בסקירתנו נמצא כי SpyOFF VPN הוא שירות פרטיות באינטרנט המוצע על ידי Sareta S.r.l., LLC שממוקם ברפובליקה של סן מרינו. למי שלא מכיר את סן מרינו, מדובר במיקרוסטט סגור באיטליה. SpyOFF הוא חידוש קטן אך גדל בענף ה- VPN. הוא הושק בשנת 2015 במטרה לספק את האבטחה המקוונת הטובה ביותר, פרטיות ואנונימיות למשתמשים באינטרנט בכל רחבי העולם. כדי להשיג זאת הם יצרו תוכנות מותאמות אישית נוחות לשימוש עבור Windows, Mac OS X, iOS ו- Android. זה יאפשר לך לנצל את השירות שלהם כדי להתגבר על צנזורה, להסיר מגבלות גיאוגרפיות ולהגן על פרטיות הרגלי הגלישה המקוונים שלך. כך תוכלו ליהנות מאינטרנט פתוח ומאובטח יותר מכל מקום.

סקירה VPNFF VPN - -

תמחור VPNFF VPN והצעות מיוחדות

SpyOFF VPN מספק את שירותם כחבילה כוללת הכוללת גישה ללא הגבלה. הם משווקים אותו באמצעות שלוש תכניות אורך טווח. לתכניות אלה יש תנאים של חודש, שישה חודשים ושנים עשר חודשים. הם מציעים כעת עסקה בלעדית המעניקה לחברים חדשים שישה-עשר חודשים של שירות VPOFF VPN במחיר של שתים עשרה לכהונה הראשונה שלהם. לאחר מכן יחויבו התנאים הבאים במחיר הרגיל של 89.60 דולר לשנה.

תמחור VPNFF VPN

SpyOFF מציע מנוי חודשי לשירות ה- VPN שלהם תמורת 12.99 לחודש. אתה יכול לחסוך $ 2.00 מהמחיר החודשי על ידי רכישת תוכנית ששת החודשים שלהם במחיר של 10.99 לחודש. זה חוסך לך כ -15% מהמחיר הרגיל. עם זאת, ההצעה הבלעדית שלהם מספקת לך את הערך הכולל הטוב ביותר במחיר של 5.60 $ לחודש בלבד. המשמעות היא שתוכל לחסוך מעל 57% מהמחיר החודשי הרגיל אם תירשם לששה עשר חודשים לשירות VPOFF VPN.

התכונות של השירות המקיף של SpyOFF VPN הן כדלקמן:

 • רוחב פס בלתי מוגבל – פירושו שמהירות הנתונים שלך אינה מוגבלת ואין מגבלות על כמות הנתונים שאתה יכול להעביר.
 • מדיניות ללא יומן – מה שעוזר לשמור על הרגלים מקוונים יותר פרטיים ואנונימיים.
 • חיבורים סימולטניים – מותר מכל המכשירים.
 • שינוי מיקומים וירטואליים – מאפשר לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות וליהנות מחווית אינטרנט פתוחה יותר.
 • פרוטוקול אינטרנט – הבחירה מאפשרת לך לבחור בין פרוטוקולי OpenVPN, L2TP / IPsec ו- PPTP.
 • הצפנה גרנרית – המאפשרת לך לבחור שילוב משלך בין מהירות ורמת הצפנה: מהירה במיוחד, מאוזנת או מהירה גבוהה.
 • חיבורים מקוונים – הם מאובטחים, לא משנה אם אתם בבית, מתחברים דרך Wi-Fi מקומי, או בזמן נסיעה לחו”ל על ידי קידוד תמיד של כל התעבורה המקוונת שלך.

אמצעי התשלום ש- SpyOff מקבל תלוי במדינת המוצא שלך. עם זאת, נכון לעכשיו נראה כי מרבית המדינות תומכות רק בחיובים בנקאיים וב- PayPal. בנוסף למדינות רבות, כולל ארצות הברית, נראה כי הן מקבלות הרשמות רק באמצעות PayPal.

אחריות חינם למשך 30 יום

VPOff VPN מציע לכל המנויים החדשים ערבות להחזר הכסף של 30 יום. לפיכך, אתה יכול להשתמש בשירותם ללא מגבלות עד 30 יום מרגע שקיבלת את דוא”ל קבלת הפנים שלך. זה ייתן לך זמן רב לבחון את שירותיהם ולראות שהוא מתאים לכל הצרכים שלך. אם מסיבה כלשהי אינכם מרוצים מכך, עליכם ליצור קשר עם התמיכה שלהם תוך 30 יום. על פי בקשה, SypOFF VPN יסגור את חשבונך באופן מיידי ויזום החזר מיידי של מחיר הרכישה שלך.

רשת VPN: מיקומי שרת

מפת שרת רשת SpyOFF VPN

רשת ה- VPN של SpyOFF קטנה יחסית כאשר מרבית השרתים ממוקמים במערב אירופה או בצפון אמריקה. עם זאת יש להם גם שרתים באפריקה, אסיה ואוקיאניה. זה מאפשר אז לכסות את מרבית העולם ולמקסם את הרשת שלהם למדינות עם תנועה גבוהה. זה גם מאפשר להם למטב את ביצועי הרשת הכוללת שלהם על ידי אספקת שרתי VPN בעלי עומס נמוך ועבור כל החיבורים שלך.

