סקירת VPN (Proxy) של Lantern 2018

Lantern הוא יישום תוכנה נגד צנזורה בקוד פתוח למשתמשים שולחניים וניידים המוצעים על ידי Innovate Labs LLC בלוס אנג’לס, קליפורניה. בניגוד לשירותי VPN מסורתיים או אפילו פרוקסי נוי, פרוקסי לנטרן עובדים רק על אתרים חסומים כברירת מחדל ובכך הופכים אותם למהירים יותר משירותי VPN מסורתיים. פנס משדרג אוטומטית גם חיבורי HTTP לא מאובטחים ל- HTTPS מוצפן במידת האפשר כדי לשמור על פרטיות המידע שלך בזמן הגלישה באינטרנט. פנס נועד בעיקר לספק גישה לא מצונזרת לאתרים כמו יוטיוב, גוגל, וויקי, טוויטר, פייסבוק ואתרי חדשות או מדיה חברתית חסומים אחרים. עם זאת, ניתן להשתמש בו גם לביטול החסימה של אתרי מדיה זורמים כמו Netflix, Pandora, Spotify ואחרים במקרים מסוימים..


כלי עיקול צנזורה לפנס

תמחור פנס

פנס מציע לכולם 500 מגה של שימוש במהירות גבוהה במהירות נתונים בחודש בחינם. לאחר מכן, מהירות החיבור של משתמשים שלא שולמו תאט. הסיבה לכך היא שהם מוגבלים לשרתים צפופים יותר. משתמשים חינמיים עשויים להיתקל גם בהאטות רבות יותר בגלל ניתוב מחדש של כתובות IP חסומות. בנוסף, יוצגו להם מודעות שישדרגו ל- Lantern Pro.

תמחור פנס פרו

כדי להתגבר על כמה ממגבלות השירות החינמיות הללו, מעבדות חדשניות מציעות את Lantern Pro. Lantern Pro משווק בשני אורכי טווח שונים. אתה יכול לקבל שנה של Lantern Pro תמורת 32 $ (USD). עם זאת, אם אתה רוצה לחסוך כסף ויש לך את המשאבים הכספיים, אתה יכול לקבל שנתיים משירותם במחיר של 48 דולר בלבד (USD). זה חוסך לך 50% בשנה השנייה שלך בשירות Lantern Pro.

תכונות של Lantern Pro

לקוחות שרוכשים חשבון Lantern Pro יכולים ליהנות מהתכונות הבאות שנוספו:

 • הגנה משופרת – נגד צנזורה מצוות פיתוח לנטרן 24 שעות המזהה חסימות ומגיב אליהם במהירות.
 • מהירויות מהירות יותר – עם גישה לשרתים מיטוביים במהירות גבוהה יותר שאינם זמינים למשתמשים בחינם.
 • נתונים ללא הגבלה – לגלוש באינטרנט, להזרים סרטונים ולהוריד תוכן אחר תוך שמירה על חיבור מהיר שלא חסום.
 • פנס פרו – חשבון מאפשר לך להשתמש בשירות בשלושה מכשירים, כך שתוכל להשתמש בו בשולחן העבודה ובמכשירים הניידים בו זמנית.
 • ללא פרסומות – מבקש לשדרג את השירות.

אפשרויות תשלום

Lantern מקבלת את כרטיסי האשראי הבאים: ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, JCB, Discover ו- Diners Club. הם מקבלים גם תשלומים באמצעות אליפיי. בעת בדיקתנו Lantern לא הציעה את Paypal כאפשרות תשלום.

בקרו בפנס

רשת הפנסים

לנטרן התחיל כפרויקט תוכנה חופשית וקוד פתוח (FOSS) של חברת Brave New Software LLC. בהנחיית נשיא החברה, אדם פיסק. מקורו כ”רשת אמון “עמית לעמית. הפנסים פעלו באמצעות Google Talk והיית צריך להזמין אותך לרשת האמונים להשתמש בה. זו הייתה מערכת מבוזרת של רשתות אמון שבה משתמש מצונזר הזמין חברים להצטרף לרשת האמון שלו כדי לאפשר לו להשתמש במכונות שלהם כדי לגשת לתוכן שלא חסם. חברים אלה הזמינו חברים נוספים ובכך הרחיבו את רשת האמון.

