سقوط 76Fallout 76 جدیدترین بازی ایجاد شده توسط Bethesda است. قرار است اولین عنوان کاملاً آنلاین در این سریال باشد. این بازی بر روی رایانه های شخصی ، Xbox One و PS4 است. پیش سفارش گیری باعث می شود بازیکنان به بتا دسترسی پیدا کنند. با Fallout 76 از عناوین قبلی خود بزرگتر است ، آنها با مشکل در تأخیر ، اتصال آهسته و ریزش سرورها مواجه هستند. برای رفع این مشکلات ، یک VPN را پیشنهاد می کنم. VPN به شما امکان می دهد IP خود را در مکانهای جداگانه ارائه شده به دیگری تغییر دهید. اگر مکانی نزدیک به جداکننده ای که در آن بازی می کنید انتخاب کنید ، می توانید تاخیر را کاهش دهید. VPN همچنین می تواند با طی کردن مسیری بهتر به سرور بازی ، به حداقل رساندن مشکلات اتصال کمک کند. یکی دیگر از امتیازهای اضافه شده VPN ، محافظت در برابر حملات DDoS است. VPN برای محافظت از حریم خصوصی شما از رمزگذاری استفاده می کند.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخابکادر انتخاب

حالا دوست دارم ثانیه ای بزنم تا در مورد محدودیت های جغرافیایی صحبت کنم. VPN به شما کمک می کند تا محدودیت های منطقه ای گذشته خود را بدست آورید. همچنین به شما امکان می دهد از هر نقطه و هر زمان بازی کنید زیرا می توان دیوار آتش را در مدرسه یا محل کار خود دور زد. اگر بتا در زمانهای مختلف در سراسر جهان منتشر شد ، می توانید زودهنگام و دیر به بازی دسترسی پیدا کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که یک مکان سخت در کشور انتخاب کنید که زمان بیشتری را برای بازی طولانی تر دریافت می کند. اگر بازی به زودی مانند Fallout 4 انجام شود ، این کار نیز به همین شیوه کار می کند. با تغییر موقعیت مکانی می توانید به سادگی آن را خریداری و دریافت کنید.

نحوه استفاده از VPN برای کاهش تاخیر در Fallout 76

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای پخش آنلاین Fallout 76. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

  • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
  • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
  • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
  • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

نحوه استفاده از VPN به Fallout 76 (Xbox One و PS4)

یک بار دیگر از مثال ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای پخش Fallout 76 در کنسول بازی شما استفاده خواهم کرد. آنها VPN مورد علاقه من برای بازی هستند زیرا ExpressVPN یک شبکه بسیار بزرگ را مدیریت می کند و این سرویس را به انتخاب بزرگی برای گیمرها تبدیل می کند.

اولین قدم برای راه اندازی با ExpressVPN به طور معمول بارگیری نرم افزار مشتری برای سیستم شما است. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android. بدیهی است که از آنجا که کنسول های بازی فاقد پشتیبانی بومی VPN هستند ، برای PS4 ، Xbox One یا Nintendo کار نمی کنند. خوشبختانه ، هنوز راهی برای رمزگذاری ترافیک بازی و ارسال آن از طریق VPN وجود دارد. پاسخ VPN را از طریق روتر شما اجرا می کند. توجه: اگر نیازی به رمزگذاری ندارید می توانید از ویژگی ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) بدون نیاز به پیکربندی روتر خود استفاده کنید. این پشتیبانی از طیف گسترده ای از کنسول های بازی.

برنامه روتر ExpressVPN

بسته به نوع مارک و مدلی که روتر استفاده می کنید ، ممکن است خدمات VPN شخص ثالث را پشتیبانی کند. در این صورت می توانید اطلاعات لازم را از ارائه دهنده VPN خود برای برقراری ارتباط از طریق روتر دریافت کنید. در غیر این صورت من اکیداً توصیه می کنم FlashRouters. تیم FlashRouters روترهای مشهور و با نام تجاری را به خود اختصاص داده و آنها را با سیستم عامل DD-WRT یا Tomato چشمک می زند. این امر به دستگاهها این امکان را می دهد تا با نصب سیستم عامل کارخانه از ویژگی های بسیار بیشتری برخوردار باشند. تمام FlashRouters با پشتیبانی از VPN از پیش تنظیم شده است.

