סקירת ה- VPNBook שלנו מצאה שירות VPN חינמי שמזכיר לנו VPN בסגנון ישן. המטה שלהם נמצא בציריך, שוויץ. השירות אינו מספק תוכנה מותאמת אישית בפני עצמה. במקום זאת, זה תלוי בפרוטוקול ה- PPTP המובנה המסופק על ידי מערכות הפעלה רבות או בתוכנת פרויקט OpenVPN המקור החינמי בחינם או באפליקציות אחרות התומכות בו. VPNBook רק מספק אישורים המאפשרים לך לגשת לרשת ה- VPN שלהם לשרתים במהירות גבוהה במספר מדינות שונות. השימוש בשירות שלהם יאפשר לכם להתגבר על צנזורה בחסות המדינה באתרי חדשות ומדיה חברתית. זה יכול גם לעזור לך לבטל את חסימת התוכן משירותי מדיה זורמים פופולריים כמו Hulu ו- Netfix בארצות הברית.

ביקורת VPNBook

שירות VPNBook VPN חינם

VPNBook הוא שירות VPN חינמי לחלוטין. אין גרסה בתשלום לשירות. לכן, המהירות ורוחב הפס אינם מוגבלים כפי שהם עם רשתות VPN רבות בחינם. השירות נתמך באמצעות פרסום ותרומות. סיסמת הרשת משתנה כל שבוע משבועיים כך שתצטרך לעדכן אותה מעת לעת כדי להמשיך להשתמש בשירות. על פי השאלות הנפוצות שלהם, הם עושים זאת לצורך אבטחת שרת טובה יותר וכדי להבטיח כי השירות החינמי משמש רק משתמשים פעילים. זה גם מבטיח שהמפרסמים שלהם יקבלו יותר חשיפה כשאתה מבקר באתר VPNBook כדי לקבל את הסיסמה האחרונה. מכיוון שכל התוכנה היא צד שלישי, המשתמשים אינם נחשפים למודעות בעת שימוש בשרתי ה- VPN שלהם.

שירות פרוקסי חינם של VPNBook

ל- VPNBook יש גם פרוקסי אינטרנט חינם של SSL אליו תוכלו לגשת מאתר האינטרנט שלהם. כדי להשתמש בו פשוט בחר את מיקום שרת ה- Proxy שלך ואז הזן את כתובת האתר שאתה רוצה לפתוח בתיבה המופיעה. אתה יכול להשתמש בפרוקסי ה- VPNBook מבוסס דפדפן האינטרנט ללא תוכנה נוספת. זה יאפשר לך להסתיר את כתובת ה- IP שלך ולבטל את חסימת YouTube, Facebook, או אתרי מידע אחרים המשתמשים בתעבורה מוצפנת של SSL כדי לעקוף את הצנזורה הממשלתית לחוויית אינטרנט חינמית ופתוחה יותר..

פרוקסי רשת SSL של VPNBook

שירות VPN IP ייעודי

VPNBook עושה רווחים מתכונה אחת משירות ה- VPN שלהם. הם מציעים גישה ייעודית לשרת VPN IP עבור משתמשים אישיים עסקיים, מסחריים וביקוש רב. כל משתמש מקבל מעבד CPU, זיכרון ורוחב פס ייעודי משלו 500GB בחודש. אתה יכול לחבר בו זמנית עד חמישה מכשירים כולל מחשבים, טלפונים ניידים, טאבלטים והתקנים נתמכים אחרים. VPNBook אינו רושם אף פעילויות שרת VPN ייעודיות שלך.

תמחור VPNBook

VPNBook גובה 7.95 דולר לחודש עבור שירות זה עם אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום. אתה יכול לרכוש אותו ברוב כרטיסי האשראי העיקריים: ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס או גלה. אתה יכול גם לשלם עבור שירות זה באמצעות חשבון PayPal שלך.

שירות זה תומך במשחקי P2P, VoIP ומשחקים מקוונים. השירות תומך גם ביציאות OpenVPN הניתנות להתאמה אישית (יציאות ברירת מחדל: UDP53 / TCP443). אתה יכול לבחור ממיקומי שרתי ה- VPN הייעודיים הבאים:

 • קנדה;
 • ארצות הברית (מזרח) – P2P אסור;
 • ארצות הברית (מערב) – P2P אסור;
 • הולנד – P2P אסור.

