Final Fantasy 14 - FFXIVFinal Fantasy 14 ، یا FFXIV, جدیدترین سریال محبوب MMORPG است که مدت زمان طولانی است این بازی در ویندوز ، PS4 و PS3 موجود است. هنگام بازی FFXIV و سایر بازی های آنلاین ، ممکن است تاخیر ، حملات DDoS و اتصال آهسته را تجربه کنید. برای رفع این مشکل ، یک VPN را پیشنهاد می کنم. یک VPN آدرس IP شما را به IP دیگری که انتخاب کرده اید تغییر می دهد. این به جلوگیری از وقوع حملات DDoS کمک می کند. اگر IP را در نزدیکی سروری که بازی می کنید انتخاب کنید ، تاخیر کمتری خواهید داشت و از یک اتصال سریعتر لذت خواهید برد.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish $ 3.25 IPVanish 76 کادر انتخاب کادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای پخش Final Fantasy XIV

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای بازی آنلاین Final Fantasy 14. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

  نحوه پرداخت VPN ناشناس با کارتهای هدیه پیش پرداخت

Final Fantasy 14 نکات برجسته بازی

Final Fantasy XIV بازی است که می توانید با اوباش بجنگید ، رویدادها را انجام دهید ، بازی های کامل را انجام دهید ، در سرنوشت ها بازی کنید ، کارهای هنری کنید ، سیاه چال ها را کاوش کنید و برای جمع کردن با دیگران در مهمانی ها کار کنید. همه این موارد به شما EXP می دهد. قبل از انجام این کار ، شما خرید می کنید و سپس اشتراکی برای بازی FFXIV دریافت می کنید. شما آن را برای ویندوز ، PS4 یا PS3 در مکانهایی مانند خریداری می کنید بخار, آمازون ، و Gamestop. بعد از این بازی خود را شروع می کنید و اجازه می دهید بارگیری های آن را انجام دهید. پس از آن وارد شوید و قادر خواهید بود شخصیت مورد نظر خود را ایجاد کرده و آن را ویرایش کنید. شخصیتی که انتخاب می کنید می تواند یکی از چندین مسابقه باشد. این لیست شامل موارد زیر است:

Elezen: این مسابقه بیشتر شبیه الوین از FFXI است. استفاده کنید تا با سایر نژادها بسیار خصمانه باشید زیرا اعتقاد بر این است که آنها اولین مسابقه در سرزمین ارورا بودند. دو قبیله ای که این نژادها دارند رقبای بزرگی هستند.

 • چوب وحشی
 • Duskwight

Hyur: این نژاد دقیقاً مثل نژاد بشر از FFXI است. این نژاد رایج ترین برای یافتن در Eorza است زیرا این دو قبیله برای تشکیل شهرها در همه جا شکوفا می شوند.

 • ارتفاعات
 • میدلندرها

لالفلا: این مسابقه مانند Tarutaru از FFXI است. این مسابقه کوچکترین مسابقه است. این امر آنها را در ضرر قرار نمی دهد ، زیرا آنها با چابکی و هوشمندی تشکیل می شوند.

 • Plainsfolk
 • دونسفولک

Roegadyn: این مسابقه مانند Galka از FFXI است ، اما اکنون نسخه زنانه آن وجود دارد. این بزرگترین مسابقه است. آنها از دریاهای شمال بودند.

 • گرگ های دریایی
 • هلگارد

Miqo’te: این مسابقه مانند میترا از FFXI است ، اما اکنون نسخه مرد وجود دارد. این مسابقه گربه شکارچیانی هستند که معمولاً یک مسابقه انفرادی هستند.

 • جستجوگر خورشید
 • نگهبانان ماه

Au Ra: این هنوز در دسترس نیست ، اما این شخصیت با FFXIV Heavensward وارد بازار می شود. این مسابقه هرگز در هیچ نسخه دیگری دیده نشده است. این یک مسابقه خزندگان با مقیاس ، شاخ و دم است. آنها از سرزمین اوتارد هستند.

 • قبیله رائن
 • قبیله Xaela

از آمار شخصیت به اندازه ظاهر آنها نگران نباشید زیرا آمار خیلی بهتر از هر نژاد نیست. برای پیشبرد مسابقات با شهرهایی که وجود دارد ، می توانید در خارج از شهرها نبرد کنید. شما همچنین قادر خواهید بود در شهر کالاهایی را خریداری ، فروش و صنایع دستی کنید. همچنین هر شهر برای جنگیدن شغل های خاص خود را دارد. هر شغل دارای مقادیر مختلفی از TP ، MP و HP است زیرا سطح کار را با EXP سطح می کنید. شهرهای اصلی و مشاغل آنها شامل موارد زیر است:

  نحوه استفاده از Opera VPN

UL’dah: این شهر از نظر جنبه های بسیار شبیه به Sandoria از FFXI است. این شهر برای تجارت بزرگ است. این رهبر این شهر یک لالفلا زن با یک Roegadyn مرد است زیرا در آنجا محافظ عمومی و شخصی دارد. صنایع دستی شامل طلافروشی ، کیمیاگری ، معدن و بافندگی است. مشاغل شامل:

 • Thaumaturge: هنگام استفاده از این شغل بازیگری طلسم ، می خواهید MP خود را تماشا کنید تا تعیین کنید چه طلسم دیگری برای بازیگران بعدی خواهد بود. در هنگام گشت و گذار با این آبشار طلسم خانه قدرت فاصله بگیرید. از MP استفاده می کند.
 • Pugilist: نبرد دست به دست بهترین سرمایه پویلیست است. نزدیک بمانید و با این کار خسارتهای زیادی را متحمل شوید. از TP استفاده می کند.
 • گلادیاتور: یک مخزن واقعی (کار که صدمات زیادی را به همراه دارد). با شمشیر و سپر خود در میدان نبرد برای جلال می جنگید. حریف خود را نزدیک نگه دارید. از TP استفاده می کند.

