تصویر به اشتراک گذاری تلفن همراهما نیز مانند پیشرفت طبیعی فناوری ، اخیراً شاهد افزایش برنامه های داده های نامحدود بی سیم هستیم. اگر قبلاً آنها را قیمت گذاری کرده اید ، می دانید که این نقشه ها می توانند بسیار گران باشند. در مقایسه با برنامه های اندازه گیری ، تفاوت کاملاً در قیمت وجود دارد. اگر یکی از این برنامه ها را دارید ، احساس می کنیم باید بتوانید آن داده ها را با دوستان یا خانواده به اشتراک بگذارید. تا زمانی که از طریق اتصال داده ها به اشتراک بگذارید ، دیگر نیازی به برنامه های نامحدود ندارید. این فرایند به دیگران امکان می دهد تا از برنامه داده نامحدود شما در خانه یا محل کار استفاده کنند.

اتصال به داده چیست?

اتصال به اینترنت راهی برای به اشتراک گذاشتن یک برنامه داده بی سیم فراتر از دستگاهی است که به آن وصل شده است. چیز جدیدی نیست اما تا همین اواخر بسیار رایج نبود. هنگامی که نقشه های داده به یک ساختار نامحدود رفتند ، این نوع استفاده از داده ها تقریباً افزایش یافت. واقعیت این است که ، برنامه های بدون تحرک واقعاً متقابل نیستند. پس از یک نقطه مشخص (بسته به حامل) ، داده های شما کند می شوند. این ممکن است با 10 گیگابایت رخ دهد یا قبل از کندتر شدن آن به 22 گیگابایت برسد. مدیرعامل T-Mobile به طور علنی بیرون آمد و با عصبانیت از پیوند دادن شکایت کرد.

چرا می خواهید داده های خود را به اشتراک بگذارید?

ما سناریوهایی را در اختیار شما قرار می دهیم که اتصال به داده ها مفید باشد. اگر در خانه هستید و به WiFi دسترسی ندارید ، این روش می تواند به شما این امکان را بدهد که طبق اینترنت به طور معمول از اینترنت لذت ببرید. هیچ محدودیتی در تعداد دستگاههایی که می توانید در این حالت استفاده کنید وجود ندارد. دیگر لازم نیست نگران بودن در یک منطقه روستایی یا محله ای باشید که فقط خارج از سرویس اینترنت شما باشد.

گرچه موارد بیشتری وجود دارد ، سناریوی دوم وجود دارد که می توانیم ارائه دهیم. اگر به تعطیلات بروید ، دو راه برای اتصال داده به شما سودمند است. راه اول در وسیله نقلیه است. از آنجا که بسیاری از دستگاه های الکترونیکی اکنون به اینترنت وصل می شوند ، اگر در حال حرکت باشید استفاده از آنها می تواند مشکل باشد. اکثر اتومبیل ها فای موبایل ندارند ، بنابراین می تواند مشکل ساز شود. راه دوم در هتل است. این روزها بسیاری از هتل ها از استفاده از WiFi هزینه می کنند. این که آیا شما باید کاری را برای کار انجام دهید یا یک بازی انجام دهید ، ممکن است مجبور شوید هزینه بیشتری را برای این توانایی بپردازید. علاوه بر این ، WiFi در هتل ممکن است برای نیازهای شما خیلی آهسته باشد. این دو سناریو هستند که می توانند از اتصال داده استفاده کنند ، اما ممکن است شما بتوانید به فکر بیشتر باشید.

چگونه از Tethering Data استفاده می کنید?

این روش جدید نیست ، با این حال ، اخیراً تقریباً محبوب تر شده است. برای این کار چند روش وجود دارد. روش اول قدیمی ترین روشی است که می توانید استفاده کنید. این شامل روشن کردن کانون WiFi تلفن شما است. محدودیت مشخصی دارد و به سرعت باتری می خورد. همچنین اگر به طور مداوم این کار را انجام دهد می تواند عمر باتری شما را به طور دائم کوتاه کند.

