گلوریا ویکتورگلوریا ویسیس یک MMORPG قرون وسطایی است. بازی جنبه های تخیلی کمی ندارد و بازی بسیار واقع بینانه است. این بازی بر روی رایانه شخصی است و در تاریخ 9 ژوئن 2016 در Steam به بازار آمد. شما می جنگید ، صنایع دستی ، انجمن های صنفی را تشکیل داده و قلعه یا دهکده خود را خواهید ساخت. در حالی که بازی Gloria Victis را تجربه می کنید ، ممکن است سرعت اتصال و کندی را تجربه کنید. برای رفع این مشکل ، یک VPN را پیشنهاد می کنم. VPN به شما امکان می دهد تا آدرس IP خود را به IP دیگری در محل سرور مورد نظر خود تغییر دهید. اگر مکانی نزدیک به سروری که در آن بازی می کنید انتخاب کنید ، می توانید تاخیر را کاهش داده و به یک ارتباط بهتر برسید. گیمرهای نخبه محافظت بیشتری در برابر حملات DDoS می پسندند. VPN همچنین به شما امکان می دهد از دیوارهای آتش گذشته و محدودیت های جغرافیایی خود جلوگیری کنید و مانع از بازی در مدرسه یا محل کار شوید.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخابکادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای بازی Gloria Victis

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از یک سرویس VPN برای بازی آنلاین گلوریا ویسیس. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

Gloria Victis بازی نکات برجسته

وقتی Gloria Victis را راه اندازی می کنید ، می توانید به یکی از چهار کشور ملحق شوید. همه ملت ها بسیار بی نظیر هستند و از پشت پرده ای غنی برخوردار هستند.

ملل و یک داستان کوتاه:

 • امپراتوری آزبیا: مردم آزبیان شکارچیان بزرگ ، پیشاهنگی و جنگجویانی بی باک هستند. آنها در محیط بیابانی بیابانی که زمین بی ثمر است زندگی می کنند و تنها راه زنده ماندن آنها روی حیواناتی است که آنها پرورش می دهند و دانه ها و میوه های کمی که می توانند برداشت کنند. در مورد اقدامات نظامی خود ، آنها از زره سبک استفاده می کنند و به طور متوسط ​​سلاح های غواصی حمل می کنند. آنها همچنین به شدت به سواره نظام تکیه می کنند تا اوقات سختی را تحقق بخشند. تاکتیکهای آنها مبتنی بر تحرک است و آنها یک دشمن بسیار جدی برای روبرو شدن هستند.
 • میدلند: میدلند مجتمع فدرالیسم و ​​مردسالاری است. ضلع غربی و شرقی میانه ها به طور جداگانه توسط دو پادشاه اداره می شوند ، اگرچه آنها برای ساختن یک ملت قدرتمند با یکدیگر همکاری می کنند. مردم میدلند با نام میدلندر شناخته می شوند. اگرچه قد آنها بیش از شش فوت نباشد ، اما هنوز هم بسیار قوی هستند. این ملت بسیار ثروتمند است و به همین دلیل در هنگام نبرد اکثر مردم میانه لباس های کاملاً زره پوش را به عنوان شوالیه یا جنگجو می پوشند. به طور کلی ملت ثروتمند است و آنها یکی از آنها نیستند که باید با آنها اشتباه گرفته شوند.
 • نوردهایم: نوردهایم مکانی است که دولت آن بیشتر توسط عشایر و رهبران آنها اداره می شود. مردم نوردیم به اسمیرس معروف هستند. Ismirs قد بلند و فوق العاده قوی است. سبک زندگی آنها به اندازه آنها منعکس می شود زیرا برای زنده ماندن در میهن خود باید قوی باشند. آنها به شمال مناطق میانه ای زندگی می کنند که در آن زمان همه برف می بارد و چیزی جز کوه وجود ندارد. در مورد اقدامات نظامی آنها ، آنها با دو شمشیر و محور دستی بسیار باتجربه هستند. آنها همچنین در استفاده از سپرهای عظیم عالی هستند. افرادی که برای نوردهایم می جنگند ، به عنوان جنگجویانی بی باک شناخته می شوند که نباید مورد توجه قرار گیرند.
 • سانگمار: سنگمر یک امپراتوری بسیار بزرگ و موفق در جنوب بود تا زمان رسیدن اذهب. آنها تقریباً نابود شدند اما هنوز امید وجود دارد. امپراتوری سانگمار با وجود دو شهر که ملت هنوز در آن وجود دارد ، سعی خواهد کرد دوباره قیام کند. مردم سنمر به سانگماریان معروف هستند. آنها بسیار باهوش هستند و در شرایط سخت و سخت مانند Azebs زندگی نمی کنند. ارتش اکنون بسیار ناچیز است ، اما آنچه از آن باقی مانده شامل جنگجویان شجاع با دنده های بسیار گران قیمت و نجیب ترین استیج ها است. امپراتوری های دیگر ساعت بهتری را تماشا می کنند زیرا Sangmar ممکن است دوباره بلند شود.