נפילה מוקדמת של פרויקט הפנס הגיעה ממשרד החוץ האמריקני למשרד הדמוקרטיה, זכויות אדם ועבודה, במענק של 2.2 מיליון דולר. זה איפשר לפרויקט להעסיק כמה עובדים במשרה מלאה ולהתמקד בהגדלת הפנסים. זה הביא להתרחבותו במדינות כמו סין ואיראן, ובכך איפשר לאזרחיהם לעקוף את חומות החומה הממשלתיות. היא גם מאפשרת להם לבחון ולפתח דרכים רבות לעקוף צנזורה ממומנת על ידי המדינה למקרה שייחסם מסלול אחד.

חזית דומיין

אחת הדרכים הנפוצות לעקוף צנזורה נקראה “חזית דומיין”. זה למעשה מסתיר את האתר המבוקש (החסימה) בפועל תוך הצגת גלוי של שם אתר למעט לצפייה על ידי הצנזורה. פנס מסוגל לעשות זאת על ידי אתחול החיבור לדומיין המקובל ותקשורת נקודת הקצה החסומה רק לאחר הקמת חיבור HTTPS מוצפן. זה אפשרי רק אם האתרים החסומים והאתרים המקובלים מתארחים על ידי אותו ספק גדול. בדרך כלל זה נעשה באמצעות מארחים כמו מנוע היישומים של גוגל ו- CloudFront של אמזון. עם זאת באפריל השנה, שניהם נרתמו ללחץ הרוסי על טלגרם והשביתו יכולת זו ברשתות מסירת התוכן שלהם (CDN). זה פגע קשה בעיקול צנזורה ברחבי העולם.

כיום, תשתית הפנסים מורכבת משרתים בינלאומיים במחשבי CDN, DigitalOcean ומחשבים עמיתים שלישיים בגודלם ממשתמשים במדינות לא מצונזרות. כברירת מחדל, פנס מותקן במצב “מתן גישה” למשתמשים בחינם במדינות לא מצונזרות ומצב “קבל גישה” למשתמשים במדינות מצונזרות. בדיוק, מה המשמעות של זה?

המשמעות היא שמשתמשים בשירות החינמי במדינות לא מצונזרות מסכימים לאפשר לאלה במדינות הצנזורות להשתמש לסירוגין בחיבור האינטרנט שלהם. למעשה זה הופך אותך לצומת יציאה של רשת הפנסים. זה לא אומר שמישהו יכול לקרוא את תוכן המחשב או מחשבים אחרים ברשת שלך. כמו כן, הנתונים המועברים ביניכם מוצפנים כך שאף מתווך (למשל הממשלה או ספק שירותי האינטרנט שלהם או שלהם) לא יוכל לקרוא אותם.

עם זאת, הדבר עלול להוביל לכמה בעיות. אלה כוללים את הדברים הבאים:

 • כשאתה משתף את חיבור האינטרנט שלך עם מישהו שמשתמש בפנסים, כל מי שצופה בתנועה מהרשת שלך (למשל ספק שירותי האינטרנט שלך) יראה את שמות המארחים וכתובות ה- IP שאליהם אתה ניגש. בנוסף, נראה כי ניתן לגשת לתוכן זה מהמחשב שלך ולא אל עמית הפנסים באמצע העולם. זוהי בעיה שכיחה שמי שמפעיל צמתים יציאה של טור מתמודד.
 • סוגיה נוספת יכולה להיות שאם הרבה תנועה של פנס נכנסת למחשב שלך, היא עלולה להאט את זה וייתכן שתבחין בכך בעת צפייה בסרטונים..

כדי לעזור להקל על בעיות אלה, Lantern נועד להפיץ תנועה על פני עמיתים רבים. זה מאפשר לחלוק את רוחב הפס שמשמש משתמש מצונזר על ידי עמיתים לא מצונזרים ברשת ומגביל את התוכן המועבר על עמיתים בודדים. זה מתבצע באמצעות אלגוריתם שנקרא ‘קליידוסקופ’ שמפיץ את כל המידע כך שלאף אחד עמיתים ברשת אמון אין את כל זה. כך שלא ניתן להבחין בה לחלוטין גם אם נפגעת רשת האמון.

