הבה נתחיל בסקירת VPN של אופרה במבט על החברה הנורווגית העומדת מאחוריה Opera Software ASA. נוסדה בשנת 1996, הם פיתחו את דפדפן האופרה, שהוא הדפדפן החמישי ביותר עם כ -2% מנתח השוק ויותר מ -350 מיליון משתמשים נאמנים. הם בנו בסיס זה של משתמשים על ידי מתן תכונות ייחודיות שלא נמצאו בדפדפנים אחרים. לאחרונה הם הוסיפו שירות VPN בחינם, ללא הגבלה לדפדפני האופרה שלהם עבור Windows, Mac OS X ו- Linux. יש להם גם אפליקציות VPN ל- Opera עבור iOS ו- Android.

סקירת VPN של אופרה 2017

שירות VPN בחינם לאופרה

שירות ה- VPN של אופרה מסופק באמצעות הרכישה שלהם של SurfEasy VPN. המחיר נכון לשירות דפדפני האופרה כמו גם לאפליקציות שלו ל- iOS ולאנדרואיד. זה “בחינם” או? מבחינה טכנית, הרעיון של VPN “בחינם” אינו נכון לחלוטין, האפליקציות נתמכות על ידי מודעות. בנוסף, אתה מסכים לאיסוף נתונים אנונימיים משימוש ב- VPN שלך. נדבר על זה בהמשך סקירתנו כאשר נבחן את הפרטיות והביטחון שמספק VPN של אופרה.

תכונות VPN בחינם

התכונות בשירות VPN חופשי של Opera כוללות את הדברים הבאים:

 • פרוקסי VPN של הדפדפן – VPN דפדפן פרוקסי בחינם עבור Windows, Mac OS X ו- Linux.
 • חיבורים – מספר בלתי מוגבל של חיבורי מכשירים.
 • אפליקציות VPN לנייד – אפליקציות VPN בחינם למכשירי iOS ו- Android.
 • שימוש ללא הגבלה – רוחב פס ושימוש ללא הגבלה של VPN.
 • מדינות וירטואליות – גישה למעל 500 שרתים ב -5 מדינות שונות.
 • הצפנה – הצפנה מאובטחת של הנתונים המקוונים שלך.
 • צנזורה עקיפה – היכולת לעקוף מגבלות גיאוגרפיות מקומיות ואזוריות וחומות אש לגישה לאתרי מדיה חברתית, ולהסיר צנזורה מקוונת.
 • הגנת WiFi – הקנו הגנה מפני חדירות של צד שלישי בנקודה חמה החמה האהובה עליכם.

בקר ב- VPN של אופרה

מיקומי רשת ושרת

מספר המדינות שתוכלו להשיג מיקומים וירטואליים לשימוש ברשת Opera VPN החינמית הוא קטן בהשוואה לרוב שירותי ה- VPN. יש להם שרתים בקנדה, גרמניה, סינגפור, ארצות הברית והולנד. משמעות הדבר היא שהשירות שלהם יעניק לך גישה למיקומים באסיה, אירופה וצפון אמריקה.

עם זאת, יש להם יותר מ- 500 שרתים ברשת ה- VPN שלהם. בדיקות IP של מיקומי דפדפן שונים הצביעו גם על כך שיש להם מספר שרתים בארצות הברית. לבסוף, שרתי ה- VPN של אופרה אינם מאפשרים תנועה P2P.

סמכות השיפוט התפעולית של VPN באופרה

דפדפן האופרה ושם המותג נרכש לאחרונה על ידי קבוצת השקעות סינית שכללה את Qihoo 360, חברת אנטי-וירוס ואבטחה באינטרנט. עם זאת, ככל הנראה, הם לא רכשו את קבוצת המדיה אופרה, אופרה טלוויזיה או שירותי VPN VPN. נראה כי אלה נשארים עם החברה הנורווגית המקורית.

