شهر سالمTown of Salem بازی نقش آفرینی استراتژیک و آنلاین است. شهر سالم مردم را بر اساس نظر شهرها رأی داده است ، قتل در شب ، یادداشت های مرگ ، دروغ گفتن ، وصیت نامه ها ، گفتن حقیقت ، ضرب و شتم ، و چیزهای جالب دیگر که باعث می شود استراتژیک شود. شما و دیگران از سراسر جهان روی سرورهایی بازی خواهید کرد که می توانند در هر جای دنیا باشند. شما می توانید محدودیت های جغرافیایی را برای Town of Salem با یک VPN مسدود کنید. با وجود همه افراد و ناشایست ها ، تاخیر ، اتصال کند و خطر حملات DDoS وجود دارد. برای رفع این مشکل ، من یک VPN را پیشنهاد می کنم. یک VPN آدرس محلی شما را در یک مکان انتخاب شما به IP دیگر تغییر می دهد. IP تغییر یافته به شما کمک می کند تا از حملات DDoS در امان باشید. همچنین از آنجا که سرورهای زیادی را تغییر می دهید ، می خواهید یک نقطه اتصال بسیار مناسب را انتخاب کنید ، بنابراین مهم نیست که چه کسی میزبان سرور باشد ، ارتباط خوبی خواهید داشت. این امر همچنین به شما كمك می كند تا در این بازی تاخیر كمتری داشته باشید كه در این بازی خیلی خوب است كه یك پاسخ می تواند به معنای برد یا باخت باشد.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخابکادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای پخش شهر Salem

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای پخش آنلاین Town Salem. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

شهر Salem بازی نکات برجسته

شهر سلیم شما را به زمان بازگشت به سال 1692 در سالم ، اورگان می برد. روزها طولانی است و شبها کوتاه ، اما کشنده است. در روز افرادی را که اعتقاد دارند بد هستند آویزان می کنید و نظر خود را مطرح می کنید. آنها همچنین رای خواهند داد تا هر کسی را که فکر می کند شهر بد است ، رأی دهند ، به آنها توضیح دهند که پرونده را در آنجا توضیح دهند و به گناه یا بی گناهی رأی دهند اگر به گناه رأی داده شوید ، به تنگنا یا هر انیمیشن مرگ دیگری که دارید فرستاده می شوید. اگر آنها فکر کنند که شما بی گناه هستید ، شما به عقب برمی گردید و رای گیری ادامه خواهد یافت. در زمان پایان رای گیری یا کسی که رأی داده شود به شب می رسد. شب زمانی است که برخی نقش ها می کشند ، برخی با مردگان صحبت می کنند و برخی دیگر چیزها را می سوزانند.

هر نقش توانایی های ویژه خود را دارد که در شب یا روز بر آنها تأثیر می گذارد. آنها به طور تصادفی انتخاب می شوند. مانند اسلات برخی از نقش ها بیشتر به شما تعلق می گیرد و می توانید پیمایش هایی را خریداری کنید تا شانس دریافت این نقش ها بیشتر شود. نقش ها نیز توسط تیم ها طبقه بندی می شوند. نقش ها و تیم های بازی شامل موارد زیر است:

تیم تاون با هدف پیوند زدن به همه مجرمان

 • هوشیار (Vig): ویگ نقشی است که شما سه گلوله دارید. شما باید سه بار در شب شلیک کنید ، اما در همان شب نیست. اگر شهر دیگری را شلیک کنید ، به دلیل گناه خواهید مرد.
 • کلانتر: کلانتر به شما اجازه می دهد تا ببینید کسی مشکوک است جز پدرخوانده که مشکوک نیست. این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود بدانید که چه کسی بد است و شهر را متقاعد می کند تا آنها را بدست آورد.
 • جانباز (دامپزشک): جانباز نقشی است که به شما امکان می دهد سه بار از خود محافظت کنید. شما می توانید هر شب به مدت سه شب از یکی از این موارد استفاده کنید و هرکسی را که برای بازدید مراجعه می کند ، بکشید. یکی از مشکلات عمده این است که اگر یک تاونی به دیدار شما بیاید ، آنها را نیز می کشد.
 • محافظ (BG): شما قادر خواهید بود از هر کسی که می خواهید شب محافظت کنید ، اما اگر کسی بیاید به آنها حمله کند ، خواهید مرد. شخص دیگر نیز خواهد مرد ، اما شخص محافظت نمی شود. حتی اگر فرد مصون باشد ، شما هنوز آنها را می کشید. همچنین ممکن است یک بار از خود محافظت کنید ، که باعث می شود شما مصونیت داشته باشید.
 • دکتر: شما می توانید هر کسی را که می خواهید در شب بهبود دهید. این باعث می شود آن شخص از مرگ نماند. شما همچنین می توانید خود را یک بار رها کنید که از مصونیت خود رها شود.
 • حمل و نقل: شما می توانید موقعیت های دو نفر را تعویض کنید ، که تمام اهداف را در برابر آنها تغییر می دهد.
 • جاسوسی: شما می توانید آنچه را که همه نجوا می کنند و مافیاها شب / چه می گویند گوش کنید.
 • اسکورت: این نقش به شما امکان می دهد هر شب پریشان كنید. این آنها را از انجام توانایی نقش خود در شب باز می دارد.
 • محقق: شما می توانید نقش مردم را در شب ببینید ، اما آنها دو نقش متفاوت هستند که داده می شود. این بدان معنی است که شما می توانید در اینکه کدام شخص نقش دارد اشتباه کنید.
 • زندانی: شما می توانید هر شب یک نفر را به زندان ببرید و هوا تصمیم بگیرید که او را بکشید یا نه. شما انتخاب می کنید که چه کسی در صبح زندانی باشد و شب ها از آنها بازجویی کنید. شما فقط می توانید سه نفر را بکشید ، اما تمام مصونیت ها اعمال نمی شود.
 • بازپرداخت (بازنشسته): بازپرداخت كننده اجازه خواهد داد كه شما يك نفر را در شب زنده كنيد. شما فقط می توانید یک بار این کار را انجام دهید و آن شخص نمی داند که شما این کار را کرده اید.
 • مراقب باش: شما می بینید که شبانه از جمله خودتان فردی را ملاقات می کنید.
 • متوسط: هنگام مردن با مردگان و یك بار با افراد زنده صحبت كنید ، اما از لعنت رسانه مراقب باشید. این نفرین به عنوان یک شوخی در اطراف پخش می شود و بیان می کند که وقتی افراد فهمیدند که شما متوسط ​​هستید ، شب بعد شما را می کشند.
 • شهردار: وقتی خود را آشکار می کنید ، رأی شما به سه رای رأی می رسد.

تیم خنثی با اهداف بسیار زیاد.

 • سریال قاتل (SK): ایمنی در شب. شما می توانید هر کسی را که می خواهید در شب بکشید ، اما اگر نقش را مسدود کرده اید ، محاصره کننده را می کشید. هدف: تمام کسانی را که مخالف شما هستند ، بکشید.
 • فراموشی: شما می توانید نقش هر کسی را که درگذشت بر عهده بگیرید. شما ممکن است نقش های منحصر به فرد را بر عهده نکنید. هدف: هدف را تمام کنید
 • جادوگر: شما می توانید برخی از شب ها را کنترل کنید و آنها را در هر نقش دیگری که توانایی انتخاب نقش دارند ، انجام دهید. هدف: برای دیدن شهر گمشده زندگی کنید.
 • جستر: هنگامی که به دار آویخته شد ، می توانید یکی از مقصرین را بکشید. شما با هرکسی پیروز می شوید ، اما اگر شهر را متقاعد کنید که شما را آویزان کند ، جایزه می گیرید. هدف: حلق آویز شوید
 • آرسونست (ارسو): شما می توانید هر کسی را که می خواهید شبانه خاموش کنید و هنگامی که روی نام خود کلیک می کنید ، آنها را آتش بزنید. هدف: زندگی کنید تا هرکس را که مخالف شما باشد ، بسوزانید
 • اعدام کننده (سابق): چیز خاصی وجود ندارد ، اما شما وظیفه دارید کسی را در حالی که زنده است به دار آویخته کنید و با هر کسی برنده شوید. هدف: هدف خود را به دار آویخته کنید.
 • بازمانده: می توانید سه بار از خود محافظت کنید. هدف: زنده بمانید