דוגמה לעסקת עמיתים

כדי להמחיש זאת בצורה טובה יותר, נניח שהאתר המצונזר שגישה מכיל טקסט ושלוש תמונות. הטקסט והתמונה הראשונה עשויים להישלח דרך מחשב בארצות הברית, התמונה השנייה מועברת ממכונה בדנמרק, כאשר היצירה האחרונה דרך מחשב בשוויץ..

אבטחת תנועת הפנסים

פנס ינסה אוטומטית לשדרג חיבורי HTTP לא מאובטחים לחיבורי ה- HTTPS המוצפנים שלהם כאשר הם זמינים. זה עוזר להגן על המידע האישי שלך בזמן הגלישה באינטרנט. כברירת מחדל הוא מצפין רק אתרי אינטרנט שנחסמו. אתרים אחרים נשלחים דרך ספק שירותי האינטרנט שלך. עם זאת, שימושים בתשלום יכולים לבחור לפרוק את כל התעבורה המספקת את מירב האבטחה. למרות שהוא מפגין מידה מסוימת של אנונימיות מטבעו, זו אינה מטרת שירות הפנסים והם ממליצים לך להשתמש ב- Tor אם זו המטרה שלך..

באיזה סוג הצפנה משתמש הפנסים?

פנס משתמש בחבילת ההצפנה הבאה לכל החיבורים בין עמיתים:

 • TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_256_CBC_SHA.

הם מפעילים עקומה אליפטית בגלל אורכי המפתח הקצרים יותר יחד עם החלפת מפתחות דיפי-הלמן חלוף השנים כדי לשמור על סודיות התנועה. הנתונים מוצפנים באמצעות AES-256 במצב קידוד לחסום CBC עם אימות HMAC SHA. אימות ראשוני בין עמיתים הדדיים המטופלים על ידי העברת אישורים ואימות של 2048 ביט. זה אמור לספק אבטחה נאותה להעברת מידע מדומיינים חסומים.

בקרו בפנס

פרטיותך

בחינת מדיניות הפרטיות של שירות הפנסים גרמה לנו להשהות מסוימת. כמות המידע שהם אוספים יכולה להשתנות בהתאם לאופן שבו אתה מתקשר עם השירותים שלהם. במילים שלהם:

פנס אוסף מידע אודותיך כאשר אתה משתמש ביישומים הניידים, באתרי האינטרנט שלנו ובמוצרים ושירותים מקוונים אחרים (ביחד, “השירותים”) ובאמצעות אינטראקציות ותקשורת אחרים שיש לך איתנו..

בנוסף למידע שאתה מספק ישירות לפנס, הם משתמשים במשואות ועוגיות כדי לאסוף מידע נוסף על פעילות האינטרנט שלך. כשאתה משתמש בשירותיהם, הם אוספים מידע שנשלח אליהם על ידי המחשב, הטלפון הנייד שלך או מכשיר גישה אחר. אלה יכולים לכלול את הדברים הבאים:

נתונים על הדפים שאליהם אתה ניגש, כתובת IP של המחשב, מזהה מכשיר או מזהה ייחודי, סוג מכשיר, מידע על מיקום גיאוגרפי, מידע על מחשב וחיבור, מידע על רשת סלולרית, נתונים סטטיסטיים על תצוגות עמודים, תנועה לאתרים וממנה, כתובת אתר להפניה, מודעה נתונים ונתוני יומן אינטרנט סטנדרטיים ומידע אחר.

ייתכן שתוכל לבחור לא לשלוח נתונים אלה למרות הגדרות האפליקציה. הם גם אוספים יומני שרת הכוללים מידע כמו:

כתובת IP של המכשיר, תאריכי ושעות גישה, תכונות או דפים שנצפו באפליקציה, קריסות אפליקציות ופעילות מערכת אחרת, סוג הדפדפן ואתר או שירות צד שלישי בו השתמשת לפני שאתה מתקשר עם השירותים שלנו.

לבסוף, הם יכולים לאסוף נתונים מכל אפליקציה שאיתם אתה מתקשר תוך כדי שימוש בשירות שלהם כמו ארנק נייד, פייסבוק ואפליקציות מדיה חברתית אחרות. לסיכום, הם אוספים כמות גדולה של מידע אישי ומשתמשים בהם למגוון מטרות. כתוצאה מכך, עליך לבחון לעומק את מדיניות הפרטיות המלאה שלהם ולקבוע אם אתה מרגיש בנוח עם זה.

