نحوه بازی World of Tanks با VPN

جهان مخازنجهان مخازن بازی محبوب تانک آنلاین است. این بازی میلیون ها بازیکن در سطح جهانی دارد. با استفاده از این بازی که فقط به صورت آنلاین انجام می شود ، می توانید حملات تاخیری ، اتصال کند و DDoS بیشتری داشته باشید. برای رفع این مشکل ، VPN را پیشنهاد می کنم. VPN آدرس IP شما را به هر IP دیگری که انتخاب کرده اید تغییر می دهد. این به جلوگیری از حملات DDoS کمک می کند. اگر یک IP نزدیک به سرور مورد نظر خود انتخاب کنید ، اتصال سریعتر و تأخیر کمتری خواهید داشت.


طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخابکادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای پخش World of Tanks

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN به عنوان مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای پخش آنلاین World Pf Tanks. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً می توان گفت اکنون VPN خوب تجربه بازی آنلاین شما را بهبود می بخشد و دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

World of Tanks بازی نکات برجسته

World of Tanks بازی ای است که شما در تیم ها مقابل تیم های دیگر بازی می کنید. به گفته این ، شما همچنین می توانید با دوستان خود به ضرب و شتم تیم های دیگر بپیوندید. این بازی را می توان در Xbox 360 ، Windows ، Mac ، یک برنامه برای دستگاه های Android و یک برنامه در دستگاه های IOS بازی کرد. برای دستگاه Android و IOS این بازی World of Tanks Blitz نام دارد و رایگان است. Xbox 360 یک نسخه پولی از بازی است. ویندوز و مک رایگان هستند. ویندوز ، مک ، دستگاه های اندرویدی و دستگاه های IOS همگی به عضویت رایگان نیز احتیاج دارند.

پس از اتمام کار ، شما می توانید یک مخزن را برای یکی از مخازن شروع از کشورهای موجود انتخاب کنید. مخازن ایالات متحده ، آلمان ، ایالات متحده ، فرانسه ، انگلیس ، چینی و ژاپنی در مک و ویندوز در دسترس هستند. نسخه های دیگر دارای تمام مخازن نسخه PC نیستند اما به همه آنها نزدیک می شوند. مخزن شما با بازی با آن EXP را به دست می آورد. پس از کسب امتیاز کافی می توان آنرا ارتقا داد. پس از کسب امتیاز EXP کافی برای بدست آوردن مخزن دیگر در به روز رسانی ها ، می توانید آن را با سکه و EXP بدست آورید.

تعداد مخازن شما می توانید محدود باشد بنابراین ممکن است بخواهید مخازنی را که دوست ندارید بفروشید. هنگام فروش مخازن متوجه خواهید شد که فقط می توانید روزانه دو بفروشید. همچنین ممکن است هنگام فروش مخازن متوجه شوید که کلاس های مختلف مخازن وجود دارد. این کلاس ها شامل بسته به کشورهایی که شما آموزش می دهید ، شامل سبک ، وزن سبک ، توپخانه ، ناوشکن مخزن و مخزن با وزن متوسط ​​است. هر مخزن در کلاس ها دارای یک رتبه خواهند بود. در رده های بعدی قرار دارد: 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7 ، 8 ، 9 و 10. رده های 1 ، 2 و 3 با هم در نبرد قرار دارند ، 3 و 4 گاه به نبرد ، 4 ، 5 ، 6 نبرد. گاهی اوقات 6 و 7 و آخرین اما کم اهمیت 7 ، 8 ، 9 و 10 نبرد.

مخازن همچنین می توانند مهمات ، آمار ، سرعت ، قدرت شلیک و اندازه مختلف داشته باشند. با به روزرسانی می توانید مخازن را به هر روشی که مناسب می بینید ، بهبود بخشید. ممکن است در عکس های خود انفجار بیشتری داشته باشید و قدرت سوراخ کاری کمتری داشته باشید و با تغییر اسلحه یا مهمات مخازن قادر خواهید بود این کار را انجام دهید. همچنین می توانید وسایلی را تهیه کنید که تا زمانی که در اختیار داشته باشید ، روی مخزن دوام می آورد. تجهیزات شامل Net Camouflage Netbox ، Toolbox ، Medium Spall Lineer، Telescope binocular، Coated Optics، Bars Torsion Bars 3 t، Grousers اضافی ، Ammo Rock ، “Were” Ammo Rock ، بهبود تهویه ، تهویه مناسب ، Medium-Caliber TankGun Rammer و یک پیشرانه تفنگ پیشرفته است. همه این موارد در دسترس نیست یا در همان قیمت برای هر مخزن وجود دارد زیرا کالاها توسط کشور و مخازن مخازن تغییر می کنند. در این موارد وزن بیشتری به مخزن اضافه می شود و باعث کندتر شدن آن می شود اما به روش بزرگی سود دارد.

مواد مصرفی کالاهایی هستند که در هر نبردی خریداری می کنید ، اما وزن اضافه نمی کنند و در واقع می توانند به شما کمک کنند. مواد مصرفی مانند تجهیزات برای مخازن خاصی در دسترس هستند و بسته به منطقه و رتبه مخازن ، مقادیر مختلفی دارند. برخی از این موارد عبارتند از: دستی آتش نشانی ، کیت کمک اول ، کیت تعمیر ، تقویت موتور ، بسته ترمیم چند منظوره ، شکلات ، آدرنالین ، Case of ColaExtra Combat Rations و پودینگ و چای..

World of Tanks بازی ای است که شما و شما دوستان با تانک های نبرد در تیم ها بازی می کنید. مخازن همه دارای نسخه های مختلف هستند. آنها همچنین کشورها ، کلاس ها و رده های مختلفی دارند. شما می توانید مخازن را به دلخواه خود تنظیم کنید. در کل World of Tanks یک بازی آنلاین سرگرم کننده و رایگان است که من مطمئن هستم که دوستش دارید.

یک بار دیگر استفاده از سرویس VPN را برای بازی آنلاین WoT توصیه می کنم. VPN از محل سرور انتخابی شما آدرس IP را به شما می دهد. این کار باعث بهبود عملکرد و کاهش تاخیر می شود. گیمرهای نخبه همچنین از حمایت اضافه شده در برابر حملات DDoS قدردانی می کنند.

وقتی World of Tanks را آنلاین بازی می کنید ، از تمام اقدامات لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از طریق WPT از هر نقطه جهان با یک VPN لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map