فایروال چینیفایروال اینترنت چینی افسانه ای است. گرمی برم ، یک متخصص شناس استرالیایی ، آنقدر به اصطلاح بزرگ فایروال چین (مخفف GFW) در سال 1997 ابداع کرد. این یکی از محدودترین سیاست های اینترنت در جهان است. جهانی سازی این مسئله را برای دولت چین سخت نگه می دارد تا شهروندان خود را محکم نگه دارد. یکی از راه هایی که مردم برای محدود کردن آن محدودیت ها استفاده می کنند ، استفاده از VPN است. شرکت های چینی از VPN برای انجام مشاغل خارج از کشور استفاده می کنند ، بنابراین برای اقتصاد بسیار مهم هستند.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی3.33 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارPIA80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 4.87IPVanish76کادر انتخاب

به جای از دست دادن کنترل ، دولت تصمیم گرفته است که دوباره سرکوب کند. آنها از آوریل 2018 همه خدمات VPN غیر مجاز را مسدود کرده اند. متأسفانه ، آنها اجرای برجام را جدی می گیرند. چینی ها از هراس پول برای اجرای این قوانین نمی ترسند. اگر آنها شما را با استفاده از شبکه بین المللی بصورت خصوصی یا با استفاده از “کانال های غیرقانونی” یا خدمات مرتبط بدون مجوز ، جذب کنند ، شما را تا 15،000 یوان (2،178 دلار) جریمه می کنند. به گفته آن ، كسانی كه از آن سود می برند ، جریمه می شوند و سود آنها نیز به همین ترتیب دست می یابد.

خوشبختانه ، برخی از ارائه دهندگان مشهور VPN وجود دارند که به شما کمک می کنند تا از این ممنوعیت استفاده کنید. آنها چندین سال است که از سیستم خود استفاده می کنند تا نیازهای کاربران VPN در چین را برآورده سازند. ما در یک لحظه بیشتر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. به یاد داشته باشید ، شما در معرض خطر هستید که دولت شما را به دام می اندازد. ممکن است عواقب دیگری هم داشته باشد که ما آنها را ذکر نکردیم بنابراین مراقب باشید. بیایید در حال حاضر به بهترین گزینه ها نگاهی بیندازیم.

1. بهترین VPN برای بان بان: ExpressVPN

ExpressVPN

با ExpressVPN ، دسترسی سریع VPN و MediaStreamer به عنوان یک سرویس هوشمند DNS عمل می کنند تا دسترسی به محتوای سانسور شده را مسدود کنند. این سرویس به رمزگذاری اتصال شما کمک می کند و به شما کمک می کند تا فایروال بزرگ چین را بدست آورید.

کشورها مکانها سرورهای پروتوکلوها نرم افزار ماه 15 ماه Mo.Refund
941603،000OpenVPN، SSTP، L2TP، PPTPنرم افزار VPN12.95 دلار99.95 دلار30 روز

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید ، ExpressVPN یک شبکه VPN بسیار بزرگ را مدیریت می کند. شبکه ExpressVPN به صدها سرور در مکانهای کلیدی می پردازد تا به محافظت از حریم شخصی کاربران خود کمک کند. این مکان شامل مکانهایی مانند هنگ کنگ است (از آنجا که نزدیکترین منطقه است). شما می توانید از شبکه آنها برای محافظت از حریم خصوصی ، رفع انسداد سانسور و لذت بردن از مطالبی که عادت کرده اید استفاده کنید. هیچ تنظیمات خاصی که باید علاوه بر آن تنظیم کنید وجود ندارد.

برنامه ExpressVPN به شما امکان می دهد مکان سرور را به پایین شهر انتخاب کنید. از آنجایی که شما سعی در حل تحریم در چین دارید ، بهترین گزینه استفاده از سرور واقع در هنگ کنگ است. سرورهای آنجا احتمالاً بهترین سرعت را از سرزمین اصلی چین به شما ارائه می دهند. برای انتخاب یکی ، می خواهید برگه “همه” را انتخاب کنید ، آسیای اقیانوس آرام را باز کنید و سپس هنگ کنگ را باز کنید. همچنین می توانید بر روی زبانه “همه” کلیک کرده و کلمات “هنگ کنگ” را در کادر جستجو تایپ کنید. همانطور که می بینید ، ما یک سرور را در هنگ کنگ آزمایش کردیم و سرعت آن به 57.33 مگابیت بر ثانیه رسید.

