זו הסקירה שלי על VPNSecure.me שממותג כ- VPN.S Secure Networks שהחל במרחב האבטחה בשנת 2011. הם נמצאים בקווינסלנד, אוסטרליה. מטרתם היא לספק למשתמשים אינטרנט פתוח ומאובטח. לשם כך הם מציעים שירותי VPN, SSH ו- HTTP Proxy. שירותים אלה יסייעו בשמירה על פרטיותך, אנונימיותך ואבטחתך בזמן הגלישה באינטרנט. בנוסף, יש להם גם שירות DNS חכם שיאפשר לך לצפות בתוכן מכמה מערוצי המדיה הזורמים האהובים עליך על ידי הסרת חסימות גיאוגרפיות מעצבנות עליהם..

סקירת VPNSecure.me

תמחור והצעות מיוחדות

VPNSecure מספקת מספר שירותים הכוללים VPN, SSH (פרוקסי מוצפן), פרוקסי HTTP (ללא הצפנה – רק כתובת IP) ו- DNS חכם יותר. VPN יצפין את כל התעבורה ויעבור אותה דרך מנהרה מאובטחת. מצד שני, SSH תיצור מנהרה מאובטחת רק ליישומים שהגדרת לשימוש בה. לעתים קרובות זה נקרא “VPN של האיש המסכן”. פרוקסי HTTP רק פועל כמתווך בינך לבין האינטרנט כך שה- IP שלך מוסווה.

שירות VPNSecure

VPN.S מציע תוכניות רבות ושונות עבור השירותים שהם מספקים. ראשית, יש להם תוכנית OpenVPN בסיסית. תוכנית זו כוללת אפליקציות למכשירים ניידים, גישה לכל שרתי ה- VPN ב -41 מדינות ברחבי העולם, פרוטוקול OpenVPN, גישת פרוטוקול HTTP וגישה חכמה יותר של DNS. זה משווק באמצעות שלוש חבילות שונות לאורך זמן הכוללות חודש, 6 חודשים ו 12 חודשים. יש להם גם תוכנית OpenVPN בחינם למשך 30 יום שמגבילה את השימוש שלך ל -2 GB.

תמחור VPV Secure OpenVPN

כמו אחרים שסקרנו, VPNSecure מציעה הנחות חודשיות מוגדלות ב- OpenVPN שלהם ככל שהמונח גדל. כתוצאה מכך, אתה יכול לקבל חודש משירותם עבור $ 9.95 לחודש, 6 חודשים עבור $ 8.30 לחודש ו -12 חודשים מ- $ 7.50 בלבד לחודש. לכן, אם נרשמת לשנה, זה כמו להשיג שלושה חודשים מהשירות בחינם.  הם גם מציעים תוכנית הכוללת OpenVPN ו- PPTP שתוכלו להשיג תמורת 9.16 דולר בלבד לחודש. אם אתה זקוק לזה, יש להם גם תוכניות גרביים של OpenVPN ו- SSH עם כתובות IP ייעודיות בסביבות 10.00 $ לחודש..

להלן קבוצת משנה של תוכניות השירות האחרות שהם מציעים מלבד התוכנית הסטנדרטית שלהם. רק תוכנית PPTP היא תוכנית מוצפנת של VPN. פרוקסי HTTP הוא בסך הכל שינוי כתובת IP עבור היישומים שלך שהוגדרו להשתמש בה. DNS חכם יותר הוא השירות שמאפשר לך גישה לערוצי מדיה זורמים חסומים גיאוגרפיים. זהו גם שירות שאינו מוצפן.

VPNSecure שירותים אחרים

אתה יכול להשיג VPN רק באמצעות פרוטוקול PPTP במחיר של 7.95 $ לחודש או החל מ 5.83 $ לחודש לתקופה של שנים עשר חודשים. ניתן להשתמש בפרוקסי HTTP במחיר של 4.95 דולר לחודש או רק 4.16 דולר לחודש אם תירשם ל -12 חודשים. לבסוף, אתה יכול לצפות בערוצי המדיה הזורמים האהובים שלך במחיר של 4.95 דולר לחודש או רק 3.75 דולר אם תירשם ל 12 חודשי שירות. כפי שניתן לראות מהסקירה הקצרה הזו של כמה מהתמחור שלהם, VPNSecure מציעה מגוון רחב של תוכניות שירות.