בקר ב- VPNBook

VPNBook Severer Network

רשת VPNBook מורכבת כיום משבעה שרתים בחמש מדינות שונות. ארבעה משרתי VPN אלה נמצאים באירופה והשלושה האחרים נמצאים בצפון אמריקה. לכל אחד מאלה יש חומרה ייעודית משלהם והם מותאמים למהירות. הרשת שלהם מורכבת גם מרכיבים מבוססי ענן רשת IP (CDN) המספקים תכנים המאפשרים להם לנתב באופן מושכל את כל התעבורה ברשת האינטרנט כדי לספק “מהירות מקסימאלית” למשתמשים שלהם. זה גם מספק להם עמדת נפילה מקומית אם הם חווים כישלון CDN.

מיקומי השרת הם כדלקמן (ייעודי שרת בסוגריים):

אירופה – רומניה (יורו 1 ויורו 2), צרפת (FR), גרמניה (DE)
צפון אמריקה – קנדה (CA), ארצות הברית (US1 ו- US2).

הרשת שלהם תומכת בחיבורים דרך פרוטוקולי PPTP ו- OpenVPN. רק שרתי ה- VPN האירו שלהם שנמצאים ברומניה מאפשרים תנועת P2P. זה בגלל חוקי האינטרנט החיוביים שלהם. זה גם הופך אותם לאידיאליים לעקיפת צנזורת ספקי שירותי אינטרנט בחסות המדינה וליהנות מחוויה אינטרנטית פחות מגבילה. כל שאר השרתים מותאמים לגלישה באינטרנט ומאפשרים גישה לאתרים חסומים גיאוגרפיים. אלה יאפשרו לך לצפות בתכנות המועדפות עליך באתרים כמו Hulu ונטפליקס בארצות הברית ותכני מדיה זורמים מוגבלים במדינה אחרת..

VPNBook ואבטחת האינטרנט והפרטיות שלך

מכיוון שמדובר בשירות חינמי, אינכם חייבים להירשם אליו וכך תוכלו לשמור על רמה מסוימת של פרטיות האינטרנט שלכם מכיוון שהשירות מסתיר את כתובת ה- IP שלכם בדיוק כמו שירותי VPN אחרים. רמת פרטיות זו תלויה באמון שיש לך בשירות VPNBook. ל- VPNBook יש את אחת ממדיניות הפרטיות הקטנות והישירות שראינו בתעשיית ה- VPN. הנה זה בשלמותו.

מדיניות הפרטיות שלנו היא פשוטה: אנו מכבדים את פרטיותך. אנו לא אוספים מידע אישי כלשהו או מאחסנים נתוני אינטרנט של אף משתמש. הדבר היחיד שאנו רושמים הוא כתובת ה- IP והשעה בה נוצר החיבור. אנו רושמים מידע על חיבור כדי לצמצם פעילויות פוגעות ולהשאיר את שירות ה- VPN החינמי הזה באופן מקוון עבור כל המשתמשים החוקיים. יומני החיבורים נמחקים אוטומטית כל שבוע.

אתה (המשתמש) אחראי למעשים או לנזקים שנגרמים כתוצאה משימוש בשירות ה- VPN החינמי שלנו. אל תשתמש ב- VPN זה לצורך עשיית רע (יישומי p2p בסדר). אם אתה עושה שימוש לרעה במערכת, ה- IP שלך ייאסר. כדי לדווח על שימוש לרעה, אנא שלח אלינו דוא”ל [email protected] שירות VPN חינמי זה מיועד לשימוש אישי בלבד. אנא פנה אלינו לקבלת אפשרויות אם אתה זקוק לשירות VPN לשימוש עסקי או מסחרי.

בהתבוננות במדיניות זו, ישנם כמה דברים שכדאי לבחון. הראשון הוא ש- VPNBook לא אוחסן פעילויות באינטרנט שלך בזמן השימוש בשירות שלהן. עם זאת, הם מבצעים רישום של פרטי חיבור הכוללים את כתובת ה- IP שלך ואת הזמן שחיברת. נתונים אלה נשמרים במשך שבוע ואז הם נמחקים. ניתן להשתמש בנתונים אלה כדי לזהות אותך עם המשאבים המתאימים.

בשלב הבא אתה אחראי למעשים או לנזקים שלך שנגרמו במהלך השימוש בשירות החינמי שלהם. אל תשתמש בשירותם לצורך פעילויות לא חוקיות “שעושות רע”. VPNBook ממוקם בשוויץ שמרפה את הסדרת P2P לשימוש אישי, לכן הם אינם רואים ביישומי P2P מחוץ לתחום אך הם מורשים רק על שרתי רומני (אירו) לפרטיות מקסימאלית בגלל היחס החיובי שלהם לפעילות כזו. אם תעשה שימוש לרעה במערכת שלהם, תיאסר עליך.