مدت ها گفته شده است که ضرورت مادر اختراع است. اکنون تعداد کمی مسیریاب در بازار وجود دارد که به شما امکان می دهد تلفن خود را از طریق کابل USB به آنها وصل کنید. در مقایسه با روش اول ، دو مورد خوب در مورد این روش وجود دارد. از آنجا که به یک کابل USB متصل است ، تلفن شما در طول فرایند شارژ می شود. این امر همچنین به روتر اجازه می دهد تا بیشتر کارها را انجام دهد.

اگر یکی از این روترهای جدید را ندارید ، روش دیگری وجود دارد. آنچه در این حالت انجام می دهید این است که تلفن خود را با یک کابل USB به رایانه خود وصل کنید و سپس اتصال خود را با یک کابل اترنت به روتر به اشتراک بگذارید. گرچه این یکی دشوار به نظر می رسد ، اما در واقع بسیار خوب کار می کند و تقریباً توسط همه روتر ها قابل استفاده است.

از آنجا که اتصال به زمین ممکن است باعث شود پرتاب داده با استفاده از هر دو روش ، ما پیشنهاد می کنیم از یک VPN برای پیدا کردن این محدودیت ها به این ترتیب ، نباید مشکلی با محدودیت اطلاعات خود داشته باشید.

چرا استفاده از روتر از کانون تلفن بهتر است?

همانطور که اشاره کردیم ، روش hotspot hotspot دارای افت هایی است. به همین دلیل ما در حال حاضر بیش از مزایای استفاده از روتر در جای خود خواهیم بود.

 • محدوده گسترده – با استفاده از روش hotspot hotspot ، شما اساساً به همان اتاق محدود می شوید (با فرض اینکه اتاق بزرگ نباشد). در مقایسه ، روش روتر به شما امکان می دهد کل خانه را پوشش دهید. چه در خانه باشید و چه در اجاره تعطیلات کوتاه مدت ، تحت پوشش شما قرار گرفته اید.
 • باتری تلفن / طول عمر – تلفن های این روزها ارزان نیستند. استفاده مداوم از کانون وای فای ، نه تنها باتری شما را به سرعت کاهش می دهد ، بلکه گرمای اضافی که به طور مداوم تولید می شود ، می تواند به بلند مدت گوشی و باتری آسیب برساند..
 • کلاه اطلاعات Hotspot – با استفاده از کانون وایرلس بی سیم ، ممکن است سریعاً به مسئله درپوش داده بپردازید. با این حال ، استفاده از روش سوم ما به علاوه یکی از برنامه های شخص ثالث رایگان مانند PdaNet می تواند به پنهان کردن فعالیت کمک کند. Verizon به هیچ وجه اجازه پیوند زدن را نمی دهد ، مگر اینکه شما ریشه داشته باشید و دیگران احتمالاً این نوع محدودیت ها را دارند ، بنابراین می توانید ببینید که چگونه می تواند مسئله ای شود.
 • انعطاف پذیری – اگر از ویژگی hotspot بی سیم تلفن خود استفاده می کنید ، هیچ عملی روی هیچ یک از تنظیمات مسیریابی ندارید. با استفاده از روتر در جای خود ، می توانید به گزینه هایی مانند تنظیمات DNS سفارشی ، محافظت از VPN و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. شما حتی می توانید انواع مختلفی از سرورها را به طور عادی اجرا کنید.

بنابراین می بینید ، دلایل زیادی وجود دارد که استفاده از روتر از کانون بی سیم داخلی داخلی بهتر است.

آیا روتر من به طور منظم اجازه اتصال به داده را از طریق USB می دهد?

