برای استفاده از برنامه Android به یک سیستم CyberGhost نیاز دارید. اگر قبلاً مشتری نیستید ، می توانید فقط برای دسترسی نامحدود به VPN ثبت نام کنید 2.75 دلار در ماه. نصب برنامه Android Android CyberGhost VPN آسان است. به سادگی ، وب سایت CyberGhost VPN را در دستگاه خود باز کنید. بر روی دکمه برای انتقال به فروشگاه Google Play ضربه بزنید. پس از آنجا ، می توانید “نصب” را برای انتقال برنامه به دستگاه Android خود انتخاب کنید. پس از اتمام نصب ، بر روی دکمه “Open” ضربه بزنید تا برنامه اجرا شود.

نصب برنامه Android CyberGhost VPNتأیید هویت برنامه CyberGhost Android

اگر در حال حاضر یک حساب حق بیمه دارید ، فقط روی پیوند “بازگشت به سیستم” ضربه بزنید. این صفحه ورود به سیستم را باز می کند که می توانید اعتبار خود را برای تأیید اعتبار خود وارد کنید. ممکن است صفحه ای را مشاهده کنید تا CyberGhost مجوزهای لازم برای ایجاد شبکه VPN خود را در دستگاه خود داشته باشد. پیش بروید و مجوزهای لازم را به آن بدهید.

ورود به برنامه Android CyberGhost VPNاعتبار تأیید اعتبار خود را وارد کنید: “آدرس ایمیل” و “رمز عبور”. پس از انجام این کار ، بر روی دکمه “ورود” ضربه بزنید تا تأیید اعتبار خود را تمام کنید. پس از آن داشبورد اتصال اصلی برای برنامه باز خواهد شد. قبل از اینکه به نحوه اتصال به شبکه CyberGhost VPN بپردازیم ، اجازه دهید ابتدا به تنظیمات برنامه نگاه کنیم.

تنظیمات برنامه CyberGhost VPN Android

با ضربه زدن روی نماد چرخ دنده در سمت راست بالای داشبورد ، به تنظیمات برنامه قابل دسترسی است. آنها به چند دسته مختلف تقسیم می شوند. برخی اطلاعاتی هستند ، در حالی که برخی دیگر می توانند ضمن استفاده از سرویس CyberGhost VPN ، امنیت عمومی شما را افزایش دهند.

دسته اول “حساب” است. این به شما امکان می دهد تا اطلاعات حساب خود را بررسی کنید تا بتوانید از طریق تلفن Android خود به راحتی آن را کنترل کنید. این نام کاربری ، جزئیات برنامه ، تعداد دستگاه همزمان شما نصب کرده و تاریخ انقضا را نشان می دهد. همچنین پیوندی به حساب وب سایت شما وجود دارد که به شما امکان می دهد فقط با چند ضربه ، تغییر دهید. سرانجام می توانید از اینجا خارج شوید. توجه داشته باشید که در صورت انجام این کار ، باید اعتبار خود را برای استفاده از خدمات در آینده مجدداً تأیید کنید.

دسته دوم به شما امکان می دهد از ویژگی های ارائه شده توسط سرویس CyberGhost استفاده کنید تا در هنگام استفاده از خدمات خود به بهبود تجربه آنلاین خود کمک کنید. فعال کردن این ویژگی ها به شما در حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین کمک می کند. آنها موارد زیر را شامل می شوند:

  • مسدود کننده آگهی – به مسدود کردن بسیاری از تبلیغات تهاجمی و آزار دهنده کمک خواهد کرد. این می تواند زمان بارگذاری وب سایت را کاهش داده و به حذف درهم و برهمی صفحه ناخواسته کمک کند.
  • محافظت در برابر وب سایت های مخرب – محافظت در برابر نرم افزار بدخواه با محافظت از کاربران در سمت سرور ، بنابراین هرگز به دستگاه های آنها نمی رسد.
  • متراکم سازی داده ها – فشرده سازی تصاویر و برخی از داده های دیگر که می تواند در هنگام استفاده از سرویس CyberGhost VPN CyberGhost VPN باعث صرفه جویی در مصرف کنندگان با برنامه داده های پرداخت شده شود..
  • جلوگیری از ردیابی آنلاین – می تواند ردیاب های آنلاین را از نظارت بر رفتار آنلاین شما و ایجاد پروفایل از روندهای آنلاین خود باز دارد.

تنظیمات برنامه CyberGhost VPN Androidدسته بعدی به منظور ارائه محافظت آنلاین بهتر هنگام اتصال به اینترنت در نقاط مهم ، طراحی شده است. اگر محافظت از Wi-Fi را روشن کنید ، وقتی تلفن Android شما سعی می کند یکی از این شبکه های بی سیم را متصل کند ، برنامه نظارت خواهد کرد. می توانید برای انواع زیر شبکه های بی سیم اقداماتی را تنظیم کنید.