צפיפות שרת מדינה VPOFF VPN

מיקומי שרת VPN VPN הם כדלקמן:

 • אפריקה
  • דרום אפריקה, יוהנסבורג
 • אסיה
  • הונג קונג, הונג קונג; הודו, בנגלור; יפן, טוקיו; קוריאה, סיאול; סינגפור, סינגפור
 • אירופה
  • אוסטריה, וינה; בלגיה, בריסל; צ’כיה, פראג; אנגליה, לונדון; צרפת, פריז; גרמניה, דיסלדורף, פרנקפורט; הונגריה, בודפשט; איטליה, מילאנו; הולנד, אמסטרדם; פולין, ורשה; רומניה, בוקרשט; רוסיה, סנט פטרסבורג; ספרד, מדריד; שבדיה, שטוקהולם; שוויץ, ציריך; טורקיה, בורסה
 • צפון אמריקה
  • אמריקה, אטלנטה, שיקגו, לוס אנג’לס, מיאמי, פיניקס, סיאטל, ניו יורק; קנדה, טורונטו
 • אוקיאניה
  • אוסטרליה, סידני, פרת ‘

רשת ה- VPN של SkyOFF מורכבת מיותר מ 14000 כתובות IP משותפות מ 25 מדינות שונות. אלה נפרשים בקרב כמעט 400 שרתים. למרות שהם לא אומרים באופן ישיר שהם תומכים בתעבורת P2P וטורנט, המדיניות שלהם ללא כניסה מאפשרת זאת באופן מרומז.

עד כמה התעבורה המקוונת שלך מאובטחת באמצעות SpyOFF VPN?

SpyOFF VPN מתאר את האבטחה המשמשת את הרשת שלהם כ- SSL של 256 סיביות. הם מאפשרים לך לבחור את רמת ההצפנה הרצויה עבור יעד ה- VPN הנוכחי שלך מבין OpenVPN (UDP / TCP), L2TP / IPSec ו- PPTP. באופן כללי אנו ממליצים על פרוטוקול OpenVPN האמין ביותר. הוא משתמש בהצפנת AES-256, בתעודות דיגיטליות ומאמת נתונים משני הצדדים באמצעות שם המשתמש והסיסמה. L2TP האלטרנטיבי הכל-טוב תומך ב- Block-Chiffren AES באורך המפתח של 128 סיביות. PPTP משתמש גם ב- 128 סיביות אך אינו מומלץ.

בחירה גרגרית של פרוטוקולים

SpyOFF VPN מאפשר לך לבחור פרוטוקול משלך בלקוחותיהם. OpenVPN (UDP) תספק לך את האבטחה והביצועים הטובים ביותר ברוב המקרים והיא אמורה להיות הבחירה שלך רוב הזמן. אם יש לך בעיות בשימוש ב- OpenVPN (UDP), בחר באפשרות OpenVPN (TCP) המשתמשת בבדיקת שגיאות עבור כל מנות כדי לוודא שכל המנות נטולות שגיאות ובסדר קבלה תקין. זה הופך אותו לפרוטוקול טוב עבור אותות או חיבורים חלשים למרחקים ארוכים.

בחר L2TP / IPSec לקבלת האבטחה הטובה ביותר אם לא ניתן להשתמש ב- OpenVPN אך שימו לב שזה יאט את מהירות החיבור שלכם בגלל האינקפסולציה הכפולה שהיא מעסיקה. ניתן להשתמש ב- PPTP כמפלט אחרון אם אף פרוטוקול אחר לא עובד. עם זאת, שימו לב שזה כבר לא נחשב לבטוח לחלוטין.

  סקירה VPN של Bullguard 2023

יומן חיבור של SpyOFF VPN OpenVPN

RSA-2048 לחיצת יד ושליטה

האמור לעיל הוא תמונה של חלק מהיומן עבור חיבור OpeenVPN לרשת ה- VPOFF VPN. פקודות הבקרה ואימות לחיצת יד ראשוניות נקבעות באמצעות SSL / TLS. אלה מאומתים באמצעות RSA עם תעודות 2048 סיביות. לאחר מכן מפתחים משא ומתן בין שרת ה- VPN למכשיר שלכם ומחליפים. מקשים אלה מתרעננים מעת לעת בכדי לספק סודיות קדימה לחיבור. הצופן של ערוץ הבקרה המשמש הוא TLSv1, הצופן TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-SHA, 2048 ביט RSA.

קידוד / פענוח נתונים

SpyOFF VPN משתמש ב- Advanced Encryption Standard (AES) עם אורך מפתח של 256 סיביות כדי להצפין ולפענח את התעבורה באינטרנט. הצפנה זו נחשבת לאבטחה. האלגוריתם המשמש להצפנה וגם לפענוח הוא ‘AES-256-CBC’ מאותחל עם מפתח 256 סיביות.

אימות נתונים

אימות נתונים מטופל באמצעות אלגוריתם HMAC. SpyOFF VPN משתמש ב- hash ‘SHA256’ של 256 סיביות לצורך אימות HMAC של תנועת נתונים.