Fallout 76 بازی های برجسته

Fallout 76 مقدمه ای برای همه بازی های دیگر است. شما به عنوان اولین افرادی که از ولت بازی می کنید بازی می کنید. در ویرجینیا غربی شما باید برای بازسازی آمریکا با هم همکاری کنید. به آسانی اتفاق نمی افتد ، زندگی پیر حیوانات نیز کاملاً دوستانه نیست. شما باید جانوران را بکشید و از خانه خود دفاع کنید. غارت کنید و تجربه را با مردم به اشتراک بگذارید. یکی از بهترین راهکارها این است که برای تسخیر با دیگران همکاری کنید. شما قرار نیست تنها افراد با این ایده باشید. ممکن است همسایگان شما آنطور که فکر می کنید دوستانه نباشند ، بنابراین مجبور خواهید بود دائماً در نگهبان خود باشید. مأموریت شما برای بازسازی آسان نخواهد بود ، اما با کار کافی تیمی و پشتکار می توانید آمریکا را به شکوه سابق خود برگردانید.

در Fallout 76 می توانید به تنهایی بازی کنید ، اما این کار سخت تر خواهد بود. شما نیاز به بازسازی دارید ، اما در عین حال از خود دفاع کنید. شما باید دوست شوید و سعی کنید از دشمنان خودداری کنید. هرچه دشمنان بیشتری داشته باشید از امنیت کمتری برخوردار خواهید بود. Fallout 76 دارای موشک های هسته ای است که هرکسی که کد دستیابی را بدست آورد ، می تواند از آن استفاده کند. در نتیجه ، شما باید قسمت هایی از کد را بدست آورید و از آنها دفاع کنید ، یا برای راه اندازی کلاهک در یک حزب رقیب با دیگران شریک شوید. مهم نیست که چه کاری انجام می دهید ، اطمینان حاصل کنید که ضربه نخورید.

S.P.E.C.I.A.L را فراموش نکنید. قدرت به شما این امکان را می دهد تا با خودتان بیشتر باشید و بیشتر ضربه بزنید. درک به شما کمک می کند تا پاکت پی سی را بردارید و نقاط آسیب پذیر هیولا را مشخص کنید. با استقامت می توانید چیزهای بیشتری بخورید ، استقامت خود را افزایش داده و از عناصر محافظت بیشتری داشته باشید. کاریزما معاملات بهتری به شما می دهد و به شما در جذاب کردن افراد کمک می کند. هوش به شما امکان می دهد تا از سلاح ها و اسباب بازی های بهتری استفاده کنید. چابکی به شما کمک می کند تا حملات و آتش را سریعتر گول بزنید. شانس می تواند در حملات حساس ، یافتن موارد بهتر و کمک از چهره های مرموز تر کمک کند. هر دسته به موارد مختلفی کمک می کند و به شما قدرت می دهد. در نتیجه روش های مختلفی وجود دارد که می توانید بازی کنید.

Fallout 76 یک بازی بزرگ نقش آفرینی آنلاین است. این بازی بتا خواهد داشت که هنوز تاریخ آن اعلام نشده است. با این حال ، بازی کامل در تاریخ 14 نوامبر 2018 به بازار عرضه می شود. منطقه جدیدی با تعداد متنوع بیوم و هیولا را در خود جای داده است. برای دستیابی به رویای آمریکایی برای بازسازی ، باید با دوستان خود همکاری کنید. Fallout 76 یک بازی است که من مطمئن هستم که شما از بازی لذت خواهید برد.

من یک بار دیگر می خواهم یک VPN را توصیه کنم. VPN به شما امکان می دهد تا آدرس IP خود را به مکان دیگری در سرورهای ارائه شده تغییر دهید. می توانید با انتخاب مکانی نزدیک به جدی ترین بازی ، تاخیر را کاهش داده و اتصال را بهبود بخشید. همچنین می توانید از محدودیت های جغرافیایی یا فایروال ها جلوگیری کنید که مانع از بازی شما در هر نقطه از جهان می شوند. VPN همچنین به کاربران در مقابل حملات DDoS محافظت می کند.

با بازی Fallout 76 آنلاین ، از همه هیجان لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از یک بازی VPN در هر نقطه از جهان لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me