ובכל זאת, חלק ממשתמשי ה- VPN יתהו מה יש לסינים גישה בהסדר העסקי שלהם עם המפתחים המקוריים של אופרה, מכיוון שהדבר לא מובהר במאמרים שבדקנו. הדבר מסובך עוד יותר מהעובדה שלעתים שתי הגורמים חולקים את שם האופרה עד שמעבר ממנה.

שירות VPN של אופרה מנוהל באמצעות החטיבה שלהם בטורונטו ב- SurfEasy VPN. המשמעות היא שתחום השיפוט התפעולי שלה הוא קנדה שהיא חברת Five Eyes (FVEY). למי שלא מכיר אותה, FVEY היא ברית איסוף מודיעין הכוללת אוסטרליה, קנדה, ניו זילנד, בריטניה וארצות הברית. זה יכול להיות גורם מכריע עבור משתמשים מסוימים.

שירות VPN VPN שירות

ראשית, חברת האופרה SurfEasy אינה רושמת לצמיתות כל מידע אודות משתמשי ה- VPN שלהם ב- Opera. עם זאת, מכיוון שגורמים שונים משפיעים על הפרטיות שלך עבור VPN של דפדפן האופרה ויישומיהם הניידים, אנו נבדוק כל אחד מהם.

פרטיות VPN של הדפדפן

ראשית, כפי שציינו קודם לכן SurfEasy הוא שירות VPN ללא התחברות. זה נאמר בקטע הבא מתוך מדיניות הפרטיות שלהם.

SurfEasy לא מאחסנת משתמשים שמקורם כתובת IP כאשר הם מחוברים לשירות שלנו ולכן אינה יכולה לזהות משתמשים כאשר הם מספקים כתובות IP של השרתים שלנו. בנוסף, SurfEasy לא יכולה לחשוף מידע על היישומים, השירותים או האתרים שהמשתמשים שלהם צורכים בזמן שהם מחוברים לשירותים שלנו; שכן SurfEasy לא שומר מידע זה.

עם זאת, זה לא הסיפור השלם מבחינת הפרטיות. יש לציין שהם אוספים כמה נתונים מבצעיים בזמן אמת על השימוש שלך ב- VPN. מדיניות הפרטיות שם קובעת זאת כדלקמן:

נתוני שימוש זמניים שיסייעו … אנו מבצעים ניהול תנועה מבוסס-כללים אוטומטיים לצורך שמירה ושיפור השירות שלנו. החלת כללים אלה עשויה לדרוש ניתוח בזמן אמת של תעבורת אינטרנט ונתונים כולל אתרי יעד או כתובות IP שמקורן בכתובות IP. עם זאת, לא מתקיים יומן ביחס למידע זה מכיוון שהוא תהליך בזמן אמת.

ברוב המקרים, זה לא אמור לספק בעיות למשתמשים שלהם. עם זאת, בהתחשב בסמכותם הקנדית והקטע הבא מתוך מדיניות הפרטיות שלהם:

אנו עשויים לאסוף ולחשוף מידע אישי, כולל נתוני השימוש שלך, לרשויות או סוכנויות ממשלתיות, …..

זכור שקנדה חברה ב- FVEY וזה יכול להיות בעיה עבור חלק ממשתמשי ה- VPN. להגנתם, זה יהיה מצב חריג, אך העובדה שהם אוספים נתונים אלה בזמן אמת פירושה שהם יכולים בקלות לאחסן אותם כדי להתהפך אם ייאלצו אותם על ידי הממשלה.

באופן ספציפי ביחס למשתמשי דפדפן ה- VPN של Opera שלהם, SurfEasy מציין את הדברים הבאים:

לקוחות SurfEasy עשויים להשתמש בטכנולוגיות אנליטיות בתוך האפליקציה, כמו גוגל אנליטיקס, כדי לסייע בשיפור ופישוט האפליקציה, העיצוב והשירות הכוללים. עבור ה- VPN בדפדפן אופרה לשולחן העבודה, אנו יוצרים מזהה נרשמים (שנוצר בסדר רצוף בכל המנויים) המאפשר לנו לנהל את המשתמש במערכת שלנו. אם אותו משתמש מנקה את מטמון / היסטוריית הדפדפן שלו, הם מוקצים לזהות מנוי שנוצר חדש.