סיכום אבטחה של VPOFF VPN

למרות ש- SpyOff מאפשר לך לבחור פרוטוקול הצפנה משלך, ברירת המחדל היא OpenVPN. ההערכה היא כי זהו אחד הפרוטוקולים הטובים ביותר ל- VPN הקיימים כיום. ההצפנה היא באמצעות אלגוריתם AES-256-CBC. הם מיישמים סודיות קדימה ב- DHE בשלב המשא ומתן והמפתח העיקרי שלהם. SpyOFF VPN מאמת גם את תעבורת הנתונים באמצעות חשיש SHA256. בהתחשב בעובדה שאלו מיושמים כראוי, החוויה המקוונת שלך בזמן השימוש בשירות שלהם צריכה להיות מאובטחת כנגד צדדים שלישיים זדוניים מחוץ.

כמה טוב SpyOff שומר על פרטיותך ועל אנונימיות?

ה- VPOFF הראשון של SpyOFF ממוקם בסן מרינו עם חוקי שימוש נוקשים במידע, ואין הכרח לשמירת נתונים. מה שכן, זה לא קשור לרשתות שיתוף מודיעיני “עיניים”. הם גם שירות ללא יומן לגבי PII תוך כדי שימוש ברשת ה- VPN שלהם. זה כולל כתובות IP, אתרים שביקרו בהם, נתונים שנשלחו או בקשות DNS. המשמעות היא גם אם הרשויות ביקשו נתוני VPN של לקוחות, הן אינן יכולות לספק כל משתמש למשתמש מסוים. להלן מדיניות הפרטיות שלהם למעט זה אומר במילים שלהם.

SpyOFF (Sareta S.r.l.) ממוקמת בסן מרינו, שם חלים חוקים לחשיפת מידע מחמירים יותר מאשר ברוב המדינות האחרות. בסן מרינו אין חוקים לשמירת נתונים או כל מערכת משפטית המחייבת חברה לחשוף מידע על לקוחות. על פי החוק, בקשות לקבלת מידע מבתי משפט זרים או רשויות אכיפת החוק כפופות לתנאי “פשע כפול”, שמשמעותה כי העתירה תאושר על ידי בית המשפט רק אם אותו פשע מאוים במאסר של שנה לפחות. אם נקבל זימון זימון תקף של סן מרינו, חשוב לציין כי SpyOFF אינו אוסף כתובות IP, היסטוריית גלישה, נתוני תנועה או שאילתות DNS שניתן להשתמש בהן כדי לזהות משתמש מסוים..

SpyOFF VPN אמנם שומר על נתונים מצטברים לאבחון רשת אך אתה יכול לבטל את הסכמתך. שום מידע PII או VPN אינו נכלל בנתונים אלה ולא ניתן לקשר אותו למשתמש בודד. הנתונים שנאספו כוללים את הדברים הבאים:

מידע אבחון על כישלון ניסיון חיבור VPN.
נתונים מהירים ביותר.
מדווח על התרסקות, גם ללא מידע המאפשר זיהוי אישי.

כמו תמיד, עליך לעיין בעצמך במדיניות הפרטיות ו- TOS של SpyOFF VPN ולוודא שהם מקובלים לשימוש שלך ב- VPN..

תכונות נוספות

בנוסף למדיניות הרישום שלהם, ללקוח VPOFF VPN יש מתג להרוג כלול. זה יהרוג את חיבור האינטרנט שלך אם שירות ה- VPN ייפול. זה עוזר להבטיח כי פרטיותך ואנונימיות מקוונת נשמרים בזמן שאתה גולש באמצעות שרתי הרשת שלהם.

בדיקת דליפת DNS של SpyOFF VPN

יתר על כן, הם יישמו הגנת דליפות DNS כדי להבטיח שרק כתובת ה- IP המקולקלת שלך תוצג על ידי משקיפים אחרים באינטרנט כפי שתואר לעיל..

סיכום פרטיות של VPoff VPN

כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי SpyOFF מתייחס ברצינות לפרטיות האינטרנט ולאנונימיות שלכם. הם לא רושמים שום נתונים שיכולים לזהות לקוח באופן ייחודי תוך כדי שימוש בשירות שלהם. הם הוסיפו אפליקציות שלהם תכונות מתקדמות כמו מתג להרוג והגנת דליפות DNS כדי לסייע בשמירת כתובת ה- IP האמיתית שלך בזמן גלישה. אף ששום שירות לא יכול להבטיח לחלוטין את האנונימיות המקוונת שלך, השימוש בשירות שלהם יכול לעזור לשמור על פרטיותך ולהפוך אותך לאנונימי יותר בזמן שאתה מקוון.

תמיכה טכנית

התמיכה ב- SpyOFF VPN היא באמצעות כרטיסי דואר אלקטרוני. התגובות לכרטיסים שיצרנו נשלחו עם תשובות מספקות תוך מספר שעות בשעות הפעילות הרגילות ובראשית המחרת לאחר שנשלחו מחוץ לתקופה זו. יש להם גם בסיס ידע הכולל מדריכי התקנה ידניים למגוון מכשירים ושאלות נפוצות קטנות. יש לשלב ככל הנראה אלה לגישה קלה יותר. ל- SpyOFF יש גם בלוג שמציג ועוסק בטיפים וחדשות בנושא אבטחה. לבסוף יש להם נוכחות במדיה החברתית בפייסבוק, בטוויטר וביוטיוב.