לבסוף, יש לציין כי VPNBook הואשמה בהעלאת יומני התביעה של חלק מחברי “הקבוצה ההאקטיבית”, אנונימוס בשנת 2013. האשמה זו הגיעה מכמה מחבריה. למרות שזה מעולם לא הוכח, הם כן מזהירים אותך על השימוש בשירות שלהם לפעילות לא חוקית ואומרים שאתה תהיה אחראי למעשים שלך. לפיכך, עליכם לקחת זאת בדבריהם. הם ינסו להגן על השירות שלהם עבור משתמשים לגיטימיים.

כמו כן, זכור עם הרבה שירותים בחינם, לרוב אתה המוצר. בנוסף, VPNBook לא מציין כיצד הוא מטפל בנתונים ממבקרים באתר שלהם, אך הם נתמכים באמצעות מודעות. עליך לקחת זאת בחשבון יחד עם המטרה שלך לשימוש בשירות VPN לפני השימוש ב- VPNBook או בכל שירות VPN אחר בחינם.

אבטחת VPNBook עם לקוח OpenVPN Windows

על פי יומן של חיבור לאחד משרתי ה- VPN שלהם באמצעות פרוטוקול OpenVPN, השרת מנהל משא ומתן על האימות הבא, משא ומתן על מפתח וציני שלמות נתונים בין המכונה שלנו לשרת שלהם במהלך לחיצת היד:

 • ערוץ בקרה – TLSv1.2, קידוד TLSv1.2 ECDHE-RSA-AES256-GCM-SHA384, RSA 1024 ביט;
 • ערוץ נתונים יוצא – קידוד ‘AES-256-GCM’ מאותחל עם מקש 256 סיביות;
 • ערוץ נתונים נכנס – קידוד ‘AES-256-GCM’ מאותחל עם מקש 256 סיביות.

בחינת צופן

בחינה של צופן זה, ECDHE-RSA-AES256-GCM-SHA384, 1024 bit RSA מאפשרת לנו לנתח את האבטחה שהיא מספקת. חלקי הצופן הם כדלקמן:

 • ECDHE – פירושו שהוא משתמש בעקומת אליפטית להחלפת מפתחות דיפי-הלמן עם מקשים ארעיים המספק סודיות קדימה מושלמת לחיבור על ידי נגזרת מדי פעם של מפתחות חדשים..
 • RSA – משתמש באישורים לאימות ישויות (צריך להשתמש לפחות ב- 2048 ביט). האישורים שלהם משתמשים רק ב- 1024 bit שנחשב לחלש ואולי כבר לא ישמור מפני כל התקפות של איש-באמצע (MitM). עליהם לחדש את האישורים לגודל 2048 סיביות גבוה יותר.
 • AES256 – הוא ההצפנה הסימטרית המשמשת להודעות סודיות. זה נחשב מאובטח לתעבורת האינטרנט שלך מכיוון שהוא מספיק טוב למסמכים סודיים של ממשלת ארצות הברית.
 • GCM – משתמש בהצפנה מאומתת עם נתונים משויכים (AEAD), שהיא סוג של הצפנה המאפשרת בו זמנית הבטחות סודיות, יושרה ואותנטיות על הנתונים. זה מאפשר מפתחות קטנים יותר וביצועים אלגוריתמיים מהירים יותר.
 • SHA384 – מתייחס לחשיש המשמש לגזירת מפתחות חדשים באמצעות פונקציית Pseudo Random (PRF).

בדיקת דליפת DNS של VPNBook

לא ראינו שום דליפות DNS בעת התחברות לשירות VPNBook הנפוצות בקרב שירותי VPNBook רבים בחינם. רק שרת אחד נצפה בעת ביצוע בדיקה מורחבת כשהוא מחובר לשירות שלהם. זה הגיוני שכן VPNBook משתמש בתוכנת OpenVPN עם קוד פתוח וכן ביכולת המקורית של מערכת ההפעלה שלך להתחבר באמצעות PPTP.

בדיקת דליפת DNS של VPNBookבסך הכל, VPNBook מספק אבטחת תעבורת אינטרנט די טובה על ידי ניצול חלק מהצ’יפים החדשים ביותר של OpenVPN הזמינים. עם זאת, הם צריכים לשדרג את אישורי השרת ל 2048. חיבורי ה- PPTP שלהם משתמשים ב- AES-128-CBC שאינם מאובטחים באותה מידה, אך היא מספקת פרוטוקול חיבור חלופי אם אינך יכול להשתמש ב- OpenVPN. זה גם מגדיל את מגוון המכשירים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להתחבר לשירות שלהם.

