StrongVPN راه اندازی برنامه iOSبرای یافتن آخرین نسخه از برنامه iOS StrongVPN ، می توانید مستقیماً به iTunes بروید یا به سایت آنها مراجعه کنید. اگر تصمیم دارید که از سایت StrongVPN شروع کنید ، به سادگی بر روی “تنظیم” در منوی اصلی و سپس دکمه “StrongVPN for iOS” کلیک کنید. این شما را به اپل می برد iTunes در جایی که می توانید برنامه را بارگیری کرده و آن را نصب کنید ، ذخیره کنید. این برنامه با iOS 8.4 یا بالاتر سازگار است. صفحه تنظیم مشتری همچنین دارای راهنماهای تنظیم دستی برای پیکربندی نسخه های مختلف iOS 5 تا 9 برای استفاده از خدمات خود با L2TP ، PPTP ، IPSec و OpenVPN.

اولین باری که برنامه راه اندازی می کند ، یک آموزش کوتاه نمایش می دهد. صفحه اول از شما استقبال می کند و به شما می گوید که برای ادامه آموزش ، به سمت چپ بکشید. هنگامی که برای اولین بار به برنامه وارد شوید ، باید برخی از تنظیمات را نصب کنید. این در تصویر دوم زیر نشان داده شده است. بعد از نگاه کردن به این صفحه ، برای ادامه کار با آموزش ، دوباره انگشت خود را به سمت چپ بکشید. صفحه سوم به شما می گوید چگونه مکانها را با استفاده از برنامه تغییر دهید. یک بار دیگر انگشت خود را به سمت چپ بکشید و خلاصه ای از نحوه دسترسی به منو را مشاهده خواهید کرد.

آموزش برنامه کاربردی iOS StronVPN

پس از مشاهده این آموزش ، بر روی دکمه “Okay ، got it” ضربه بزنید تا با راه اندازی برنامه ادامه دهید. این یک صفحه تأیید اعتبار مانند صفحه نمایش داده شده در تصویر زیر سمت چپ ایجاد می کند. برای ثبت نام در حساب باید “آدرس ایمیل” و “رمز عبور” خود را که ایجاد کرده اید وارد کنید. می توانید اطلاعات را در ایمیل استقبال کننده خود پیدا کنید. هنگامی که این موارد را به درستی وارد کردید ، کلید “Stay Scrib In In” را وارد کنید تا نیازی به ورود مجدد این اطلاعات نباشد. در آخر ، برای تأیید و ذخیره ورود به سیستم ، روی دکمه “ورود به سیستم” ضربه بزنید.

تأیید اعتبار و تنظیمات برنامه StrongVPN در iOS

این صفحه نمایش مانند صفحه نمایش در وسط بالا را نشان می دهد. از آموزش باید بدانید که برای نصب تنظیمات StrongVPN به مرکز ضربه بزنید. بعد از ضربه زدن روی “نصب” ، صفحه ای مانند آن را نشان می دهید که در سمت راست بالا نشان داده شده است. این یک صفحه نمایش اطلاعاتی از دستگاه iOS شماست و به شما اطلاع می دهد که به StrongVPN دسترسی دارید و به کلیه ترافیک اینترنت خود دسترسی پیدا می کنید. روی “مجاز” ضربه بزنید تا نصب برنامه به پایان برسد. بسته به تنظیمات دستگاه شما ، ممکن است مجبور شوید رمز تأیید قفل دستگاه را وارد کنید تا این امر تأیید شود.

پس از اتمام تنظیم ، صفحه ای مانند صفحه نمایش داده شده در سمت چپ را مشاهده خواهید کرد. این صفحه اصلی مشتری در حالت جداشده است. شما آدرس IP عمومی خود را که در بالای صفحه نشان داده شده است متوجه خواهید شد. قسمت مرکزی صفحه می گوید ، “قطع”. برای شروع فرآیند اتصال به سرور آتلانتا ، روی مرکز صفحه ضربه بزنید. صفحه مرکز ، که مرکز منطقه آن اکنون می گوید ، “اتصال” به شما امکان می دهد که فرآیند اتصال را شروع کرده اید. اتصال به یک سرور در آتلانتا آدرس IP شما را تغییر داده و داده های شما را ایمن می کند. همچنین متوجه خواهید شد که پس از اتمام اتصال ، پس زمینه برای مکان فعلی تغییر خواهد کرد.

