ScrewAttackScrewAttack یک کانال YouTube محبوب است. آنها فیلم های بسیار محبوب مانند Goku VS Superman Death Battle ، پنج واقعیت جالب دیگر – Pokemon و One Minele Melee دارند – Scorpion VS Ghost Rider. در حین تماشای فیلم های ScrewAttack ممکن است تاخیر ، اتصالات کند یا حتی فیلم های مسدود شده جغرافیایی را تجربه کنید. برای رفع این مشکلات ، یک VPN را پیشنهاد می کنم. VPN به شما امکان می دهد آدرس IP خود را به مکان دیگری تغییر دهید. اگر IP را در مکانی انتخاب کنید که ارتباط بهتری داشته باشد ، می توانید سرعت اتصالات را افزایش داده و تأخیر را کاهش دهید. اگر IP را انتخاب کنید که در آن ویدئویی که می خواهید تماشا کنید در دسترس است ، می توانید از محدودیت های جغرافیایی گذشته باشید.

ScrewAttack بیش از 2500،000 مشترک دارد و دلیل این امر فیلم ها در آنجا است. آنها چهار نوع اصلی فیلم در کانال دارند. این چهار مورد شامل پنج واقعیت سرگرم کننده ، دلایلی است که ما دوست داریم / نفرت داریم ، و ده ها نفر برتر و مرگ و میر. آنها همچنین فیلمهای تئوری دیگری ، بهترین بازی ها و بازی های پخش مستقیم را دارند.

Five Fun Factory یک سریال ویدیویی است که همانطور که از نام آن پیداست پنج واقعیت دارد. این سریال دارای انواع فیلم ها مانند Five Fun Factory Pokemon و Five Fun Fun of South Park است. بیشتر اوقات سه شنبه ها هر هفته در ایالات متحده آمریکا است. ممکن است در سایر کشورها روز بسیار باشد.

دلایلی که ما دوست داریم / نفرت سریال دیگری است. نکته ویژه این سریال این است که اویل کریگ تمام فیلم های نفرت را انجام می دهد. فیلم های عاشقانه توسط اعضای دیگر خدمه ScrewAttack انجام می شود. این فیلم ها تمام دلایلی را که از بازی هایی که انجام می دهند متنفر هستند و دوست دارند. این بیشتر اوقات روز پنجشنبه در ایالات متحده است. البته اگر زمان انتشار نسخه های ویدیویی بسته به موقعیت مکانی شما متفاوت باشد.

Top Tens سریالی است که ScrewAttack لیست 20 ، 10 یا 5 چیز برتر خود را در موضوعات مختلف ذکر کرده است. بیشتر فیلم ها با 10 فیلم برتر هستند و خوب هستند. آنها بیش از 100 فیلم از این فیلم ها را دارند و سعی می کنند هفتگی آنها را ارسال کنید. این سریال بیشتر جمعه ها در ایالات متحده آمریکا پخش می شود.

Death Battle سریالی است که میزبان ویز و بوم استیک است. این سریال دارای دو مهارت است که می توانند مهارت ، حمله و دفاع از رقیب را ببینند تا ببینند چه کسی برنده خواهد شد. در حالی که آنها تجزیه و تحلیل می کنند ، توضیح می دهند که شخصیت ها چه شخصیت هایی دارند و در چه مواردی خوب هستند. در پایان این آنها یک فیلم از دو شخصیت که در حال مرگ هستند ، می جنگند. آنها پس از نبرد توضیح می دهند که چرا برنده شد. این سریال چهارشنبه ها در ایالات متحده آمریکا است اما گاها استراحت هایی را به همراه خواهد داشت.

بر اساس Death Battle دو سری دیگر وجود دارد که توسط ScrewAttack ساخته شده اند. این دو سریال One Minute Melees و The Desk of Death Battle هستند. مورد دوم حقایق جالبی را درباره شرکت کنندگان در Death Battle به شما ارائه می دهد که تیم ScrewAttack هنگام ساخت فیلم های Death Battle فهمید. این سریال معمولاً یکشنبه ها در ایالات متحده آمریکا است. بسته به منطقه ای که در حال حاضر در آن قرار دارید می تواند اختلاف زمانی داشته باشد. سری اول دقیقاً مشابه Death Battle است به جز داده ای که داده نشده است. این سریال تاریخ مشخصی ندارد و می تواند در هر زمان به نمایش درآید.

