راهنمای تنظیم CyberGhost Mac

قبلاً عضو Cyberghost هستید؟ اگر نه ، فقط می توانید برای دسترسی نامحدود به VPN ثبت نام کنید 2.75 دلار در ماه. پس از بارگیری برنامه نصب برنامه به Mac خود ، باید آن را باز کنید تا نصب آن کامل شود. سپس گام به گام این روند را راهنمایی می کند. انتخاب “ادامه” مرحله بعدی به سمت شما حرکت می کند. این کار با استقبال شما از CyberGhost آغاز می شود و سپس یک نسخه از TOS آنها را برای بررسی به شما ارائه می دهیم. اگر از TOS راضی هستید. روی “ادامه” کلیک کنید.


شرایط خدمات CyberGhost VPN را مرور کنیددر مرحله بعد ، جایی را که می خواهید نرم افزار CyberGhost VPN را نصب کنید ، انتخاب می کنید. می توانید پیش فرض را بپذیرید مگر اینکه مکان خاصی برای نصب برنامه داشته باشید.

نصب برنامه CyberGhost VPN Macمی توانید نوع نصب را انتخاب کنید اما توصیه می کنیم پیش فرض آن را نصب کنید. وقتی از انتخاب خود راضی هستید ، روی “نصب” کلیک کنید

برنامه CyberGhost VPN Mac Openپس از مدت کوتاهی ، پیام موفقیت آمیز نصب را مشاهده خواهید کرد. نزدیک کلیک کنید و صفحه تأیید اعتبار برنامه را مشاهده خواهید کرد. پس از تأیید حساب شما ، داشبورد برنامه نمایش داده می شود.

تأیید اعتبار حساب VPN CyberGhost

قبل از شروع استفاده از سرویس CyberGhost VPN ، باید حساب خود را تأیید کنید. شما باید بخشی از فرآیند اشتراک قبلی Premium خود را ایجاد کنید. بنابراین ، برای وارد کردن اعتبار خود ، پیوند “بازگشت به ورود” را انتخاب کنید. اینها شامل “ایمیل / نام کاربری” و “رمز عبور” شما خواهد بود که هنگام مشترک انتخاب کرده اید.

تأیید اعتبار حساب CyberGhost VPNبعد از وارد کردن اینها ، روی دکمه “ورود به سیستم” کلیک کنید. پس از آن داشبورد اصلی برای برنامه Mac OS X باز خواهد شد. بگذارید لحظه ای به بررسی ویژگی های داشبورد بپردازیم.

داشبورد اصلی CyberGhost Mac App

داشبورد CyberGhost VPN برای سهولت استفاده طراحی شده است. از چند مؤلفه اساسی تشکیل شده است. موارد زیر به شرح زیر است:

  1. کنترل برنامه – برنامه را به نوار منوی مک برگرداند. این مسئله را وقتی خواهیم دید که چگونه با استفاده از برنامه سریع ارتباط برقرار کنیم.
  2. منوی برنامه اصلی – به شما امکان می دهد تنظیمات برگزیده برنامه را کنترل کنید ، حساب خود را بررسی کنید ، بلیط تهیه کنید ، از سیستم خارج شوید یا از برنامه خارج شوید.
  3. اتصال ضامن – اتصال و قطع ارتباط از سرور VPN انتخابی شما را آسان می کند.
  4. حالت اتصال – به شما اجازه می دهد تا ببینید که آیا شما در یک نگاه محافظت می شوید.
   داشبورد برنامه CyberGhost VPN Mac OS X
  5. اتصال فعلی یا آخرین اتصال – اتصال مجدد به یک سرور VPN که قبلاً استفاده شده را آسان می کند.
  6. اتصال سریع مکانها – شامل بهترین ، جریان یا آخرین ، و موارد دلخواه ایجاد شده است.
  7. برگه – که داشبورد برنامه CyberGhost را گسترش می دهد تا به شما امکان دسترسی به سایر سرورهای VPN و ویژگی های اتصال پیشرفته را بدهد.

اولین اتصال CyberGhost VPN شما

اولین اتصال CyberGhost VPN شما نمی تواند آسان تر باشد. به سادگی اتصال “روشن” را ضامن کنید. به طور پیش فرض ، این شما را به بهترین (سریع ترین) مکان از مکان فعلی شما برای گشت و گذار عمومی در اینترنت متصل می کند. این امر را بر اساس فاصله از شما ، مقدار پینگ و بار٪ از سرورهای VPN نزدیک به شما تعیین می کند..