اتصال برنامه StrongVPN در iOS

اتصال به شبکه StrongVPN با استفاده از برنامه iOS ساده تر نیست. هنگامی که یک مکان دارید ، به سادگی روی مرکز صفحه ضربه بزنید تا به آن متصل شوید. اما ، چگونه مکان دیگری را انتخاب می کنید؟ از این آموزش باید بدانید که تمام کارهایی که باید انجام دهید اینست که روی مکان فعلی در سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید تا لیست مکان نمایش داده شود. این لیست در زیر مرکز نشان داده شده است. انتخاب یک مکان جدید مانند شیکاگو به شما امکان می دهد پروتکل خود را انتخاب کنید.

توصیه می کنیم از پروتکل IKEv2 برای همه اتصالات آیفون یا آیپد خود استفاده کنید ، زیرا از Mobile IKE (MOBIKE) پشتیبانی می کند. دستگاه های تلفن همراه با IKEv2 بسیار خوب کار می کنند. هنگامی که از شبکه تلفن همراه خود به Wi-Fi خانگی بروید بدون اینکه جلسه VPN فعلی خود را تغییر دهید ، سعی می شود دوباره وصل شود. بنابراین برای دستگاه هایی مانند iPhone و iPad ایده آل است. توجه داشته باشید که اگر PPTP / L2TP را برای مکان انتخابی خود انتخاب کنید ، باید چند تنظیم اضافی نیز انجام دهید.

سوئیچ سرور برنامه StongVPN iOS

با فرض اینکه روی پروتکل پیشنهادی IKEv2 ضربه زده اید ، صفحهای مانند تصویر زیر در سمت چپ مشاهده خواهید کرد. اتصال به آتلانتا قطع شده است ، بنابراین می توانید به یک سرور VPN در شیکاگو تغییر دهید. به سادگی بر روی مرکز تصویر دوم زیر ضربه بزنید تا به مکان جدید شیکاگو خود متصل شوید. آخرین تصویر اتصال کامل شده را نشان می دهد. توجه کنید که اکنون یک آدرس IP مجازی از سرور شیکاگو VPN اختصاص داده اید ، صفحه نمایش می گوید “متصل”. شما همچنین متوجه خواهید شد که پیش زمینه تئاتر قدیمی شیکاگو را نشان می دهد.

StrongVPN IOS App Chicago Connection

آخرین موردی که می خواهیم مورد بررسی قرار دهیم ، فهرست برنامه StrongVPN است که با کشیدن راست یا ضربه زدن روی نماد منو در سمت چپ بالای صفحه ، به آن دسترسی پیدا می کنید. این فهرست در سمت چپ وسط زیر نشان داده شده است. این فهرست بسیار اساسی است و شامل موارد زیر است:

  • آرم StrongVPN – برای اهداف برندسازی.
  • حساب شما – این شماره شماره حساب شما را به شما نشان می دهد و بیشتر برای حساب های میراث است.
  • اطلاعات برنامه – با استفاده از اطلاعاتی درباره برنامه و كتابخانه هایی كه از آن استفاده می كند ، صفحه نمایش مانند صفحه نمایش داده شده در مرکز راست در زیر نمایش داده می شود.
  • پشتیبانی – با این کار صفحه پشتیبانی وب سایت StrongVPN روی دستگاه شما باز می شود ، بنابراین می توانید سوالات متداول مربوط به آنها را بررسی کنید یا بلیط پشتیبانی ایجاد کنید و آن را برای کارمندان خود ارسال کنید..
  • خروج از سیستم – این شما را از برنامه خارج می کند.

منوی iOS StrongVPN

استفاده از برنامه iOS از StrongVPN بسیار آسان است. فقط کافی است یک مکان را انتخاب کرده و روی مرکز صفحه مشتری ضربه بزنید. به جای OpenVPN از پروتکل IKEv2 VPN استفاده می کند و از مزیت MOBIKE برخوردار است. این باعث می شود آن را برای دستگاه های تلفن همراه مانند آیفون و آیپد ایده آل کند زیرا در صورت افت جلسه سعی خواهد کرد که مجدد اتصال مجدد برقرار شود و به شما امکان می دهد ضمن حفظ جلسه VPN فعلی خود ، بین شبکه های خانگی و تلفن همراه خود جابجا شوید..

StrongVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me