راهنمای تنظیم دسترسی Android به اینترنت خصوصی

تنظیم برنامه Android Android خصوصیبرنامه Android Android Access را مستقیماً از Google Play یا از PIA بارگیری کنید. اگر از قبل در سایت PIA هستید ، به سادگی روی “پشتیبانی” در بالا و سپس “بارگیری و پشتیبانی مشتری” کلیک کنید. صفحه تنظیم مشتری همچنین دارای راهنماهای تنظیم دستی برای پیکربندی دستگاه های Android برای استفاده از خدمات خود با OpenVPN Connect ، L2TP / IPsec + PSK و PPTP است. پس از ورود به این صفحه ، روی دکمه “بارگیری” در کادر برنامه Android (در سمت چپ) کلیک کنید. این کار شما را به فروشگاه Google Play می برد و در آنجا می توانید برنامه را در دستگاه Android خود بارگیری و نصب کنید. برای تکمیل نصب باید خریدهای داخل برنامه را مجاز کنید. برنامه به Android 2.2 یا بالاتر نیاز دارد. تصاویر زیر این نصب را نشان می دهد.


دسترسی به اینترنت خصوصی نصب برنامه Android

پس از اتمام برنامه نصب ، دکمه سبز “OPEN” (در بالا نشان داده شده) را فشار دهید تا آن را راه اندازی کنید. این باعث می شود صفحه ورود به سیستم که در تصویر سمت چپ نشان داده شده است ، ظاهر شود. در این صفحه ، شما باید از “ایمیل” استقبال شده از طریق دسترسی به اینترنت خصوصی ، “نام کاربری” و “رمز عبور” را وارد کنید. در مرحله بعد “آدرس ایمیل خود” را در قسمت مربوطه وارد کرده و روی دکمه بزرگ “LOG IN” سبز کلیک کنید. متوجه خواهید شد قیمت گذاری روی تصویر 6.95 دلار در ماه یا 39.95 دلار در سال است. به یاد داشته باشید که از ما استفاده کنید تخفیف VPNFan تا حتی بیشتر صرفه جویی کنید.

دسترسی به اینترنت خصوصی ورود به سیستم عامل Android

این یک صفحه نمایش مانند صفحه نمایش داده شده در وسط بالا ایجاد می کند. این صفحه اصلی اتصال برای برنامه Android Android Private Access Access است. از این صفحه می توانید اسلایدر اتصال را به سمت راست بکشید تا به مکان انتخابی خود وصل شوید. اگر بر روی محاصره شده بزرگتر از علامت در سمت راست منطقه فعلی (خودکار) ضربه بزنید ، صفحه انتخاب مکان که آخرین تصویر در بالا است را نشان می دهد. همانطور که مشاهده می کنید ، Automatic دارای یک چک است و در یک جعبه سبز مشخص شده است. این بدان معنی است که محل اتصال شما انتخاب شده است. مکانها به ترتیب حروف الفبا هستند و می توانید از طریق لیست به بالا و پایین بروید تا موقعیت مکانی خود را پیدا کنید. همچنین توجه داشته باشید که زمانهای پینگ در زیر هر مکان نشان داده شده است تا به شما کمک کند سریعترین مکان را از مکان فعلی خود پیدا کنید.

حالا بگذارید بگوییم که می خواهید به ملبورن ، استرالیا وصل شوید ، فقط در آخرین صفحه بالا روی مکان AU ملبورن ضربه بزنید. با این کار موقعیت فعلی شما را در AU ، ملبورن تنظیم کرده و همانطور که در تصویر اول نشان داده شده است ، به صفحه اصلی اتصال باز می گردید. برای تکمیل اتصال خود به ملبورن ، نوار لغزنده وضعیت را به راست بکشید. از آنجا که این اولین اتصال شماست ، صفحه نمایش توجه را مانند تصویر دوم در زیر مشاهده خواهید کرد. برای ادامه روند اتصال ، باید به برنامه PIA VPN اعتماد کنید و سپس روی “OK” ضربه بزنید.