תמיכה טכנית

אתה יכול לדווח על בעיות מתוך האפליקציה Lantern. יש להם גם פורום בו תוכלו לשאול שאלות או לדווח על אתרים חסומים. סוף סוף תוכלו לקבל חדשות ומידע חדשים דרך חשבונות המדיה החברתית שלהם, פייסבוק וטוויטר.

פנס: בדיקות דיבוריות

התקנת הפנס מתחילה בהורדת התוכנה למחשב Windows, Mac או Ubuntu. לאחר ההורדה, השתמש בהליך הסטנדרטי עבור מערכת ההפעלה שלך כדי להשלים את ההתקנה למכשיר שלך.

כלי עיקול צנזורה לפנסבחירת כפתור Google Play תעביר אותך לדף ההתקנה של אפליקציית Android. כשמגיעים לשם, תוכלו לסיים להוריד ולהעביר את התוכנה לטלפון או לטאבלט אנדרואיד שלכם.

התקנת תוכנת Windows נגד צנזורה נגד פנסיון

לאחר העברת קובץ ההתקנה למחשב שלך, הפעל אותו כמנהל כדי להתחיל בהליך התקנת הלקוח. קבל את ההנחיה לאפשר לה לבצע שינויים במערכת שלך. ההתקנה תימשך ותראה חלון להוסיף את אישור האימות כדי להתחיל לבטל את חסימת האתרים.

נוהל התקנת פנס
לאחר התקנת אישור זה לקוח הפנסים ייפתח בדפדפן ברירת המחדל שלך. הממשק שלו פשוט מאוד. לפני שנבדוק אותה, הבה נבחן את תפריט האפליקציות. בצד ימין תראה את תפריט האפליקציות שנפתח על ידי לחיצה על הסמל שלו (שלושה קווים אופקיים).

תפריט לקוח של חלונות הפנספריטי התפריט הם כדלקמן:

 • הרשאת מכשיר ל- Pro – פותח חלון בו תוכל לקבל את הקוד להוסיף את המכשיר לחשבון Lantern Pro שלך. לחץ על כפתור “קשר מכשיר זה” כדי לראות את הקוד שלך. אתה יכול גם להתחיל לשחזר את חשבון Lantern Pro שלך מכאן אם אתה צריך.פנס: הרשאת התקן עבור Pro
 • להזמין חברים – מאפשר לך לשתף את הפנסים עם חברים ולקבל שירות בחינם אם הם רוכשים את Lantern Pro. אם הם רוכשים תכנית לשנה, תקבלו שירות חינם של חודש. עם זאת, אם ההרשמה לתכנית לשנתיים תקבל שלושה חודשים חינם.פנס מזמין חברים לקבל זמן מקצוען בחינם
 • קבל גרסת אנדרואיד – הוסף את הגרסה האחרונה של האפליקציה למכשיר ה- Android שלך על ידי לחיצה על הקישור המוצג. ואז גלול לתחתית הדף שהתקבל לקבלת תוכנת אנדרואיד.התקן את הפנס במכשיר הנייד שלך אנדרואיד
 • שפות – מאפשר לך לשנות את שפת הממשק.
 • הגדרות – פותח את ההגדרות הכלליות עבור תוכנת הפנסים. זה מורכב משני מצבים. הראשון יאפשר לך לפתוח פנס כאשר המערכת תפעל. השנייה מאפשרת לך להחליט אם ברצונך לשלוח סטטיסטיקות שימוש לצוות התמיכה בפרויקט Lantern.הגדרות תוכנת פנס של Windows
 • הגדרות מתקדמות – כברירת מחדל כדי לאפשר לתוכנה לנהל את Proxy המערכת שלך. אם תסיר את הסימון, עליך להגדיר את הגדרת ה- proxy ידנית. הדפדפן והיישומים שלך לא יוכלו להשתמש אוטומטית בפנס. אתה יכול גם לבחור אם לפרוק אתרים חסומים (המהירים ביותר) או את כל התעבורה (המאובטחת ביותר).
 • דווח על בעיה – יאפשר לך לדווח על בעיה לצוות התמיכה של Lantern באמצעות הרשימה הנפתחת, לספק תיאור של הבעיה שלך ולשלוח יומן של פעילות השירות שלך כדי לעזור להם לפתור את הבעיה שלך..דיווח על בעיות תמיכה עם פנס
 • על אודות – פתח חלון עם קישור לדף השאלות הנפוצות בנושא פנס באתר האינטרנט שלהם.בדוק שאלות נפוצות כדי ללמוד על פנס