כמו ברוב השירותים שאנו בודקים, כל התשלומים מתבצעים כתשלום בודד לכל אורך הטווח. VPN.S מקבלת את מרבית כרטיסי האשראי כולל ויזה, MasterCard, Discover ו- American Express. אתה יכול גם לשלם באמצעות PayPal. פעולה זו תאפשר לך להשתמש ב- PayPal לניהול תשלומי חשבונך. אפשרויות תשלום נוספות כוללות Perfect Money, Payza, CashU וביטקוין. תשלום באמצעות ביטקוין יאפשר לכם להישאר אנונימיים יותר.

החזרים מוצעים רק למי שאינו יכול להשתמש בשירות SecureVPN כלל. כנראה שמיצית את כל הדרכים באמצעות התמיכה שלהם ולא הצלחת לפתור את הבעיה. בנוסף, בטח לא השתמשת ברוחב הפס של יותר מ- 50 מגה בייט. מכיוון שדרישות ההחזר הללו מאוד ספציפיות, אני ממליץ לך לנצל את ניסיון הניסיון של יומיים לפני שתחליט להירשם לטווח ארוך יותר..

תקופת ניסיון ללא סיכון

VPNSecure מספקת חשבונות ניסיון עבור VPN הרגיל שלהם בשירותי OpenVPN, OpenVPN + PPTP. חשבונות אלה הם $ 2.00 עבור שני ימי שירות. הניסויים יאפשרו לך לגשת לשירות המלא בתשלום ללא מגבלות במהלך תקופת הניסיון. המשמעות היא שתהיה לך גישה מלאה לכל השרתים שלהם עם מעבר בלתי מוגבל ביניהם. אני ממליץ שאם תרצה לנצל אחד מאלו, נסה את ה- OpenVPN + PPTP, מכיוון שתוכל לבדוק את שירות ה- VPN שלהם באופן מלא. חשבון הניסיון יאפשר לכם לבדוק ולהעריך את השירות בו אתם מעוניינים לראות אם הוא מתאים לצרכים שלכם לפני שתירשמו לחשבון לטווח ארוך יותר. אם אתה משלם עבור חשבון הניסיון באמצעות PayPal, תצטרך לבטל את החשבון לפני שתקופת הניסיון תעבור אם תחליט שהשירות אינו בשבילך או שתחויב באופן אוטומטי בגין התוכנית החודשית החוזרת. אם משלמים בשיטות אחרות, הניסיון פשוט מסתיים לאחר תקופת הניסיון.

בנוסף לחשבון הניסיון של שירות ה- OpenVPN הרגיל שלהם, הם מציעים גם חשבון רוחב פס מוגבל בחינם בו תוכלו להשתמש כדי לבחון את השירות שלהם. עם זאת, אני חושב שחשבון זה מתאים יותר למשתמש VPN מדי פעם. ניתן לחדש אותו כל 31 יום ומוגבל לרוחב פס של 2 ג’יגה-בייט. זה לא מתחדש אוטומטית, כך שתצטרך לחדש אותו ידנית בכל חודש.

בקר ב- VPNSecure

מיקומי רשת ושרת

ל- VPNSecure רשת בגודל בינוני עם מעל 53 שרתים ב -41 מדינות. בסקירה זו נמצא כי יש להם שרתים באסיה, מרכז אמריקה, אירופה, אוקיאניה, דרום אמריקה וצפון אמריקה. זה נותן להם נוכחות בכל פינה בעולם כך שתוכלו לגשת לשירותם כמעט מכל מקום. כמו כן, מכיוון שיש להם מיקומים ברחבי העולם, סביר להניח שאתה יכול למצוא שרת קרוב אליך לגישה מהירה יותר ל- VPN לא משנה למיקומך הנוכחי. יש מגבלה אחת. שרת אוסטרליה 2 בסידני מוגבל לרוחב פס של 50 GB בחודש. לכל שאר השרתים גישה בלתי מוגבלת כולל שאר האוסטרלים.