هنگامی که ملت خود را انتخاب کردید و قبل از بیرون رفتن برای کشتن دشمن خود ، به تجهیزات نیاز دارید. تجهیزات مورد نیاز شما بستگی دارد ، اما برخی از سلاح ها و مجموعه های زرهی به برخی از سبک های جنگی کمک خواهد کرد. دو نوع تجهیزات شامل زره و سلاح است

زره:

 • زره نور: زره پوش ارزانتر است و سریعتر از آنچه در زره های سنگین قرار دارد ، شما را ترک می کند.
 • زره متوسط: زره پوش بیشتر از زره های سبک هزینه دارد و کمی آهسته تر از شما به وجود می آورد ، اما محافظت بسیار بیشتری می کند.
 • زره سنگین: زره پوش بسیار گران است و شما را زیاد کند می کند ، اما از وزن محکم زره ها محافظت و حرکت بسیار خوبی خواهید داشت.

سلاح:

 • بستن جنگ افزارها: شمشیرها در این دسته ارزان هستند. مبارزه با شخصیت ها در نزدیکی شما راحت تر است ، اما هرکسی که دامنه شما را دارد از این مزیت برخوردار است.
 • ستونها: سلاح هایی که برد بسیار بیشتری نسبت به سلاح های جنگی نزدیک دارند ، اما به اندازه برد آنها نیست. یکی از محبوب ترین اسلحه ها در این گروه لسس است.
 • سلاح های مختلف: برخی از محبوب ترین اسلحه ها در این دسته عبارتند از: longbows و crossbows. این سلاح ها از راه دور واقعاً قدرتمند هستند و می توانند قبل از وارد شدن به محدوده حمله ، بسیاری را بکشند ، اما اگر نزدیک باشید ، در معرض یک نقطه ضعف قرار خواهید گرفت.

بعد از اینکه تجهیزات خود را بررسی کردید ، احتمالاً خواهید رفت و برای جلال ملت خود می جنگید. قبل از انجام این کار شاید بخواهید بدانید که چگونه مکانیک های جنگی در گلوریا ویکتس کار می کنند. مهارت بخش اصلی این بازی است. شما باید یاد بگیرید که چگونه حمله کنید ، به کجا حمله کنید و چگونه راه اندازی کنید تا بتوانید ضربات کشتار را بدست آورید. در گلوریا ویکتور هیچ سیستم هدف گیری وجود ندارد بنابراین نمی توانید به سادگی روی حریف کلیک کنید و سپس عقب بنشینید و تماشا کنید که چه اتفاقی می افتد. شما باید دائماً درگیر مسابقه باشید.

در کنار این تکنیک های بسیاری وجود دارد که می توانید برای برنده شدن از آنها استفاده کنید. در حالی که شما در حال گول زدن ، سلاح های خود را می چرخانید ، پیکان خود را شلیک می کنید و در حال دویدن هستید ، ممکن است بخواهید به نوار استقامت نگاه کنید. این برای واقعی تر کردن بازی استفاده می شود. شما باید استقامت خود را کنترل کنید. اگر از استقامت بیش از حد استفاده می کنید ممکن است بی دفاع باشید چون خیلی خسته هستید. همچنین می توانید از دست دادن استقامت مشکلات بیشتری داشته باشید. سرانجام جنگهای جنجالی ، تک جنگی ، شکار ، و قلمرو در مقابل قلمرو وجود خواهد داشت. مسابقات و موارد دیگری وجود دارد که می تواند برای تست مهارت بازیکنان بازی کند.