בקר ב- SpyOFF VPN

בדיקת דיבורית ידנית של SpyOFF

הליך ההתקנה של SpyOFF VPN מתחיל בבחירת כפתור ההורדה בעמוד הראשי של האתר שלהם. זה פותח את דף הורדת התוכנה שלהם עם קישורים ל- Windows, Mac, iOS ואנדרואיד. באפשרותך לגשת למדריכי ההתקנה של יישומים אלה, כמו גם למדריכי התקנה ידניים עבור נתבי מערכת ההפעלה, לינוקס / אובונטו ו- DD-WRT או Tomato..

קישורי הורדה של VPOFF VPN

אם ברצונך להתקין לקוחות תוכנה עבור Windows ו- Mac, פשוט לחץ על הכפתור המתאים להם. זה יאפשר לך להוריד או להריץ את קובץ ההתקנה מהמחשב או הנייד שלך. הכפתורים עבור Google ו- iOS יעבירו אותך לחנות היישומים שלהם. כשתהיה שם תוכל להתקין את האפליקציה למכשיר הנייד שלך. הדרישות לכל אחת מהן הן כדלקמן:

 • חלונות – דורש חלונות 7 ומעלה עם התקנת .NET Framework 4.5.
 • Mac OS X – דורש את הגרסה האחרונה.
 • iOS – דורש iOS גרסה 8.0 ואילך.
 • אנדרואיד – דורש אנדרואיד 4.0 ומעלה.

התקנה ושימוש ב- SpyOFF VPN עבור Windows

התקנת לקוח Windows

לאחר שהורדת את קובץ ההתקנה למחשב האישי או למחשב הנייד שלך, הפעל אותו כמנהל מערכת. פעולה זו תפתח את הקובץ ותאפשר לך להגדיר את תצורת הלקוח ולהשלים את תהליך ההתקנה.

התקנת לקוח VPO WIndows של SpyOFF

בחר את הספרייה בה ברצונך להתקין את קבצי הלקוח של SpyOFF VPN ולחץ על כפתור “התקן”. זה כל מה שיש בתהליך. התוכנה תגדיר תחילה את הלקוח, תתקין את הקבצים והנהלי התקנים הדרושים, תיצור קיצור דרך לשולחן העבודה ואז תיסגר.

קיצור דרך לקוח של Windows SpyOFF VPNהפעל את קיצור הדרך לפתיחת הלקוח בפעם הראשונה. בשונה מרוב שירותי ה- VPN, זה יפתח את לוח המחוונים הראשי ולא את מסך הכניסה. מסך זה מכיל את כל הפונקציונליות העיקרית של התוכנה.

מסך חיבור ראשי של לקוח SpyOFF VPN Windows

ממנו אתה יכול:

 1. שנה את המדינה הווירטואלית שלך.
 2. התחבר או התנתק משרת VPN ברשת SpyOFF.
 3. עיין בכתובת ה- IP שהוקצתה כעת.
 4. עיין במבט על מצב חיבור ה- VPN הנוכחי שלך.
 5. שנה את פרוטוקול ה- VPN שלך או פתח מסך כדי לשנות הגדרות לקוח אחרות. נסקור את הדברים בהמשך סקירתנו.
 6. גש לחשבונות מדיה חברתית שונים עבור VPOFF VPN.
 7. פתח את דף חשבונך או את דף התמיכה באתר SpyOFF.

חיבור ה- VPN הראשון שלך

כדי ליצור את החיבור הראשון שלך, פשוט בחר מדינה ולחץ על כפתור “התחבר”. אתה יכול לגלול ברשימה או להשתמש בתיבת החיפוש כדי למצוא את המיקום שלך ולבחור אותו. זה ממחיש על ידי החיבור שלנו לשרת VPN באוסטרליה. לפני שתבחר מיקום וירטואלי חדש, עליך להתנתק משרת ה- VPN הנוכחי שלך.

  סקירת FrootVPN

שימו לב, אזור הרקע שמראה את מצב החיבור בחלקו התחתון של המסך משתנה מאדום לירוק וההודעות שלהם משתנות ברגע שאתה מחובר לרשת. כמו כן, הכפתור “התחבר” הירוק מוחלף על ידי הכפתור האדום “נתק”. רמזים אלה מקלים במבט מהיר על מצב חיבור ה- VPN שלך.

החיבור הראשון שלך ל- SpyOFF VPN

עם זאת, לפני שתוכל להשלים את החיבור לעיל, יוצג לך מסך כניסה. SpyOFF ממתין עד שתיצור את החיבור הראשון שלך לפני שתבקש את אישוריך מכיוון שכך הוא מאמת נתונים בין הלקוח לשרת VPN.

מסך אימות VPOFF VPN

הזן את חשבונך “שם משתמש” ו”סיסמה “והתחל” שמור אישורים “כך שלא תצטרך להזין אותם בכל פעם שאתה פותח את הלקוח. בסיום, לחץ על כפתור “אוקיי”.

