نحوه بازی Clash of Clans & Clash Royale با یک VPN

Clash of Clans و Clash Royale دو تا از بزرگترین بازی های موبایل تا به امروز هستند. هر دو بازی در سراسر جهان توسط بیش از 100 میلیون نفر در دستگاه های Android و iOS انجام می شوند. با پایه بازیکنان بزرگ این بازی ها ، آنها در سراسر جهان شناخته شده اند. این امر باعث شده است که بسیاری از مدارس و اماکن محل کار فایروال هایی را ایجاد کنند که افراد را از دسترسی به بازیها منع کند. برای رفع مشکل ، من یک VPN را پیشنهاد می کنم. VPN به شما امکان می دهد آدرس IP خود را به یکی از مکان های ارائه شده سرور تغییر دهید. مکان IP جدید و اتصال رمزگذاری شده به شما کمک می کند تا در مورد هر محدودیت فایروال کار کنید. اگر به کشوری سفر می کنید که Clash of Clans یا Clash Royale مسدود شده باشد ، می توانید از VPN نیز استفاده کنید تا از محدودیت های منطقه ای خود عبور کنید.


طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخابکادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای پخش Clash of Clans & کلش رویال

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای بازی Clash of Clans یا Clash Royale. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از برنامه iOS آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد. این روند برای کاربران اندرویدی یکسان است.

اتصال اتصال ExpressVPN iOS

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از IPSec پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • یک مکان سرور را انتخاب کرده و روی اتصال ضربه بزنید. بعد از چند ثانیه ، مکان جدید خود را روی نقشه نمایش می دهید. همچنین یک پیام در گوشه سمت چپ بالای دستگاه iOS شما وجود دارد که به شما امکان می دهد VPN را درگیر کنید.
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً می توان گفت اکنون VPN خوب تجربه بازی آنلاین شما را بهبود می بخشد و دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

جنگ قبایل

جنگ قبایلClash of Clans از دو مرحله تشکیل شده است. مرحله اول دفاع است. شما باید با به روزرسانی و جمع آوری مواد ، پایه خود را بسازید. برای دفاع به طلا احتیاج خواهید داشت. طلا برای به روزرسانی تقریباً همه موارد مربوط به دفاع از پایه شما استفاده می شود. برای به دست آوردن اسلحه بیشتر باید شهربازی خود را به صورت استراتژیک ارتقا دهید. هنگامی که دیوار درست می کنید ، همراه با سلاح های مناسب قرار خواهید گرفت ، می توانید به راحتی حملات افراد دیگر را خنثی کنید.

مرحله دیگر حمله است. برای این کار به اکسیر احتیاج دارید. برای پیروزی مؤثر در درازمدت باید واحد و معجون دریافت کنید. همچنین باید واحدهای خود را به روز کنید تا آنها را قوی تر کنید. برای برنده شدن ، باید واحدهای خود را به طور استراتژیک انتخاب کنید و ببینید که چگونه بهترین حریف خود را از بین ببرید. در حمله می توانید وسایل اکسیر و طلای حریف خود را به سرقت برده باشید. به همین دلیل می خواهید مطمئن شوید که وسایل شما مانند شهربازی که ارزشمندترین مکان است به شدت از آن محافظت می شوند.

بخش دیگری از بازی که باید روی آن تمرکز کنید ، جنبه clan است. شما و گروهی از دوستان برای رقابت با سایر طایفه ها در رویدادها و مسابقات به رقابت می پردازید. برای اینکه در یک قبیله باشید به همراه امن تر بودن ، پاداش می گیرید.

Clash of Clans یک بازی موبایل عالی است. این یک بازی بسیار سرگرم کننده و استراتژیک است که باعث می شود سرمایه گذاری کنید. می توانید به تنهایی و یا با دوستان خود از طریق سیستم قبیله ای که در آن قرار گرفته است بازی کنید. این بازی است که من مطمئن هستم و دوستان شما از بازی لذت خواهند برد.

کلش رویال

کلش رویالClash Royale یک بازی نبرد در عرصه تاکتیکی است. شما در یکی از عرصه های بسیاری بازی خواهید کرد که با برنده شدن و کسب غنائم قفل آن را باز می کنید. غنائم با برنده شدن در مسابقات 2v2 و 1v1 معمولی بدست می آیند. با بازی شما طلا و سینه به دست می آورید. از طریق برنده شدن می توانید تاج بگیرید که برای باز کردن قفسه سینه تاج برتر استفاده می شود. همچنین می توانید با انجام quests و شرکت در برنامه هایی مانند چالش ها و مسابقات ، جوایز بیشتری کسب کنید.

در هر عرصه کارتهای مختلفی وجود دارد که می توان آنلاک کرد. سینه های کسب شده در این عرصه ها هم کارت و هم طلا دارند. کارت ها واحدهایی هستند که در نبردها استفاده می شوند. شما می توانید هشت نفر از آنها را برای نبرد داشته باشید. هر کارت متفاوت است و با نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارد. مقدار اکسیر موجود در کارت ها نشانگر هزینه واحد است. شما برای بازی در واحدها از اکسیر شما در طول بازی استفاده می کنید. کارت ها را می توان با استفاده از طلا ارتقا داد.

سه نوع وجود دارد: سربازان ، جادوها و ساختمانها. سربازها واحدهایی هستند که حرکت می کنند و ذهن خود را دارند. کارتهای جادویی جلوه های مختلفی از جمله رفع اشکال ، رفع اشکال و آسیب را دارند. ساختمانها یا باعث ایجاد سربازان می شوند یا به یگان های دشمن یا قلعه هایی در منطقه اثر خود حمله می کنند. برای برنده شدن در مسابقه باید قبل از اتمام زمان ، قلعه اصلی دشمنان را شکست دهید یا قلعه های بیشتری را از حریف خود شکست دهید. اگر به اضافه کاری بروید و هیچ کس مزیت قلعه نویی را ندارد ، به تساوی پایان می یابد.

مانند Clash of Clans ، Clash Royale دارای سیستم قبیله ای است. برای رقابت با سایر طایفه ها می توانید با دوستان خود گروهی کنید. بسته به نحوه عملکرد قبیله خود و اتفاقاتی که در آن شرکت می کند می توانید جوایز ویژه ای کسب کنید. رقابت کسب کنید و به قبیله دوستان خود کمک کنید تا در Clash Royale به بالاترین سطح صعود کنند..

وقتی بازی Clash of Clans و Clash Royale را به صورت آنلاین بازی می کنید ، از تمام اقدامات لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از یک بازی VPN در هر نقطه از جهان لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map