בקר ב- VPNBook

תמיכה ב- VPNBook

תמיכה ב- VPNBook היא בעיקר באמצעות מדריכי התקנה באתר האינטרנט שלהם למערכות הפעלה שונות המשתמשות בפרוטוקולי OpenVPN ו- PPTP.

מדריכי התקנה ידניים של VPNBookאתה יכול גם לשלוח להם הודעה דרך טופס יצירת הקשר שבאתר שלהם, למרות שהם לא אומרים דבר על תגובה. כמו אתרים רבים בחינם, התמיכה שלהם מוגבלת מאוד.

טופס יצירת קשר ל- VPNBook

בדיקת VPNBook מתמודדת

שרתי VPNBook תומכים בחיבורים ממכשירי Windows XP, Windows 7, Windows 10, Linux, iOS ו- Android. אתה יכול לחבר אלה באמצעות פרוטוקול OpenVPN לביטחון הטוב ביותר. הם גם מאפשרים לך להתחבר עם PPTP שהוא פחות מאובטח. זה מאפשר לך להשתמש בשירות שלהם גם בבית וגם בדרכים. מכיוון ש- VPNBook אינו מספק תוכנה משלהם, ערכנו את הבדיקה שלנו באמצעות לקוחות OpenVPN Windows ו- Android.

VPNBook עבור Windows

לפני שתוכל להשתמש בשרתי VPNBook, עליך להוריד ואז להתקין את תוכנת OpenVPN החינמית. אם אתה רוצה לדעת יותר על תוכנה זו, אתה יכול לקרוא את המלאה שלנו סקירה של OpenVPN. ניתן להוריד את לקוח החלונות מ- OpenVPN אתר אינטרנט.

מוריד את לקוח Windows OpenVPNלחץ על הקישור שלצד ההתקנה של גירסת Windows שלך כדי להעביר את תוכנת ההתקנה למחשב שלך. ברגע שיש לך את זה במחשב, תצטרך להפעיל אותו כמנהל ולאפשר לו את ההרשאות הדרושות להשלמת תהליך ההתקנה שלה. לחץ על קיצור הדרך OpenVPN כדי לפתוח את הלקוח. יש לעשות זאת גם כמנהל. לאחר הפעלת התוכנה היא תתכווץ לסמל במגש המערכת של Windows.

סמל מגש המערכת של OpenVPNלחיצה ימנית על סמל זה תפתח תפריט משני בו תוכלו לבחור הגדרות להגדרת אופן הפעולה של התוכנה.

הגדרות לקוח של OpenVPN Windows

ישנן ארבע כרטיסיות לשליטה בהגדרות אלה ולהצגת מידע. שתי הכרטיסיות הראשונות הן ההגדרות “כללי” ו”פרוקסי “.

ההגדרות הכלליות מחולקות לסעיפים הבאים:

 • ממשק משתמש – מאפשר לך לבחור את השפה המשמשת את ממשק ה- GUI. האפשרויות כוללות ספרדית, צרפתית, אנגלית, רוסית, סינית ואחרות.
 • סטארט – אפ – מאפשר לך לפתוח את הלקוח כאשר Windows יתחל.
 • העדפות – מאפשרת לך לשלוט באופן שמירת המידע והודעות מוצגות.
  • הוסף ליומן – מאפשר לך להוסיף חיבורים חדשים ליומן ולא להחליף את הקיימים שכבר נמצאים בו.
  • הצג חלון סקריפט – מאפשר לך לשנות כל סקריפט רץ (קובץ טקסט).
  • חיבור שקט – שולט במידע על החיבור המוצג.
  • הצג בלון – מאפשר לך לקבוע מתי או אם אתה רואה הודעות חיבור. אתה יכול לבחור רק בחיבור, בעת חיבור או חיבור מחדש, או לעולם.

OpenvPN GUI כללי והגדרות פרוקסיכרטיסיית ה- proxy פשוט מאפשרת לך לבחור כיצד התוכנה מתייחסת אל פרוקסי. זה מאפשר לך להשתמש בקובץ התצורה של OpenVPN או בפרוקסי המערכת אם הגדרת קובץ זה. בנוסף, באפשרותך להגדיר ידנית HTTP או Socks Proxy על ידי הזנת הכתובת ומספר היציאה שלה. לצורך השימוש ברשת VPNBook אנו ממליצים שתשאיר סט זה לשימוש בקובץ config. שתי הכרטיסיות האחרונות הן ההגדרות “מתקדם” ו- “אודות”.