  • Wi-Fi را ایمن کنید – به شبکه هایی گفته می شود که از رمز عبور محافظت می شوند.
  • فای نا امن – شبکه ها شبکه های باز یا شبکه هایی هستند که از رمز عبور ضعیف برخوردار نیستند.
  • بیشتر – به شما امکان می دهد تا شبکه ها و تنظیمات آنها را ذخیره کنید.

گزینه هایی که می توانید برای هر یک از این موارد انتخاب کنید عبارتند از Ask، Protect، Disable protection و Ignore. توصیه می کنیم برای این موارد از Ask یا Protect استفاده کنید. در صورت لزوم می توانید بعداً این کار را غیرفعال کنید. هرگز از اتصال کانون غافل نشوید زیرا این امر می تواند شما را در برابر بازیگران مخرب آسیب پذیر کند و اطلاعاتی را در معرض دید شما قرار دهد. ما دوست داریم برنامه را از ما بپرسید تا شبکه هایی را که در طول زندگی روزمره با آنها در تماس هستیم ، بشناسیم.

تنظیمات VPN فقط یک ضامن واحد را شامل می شود اما یک مورد مهم است. این نرم افزار به شما امکان می دهد از هر پورت ایمن از یک درگاه تصادفی استفاده کنید. این کار ISP یا دیگران را در هنگام گشت و گذار در وب مسدود یا سانسور می کند. دامنه بندر را می توان در صورت لزوم به راحتی تغییر داد. همچنین به خدمات آنها کمک می کند تا از ارائه دهندگان محتوا مانند نتفلیکس ، هولو و دیگران جلوتر بمانند.

تنظیمات برنامه CyberGhost VPN Android (ادامه)دسته درباره ، یک پشتیبانی از لینک و اطلاعات مختلف در مورد برنامه است. پشتیبانی تماس با ما فوراً نحوه هدایت پرس و جو را باز می کند. بسته به پاسخ شما ، “گزارش یک مشکل” یا “پیشنهاد پیشرفت” را باز می کنید که در آنصورت می توانید پرونده خود را اعلام کرده و بلیط الکترونیکی برای حل آن ایجاد کنید.

راهنما لیست کوچکی از راهنماهایی را که می توانید در داخل برنامه استفاده کنید باز می کند تا بهره گیری کامل از سرویس CyberGhost VPN را برای شما راحت تر کند. درباره همچنین شامل اطلاعات نسخه برنامه و پیوندهایی به TOS ، خط مشی رازداری و سایر سؤالات متداول در وب سایت است.

امنیت ترافیک آنلاین خود با CyberGhost VPN

آنها روش های مختلفی هستند که می توانید بسته به هدف خود برای استفاده از اینترنت ، از برنامه Android برای تأمین امنیت ترافیک آنلاین خود استفاده کنید. اگر فقط می خواهید یک ارتباط ناشناس برای گشت و گذار عمومی داشته باشید ، فقط می توانید به برنامه اجازه دهید یک سرور سریع برای شما انتخاب کند. اگر به یک سرور در یک کشور خاص از مکان نیاز دارید ، گزینه همه کشورها می تواند انتخاب بهتری باشد. اگر دستیابی به محتوای رسانه جهانی هدف شماست ، احتمالاً می خواهید از لیست mead streaming استفاده کنید. سرانجام اگر می خواهید پروفایل سایت خود را برای سایتهای مختلفی که بازدید می کنید ایجاد کنید ، ایجاد یک لیست علاقه مندی ها می تواند به ساده سازی همه اتصالات شما کمک کند.

با استفاده از برنامه CyberGhost VPN برای اتصال به بهترین سرور

اکنون که شاهد تنظیم پشت صحنه برای برنامه هستیم ، اجازه دهید آن را در عمل مشاهده کنیم. ساده ترین راه برای ایجاد اتصال سریع ناشناس به شبکه CyberGhost VPN ، این است که اجازه دهید آن را به بهترین مکان وصل کنید. به طور پیش فرض این تنظیم سعی خواهد کرد تا شما را از سریعترین مکان از محل فعلی خود متصل کند. هنگام تعیین این فاصله ، فاصله ، پینگ و بار سرور را در نظر می گیرد.

اتصال به بهترین سرور با برنامه Android CyberGhostبرقراری این ارتباط فقط یک شیر آب از ضامن اتصال است. اگر قبلاً به سرور دیگری وصل شده باشید ، دکمه ای برای تنظیم مجدد اتصال فعلی خود به بهترین مکان وجود دارد. در این صورت ، شما باید دو بار به آن ضربه بزنید تا حریم شخصی آنلاین خود را تأمین کنید.

