پالادینPaladins Champions of Realm تیرانداز آنلاین جدیدی است که توسط استودیوی Hi-Rez ساخته شده است. این بازی با بررسی های مثبت زیادی روبرو شده است. Paladins بازیگران بزرگی از قهرمانان با مجموعه های متنوعی دارد. این منجر به بازی رقابتی می شود که استودیو سلام-ریز تنظیم کرده است. از آنجا که بازی در حال بدست آوردن بسیاری از بازیکنان جدید است ، باید مدت زمان اتصال را به تاخیر بیاندازید ، و اگر بازی رقابتی شما باشد ، می توانید حملات DDoS داشته باشید. برای کاهش این مشکلات ، من یک VPN را پیشنهاد می کنم. یک VPN آدرس محلی شما را به یک آدرس IP دیگر در منطقه ای که شما انتخاب می کنید تغییر می دهد. اگر آدرس IP را در نزدیکی سروری که روی آن بازی می کنید انتخاب کنید ، باعث کاهش زمان تاخیر و زمان اتصال سریعتر می شوید. از آنجا که IP شما نیست ، VPN شما را از حملات DDoS محافظت می کند. VPN همچنین از مزایای اضافه شدن محدودیت های جغرافیایی گذشته برخوردار است.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخابکادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای پخش Paladins (PC)

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای پخش آنلاین Paladins. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

نحوه استفاده از VPN برای پخش Paladins (Xbox One و PS4)

یک بار دیگر از ExpressVPN استفاده می کنم به عنوان مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای پخش Paladins در کنسول بازی شما. آنها VPN مورد علاقه من برای بازی هستند زیرا ExpressVPN یک شبکه بسیار بزرگ را مدیریت می کند و این سرویس را به انتخاب بزرگی برای گیمرها تبدیل می کند.

اولین قدم برای راه اندازی با ExpressVPN به طور معمول بارگیری نرم افزار مشتری برای سیستم شما است. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android. بدیهی است که از آنجا که کنسول های بازی فاقد پشتیبانی بومی VPN هستند ، برای PS4 ، Xbox One یا Nintendo کار نمی کنند. خوشبختانه ، هنوز راهی برای رمزگذاری ترافیک بازی و ارسال آن از طریق VPN وجود دارد. پاسخ VPN را از طریق روتر شما اجرا می کند. توجه: اگر نیازی به رمزگذاری ندارید می توانید از ویژگی ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) بدون نیاز به پیکربندی روتر خود استفاده کنید. این پشتیبانی از طیف گسترده ای از کنسول های بازی.

برنامه روتر ExpressVPN

بسته به نوع مارک و مدلی که روتر استفاده می کنید ، ممکن است خدمات VPN شخص ثالث را پشتیبانی کند. در این صورت می توانید اطلاعات لازم را از ارائه دهنده VPN خود برای برقراری ارتباط از طریق روتر دریافت کنید. در غیر این صورت من اکیداً توصیه می کنم FlashRouters. تیم FlashRouters روترهای مشهور و با نام تجاری را به خود اختصاص داده و آنها را با سیستم عامل DD-WRT یا Tomato چشمک می زند. این امر به دستگاهها این امکان را می دهد تا با نصب سیستم عامل کارخانه از ویژگی های بسیار بیشتری برخوردار باشند. تمام FlashRouters با پشتیبانی از VPN از پیش تنظیم شده است.

Paladins بازی نکات برجسته

Paladins یک تیرانداز آنلاین است. Paladins دو حالت بازی بزرگ دارد. آنها Siege و Payload هستند. محاصره جایی است که تیمها برای تسخیر نقطه مرکزی ، بارگیری را به پایگاه تیم دشمن می رسانند یا تیم دیگر را از رسیدن بار به آنجا به پایگاه خود باز می دارند. Payload جایی است که یک تیم از تیمی که بار خود را به آنجا می برد ، دفاع می کند ، در حالی که تیم حمله کننده سعی دارد بار را به پایگاه دشمنان برساند. Paladin همچنین دارای اشکال رقابتی از هر حالت است. Paladin در حالت توسعه حتی حالت های بازی بیشتری نیز دارد. هر حالت بازی نقشه های مختلفی دارد. این نقشه ها شامل موارد زیر است:

محاصره:

 • جزایر قورباغه ، آبشارهای جاگوار ، ساحل مار ، بازار ماهی ، چوب میلگرد ، گارد منجمد ، معادن یخ

ظرفیت ترابری:

 • پاسگاه ، معبد پنهان ، غارهای یخ زدگی

دیگر:

 • آموزش انفرادی: محدوده تیراندازی
 • درگیری عرضی: برای حالت بازی جدید

این بازی قهرمانان زیادی دارد. هر قهرمان حرکات خاص خود را دارد. قهرمان هایی هستند که به طور مداوم اضافه می شوند و این بدان معنی است که روشی که شما بازی می کنید همیشه در حال تحول است. چند شخصیت Paladin عبارتند از:

 • Sha Lin، MalDamba، Viktor، Bomb King، Drogoz، Ying، Androxus، Kinessa، Grover، Buck، Evie، Skye، Barik، Fernando، Grohk، Ruckus، Cassie، Pip

برای افزایش توانایی های آنها ، تغییر مواد آرایشی و تقویت اسلحه می توانید کارت هایی را برای قهرمانان بدست آورید. چهار نوع کارت مختلف وجود دارد که شامل معمول ، نادر ، حماسه و افسانه است. هر کاراکتر مجموعه کارتهای خاص خود را دارد. اقلام نوع دیگری از کارت است که فقط در تعداد محدودی از آن ها قابل استفاده است. این کارت ها تقویت موقت به شما می دهند و چهار نوع وجود دارد که عبارتند از:

 • حمله: بولدوزر ، Cauterize ، خرابکار ، پرخاشگری ، دستان ماهرانه
 • دفاع: روشنایی ، مقاومت ، انفجار سپر ، پناهگاه
 • التیامبخش: کشتن به التیام ، جوان سازی ، جانباز ، دامن زدن
 • خدمات رفاهی: Master Riding ، Morale Boost ، زیرک ، Chronos

Paladins Champions of Realm Esport است. این بازی برای Esports بسیار جدید است و رقبا هنوز هم مهارت های خود را رعایت می کنند. هرقدر که بازی جدید باشد ، هر کسی شلیک کرده است که به طرفداری از آن ضربه بزند.

Paladins یک تیرانداز آنلاین است. این بازی قهرمانان زیادی با مهارت های مختلف دارد. استراتژی زیادی در پشت بازی وجود دارد. کارت ها و اقلام به شما کمک می کنند با دادن امتیازات به شما برنده شوید. نقشه های مختلفی برای حالت های بازی سرگرم کننده وجود دارد. به طور کلی Paladins Champions of Realm یک بازی محبوب است که فکر می کنم شما و دوستانتان از آن لذت ببرید.

یک بار دیگر توصیه می کنم از VPN برای بازی Paladins استفاده کنید. VPN از محل سرور انتخابی شما آدرس IP را به شما می دهد. همچنین با پایین آوردن پینگ شما عملکرد شما را بهبود می بخشد و از حملات DDoS محافظت می کند. این به شما کمک می کند محدودیت های جغرافیایی گذشته و دیوارهای آتش در مدرسه یا محل کار را بدست آورید.

با بازی آنلاین Paladins ، از تمام هیجان لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از یک بازی VPN در هر نقطه از جهان لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me