הכרטיסייה המתקדמת מאפשרת לך לקבוע היכן הלקוח מחפש קבצי תצורה של OpenVPN ולאחסן יומני חיבור. באפשרותך גם להגדיר פסק זמן לחיבור בשניות. רוב המשתמשים פשוט יקבלו ברירות מחדל עבור אלה. ההגדרה האחרונה מאפשרת לתוכנה לפעול במצב שירות בלבד.

כרטיסיות OpenVPN מתקדמות ועל הגדרותהכרטיסייה אודות מציגה את גרסת ה- OpenVPN האחרונה ומידע על זכויות יוצרים. זה גם מסביר כיצד תוכנת OpenVPN מיועדת לעבוד כדי לספק אבטחת אינטרנט לכולם.

התחברות לרשת VPNBook באמצעות OpenVPN

לפני שתוכל להשתמש בלקוח OpenVPN כדי להתחבר לרשת VPNBook, תחילה עליך להוריד את קבצי התצורה למחשב האישי שלך. פשוט לחץ על קישור הפרופיל של השרת בו ברצונך להשתמש. זה יעביר את הקובץ הדחוס שלו לספריית ההורדות.

מוריד פרופילי שרת רשת VPNBook

לאחר שתעביר את כל השרתים שאתה רוצה, עליך לחלץ את קבצי התצורה (.ovpn) לספרייה הנכונה שלהם. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הקובץ שברצונך לפרק ולחץ על “בחר הכל”.

חילוץ קבצי התצורה של VPNBookזה יפתח חלון שיאפשר לך לנתיב שאליו ברצונך להעתיק קבצים שחולצו לתוכו. קבצי OpenVPN מחולצים תמיד לספרייה שנוצרה כאשר התקנת את תוכנת לקוח OpenVPN.

נתיב מערכת תצורת OpenVPNלאחר שבחרת בנתיב המתאים, לחץ על “חלץ” כדי לסיים את דחיסת פרופילי ה- OpenVPN של השרת. השביל צריך להיראות דומה לזה.

נתיב חילוץ קבצים של OPVNכל צרור שרתים ב- VPNBook כולל ארבעה פרופילים: UDP 53, UDP 25000, TCP 80 ו- TCP 443. קבצים אלה כוללים סקריפטים לחיבורי שרת ותעודות אימות VPNBook..

פרופילי שרת VPNBook US1חזור על הליך זה עבור כל שרת VPNBook שאליו ברצונך לגשת.

באמצעות רשת VPNBook

לאחר התקנת קבצים אלה בספריית התצורה של OpenVPN, הם יוצגו בתפריט הלקוח. ניתן לגשת לתפריט זה על ידי לחיצה ימנית על סמל המערכת. כדי ליצור חיבור לרשת VPNBook, בחר שרת ולחץ על “התחבר”. זה כל כך קל.

מתחבר לרשת VPNBook

כשתבצע את החיבור הראשון לשרת VPNBook, תצטרך להזין את שם המשתמש והסיסמה של הרשת כדי לאמת את החיבור. ברגע שתזין אלה ותחל “שמור סיסמה” החיבור שלך יושלם. עדיין תצטרך לעדכן סיסמה זו מעת לעת מכיוון ש- VPNBook משנה אותה כל שבוע או שבועיים. אתה יכול לקבל את הסיסמה המעודכנת מאתר האינטרנט שלהם, מחשבון הטוויטר או מדף הפייסבוק שלהם.

כניסה ל- VPNBookבהתאם להגדרות הלקוח שלך, תראה הודעה קצרה על חיבור מוצלח.

הודעת חיבור VPNBook לדוגמאאתה יכול גם לבדוק את מצב חיבור הרשת הנוכחי שלך ל- VPNBook על ידי רחף עם העכבר מעל סמל OpenVPN במגש המערכת..

מצב חיבור VPNBookשימו לב גם שמסמל הסמלים ירוק במקום כהה. כך קל לראות שאתה מוגן על ידי רשת VPNBook. שימו לב גם שלשרת us2 יש בדיקה על ידו. זה אומר שאנחנו כרגע מחוברים אליו. ניתוק קל לא פחות מחיבור. פשוט בחר “התנתק” מתפריט המשנה. שימו לב גם ש- “Connect” אפור, לכן עליכם לרדת מהשרת הנוכחי שלכם לפני שתוכלו לבחור חדש.