זה כדי להבטיח שרק נתונים אנונימיים נאספים ממשתמשי הדפדפן. לאחר מכן ניתן לשתף ו / או למכור נתונים אלה על פי סעיף השיתוף של מדיניות הפרטיות של Opera VPN. אנו נבחן את סוגיות הפרטיות הכרוכות בכך כאשר נדון בפרטיות המשתמשים של אפליקציית VPN ל- VPN. אנו משאירים את המשתמש לבחון את החששות הללו בעצמם ולראות אם המחיר של דפדפן האופרה VPN “חינם” גבוה מדי או לא.

פרטיות של אפליקציות VPN לנייד באופרה

הסכמה לאיסוף נתונים

כדי להשתמש באפליקציות לנייד של Opera VPN עבור iOS ו- Android, עליכם להסכים למדיניות הפרטיות שלהם לצורך איסוף נתונים. באופן ספציפי, הם מציינים את הדברים הבאים בעניין זה.

רוב המידע האישי שנאסף על ידי VPN של אופרה דרך השירות נערך כאשר אתה משתמש בשירות שאנו מספקים לך. לכן חשוב שתבינו שכאשר אתם משתמשים בשירות אתם נותנים ל- VPN של אופרה את הסכמתכם להשתמש במידע שלכם בהתאם למדיניות פרטיות זו..

מידע שהם אוספים עשוי לכלול חלק או את כל הדברים הבאים:

 • נתונים אישיים, למשל שמך, דוא”ל, כתובת IP עם תאריך ושעה;
 • נתוני שימוש, כמו כתובות אינטרנט (אך לא תוכן של דפי האינטרנט) ומיקומי כתובות IP;
 • מזהה שנוצר באופן אקראי ומשמש את VPN של אופרה בכדי לאנונימי את הנתונים שלך עם משתמשים אחרים;
 • נתונים טכניים שאינם אישיים, למשל מי ייצר את המכשיר שלך, מזהה הפרסום של המכשיר שלך, סוג המכשיר שלך, סוג הדפדפן, מערכת ההפעלה המשמשת, רזולוציית המסך שלך, אזור קוד המפעיל של הנייד שלך, ונתוני שימוש טכניים אחרים..
 • מידע אחר שתשתף עם אופרה באמצעות אינטראקציה עם הצוות שלהם.

כפי שאתה יכול לראות, אתה מסכים למסור ל- VPN ל- Opera ולסניפים שלהם כמו Google Analytics הרבה מידע אנונימי ואנונימי. להגנתם הם גם מציינים כי כל דבר אפשרי נעשה בכדי למנוע מהמידע האישי שלך להיות קשור לנתונים האנונימיים שלך. הם גם מציינים כי כל אמצעי אבטחה סבירים מיושמים כדי להגן על כל המידע האישי של המשתמשים שלהם.

עם זאת, ישנם כמה חלקים אחרים במדיניות הפרטיות של אופרה VPN שכאשר הם יחדיו יכולים להציג בעיות פרטיות. בנוסף, אתה מסכים לאפשר ל- VPN של Opera לשלב את הנתונים שלך עם נתונים ודמוגרפיה של צד שלישי אחרים. מה שכן, אתה מסכים לאפשר להם לשתף, למכור או להפיץ נתונים משולבים אנונימיים אלה לצדדים שלישיים מעוניינים אחרים.

מדיניות הפרטיות שלהם מציינת באופן קבוע קביעות אלה בקטעים הבאים:

VPN של אופרה עשויה לשלב את המידע שהיא אוספת בקשר לשימוש שלך בשירות עם מידע דמוגרפי ומידע אחר שהיא אוספת מספקי נתונים של צד שלישי..

VPN של אופרה עשויה לשתף, למכור ו / או להפיץ נתוני שימוש אנונימיים עם צדדים שלישיים.