اولین اتصال CyberGhost VPN شمااز آنجا که این اولین اتصال شماست ، باید به CyberGhost اجازه دهید سرویس VPN را در دستگاه Mac خود برقرار کند. همچنین باید رمز ورود سیستم خود را تهیه کنید مگر اینکه بخواهید برای هر ارتباطی که ایجاد می کنید ، آن را به صورت دستی وارد کنید. پس از ارائه این مجوزها ، اتصال کامل شد. قبل از اینکه روشهای دیگری را برای اتصال به سرویس CyberGhost VPN بررسی کنیم ، به شما امکان می دهد از منوی اصلی آن ، سایر تنظیمات و تنظیمات اضافی اتصال استفاده کنید..

منوی برنامه CyberGhost VPN Mac OS X

با انتخاب نماد چرخ دنده در داشبورد اصلی ، به منو قابل دسترسی است. این فهرست شامل عناصر زیر است:

 • اولویت ها – که صفحه تنظیمات را باز می کند. این صفحه به سه برگه عمومی ، حساب و اتصال تقسیم می شود.
 • حساب – اطلاعات مربوط به حساب کاربری خود را نمایش می دهد ، به شما امکان می دهد تا آن را مدیریت کنید ، و به شما امکان می دهد در صورت لزوم از سیستم خارج شوید. این همان صفحه نمایش داده شده در زیر برگه حساب تنظیمات VPN است.
 • بازخورد ارسال کنید – فرم بلیط را به شما امکان می دهد تا با تیم پشتیبانی CyberGhost VPN مکاتبه کنید. می توانید بازخورد مفیدی ارسال کنید یا بلیط پشتیبانی تهیه کنید.
 • راهنما و سؤالات متداول CyberGhost – صفحه وب سایت را برای شما باز می کند تا پاسخ سؤالاتی را که می توانید پیدا کنید.
 • خروج – به شما امکان می دهد در صورت لزوم از یک حساب کاربری و به حساب کاربری دیگر وارد شوید.
 • ترک CyberGhost VPN – برنامه Mac OS X را می بندد و آن را از نوار فهرست برنامه حذف می کند.

حالا بگذارید تنظیمات ترجیحی (تنظیمات) را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم. همانطور که قبلاً بیان کردیم این صفحه دارای سه زبانه است: عمومی ، حساب و اتصال. برگه General به دو دسته تقسیم می شود: زمان اجرا و پشتیبانی.

منوی برنامه CyberGhost VPN Mac OS X

دسته runtime به شما امکان می دهد تا برنامه را در هنگام راه اندازی اجرا کنید تا همیشه هنگام اتصال به اینترنت با تنظیمات مناسب اتصال به شبکه محافظت کنید. همچنین این امکان را به شما می دهد که به طور خودکار بروزرسانی ها را بررسی کنید تا آخرین نسخه نرم افزار را داشته باشید. در غیر این صورت ، می توانید به روزرسانی های جدید را بررسی و نصب کنید. همچنین می توانید نسخه های Beta را نصب کنید اما توجه داشته باشید که اینها می توانند ناپایدار باشند.

دسته دوم پشتیبانی است. این به شما امکان می دهد تا CyberGhost VPN FAQ و پایگاه اطلاعات را باز کنید. همچنین به شما امکان می دهد بلیط پشتیبانی را تهیه کنید تا در صورت لزوم به مشکلات خود پاسخ دهید. این برگه همچنین اطلاعات نسخه را نشان می دهد و پیوندهایی به TOS و خط مشی حفظ حریم خصوصی CyberGhost دارد. سرانجام اگر موقعیت یا اندازه پنجره برنامه را تغییر داده باشید ، می توانید آن را از اینجا به حالت پیش فرض آن برگردانید.

تب دوم همان مورد منوی Account است. این حساب شما “نام کاربری” را نمایش می دهد. “آدرس ایمیل” ، “برنامه” ، “تاریخ انقضا” و “تعداد دستگاه های همزمان نصب شده”. آنها همچنین پیوندی به وب سایت CyberGhost برای مدیریت حساب کاربری خود دارند. سرانجام ، می توانید از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید. به یاد داشته باشید که اگر این کار را انجام دهید ، باید دفعه دیگر که از این سرویس استفاده می کنید وارد سیستم شوید.