ניתוק רשת VPNBookבנוסף לחיבור וניתוק, תפריט OpenVPN יאפשר לך לבצע את הפעולות הבאות:

 • התחבר מחדש – לקבל כתובת IP וירטואלית חדשה.
 • הצג סטטוס – מציג חלון המכיל נתוני העלאה והורדה נוספים.
 • צפה בלוג – מאפשר לך לראות יומני VPN לבחינת ופתרון בעיות חיבור.
 • ערוך תצורה – יאפשר לכם לבחון סקריפטים לחיבור. אסור לעשות זאת בעת שימוש בקבצי קבצי תצורה של צד שלישי, מכיוון שהדבר עלול להוביל לשגיאות חיבור.
 • נקה סיסמאות שמורות – להגברת האבטחה במכשירים משותפים.
 • ייבא קבצים – מאפשרת לך להעביר קבצי תצורה וסקריפט ממקורות אחרים.
 • הגדרות – מאפשר לך להציג, לשנות ולשמור הגדרות לקוח כפי שראינו למעלה.
 • יציאה – סוגר את לקוח OpenVPN. זה יזהיר אותך אם אתה מחובר כרגע לשרת VPNBook.

שרתי VPNBook יכולים להשתמש בקלות בלקוח Windows OpenVPN כדי לאבטח את התעבורה באינטרנט שלך. הוא מספק פונקציונליות VPN בסיסית. שירות VPNBook דורש עבודה נוספת נוספת למרות התקנה נפרדת של פרופילי שרת. זה אכן לוקח קצת ידע טכני בקבצים וספריות. עם זאת, לאחר שטיפלתם בכך, החיבור לרשת וממנה לוקח כמה לחיצות בלבד. לשירות אין תכונות מתקדמות כמו מתג להרוג.

באמצעות VPNBook עם OpenVPN Connect Android App

לפני שתוכל להתחבר לשרת VPNBook במכשיר ה- Android שלך, עליך להוריד תחילה ולחלץ את קבצי התצורה שלו. לשם כך עליכם להוריד את קישור צרור השרת לצד זה בו תרצו להשתמש. לאחר הורדת הקובץ הרוכסן, עליכם לחלץ את פרופילי השרת שהוא מכיל לתיקיה אחרת. עליך לעשות זאת עבור כל שרת שאתה רוצה להשתמש בו.

הורדת וחילוץ קבצי תצורת OpenVPNלאחר שהורדת וחילצת את קבצי פרופיל השרת (.opvn), עליך להתקין את לקוח OpenVPN Connect Android. לאחר התקנתם זה, הקש על הסמל שלה כדי לפתוח אותו. מסך הפתיחה יאפשר לכם להשתמש באפליקציה עם OpenVPN מנהרה פרטית שירות, שרת VPN פרטי, או ייבא פרופיל משירות כמו VPNBook.

הקשה על אפשרות אחרונה זו תאפשר לך להשתמש בקובץ התצורה .ovpn שחילצת קודם לכן כדי ליצור פרופיל VPN חדש שאליו אתה יכול להתחבר. הקש על OVPN ואז בחר את התיקיה המכילה את פרופיל השרת שאליו ברצונך להתחבר. תוצג בדיקה לצד התצורה שבחרת.

התקנת OpenVPN חיבור וייבוא ​​פרופילי שרתלאחר שתלחץ על “יבוא”, יופיע מסך האימות. “הכותרת” תמלא אוטומטית עבורך באמצעות הפרופיל שבחרת. תצטרך לספק את “שם המשתמש” וה”סיסמה “כדי להשלים את תהליך האימות. לאחר מכן, הקש על “הוסף” כדי לסיים את יצירת הפרופיל.

הקשה על סמל התפריט (שלוש קווים אופקיים) במסך הפרופילים תאפשר לך ליצור פרופילים אחרים. בחר “יבוא פרופיל” ופעל לפי הנוהל שלמעלה עבור כל תצורה שברצונך ליצור. הקשה על סמל הדף בראש מסך זה תפתח את יומן החיבור ל- VPN שיאפשר לבחון את הקובץ או לשתף אותו עם אנשי תמיכה..

