چگونه به صورت ناشناس تورنت را با Socks5 Proxy یا VPN تورنت کنید

تورنت به صورت ناشناس - جوراب 5 تصویر پروکسیهنگامی که صحبت از اشتراک فایل P2P است ، مشتریان تورنت محبوب از پروکسی و VPN پشتیبانی می کنند. صرف نظر از این که کدام برنامه برای بسیاری از کاربران از این هدف استفاده می کنید ، تورنت ناشناس است. امروز می خواهیم شما را با راه اندازی پروکسی Socks5 یا VPN پیاده کنیم تا ناشناس بودن ترافیک تورنت شما باشد. هر کدام از گزینه ها به محافظت از حریم خصوصی شما کمک می کند و شما را ناشناس می کند. بیایید به حق پرش کنیم و فواید پروکسی Socks5 در مقابل VPN را برای تورنت مقایسه کنیم.


Socks5 Proxy vs VPN for Torrents

ما در مقایسه با پروکسی Socks5 و VPN چیزهای ساده را حفظ خواهیم کرد. به منظور این پست ، ما فقط در هنگام استفاده از سرویس گیرنده تورنت فقط به دنبال ناشناس کردن ارتباطات شما هستیم. در این حالت پروکسی جوراب بهترین راه حل است. در حالی که یک VPN به همان هدف خدمت می کند ، رمزگذاری زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و اتصال شما را کند می کند.

این همان چیزی است که می خواهید در مورد استفاده از پروکسی Sock5 یا VPN به خاطر بیاورید:

  • پروکسی Socks5 – درون مشتری تورنت شما اجرا می شود ، IP را بدون رمزگذاری ، بهترین سرعت ماسک می کند
  • VPN – کلیه ارتباطات خود را رمزگذاری می کند ، رفع محدودیت های جغرافیایی ، کندتر از پروکسی

بهترین راه حل واقعا به اهداف شما بستگی دارد. اگر فقط می خواهید ترافیک تورنت خود را ناشناس کنید ، پروکسی Socks5 بهترین عملکرد را به شما می دهد. همانطور که همه ما می دانیم ، تورنت گاهی اوقات می تواند کند باشد. اضافه کردن رمزگذاری VPN می تواند سرعت آن را کندتر کند. از طرف دیگر ، اگر می خواهید تمام ترافیک خود را رمزگذاری کنید و به سرورهای کشورهای دیگر متصل شوید تا محتویات جغرافیایی محدود شده را از بین ببرید ، پیشنهاد می کنیم از VPN استفاده کنید..

بهترین از هر دو جهان

برای مقایسه ارائه دهندگان می توانید بخش 10 VPN برتر ما را مشاهده کنید ، اما من اکیداً توصیه می کنم IPVanish برای بهترین های هر دو جهان. IPVanish به اعضا امکان دسترسی به پروکسی Socks5 و VPN را می دهد. شما می توانید انتخاب کنید که yo هر کدام را استفاده کنید. این بدان معناست که می توانید از بهترین سرعت ها لذت ببرید در حالی که به صورت ناشناس تورنت می کنید. همچنین می توانید در صورت لزوم تمام ارتباطات خود را رمزگذاری کنید. ما از IPVanish هم برای تورنت و هم برای Kodi استفاده می کنیم. عالی عمل میکنه با نرم افزار مشتری خود برای Windows ، Mac ، iOS و Android به سرورهای سراسر جهان وصل شوید. فقط از پروکسی نامحدود Socks5 و VPN لذت ببرید 4.87 دلار در ماه با تبلیغات اختصاصی ما که تخفیف حداکثر 60٪ تخفیف را ارائه می دهد.

ممکن است شما چند نفر را شگفت زده کنید سایت های تورنت قانونی موجود هستند. صرف نظر از سایتهای تورنت که قصد استفاده از آنها را دارید ، در اینجا راهنمایی برای تورنت ناشناس با برخی از مشتریان مورد علاقه ما وجود دارد.

تورنت به صورت ناشناس با استفاده از Socks5 Proxy در uTorrent

از آنجا که پروکسی Socks5 بهترین راه برای ناشناس کردن تورنت و بالا نگه داشتن سرعت اتصال شما است ، ما با آن شروع خواهیم کرد. بیایید به آن بپردازیم و به چگونگی راه اندازی Proxy IPVanish Socks5 بپردازیم تورنت.

راه اندازی مشتری uTorrent برای اجرای پروکسی Socks5 بسیار ساده است. راه اندازی تورنت و به گزینه ها > اولویت ها. بعد از پایین به فهرست منوی خود نگاه کرده و را انتخاب کنید ارتباط.

تنظیم پروکسی uTorrent Socks5

اکنون که در صفحه تنظیمات اتصال هستید ، جستجو کنید تایپ کنید کشویی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوراب 5 همانطور که در بالا نشان داده شده. سپس می خواهید روی آن کلیک کنید احراز هویت جعبه چک شما می توانید اطلاعات پروکسی Socks5 را وارد کنید. با مشاهده IPVanish شروع به کار کرده و برای مشاهده کنترل پنل وارد شوید. از آنجا بروید و روی آن کلیک کنید پروکسی SOCKS5 برگه اینجاست که پیدا خواهید کرد نام کاربری, کلمه عبور, و نام میزبان. نام میزبان ارائه شده توسط IPVanish را بگیرید و آن را وارد کنید پروکسی در uTorrent درست کنید و آنرا تنظیم کنید بندر 1080. سپس جلو بروید و کپی کنید نام کاربری و کلمه عبور. قبل از تنظیم ، چند گزینه دیگر برای پیکربندی وجود دارد. پیش بروید و تمام قسمتهای کادر کادر موجود در را پاک کنید بندر گوش دادن بخش در بالای صفحه. کادرهای زیر را علامت بزنید سرور پروکسی و حریم شخصی پروکسی تنظیمات همانطور که در بالا نشان داده شده است. در آخر ، کلیک کنید درخواست دادن و خوب برای تکمیل تنظیمات.