מדינות שרתים פרוטוקולים מדיניות לוג
4153OpenVPN, PPTPאין יומני שימוש

רשימת המדינות והערים שיש להם שרתי VPN בהם כוללת את הדברים הבאים:

 • אפריקה
  • מצרים – קהיר; דרום אפריקה – קייפטאון;
 • אסיה
  • הונג קונג – Tsuen Wan; הודו – נוידה; ישראל – פתח תקווה; יפן – Komatsubara – טוקיו (2); רוסיה – מוסקבה; סינגפור – סינגפור; טייוואן – טאיצ’ונג; טורקיה – איסטנבול;
 • מרכז אמריקה
  • קוסטה ריקה – סאן חוזה; פנמה – לוס סנטוס;
 • אירופה
  • אוסטריה – ת’ורל; צ’כית – זלין; פינלנד – הלסינקי; צרפת – Roubaix; גרמניה – סטיל; איסלנד – רייקיאוויק; אירלנד – דבלין; האי מאן – דאגלס; איטליה – מרקו; לטביה – ריגה; ליטא – Siauliai; לוקסמבורג – שטיינסל; מולדובה – קישינאו; הולנד – אמסטרדם (2); פולין – Szczyrk; פורטוגל – ליסבון; רומניה – Chiajna; ספרד – ברצלונה; שבדיה – שטוקהולם; שוויץ – לוזאן; אוקראינה – אודסה; הממלכה המאוחדת – עמק – קנט (2);
 • אוקיאניה
  • אוסטרליה – בריסביין – סידני – מלבורן; ניו זילנד – אוקלנד;
 • צפון אמריקה
  • קנדה – מונטריאול; מקסיקו – העיר מקסיקו; ארצות הברית – Secaucus (2) – לוס אנג’לס (2) – דנוור (2)
 • דרום אמריקה
  • ברזיל – סאו חוזה דו ריו פרטו; צ’ילה – סנטיאגו;

אם תרשמו רק לשירות ה- DNS החכם שלהם, תהיה לכם גישה לשרתים במדינות הבאות לשירותי מדיה זורמת:

 • אוסטרליה, אוסטריה, צ’כיה, מצרים, פינלנד, צרפת, גרמניה, הונג קונג, איסלנד, אירלנד, האי מאן, איטליה, יפן 3, לוקסמבורג, הולנד, ניו זילנד, פנמה, פורטוגל, סינגפור, ספרד, שוודיה, שוויץ, אוקראינה, בריטניה וארצות הברית.

פרטיות ואבטחה

ל- VPNSecure יש אין יומן מדיניות פרטיות. הם אומרים “המדיניות שלנו: אין VPN יומן לא עכשיו, לא אף פעם ..” עמדתם על פרטיותך האישית מסוכמת על ידי הקטע הבא מתוך מדיניות פרטיות.

המדיניות של VPNSecure Pty Ltd היא לכבד את פרטיות חבריה. VPNSecure Pty Ltd לא תעקוב אחרך או על השימוש שלך בשירות, לרבות תוכנו, ללא אישורך מראש אלא אם כן יש ל- VPNSecure Pty Ltd סיבה להאמין כי פעולה כזו הכרחית כדי: (1) לעמוד בדרישות החוקיות או לעמוד בהליך משפטי; (2) להגן ולהגן על הזכויות או הרכוש של VPNSecure Pty Ltd (3) לאכוף את ההסכם; או (4) להגן על האינטרסים של חבריה האחרים.

באשר לאבטחת מידע האינטרנט והרגלי הגלישה שלך, ל- VPN.S יש גם כיסוי זה. הם מציעים רק פרוטוקולים זוגיים כולל OpenVPN ו- PPTP כדי להצפין את כל התעבורה המקוונת שלך ולמנוע את כל העסקאות המקוונות שלך מעיניים סקרניות. השירות הסטנדרטי שלהם עושה שימוש בפרוטוקול OpenVPN ב- OpenSSL שנתוניו מוגנים באמצעות הצפנת DES-CBC של 128 סיביות עם 2048 סיביות המשמשים למקשים וערוצי בקרה בחיבור. שירות ה- SSH שלהם משתמש בפרוטוקול OpenVPN TCP בעל חוזק הצפנה דומה. זה מספק למשתמשים שלהם ביטחון, כמו גם פרטיות תוך כדי שימוש בשירות שלהם. פרוטוקול PPTP משתמש בהצפנה של 128 סיביות ומשמש בעיקר במקרים בהם לא ניתן להשתמש ב- OpenVPN או לצורך הזרמת מדיה שבה המהירות מעוררת חשש גדול יותר מאשר אבטחה.