تنظیمات حساب CyberGhost VPN و تست اتصالبرگه نهایی به شما امکان می دهد تا یک تست اتصال را اجرا کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکل اتصال با شبکه CyberGhost VPN ، مشکل را تعیین کنید. این بررسی می کند که آیا شما می توانید به شبکه آنها ، ثبات اتصال به اینترنت خود دسترسی پیدا کنید یا در صورت وجود هرگونه مشکل اتصال CyberGhost API. همه این تست ها را پشت سر می گذارید ، نباید مشکلی در اتصال به سرویس CyberGhost VPN داشته باشید.

ویژگی های پیشرفته برنامه CyberGhost VPN Mac App

ویژگی های پیشرفته برنامه Mac OS X با گسترش داشبورد اصلی با استفاده از تب کوچک در سمت چپ پایین آن قابل دسترسی است. اینها به دو دسته تقسیم می شوند: قوانین اتصال و شبکه هوشمند.

ویژگی های اتصال

ویژگی های اتصال گزینه های سمت سرور است که می توانید تنظیم کنید و در ضمن استفاده از شبکه CyberGhost VPN به افزایش امنیت و حفظ حریم شخصی شما کمک می کند. آنها موارد زیر را شامل می شوند:

 • مسدود کردن تبلیغات – آزاردهنده تبلیغات و فیلم های پاپ آپ که می تواند به وب سایت های کمتر آلوده و بار بار سریعتر منجر شود.
 • وب سایت های مخرب را مسدود کنید – قبل از دسترسی به شما با استفاده از قوانین فایروال ، وب سایت ها را فیلتر کنید تا در هنگام استفاده از شبکه CyberGhost از امنیت بیشتری برخوردار شوید.
 • متراکم سازی داده ها – برخی از تصاویر و سایر عناصر بزرگ را فشرده می کند تا میزان استفاده از ترافیک اینترنت شما کاهش یابد. اگر در یک برنامه داده پولی هستید ، این کار مفید است.
 • مسدود کردن ردیابی آنلاین – ردیاب های شناخته شده را از ایجاد نمایه های برگزیده اینترنت و ترافیک استفاده شما باز می دارد.
 • هدایت خودکار HTTPS – رمزگذاری نهایی تا انتها را در URL های مقصد در صورت امکان تضمین می کند.

ویژگی های پیشرفته برنامه CyberGhost VPN Mac Appاحتمالاً شما باید از بیشتر این موارد استفاده کنید زیرا همه آنها می توانند تجربه کلی شما را هنگام استفاده از سرویس CyberGhost VPN بهبود بخشند. این استثنا ممکن است رمزگذاری باشد که در صورت استفاده نامحدود از اینترنت از طریق ISP خود نباید آن را تنظیم کنید.

قوانین شبکه هوشمند

قوانین هوشمندانه بر روی دستگاه شما اجرا شده است تا اطمینان حاصل شود که همیشه در هنگام استفاده از اینترنت به سرویس CyberGhost متصل خواهید شد. اولین مورد این اتصال خودکار در هنگام راه اندازی است. تنظیم این و راه اندازی خودکار تضمین می کند که هنگام راه اندازی مک خود سرویس CyberGhost نیز به آخرین مکان VPN متصل خود راه اندازی و متصل می شود..

قوانین هوشمند CyberGhost VPN Mac Appقوانین دیگر به اتصالات شبکه اشاره دارد. می توانید نحوه عملکرد نرم افزار را با Open Wi-Fi ، رمز عبور رمزگذاری Wi-Fi و شبکه های شناخته شده انتخاب کنید. انتخاب های شما به شرح زیر است:

 • ارتباط را نادیده بگیرید – هرگز توصیه نمی شود زیرا همیشه می توانید در هر زمان که بخواهید به صورت دستی جدا شوید.
 • همیشه وصل کنید – انتخاب خوبی برای شبکه های Wi-Fi نا امن است.
 • از من بپرس – و بگذارید بر اساس یک شبکه فردی تصمیم بگیرم.

ما از من سؤال کنید زیرا ما دوست داریم شبکه های وحشی Wi-Fi وحشی را که دستگاه ما ممکن است برای دسترسی به آن تلاش کند ، نظارت کنیم. بنابراین ، توصیه می کنیم از همه اینها ، به خصوص شبکه های بی سیم وای فای نا امن ، سؤال کنید یا همیشه به آنها متصل شوید.