تست سرعت ExpressVPN پکن

گرچه ExpressVPN از برخی سرورهای دیگر در لیست قیمت بالاتری دارد ، اما مطمئناً شما را در مورد ممنوعیت VPN می گیرند. وقتی این ویژگی را با سایر ویژگیهای ارائه شده و شبکه بزرگ آنها ترکیب کنید ، این سرویس از ارزش بالایی برخوردار است. فقط می توانید یک رایانه ، دستگاه دستی ، روتر و کنسول بازی (SmartDNS) را با یک حساب VPN منفرد وصل کنید. 6.67 دلار در ماه با ضمانت 30 روزه.

از ExpressVPN بازدید کنید

2. بهترین VPN برای بان بان: NordVPN

NordVPN

NordVPN در پاناما مستقر است که برخی از کاربران ترجیح می دهند از یک شرکت VPN که در واقع مقر آن در ایالات متحده است استفاده کنند. خواهید فهمید که NordVPN حضور پررنگی دارد زیرا دارای سرورهایی است که در سراسر جهان واقع شده اند. اعضا با قیمت بسیار مناسب به شبکه خود در سراسر جهان دسترسی کامل دارند.

کشورها مکانها سرورهای پروتوکلوها نرم افزارهای ماهانه سالانه سال گذشته
59703300OpenVPN ، PPTP ، L2TPپنجره ها11.95 دلار69،00 دلار30 روز

خواهید فهمید که NordVPN یکی از بهترین خدمات ترکیبی برای قیمت را دارد. البته هدف این است که به شما در یافتن محدودیت VPN در چین کمک کند. برای بهترین قیمت ها ، می خواهید در یک حساب طولانی تر مشترک شوید. همه کاربران دسترسی کامل به نرم افزار شبکه و نرم افزار خود دارند. می توانید با استفاده از سرویس دهنده VPN برای ویندوز یا مک متصل شوید. آنها همچنین دارای یک برنامه آسان برای استفاده موبایل برای دستگاه های Android و iOS (iPhone ، iPad) هستند.

NordVPN میزبان تعدادی سرور در هنگ کنگ است. ساده ترین راه برای انتخاب شماره سرور خاص ، انتخاب برگه “سرورها” در برنامه و سپس مرتب سازی نتایج به ترتیب حروف الفبا است. سپس می توانید به پایین حرکت کرده و هرکدام از سرورهای لیست شده را انتخاب کنید. می توانید درصد زمان بار و فاصله هر سرور را مشاهده کنید. ما سرور هنگ کنگ را آزمایش کردیم و عملکرد را معادل 34.51 مگابیت بر ثانیه دانستیم.

آزمون سرعت NordVPN شنژن

آیا می خواهید به خدمات جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا iPlayer بی بی سی از هر جای دنیا دسترسی داشته باشید؟ اگر چنین باشد NordVPN یک انتخاب عالی است. آنها تنها یك سرویس VPN هستند كه هنوز می توانند Netflix را مسدود كنند. می توانید VPN و سرویس SmartDNS نامحدود را از فقط ثبت نام کنید 2.99 دلار در ماه با ضمانت 30 روزه.

از NordVPN بازدید کنید

3. بهترین VPN برای بانوی بانکی: IPVanish

IPVanish

به دلیل ویژگی ترافیکی مزاحم IPVanish ، باید بتوانید از خدمات آنها برای کمک به ممنوعیت VPN استفاده کنید. برای به دست آوردن بهترین سرعت در کشور ، پیشنهاد می کنیم به یک سرور در هنگ کنگ متصل شوید (از آنجا که نزدیکترین شهر بزرگ به چین است). با انجام این کار ، متوجه خواهید شد که اتصالات موجود در شهر سریع است و برای کارهایی که می خواهید انجام دهید خوب است. این ویژگی IPVanish را به انتخاب خوبی در چین تبدیل کرده است.

کشورها مکانها سرورهای پروتوکلوها نرم افزار ماه Mon12 Mo.Refund
60891200OpenVPN، IKEv2، L2TP، PPTPنرم افزار VPN7.50 دلار58.49 دلار7 روز

همراه با تعدادی از سرورهای موجود در آسیا ، IPVanish میزبان سرورها در هر قاره ای غیر از قطب جنوب است. هنگامی که سرورهای آسیا را برای آزمایش سرعت خود انتخاب می کنیم ، شبکه به خوبی انجام می شود. مکانهای مختلف سرور را در کشورهایی در سراسر منطقه پیدا خواهید کرد. می توانید یک مکان خاص یا یک سرور جداگانه را انتخاب کنید.