פרופילי VPNBook OPVN

תפריט אפליקציות אנדרואיד של OpenVPN

לפני שנראה את שירות VPNBook בפעולה, הבה נבחן תחילה את תפריט הלקוח. בתפריט זה יש שישה אלמנטים. הם כדלקמן:

 • פרוקסי – מציג כל פרוקסי שהוגדרו.
 • ייבא פרופיל – יפתח את תהליך יצירת הפרופילים כך שתוכל ליצור פרופילי חיבור OpenVPN חדשים.
 • עזרה – פותח את השאלות הנפוצות של OpenVPN Connect באתר OpenVPN Inc..
 • הגדרות – מאפשר לשמור כמה אפשרויות תצורה שקובעות כיצד האפליקציה פועלת.
  • מסך ההגדרות הראשון מציג החלפות לשמירה על שימוש בסוללות על ידי השהיית ה- VPN כאשר המסך ריק, התחבר מחדש על האתחול מחדש של המכשיר וחסימה של האינטרנט כאשר ה- VPN מושהה..
  • בשלב הבא תוכלו לבחור בפרוטוקול VPN בין אדפטיבית (השתמש בפרוטוקול פרופיל), TCP ו- UDP. אתה יכול גם להגדיר את העדפת IPv6 שלך.
  • שני הסעיפים הבאים מאפשרים לך לבחור את משך הזמן לחיבור והאם לא תרצה להשתמש בדחיסת נתונים.

תפריט ConnectVPN Connect

 • הגדרות (המשך)
  • ההגדרות הבאות מאפשרות לשירות לעבוד עם שרתי מדור קודם. אלה כוללים לאפשר שימוש באלגוריתם AES CBC, שימוש באלגוריתמים לא מאובטחים ובגרסת TLS מינימלית. עליך להשאיר את אלה בברירת מחדל אלא אם כן תבחין בבעיה.
  • הגדרות האפליקציה האחרונות מאפשרות לך להשתמש ב- DNS של Google כהפלה, לשלוט על צמצום קיצורי הדרך ולקבוע אם ברצונך להציג התראות מערכת VPN..
 • סטטיסטיקה – מראה כמה פרטי העלאה והורדה.

תפריט ConnectVPN Connect (המשך)פריט התפריט האחרון “Home” מחזיר אותך למסך הפתיחה של OpenVPN Connect שראינו כשפתחנו את האפליקציה לראשונה.

מתחבר לשרת VPNBook

פשוט החלף את אחד הפרופילים שיצרת קודם כדי להתחבר לשרת VPNBook זה עם הפרוטוקול והיציאה שנבחרו. כאשר אתה מבצע את חיבור פרופיל ה- VPNBook שלך ב- OpenVPN הראשון, עליך לאפשר לו להקים את מנהרת ה- VPN.

לאחר שתתחבר לפרופיל, תוכל לגלול למעלה כדי לראות את סטטיסטיקת החיבורים שלך וגרף בזמן אמת של השימוש ברוחב הפס שלך. אתה יכול גם לראות את כתובת ה- IP הווירטואלית החדשה שלך. כדי להתנתק מרשת VPNBook, כבה את החיבור. פעולה זו תציג אזהרה שתאפשר לך לאמת שזו כוונתך. הקש על “אישור” כדי לסיים את הניתוק.

מתחבר לשירות VPNBookעליכם לדעת כיצד פועל מבנה הקבצים במכשיר אנדרואיד שלכם כדי להגדיר את קובצי התצורה .ovpn כראוי. לאחר מכן, קל להתחבר לשרת VPNBook. פשוט הקש על הפרופיל בו תרצה להשתמש כדי להפעיל אותו. הקש עליו שוב כדי לכבות אותו ולהתנתק משרת רשת VPNBook הנוכחי שלך.

התחברות לשרת VPNBook באמצעות PPTP

עליך להגדיר ידנית חיבור PPTP VPN בהתקן שבו ברצונך להשתמש עם רשת VPNBook. כשאתה יוצר חיבור VPN זה יהיה עליך להזין את שם השרת (us2.vpnbook.com) שישמש לתעבורת האינטרנט שלך. יהיה עליך להזין את אישורי האימות (שם משתמש וסיסמא) עבור החיבור. אתה יכול למצוא מידע זה בכרטיסייה חיבור PPTP באתר VPNBook.

נתוני חיבור פרוטוקול VPNBook PPTPיש להם מדריכים ליצירה ידנית של חיבורי VPN לשרתי VPNBook עבור מכשירי Windows, iOS ו- Android באתר האינטרנט שלהם. יהיה עליך לעדכן מעת לעת את סיסמת האימות שלך. VPNBook משנה את הסיסמה כל שבוע או שבועיים מסיבות אבטחה וכדי להבטיח שהשירות החינמי שלהם ישמש רק על ידי משתמשים פעילים.