כברירת מחדל, התוכנה בוחרת אוטומטית בשרת המהיר ביותר באוסטרליה (מבוסס על פינג) ומחברת אותך פנימה באמצעות OpenVPN (UDP). כדי להתנתק מרשת VPOFF VPN, לחץ על כפתור “נתק”.

בקשת ניתוק VPN של SpyOFFפעולה זו תפתח בקשה למקרה שלחצת בטעות על “נתק”. בחר כן כדי להשלים את תהליך הניתוק.

הגדרות לקוח של Windows

כעת, לאחר שביצעת את החיבור הראשון שלך לרשת, הבה נבחן את הגדרות הלקוח. ניתן לגשת אליהם רק כאשר אינך מחובר ל- SpyOFF. לחץ על כפתור “הגדרות” בלוח המחוונים כדי לפתוח מסך זה. ניתן לחלק את ההגדרות הללו לשתי קטגוריות: כללי וחיבור. ההגדרות הכלליות הן כדלקמן:

 • הפעל את SpyOff באמצעות Windows – מבטיח כי אתה מוגן ככל האפשר.
 • הצג אישור ניתוק – פותח בקשת אישור כן או לא לאחר ניתוק.
 • בחר בעצמך שרת – מחלק את אזור בחירת המדינה לחצי ומציג שרתים בודדים עם זמני פינג בצד ימין.
 • הצג תיאורי כלים – מציג רמזים פונקציונליים כשעוברים העכבר מעל אזורי ממשק מסוימים.
 • הגנה מפני דליפות DNS משופרת – שומרים מפני חשיפה אמיתית של כתובות IP.
 • שפה – מאפשר לך לבחור בין אנגלית, גרמנית, צרפתית והולנדית עבור ממשק הלקוח.
 • רמת יומן – מאפשר לך להגדיר את רמת הפירוט שנשמרה ביומן עבור החיבורים שלך.

הגדרות לקוח של Windows SpyOFF VPN

הגדרות החיבור כוללות כיצד להתמודד עם ניתוק מקרי ובחירת פרוטוקול ידנית. הגדרות החיבור הן כדלקמן:

 • אם החיבור אבד אז,
  • לעשות כלום – אשר אינו מומלץ מכיוון שהוא יכול לחשוף את ה- IP האמיתי שלך ולשלול את פרטיותך המקוונת.
  • הפעל מכשיר הורג – להפסיק את הגישה לאינטרנט אם תאבד בטעות את החיבור לשרת VPN ולהגן על פרטיותך.
  • התחבר מחדש אוטומטית – לנוחיות ולהגדיל את זמן השימוש ב- VPN.
   • נסה שוב – מאפשרת לך להגדיר את מספר הפעמים לפני כישלון החיבור והיא זמינה רק אם נבחר להתחבר מחדש אוטומטית.
   • פסק זמן לחיבור – הוא פרק הזמן (שניות) שנעשה ניסיון חיבור לפני שהוא נחשב ככישלון.
 • בחר פרוטוקול – יאפשר לך להגדיר ידנית את פרוטוקול החיבור שלך. אתה יכול למצוא פרטים נוספים על אלה בקטע האבטחה בסקירת VPOFF VPN שלנו.
  • OpenVPN (UDP) – הוא ברירת המחדל והפרוטוקול VPN המועדף.
  • OpenVPN (TCP) – עדיף לחיבורים חלשים או לא-ארטיים.
  • L2TP / IPsec – משמש אם OpenVPN אינו זמין או נכשל.
  • PPTP – אינו מאובטח כל כך, השתמש רק אם אבטחה אינה בעיה.

אתה יכול גם לפתוח את מסך האימות (כדי להזין או לשנות את שם המשתמש או הסיסמה שלך), לגשת למילון המונחים של האתר, או לבחון את יומן החיבורים ממסך זה על ידי לחיצה על הקישורים המתאימים בתחתית המסך. לאחר שבחרת את העדפות ההגדרות שלך, לחץ על כפתור “שמור הגדרות” כדי לחזור למסך הממשק הראשי.

מסך חיבור ראשי של SpyOFF VPNשימו לב שמכיוון שהחלנו “בחר שרת בעצמך”, אזור “מיקום השרת” של הממשק חולק לשניים עם “מיקום שרת” בצד ימין ו”רשימת השרת “בצד שמאל. הכרטיסייה “מיקום שרת” עדיין מכילה את רשימת המדינות הניתנות לגלישה. בכרטיסייה “רשימת Sever” שנוספה יש רשימה הניתנת לגלילה של שרתי VPN עם זמני ping (שניות) מתחתיה. ניתן לארגן רשימה זו על ידי פינג או שם על ידי בחירת סמל התפריט (שלוש נקודות אופקיות) המאפשר למצוא את השרת המהיר ביותר במיקום הרצוי..

באמצעות לקוח VPN של Windows

החיבור לשרת ה- VPN המהיר לוקח כמה צעדים ספורים.

 • בחר את המדינה בה אתה נמצא או מדינה קרובה לה. תוכלו לגלול ברשימת המדינות ולבחור ברשימה. עם זאת אם אתה יודע את שם המדינה, קל יותר להקליד את האותיות הראשונות בשמה בתיבת החיפוש ולבחור אותה מהרשימה הממוינת..

