کنکوریMinecraft بازی است که در آن شما به عنوان استیو در دنیای بلاک بازی خواهید کرد. همچنین دارای سرورهای زیادی است که می توانید با دوستان بازی کنید. گیمرها می توانند اتصالات کند و تأخیر سرور را تجربه کنند. گیمرهای نخبه نیز خود را در معرض حملات DDoS قرار می دهند. من یک VPN را برای کمک به رفع مشکلات Minecraft به شدت توصیه می کنم. یک VPN آدرس IP شما را تغییر داده و حتی در صورت لزوم آن را چرخانده می کند. این به بازیکنان سطح بالا کمک می کند تا از حملات DDoS دوری کنند. VPN همچنین اطلاعات شخصی شما را رمزگذاری می کند. با این وجود ، اگر به محلی VPN نزدیک سرور بازی وصل شوید ، بهتر می تواند به یک اتصال سریعتر و تاخیر کمتری منجر شود.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخابکادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای پخش Minecraft (PC)

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای پخش آنلاین Minecraft. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

نحوه استفاده از VPN برای پخش Minecraft (Xbox One و PS4)

یک بار دیگر از مثال ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای پخش کنکوری در کنسول بازی شما استفاده خواهم کرد. آنها VPN مورد علاقه من برای بازی هستند زیرا ExpressVPN یک شبکه بسیار بزرگ را مدیریت می کند و این سرویس را به انتخاب بزرگی برای گیمرها تبدیل می کند.

اولین قدم برای راه اندازی با ExpressVPN به طور معمول بارگیری نرم افزار مشتری برای سیستم شما است. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android. بدیهی است که از آنجا که کنسول های بازی فاقد پشتیبانی بومی VPN هستند ، برای PS4 ، Xbox One یا Nintendo کار نمی کنند. خوشبختانه ، هنوز راهی برای رمزگذاری ترافیک بازی و ارسال آن از طریق VPN وجود دارد. پاسخ VPN را از طریق روتر شما اجرا می کند. توجه: اگر نیازی به رمزگذاری ندارید می توانید از ویژگی ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) بدون نیاز به پیکربندی روتر خود استفاده کنید. این پشتیبانی از طیف گسترده ای از کنسول های بازی.

برنامه روتر ExpressVPN

بسته به نوع مارک و مدلی که روتر استفاده می کنید ، ممکن است خدمات VPN شخص ثالث را پشتیبانی کند. در این صورت می توانید اطلاعات لازم را از ارائه دهنده VPN خود برای برقراری ارتباط از طریق روتر دریافت کنید. در غیر این صورت من اکیداً توصیه می کنم FlashRouters. تیم FlashRouters روترهای مشهور و با نام تجاری را به خود اختصاص داده و آنها را با سیستم عامل DD-WRT یا Tomato چشمک می زند. این امر به دستگاهها این امکان را می دهد تا با نصب سیستم عامل کارخانه از ویژگی های بسیار بیشتری برخوردار باشند. تمام FlashRouters با پشتیبانی از VPN از پیش تنظیم شده است.

برجسته های بازی Minecraft

MInecraft در ویندوز ، Mac ، Xbox One ، Xbox 360 ، PS4 ، PS3 ، Andriod ، IOs ، تلفن ویندوز و Amazon Kindle Fire در دسترس است. بازی های مک / ویندوز هزینه ای یک بار است که به شما این امکان را می دهد تا بازی را برای همیشه انجام دهید. می توانید بازی را در سایت MInecraft با ویندوز و مک ، آمازون برای کنسول ها ، و فروشگاه App برای Andriod ، iOS ، تلفن ویندوز و Amazon Kindle Fire دریافت کنید. اکثر نسخه های بازی دارای سه حالت شامل خلاقیت ، بقا و هاردکور هستند. حالت خلاق جایی است که می توانید با تعداد نامحدودی از لوازم خود ، هر چیزی را بسازید. حالت زنده ماندن جایی است که می بایست به گرسنگی و قلب های خود نگاه کنید. اوباش ، گوشت خام ، گدازه ، حفر مستقیم یا پایین ، ریزش و غرق شدن در آب می توانند شما را بکشند ، اما شما احترام خواهید گذاشت. حالت هاردکور دقیقاً مثل حالت زنده ماندن است ، اما وقتی بمیرید دیگر زنده نخواهید گشت. تمام حالت ها EXP هنگام کشتن توسط اوباش کاهش یافته است. اوباش هم صلح آمیز و هم کشنده است. برخی از اوباش شامل:

 • مرغ: مسالمت آمیز. این زمین کوچک است ، شنا می کند و می تواند بالهای خود را بپیوندد تا آسیب نبیند. هنگام کشته شدن گوشت مرغ و پرها را می ریزند. نژادها وقتی یونجه داده می شوند و در کنار مرغ دیگری که یونجه داده می شود.
 • گوسفند: مسالمت آمیز. این حیوان نیمه بزرگ است که شنا می کند ، دچار آسیب پاییزی می شود ، هنگام برش دادن پشم به شما می دهد و می تواند رنگ های مختلفی به خود بگیرد. هنگام کشته شدن ، پشم را رها می کند. نژادها هنگام یونجه و در کنار گوسفندان دیگر یونجه داده می شوند.
 • گاو: مسالمت آمیز. این حیوان نیمه بزرگ است که قهوه ای و سفید است ، به شما شیر ، شنا می دهد و آسیب می بیند. می تواند هنگام کشته شدن گوشت چرم و گاو را رها کند. نژادها وقتی یونجه داده می شوند و در کنار گاو دیگری که یونجه داده می شود.
 • خوک: مسالمت آمیز. این یک توده زمین کوچکتر است ، صورتی رنگ است ، سواری که قادر به زین است ، شنا می کند و آسیب می بیند. می تواند گوشت خوک را هنگام کشتن رها کند. نژادها هنگامی که یونجه داده می شوند و در کنار خوک دیگری که یونجه داده می شود.
 • محوطه: همانند گاو هنگام شیر دادن به شما قارچ می دهد و می تواند قارچ ها را رها کند.
 • خزنده: خصمانه در هر ساعت از روز. این موجود نیمه بزرگ است ، سبز است ، و در نزدیکی شما منفجر می شود. این می تواند باروت را هنگام کشته شدن رها کند.
 • عنکبوت: خصمانه در شب. این موجود کوچک است ، کشتن چیز زیادی نمی برد و می تواند صعود کند. می تواند چشم کشته و عنکبوت را هنگام کشته شدن از دست دهد.
 • زامبی: خصومت آمیز. اوباش متوسط ​​، آهسته ، سبز و دارای زره ​​پوش است. می توانید اسلحه ، زره ، سیب زمینی ، هویج و گوشت پوسیده را رها کنید.
 • آندرمن: نوع خصمانه. چشم های بسیار بزرگ ، بنفش ، دوربینی هنگام ضربه ، حمله وقتی به آنها نگاه می کنید ، حمله می کند و می تواند بلوک هایی را انتخاب کند. می تواند Endereye را کشته شود.
 • مردخوکی زامبی: خصمانه در هنگام ضربه. این موجودات مانند سربازان / شهروندان هلند ، شمشیرهای طلا دارند ، در برابر آتش و گدازه مصون هستند و فقط هنگام حمله به آنها حمله می کنند. هنگامی که به هر زامبی Pigman که برخورد می کنید حمله خواهید کرد ، سعی می کنند شما را بکشند تا زمانی که همه شما را فراموش کنند. می توانید وسایل طلا و گوشت پوسیده را رها کنید.
 • غست: خصومت آمیز. زندگی در Neither ، در هوا شناور ، توپ های آتشین شلیک می کند ، و با بازتاب پشت توپ های آتشین می تواند کشته شود. هنگام کشته شدن باروت و قطار اشک میریزد.
 • اژدهای آخرت: بسیار خصمانه. اگر این یکی از سخت ترین کارفرمایان نباشد ، من نمی دانم که چیست. این در قسمت انتها واقع شده است. برای رسیدن به آنجا باید چندین کار سخت انجام دهید. شما همچنین باید در نبرد بسیار خوب باشید. این موجود هنگام بهبودی تقریباً شکست ناپذیر است ، یک ارتش از اندرمن در زیر او قرار دارد و پرواز می کند. هنگامی که کشته شد آن را به شما می دهد EXP EXP شما دیگر نمی دانید چه کاری انجام دهید.

وسایلی که توسط اوباش برداشته شده ، مین گذاری شده یا خرد شده می توانند در کاردستی ، پخت و پز استفاده شوند ، یا می توان آنها را خورد. هنگام تلاش برای ایجاد کارهای هنری از ویکی استفاده کنید. مواد معدنی مانند الماس ، طلا و نقره با انواع خاصی از Pickaxes نیاز به برداشت دارند. از میان آنها می توانید وسایل را به مواد دیگری برای ساختن سلاح ، زره پوش و غیره بسپارید … چیز دیگری که می توانید از آن استخراج کنید ، سنگ فرش است. Redstone یکی از قدرت های mincraft است که تقریباً می تواند هر کاری را انجام دهد. مردم کارهایی را انجام داده اند که جالب است به عنوان ساختن یک رایانه در حال کار با آزمایش های redstone به چیزهایی که به سادگی یک دکمه برای باز کردن درب است. قبل از اینکه سعی کنید هر یک از این موارد را انجام دهید به مشعل و تختخوابی نیاز دارید که بتوانید آنرا هنرنمایی کنید. مشعلها اوباش را دور نگه می دارند و تخت ها مکان شما را نجات می دهند و به شما اجازه می دهند شب ها بخوابید ، زمان بیرون آمدن بیشتر اوباش خصمانه.

