راهنمای راه اندازی IPVanish iOS

دکمه IPVanish iOSمی توانید آخرین صفحه IPVanish iOS را از صفحه تنظیم آنها پیدا کنید. برای رسیدن به آنجا ، بر روی پیوند “برنامه ها” در بالای سایت آنها کلیک کنید. با این کار صفحه نرم افزار VPN باز می شود. برای شروع بر روی دکمه iOS کلیک کنید. با این کار زیر صفحه نصب iOS که حاوی اطلاعاتی درباره آخرین برنامه iOS و پیوندی به فروشگاه برنامه است بارگذاری می شود. این صفحه همچنین شامل تنظیمات دستی گام به گام و راهنماهای تصویری برای پیکربندی دستگاه iOS شما با L2TP و PPTP.


برای بارگیری برنامه ، روی دکمه “بارگیری در فروشگاه App” کلیک کنید. پس از نصب آیتونز ، روی دکمه بارگیری کلیک کنید تا نصب برنامه شروع شود. برنامه IPVanish با iOS 8.0 و بالاتر سازگار است. پس از شروع نصب ، صفحه ای مانند صفحه نمایش داده شده در سمت چپ را مشاهده خواهید کرد. این هشدار iOS است که به شما می گوید همه ترافیک اینترنت از طریق VPN در جریان است. این مشابه هشدار اعتماد صادر شده توسط دستگاه های Android است. برای ادامه نصب VPN باید این کار را انجام دهید. تصویر در سمت چپ پیام نصب دیگری را نشان می دهد که می خواهید اعلان ها و هشدارهای IPVanish را دریافت کنید یا خیر. این اختیاری است.

نصب IPVanish iOS

پس از گذراندن اعلان فوق ، برنامه برای ورود به سرویس IPVanish ، نام کاربری و رمز ورود خود را وارد می کند. با فرض اینکه نام کاربری و رمز ورود را برای حساب IPVanish خود وارد کرده اید و به سیستم وارد شده اید ، برنامه از شما خواسته می شود یک نمایه VPN ایجاد کنید. این تنظیمات IPVanish IKEv2 را برای دستگاه iOS شما تنظیم می کند. پس از نصب این پروفایل ، صفحه اصلی IPVanish را مانند آنچه در تصویر سمت چپ نشان داده شده است مشاهده خواهید کرد. این صفحه اصلی اتصال برنامه در حالت جداشده است. این اتصال را از اتصال جدا می کند و سوئیچ سفید جامد است که نشان می دهد در حالت قطع است. آدرس IP و موقعیت مکانی قابل مشاهده نشان داده شده ، آدرس IP و محل واقعی شما هستند. این صفحه همچنین وضعیت حساب شما را نشان می دهد و چه زمانی قرار است تمدید شود.

اتصال IPVanish iOS VPN

ضربه زدن روی صفحه در امتداد خط زیر حالت اتصال که موقعیت مکانی (آتلانتا ، ایالات متحده) را در تصویر بالا نشان می دهد ، لیست مکان های سرور را از سمت راست اسلاید می کند. این در تصویر وسط بالا نشان داده شده است. ضربه زدن روی یک سرور در این لیست آن را انتخاب کرده و شما را به صفحه اصلی اتصال باز می گرداند. ضربه زدن روی سوئیچ ضامن شما را به سرور انتخابی خود متصل می کند. صفحه آخر این ارتباط را با سرور آمریکایی آتلانتا نشان می دهد. توجه کنید که اکنون وضعیت اتصال متصل شده است و نشانگر تغییر اسلاید اکنون سبز است. همچنین آدرس IP نمایش داده می شود که توسط سرور VPN اختصاص داده شده و یک مکان قابل مشاهده از آتلانتا ، ایالات متحده را نشان می دهد. اکنون به هم متصل شده اید و تمام ترافیک اینترنت شما در مقابل جاسوسی در خارج رمزگذاری شده است. قطع اتصال به سادگی ضربه زدن به کلید سوئیچ است. برای تغییر سرورها ، فقط کافی است سرور دیگری را انتخاب کرده و روند را تکرار کنید.