מבחן מהירות VPNBook

שירות VPNBook משתמש בפרוטוקול OpenVPN עם קידוד 256 סיביות. ה- VPNBook הציג ביצועים הגונים במהלך מבחן המהירות שלנו. כמו רוב השירותים, אובדן מהירות האינטרנט שלהם נובע מהצפנת ההצפנה שנגרמה משימוש בשירותם. המהירות שלהם הייתה סבירה לשירות בחינם, אך השתנתה במידה רבה ככל שהמרחקים התגברו.

מבחן מהירות VPNBookניתן לראות מהמחשה שההפסד שלהם היה רק ​​הפסד קטן במהירות בגישה לשרת בליסבורג, וירג’יניה. החיבור לרשת VPNBook הוריד את המהירות שלנו מ 50.70 Mbps ל 44.70 Mbps. זו ירידה בביצועים של כ -12% לשרת וירג’יניה.

עם זאת, הייתה שונות גדולה במבחן המהירות שלנו ככל שגדל מרחק ה- Ping. ירידות ביצועים אלה היו עד 80% לכמה שרתי VPNbook. זה הוריד את המהירות שלנו לכ -10 מגה-ביט לשנייה למקומות מסוימים. ככל הנראה זה נובע מהגדלת המרחק וצפיפות השרתים בתקופות תנועה עמוסות. הצלחנו לצפות בנטפליקס שמשתמש בשירות ללא חציצה בולטת. עם זאת, התוצאות שלך עשויות להשתנות בהתאם למהירות ה- ISP הראשונית שלך.

מסקנות

רשת VPNBook קטנה מאוד. הם ממוקמים בציריך, שוויץ. יש לו רק שבעה מיקומים בחמש מדינות. ארבעה נמצאים באירופה והשלושה האחרים נמצאים בצפון אמריקה. יש לו שני שרתים בארצות הברית שיסייעו לצפיפות יתר מצד אלו המחפשים לצפות בתוכן מוגבל גיאוגרפי. הם מאפשרים תוכן P2P רק בשני שרתי האירו שלהם שנמצאים ברומניה. יש להם גם שרתים בקנדה, צרפת וגרמניה. שירות VPNBook מאפשר חיבורים באמצעות פרוטוקולי OpenVPN או PPTP.

ל- VPNBook יש תוכנת לקוח משל עצמם ולכן עליכם להשתמש בתוכנת OpenVPN של צד שלישי תואמת ליצירת החיבורים שלכם. כמו כן, עליך להתקין את פרופילי התצורה של VPNBook OpenVPN למחשב שלך בכדי להיות מסוגלים להתחבר לשרתי VPN שלהם. חיבורי OpenVPN מאבטחים את תעבורת האינטרנט שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות. לכן, עליך להשתמש בפרוטוקול OpenVPN כשאתה מתחבר לשרתי ה- VPN שלהם.

לחלופין, אתה יכול להגדיר ידנית חיבור VPN באמצעות PPTP במכשיר שלך. באתר VPNBook יש מדריכים חזותיים שיעזרו לך ליצור אותם באמצעות Windows, iOS ואנדרואיד. חיבורי PPTP מאובטחים באמצעות קידוד נתונים של 128 סיביות AES. זה לא מאובטח כמו OpenVPN אבל מגדיל את מגוון המכשירים שבהם אתה יכול להשתמש בשירות שלהם.

מה אהבנו בשירות:

 • הם לא שומרים על יומני פעילות של VPN.
 • יש להם מהירויות הגון ל- VPN בחינם.
 • P2P מותר על שרתי האירו הרומניים.
 • זה מבטל חסימת תוכן מדיה זורם.
 • השירות מספק אבטחה טובה לחיבורי OpenVPN.

רעיונות לשיפור השירות:

 • עליהם לעדכן אישורים ל- 2048 ביט.
 • השירות צריך להוסיף עוד שרתים ומיקומים.
 • VPNBook יכול לפתח לקוח משלהם לצורך קלות שימוש.

שירות VPNBook ניתן לשימוש פרטני בחינם. זה נתמך על ידי מודעות ותרומות. מהירויות טובות ל- VPN בחינם. הם מציעים כתובות IP ייעודיות במחיר של 7.95 דולר לחודש לשימוש אישי מסחרי וביקוש רב.

בקר ב- VPNBook

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me