בקר ב- VPNSecure

בדיקות ידניות

שום סקירה לא תושלם ללא בדיקות. ברצוני להתחיל לומר ש- VPNSecure הצליח היטב במבחן המהירות שלנו. יש להם תוכנה בהתאמה אישית עבור משתמשי Windows, Mac ו- Linux. יש להם גם אפליקציות מותאמות אישית למכשירים ניידים כמו iOS (iPhone, iPad) ואנדרואיד. זה מקל על כמעט כל אחד להשתמש בשירות שלהם ללא קשר למערכת ההפעלה שלו. אתה יכול להוריד את התוכנה עבור Windows ו- Mac ישירות מאתר האינטרנט שלהם על ידי גישה לאתר שלהם עומס עמוד. רחף עם העכבר על התמיכה בתפריט הראשי של האתר ולחץ על כפתור ההורדה שמופיע כמוצג להלן.

הורדת VPNSecure

דף זה מכיל קישורים אל חלונות, אפל – מק, לינוקס, ו אנדרואיד / iOS בתחתית הדף. לחיצה על אחת מאלו תשנה את האפשרויות המוצגות מעל הקישורים. בחירה באחת מהאפשרויות הללו תתחיל בתהליך ההורדה של אותה תוכנה. זה מוצג באיור שלהלן כאשר מערכת ההפעלה Windows נבחרה.

תוכנת חלונות VPNSecure

מתחבר מ- Windows

כפי שאתה יכול לראות בתמונה לעיל, ל- VPNSecure מגוון תוכנות בהתאמה אישית עבור Windows הכוללות לקוח OpenVPN, א DNS חכם יותר לקוח, א פרוקסי SSH Socks5 לקוח, ו פרוקסי HTTP של Chrome סיומת. לחיצה על לקוח OpenVPN בתמונה לעיל יוריד את הלקוח למחשב שלך ואז תוכל להפעיל ולהתקין אותו. לאחר התקנתם תוכלו להתחבר ולהתנתק לכל שרת ברשת VPNSecure באמצעות מספר לחיצות פשוטות. ממשק המשתמש של ה- VPN של Windows שלהם נקי למראה עם מעט הגדרות וידידותי למשתמש מאוד. זה יכול להיות מותאם גם על ידי משתמשים מנוסים יותר.

VPNSecure לקוח Windows

כשאתה מתקין את הלקוח לראשונה או אם אתה מתנתק תראה מסך כניסה דומה למסך המסך הראשון שלמעלה. ברגע שאתה מזין את שם משתמש ו סיסמה לחשבונך ולחץ להתחבר, תועבר למסך החיבור כמוצג בתמונה השנייה. לחיצה על מוט אופקי משולש סמל בצד שמאל למעלה של מסך זה יציג את תפריט ההזזה כדי להעביר במהירות מסכים כמוצג בתמונה השלישית. לחיצה חיבור בתפריט זה יחזיר את מסך החיבור (התמונה השנייה למעלה). החיבור לשרת הוא פשוט כמו לחיצה על השרת שבחרת ובחירה התחבר מהקופץ. התמונה האחרונה מציגה חיבור לשרת בבריטניה. לניתוק שרת פשוט חזור על התהליך ובחר נתק אפשרות. מסך החיבור מאפשר לך לדעת במעט מבט מה המצב והמיקום של החיבור שלך.

כפי שאתה יכול לראות, קל מאוד להחליף שרתים עם תוכנת Windows VPNSecure. לחיצה על הגדרות בתפריט ההזזה שלמעלה יפתח את מסך ההגדרות עם תיבות סימון וכפתורים להלן:

 • הפעלת הגנת דליפות DNS – לתקן דליפות DNS כדי לשמור על האנונימיות שלך אם יישום לא יתנהג.
 • שמור את שם המשתמש והסיסמה – מאפשר כניסה אוטומטית בעת הפעלת לקוח VPNSecure.
 • פתוח בעת ההפעלה – הפעל את לקוח VPN.S כאשר המחשב שלך מופעל
 • השבת את האינטרנט בזמן ניתוק – הרוג מתג כדי להגן ולאבטח את השימוש באינטרנט שלך. פעולה זו מושבתת כאשר הלקוח נסגר.
 • נקה רשימת שרת אחרונה – לחץ כדי לנקות את רשימת השרתים שהיו בשימוש בעבר.
 • תיקון דרך 8 של חלונות – כדי לפתור בעיות של Windows 8 יש לפעמים עם השירות ב- OpenVPN.