חיבור VPN VPN אופייני

 • לחץ על כפתור “התחבר”.

אם ברצונך לקבל את פרוטוקול OpenVPN המוגדר כברירת מחדל, וזה המקרה עבור מרבית המשתמשים, זה כל מה שצריך. התוכנה תשתמש אוטומטית ב- OpenVPN (UDP) כדי לחבר אותך לשרת המהיר ביותר (באמצעות פינג) באותה מדינה..

התחברות למיקום וירטואלי ספציפי

עם זאת, אם ברצונך לקבל כתובת IP ממקום מסוים במדינה, ישנן כמה דרכים שונות לבחור את שרת ה- VPN שלך. תחילה ניתן לגלול ברשימת המדינות ולבחור אחת, ואז לגלול את רשימת השרת למיקום הרצוי ולבחור את השרת המהיר ביותר שם.

באמצעות לקוח Windows של SpyOFF כדי להתחבר למיקום וירטואלי ספציפי

אם אתה יודע את שם המיקום הווירטואלי (עיר), יש דרך קלה יותר להתחבר לשרת המהיר ביותר שלה. אתה יכול פשוט להזין את האותיות הראשונות בשמה בתיבת החיפוש. ברוב המקרים הלקוח יבחר באופן אוטומטי במדינה הנכונה ובשרת המהיר ביותר באותה עיר. ללא קשר לאופן בו בחרת את מיקומך, לחץ על כפתור “התחבר” כדי לקבל את כתובת ה- IP הווירטואלית שלך.

כפתורי לוח המחוונים לפרוטוקול של לקוח

באפשרותך גם לשנות את פרוטוקול ה- VPN שלך מהממשק הראשי אם תצטרך על ידי בחירת הכפתור המתאים. כפתורים אלה מסומנים כך:

 • מאובטח במיוחד – היא בחירת ברירת המחדל ומעבירה את הפרוטוקול שלך ל- OpenVPN אם היא שונתה. זו בדרך כלל האפשרות הכי אמינה, מאובטחת ומהירה ביותר.
 • מאוזן – מעביר את הפרוטוקול ל- L2TP / IPsec. השתמש בזה רק אם אינך יכול להתחבר באמצעות OpenVPN מכיוון שהוא יכול להאט את החיבור שלך.
 • מהירות גבוהה – משנה את פרוטוקול החיבור שלך ל- PPTP. השתמש רק אם אבטחה אינה מהווה דאגה או ששני הפרוטוקולים האחרים נכשלים.

יש גם כפתור לפתיחת מסך ההגדרות בקבוצה זו. השתמשנו בו מוקדם יותר בסקירת ה- VPOFF VPN שלנו כדי לבחור את העדפות הלקוח שלנו.

סיכום לקוח Windows של SpyOFF

כפי שאתה יכול לראות מהסקירה הכללית שלנו, SpyOFF מקל על התקנת הלקוח והשימוש שלהם ב- Windows. חיבור לאחד משרתי ה- VPN שלהם לוקח כמה לחיצות בלבד. בחר את המיקום שלך והפעל את החיבור. יש להם כמה הגדרות מתקדמות שעוזרות לשמור על פרטיותך המקוונת, כגון מתג להרוג והגנת דליפות DNS. כשרוצים לבחור מיקום וירטואלי אחר, פשוט כדי להתנתק, לבחור מיקום חדש ולהתחבר אליו

בקר ב- SpyOFF VPN

התקנה ושימוש ב- SpyOFF VPN עבור אנדרואיד

התקנת אפליקציית Android

תהליך ההתקנה מתחיל על ידי גלילה לאזור ההורדה באתר SpyOFF VPN. ברגע שיש, לחץ על כפתור “הורד”. זה יפתח את הקישור לחנות Google Play.

  סקירת VPN של טורבו - היזהר מ- VPN חינם זה

נוהל התקנת VPN VPN עבור אנדרואידהקשה על כפתור זה תפתח את דף ההתקנה עבור אפליקציית Android SpyOFF VPN. הקש על “התקן” וקבל את הגישה הנדרשת להשלמת התהליך. לבסוף, הקש על “פתח” כדי להפעיל את היישום במכשיר הנייד שלך.

התקנה ראשונה לאנדרואיד

כאשר האפליקציה נפתחת לראשונה, לוח המחוונים הראשי של החיבור מוצג. תבחין שיש בו מספר שדות שחייבים להתקין לפני שתוכל להתחבר לרשת SpyOFF. אלה הם אישורי החשבון ושרת VPN שאליו אתה מתחבר.

כדי להזין את אישורי האימות, הקש תחילה על “אנא הגדר חשבון משתמש” כדי לפתוח את המסך “הגדרת חשבון”. ברגע שזה ייפתח, הזן את “שם המשתמש” ואת “הסיסמה”. לחץ על “בוצע” כדי לאחסן את האישורים ולחזור למסך החיבור.