ارتباط با لیست همه کشورها

اگر می خواهید کنترل بیشتری روی مکان سرور VPN خود داشته باشید. می توانید از فلش به پایین سمت راست محل اتصال فعلی در داشبورد ضربه بزنید. با این کار یک سری لیست های مکان باز می شود. اولین مورد از این فهرست ، لیست همه کشورها است. انتخاب یک کشور از این لیست ، شما را به یک سرور CyberGhost VPN در آن کشور متصل می کند. این با اتصال ما به سرور در کانادا نشان داده شده است. اتصال به این روش ، به برنامه اجازه می دهد سریعترین سرور را برای شما ، دقیقاً مانند بهترین مثال مکان قبلی ، تعیین کند.

با همه لیست های سرور با کانادا هماهنگ می شویدبرای قطع ارتباط ، اتصال را خاموش کنید یا مکان سرور دیگری را انتخاب کنید. توجه کنید که کانادا اکنون بهترین مکان را جایگزین کرده است و بنابراین ارتباط پیش فرض ما است. با ضربه زدن روی دکمه آن می توانید بهترین مکان را به طور پیش فرض بازیابی کنید. باز کردن لیست همه کشورها ، به ما امکان می دهد تا روشهای دیگری را که می توانیم دانه دانه بودن محل سرور VPN خود را کنترل کنیم ، بررسی کنیم. ضربه زدن روی سه نقطه افقی در کنار یک کشور ، صفحه اطلاعاتی را برای سرورهای آن کشور باز می کند. این شامل تعداد سرورها ، شماره کاربر فعلی و کل بار٪ سرورهای آن کشور است. همچنین می توانید کشور را مورد علاقه خود قرار دهید و از اینجا به آن وصل شوید.

با استفاده از لیست سرورها برای اتصال به یک سرور محلی تورنتوسرانجام ، ضربه زدن روی پیوند “نمایش سرورها” موقعیت مکانی کشور را به بانکهای سرور اختصاصی آن گسترش می دهد. با این کار امکان انتخاب سرور محلی در محلی را که می خواهید به آن متصل شوید ، می دهد. به طور مشابه در کشور ، ضربه زدن روی سه نقطه افقی در کنار سرور جداگانه ، یک صفحه اطلاعاتی برای آن باز می کند. این صفحه همچنین به شما امکان علاقه مندی از یک سرور اختصاصی را می دهد تا اتصال به آن در آینده آسان تر شود. در این مثال ما با ضربه زدن روی پیوند “اتصال به سرور” به سرور Toronto-S01-i10 وصل شده ایم. اگر پس از آن از سرور جدا شویم ، می توانیم واقعاً ببینیم که این برنامه به سرور انتخابی ما وصل شده است.

اتصال به سرور CyberGhost برای US-Netflix بهینه شده است

مورد دیگری که برنامه Android CyberGhost VPN به شما امکان می دهد دسترسی به محتوای رسانه های جغرافیایی از مناطق مختلف جغرافیایی است. می توانید با باز کردن صفحه موقعیت مکانی و ضربه زدن روی لیست دوستانه جریان ، این کار را انجام دهید. این لیستی از سرورهای VPN را نشان می دهد که به شما کمک می کند به محتوای انتخابی خود دسترسی پیدا کنید.

اتصال به یک سرور CyberGhost VPN بهینه سازی شده برای US-Netflix با برنامه Androidدر این مثال ، ما ایالات متحده را انتخاب کردیم – مکان Netflix برای اتصال به آن ، ما را به یک سرور در آتلانتا ، ایالات متحده متصل کرد. با جدا کردن از سرور VPN ، می توانیم ببینیم که این یک کشور کشور است و یک سرور مجزا نیست. با اتصال مجدد ما به سرور VPN متفاوتی متولد می شود.

استفاده از موارد دلخواه برای اتصال به شبکه CyberGhost VPN

سرانجام هنگامی که سایتهایی را مشاهده می کنید که بیشتر بازدید می کنید ، استفاده از این موارد ممکن است کارآمدترین روش برای اتصال به شبکه CyberGhost VPN باشد. موارد دلخواه را می توان برای کشورها و سرورهای شخصی و همچنین سایتهای رسانه ای جریان که بیشتر از آنها استفاده می کنید ایجاد کرد. این بدان معناست که می توانید همه این موارد را در یک لیست کوچک نگه دارید تا در صورت نیاز ، جابجایی بین آنها آسان تر شود. به عنوان مثال ، ما سرور Atlanta-S01-i04 را به لیست خود اضافه کرده ایم زیرا دریافتیم که این بهترین سرعت را برای گشت و گذار در اختیار ما قرار می دهد. اکنون می توانیم با چند ضربه ، به آن متصل شویم.

اتصال به شبکه CyberGhost با استفاده از مکان های مورد علاقهبه عنوان مثال ، ما سرور Atlanta-S01-i04 را به لیست خود اضافه کرده ایم زیرا دریافتیم که این بهترین سرعت را برای گشت و گذار در اختیار ما قرار می دهد. اکنون می توانیم از طریق دیگر سرویس دهنده های VPN فقط با چند ضربه ، به آن تغییر دهیم.

از CyberGhost بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me