לוגו של הוקסHoxx VPN הוא שירות פרוקסי VPN בחינם ופרמיום המוצע על ידי VPN1 LLC. למרות שהוא מציין שיש לו אפליקציות לדפדפני Windows, Mac, iOS, Android, ו- Opera, Chrome ו- Firefox, ברור שהוא מתוכנן להיות מוצר מבוסס דפדפן. למרות הימצאותו במשך מספר שנים, חנות Google Play מציינת אותה בקצת יותר מ 100 הורדות. כמו כן, יש לו דירוג של 4.3 כוכבים על פי 7k + ביקורות. כמו אצל חברות VPN רבות, גם זו מבטיחה הבטחות רבות. אלה כוללים את היכולת לבטל את החסימה של כל אתר, מהירויות גבוהות, ערכי הצפנה גבוהים, התחייבות לשמור על בטיחות המשתמש ועוד. השאלה היא האם ההייפ תואם את הבדיקות בפועל? נגלה כאן.

לגבי החברה

הרשמה ל- Hoxxמעניין לציין כי ההרשמה באתר מראה כי כל המידע “הופרך לפרטיות”. בעוד שאנחנו מקבלים את מה שהם מנסים, אנו מעדיפים קצת יותר שקיפות בחברות שלנו. עם זאת, אם מסתכלים על נתוני חנות Google Play, זה מראה כי החברה, VPN1 LLC ממוקמת בקורל גייבלס, פלורידה. למרות שזה לא תמיד מדאיג אותנו, הוא בהחלט משאיר את שירות VPN פתוח למעקב ממשלתי בארה”ב כמו גם למדינות בתוכנית 14 העיניים. אלה 14 המדינות שמשתפות מידע זו עם זו. גורם נוסף הנוגע לעניין זה הוא מדיניות שמירת היומנים של החברה. אף על פי שספקים רבים בימינו טוענים כי הם אפס יומני, Hoxx לא טוענת טענה כזו. למעשה, החברה מאוד מקובעת מהעובדה שהם מנהלים יומנים. הם הזעיזו את העצמם לעשות דברים שאפשר להשתמש בהם ב- VPN.

תמחור

תמחור עבור הוקס הוא מינימליסטי. נראה שיש מחיר אחד בלבד לשירות וזה 1,99 דולר לחודש. אמנם אתה יכול להשיג את זה באורכים אחרים, נראה כי אין יתרון בכך. הם אכן מציעים אחריות של 14 יום, הכסף החזר כספי לכל החשבונות מעל 3 חודשים. עם זאת, התמחור הנמוך גורם לנו לחשדנות מעט מהשירות. עד כמה אמצעי התשלום זמינים, הם אינם ברורים ונוכחים.

תמחור הוקס

אבטחה

זה המקום בו הדברים באמת מתחילים להיות מכוערים עבור ה- VPN הזה. כידוע, עיקר מטרת החיבור ל- VPN היא להגן על עצמך. עם זאת, מצאנו כמה מטרידים. בעוד שהחברה אומרת שהם מנהלים יומנים, בואו נסתכל מקרוב על מה שהם אוספים ונשמור.

אוסף הוקס 1

באמת? למותר לציין שזה קצת מפחיד. עם זאת, זה מחמיר. למרות שלא נראה את הכל כאן, אנו ממליצים לך להציץ במדיניות הפרטיות של Hoxx. למרות שאנחנו מודעים לכך שרוב האנשים לא רוצים לקרוא מדיניות פרטיות, חשוב מאוד שתקרא את מדיניות הפרטיות של Hoxx לפני שתשתמש בה. לסיכום, הם מודים שהם עובדים עם אכיפת החוק ויעבירו בקלות את הנתונים שלך לכל סוכנות אכיפת החוק שתזמין את זה. בעינינו זה מביס את אחת הסיבות הגדולות להתחברות ל- VPN מלכתחילה. בכל הנוגע להצפנה, הפרוטוקולים שהם משתמשים בהם הם מיושנים במידה מסוימת. בעוד ש”הצפנת RSA של 4096 סיביות “הייתה הטובה ביותר בסביבה, זמנים השתנו. זה נסדק לראשונה בשנת 2013.

מאפיינים

באופן תכונות, החברה מציעה שתי אפשרויות. האפשרות הראשונה היא בחינם ומאפשרת לך גישה למספר בלתי מוגבל של חיבורים בו זמנית. זה טוב מכיוון שאתה יכול לחבר מספר מכשירים כדי להגן עליך מפני האקרים. להלן רשימה של התכונות שתוכלו למצוא בשירות ה”חינמי “שלהם.

 • 50% מיקומים בכל רחבי העולם
 • קידוד 1024 סיביות
 • כתובות IP סטטיות
 • סינון אתרים זדוני למשפחה
 • הגדרת אפס
 • אין מגבלות רוחב פס
 • עקוף סינון בהוראת הממשלה
 • סטרימינג מהיר יותר
 • אחריות לשעון של 99%
 • בוררי שרת ללא הגבלה

גרסת הפרימיום מגיעה עם אלה כמו גם אלה.