הגדרה ראשונית של אפליקציית ה- Android של SpyOFF VPN Android

כעת הקש על “בחר שרת VPN”. זה יפתח רשימת מדינות ברשת VPOFF VPN. הקשה על מדינה כמו “קנדה” תפתח את רשימת השרתים עבור אותה מדינה. רשימה זו כוללת אחוזי עומס וערכי פינג (שניות) שיעזרו לכם לבחור את השרת המהיר ביותר עבור אותה מדינה. בחירת השרת עם הפינג הנמוך ביותר מחזירה אותך למסך הראשי. כעת יש לך את כל המידע הדרוש כדי להתחבר לרשת SpyOFF.

החיבור הראשון שלך באמצעות אפליקציית Android

כעת, לאחר שהגדרת את המידע הדרוש כדי להתחבר לשרת שבחרת בקנדה, הקש על כפתור “התחבר”. מכיוון שזו הפעם הראשונה שאתה מתחבר לשרת SpyOFF VPN, עליך לאפשר להם להקים מנהרת VPN ולאפשר להם לפקח על תנועת האינטרנט שלך..

חיבור ראשון ל- VPOFF VPN באמצעות אפליקציית אנדרואיד

הקש על “אישור” כדי להשלים את החיבור ולקבל את ה- IP הווירטואלי שלך בקנדה. הקשה על כתובת ה- IP החדשה שלך תפתח מסך מפה המציג את המיקום הווירטואלי הנוכחי שלך.

מפת מיקום וירטואלית של SpyOFF

אם ברצונך להתנתק מהשרת הנוכחי, הקש על כפתור “נתק”. האפליקציה תנחה אותך לגבי בחירתך. הקש על אישור כדי לסיים את ההתנתקות מרשת ה- VPN.

החלפת שרתים עם אפליקציית Android

לאחר שהתנתקת מהשרת הקנדי, הקשה על השרת המחובר האחרון תפתח את רשימת המדינות שבה תוכלו לבחור מיקום וירטואלי אחר כפי שעשינו בהתקנה הראשונית שלמעלה. שרת בריסל (בלגיה) עם עומס של 4% בלבד ופינג של 131 ms נבחרת המהירה ביותר במצב זה.

החלפת שרתים עם אפליקציית ה- Android של SpyOFF VPN Androidלאחר שבחרת בשרת VPN הרצוי, מסך לוח המחוונים ייפתח שוב. כשאתה שם, החלף את “Connect” כדי לסיים את שינוי השרת החדש שלך בבריסל. שימו לב שמצב החיבור כעת “פעיל” והרקע שלו השתנה מאדום לירוק. בנוסף, המצב הנוכחי מציג כעת “נתק”.

ניתן להחליף שרתים מבלי להתנתק מהרשת. פשוט הקש על החיבור הנוכחי כדי לפתוח את רשימת המדינות. בחר מדינה חדשה ואז בחר שם שרת חדש.

התחברות מחדש לרשת ה- VPOFF VPN

במקרה זה, האפליקציה תנחה אותך לגבי החלפת שרתים כשהיא מחוברת לשרת VPN. מכיוון שזו כוונתך, הקש על “כן”. לאחר מכן הוא יבקש ממך לבטל את החיבור הנוכחי שלך. לאחר שתבחר באפשרות “אישור” עבור הנחיה זו, שרת ה- VPN שלך ישונה, המסך הראשי ייפתח ותתחבר לשרת ה- VPN החדש שלך..

סיכום אפליקציות אנדרואיד של SpyOFF

כפי שאתה יכול לראות את אפליקציית ה- Android של SpyOFF VPN אנדרואיד קלה להתקנה ושימוש כמו המקבילה שלה ל- Windows. התקנתו למכשיר דורשת מספר ברזים בלבד. עליכם לבצע הגדרה קטנה לפני שתתחברו לחיבור הראשון שלהם לרשת על ידי הזנת האישורים. לאחר שנשמרים אלה פשוט בחרו בשרת VPN והפעילו את החיבור. הקשה על כתובת ה- IP החדשה תפתח מפה. כדי לשנות את המיקום הווירטואלי שלך, כבה את החיבור, בחר שרת VPN חדש ואז הפעל מחדש את החיבור. אחרת אתה יכול פשוט להקיש על השרת המחובר כרגע ואז לבחור אחד חדש. לאחר מספר הנחיות לוח המחוונים הראשי ייפתח מחדש ותקבל אוטומטית כתובת IP וירטואלית חדשה.

בקר ב- SpyOFF VPN

מבחן מהירות של SpyOFF

ערכנו את מבחן המהירות של VPOFF VPN באמצעות פרוטוקול OpenVPN המוגדר כברירת מחדל המשתמש בהצפנה של 256 סיביות. מבחן המהירות שלנו הראה ששירות SpyOFF מדורג במקום למעלה עם כמה מהשירותים המהירים יותר מספקי הפרימיום. כצפוי הוא אובדן מהירות בגלל התקורה של הצפנת כל התעבורה האינטרנטית שלנו. עם זאת האבטחה הנוספת, הפרטיות המקוונת והאנונימיות הגדולה יותר הניתנת באמצעות רשת ה- VPN שלהם הופכת את העלות הזו למינימלית.