האינטרנט רווי במאמרים המבטאים את החסרונות של נתונים אנונימיים. מאמרים מאותו שם מראים גם שכאשר מערכי נתונים אנונימיים אלה משולבים עם נתונים דמוגרפיים ומסדי נתונים אחרים של צד שלישי, האנונימיות שלך נמצאת בסיכון. ואכן, הוכח כי לעתים קרובות שילובים כאלה מקלים על קשר אישי יותר עם הרגלי השימוש שלך.

זה ממחיש שמדיניות ללא יומן היא לפעמים רק חלק מסיפור הפרטיות בכל מה שקשור לפרטיות המקוונת שלך. זה גם ממחיש את הפתגם הישן באינטרנט שאם משהו בחינם, אתה יכול להיות הסחורה הנסחרת. להגנה על ה- SurfEasy וגם על VPN של אופרה, נראה שהם פתוחים בכל המידע האנונימי שהם אוספים ואופן השימוש בהם. כמו תמיד, אנו ממליצים שתקרא בעצמך את מדיניות הפרטיות של SurfEasy ואופרה ותחליט אם הם מקובלים עליך.

אבטחת VPN אבטחה

אבטחת דפדפן

נראה כי נתוני ה- VPN של הדפדפן מוצפנים באמצעות אלגוריתם AES-256. עם זאת, מלבד העובדה שהוא משתמש באבטחת HTTPS הסטנדרטית, מעטים פרטים נוספים ידועים אודותיו. לא ניתן היה למצוא מידע על הצופן של לחיצת היד שלו, על המפתחות המשמשים או אם הוא שומר על סודיות קדימה.

אנו מניחים שהוא משתמש ב- OpenVPN כמו מקבילו SurfEasy אך לא ניתן היה לאמת זאת. זה מקשה להגיב על האבטחה האמיתית של שירות VPN VPN של הדפדפן. הוא משתמש ב- DNS ציבורי משולב של גוגל עם בקשות מקורבות משרתי VPN של אופרה. לא נמצאו דליפות WebRTC במהלך הבדיקה.

אבטחת VPN ל- Opera עבור אפליקציות iOS ו- Android

אפליקציית iOS שלהם משתמשת ב- IPSec המובנה לאבטחה באמצעות AES-256. אפליקציית האנדרואיד שלהם משתמשת ב- OpenVPN. לא הצלחנו לאמת את האלגוריתם המדויק בו משתמשת אפליקציית אנדרואיד אך נניח שהוא גם AES-256. בהתחשב בנתוני מידע אלה, נראה כי האפליקציות לנייד מספקות הצפנה ואבטחה טובים לנתונים המקוונים שלך.

תמיכה ב- VPN ל- Opera

התמיכה שלהם אינה תמיכה ייעודית לשירות ה- VPN האופנתי בחינם. התמיכה היא באמצעות פורומי אופרה ושאלות נפוצות קטנות באתר האינטרנט שלהם. בגלל קלות ההתקנה והשימוש, יתכן שזה לא נושא במיוחד עבור מרבית המשתמשים.

בקר ב- VPN של אופרה

דיבוריות: VPN VPN 2017

דפדפן ה- VPN של אופרה עבור Windows

ראשית, יהיה עליכם להוריד את קובץ ההתקנה של דפדפן האופרה למחשב או למחשב הנייד של Windows. לאחר ההורדה, הפעל אותו כמנהל כדי להתקין אותו במערכת Windows שלך. בשלב הבא, פתח את דפדפן האופרה.

הפעלת Proxy VPN Proxy

ראשית, פתחו את התפריט על ידי לחיצה על הלוגו של המותג אופרה (O אדום אדום). מהתפריט הנפתח שהתקבל, בחר “הגדרות”. לאחר הופעת תפריט ההגדרות, בחר בפריט “פרטיות ואבטחה”.

הגדרות דפדפן האופרה

פעולה זו תפתח את דף הפרטיות והאבטחה. לחץ על התיבה כדי להפעיל את ה- VPN עבור הדפדפן.

