راهنمای تنظیم CyberGhost iOS

برای استفاده از برنامه iOS به یک حساب CyberGhost نیاز خواهید داشت. شما می توانید در این سرویس مشترک شوید و فقط از دسترسی نامحدود VPN لذت ببرید 2.75 دلار در ماه. پس از بارگیری و باز کردن برنامه iOS ، مجبور خواهید شد CyberGhost VPN دسترسی لازم را برای ایجاد یک شبکه VPN در دستگاه iOS خود داشته باشید. همچنین می توانید در صورت لزوم برای تأمین امنیت شبکه های Wi-Fi عمومی به شما اطلاع دهید.


تأیید اعتبار CyberGhost VPN در دستگاه iOS شماهنگامی که با صفحه ایجاد حساب روبرو می شوید ، پیوند “قبلاً حساب داشته باشید” را انتخاب کنید تا صفحه ورود به سیستم باز شود. “نام کاربری / ایمیل” و “گذرواژه” را که هنگام اشتراک در حساب پریمیوم خود ایجاد کرده اید وارد کنید. برای باز کردن داشبورد اصلی برنامه ، روی ورود به سیستم ضربه بزنید. قبل از اینکه ببینیم استفاده از نرم افزار برای اتصال به شبکه CyberGhost VPN چقدر آسان است ، اجازه دهید منوی اصلی آن را بررسی کنیم که شامل تنظیمات برنامه نیز می شود..

منوی CyberGhost و تنظیمات برنامه برای iOS

برای باز کردن فهرست برنامه ، روی نماد منو (سه خط افقی) ضربه بزنید. منو موارد زیر را نمایش می دهد:

 • نام کاربری – از حساب وارد شده در حال حاضر.
 • خروج – به شما امکان می دهد تا به راحتی حساب را تغییر دهید.
 • مدیریت حساب – پیوندی که صفحه حساب خود را در وب سایت CyberGhost VPN باز می کند تا بتوانید برنامه خود را تغییر دهید یا دستگاه های اضافه و حذف کنید.

تنظیمات برنامه و منوی CyberGhost VPN برای iOS

 • تنظیمات – به حساب و محافظت از Wi-Fi و اطلاعات نسخه تقسیم می شود.
  • اطلاعات حساب – شامل: نام کاربری ، اطلاعات برنامه ، تعداد دستگاههای متصل و تعداد روزهای باقی مانده تا زمان تمدید. همچنین پیوندی برای مدیریت حساب شما دارد.
  • محافظت از Wi-Fi – به شما امکان می دهد به طور خودکار از شبکه های Wi-Fi محافظت کنید. می توانید نحوه واکنش نرم افزار به شبکه های باز ، ایمن رمز عبور و شبکه های شناخته شده را اصلاح کنید. گزینه های مربوط به همه این موارد عبارتند از: بپرسید ، همیشه وصل شوید ، اتصال را خاتمه دهید و هرگز محافظت نکنید. ما به شما توصیه می کنیم که این موارد را برای سؤال یا همیشه محافظت از فقط برای ایمن بودن تنظیم کنید.
  • اطلاعات پشتیبانی – اطلاعات نسخه برنامه ، پیوند TOS و پیوند خط مشی رازداری را نشان می دهد. همچنین برای ارسال اطلاعات ناشناس به تیم پشتیبانی CyberGhost VPN برای کمک به آنها در حفظ شبکه خود ، ضامن است. سرانجام می توانید ارتباط خود را از اینجا تحلیل کنید.
 • سؤالات متداول – پایگاه داده دانش پشتیبانی پشتیبانی وب و سؤالات متداول را باز می کند.
 • بازخورد – اعلان را باز می کند تا به شما امکان پیشرفت برنامه یا پیشنهاد یک بلیط پشتیبانی را برای مشکلی که با آن روبرو شده اید ایجاد کنید.

ایجاد ارتباط با برنامه CyberGhost VPN iOS

نرم افزار CyberGhost به شما امکان می دهد با استفاده از روش های مختلفی به یکدیگر متصل شوید. با لیست همه سرور می توانید به کشورهای خاص یا سرورهای VPN ایجاد کنید. علاوه بر این ، شما می توانید از سرورهای دسترسی به لیست پخش بهینه شده برای منابع مختلف رسانه ای بخار مانند Netflix استفاده کنید. سرانجام می توانید لیستی از اتصالات VPN مورد علاقه خود ایجاد کنید تا به سرعت بتوانید ترافیک اینترنت خود را با استفاده از سرویس CyberGhost VPN ایمن کنید..

