סקירת VPNhub 2018

לוגו VPNhubאם אתה מכיר את אתר המבוגרים הפופולרי Pornhub.com, הם עשו צעד גדול. Pornhub הוא אולי אחד האתרים “הצינוריות” הגדולים ביותר בפורנו. המשמעות היא שיש בו קטעי וידיאו ממקורות למבוגרים שונים בפורמט “YouTube”. למרות שזה הגיוני, הם האתר הראשון למבוגרים שמציע מוצר VPN משלהם הנקרא VPNhub. השירות רק שוחרר ב- 24 במאי 2018, והוא זמין בחינם של 100% במכשירי iOS ואנדרואיד. עם זאת, אתה יכול לקבל גישה ליישומי Windows ו- Macintosh אם תבחר בגרסת הפרימיום. האפליקציה נתמכת על ידי פרסומות. נתונים סטטיסטיים של גוגל מציגים VPN זה עם יותר מ- 50,000 הורדות בנקודה זו. מכיוון ש- VPN זה חדש, אתה עלול להיתקל בבעיות מסוימות. בסקירה זו נכלול את התכונות והשימוש שאתה יכול לצפות לראות באפליקציה.


Vpnhub Main

אודות VPNhub

תוכנת VPNhub מפותחת על ידי חברה בשם AppAtomic. ככל הנראה הם השתמשו ברשת של חברה אחרת. במקרה זה, זה דבר טוב. יש לנו עדויות לכך שהמהירויות טובות. עם זאת, אין הרבה מידע שאנחנו יכולים למצוא על הספק, לפחות זה מסופק על ידי האפליקציה או האתר. אנו יכולים לומר לך שזה מבוסס בארה”ב, ולכן חלים כללי נתונים אמריקאיים סטנדרטיים. אנו נזהרים מעט מ- VPNhub מכיוון שאם שירות VPN הוא בחינם, פירושו שלעתים קרובות נמכר מידע.

תמחור

התמחור עבור VPNhub מעט יוצא דופן. למרות שהיא מציעה יישומי Windows ו- Mac, אין אפשרות לקנות את שירות הפרימיום בשיטה זו. אם תחליט לרכוש את גרסת הפרימיום, היא זמינה דרך חנות Google Play עבור אנדרואיד בשיעור של 11.99 דולר לחודש. אם החלטתם לרכוש את גרסת הפרימיום עבור iOS, זה 12.99 דולר מסיבה כלשהי. עם זאת, לא נראה כי קיימת אפשרות לחשבון לטווח ארוך עבור אנדרואיד. הם אכן מציעים ניסיון של 7 ימים בשני השירותים, אך יש להזין תחילה את פרטי התשלום שלך. התמונה השמאלית מציגה את אנדרואיד והתמונה מצד ימין מציגה את התמחור של גרסת ה- iOS.

תמחור VPNHub לשני המכשירים הניידים.

תכונות

VPNhub קובע שמדובר ב- VPN חינמי ובלתי מוגבל. עם זאת, זה תקף רק לשרת אחד בארה”ב. השרת עשוי להשתנות בהתבסס על מספר גורמים שונים. אתה יכול לפתוח מיקומי שרת רבים נוספים על ידי רכישת אפשרות ה- VIP. בתמונה למטה, תוכלו לראות כמה מהשרתים הזמינים.

שרתי VPNhub פרימיום

בשלב זה נראה שיש רק הגדרה אחת שתוכל לשנות עבור אנדרואיד ו- iPhone. עבור האייפון, אתה יכול לשנות את הסמל לגרסה דיסקרטית יותר. עבור גרסת אנדרואיד, יש לך אפשרות לשנות את התראות הדחיפה. ככל שיעבור הזמן, סביר להניח שתראה אחרים זמינים.

 • ללא פרסומות.
 • חיבורים מהירים יותר.
 • חיבורים ברחבי העולם.
 • התחבר עם עד 3 מכשירים.

מיקומי שרת ומדינות

מכיוון שהחברה מבוססת בארה”ב, מדיניות השימוש קובעת כי אסור לחברה לעשות עסקים במדינות הבאות.

 • בורמה / מיאנמר
 • קובה
 • איראן
 • צפון קוריאה
 • סודן
 • סוריה

יתר על כן, בדפים שלהם מצוין כי השירות עשוי להיחסם במדינות הבאות.

 • קטאר
 • ערב הסעודית
 • איחוד האמירויות
 • מצרים
 • חרסינה

שרתי VPNhub ממוקמים ב:

 • ארצות הברית – אשברן, אטלנטה, שיקגו, דאלאס, לאס וגאס, מיאמי, ניו יורק, פיניקס, סולט לייק סיטי, סן חוזה, סיאטל.
 • אוסטרליה, ברזיל, קנדה, צרפת, גרמניה, יפן, הולנד, סינגפור, קוריאה הדרומית, ספרד, שוודיה, בריטניה.