 • תמיכה בדוא”ל 24/7 פרמיום
 • תמיכה בצ’אט
 • אחריות 14 יום להחזר כספי
 • הצפנה של 4096 סיביות מקצה לקצה
 • שרתי פרימיום נפרדים זמינים במדינות רבות יותר
 • סינון אתרים זדוני מתקדם
 • אין מגבלת מכסות
 • מונע מרשתות פרסום לעקוב אחר ההרגלים שלך

בעוד שהם אומרים שהם מונעים רשתות פרסום, הם ימכרו את הנתונים שלהם לשותפים שלהם לצד שלישי.

מיקומי שרת ומדינות

כפי שאמרנו קודם, ה- VPN מעניק לך גישה למספר מדינות. אמנם יתכן וכולם לא יהיו זמינים בגרסה החינמית, אך אלו הם בפרמיה. הונג קונג, הודו, קנדה, בריטניה, סינגפור, ארה”ב, הולנד, יפן, שוודיה, גרמניה, מולדובה, איטליה, אסטוניה, ליטא, נורבגיה, ישראל, אוסטרליה, רוסיה, קפריסין, פולין, דרום אפריקה, יוון, ספרד, בולגריה, בלגיה, צרפת, פינלנד, ברזיל, אוסטריה, סלובקיה, שוויץ, רפובליקת אירלנד, צ’כיה, רומניה, דרום קוריאה

כפי שאתה יכול לראות, ישנם לא מעט שרתים זמינים לשימוש אם ברשותך גרסת הפרימיום.

בדיקות ידניות

מבחינת ה- VPN, זה מעניין. תוכנת תוכנה זמינה, אך נראה שהיא קורסת בכל פעם שאנחנו מנסים לפתוח את גרסת Windows. בנוסף, אינך יכול להירשם לאפליקציה, זה צריך להיות באמצעות הדפדפן. לאחר שתוסיף אותו לדפדפן שלך (לאילו מהם אתה משתמש), יש רק כמה צעדים שעליך לעשות.

 1. אתר את תג הוקס.
 2. פתח את הלוח. כפי שאתה רואה, אתה צריך לבחור שרת ולחץ עליו.
 3. לאחר מכן תראה הודעה שאומרת שאתה מחובר. אם אתה משתמש באפליקציה, ייקח לך זמן רב יותר להתחבר אם הוא מתחבר בכלל במקום להתרסק.

יתכן שתהיה מעוניין לדעת ש- VPN זה לא ייתן לך גישה לאזורים השונים של נטפליקס.

מבחן מהירות הוקס

Hoxx מפתיע מהר מאוד ל- VPN. עם זאת, קודם הזכרנו מדוע. הסיבה לכך היא שאפילו ההצפנה הטובה ביותר שלהם נסדקה בשנת 2013 בעזרת כלים פשוטים. אנו מראים לכם את המספרים למטה, אך עליכם לקחת אותם עם גרגר מלח.

הוק ספידסט

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN

מכיוון שמפעלים רבים כל כך מציעים כעת WiFi בחינם, תרצה להשתמש ב- VPN כשאתה מתחבר. אמנם WiFi הוא נהדר, אך פושעי הרשת חושבים שהוא נהדר. על ידי חיבור לשרת לפי בחירתך, אתה יוצר חיבור מאובטח ומוצפן. בדרך זו אתה מצמצם מאוד את הסיכון שפושעים או גנבי סייבר יגנבו את המידע הפרטי שלך.

סיבה נוספת להשתמש ב- VPN היא לעזור לכם להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות. לא משנה איפה אתה נמצא, חיבור לשרת שם יעזור. הסיבה לכך היא שהיא גורמת לתוכנת החסימה לחשוב שאתה נמצא במקום אחר. זה יכול להיות יתרון אמיתי אם אתה מנסה לגשת לאזורים מסוימים או שאתה נחסם לצפייה בתוכן. פשוט התחבר לשרת ותוכל להתחיל לגלוש או לצפות בתוכן שאליו ברצונך לגשת.

מה עם הדלפות?

אף שמדובר בשירות VPN חינמי ולא בהכרח היו לו דליפות, ישנן אינדיקציות אחרות שמדובר בפרוקסי. זה נתינה גדולה והיא בהחלט דבר רע.

האם עלי להשתמש ב- VPN זה?

בהחלט לא. ממדיניות האיסוף המטורפת עם ערובה לכך שהמידע שלך יהפוך לרשויות, להצפנה הנוראית, לאי יכולת לגשת לנטפליקס, אתה רק טוב במעט מאשר להשתמש בשום דבר. בהחלט יש מוצרי פרימיום טובים יותר בשוק שיהיו אפשרות טובה בהרבה מ”שירות “זה.

מחשבות אחרונות אודות VPN של Hoxx

למרות שהמהירויות טובות בגרסה החינמית, זה לגמרי לא בטוח. אם אתה הולך לשמור על פרטיותך, זה לא ה- VPN עבורך. מצאנו מעט מאוד חיוביות בסקירה שלנו ושליליות רבות. זה ללא ספק VPN שתרצה להימנע ממנו אם בכלל אפשרי. אל תהסס להסתכל על שלנו עשרת ה- VPN המובילים לצורך השוואה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me