اتصال به سرویس CyberGhost با برنامه Mac

ما منوی برنامه ، ویژگی های امنیتی اضافی و تنظیمات برگزیده شبکه را بررسی کرده ایم. حال ، اجازه دهید نگاهی به روشهای مختلفی که می توانیم از خدمات CyberGhost برای گشت و گذار در اینترنت و همچنین اهداف دیگر استفاده استفاده کنیم ، داشته باشیم. ابتدا توجه داشته باشید که می توانید در هر زمان با انتخاب آن از داشبورد maim یا منوی Quick-اتصال به بهترین سرور برگردید. این بدان معنی است که ما فقط با چند کلیک می توانیم به راحتی به یک سرور سریع برای گشت و گذار در اینترنت بپردازیم. ابتدا پیوند “بهترین مکان” را انتخاب کنید. سپس اتصال VPN را روشن کنید.

بازنشانی بهترین اتصال به عنوان مکان انتخابی Curerently در برنامه Mac CyberGhost VPNهمچنین می توانید از منوی مکان اتصال سریع به موارد دلخواه خود متصل شوید. موارد دلخواه به دسته های عمومی (کلیه سرورها) ، بارگیری و جریان تقسیم می شوند. دسترسی آسان به یک سرور سریع را برای اهداف VPN آسان کنید. اینها مطابق با لیست سرورهایی است که می توانید در داشبورد برنامه CyberGhost VPN تمدید کنید.

گسترش CyberGhost VPN Mac Dashboardبه طور پیش فرض موارد زیر شامل موارد زیر است:

 • عمومی (همه سرورها) – شامل سرورهای VPN در فرانسه ، آلمان و ایالات متحده است.
 • جریان – سرورها شامل سرویس های بهینه شده برای BBB – iPlayer در انگلستان و Netflix در ایالات متحده هستند.

در اینجا ، ما با استفاده از لیست مورد علاقه های خود ، به یک سرور عمومی در ایالات متحده متصل شده ایم.

اتصال به سرور سریع ایالات متحده با استفاده از موارد دلخواهما بعداً در این بررسی ، به موارد دلخواه خود خواهیم پرداخت ، پس از افزودن موارد جدید به اینکه چگونگی ایجاد موارد دلخواه جدید می تواند کاربرد شبکه CyberGhost VPN ما را ساده تر کند.

انتخاب یک محل اتصال جدید از همه سرورها

شما نه تنها می توانید با استفاده از لیست سرورها بلکه به یک سرور محلی نیز در یک کشور خاص خود به یک کشور خاص وصل شوید. یکی دیگر از مزیت های انتخاب مکان ما با استفاده از لیست سرورها این است که می توانیم داده های شبکه اضافی را ببینیم. این داده ها شامل: تعداد کاربران ، فاصله از ما ، درصد بارگذاری شبکه محلی و وضعیت مورد علاقه برای هر دو کشور و همچنین سرورهای مجزا در داخل کشور.

اتصال به سرور محلی در داخل کشور خاص

برای دسترسی به لیست سرورهای اختصاصی برای یک کشور ، کشوری را که می خواهید لیست سرورها را برای آن مشاهده کنید انتخاب کنید و روی پیکان سمت راست آن کلیک کنید. با این کار لیست سرورهای گسترده برای آن کشور باز می شود.

اتصال به یک سرور اختصاصی VPN آلبانیایی: مرحله 1در اینجا لیست گسترش یافته برای آلبانی وجود دارد. اکنون می توانید مسافت ، درصد بار و وضعیت مورد علاقه برای هر سرور جداگانه را در بانک سرور آلبانی مشاهده کنید. می توانیم ببینیم که سرورها همه با هم فاصله دارند و سرورهای Tirana-S02-i06 کمترین میزان بار را در حال حاضر دارند بنابراین ما آن را برای اتصال به آن انتخاب کرده ایم..

اتصال به یک سرور اختصاصی VPN آلبانیایی: مرحله 2این اتصال با دوبار کلیک کردن روی انتخاب سرور و سپس تغییر اتصال “روشن” می تواند برقرار شود. همچنین ، روی ستاره کنار Tirana- S02-i01 کلیک کنید تا آن را به عنوان مورد علاقه جدید انتخاب کنید. این رنگ خاکستری خواهد شد و این نشان می دهد که اکنون مورد علاقه است. در آخر ، بازگشت یا همه سرورها را انتخاب کنید تا به لیست همه کشورها برگردید.

اتصال به یک سرور VPN جدید در کشور دیگری

از اینجا می توانید به کشور مورد نظر خود متصل شوید. این نرم افزار سرور جداگانه در کشور انتخابی را برای شما انتخاب می کند. این کار را به طور مشابه با اتصال به بهترین سرور از موقعیت مکانی شما انجام می دهد. در اینجا ما با انتخاب دوبار کلیک بر روی آن ، به یک سرور VPN استرالیا وصل شده ایم. توجه کنید که آن را جایگزین سرور VPN آلبانیایی ما کرده است. این یکی از مزیت های لیست ها این است که آنها سوئیچ کردن سرورها را بدون نیاز به جدا کردن از لیست فعلی خود آسان می کنند.