بهترین ارتباط CyberGhost VPN

ساده ترین راه برای اتصال به سرویس CyberGhost این است که به آن اجازه دهید بهترین سرور را برای گشت و گذار عمومی برای شما انتخاب کند. این فقط نیاز دارد که روی ضامن اتصال “روشن” ضربه بزنید. سپس این نرم افزار از محل فعلی شما به سریعترین سرور متصل می شود. برای کمک به یافتن بهترین سرور از مسافت ، پاسخ پینگ و درصد بار سرور استفاده می کند.

اتصال به بهترین سرور با CyberGhost VPN iOS برنامهاتصال به کشور با لیست همه سرورها

انتخاب یک کشور خاص فقط به چند ضربه روی صفحه نیاز دارد. ابتدا از اتصال فعلی خود جدا شوید. سپس آخرین ارتباط خود را برای باز کردن لیست سرورها انتخاب کنید. در آخر بر روی نام کشور ضربه بزنید تا به یک سرور VPN در آن مکان وصل شوید.

اتصال به یک کشور خاص با لیست همه سرورهااین نرم افزار به طور خودکار یک سرور را برای شما انتخاب می کند. در اینجا ، ما به سرور VPN در کانادا وصل شده ایم ، همانطور که نشان داده شده است پس از قطع ارتباط از آن.

انتخاب سرورهای VPN از لیست تمام سرورهای CyberGhost VPN

آخرین اتصال ما را انتخاب کنید کانادا دوباره صفحه انتخاب Sever را باز می کند. راه دیگری که می توانید از لیست All Server استفاده کنید انتخاب یک سرور خاص در یک کشور منتخب برای دسترسی است. ضربه زدن روی نماد گسترش سرور (سه نقطه) در سمت راست محل کانادا صفحه ای را باز می کند که به شما امکان می دهد سرور خاصی را از کانادا انتخاب کنید.

اتصال به شبکه CyberGhost VPN با استفاده از لیست سرورهاهمچنین می توانید یک سرور خاص VPN مانند Montreal-S01-i07 مورد علاقه خود قرار دهید. به رنگ سفید پر از ستاره توجه کنید. همچنین می توانید ببینید که ما واقعاً به سرور انتخاب شده VPN وصل شدیم زیرا اکنون بعد از اینکه روی اتصال “خاموش” ضربه بزنید ، به عنوان سرور آخرین اتصال موفق ما نشان داده می شود..

جریان با برنامه iOS CyberGhost

اکنون اجازه دهید به یک VPN بهینه سازی شده برای پخش در کشورهای خاص مانند ایالات متحده متصل شویم. ابتدا روی نماد لیست (پیکان رو به پایین) در سمت راست آخرین اتصال ما ضربه بزنید. با این کار لیست های سرور باز می شود. روی لیست جریان ضربه بزنید. سپس روی ایالات متحده ضربه بزنید.

انتخاب سرور رسانه ای جریان با برنامه CyberGhost در iOSاین ما را به یک سرور VPN در دالاس ، TX وصل کرد. در مورد قطع ارتباط ، می بینید که این سرور بهینه سازی شده برای جریان در ایالات متحده است.

اتصال با استفاده از لیست جداگانه VPN مورد علاقه شما

راه نهایی که می توانید به یک سرور VPN وصل شوید این است که ابتدا لیستی از سرورهای VPN و مکان های مورد علاقه خود ایجاد کنید. با استفاده از خدمات CyberGhost VPN می توانید از این لیست ها برای امنیت سریع ترافیک اینترنت خود استفاده کنید. توجه کنید که سرور مونترال که ما به عنوان مورد علاقه خود تعیین کردیم ، می توانید مستقیماً از لیست مورد علاقه ما به آن وصل شوید.

اتصال به سرورهای CyberGhost VPN مورد علاقه شماهمچنین ، می بینید که ایالات متحده (جریان) نیز موجود است. با اتصال به این می توانید مشاهده کنید که این بار ما را به یک سرور در نیویورک متصل کرده است. قطع ارتباط نشان می دهد که این سرور دیگری در شبکه CyberGhost است که برای پخش در ایالات متحده بهینه شده است.

از CyberGhost بازدید کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map