Gridania: این شهر به دلیل احساس فضای بیرونی مانند Windurst از FFXI است. از نظر من این شهر بسیار دشوار است تا زمانی که یاد بگیرید همه چیز کجاست. رهبران این شهر یک خانواده Miqo هستند. یکی از آنها قدرت بیشتری نسبت به 2 نفر دیگر دارد زیرا او همچنین یک رهبر نظامی است. صنایع دستی در این شهر شامل نجاری ، چرمی کاری و گیاه شناسی است. مشاغل شامل:

 • کمانداران: هنگام استفاده از این کار کمان و پیکان ، شما قادر خواهید بود از مسافت های بزرگی شلیک کنید و از بین ببرید. حتماً فاصله خود را حفظ کنید زیرا این کار دستی برای جنگنده نیست. از TP استفاده می کند.
 • لنسرها: هنگام جنگیدن با لنس خود مجبور خواهید بود شجاع باشید زیرا هیچ گونه ایمنی با این جنگنده سر نخواهد داشت. شما همچنین می خواهید یک محدوده نزدیک را نگه دارید زیرا به محض اینکه آنها برای شلیک کردن دور می شوند ، نمی توانید به آنها حمله کنید. از TP استفاده می کند
 • Conjurers: برای استفاده از این شغل باید سریع عمل کنید. ممکن است شما نتوانید به همان میزان خسارت وارد شوید ، اما قادر خواهید بود دیگران و خودتان را درمان کنید. این کار همچنین یک طلسم طلسم است بنابراین فاصله خود را حفظ کنید. از MP استفاده می کند.

Limsa Lominsa: این شهر بیشتر شبیه Bastok از FFXI است در مورد این واقعیت است که این شهر عمدتا برای یک بندر ساخته شده است و بسیار کوچک است. این شهر از دزدان دریایی ساخته شده است. رهبر این شهر ، یک زن بلند قد الزن ، همچنین رهبر ارتش است. صنایع دستی در اینجا شامل ساخت زره پوش ، آهنگر ، تهیه غذا به عنوان آشپزی و ماهیگیری است. مشاغل شامل:

 • Marauders: شما تبر خود را وارد میدان جنگ خواهید کرد. با استفاده از این تبر قادر خواهید بود با مقادیر زیادی خسارت به حریف آسیب برساند و همچنین قادر به گرفتن آن باشید. این یک کار نزدیک برد است بنابراین حریف را نزدیک نگه دارید. از TP استفاده می کند.
 • پیکان: با کتاب جادوها و جانوری که احضار می کنید ، می جنگید و شفا خواهید یافت. این کار هم متنوع است و هم دست به دست. با احضار یک جانور می توانید دست به دست هم دهید ، اما علاوه بر آن فاصله خود را حفظ کنید. MP استفاده می کند.
 • روژ: شما باید مانند شب آرام باشید ، به عنوان ساکت به عنوان برگ در حال سقوط به زمین ، و به همان سرعت یوزپلنگ برای انجام این کار. شما مانند دزد FFXI هستید. شما با دو خنجر هستید که با هم به مبارزه می پردازند. با این گفته شما می خواهید به حریف نزدیک باشید. از TP استفاده می کند.
  لیگ تابستانی NBA را بصورت آنلاین تماشا کنید

مشاغل دیگر شامل Black Mage ، Paladin ، White Mage ، Monk، Warrior، Dragoon، Bard، Summoner، Scholar و Ninja. این شغلها مخصوصاً به دلیل داشتن سطح مشخصی از شغل برای دستیابی به آنها ، خاص هستند. برای به دست آوردن شغل مورد نظر شما باید یک شغل 15 نفر داشته باشد و کار دیگر 30 عدد باشد. سطح کار 30 آمار و سطوح را با شغل جدید به اشتراک می گذارد به این معناست که اگر در یک سطح شغلی باشید سطح دیگری را نیز به دست می آورید.

همچنین سه فرصت شغلی جدید وجود دارد و به زودی مناطق جدیدی نیز به بازار عرضه خواهند شد که دو برابر اندازه FFXIV خواهد بود. در حال حاضر شما فقط می توانید با Chocobo سوار شوید و بجنگید. با گسترش جدید شما همچنین قادر خواهید بود در سراسر جهان پرواز کنید.

Final Fantasy 14 یک MMORPG محبوب است. این یک گسترش جدید در حال بیرون آمدن است که باعث بهتر شدن آن می شود. کارها جالب است. به طور کلی FFXIV یک بازی سرگرم کننده آنلاین است که شما و دوستان خود را دوست خواهید داشت.

یک بار دیگر توصیه می کنم از سرویس VPN برای بازی آنلاین FFXIV استفاده کنید. VPN از محل سرور انتخابی شما آدرس IP را به شما می دهد. این کار باعث بهبود عملکرد و کاهش تاخیر می شود. گیمرهای نخبه همچنین از حمایت اضافه شده در برابر حملات DDoS قدردانی می کنند.

با بازی Final Fantasy 14 به صورت آنلاین ، از تمام هیجان لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از FFXIV در هر نقطه از جهان با یک VPN لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me