اولین اتصال به برنامه دسترسی Android به اینترنت شما

سپس شما تصویری مانند تصویر سوم را در بالا مشاهده خواهید کرد که نشان می دهد برنامه قبل از تکمیل اتصال ، گواهی سرور را تأیید می کند. صفحه آخر نشان می دهد که اکنون به ملبورن وصل شده اید. آدرس های IP نیز در این صفحه ها نشان داده می شوند اما برای این بررسی از بین رفته اند. پس از اتصال ، IP مجازی جدیدی را به عنوان نقاب شما ایجاد کرد. همچنین تمام ترافیک اینترنت شما اکنون به صورت رمزگذاری شده ایمن است. ما هنگامی که شما به یک سرور VPN وصل نیستید ، نحوه اتصال به یک مکان جدید را مشاهده کردیم. اکنون به ما نگاهی می اندازیم که چگونه مکان ها را با استفاده از برنامه Android دسترسی خصوصی به اینترنت تغییر می دهید. این روند در تصاویر زیر نشان داده شده است.

تغییر مکان با برنامه شخصی Android دسترسی به اینترنت خصوصیاولین تصویر بالا نشان می دهد که شما در حال حاضر به AU ملبورن متصل هستید. با ضربه زدن بر روی منطقه موقعیت مکانی فعلی خود ، مکانهایی را انتخاب خواهید کرد که قبلاً دیدید. بهره برداری در محل شهر نیویورک تمام موارد لازم برای تغییر از ملبورن به شهر نیویورک است. فقط یک شیر آب شما را از ملبورن جدا خواهد کرد و سپس همانطور که در تصاویر دوم و سوم در بالا نشان داده شده است شما را به شهر نیویورک متصل خواهید کرد. آخرین تصویر نشان می دهد که ارتباط جدید ما در واقع شهر نیویورک است زیرا در یک جعبه سبز با یک چک سبز بزرگ احاطه شده است.

“؟” آیکون در سمت راست بالای sceen اطلاعات کپی رایت را در مورد برنامه و مؤلفه های مورد استفاده خود ارائه می دهد. در صورت تمایل می توانید به این موضوع نگاه کنید. آخرین موردی که می خواهیم برای برنامه Android بررسی کنیم تنظیماتی است که با ضربه زدن روی نماد “چرخ دنده” در سمت راست بالای صفحه در زیر “؟” می توان به آنها دسترسی داشت. آیکون. اولین تنظیماتی که نمایش داده نمی شود اطلاعات مربوط به حساب و ورود به سیستم است که شما را از جلسه فعلی VPN خارج می کند. توجه داشته باشید اگر از سیستم خارج شوید ، باید مجدداً اعتبارنامه ورود خود را وارد کنید.

کشیدن صفحه به بالا تنظیمات اتصال را که در تصاویر زیر نشان داده شده است نشان می دهد.

تنظیمات اتصال برنامه برنامه Android دسترسی به اینترنت خصوصی

تنظیم اتصال برای برنامه Android PIA به شرح زیر است:

 • شبکه محلی را مسدود کنید – این امر باعث می شود دستگاه های دیگر در صورت حضور در شبکه (ارتباط با شبکه محلی) از برقراری ارتباط با دستگاه خود جلوگیری کنند..
 • از TCP استفاده کنید – آنها دو پروتکل هستند که با اتصال OpenVPN قابل استفاده هستند.
  • UDP – این پروتکل User Dataagram است که از اتصالات با تأخیر کم استفاده می شود و می تواند مقداری از دست دادن بسته ها را تحمل کند. این پروتکل پیش فرض OpenVPN برای برنامه خصوصی دسترسی به اینترنت اینترنت آندروید و بهترین گزینه برای اکثر کاربران است. لازم نیست که سفارش یا بسته را بررسی کنید بلکه می تواند در صورت تمایل چک را انجام دهد.
  • TCP – این پروتکل کنترل انتقال است و برای اتصالات با تأخیر زیاد و مواردی که قادر به تحمل هرگونه ضرر نیستند ، مناسب است. این کار با بررسی خطا در سفارش و از بین رفتن بسته و در صورت لزوم بسته ها را ارسال می کند. این امر باعث می شود که به دلیل اضافی اضافی که در بررسی خطا و ارسال مجدد بسته ها به ترتیب مناسب وجود دارد ، کندتر عمل کند.
 • بندر از راه دور – این به شما امکان می دهد تا درگاه راه دور را برای داده تونل از طریق همانطور که در تصویر میانی بالا نشان داده شده است انتخاب کنید.
  • خودکار – این بهترین پورت را برای شما انتخاب می کند.
  • پورت 1194 – این درگاه استاندارد OpenVPN است.
  • بندر 8080 – این درگاه جایگزین پورت 80 برای خدمات وب HTTP است. معمولاً برای پورت پروکسی استفاده می شود.
  • پورت 9201 – این درگاهی است که برای خدمات WAP (پروتکل کاربرد بی سیم) در دستگاه های تلفن همراه استفاده می شود.
  • پورت 53 – این درگاهی است که توسط DNS برای درخواست ها استفاده شده است.
 • بندر محلی – این به شما امکان می دهد تا یک درگاه محلی تنظیم کنید تا داده هایی را ارسال کند که از طریق آن به پورت راه دور هدایت می شوید.
 • سوئیچ کشتن اینترنت – پس از تنظیم ، در صورت از بین رفتن اتصال VPN ، تمام ترافیک اینترنت از دستگاه از بین می رود.
  • پس از برقراری مجدد اتصال ، ترافیک اینترنت بازیابی می شود.
  • غیرفعال کردن سوئیچ kill یا خارج کردن مشتری VPN نیز عملکرد عادی اینترنت را بازیابی می کند.
 • درخواست انتقال بندر – روشن کردن این امکان را به شما می دهد تا یک برنامه را تنظیم کرده و به کاربران از راه دور امکان اتصال به آن را بدهید. برای استفاده از راه دور باید نام دستگاه و شماره پورت را بدانید تا با موفقیت به آن وصل شوید.
  • حمل و نقل بندر فقط از طریق دروازه های زیر انجام می شود: CA Toronto، CA North York، هلند ، سوئد ، سوئیس ، فرانسه ، فرانسه ، آلمان ، روسیه ، رومانی و اسرائیل.
  • این کار را فقط درصورتی انجام دهید که خدمتی را که می خواهید دیگران از خارج به آن متصل شوند ، زیرا این باعث حفظ حریم خصوصی شما می شود.
 • از بسته های کوچک استفاده کنید – این داده ها را در بسته های کوچکتر انتقال می دهد که می تواند برخی از مشکلات شبکه را با برخی از فایروال یا تنظیمات برطرف کند.

در زیر تنظیمات اتصال تنظیمات رمزگذاری وجود دارد که در تصاویر زیر نشان داده شده است. اولین مورد از این رمزگذاری داده ها است که در تصویر اول نشان داده شده است. ضربه زدن روی ناحیه رمزگذاری داده ها صفحه ای مانند آنچه در تصویر دوم نشان داده شده است را ایجاد می کنید که می توانید سطح رمزگذاری مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تنظیمات رمزگذاری برنامه دسترسی Android به اینترنت خصوصی

رمزگذاری داده ها – این رمزگذاری است که پس از برقراری تونل ایمن اولیه بین رایانه شما و یک سرور خصوصی VPN دسترسی به اینترنت ، رمزگذاری و رمزگشایی کلیه ترافیک اینترنت شما انجام می شود. چهار انتخابی که می توانید انتخاب کنید به شرح زیر است:

 • AES-128 – استاندارد رمزگذاری پیشرفته (AES) پروتکل انتخاب شده موسسه ملی استاندارد و فناوری (NIST) و نمونه ای است که دولت ایالات متحده برای برخی از اسناد مخفی مورد استفاده قرار می دهد. این یکی از AES-128 CBC (Cipher Block Chaining) با کلید 128 بیتی استفاده می کند و بهترین عملکرد را برای بیشتر استفاده ها ارائه می دهد.
 • AES-256 – با استفاده از همان الگوریتم رمزگذاری همانطور که در بالا گفته شد. AES-256 CBC از یک کلید 256 بیتی استفاده می کند بنابراین امنیت و کندتر است. این استفاده می شود برای خرید برخی از اسناد عالی مخفی دولت ایالات متحده.
 • Blowfish – در این روش از Blowfish-128 CBC با کلید 128 بیتی به عنوان جایگزین AES استفاده می شود. این یک الگوریتم مطمئن است و یکی از دونده ترین رقابت های استاندارد NIST بود.
 • هیچ کدام – این داده های شما را رمزگذاری نمی کند و توصیه نمی شود زیرا فقط IP را پنهان می کند و بنابراین به این معنی است که VPN به عنوان یک پروکسی شبه مورد استفاده قرار می گیرد. شما ممکن است مستعد حملات غیرفعال شوید که اطلاعات شما توسط شخص ثالث و بدون اطلاع شما ثبت شود. این می تواند به غلبه بر محدودیت های جغرافیایی و سانسور کمک کند.

دومین مورد ، تأیید هویت داده است که در تصویر اول در زیر نشان داده شده است. ضربه زدن روی ناحیه رمزگذاری داده ها صفحه ای را مانند آنچه در تصویر دوم نشان داده شده است در زیر ایجاد می کنید که می توانید سطح امنیت را برای تأیید صحت داده ها انتخاب کنید.

دسترسی به اینترنت خصوصی تأیید اعتبار برنامه Android

 • تأیید هویت داده – این مربوط به الگوریتمی است که تمام اطلاعات شما را برای محافظت در برابر حملات فعال (حمله به جایی که یک نهاد بسته های پیام خود را اضافه یا حذف می کند) را تأیید می کند..
  • SHA1 – با استفاده از HMAC (کد تأیید پیام پیام کلید-هش) با یک کلید 160 بیتی.
  • SHA256 – با استفاده از HMAC با کلید 256 بیتی و در نتیجه کندتر است.
  • هیچ کدام – این شما را برای حملات فعال یا Man-in-the-Middle (MitM) از منابع خارجی که مهاجم پیام شما را متوقف می کند باز می کند و قبل از ارسال آن روی سرور VPN بدون اطلاع شما تغییر می دهد..

آخرین تنظیمات رمزگذاری ، دستگی نامیده می شود که در تصویر اول در زیر نشان داده شده است. بهره برداری در ناحیه دستگیره ، صفحه ای مانند آنچه در تصویر دوم نشان داده شده است را در زیر می بینید که می توانید نوع و سطح امنیتی را برای دست گرفتن انتخاب کنید..

