بازی های فوتبال کاسه فوتبالفصل فوتبال کالج به پایان می رسد اما برخی از بهترین اقدامات هنوز هم با بازی های کاسه کالج و بازی های قهرمانی برگزار می شود. برنامه کامل کاسه ها را از بازی های نیمه نهایی 28 دسامبر تا بازی قهرمانی که از دوشنبه 13 ژانویه آغاز می شود ساعت 8:30 EST در ESPN شروع خواهیم کرد. تمام اقدامات را با VPN تماشا کنید.

بازی های فوتبال Bowl College در ایالات متحده آمریکا یک سنت دیرینه دارد و قدمت آن به اولین گل رز با گل رز در سال 1902 باز می گردد. از آن آغاز ، اکنون 40 بازی کاسه فوتبال کالج مختلف در فصل بعد بازی شده است. این شامل مسابقات قهرمانی کشور نمی شود ، بعد از اینکه 2 تیم برتر بازی های جام نرم خود را دارند.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب

زمان بندی تاریخی بازی های کاسه ای از عوامل آب و هوایی و سهولت رسیدن به مکان ناشی می شود. حتی امروز ، بازی های کاسه ای معمولاً در مکان های گرم انجام می شود. از 40 بازی کاسه ای انجام شده ، 35 بازی از آنها در عرض جغرافیایی 36 درجه و یا کمتر از 36 درجه سانتی گراد واقع شده است. بسیاری از هواداران فوتبال آمریکایی منتظر پایان سال هستند ، زیرا بازی های کاسه ای زیادی در آن برگزار می شود. یک سنت مرسوم ، تماشای بازی های کاسه ای در طول تعطیلات شکرگذاری است که در تاریخ چهارشنبه چهارم نوامبر سقوط می کند.

آیا قصد دارید در این فصل تعطیلات به خارج از ایالات متحده سفر کنید؟ در این صورت ، ممکن است تعجب کنید که شبکه های تلویزیونی و خدمات آنلاین عمده ایالات متحده محدودیت های جغرافیایی را تحمیل می کنند. اگر قصد دارید هنگام مسافرت بازی های کاسه کالج را تماشا کنید ، توصیه می کنیم از VPN استفاده کنید. یک VPN خوب به شما کمک می کند تا محدودیت های جغرافیایی را که ممکن است در آن کار کنید پیدا کنید. بیایید نگاهی به برخی از کاسه های برتر بازی کنیم.

برنامه بازی کاسه فوتبال کالج

همه زمان های زیر در منطقه زمانی شرقی ذکر شده است.

پلی آف کالج:

 • کاسه هلو – اوکلاهما در مقابل LSU – 28 دسامبر ساعت 4:00 در ESPN
 • کاسه نارنجی – کلمسون در مقابل ایالت اوهایو – 28 دسامبر ساعت 8:00 در ESPN
 • مسابقات کشوری – برندگان هر بازی 13 ژانویه ساعت 8:00 بعد از ظهر در ESPN بازی می کنند

قابل توجه ترین مسابقات کاسه کالج

 • کاسه نارنجی – فلوریدا در مقابل ویرجینیا – 30 دسامبر
 • کاسه برگشتی – مینه سوتا در مقابل آبرن – اول ژانویه
 • سیروس کاسه – میشیگان مقابل آلباما – اول ژانویه
 • کاسه گل رز – اورگان در مقابل ویسکانسین – اول ژانویه
 • کاسه شکر – جورجیا در مقابل بیلور – اول ژانویه

چرا به سرویس VPN احتیاج دارید?

اگر این پست را از ایالات متحده می خوانید ، برای تماشای بازی های کاسه دیگر نیازی به VPN ندارید. با این حال ، اگر زندگی می کنید و یا قصد سفر به خارج از ایالات متحده را دارید ، یک VPN به شما کمک می کند تا محدودیت های جغرافیایی را از حالت انسداد خارج کنید. شبکه ها افراد خارج از کشور را مسدود می کنند. VPN به شما یک آدرس IP در ایالات متحده می دهد که گویا محتوا را باز می کند.

نحوه استفاده از VPN برای تماشای بازی های Bowl College

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای تماشای بازی های کاسه کالج. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

با تماشای پوشش آنلاین کاسه های کالج امسال که با بازی قهرمانی در 9 ژانویه پایان می یابد ، تمام اقدامات را انجام دهید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آنها نیز از این بازی لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me