ScrewAttack یک کانال YouTube بسیار محبوب است. آنها انواع بازی های ویدیویی ، کمیک بوک و فیلم های مرتبط با انیمه را دارند. سریال های اصلی پنج واقعیت سرگرم کننده ، دلایلی است که ما دوست داریم / نفرت داریم ، ده ها نفر برتر و مرگ و میر. به طور کلی ScrewAttack یک کانال YouTube بسیار سرگرم کننده است که من مطمئن هستم که شما و دوستانتان از تماشای و مشترک شدن در آن لذت خواهید برد.

یک بار دیگر می خواهم VPN را برای تماشای ScrewAttack توصیه کنم. VPN به شما امکان می دهد IP خود را به هر مکان دیگری که انتخاب کرده اید تغییر دهید. اگر IP نزدیک به یک منطقه با اتصال خوب را انتخاب کنید ، می توانید تاخیر کمتری داشته باشید و ارتباط بهتری داشته باشید. اگر IP را در محلی انتخاب کنید که ویدیویی که می خواهید تماشا کنید در آن قرار دارد ، می توانید از محدودیت جغرافیایی گذشته باشید.

نحوه استفاده از VPN برای انسداد برنامه ScrewAttack

من استفاده خواهم کرد IPVanish برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای تماشای ScrewAttack در YouTube. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. IPVanish نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری IPVanish را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

IPVanish ویندوز v2.0 مشتری

  • یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما آتلانتا را انتخاب کردیم اما IPVanish شبکه بزرگی از سرورها در سراسر جهان دارد.
  • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم. آنها همچنین از PPTP و L2TP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN را برای بهترین محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
  • روی اتصال کلیک کنید بعد از چند ثانیه دکمه در قسمت بالای تغییر به رنگ سبز را مشاهده می کنید و “قطع اتصال” را نشان می دهید. همچنین متوجه خواهید شد که مکان سرور و آدرس IP در بالای مشتری نشان داده می شوند.
  • ما در حال حاضر در ایالات متحده واقع شده ایم تا آنجا که هر کسی می تواند آنلاین بگوید. به همین ترتیب می توانیم به هر مکانی برسیم که انگار در آتلانتا نشسته است. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شویم ، همین امر صادق است.

این همه چیز در آنجاست. اکنون که یک آدرس IP از سرور IPVanish در ایالات متحده دارید ، می توانید اینترنت را مرور کرده و بازی های آنلاین را بازی کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. در مورد هر کشوری نیز همینطور است. برای تماشای iPlayer بی بی سی یا کشور دیگری برای تماشای محتوای Netflix در آن منطقه ، به یک سرور در انگلستان وصل شوید.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

نحوه انسداد YouTube (Xbox One ، Wii U و PS4)

یک بار دیگر از IPVanish استفاده می کنم به عنوان مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای تماشای ScrewAttack در YouTube. آنها VPN مورد علاقه من برای بازی هستند زیرا IPVanish شبکه خود را مدیریت می کند که باعث می شود این سرویس سریعتر و قابل اعتماد تر از اکثر ارائه دهندگان باشد. شما همچنین می توانید ما را مشاهده کنید 10 VPN برتر لیست گزینه های بیشتر.

اولین قدم برای راه اندازی با IPVanish معمولاً بارگیری نرم افزار مشتری برای سیستم شما است. IPVanish نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android. بدیهی است که از آنجا که کنسول های بازی فاقد پشتیبانی بومی VPN هستند ، برای PS4 ، Wii U یا Xbox One کار نمی کنند. خوشبختانه ، هنوز راهی برای رمزگذاری ترافیک بازی و ارسال آن از طریق VPN وجود دارد. پاسخ VPN را از طریق روتر شما اجرا می کند.

FlashRouters VPN Setup

بسته به نوع مارک و مدلی که روتر استفاده می کنید ، ممکن است خدمات VPN شخص ثالث را پشتیبانی کند. در این صورت می توانید از طریق ارائه دهنده VPN اطلاعات لازم را برای راه اندازی اتصال PPTP یا L2TP از طریق روتر دریافت کنید. در غیر این صورت من اکیداً توصیه می کنم FlashRouters.  تیم FlashRouters روترهای مشهور و با نام تجاری را به خود اختصاص داده و آنها را با سیستم عامل DD-WRT یا Tomato چشمک می زند. این امر به دستگاهها این امکان را می دهد تا با نصب سیستم عامل کارخانه از ویژگی های بسیار بیشتری برخوردار باشند. تمام FlashRouters با پشتیبانی از VPN از پیش تنظیم شده است.

از تماشای ScrewAttack در YouTube ، از همه هیجان لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از YouTube در هر نقطه از جهان با VPN لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me