چگونه با یک VPN آسمان هیچ کس بازی نکنیم

بدون آسمان انسانNo Man’s Sky یک بازی چند نفره آنلاین جدید است. انتظار می رود که در تاریخ 9 اوت 2016 منتشر شود. No Man’s Sky یک بازی اکتشافی در جهان است. این برای PS4 و PC است. طبق گفته تیم توسعه ، حدود 18 سیصد میلیارد سیاره وجود دارد که این بازی را بی نظیر می کند. می توانید به تنهایی یا با دوستان بازی کنید. از آنجا که No Man’s Sky یک بازی بسیار پرطرفدار است ، ممکن است برخی از تأخیرها ، اتصالات کند و حتی ممکن است دیوارهای آتش را برای بازی محدود کنید. برای کمک به حل این مشکلات ، من یک VPN را پیشنهاد می کنم.


یک VPN به شما امکان می دهد تا آدرس IP خود را از سروری که انتخاب کرده اید به مکان دیگری تغییر دهید. اگر مکانی نزدیک به سرور بازی را که در آن بازی می کنید انتخاب کنید ، باعث کاهش زمان تاخیر و زمان اتصال سریعتر می شوید. همچنین از آنجا که IP عمومی شما نیست ، می توانید هر دیواره آتش را کنترل کنید که مانع از پخش آسمان No Man’s از محل کار یا مدرسه شود. بازیکنان رقابتی تر نیز از حفاظت DDoS اضافی قدردانی می کنند.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخابکادر انتخاب

Sky Man شما از یک سیاره تصادفی شروع نکرده است و احتمال تخم ریزی شخص دیگری در همان سیاره اندک است. شما باید اکتشاف کنید یا کشتی پیدا کنید ، یک کشتی را سرقت کنید ، یا در سیاره زمین مستقر شوید. این سیاره ای که به آن خاتمه می دهید احتمالاً بی ثمر خواهد بود اما اگر برخی حیوانات و گیاهان وجود دارند می خواهید مراقب باشید. بعضی از حیوانات خصمانه هستند ، در حالی که برخی از گیاهان سمی هستند. دلیل اصلی برای روشن ماندن از این موارد ، Sentinels است. آنها پلیس فضا هستند. سنتینل ها در همه جا نیستند ، اما بسیار پشتکار هستند. اگر با حیوانات ، گیاهان یا منابع موجود در کره زمین آشفتید ، یک مرد تحت تعقیب خواهید بود. اگر فقط کمی با سیاره خیز خورده باشید تعقیب نخواهید شد ، اما هرچه بیشتر انجام دهید بیشتر شکار خواهید شد. اگر تحت تعقیب شما باشید ، همیشه از پلیس فرار خواهید کرد و حتی ممکن است یک دزد دریایی فضا محسوب شوید.

اگر نمی خواهید تحت تعقیب باشید ، نباید کاری غیرقانونی انجام دهید. و اگر شما فکر می کنید چگونه تصور می کنید بدون شرکت در دزدی دریایی درآمد کسب کنید ، هیچ چیز برای ترس ندارید. شما می توانید یک شکارچی فضل باشید و جایزه های بازیکنان دیگر و سر ربات ها را جمع کنید.

گزینه دیگر برای درآمدزایی (واحدها) با فروش اسلحه ، کشتی و منابع موجود در بازار است. همچنین می توانید با مردم تجارت کنید. رباتها از مسیرهای معاملاتی استفاده می کنند ، بنابراین اگر بتوانید یکی از آنها را پیدا کنید ، می توانید با ربودن کشتی های خود پول زیادی بدست آورید. برای بدست آوردن وسایل برای تجارت ، مجبور خواهید بود که آنها را صنایع دستی کنید. همچنین شما باید از منابع خود برای استفاده از کشتی و مهارت های خود استفاده کنید تا توانایی دستیابی به وسایل بهتر و با ارزش را داشته باشید.

در آسمان هیچ کس مهمترین چیز کشتی شما نیست. شما به کشتی خود برای حمله به مخالفان ، دفاع از خود و سفر به سراسر جهان نیاز خواهید داشت. برای مسافرت باید به اندازه کافی سوخت داشته باشید و آن را به اندازه کافی مدیریت کنید تا بتوانید از سست شدن خودداری کنید. برای زنده ماندن شما باید از کشتی خود مراقبت کنید و آن را به روز کنید. شما فقط می توانید یک کشتی را در هر زمان داشته باشید ، بنابراین هر زمان که یک کشتی جدید خریداری کنید ، یک کشتی قدیمی خود را گم می کنید.

در No Man’s Sky نحوه بازی شما روی شما تأثیر خواهد گذاشت. اگر کارت های خود را به درستی بازی کنید ، می توانید بخشی از جهان را برای پشتیبانی و کمک به ماجراهای خود بدست آورید. اگر جنجالی هستید و به پشتیبان گیری احتیاج دارید ، این جناح ها واقعاً می توانند به شما کمک کنند.