מבחן מהירות VPN של SpyOFF

כפי שאתה יכול לראות במבחן המהירות שלנו לעיל, מהירות הרשת של SpyOFF עדיין מהירה. התוצאות שלנו מראות כי הצפנת החיבור הורידה את מהירות ההורדה שלנו מ -47.76 מגהבייט לשניות ל -44.66 מגהבייט / שרת לשרת בלוס אנג’לס, קליפורניה. מדובר בהפסד של כ- 6.5%. תוצאות דומות התקבלו עבור מיקומים אחרים. בהתחשב במהירות הרשת שלהם, תיהנו מהביצועים שלה בזמן גלישה באינטרנט או הזרמת תוכן HD המועדף עליכם.

סקירת SpyOff: מסקנה

SpyOFF VPN הוא ספק חדש במרחב הפרטיות באינטרנט. הם עובדים רק מאז 2015. הם ממוקמים בסן מרינו, שהיא מיקרוסטט בתוך איטליה. בסן מרינו אין חוקים לשמירת נתונים מגבילים ויש להם חוקים נוקשים לפרטיות נתונים. הוא אינו חבר באף אחת מרשתות השיתוף המודיעיני “עיניים” כביכול.

רשת SpyOFF שלהם היא בגודל בינוני עם שרתים ב- 25 מדינות שונות. זה מורכב מכ- 395 שרתים בעלי עומס נמוך במהירות גבוהה בארבע יבשות. היבשות שהם מכסים הן אפריקה, אסיה, אירופה, צפון אמריקה ואוקיאניה. יש להם יותר שרתים במדינות עם תנועה גבוהה כדי לעזור להגדיל את ביצועי הרשת הכוללים.

תוכנת ה- VPN המותאמת אישית הופכת את השירות שלהם לקל יותר לשימוש ברוב מערכות ההפעלה. אלה כוללים חלונות, מק, iOS ואנדרואיד. כל ברירת המחדל הללו ל- OpenVPN שלדעת רבים היא פרוטוקול ה- VPN הטוב ביותר למהירות ואבטחה. למרות ש OpenVPN אמור להיות הטוב ביותר עבור מרבית המשתמשים, יש להם גם תמיכה ב- L2TP / IPSec ו- PPTP. משמעות הדבר היא שאתה יכול לבחור את איזון המהירות שלך לעומת האבטחה.

SpyOFF VPN לא שומר על יומני חיבור או פעילות של משתמשי ה- VPN שלהם. עם זאת, הם שומרים על מידע מצטבר אודות מהירויות חיבור, יומני ריסוק וכישלונות חיבור לביצוע אבחנות ולהגברת ביצועי הרשת. הם משתמשים בכתובות IP משותפות בשרתי ה- VPN שלהם. זה עוזר לשמור על פרטיותך ואנונימיותך.

התמיכה ב- SpyOFF VPN היא בעיקר באמצעות כרטיסי דואר אלקטרוני. זמן התגובה הוא טוב (תוך מספר שעות בשעות העסקים ומוקדם למחרת אם נשלח לאחר מכן). צוות התמיכה מקצועי ובקיא. הם הצליחו לענות על מרבית השאלות שלנו לשביעות רצוננו. יש להם קטע תמיכה נרחב באתר האינטרנט שלהם. הוא מכיל מדריכי התקנה, בסיס ידע וכמה תשובות לפתרון בעיות. יש להם גם בלוג ונוכחות במדיה חברתית בפייסבוק, בטוויטר וביוטיוב.

דברים שאהבנו בשירות:

 • ל- SpyOFF VPN תוכנת שולחן עבודה מותאמת אישית עבור Windows ו- Mac OS X.
 • יש להם אפליקציות ל- iOS ולאנדרואיד.
 • אתה יכול לנסות את השירות ללא סיכון בזכות 30 שנות ההחזר הכספי שלהם
 • OpenVPN הוא פרוטוקול ברירת המחדל של התוכנה המותאמת אישית שלהם. הם מציעים L2TP / IPsec ו- PPTP כחלופות.
 • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה עבור המכשירים שלך.
 • הם מוזלים תוכניות לטווח הארוך.
 • ל- VPOff VPN יש רשת מהירה מאוד.

דברים לשיפור השירות:

 • הוסף מיקומים נוספים כמו ברזיל בדרום אמריקה
 • אפשר דרכים נוספות לשלם עבור השירות כמו ביטקוין.
 • הוסף שירות צ’אט לאתר שלהם.

המשימה של צוות ה- VPOFF VPN היא להגן על כמה שיותר אנשים מפני מעקב, צנזורה, מצערת ספק שירותי אינטרנט ובקרה ממשלתית בזמן השימוש באינטרנט. יש להם שרתים על כל פרט לדרום אמריקה או אנטארקטיקה. הם מאמינים כי ברגע שתשתמש ברשת שלהם תרצה לרכוש מנוי. לשם כך הם מציעים ערבות להחזר הכסף של 30 יום, כך שתוכל לבדוק את רשת ה- VPN המלאה שלהם ללא סיכון. זה ייתן לך מספיק זמן לבדוק את מהירותו, תאימותם לאתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר ותמיכה טכנית בכל המכשירים שלך. אם זה מתאים לצרכים שלך ואתה מרוצה מהשירות שלהם, אתה יכול ליהנות מ -16 חודשי VPN בלתי מוגבלים תמורת 5.60 $ בלבד לחודש.

בקר ב- SpyOFF VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me