مسابقات / محاصره:

 • محاصره: مهم نیست که قلعه باشد ، شهر ، پایتخت یا شهر باشد ، این یک ارتش می گیرد. این مسابقه صدها کشته و مبارزات سخت را برای پیروزی به همراه خواهد داشت.
 • مسابقات: مهارت های خود را در مسابقات در برابر دیگران تست کنید.
 • PvP آرنا: این مانند یک جنگ گلادیاتور رومی است به جز در این صورت می توانید از سلاح انتخاب شده استفاده کنید. شما برای پیروزی در این نوع مسابقات بهتر است در بهترین حالت خود باشید.

از بین همه این محاصره ها ، PvP ، مسابقات و رومینگ رایگان ارز و اقلام پیدا خواهید کرد. این ارز می تواند مواد ، تجهیزات و سایر موارد را برای شما خریداری کند. موادی که بدست می آورید می تواند به شما در جمع آوری وسایل برای کارهای هنری کمک کند. نتایج را می توان برای سود استفاده کرد یا حتی فروخت.

انواع مختلف صنایع دستی عبارتند از:

 • هنرهای آشپزی و آشپزی: غذا پختن
 • خیاطی و چرم سازی: می توانید از خزهای بدست آمده برای ساختن وسایل استفاده کنید
 • زره پوش: قطعات بزرگ زره ای ایجاد کنید
 • جعل سلاح: ایجاد سلاح های عالی
 • نجاری: ایجاد مبلمان و کمان
 • شکار و جنگلداری: از خز و چوب برای فروش به افرادی استفاده کنید که از آن استفاده کنند
 • گیاهخواری و کیمیاگری: نحوه استفاده از گیاهان برای سم و دارو را بیاموزید
 • معدن و متالورژی: مواد اولیه مانند سنگهای قیمتی را بدست آورید
 • مصنوعی کردن: لوازم جانبی مانند جواهرات ایجاد کنید
 • مهندسی: سازوکارهای دفاعی کشنده و ابزارهای تهاجمی ایجاد کنید

یکی از مهمترین قسمت های بازی چرخه هوا است. می دانم ممکن است فکر کنید مسخره است ، اما واقعیت دارد. هوا بازیکن را تحت تأثیر قرار می دهد. بسته به زمان روز ، آب و هوا و فصل ، با NPC مختلف روبرو می شوید. دشمنان نیز واکنش متفاوتی نشان خواهند داد. فصل ها هوا را تغییر می دهد و این امر به روش های مختلفی روی بازیکن تاثیر می گذارد. به عنوان مثال ، در گرمای تابستان مبارزه با زره های سنگین کار سخت خواهد بود و بازی آن را به خود اختصاص می دهد. اگر شما نیاز به دزدکی حرکت کردن به حمله به کسی داشتید ، ممکن است منتظر آب و هوای مه آلود باشید تا با ارائه یک پوشش کامل برای یک حمله دزدکی ، به شما کمک کند. موقعیت ماه نیز بر جزر و مد و هیولاهای منحصر به فرد باعث تخم ریزی آنها خواهد شد.

Gloria Victis یک MMORPG است که گزینه های گیم پلی زیادی دارد. شما می توانید برای تسخیر رقبا و برای غرور ملت خود تلاش کنید. سبک مبارزاتی با شدت بالا را بازی کنید که باعث می شود روی بازی متمرکز شوید. شما می توانید موارد هنری را تهیه کرده و در تمام فصول سال تجربه کنید. با دوستان خود صنفی بسازید و برای ملت خود به اوج خود برسید. Gloria Victis یک بازی چالش برانگیز است که مطمئنم شما و دوستانتان از آن لذت خواهید برد.

یک بار دیگر استفاده از سرویس VPN را برای بازی آنلاین گلوریا ویکتور پیشنهاد می کنم. VPN از محل سرور انتخابی شما آدرس IP را به شما می دهد. این کار باعث بهبود عملکرد و کاهش تاخیر می شود. گیمرهای نخبه همچنین از حمایت اضافه شده در برابر حملات DDoS قدردانی می کنند.

لذت بردن از تمام اقدامات شما به عنوان بازی Gloria Victis آنلاین. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از یک بازی VPN در هر نقطه از جهان لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me