اتصال به سرور جدید VPN در یک کشور متفاوتحال اجازه دهید نگاهی به لیست های دیگری بیندازیم که انتخاب سرور سریع با هدف VPN را آسان می کند. اهدافی که سرویس CyberGhost VPN از آن پشتیبانی می کند ، بارگیری فایل ها و پخش انواع کتابخانه های رسانه جغرافیایی مبتنی بر.

اتصال به یک سرور برای بارگیری فایل بهینه شده است

با کلیک بر روی لیست بارگیری ، لیستی از کشورهایی را که CyberGhost از طریق آن می توانید بارگیری پرونده ها (P2P) را باز کنید ، باز کنید. اینها معمولاً کشورهایی هستند که قوانین ترافیکی کمتری در رابطه با (P2P) برای ترافیک دارند. در اینجا هلند را برای ترافیک خود انتخاب کرده ایم. سپس این نرم افزار سرور سریعی را برای بارگیری در مکانهای بانکی سرور VPN هلند انتخاب کرده و اتصال شبکه CyberGhost را تکمیل می کند. بر روی ستاره کنار هلند کلیک کنید تا از آن برای بارگیری پرونده ها لذت ببرید.

اتصال به یک سرور VPN هلند برای بارگیری فایل بهینه شده استاتصال به یک سرور بهینه سازی شده برای پخش خدمات رسانه ای

اتصال به خدمات رسانه ای جریان به آسانی انتخاب کشور برای بارگیری پرونده ها است. تفاوت در این است که ما هر دو کشور و خدمات را برای رسانه ها (به عنوان مثال ، ایالات متحده – نتفلیکس) که می خواهیم پخش کنیم ، انتخاب می کنیم. در اینجا ما تصمیم به اتصال به بی بی سی – iPlayer در انگلستان. توجه کنید که این نرم افزار جایگزین سرور ما برای بارگیری فایل ها با یک بهینه سازی شده برای BBC – iPlayer در انگلستان شده است. همچنین توجه داشته باشید که شروع برای هر دو ایالات متحده – Netflix و UK – iPlayer BBC مورد علاقه های شماست. این توسط ستاره های خاکستری در کنار آنها نشان داده شده است.

اتصال به یک سرور VPN برای پخش رسانه بهینه شده استما قبلاً ذکر کردیم که بعد از بررسی روشهای مختلفی که می توانید به شبکه CyberGhost VPN وصل شوید ، نگاه دیگری به لیست موارد دلخواه خود خواهیم داشت. مشاهده می کنید که لیست مورد علاقه های ما اکنون شامل دو مورد علاقه جدید است که هنگام بررسی اتصالات به شبکه CyberGhost ایجاد شده اند.

موارد دلخواه برنامه CyberGhost VPN MacTirana- S02-i01 اکنون در گروه کلی ما ظاهر می شود. این بدان معنی است که ما همچنین می توانیم سرورهای انفرادی مورد علاقه و همچنین کشورها را نیز در بر گیریم. ما همچنین می بینیم که این لیست اکنون یک کشور مورد علاقه برای بارگیری پرونده ها ، هلند دارد.

اتصال سریع به شبکه CyberGhost برقرار کنید

ایجاد موارد دلخواه جدید به شما امکان می دهد از استفاده از نوار منو Mac برای ایجاد سریع اتصال به سرویس CyberGhost VPN استفاده کنید. توجه کنید که آخرین اتصال ما به سرورهای بهینه شده برای BBC -iPlayer بود که توسط چک در کنار آن نشان داده شده است. حال فرض کنید ، ما می خواستیم به یک سرور در آلمان وصل شویم. تنها کاری که باید انجام دهیم این است که آن را در لیست اتصال سریع ما انتخاب کنیم.

اتصال سریع به شبکه CyberGhost VPN

تنظیم اتصال “روشن” تغییر سرور ما را کامل می کند. و توجه داشته باشید که نماد ما برای برنامه در نوار زرد می شود. انتخاب آن ارتباط فعلی ما را نشان می دهد. ما به راحتی می توانیم از سرور آلمانی جدا شده و یک سرور سریع را برای بارگیری یا برای پخش مستقیم ایالات متحده انتخاب کنیم – Netflix با استفاده از نماد برنامه منو.

از CyberGhost بازدید کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map