בנוסף להגדרות אלה, יש להם כמה הגדרות תצורה וניתוב שמשתמשים טכניים נוספים יכולים לנצל. לחיצה בונד מאובטח יאפשר לך לקשור יישומים בודדים לחיבור VPN כך שהם לא יוכלו לגשת לאינטרנט מבלי להיות מחוברים ל- VPN. זה בגרסת בטא כרגע, לכן הקפד לבדוק את זה עם היישום שלך כדי לוודא שהוא תואם את זה. לחיצה תמיכה יאפשר לך ליצור כרטיס לבעיה ובאפשרותך לשלוח איתו פרטי יומן. לחיצה על יציאה תצא מהלקוח VPN ותחזיר אותך למסך הכניסה. ל- VPNSecure יש גם מדריכי התקנה ידניים לחיבורי PPTP.

בקר ב- VPNSecure

התחבר לקוח המק

לקוח VPNSecure עבור Mac OS X דומה מאוד לתוכנת Windows שלו זה מקל על מי שעשוי להשתמש במערכת הפעלה אחרת להתחבר לשירות VPN. אתה יכול להוריד את הגרסה האחרונה של לקוח ה- Mac ישירות מאתר VPN.S כפי שעשית עם תוכנת Windows. ללקוח ה- Mac יש ממשק משתמש ממשק משתמש דומה לדודנו של Windows. זה נקי, יש לו רק כמה הגדרות בסיסיות, והוא קל באותה מידה לשימוש. משתמשי מקינטוש מעריכים את הפשטות שלהם ואת היכולת להחליף שרתים רק עם כמה לחיצות. תוכנת ה- Mac משתמשת בפרוטוקול OpenVPN לחיבורים. ל- VPNSecure יש גם מדריכים ידניים להגדרת PPTP ב- Mac OS X עבור מי שצריך.

התחבר מ- iPhone או iPad

ל- VPNSecure יש גם אפליקציה לאייפון, אייפד ו- iTouch. האפליקציה דורשת iOS 4.3 ואילך והיא מותאמת במיוחד לאייפון 5. משתמשי Apple iOS שמשתמשים גם במערכת הפעלה שולחן עבודה כדי להתחבר לשירות יעריכו כי האפליקציה נראית כמו אותה תחושה כמו לקוחות שולחן העבודה שלהם. לאפליקציה יש ממשק GUI דומה ללקוחות Windows ו- Mac ללא הרבה תכונות. יש לו אפשרויות נוספות הקשורות לחשבון.

אפליקציית iOS של VPNSecure

התמונות למעלה מציגות את אפליקציית iOS בפעולה באייפון. צילום המסך משמאל מציג את מסך חיבור האפליקציה ממש לאחר הכניסה. הוא מכיל אותה GUI נקי. חיבור או ניתוק לשרתי VPN כרוכים רק בכמה ברזים. התמונה משמאל למעלה מציגה את מסך החיבור הבסיסי בכניסה. התמונה המרכזית מציגה את תפריט המסך הזזה באמצעות הקשה על מוט אופקי משולש בפינה השמאלית העליונה של התמונה. התמונה האחרונה מציגה את האפליקציה המחוברת לשרת VPN בסינגפור. לתפריט ההזזה יש תוספת חשבון הכרטיסייה לא נמצאה בלקוח שולחן העבודה. הכרטיסיות האחרות דומות למקבילותיהן לשולחן העבודה. ל- VpNSecure יש גם מדריך ידני להגדרת תצורת פרוטוקול PPTP למכשירי iOS.

בקר ב- VPNSecure

התחבר למכשירי אנדרואיד

בדומה לאפליקציית Windows ו- Mac, סקירה שלי גילתה כי האפליקציה של VPNSecure לאנדרואיד משתמשת גם בפרוטוקול OpenVPN כדי להתחבר לשרתים. הוא תומך באנדרואיד 4.0 ומעלה. אפליקציה זו יכולה לעזור לשמור על חיבורי ה- Wi-Fi שלך מאובטחים יותר על ידי הצפנת כל תנועת האינטרנט שלך ב- Android והעברת הכל דרך מנהרה מאובטחת.