توجه: Sky’s No Man’s چند نفره آنلاین است ، اما از آنجا که اندازه جهان بسیار بزرگ است ، پیدا کردن سایر بازیکنان به صورت آنلاین دشوار است. در مورد ملاقات با دوستان ، شما باید شانس داشته باشید. از هم اکنون شما هر دو باید یک سیاره مشابه را پیدا کرده و سپس به آن پیچیده شوید. پس از کنار هم می توانید به یکدیگر کمک کنید و سعی کنید دشمنان خود را با استفاده از کار گروهی فتح کنید.

Sky No’s Sky یک بازی چند نفره آنلاین است که حدود 18 سیصد میلیارد سیاره دارد. شما باید با استفاده از عقل خود زنده بمانید. شما می توانید برای تسخیر دشمنان با جناح ها و افراد دیگر همکاری کنید. شما در جستجوی جهان به جستجوی هر چه بیشتر سیارات می توانید بپردازید. وقتی دوستان و تیم خود را در کنار هم پیدا کنید ، یک مزیت بزرگ خواهید داشت. با این مزیت شما یک دزد دریایی ، شکارچی فضل و هر چیز دیگری خواهید بود که می خواهید تلاش کنید. به طور کلی No Man’s Sky یک بازی بسیار سرگرم کننده و جالب خواهد بود که مطمئنم شما و دوستانتان از آن لذت خواهید برد.

یک بار دیگر توصیه می کنم از VPN برای پخش Sky No Man’s Sky استفاده کنید. VPN از محل سرور انتخابی شما آدرس IP را به شما می دهد. همچنین با پایین آوردن پینگ شما عملکرد را بهبود می بخشد و تاخیر را کاهش می دهد. VPN همچنین شما را از حملات DDoS محافظت می کند. این به شما کمک می کند محدودیت های جغرافیایی گذشته و دیوارهای آتش در مدرسه یا محل کار را بدست آورید.

نحوه استفاده از VPN برای پخش Sky No Man

من استفاده خواهم کرد IPVanish به عنوان مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای پخش آنلاین No Man’s Sky. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. IPVanish نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری IPVanish را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

IPVanish خدمات ایالات متحده

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. IPVanish دارای شبکه بزرگی از سرورها است که در سراسر جهان واقع شده است.
 • توصیه می کنیم IKEv2 یا OpenVPN (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش بازی های فوتبال یا فیلم هایی از سایت هایی مانند Netflix از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم. آنها همچنین از PPTP و L2TP پشتیبانی می کنند. پروتکل های IKEv2 و OpenVPN ترکیبی خوب از سرعت های سریع و محافظت از حریم خصوصی را فراهم می کند.
 • روی اتصال کلیک کنید بعد از چند ثانیه دکمه در سمت راست و سمت راست سبز را مشاهده خواهید کرد. این بدان معنی است که اکنون یک آدرس IP از ایالات متحده دارید. همچنین متوجه خواهید شد که مکان سرور و آدرس IP در بالای مشتری نشان داده می شوند.
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور IPVanish در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

نحوه استفاده از VPN برای پخش Sky PS4 No Man

یک بار دیگر از IPVanish استفاده می کنم به عنوان مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای پخش No Man’s Sky در کنسول بازی شما. آنها VPN مورد علاقه من برای بازی هستند زیرا IPVanish یک شبکه بسیار سریع را مدیریت می کند و این سرویس را به انتخاب خوبی برای گیمرها تبدیل می کند.

اولین قدم برای راه اندازی با IPVanish معمولاً بارگیری نرم افزار مشتری برای سیستم شما است. IPVanish نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android. بدیهی است که از آنجا که کنسول های بازی فاقد پشتیبانی بومی VPN هستند ، برای PS4 ، Xbox One یا Nintendo کار نمی کنند. خوشبختانه ، هنوز راهی برای رمزگذاری ترافیک بازی و ارسال آن از طریق VPN وجود دارد. پاسخ VPN را از طریق روتر شما اجرا می کند.

FlashRouters اتصال IPVanish

بسته به نوع مارک و مدلی که روتر استفاده می کنید ، ممکن است خدمات VPN شخص ثالث را پشتیبانی کند. در این صورت می توانید اطلاعات لازم را از ارائه دهنده VPN خود برای برقراری ارتباط از طریق روتر دریافت کنید. در غیر این صورت من اکیداً توصیه می کنم FlashRouters. تیم FlashRouters روترهای مشهور و با نام تجاری را به خود اختصاص داده و آنها را با سیستم عامل DD-WRT یا Tomato چشمک می زند. این امر به دستگاهها این امکان را می دهد تا با نصب سیستم عامل کارخانه از ویژگی های بسیار بیشتری برخوردار باشند. تمام FlashRouters با پشتیبانی از VPN از پیش تنظیم شده است.

از وقتی که بازی No Man’s Sky را به صورت آنلاین بازی می کنید ، از تمام هیجان لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از یک بازی VPN در هر نقطه از جهان لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map