Minecraft همچنین دارای سرزمینهایی است که موارد مختلفی دارند. این سرزمین ها شامل موارد زیر است:

 • برفی هیلز: برف روی زمین است که می توانید درون آب ذوب شوید ، توپ های برفی را از آن بیرون کنید ، و در برخی نسخه ها آدم برفی را ایجاد می کند. دارای پوشش گیاهی کمی ، درختان (مگر اینکه یک جنگل برفی در این نزدیکی باشد) و حیوانات.
 • دشت چمن: این منطقه دارای چمنزارهای زیادی است که می توان آنها را برای پرورش حیوانات به خاکستر و یونجه تبدیل کرد و معمولاً دارای یک رودخانه در نزدیکی کاشت است. حیوانات زیادی دارد ، گیاهان زیادی دارند و از درختان کمی نیز برخوردار هستند.
 • بیابان های خشک: آب و هوای بسیار گرم با شن و ماسه سنگ زیادی ، کاکتی ها و دارای دهکده هایی است. دارای پوشش گیاهی ، حیوانات و درختان کمی است.
 • جنگلهای سبز: این منطقه با درختان زیاد است ، هیچ منطقه ای ندارد که به طور طبیعی برای ساخت آن وجود داشته باشد و سیب هایی از درختان دارد. دارای تعداد زیادی درخت ، مقدار مناسبی از حیوانات و تعداد مناسب گیاهان است.
 • اقیانوسهای آبی: درخت بسیار کمی دارد ، آب بسیار عمیقی ندارد ، می توانید روی آن یخ زده باشید ، می توانید در آن قایق سواری کنید و می توانید در آن ماهی بگیرید. تعداد کمی از درختان ، گیاهان و حیواناتی که ماهی ندارند.
 • اری باتلاق: این منطقه دارای مقداری آب ، درختان تیره تر است ، دارای بسیاری از تاک ها و لاله های زنبق است و جادوگران دارد. مقدار مناسب درختان ، حیوانات و گیاهان دارویی.
 • جنگل های گرمسیری: این مکان گرم است ، اقیانوس ها یا رودخانه هایی در اطراف جنگل دارد ، بسیاری از درختان و تاک نیز در اینجا رشد می کنند و حیوانات زیادی دارند. بسیاری از درختان ، حیوانات و پوشش گیاهی.
 • غارهای تاریک: این مکان جایی است که تمام سنگ ماسه ، سنگ قرمز ، زغال سنگ ، الماس ، زمرد ، طلا و نقره شما وجود دارد. این مکان همچنین دارای اوباش مضر ، گدازه و بسیار تاریک است. تعداد کمی از حیوانات ، گیاهان و درختان.
 • هلندی: منطقه ای بدون حیوانات ، درختان و گیاهان غربی. این مکان مملو از شلوغی ، دارای رودخانه های آتش ، گلخانهای سنگی و گدازه ای است. همچنین دارای یک قلعه پنهان به نام قلعه Nether است.
 • سرزمینهای بزرگ قارچ: این تنها مکان با قارچ های عظیم به عنوان درختان ، قارچ های قارچ و تعداد زیادی قارچ در همه جا است. بسیاری از وگیتایون ، درختان و حیوانات.

با همه این مکان ها مردم توانسته اند چیزهای شگفت انگیزی بسازند. مردم ماکت هایی از دنیای دیزنی ساخته اند. آنها همچنین علائم مشهور مانند تندیس آزادی ، Empire State Building و برج ایفل را ساخته اند. افراد دیگر مواردی مانند استادیوم های فوتبال ، کینگ کنگ ، نیان گربه ، اسفنج باب ، تایتانیک و مناطق دزدان دریایی را ایجاد کرده اند. مهم نیست که چه چیزی را می خواهید بسازید ، می توانید آن را در Minecraft انجام دهید.

Minecraft همچنین می تواند با mod اصلاح شود. تقریباً برای همه موارد وجود دارد. آنها می توانند مواردی مانند Pixelmon (Minecraft Pokemon) ، مبارزان خاک رس و هیولا های بیشتری را به شما ارائه دهند. برخی از حالت ها به قدری محبوب می شوند که سرورها فقط برای پخش آنها با افراد دیگر ساخته می شوند. Minecraft را به هر کسی که به دنبال بازی است که به شما الهام بخش از خلاقیت باشد ، توصیه می کنم.

یک بار دیگر توصیه می کنم از یک سرویس VPN برای بازی آنلاین Minecraft استفاده کنید. VPN از محل سرور انتخابی شما آدرس IP را به شما می دهد. این کار باعث بهبود عملکرد و کاهش تاخیر می شود. گیمرهای نخبه همچنین از حمایت اضافه شده در برابر حملات DDoS قدردانی می کنند.

از وقتی که Minecraft را به صورت آنلاین بازی می کنید ، از تمام هیجان لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از یک کنفرانس Minecraft از هر جای دنیا با VPN لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me