تورنت به صورت ناشناس با استفاده از پروکسی Socks5 در Vuze

تنظیم پروکسی برای Vuze کمی بیشتر درگیر است. ما شما را در هر مرحله طی خواهیم کرد تا شما چیزی را از دست ندهید. پس از راه اندازی ، می توانید با استفاده از IPVanish Socks5 Proxy با نام ناشناس torrent کنید ووزه.

Vuze را راه اندازی کنید و با کلیک کردن روی آن شروع کنید ابزارها > گزینه ها. شما شروع می کنید حالت برگه.

حالت Vuze

برو جلو و تغییر دهید مهارت کاربر حالت بیش از پیشرفته. حالا شما آماده هستید روی اتصال دوبار کلیک کنید در منوی سمت چپ.

منابع همکار Vuze

این مرحله برای جلوگیری از نشت آدرس IP عمومی شما هنگام استفاده از برنامه از طریق پروکسی است. گزینه های نشان داده شده در بالا را بردارید. پس از اتمام ، پیش بروید و کلیک کنید پروکسی در منوی سمت چپ اگر گزینه Proxy را نمی بینید ، روی پیکان سمت چپ اتصال کلیک کنید تا گزینه های بیشتری نشان داده شود.

پروکسی Vuze Socks5

اینجاست که اطلاعات پروکسی Socks5 را وارد می کنید. اگر قبلاً را وارد نکرده اید ، به سایت IPVanish وارد شوید و برای بازیابی اطلاعات به برگه پروکسی SOCKS5 بروید. نام میزبان را وارد قسمت میزبان می کنید. پورت را روی 1080 تنظیم کرده و سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. این تنظیمات را کامل می کند.

تورنت به صورت ناشناس با استفاده از VPN

گزینه دیگر برای تورنت ناشناس استفاده از VPN است. با اتصال به یک سرور VPN می توانید تمام ترافیک خود را رمزگذاری کنید. این فراتر از torrent به هر کاری که انجام می دهید بصورت آنلاین است. چند روش برای اتصال به VPN وجود دارد. ساده ترین استفاده از مشتری VPN است. ما قصد داریم از این استفاده کنیم IPVanish VPN مشتری برای ویندوز اما برنامه های سفارشی برای Mac ، iOS و Android دارند. همه برای اعضا رایگان است. می توانید آخرین نسخه را از سایت آنها بگیرید.

اولین باری که IPVanish را باز می کنید جلو بروید و روی آن کلیک کنید نماد چرخ دنده و سپس گزینه را انتخاب کنید ارتباط برگه فعال کردن کلید کشتار ویژگی. با این کار اتصال اینترنت شما در هر زمان افت می شود که VPN به هر دلیلی افت می کند. می توانید مشتری را تنظیم کنید اتصال مجدد خودکار به طوری که پس از برقراری مجدد اتصال VPN ، بارگیری تورنت شما ادامه یابد. شما همچنین می خواهید فعال کنید حفاظت نشت IPv6 و حفاظت نشت DNS.

تنظیمات تورنت IPVanish

اکنون که مشتری تنظیم شده است تا فعالیتهای تورنت را ناشناس نگه دارد ، تمام کاری که شما باید انجام دهید اتصال به شبکه IPVanish است. آنها بیش از 500 سرور VPN در 60+ کشور دارند ، بنابراین گزینه های زیادی برای انتخاب دارید. ما سرورها را در هلند توصیه می کنیم. IPVanish نزدیک به 50 سرور در آمستردام دارد. این به اطمینان از اتصال سریع کاربران تورنت کمک می کند. پیش بروید و یک مکان سرور را انتخاب کنید و کلیک کنید وصل کنید.

IPVanish for Torrents

پس از اتصال ، آدرس IP اختصاص داده شده توسط سرور VPN را در بالای برنامه مشاهده خواهید کرد. می توانید آدرس IP خود را از طریق مشتری تأیید کنید (نماد چرخ دنده > تنظیمات IP > تأیید کنید) یا از طریق مرورگر وب خود خواهید دید که آدرس IP که توسط ISP و دیگران مشاهده می کنید ، شماره ای است که توسط سرور IPVanish VPN در آمستردام اختصاص داده شده است. این آدرس IP عمومی شما را ناشناس نگه می دارد.

این همه چیز در آنجاست. چه بخواهید از Socks5 یا VPN برای ناشناس نگه داشتن فعالیتهای تورنت استفاده کنید ، IPVanish از حریم خصوصی شما محافظت می کند. به یاد داشته باشید که از ما استفاده کنید ارتقاء فن VPN تا 60٪ تخفیف VPN نامحدود را ذخیره کنید. به جای پرداخت 10 دلار در ماه ، می توانید برای یک سال دسترسی کامل فقط با 4.87 دلار در ماه ثبت نام کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map