באמצעות תוכנת הפנסים

כעת נסתכל על ממשק התוכנה Lantern ביתר פירוט. ניתן לחבר ולנתק את אפליקציית הפנסים על ידי לחיצה על לחצן העכבר בפינה השמאלית התחתונה.לוח המחוונים של תוכנת Windows Lanternהממשק מציג גם את מיקום השרת הנוכחי שלך, את מספר האתרים ששודרגו ל- HTTPS, את מספר המודעות שנחסמו ואת רוחב הפס החופשי במהירות הגבוהה שלך נשאר לחודש. כל אחד מאלה מוצג על כפתור אחר. לחיצה על כל אחד מאלה תציג הסבר על מה שמוצג. אתה יכול גם לשדרג ל- Lantern Pro מממשק זה.

כל עוד הלקוח מחובר, הוא יעבור אוטומטית לאתרים חסומים או כל תנועה, בהתאם להגדרות שלך. זה מודגם על ידי שימוש בקובץ המארחים של Windows כדי לחסום את אתר הכניסה לפייסבוק. כאשר לקוח הפנסים מנותק. זה המסר שאנחנו רואים כשמנסים לגשת לדף הפייסבוק הזה.

פייסבוק חסוםלאחר שנחבר את תוכנת הפנסים זה מה שמוצג.

באמצעות פנס לביטול החסימה של פייסבוק

שליטת הפנס במגש המערכת

כשאתה סוגר את ממשק הפנסים הוא ממזער למגש המערכת. אתה יכול לשלוט עליו משם בקלות על ידי לחיצה ימנית על הסמל שלו.שליטת הפנס במגש המערכתזה פותח תפריט שיאפשר לך לחבר או לנתק את הפנס, לשדרג לגרסת ה- Pro, לפתוח את ממשק הפנסים ולסגור את האפליקציה..

ניתן לראות שממשק התוכנה Lantern פשט כדי להקל על כל אחד המשתמשים. זה יכול לעזור לך לבטל את חסימת אתרים מצונזרים מכל רחבי העולם על ידי שימוש ברשת עמיתים לעמית שלהם. כברירת מחדל זה מביא רק לאתרי אינטרנט חסומים. עם זאת, משתמשי Lantern Pro יכולים לבחור לפרוק את כל התעבורה.

בקרו בפנס

התקנת פנס בהתקן ה- Android שלך

ראשית, גלוש לדף האינטרנט של הפנס. לחץ על לחצן “Google Play” כדי לפתוח את דף ההתקנה שלו. כאשר שם, הקש על כפתור “התקן”.

נוהל התקנת פנס אנדרואידלאחר שהתוכנה סיימה להתקין, הקש על “פתח” כדי להפעיל אותה בטלפון אנדרואיד בפעם הראשונה. זה יפתח את ממשק התוכנה הראשי. לפני שנבדוק זאת, הבה נסתכל על תפריט הפנסים. שני האלמנטים הראשונים בתפריט יאפשרו לך:

 • קבל את Lantern Pro – מאפשר לך לשדרג לשירות ה- Pro. אתה יכול לחסוך כסף על ידי רכישת התוכנית לשנתיים שלהם.
 • להזמין חברים – מאפשר לך להזמין חברים לפנס באמצעות קוד ההפניה שלך. אם חברים שאתה מזמין לרכוש תוכנית, תקבל שירות חינם Lantern Pro.שדרוג ל- Lantern Pro וקבלת שירות חינם בחינם
 • הרשאת מכשיר ל- Pro – מאפשר לך לקשר את מכשיר ה- Android שלך לחשבון Pro שלך באמצעות קוד קישור המכשיר הנתון. אתה יכול לעשות זאת על ידי ביצוע שני הצעדים הבאים:
  • פתח את התפריט ‘הוסף מכשיר’ במכשיר ה- Pro הרשום שלך. ‘
  • הזן את קוד קישור המכשיר לקישור מכשיר ה- Android שלך.אישור Lantern Pro בטלפון אנדרואיד שלךתוכל גם לשחזר את חשבון Pro שלך על ידי הקשה על “התחל התאוששות” מכאן.
 • בדוק עדכונים – יפתח את דף ההתקנה של Google Play כך שתוכל להסיר את תוכנת Lantern ולהתקין מחדש את הגרסה האחרונה.
 • גרסת שולחן עבודה – פותח מסך הדוא”ל את Lantern למחשב השולחני שלך.
 • שפה – תאפשר לך לשנות את השפה המשמשת את ממשק ה- Lantern Android.הגדרות ממשק כללי של הפנס
 • הגדרות – יאפשר לך להחליט אם ברצונך להחליף את כל תנועת המכשירים או רק אתרים חסומים. הצפנת כל התעבורה מספקת אבטחה טובה יותר אך יכולה להיות איטית יותר.
 • דווח על בעיה – מאפשר לך לשאול שאלות או לפתור בעיות טכניות כמו אי יכולת לגשת לאתרים חסומים. הזן את כתובת הדוא”ל שלך, בחר קטגוריה מהרשימה הנפתחת והזן תיאור של הבעיה שלך. הם יחזרו אליך באמצעות הדוא”ל ברגע שהם יכולים.דיווח על בעיית תמיכה באמצעות אפליקציית Lantern Android
 • צא – סוגר את תוכנת הפנסים.

שימוש בפנס בטלפון אנדרואיד שלך

כעת לאחר שבדקנו את התפריט עבור אפליקציית אנדרואיד, הבה נסתכל עליו בפעולה. פשוט החל את המתג להתחברות באמצעות שירות הפנסים. הקש על “אישור” כדי לקבל את ההרשאות הנדרשות על ידי שירות הפנסים. הממשק הראשי מציג את מיקום החיבור הממוטב הנוכחי שלך ואת כמות הנתונים המהירים שבהם השתמשת החודש.

באמצעות לוח המחוונים של אפליקציות אנדרואידשימו לב שמכיוון שאנו עוברים על שרת ניו יורקי, איננו יכולים לגשת ל- BBC iPlayer. עם זאת, הצלחנו להתחבר לנטפליקס, פנדורה, ספוטיפיי ופייסבוק חסום. אין כרגע דרך לבחור מדינה להתחבר אליה כך שתוכל אולי לגשת לאתרי מדיה זורמים אלה כשאתה מתחבר לשירות שלהם בשלב זה..

אפליקציית אנדרואיד הפנסים מחקה את הפונקציונליות של מקבילו Windows. קל להתקנה ויש לו תפריט פשוט יותר לגישה להגדרות ופונקציות תמיכה. אין צורך במומחיות טכנית כדי להשתמש בה. כל שעליך לעשות הוא להפעיל אותו ולגלוש באינטרנט. זה יאפשר לך לראות גרסה פחות מצונזרת של המדינה המקומית שלך, כמו גם את העולם.

בקרו בפנס

מבחן מהירות פנס

מבחן המהירות לשירות הפנסים נערך עם ההגדרה “Proxy all Traffic” באמצעות לקוח Windows. התוצאות הפתיעו אותנו כשמהירות ההורדה שלנו הייתה מהירה יותר כאשר השתמשנו בשירות הפנסים. זה לא היה צפוי. נראה שזה מצביע על כך שהנתונים דחוסים או שאלגוריתם הקליידוסקופ מפצל את התוכן ומפיץ אותו על פני צמתים עמיתים מרובים בו זמנית..

מבחן מהירות פנסאתה יכול לראות כי מהירות ההורדה שלנו הייתה 18.22 מגהביט לשנייה ללא פנס אך עלתה ל 54.36 מגהביט לשנייה בעת השימוש בשרת CDN של DigitalOcean. תוצאות דומות נמצאו בעת שימוש במיקומים אחרים. מהירות האינטרנט המקסימלית שלנו היא בערך 50-55 Mbps. בעת השימוש בשירות הפנסים לא הייתה שונות מועטה במהירות זו ללא קשר ליעד. זה יעשה את זה טוב יותר מכמה VPNs עבור הזרמת תוכן וידאו מאתרים מצונזרים. יתכן שיש לך תוצאות שונות באזור שלך בעולם.