IPVanish میزبان 19 سرور در هنگ کنگ (نزدیکترین سرور منطقه) است و می توانید اتصال به هر یک از آنها را انتخاب کنید. به طرز عجیبی ، آنها سرورهای موجود در هنگ کنگ را به دو روش مختلف فهرست می کنند. اگرچه می توانید با انتخاب چین و سپس هنگ کنگ ، آنها را پیدا کنید ، اگر Hong Kong را به عنوان کشور انتخاب کنید ، می توانید مجموعه متفاوتی نیز پیدا کنید. ما یک سرور IPVanish را در هنگ کنگ ، hkg-c18 تست کردیم و سرعت آن را 35.70 مگابیت بر ثانیه دانستیم..

آزمون سرعت IPVanish چنگدو

هنگامی که ارزش آن می آید ، IPVanish به سختی قابل شکست است. آنها دسترسی نامحدود به شبکه VPN و نرم افزارهای سفارشی خود را برای ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید ، آمازون فایرستریک و موارد دیگر با قیمت 7.50 دلار در ماه یا 58.49 دلار در سال ارائه می دهند. این درست است 4.87 دلار در ماه در برنامه سالانه اعضا تحت پوشش ضمانت برگشت 7 روزه پول قرار می گیرند.

از IPVanish بازدید کنید

4. بهترین VPN برای بان بان: VyprVPN

VyprVPN

تیم VyprVPN در خارج از آستین ، تگزاس مستقر است و سابقه طولانی درگیری برای حفظ حریم شخصی اینترنت کاربران دارد. آنها چندین سال در SXSW میزبان سالانه حریم شخصی بوده اند و حتی در واشنگتن دی سی نیز برای اصلاحات حریم شخصی در لابی مشغول به کار بوده اند. شما می توانید سرویس VPN را مطابق با مقادیر آنها بدانید.

کشورها مکانها سرورهای پروتوکلوها نرم افزارهای ماهانه سالانه سال گذشته
4757700OpenVPN ، PPTP ، L2TPپنجره ها$ 14.9974.99 دلار30 روز

بسته به اینکه حساب خود را انتخاب کنید ، با VyprVPN متوجه برخی ویژگی های اضافه شده خواهید شد. طرح VyprVPN Premium شامل 5 اتصال همزمان ، VyprVPN Cloud و پروتکل Chameleon است. ویژگی Cloud آنها به شما امکان می دهد تا سرور VPN خود را در ابر کنترل کنید در حالی که پروتکل Chameleon به شما کمک می کند تا ممنوعیت VPN چینی را بدست آورید..

مشتری VyprVPN به شما امکان انتخاب سرور خاص در هنگام اتصال به یکی از آنها در هنگ کنگ را نمی دهد. در عوض ، شما می خواهید مکان را به هنگ کنگ تغییر دهید. از آنجا. مشتری به طور خودکار شما را به بهترین سرور VPN در هنگ کنگ متصل می کند. از آنجا که شما می توانید پروتکل خاص را انتخاب کنید ، آنها پیشنهاد می کنند از پروتکل اختصاصی خود که آنها را Chameleon می نامند ، استفاده کنید. ما بعد از اتصال به سرور در هنگ کنگ توانستیم به سرعت بارگیری 19.68 Mbps برسیم.

تست سرعت VyprVPN ووهان

VyprVPN بسیار مهربان بوده است تا 25٪ تخفیف به بازدید کنندگان ما ارائه دهد. کوپن در بالای تخفیف های دوره عادی خود قرار می گیرد. شما می توانید VPN و VyprVPN Cloud نامحدود فقط با 12.95 دلار در ماه یا 60 دلار در سال لذت ببرید. حساب سالانه درست کار می کند 5.00 دلار در ماه. کاربران جدید تحت پوشش ضمانت 3 روزه برگشت پول هستند.

از VyprVPN بازدید کنید

و در اینجا بهترین گزینه ها برای کمک به شما در یافتن محدودیت VPN در چین وجود دارد. همه این گزینه ها باید برای اهداف شما کار کنند. فقط حتما هنگام استفاده از یکی در کشور به دلیل ممنوعیت VPN دقت کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me