אפשר VPN לדפדפן האופרה

באמצעות פרוקסי הדפדפן

השימוש ב- VPN בדפדפן האינטרנט שלך באופרה לא יהיה פשוט יותר. לאחר שתפעיל את שירות ה- VPN עבור דפדפן האופרה, תראה תג VPN כחול בשורת החיפוש והכתובת המשולבים של הדפדפן. לחץ על התג VPN כדי לפתוח את לוח המחוונים הראשי שלו.

שימוש ב- VPN של דפדפן האופרה

ממשק לוח מחוונים זה קל לשימוש. בחירת המתג מפעילה ומכבה את שירות ה- VPN. התצוגה מציגה גרף של רוחב הפס היומי במשך השבוע וכן את השימוש החודשי הכולל. בחירת נקודה בקו תציג את כמות הנתונים שהועברו לאותה שעה. לשינוי מיקומים וירטואליים, לחץ על החלק הנוכחי. זה יציג רשימה של המיקומים שאליהם תוכל להתחבר. בחר את המיקום החדש שלך כדי לעבור לשרת VPN באותה מדינה.

חסימת מודעות ועוקבים בדפדפן האופרה

מאפיין אבטחה נוסף שנרצה לבדוק בו הוא חוסם המודעות והגשש. אתה מאפשר את תכונת חוסם המודעות בהגדרות הבסיסיות באמצעות נוהל דומה לזה של פרוקסי ה- VPN. לאחר חסימה של המודעות מופעלת תראה תג (מגן כחול עם X) בצד ימין של סרגל החיפוש / הכתובות. המספר שלידו מייצג את מספר התוספים שנחסמו בעמוד הנוכחי. לחיצה על התג הזה תפתח את לוח המחוונים שלו בו תוכלו לראות את מספר הפרסומות שנחסמו לאורך זמן. שלהם הוא גם מעבר להפעלת / כיבוי חסימת מודעות וסמל גלגל השיניים לפתיחת דף ההגדרות הבסיסיות של הדפדפן.

חסימת מודעות באמצעות דפדפן האופרה

בתחתית יש קישור להפעלת מבחן מהירות בדף הנוכחי. מבחן זה משווה בין הזמנים לפתיחת הדף עם ובלי מודעות. הדוגמה הבאה ממחישה כי הפעלת חוסם מודעות יכולה להקטין את זמני טעינת העמודים מה שהופך את הגלישה באינטרנט למהנה יותר.

מבחן מהירות טעינת דף

אתה יכול לראות מהדיון שלנו בפרוקסי ה- VPN של דפדפן האופרה כי קל מאוד להפעיל ולהשתמש בו. השימוש בו יצפין את כל תנועת דפדפני האופרה שלך ויאפשר לך לשנות את המיקום הווירטואלי שלך. זה יגן על תנועת הדפדפן שלך ויאפשר לך לעקוף כמה מגבלות גיאוגרפיות. השימוש בתכונת חוסם המודעות שלה יכול גם לעזור להגדיל את הפרודוקטיביות והביטחון המקוונים שלך. עם זאת, הוא לא יגן על נתונים מקוונים מתוכניות או דפדפנים אחרים הפועלים במערכת שלך.

בקר ב- VPN של אופרה

אפליקציית VPN ל- Opera עבור אנדרואיד

מוריד ומתקין

הורדת והתקנת אפליקציית VPN VPN לאנדרואיד היא קלה. השיק תחילה את האתר שלהם במכשיר שלך והקש על קישור החנות של Google Play. ברגע שיש בחנות, הקש על כפתור “התקן” כדי להתחיל בהורדה. לאחר סיום זה בחר בלחצן “פתח” כדי להפעיל את האפליקציה בפעם הראשונה ומסך הפתיחה ייפתח. תשימו לב שמותג ה- VPN של אופרה הוא קסדת ויקינג אדומה ולא ה- O האדום המסורתי.