בדיוק כמו פריטים אחרים עם שירות זה, ככל הנראה מספר המדינות והשרתים יגדל עם הזמן.

בדיקות ידניות

השימוש ב- VPNhub קל. כפי שאתה רואה בתמונה למטה, בחר ברצונך להתחבר (בפעם הראשונה) ואז הקש על המסך האמצעי. במקום שאתה רואה את התפריט הנפתח, אתה יכול לשנות את מיקום השרת (אם יש לך את גרסת הפרימיום).

מסך השימוש ב- VPN 4

מבחן מהירות VPNhub

אחת מנקודות המכירה של שירות הפרימיום היא שאתה מקבל חיבורים מהירים יותר. בגלל זה, רצינו לבדוק את הגרסה החינמית כדי לראות כיצד היא מתפקדת. כפי שניתן לראות בתמונה למטה, התוצאות היו מפתיעות. הסיבה לכך היא שהיא קרובה לשיעורים הרגילים שלנו. כמובן, זה עשוי להשתנות ככל שיותר אנשים מצטרפים לשירות. אם זו אינדיקציה לאופן פעולתה בדרך כלל, התוצאות נהדרות.

VPNhub Speedtest

מה עם הדלפות?

אם אתה מסתכל על כמה מהביקורות על השירות ב- Google Apps, משתמשים מסוימים ציינו בעיות בדליפה. השתמשנו בבוחן הדליפה המקיף החביב עלינו בכתובת www.doileak.com. כפי שניתן לראות בתמונות למטה, לא נתקלנו בבעיות הללו. הנושאים שעשינו הגיעו מבחירת הדפדפן שלנו ולא משירות ה- VPN.

מבחן דליפה מורכב

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN

מכיוון שיותר ויותר מפעלים מציעים WiFi בחינם, חשוב מאוד להשתמש ב- VPN. אמנם WiFi הוא נהדר, אך פושעי הרשת חושבים שהוא נהדר. על ידי חיבור לשרת לפי בחירתך, אתה יוצר חיבור מאובטח ומוצפן. בדרך זו אתה מצמצם מאוד את הסיכוי שפושעים יגנבו את הנתונים הרגישים שלך.

סיבה נוספת להשתמש ב- VPN היא לעזור לכם להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות. זה חשוב במיוחד אם הפעילויות שלך כוללות אתרים כמו Pornhub שמוגבלים במדינות מסוימות. לא משנה איפה אתה נמצא, חיבור לשרת שם יעזור. הסיבה לכך היא שהיא גורמת לתוכנת החסימה לחשוב שאתה נמצא במקום אחר. זה יכול להיות יתרון אמיתי אם אתה מנסה לגשת לאזורים מסוימים או שאתה נחסם לצפייה בתכנים למבוגרים בלבד. פשוט התחבר לשרת ותוכל להתחיל לגלוש או לצפות בתוכן שאליו ברצונך לגשת. אנו בטוחים שתוכלו לחשוב על מספר אפליקציות בהן יכול להיות נושא.

האם עלי להשתמש ב- VPNhub?

האם עליך להשתמש ב- VPNhub או לא, תלוי במה שאתה מנסה לעשות. אם אתה מתכנן להשתמש בשירות כדי לקבל גישה לתוכן מוגבל, יתכן וזה בסדר. עם זאת, אנו מהססים מאוד להשתמש ב- VPNs בחינם כדי להגן על הפרטיות. מדיניות הפרטיות שלהם קובעת שהם אכן שומרים מידע כלשהו, ​​אך הם אינם חולקים אותם עם גורמי צד ג ‘. אם אתה רוצה מידה טובה יותר של אבטחה, ישנם שפע של שירותי VPN מובחרים בחוץ עם תמחור טוב יותר. היינו מסתכלים במקום אחר.

מחשבות אחרונות אודות VPNhub

בסך הכל VPNhub מושך הרבה תשומת לב. תוך 2-3 שעות מספר ההורדות קפץ מ -5,000 ליותר מ 50,000. אתה כבר יכול להגיד שהאחד הזה יגדל. כולנו צריכים להגן על עצמנו בכל פעם שאנחנו משתמשים ב- WiFi. עם זאת, שירותי VPN בחינם אינם האפשרות הטובה ביותר עבורך להגן על פרטיותך. עם זאת, הם יעזרו לכם לעקוף כמה מגבלות בסיסיות וזה מתפקד בצורה די טובה. השאלה היא האם הם יפרסו את סוגי הפיצ’רים שאנו מצפים לראות משירות במחיר נמוך יותר? רק זכרו שתוכלו להתחבר לשרת 1 שנמצא בארצות הברית רק אם אתם מתכננים להשתמש בגרסה החינמית, ותוכלו להשתמש רק בשלושה מכשירים בתוכנית הפרימיום. אולי תרצה גם תסתכל על שלנו עשרת ה- VPN המובילים לשם השוואה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map