. שוב בתקווה ש- BullGuard תרחיב את רשימת השרתים הזמינים.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • שותפות עם NordVPN לגישה מהירה ואמינה ל- VPN
 • אפליקציות VPN מותאמות אישית עבור Windows, Mac, iOS, and Android
 • מתג להרוג באינטרנט ומתג להרוג אפליקציות
 • התחבר לעד 6 מכשירים בכל פעם.
 • אין מדיניות יומן. BullGuard לא רושם את פעילויות המשתמש.
 • ערבות 30 יום להחזר הכסף
 • תמיכה בצ’אט חי 24/7

רעיונות לשיפור השירות:

 • הצע מיקומי שרת נוספים (כרגע 16 מדינות לעומת 60 מדינות NordVPN)
 • תן למשתמשים אפשרות לבחור שרתים וערים בודדים במדינה
 • הוסף תמיכה לתשלומי ביטקוין ותשלומי cryptocurrency אחרים

לסיכום נהנינו לבחון VPN של BullGuard. התוכנה עבדה טוב והרשת מהירה. החיסרון היחיד הוא הרשת המוגבלת בהשוואה ל- NordVPN. איננו בטוחים מדוע משתמשי BullGuard מוגבלים ל -16 מדינות. אולי NordVPN מגביל את השירות לשותפים או שזה קשור בעלויות. כך או כך אנו מקווים ש- BullGuard יוסיף מיקומי שרת נוספים ויכולת לבחור שרתים עד לרמת העיר ורמת השרת האישית. באשר לעלות, אנו מוצאים ש- BullGuard יהיה במחיר די. אתה יכול להירשם לגישה בלתי מוגבלת ל- VPN החל מ- 2.97 $ לחודש למשך 36 חודשים. כל החברים החדשים מכוסים בערבות 30 יום להחזר הכסף.

בקר ב- VPN של BullGuard

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me