התקנת אפליקציית Android VPN ל- Opera

לחיצה על כפתור “התחל” תפתח מצגת שקופיות הכוללת את אולף הוויקינג, קמע האפליקציה המסביר את היתרונות של VPN של אופרה. אתה יכול לגלול למרות מצגת השקופיות הזו או לדלג עליה. הבחירה בידיים שלך.

VPN של אופרה מציג מצגת שקופיות של אולף

לאחר סיום הצגת השקופיות, עליכם לאפשר לאפליקציה הרשאה להקים את שירות ה- VPN של אופרה במכשיר ה- Android שלכם. לאחר מכן לוח המחוונים של האפליקציה ייפתח. לפני שנתחבר לרשת VPN של אופרה, הבה נבחן את הגדרות האפליקציה ואת חלק מהתכונות האחרות שלה.

הגדרות VPN ל- Android

ניתן לגשת למסך “הגדרות” אם כי בתפריט הראשי של האפליקציה שניתן לפתוח באמצעות הקשה על סמל התפריט (שלושה קווים אופקיים) בחלק השמאלי העליון של לוח המחוונים. לאפליקציה שתי הגדרות בלבד:

 • אילץ את ה- VPN של אופרה להמשיך לפעול – זה יאפשר לאפליקציה להמשיך לפעול אם המערכת סוגרת אותה ברקע.
 • הפעל את VPN של אופרה לאחר ההפעלה מחדש – הגדרת מיתוג זה תפעיל אוטומטית את אפליקציית VPN של אופרה כשאתה מפעיל את המכשיר. אחרת זה כברירת מחדל למצב האחרון שלה, או במצב כבוי.

הגדרות אפליקציות אנדרואיד ל- VPN של אופרה

כעת נסתכל על כמה מהמאפיינים הייחודיים של אפליקציית Opera VPN לאנדרואיד: בדיקת אבטחת WiFi והשומר החוסם מודעות ומעקב באינטרנט.

בדיקת אבטחת ה- WiFi שלך

גלילה לכרטיסייה השנייה בלוח המחוונים הראשי פותחת את מסך בדיקת האבטחה WiFi. מסך זה יציג את חיבור ה- WiFi הנוכחי שלך. לחיצה על “בדיקת אבטחת WiFi” תיצור עבורו ציון אבטחה. גלילה מטה על מסך ציון האבטחה תציג את חמשת הגורמים שציון זה מבוסס על:

 • סוג הרשת – פרטי או ציבורי.
 • רמת אבטחה – חוזק סיסמת רשת (גבוה או נמוך).
 • כתובת ה – IP – חשוף או מוסתר
 • WiFi מרחרח – בסיכון מריחפים או בטוחים.
 • ניטור מנהל רשת – בסיכון או בטוח.

הקשה על החץ מציגה מידע נוסף עליו. מסך זה מספק גם אבחנה כוללת עבור רשת ה- WiFi. לחיצה על כפתור הגב או הקשה על חץ הגב תחסוך את ציון האבטחה הנוכחי שלך ברשת WiFi ותחזיר אותך למסך הבדיקה הראשי.

בדיקת WiFI באמצעות אפליקציית Android VPN ל- VPN

האפוטרופוס

גלילה ללשונית השלישית בלוח המחוונים הראשי פותחת את מסך ה- Guardian. הקשה על כפתור “הפעל את גרדיאן” תפעיל את חוסם המודעות ואת גשש האינטרנט. כמו כן, כפי שנראה תוך דקה בלבד, יפעיל את ה- VPN באופן אוטומטי. המסך האמצעי מראה את האפוטרופוס לאחר שביקר בכמה אתרים. הוא מציג את מספר האתרים שנחסמים היום. אם ברצונך לקבל מידע על מספר האתרים שנחסמו לאורך זמן, הקש על כפתור “נתונים סטטיסטיים נוספים”. יש כאן גם קישור להפעלת התכונה Guardian.