آخرین صفحاتی که می خواهیم برنامه IPVanish iOS را بررسی کنیم صفحه نمایش تنظیمات است که با ضربه زدن روی نماد “همبرگر” یا نماد منو (سه خط افقی) در سمت چپ بالای صفحه اصلی می توان به آنها دسترسی داشت. صفحه اصلی تنظیمات در سمت چپ در تصویر زیر نشان داده شده است. به سه بخش کلی ، پیشرفته و مشترک تقسیم می شود. بخش عمومی فقط به شما امکان می دهد IPVanish را با ضربه زدن به پیکان روبرو سمت راست کنید و نسخه برنامه فعلی را نشان می دهد. بخش پیشرفته ای که دارای گزینه های تقاضا است که بعدا در مورد آنها بحث خواهیم کرد. این امکان را به شما می دهد تا پروتکل اتصال VPN را انتخاب کرده و در صورت خراب شدن ، نمایه VPN را مجدداً نصب کنید که گاهی اوقات با پروفایل های VPN اتفاق می افتد. پروتکل پیش فرض برنامه iOS IKEv2 است اما می توانید آن را به IPSec تغییر دهید.

IKEv2 نه تنها پروتکل پیش فرض بلکه همچنین بهترین نسخه برای دستگاه های تلفن همراه مانند آیفون و آیپد است زیرا پشتیبانی در داخل ساخته شده است و به طور کلی به عنوان پروتکل OpenVPN به همان سرعت ، ایمن و قابل اعتماد در نظر گرفته می شود. همچنین طراحی آن باعث می شود که اتصال مجدد و برقراری مجدد اتصال VPN در هنگام اتصال به طور موقت از بین برود ، زیرا گاهی اوقات هنگام مسافرت از بین می رود. پروتکل IKEv2 از پروتکل های Mobility and Multihoming (MOBIKE) پشتیبانی می کند و این باعث می شود آن را برای کاربران موبایل که به طور مرتب بین نقاط مهم یا کسانی که بین شبکه های Wi-Fi خانگی و استفاده از داده های تلفن همراه در هنگام خاموش تغییر می کنند ایده آل باشد..

آخرین بخش از صفحه تنظیمات تنظیمات اصلی ، اطلاعات اشتراک را هنگام بازسازی حساب شما نشان می دهد. همچنین به شما امکان می دهد خریدهای منقضی شده را بازیابی کنید. سرانجام ، می توانید از اینجا سرویس VPN را خارج کنید.

تنظیمات برنامه IPVanish iOS

ما به تمام تنظیمات نگاهی انداخته ایم به جز موارد موجود در صفحه نمایشگر تقاضا که با ضربه زدن به پیکان روبرو در سمت راست آن می توان به آنها دسترسی داشت. این صفحه در سمت راست در تصویر بالا نشان داده شده است. این شامل گزینه هایی برای اتصال VPN است. این گزینه ها به شرح زیر است:

 • همیشه روشن است
  • با فعال کردن این گزینه سعی می شود همیشه شما را به شبکه IPVanish VPN متصل کنید.
 • به طور خودکار برای SSID های زیر متصل شوید
  • فعال کردن این گزینه تضمین می کند که شما همیشه سعی می کنید برای SSID های نشان داده شده به VPN وصل شوید.
  • این موارد در SSID مانند Panera ، attwif ، Google Starbucks و موارد دیگر ساخته شده است.
  • همچنین می توانید SSID های خود را مانند شبکه خانگی یا دیگران اضافه کنید.
 • به طور خودکار برای وب سایت های زیر متصل شوید
  • فعال کردن این گزینه تضمین می کند که همیشه سعی کنید برای وب سایت های نشان داده شده به VPN وصل شوید.
  • این موارد در وب سایتهایی مانند twitter.com ، facebook.com ، youtube.com و دیگران ساخته شده است.
  • همچنین می توانید وب سایت های خود را به این لیست اضافه کنید.

این گزینه ها یک سوئیچ کشتن de fakto rudimentary برای برنامه iOS یا SSID ها و وب سایت های منتخب را ارائه می دهند.

همانطور که مشاهده می کنید ، برنامه IPVanish iOS به شما امکان می دهد تا فقط با چند ضربه کشی از صفحه نمایش دستگاه iOS شما ، به راحتی به سرورهای VPN در شبکه خود متصل شوید. این شامل یک سوئیچ kill de facto است که به شما امکان می دهد SSID ها و وب سایت هایی را که می خواهید به طور خودکار به سرویس VPN متصل شوید انتخاب کنید. سرانجام ، آن را به صورت پیش فرض در IKEv2 ، یکی از بهترین پروتکل های VPN برای دستگاه های تلفن همراه مانند آیفون و آیپد به دلیل پشتیبانی از MOBIKE.

از IPVanish بازدید کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map