دولت ترکیه دوباره در آن حضور دارد. هفته گذشته آنها دسترسی شهروندان را ممنوع اعلام کردند توییتر و این کار را با مسدود کردن دنبال کرده اند YouTube.  این اقدام در آستانه انتخابات انجام می شود. به این معنی که کاربران در ترکیه قادر به دسترسی به سایت های رسانه های اجتماعی مانند YouTube بدون کمک یک سرویس حریم خصوصی قابل اعتماد نیستند.

YouTube ترکیه

ترکیه اولین کسی نیست که اینترنت را سانسور می کند و مطمئناً آخرین آنها نخواهد بود. صرف نظر از اینکه چند دولت تلاش می کنند ، ما اطمینان داریم که فناوری وب را رایگان نگه می دارد. بسیار مهم است که شرکت های حفظ حریم خصوصی یک قدم جلوتر از کشورهایی مانند ترکیه و چین بمانند تا ارتباط برقرار شود.

دسترسی به YouTube از ترکیه

ما می خواهیم روند را تا حد امکان آسان کنیم. شما می توانید ما را مشاهده کنید 10 VPN برتر صفحه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات حریم خصوصی آنلاین. ما برای این راهنما از IPVanish استفاده خواهیم کرد. آنها می توانند به شما در دسترسی به یوتیوب ، توییتر و هر سایت دیگری که دولت ترکیه تصمیم دارد در آینده مسدود کند کمک کند.

  نحوه تماشای تلویزیون یوتیوب در خارج از آمریکا

چگونه سرویس هایی مانند IPVanish به شما در دسترسی به سایتهای مسدود شده کمک می کنند؟ شما می توانید از نرم افزار مشتری VPN آنها برای اتصال به یک سرور در کشور دیگری در خارج از ترکیه استفاده کنید. این به شما یک آدرس IP جدید می دهد و اتصال خود را رمزگذاری می کنید. به شما کمک می کند تا به سایت هایی مانند YouTube دسترسی پیدا کنید و به صورت آنلاین خصوصی شوید..

مرحله 1 – به یک سرویس قابل اعتماد VPN بپیوندید

می توانید با مراجعه به سایت شروع کنید IPVanish.com و ثبت نام در VPN. آنها انتقال داده نامحدود را با قیمت 7.50 دلار در ماه یا 58.49 دلار در سال ارائه می دهند. ما می بینیم که IPVanish برای پخش بسیار مناسب است زیرا این سرویس بسیار سریع است. ما هم دوست داریم دسترسی به اینترنت خصوصی برای هر کسی که به یک جایگزین نیاز داشته باشد که هزینه ای کمی کمتر از 6.95 دلار در ماه داشته باشد.

مرحله 2 – سرویس گیرنده VPN را بارگیری کنید

پس از پیوستن به IPVanish ، دسترسی به اینترنت خصوصی یا سرویس VPN دیگر ، می خواهید مشتری آنها را بارگیری کنید. ما بحث خود را به IPVanish محدود خواهیم کرد تا بتوانیم دقیقاً چگونگی رفع انسداد سایتهایی مانند YouTube و Twitter را صرف نظر از مکان شما در جهان نشان دهیم. با بارگیری نرم افزار شروع کنید.

IPVanish نرم افزار مشتری خوب VPN را برای ویندوز و مک ارائه می دهد. آنها همچنین برای دستگاه های iOS (iPhone ، iPad ، iPod Touch) و اندروید برنامه های خوب تلفن همراه دارند. ما همه آنها را آزمایش کرده ایم و به حریم خصوصی خود به آنها اعتماد داریم. می توانید مشتری های Windows و Mac را مستقیماً از آنها بارگیری کنید سایت.  برنامه iOS از آن موجود است iTunes و برنامه Android از Google Play.

  نحوه تنظیم uMatrix در Chrome یا Firefox

مرحله 3 – به یک سرور VPN در خارج از ترکیه متصل شوید

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری IPVanish را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مشتری IPVanish VPN

  • یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما رومانی را انتخاب کردیم اما IPVanish شبکه بزرگی از سرورها در سراسر جهان دارد.
  • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم. آنها همچنین از PPTP و L2TP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN را برای بهترین محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
  • روی اتصال کلیک کنید بعد از چند ثانیه دکمه پایین را تغییر دهید تا “قطع” شود. همچنین متوجه خواهید شد که مکان سرور و آدرس IP در بالای مشتری نشان داده می شوند.
  • ما در حال حاضر در رومانی واقع شده ایم تا جایی که هرکسی بتواند آنلاین بگوید. به این ترتیب می توانیم به هر مکانی برسیم که انگار در رومانی نشسته است. در صورتی که به یک سرور در ایالات متحده یا انگلیس متصل شویم ، همین امر نیز صادق است.

مرحله 4 – مکان آدرس IP خود را بررسی کنید

صرف نظر از اینکه از چه فناوری برای دور زدن سانسور دولت استفاده می کنید ، همیشه آدرس IP خود را تأیید کنید. در این حالت می توانید برای جزئیات بیشتر بر روی “اتصال” ، “بررسی آدرس IP” در بالای مشتری کلیک کنید.

  نحوه بازی Final Fantasy 14 (FFXIV) با VPN

آدرس IP را بررسی کنید

همانطور که می بینید آدرس IP ما در بخارست واقع شده است. به این معنی که اکنون به سایتهایی مانند YouTube دسترسی دارید و انگار در رایانه ای در رومانی نشسته اید. لازم به ذکر است که برای کمک به حفظ حریم خصوصی ، ترافیک شما رمزگذاری می شود.

مرحله 5 – سایت هایی مانند یوتیوب و توییتر از حالت مسدود خارج می شوند

شما آماده دسترسی به هر سایتی هستید که دوست دارید. به خاطر داشته باشید که آیا می خواهید به یک سایتی دسترسی داشته باشید که از یک کشور خاص برای اتصال به یک سرور در آن کشور وجود دارد. این چه YouTube به نظر می رسد در حالی که به یک سرور رومانیایی متصل است ، به نظر می رسد.

YouTube

توجه خواهید کرد که ما به youtube.ro متصل شده ایم زیرا سایت اعلام می کند آدرس IP ما از رومانی است. برای نتایج متفاوت می توانید به کشور دیگری وصل شوید. این که آیا شما در ترکیه زندگی می کنید یا کشور دیگری که دسترسی به این امر را مسدود می کند ، آنها را از حالت انسداد خارج می کند.

امیدوارم راهنمای شما مفید باشد اگر چنین است لطفاً آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا دیگران از هر جای دنیا به سایتهایی مانند YouTube از دسترسی به اینترنت لذت ببرند. ما از کمک شما در ساختن محلی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها قدردانی می کنیم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me