סמנכ

באמצעות אפליקציית אנדרואיד

בגלילה חזרה ללוח המחוונים הראשי תוכלו לראות ש- VPN מחובר כעת לארצות הברית. גלילה למטה תבחין גם שה- WiFi מוגן כעת וה- Guardian פעיל. הקשה על כפתור ההשוואה תראה לכם השוואה בין אבטחת ה- WiFi עם חיבור ה- VPN ובלעדיו. בחירה בחזרה למסך זה תעודכן את המידע בלוח המחוונים הראשי. גלילה חזרה ללוח המחוונים הראשי מציגה כעת שאנחנו מוגנים, ציון האבטחה של ה- WiFi שלנו לפני ואחרי ההתחברות לשירות VPN של אופרה, ומספר הגששים חסומים.

באמצעות אפליקציית ה- VPN של Android Opera

כעת נראה כמה קל לשנות מיקומים באפליקציה. חזור לראש מסך לוח המחוונים והקש על כפתור “שנה אזור”. זה מציג רשימה של המיקומים שאתה יכול לבחור. בחר בקנדה על ידי הקשה עליה. זה כל מה שיש בזה. היישום מעביר אוטומטית את המיקום הווירטואלי שלך לקנדה. כעת, לאחר שבדקנו את האפליקציה ביסודיות, הרשו לנו להתנתק מ- VPN. המעבר לכך נמצא בחלקו העליון של מסך התפריט הראשי.

שינוי מיקומים וירטואליים באמצעות אפליקציית Android VPN ל- VPN

בקר ב- VPN של אופרה

בדיקות מהירות VPN של אופרה

מבחן ביצועי דפדפן

תוצאות בדיקת המהירות עבור פרוקסי VPN VPN בדפדפן מראות שלמרות שיש הפסד מסוים במהירות, הוא קטן מאוד. לאמיתו של דבר, הירידה מ 29.64 מגה לשנייה ל 27.12 מגהביט לשנייה מסתכמת בכ 8.5% בלבד. לכן אנו ממליצים שאם אתה משתמש דפדפן אופרה מושבע, עליך לאפשר ל- VPN ברוב המקרים לאבטח את תעבורת האינטרנט שלך..

מבחן מהירות VPN של אופרה בדפדפן

מבחן מהירות אנדרואיד

התוצאות של מבחן הביצועים של אנדרואיד מראות שהיא גרמה למה שאנו מכנים אובדן משמעותי במהירות החיבור. אם כי 14.45 Mbps זה עדיין מהיר למדי עבור מרבית המטלות המקוונות שלך, כולל מדיה זורמת. ההפסד במהירות החיבור נובע ככל הנראה מכמה גורמים. הראשון שבהם הוא הצפנת התנועה הניידת שלך. השני ככל הנראה נובע מעומס יתר בשרת VPN. עובדה זו מוסברת על ידי העובדה הנוספת שלעתים לא הצלחנו להתחבר למיקום שבחרנו ונאלצנו לקבל אחר או לחכות ולנסות להתחבר מחדש אחר כך..

מבחן מהירות אפליקציות אנדרואיד ל- Opera VPN

התוצאות הראו כי השימוש בשירות VPN של אופרה בטלפון אנדרואיד שלנו האט את מהירות ההורדה שלנו מ- 27.50 Mbs ל- 14.45 Mbps. מדובר בירידה של מעל 47% לשרת בארצות הברית. מכיוון שמהירות זו עדיין מספיקה לרוב היישומים והיא מבטיחה את האבטחה שלך ב- WiFis לא ידוע, אנו ממליצים שתתחבר תמיד באמצעות VPN של Opera אם זהו השירות שבחרת. כמו תמיד תוצאות אלה עשויות להשתנות על סמך מהירות ספק שירותי האינטרנט המקומית שלך, לכן עליך לבדוק את השירות בעצמך.