روتر Asus AC-5300شاید. اگر از Asus با ASUSWRT یا روتر با OpenWRT و DD-WRT استفاده می کنید. از بین تمام موارد ارائه شده ، شما می توانید بین 80 تا 300 دلار برای ایسوس بپردازید. سیستم عامل روتر اجرا شده توسط Asus (ASUSWRT) به شما امکان اتصال اتصال 3G یا 4G شما را می دهد ، تا زمانی که از یک تلفن Android استفاده می کنید. حتی اگر برنامه نامحدود شما از پیوند پشتیبانی نمی کند ، روش هایی برای عملی کردن آن وجود دارد. اگر از اینورتر برق استفاده می کنید ، حتی ممکن است بتوانید از روتر در یک وسیله نقلیه متحرک استفاده کنید. در اینجا مراحل مختصر شما با استفاده از این روش آورده شده است.

 1. به کنترل پنل ASUSWRT دسترسی پیدا کنید.
 2. به “تنظیمات برنامه USB” بروید و داده های 3G / 4G را انتخاب کنید.
 3. تلفن خود را با استفاده از کابل USB وصل کنید.
 4. در زیر WAN Index ، WAN Type را به USB تغییر دهید.
 5. حالت USB را فعال کنید و تلفن Android را به عنوان دستگاه USB انتخاب کنید.
 6. اتصال تلفن را فعال کنید. بسته به تلفن ، این ممکن است در نقاط مختلف باشد ، اما ما توانستیم آن را روی گوشی قرار دهیم سامسونگ گلکسی در زیر تنظیمات > اتصالات > کانون و اتصال تلفن همراه. باید مشابه سایر دستگاه های Android باشد.

درباره آخرین روش چیست?

PdaNetباز هم ، آخرین روش تقریباً با هر روتر کار خواهد کرد. تا زمانی که کامپیوتر داشته باشید ، به راحتی می توانید از این گزینه استفاده کنید. اگر برنامه بی سیم شما شامل اتصال رسمی نشده باشد ، به یکی از برنامه هایی که قبلاً از آن صحبت کرده ایم ، نیاز دارید. همانطور که ممکن است فکر کنید ، اگر می خواهید از محدودیت سرعت جلوگیری کنید ، بهتر است نسخه برتر را دریافت کنید PdaNet+ برای حدود 8 دلار در اینجا نسخه کوتاه مراحل برای این مورد آمده است.

 1. رایانه خود را با یک کابل اترنت به روتر وصل کنید.
 2. جلسه اتصال USB را شروع کنید.
 3. تنظیمات آداپتور شبکه خود را باز کنید (از کنترل پنل).
 4. اتصال اترنت و اتصال به اینترنت خود را پیدا کرده و هر دو را برجسته کنید.
 5. اشتراک گذاری اتصال را با کلیک راست و انتخاب “اتصالات Bridge” تنظیم کنید. این ممکن است چند دقیقه طول بکشد. می دانید اگر اتصال جدیدی با عنوان “Bridge Network” نشان داده اید موفق شده اید..
 6. تأیید کنید اتصال شما با کلیک راست بر روی آداپتور tethert کار می کند. وضعیت را انتخاب کنید و مطمئن شوید اتصال IPv4 به اینترنت می گوید. برای آداپتور اترنت تکرار کنید.
 7. اتصال روتر را تست کنید. اگر بتوانید به اینترنت دسترسی پیدا کنید ، آماده هستید.

نظرات نهایی در مورد اشتراک گذاری داده های نامحدود 4G از طریق روتر شما

و اکنون شما بهترین روشها را برای به اشتراک گذاشتن برنامه داده نامحدود 4G خود از طریق روتر خود دارید. اگر در مکانی هستید که دسترسی به WiFi ندارند ، استفاده از این تکنیک ها می تواند ارزشمند باشد ، شما نمی خواهید هزینه آن را بپردازید ، یا فکر می کنید WiFi خیلی کند است. ما امیدواریم که شما یاد گرفته اید که به اشتراک گذاری داده های شما چقدر ساده است. از آنجا که بسیاری از مردم نمی دانند که این امکان پذیر است ، حتما این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آنها نیز به اشتراک بگذارند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me