מסקנת VPN (Proxy) של פנס

פנס מוצע על ידי Innovate Labs LLC בלוס אנג’לס, קליפורניה. זהו שירות VPN היברידי (Proxy). מטרתו העיקרית היא לאפשר ל- 1.6 מיליארד משתמשים הנאבקים בצנזורה וחסימת אתרים גישה לאינטרנט חופשי ופתוח. תשתית רשת הפנסים מורכבת משילוב של שבבים ב- DigitalOcean CDN וקשרים עמיתים לעמית מתנדבים במדינות לא מצונזרות.

יש להם תוכנה למכשירי Windows, Mac, Ubuntu ו- Android. הפנס מותקן בשני מצבים. כברירת מחדל, הוא מתקין במצב “תן גישה” באזורים לא מצונזרים ו”שיג גישה “באזורים מצונזרים. אלה במדינות לא מצונזרות מסכימים לאפשר לאנשים המצונזרים לסירוגין להשתמש בקשרים שלהם כדי לגשת לתוכן שחוסם או מצונזר במדינתם.

לנטרן יש שירות בחינם וגם בתשלום. לשירות בתשלום היתרונות הבאים: חיבור מהיר יותר, אמינות טובה יותר ביחס לחסימה, גישה בלתי מוגבלת, ללא מודעות וחיבור לשלושה מכשירים.

פנס לא נועד להגן על האנונימיות שלך והם ממליצים על טור אם זו המטרה שלך. כברירת מחדל, השירות שלהם שולח נתונים מאתרים חסומים דרך ה- proxy המוצפן שלו. אתרים אחרים נשלחים ישירות דרך ספק שירותי האינטרנט שלך. עם זאת, משתמשים בתשלום יכולים לבחור לבצע שרת proxy של כל התעבורה באינטרנט.

Lantern אוספת מידע אישי ואחר (כולל יומני שרת) על המשתמשים שלה. שאת חלקם תוכלו להפסיק לצאת. עליכם לבחון בעצמכם את מדיניות הפרטיות שלהם כדי לראות שהיא עומדת ביעדי ה- VPN שלכם. השירות משתמש באימות אישורים הדדי בין עמיתים לנתונים מוצפנים באמצעות AES-256. האלגוריתם שלהם משלב גם סודיות קדימה. זה אמור להבטיח כי הנתונים המועברים באמצעות שירותם מאובטחים מבדיקת צד ג ‘.

התמיכה שלהם היא באמצעות דואר אלקטרוני שאפשר לגשת אליו בתוך אפליקציות התוכנה. יש להם גם שאלות נפוצות ופורום בו תוכלו למצוא מידע על שאלות מסוימות. סוף סוף יש להם דפי פייסבוק וטוויטר.

דברים שאהבנו בשירות הפנסים

 • שירות חינם למי שזקוק לו לביטול חסימה של אתרים ולעקוף צנזורה ממשלתית.
 • תוכנה קלה לשימוש עבור משתמשי Windows, Mac ו- Ubuntu.
 • אפליקציה לנייד למשתמשי אנדרואיד.
 • התוכנה שלהם היא קוד פתוח.
 • פנס משתמש AES-256 לצורך קידוד נתונים.
 • מהירויות מהירות להפליא למשתמשים בתשלום.
 • אפשרות לשלוח את כל התעבורה דרך ה- proxy

דברים לשיפור שירות הפנסים

 • אפשר למשתמשים לבחור אזורי חיבור.
 • איסוף נתונים אישיים פחות ויומנים.

פנס הוא רשת היברידית של עמיתים לעמית שנועדה לסייע בביטול חסימת אתרים מצונזרים. הם מציעים גרסת שירות בחינם וגם בתשלום. משתמשים מסוימים עשויים להיות מסוגלים לבטל את החסימה של אתרי מדיה זורמים כמו Netflix, Pandora ואחרים. הדבר תלוי במקום בו תקבלו גישה לשרת מותאם. נראה שזה אקראי ולא אמין. עם זאת, זוהי בחירה טובה לגישה לא מצונזרת עבור אתרי חדשות וחדשות מדיה חברתית חסומות עבור מיליוני משתמשים הסובלים מצנזורה באינטרנט.

בקרו בפנס

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map