תוספת: 15 באוגוסט 2017

VPN של אופרה הציגה את גרסת 2.0 של אפליקציית iOS שלהם וניסיונה הראשון להפיק רווחים משירות ה- VPN החינמי שלה. לחשבון ה- VPN Gold החדש של אופרה יש היתרונות הבאים:

 • חוסם Tracker – מנע ממפרסמים לעקוב אחר תנועות מקוונות. (זה כבר לא נמצא באפליקציית ה- VPN החינמית של אופרה עבור iOS)..
 • מהירויות מהירות יותר – שרתים המוקדשים לתעדוף משתמשים בתשלום.
 • גישה לעשרה מיקומים – קנדה, ארה”ב, הולנד, גרמניה, סינגפור, ספרד, בריטניה, אוסטרליה, צרפת ואיטליה.
 • תמיכת לקוחות ייעודית – אם יש לך שאלות שלח אותם בדוא”ל.

מנוי הזהב כולל ניסיון חינם למשך 7 ימים עם כל תכונות הזהב ורוחב הפס ללא הגבלה. עלות השירות בתשלום היא 29.99 $ לשנה ומשתנה בתום תקופת הניסיון. התשלומים מחויבים לחשבון iTunes שלך לאחר אישור הרכישה.

זהו הראשון מבין השירותים החינמיים ש- VPN של אופרה מנסה לייצר רווחים אך בהתחשב בהודעתו האחרונה שמסיימת את אפליקציית ה- Max Android שלהם, יתכן שהיא לא תהיה האחרונה שלהם. לא ניתן להפעיל את אפליקציות ה- Android ו- Max VPN ל- Android באותו מכשיר. רק הזמן יגלה את תוכניותיהם העתידיות.

סקירת VPN של אופרה: מסקנה

אופרה פועלת כמעט 20 שנה. הם ממוקמים באוסלו, נורבגיה. החברה שאחראית על שירות VPN VPN שלהם, SurfEasy ממוקמת בטורונטו, קנדה שיש לה חוקים נוקשים בנושא פרטיות באינטרנט. במהלך השנה האחרונה, אופרה הציגה את ה- VPN החינמי בדפדפן שלהם. הם גם פיתחו אפליקציות VPN ל- Opera עבור iOS ו- Android. מטרתם היא לספק לכולם גישה לאינטרנט בר השגה, מאובטח, פרטי ולא מצונזר מכל מקום. יש להם רשת שרתים קטנה בחמש מדינות שונות. השירות בתשלום שהוצג לאחרונה מכיל 10 מיקומי שרת.

VPN של אופרה משתמשת בהצפנת נתונים AES-256 לתעבורת ה- VPN של הדפדפן שלהם. אפליקציית iOS שלהם משתמשת ב- IPSec לצורך אבטחה ואפליקציית Android משתמשת ב- OpenVPN. היישומים שלהם בנו גם חוסמי מעקב. כל התוכנות המותאמות אישית שלהן קלות להתקנה ושימוש. יש להם תכונות דומות המקטינות את עקומת הלמידה של Opera VPN. התוכנה החינמית שלהם נתמכת באמצעות פורומים ושאלות נפוצות קטנות. לאחרונה הם הציגו שירות בתשלום עבור אפליקציית iOS שלהם.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • הם שילבו VPN בחינם בדפדפן האינטרנט של אופרה עבור Windows, Mac OS X ו- Linux.
 • ל- VPN של אופרה יש אפליקציות סלולריות בחינם למכשירי iOS ואנדרואיד.
 • הם כוללים תוכנת חסימת גשש משולבת בתוכנה המותאמת אישית שלהם.

רעיונות לשיפור השירות:

 • ספק תמיכה בדוא”ל.
 • אסוף נתוני שימוש פחות אנונימיים ב- VPN.
 • הוסף מיקומים נוספים.

אנו חשים ששירות ה- VPN של אופרה במצבו הנוכחי מתאים יותר לאלו שאינם זקוקים לאבטחה מעולה או יתכן כי רק מדי פעם צריכים להשתמש ב- VPN. עם זאת, מדובר בשירות חדש מאוד. הם צומחים ומתרחבים כך שנמשיך להשגיח על השירות להתפתחויות עתידיות.

בקר ב- VPN של אופרה

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me