تنظیمات دستیابی به برنامه شخصی Android دسترسی به اینترنت خصوصی

 • لرزش دست – این الگوریتمی است که اتصال اولیه ایمن را برقرار می کند و تأیید می کند که شما در حال صحبت با سرور PIA VPN هستید و نه یک مأمور تحمیل. از این رو دستگیره نام. دسترسی به اینترنت خصوصی برای این اتصال از Transport Secure Layer v1.2 (TSL 1.2) استفاده می کند و کلیه گواهینامه ها با استفاده از SHA512 امضا می شوند.
  • RSA-2048 – با استفاده از مبادله ای کلیدی 2048 بیتی Ephemeral Diffie-Hellman (DH) و گواهی RSA 2048bit برای تأیید.
  • RSA-3072 – با استفاده از همان الگوریتم فوق مانند 3072 بیت برای هر دو تبادل کلید و گواهی RSA.
  • RSA-4096 – با استفاده از همان الگوریتم فوق مانند 4096 بیت برای هر دو تبادل کلید و گواهی RSA.
  • ECC-256k1 – تبادل کلید کلید بیضوی Ephemeral Curve DH و الگوریتم امضای دیجیتال منحنی بیضوی (ECDSA) گواهی برای تأیید. منحنی secp256k1 (256bit) که منحنی است که بیت کوین برای معاملات خود استفاده می کند ، هم برای مبادله کلید و هم برای گواهی استفاده می شود.
  • ECC-256r1 – مانند بالا اما منحنی Prime256v1 (256 بیتی ، با نام secp256r1 نیز شناخته می شود) برای هر دو تبادل کلید و گواهی استفاده می شود.
  • ECC-521 – مانند بالا اما منحنی secp521r1 (521 بیت) هم برای تبادل کلید و هم برای گواهی استفاده می شود.

در زیر برخی از تنظیمات رمزنگاری نقطه پایانی به همراه پیشنهادات مفیدی برای استفاده یا عدم استفاده از آنها آورده شده است.

 • حداکثر محافظت – AES-256 / SHA256 / RSA-4096: این برای کسانی است که می خواهند حداکثر امنیت را برای داده های خود داشته باشند و از دست دادن سرعت اضافی هم مهم نیست..
 • پیش فرض توصیه شده برای محافظت – AES-128 / SHA1 / RSA-2048: این بهترین تعادل سرعت و محافظت را فراهم می کند و بهترین تنظیم برای اکثر کاربران است.
 • خطرناک – AES-128 / None / RSA-2048: این پیکربندی قابل قبول برای حملات فعال MitM است که هکر پیام را متوقف می کند و آن را قبل از ارسال به گیرنده اصلاح می کند..
 • بدون سرعت ایمنی – None / None / ECC-256k1: این حملات هر دو فعال و غیرفعال از طرف شخص ثالث (هکرها) قابل قبول است. همچنین ممکن است VPN نداشته باشید زیرا فقط IP شما مخفی است. که باعث می شود ارتباط مانند پروکسی عمل کند.

برنامه اندروید دسترسی به اینترنت خصوصی دارای یک رابط گرافیکی تمیز و استفاده از آن بسیار آسان است. به سادگی یک مکان را انتخاب کنید و نوار لغزنده وضعیت را در سمت راست برای اتصال به آن فشار دهید. تغییر مناطق حتی آسانتر است زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که صفحه مکان را باز کرده و روی یک مکان جدید ضربه بزنید. سپس برنامه به طور خودکار شما را از مکان قدیمی خود جدا می کند و سپس شما را به مکان جدید خود وصل می کند. تنظیمات پیش فرض مورد استفاده توسط Acsess Internet Private برای اکثر کاربران ایده آل است بنابراین هیچ دانش فنی برای استفاده از VPN آنها لازم نیست. با این حال ، آنها تنظیمات دستی برای اتصال و رمزگذاری را برای کسانی که از نظر فنی بیشتر هستند و کنترل بیشتری بر اتصال VPN خود ارائه می دهند ، ارائه می دهند. برنامه آنها برخی از ویژگی های پیشرفته VPN را برای کسانی که می دانند چگونه از آنها استفاده کنند پشتیبانی می کند. این شامل انواع درگاه از راه دور ، درگاه های محلی ، حمل و نقل پورت ، بسته های کوچک و حتی سوئیچ kill برای از بین بردن دسترسی اینترنت شما در صورت افت اتصال VPN است. به این موارد ، بهترین رمزگذاری در صنعت را شامل می شود ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که در کانون Wi-Fi محلی خود بی خطر هستید..

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map