אפליקציית אנדרואיד VPNSecure

הנתון לעיל מציג כמה תמונות מסך של האפליקציה בפעולה. הראשון מתאר את מסך הכניסה. ברגע שאתה מזין את שם משתמש, סיסמה ולחץ על להתחבר כפתור, מוצג מסך החיבור שמוצג מעל למרכז. המסך האחרון מציג את היישום המחובר לשרת OpenVPN UDP בפורטוגל. בדומה לאפליקציית iOS, כל מה שצריך כדי לבחור או לשנות שרתים זה כמה ברזים פשוטים. יש לו גם תפריט הזזה אליו ניתן לגשת על ידי הקשה על מוט אופקי משולש בפינה השמאלית העליונה של התמונה כדי להגדיר את אפשרויות היישום.

בקר ב- VPNSecure

מבחן מהירות VPNSecure

VPNSecure עשה די טוב במבחן המהירות שלנו. המהירות של השרת שלהם בוושינגטון היה טוב. עליכם להיות מרוצים מהמהירות של הרשת שלהם בהתבסס על הבדיקות שלנו. מבחן זה נערך באמצעות לקוח Windows שלהם עם פרוטוקול OpenVPN UDP.

בדיקת מהירות של Windows VPN Secure

כפי שאתה יכול לראות היה הפרש של מהירות בערך 29% בין החיבור ישירות לספק שירותי האינטרנט שלי לבין החיבור לשרת בוושינגטון הבירה. כצפוי היה הפסד כלשהו במהירות החיבור, אך לצורך האבטחה הנוספת שמספקת הצפנת נתונים וחיבור זה שווה את אובדן המהירות. עם המהירות של כמעט 25 Mbps, השירות עדיין מהיר מספיק לכל צרכי האינטרנט שלך. לא תהיה לך שום בעיה להשתמש בשירות שלהם כדי לאבטח את העסקאות שלך או להזרים מדיה מהספק האהוב עליך.

סקירת VPNSecure: מסקנה

VPNSecure נמצאת במרחב הפרטיות מאז 2011. יש להם רשת שמונה מעל 53 שרתים המשתרעים על 41 מדינות שונות. יש להם מדיניות ללא יומן, אך נראה שהם מציעים במדיניות הפרטיות שלהם שהם יכולים להיכנס אם יש להם פרובוקציה מספקת. יש להם תוכנה בהתאמה אישית עבור Windows, Mac, Linux, iOS ו- Android המאפשרת למשתמשים להשתמש בשירות ה- VPN שלהם. יש להם תמיכה בפרוטוקולי OpenVPN ו- PPTP. יש להם גם שירות DNS חכם הכלול בחינם בתוכניות ה- VPN בתשלום שלהם.

מה שהכי אהבתי בשירות:

 • תוכנה מותאמת אישית קלה לשימוש עבור Windows, Mac OS X ו- Linux
 • אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד
 • תוכנה בהתאמה אישית עבור הפרוטוקול המאובטח ביותר OpenVPN עם תמיכה אופציונלית ל- PPTP אם יש לך התקן שאינו תומך OpenVPN
 • TCP ייעדו שרתים כדי להקל על העקיפה של חומות אש
 • תמחור מוזל לתוכניות לטווח שלהם
 • אפשרויות תשלום אנונימיות יותר כמו ביטקוין

רעיונות לשיפור השירות:

 • הבהיר חלק מהשפה במדיניות הפרטיות שלהם לגבי מה שעלול לגרום להם לאיסוף מידע
 • איחוד תוכניות ומזער את מספר התוכניות המוצעות
 • שלב PPTP או פרוטוקולים אחרים בתוכנה המותאמת אישית שלהם
 • הוסף ערוצים נתמכים נוספים לשירות ה- DNS החכם שלהם

הסקירה שלי על שירות VPN.S מצאה אתר שקל לניווט בו. ממשק המשתמש של התוכנה המותאם אישית היה מאוד ידידותי למשתמש מכיוון שהיה תמציתי וקל לשימוש עם הגדרות מינימליות. הם מקלים על בחירה, חיבור או חיבור מחדש לשרתי ה- VPN שלהם בלחיצה או שתיים, לא משנה באיזה מערכת הפעלה או התקן תבחרו להשתמש. נצל את הניסיון של היומיים שלהם ובדוק מה אתה חושב בעצמך.

בקר ב- VPNSecure

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me