تیم مافیا با هدف کشتن تمام آنچه که مافیا را تعیین می کند

 • مافیا: کشتن هر کس که پدرخوانده به شما بگوید یا کسی را که می خواهید بدون پدرخوانده بکشید. شبها می توانید با مافیای دیگر صحبت کنید.
 • پدرخوانده (GF): ایمنی در شب. شما می توانید هر کسی را که می خواهید بمیرد بکشید. شبها می توانید با مافیای دیگر صحبت کنید.
 • Consigliere: هر شب می توانید نقش دقیق هر کسی را که می خواهید بیاموزید. شبها می توانید با مافیای دیگر صحبت کنید. اگر نقش های مافیایی کشته نشده باقی نماند ، به مافیو تبدیل می شوید.
 • کنسول: شما می توانید هرکسی را که می خواهید از آنجا که شب کار دارد انجام دهد: مسدود کردن نقش. شبها می توانید با مافیای دیگر صحبت کنید. اگر نقش های مافیایی کشته نشده باقی نماند ، به مافیو تبدیل می شوید.
 • سرایدار: تمام شواهد مرده را که حدود سه بار مانده ، تمیز کنید. شبها می توانید با مافیای دیگر صحبت کنید. اگر نقش های مافیایی کشته نشده باقی نماند ، به مافیو تبدیل می شوید.
 • فریمر: هر شب یک نفر را قاب کنید. اگر كسی سعی كند وقتی دیگران را در قاب قرار می دهد نقش دیگران را ببیند ، آنها را مافیایی نشان می دهد. شبها می توانید با مافیای دیگر صحبت کنید. اگر نقش های مافیایی کشته نشده باقی نماند ، به مافیو تبدیل می شوید.
 • مبدل: شما قادر خواهید بود به مرده ای که آن شب درگذشت تغییر دهید تا به نظر برسد که شما آنها هستید. این به شما امکان می دهد موقعیت خود را در ذهن مردم تغییر دهید. می توانید سه بار این کار را انجام دهید. شبها می توانید با مافیای دیگر صحبت کنید. اگر نقش های مافیایی کشته نشده باقی نماند ، به مافیو تبدیل می شوید.
 • باجگیر: شبانه کسی را باج خواهی کنید ، که آنها را از صحبت کردن ناتوان می کند. شبها می توانید با مافیای دیگر صحبت کنید. اگر نقش های مافیایی کشته نشده باقی نماند ، به مافیو تبدیل می شوید.
 • جاعل: این نقش برای بازی جدید است. شما قادر خواهید بود اراده های هر کسی را تغییر دهید. شما می توانید این کار را در شب انجام دهید و انجام آن فقط 3 بار در دسترس است. شبها می توانید با مافیای دیگر صحبت کنید. اگر نقش های مافیایی کشته نشده باقی نماند ، به مافیو تبدیل می شوید.

همه این نقش ها در حالت های مختلف بازی در دسترس هستند. هر حالت بازی ویژگی های متفاوتی در مورد آن دارد. همچنین در هر بازی حداکثر 15 بازیکن وجود دارد. حالت های بازی عبارتند از:

 • کلاسیک: نقش های تعیین شده با تصادفی کمتر وجود دارد.
 • رتبه بندی کرد: نقش ها نیز تنظیم شده اند ، اما می توانید این بازی را بعد از انجام 50 بازی در هر حالت دیگر انجام دهید. این برای بازیکنان باتجربه و بازی خوب است.
 • سفارشی: نقش ها توسط میزبان انتخاب می شود و 15 بازیکن برای شروع کار ندارند.
 • سریع: همه چیز مانند کلاسیک است ، اما سریعتر است
 • همه: همه چیز تصادفی است.
 • رنگین کمان: این جدیدترین حالت بازی است. نقش ها به جز 1 تنظیم شده اند. چیزی که این را از هم جدا می کند این است که اکثر نقش های شیطانی و خنثی وجود دارد. با وجود داشتن تنها 2 یا 3 عضو مافیایی و 2 یا 3 عضو شهر ، این حالت بازی مهیج است.
 • هوشیار: فقط جادوگران و جادوگران وجود دارد.

این که در هر یک از این حالت ها گم شوید یا برنده شوید ، باز هم سکه خواهید گرفت. با استفاده از سکه ها می توانید ظاهر شخصیت های خود را ویرایش کنید ، یک خانه جدید ، انیمیشن مرگ ، حیوان خانگی ، نقشه یا بسته تم پیدا کنید. همچنین می توانید به کاراکتر بروید و هرکدام از این موارد را که با سکه یا به طور پیش فرض دریافت کرده اید ، اعمال کنید.

شهر سالم همچنین به شما امکان می دهد تا با دوستان خود مهمانی ایجاد کنید. هنگام انجام این کار نباید بازی را پرتاب کنید ، با دوستان خارج از بازی در مورد بازی ، هرزنامه یا گفتن زشت صحبت کنید. انجام هر یک از این موارد می تواند باعث شود شما گزارش و ممنوع اعلام کنید ، اما بیشتر بازیکنان بسیار ملایم هستند.

Town of Salem یک بازی نقش آنلاین بسیار سرگرم کننده است که می توانید با دوستان خود بازی کنید. این دارای حالت های بازی های مختلف و لیست عظیمی از نقش ها است. بازی در دسترس است بخار یا با بازی های Blankmedia. با این حال شما بازی Town of Salem یک بازی سرگرم کننده است که مطمئناً از آن لذت خواهید برد.

یک بار دیگر استفاده از سرویس VPN را برای بازی آنلاین Town of Salem توصیه می کنم. VPN از محل سرور انتخابی شما آدرس IP را به شما می دهد. این کار باعث بهبود عملکرد و کاهش تاخیر می شود. گیمرهای نخبه همچنین از حمایت اضافه شده در برابر حملات DDoS قدردانی می کنند.

از زمانی که بازی شهاب سالم را آنلاین انجام می دهید ، از تمام اقدامات لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند با یک VPN از شهر سالم از هر جای دنیا لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me