نماد آزمایشگاه کسپرسکیآزمایشگاه کسپرسکی سالهاست که در صنعت ضد ویروس یک نام قابل اعتماد است. این شرکت در سال 1997 توسط روسیه توسط یوجین کسپرسکی تاسیس شد. آنها تقریباً در همه کشورهای جهان فعالیت می کنند و تمرکز اصلی آنها روی شرکت ها است. آزمایشگاه کسپرسکی در حال حاضر سه سطح از کالاهای مصرفی را ارائه می دهد. آنتی ویروس ها ، امنیت اینترنت و امنیت کامل. در این بررسی ، تظاهرات ما با استفاده از محصول امنیت اینترنتی آنها خواهد بود.

چه نسخه ای از کسپرسکی دریافت می کنید به نیاز شما بستگی دارد. ما آنها را در این بررسی مقایسه خواهیم کرد ، ساختار قیمت گذاری را به شما نشان می دهیم و به شما کمک می کنیم بهترین انتخاب را پیدا کنید. قیمت گذاری برای 3 رایانه به مدت 1 سال نشان داده شده است ، اما ما ترکیب های دیگری را نیز به شما نشان خواهیم داد.

قیمت گذاری برای کسپرسکیدر تصویر بالا می بینید که آنتی ویروس کسپرسکی 39.99 دلار برای یک سال است. این پوشش اصلی آنها را در اختیار شما قرار می دهد و از دستگاهی که شما انتخاب می کنید محافظت می کند. اگر به نسخه Security Internet بروید ، می توانید حداکثر سه دستگاه را با قیمت 49.99 دلار در سال پوشش دهید. علاوه بر این ، گزینه های امنیت مالی ، کنترل والدین و حفاظت از هویت را دریافت می کنید. در نسخه Total Security شما حداکثر پنج دستگاه را با قیمت 59.99 دلار در سال و ویژگی های اضافی دریافت می کنید که در یک لحظه بررسی خواهیم کرد.

اگر دستگاه یا سال بیشتری می خواهید ، کسپرسکی می تواند به شما کمک کند. آنها تخفیف هایی را برای چندین دستگاه و برنامه های یک ، دو و سه ساله ارائه می دهند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گذاری داشته باشید ، ممکن است آن را در سایت آنها بیابید. لطفاً توجه داشته باشید که ما فقط قیمت نسخه امنیت اینترنتی کسپرسکی را نشان می دهیم.

3 دستگاه 5 دستگاه 10 دستگاه
1 سال49.99 دلار$ 59.99$ 109.99
2 سال74.99 دلار89،99 دلار164.99 دلار
3 سال99.98 دلار119.98 دلار219.98 دلار

ما به زودی ویژگیهای مختلفی را برای شما در انتخاب بهترین انتخاب خواهیم داشت. به خاطر این بررسی ، ما از ویندوز 10 استفاده خواهیم کرد. کسپرسکی از نسخه های قدیمی ویندوز نیز پشتیبانی می کند. نسخه های Mac ، Android و iOS در دسترس هستند ، اما ما بعدا در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. در صورت داشتن امنیت اینترنتی یا پنج مجوز برای نسخه Total Security ، یک مجوز شامل سه دستگاه خواهد بود.

محافظت از آنتی ویروس

اکثر برنامه های آنتی ویروس به همین روش کار می کنند. شما این نرم افزار را نصب می کنید و یک اسکن اولیه را انجام می دهید تا مطمئن شوید در حال حاضر هیچ ویروس وجود ندارد. پس از اسکن ، تعاریف به روز می شود. با Kaspersky ، نرم افزار را نصب کرده و تعاریف را قبل از انجام اسکن به روز می کنید. اغلب اوقات ، بروزرسانی قبل از انجام اسکن ، ویروس هایی را در دستگاه شما پیدا می کند.

اسکن برای کسپرسکی می تواند برنامه ریزی شود. می توانید اسکن کامل سیستم ، اسکن سریع ، اسکن انتخابی یا حتی اسکن دستگاه خارجی را انجام دهید. کسپرسکی برخلاف برخی از رقبای خود ، هرگونه درایو خارجی یا USB را فوراً اسکن می کند. به محض وصل کردن یکی از آنها ، یک اعلان پنجره را می پرسید که می خواهید درایو را اسکن کنید یا آن را تنها بگذارید. اگر انتخاب کنید ، هر پرونده مشکوک را در قرنطینه قرار می دهد. همچنین می توانید از حمایت خود مکث کنید.

Internet Security و Total Security حالت بازی را ارائه می دهند. اگر به شدت از CPU و درایوهای دیسک استفاده می شود ، اسکن را به تعویق می اندازید. آخرین چیزی که شما می خواهید این است که توسط نرم افزار ویروس اشتباه گرفته شوید. گیمرها نیازی به انتخاب بین محافظت و عملکرد ندارند.

از آنتی ویروس کسپرسکی دیدن کنید

ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی

با هر برنامه آنتی ویروس ، بر اساس آنچه می خواهید ویژگی های مختلفی وجود دارد. آنتی ویروس کسپرسکی پوشش اساسی را ارائه می دهد. همانطور که اشاره کردیم ، ما قصد داریم از نسخه Security Internet استفاده کنیم. یک مورد که ما در مورد کسپرسکی دوست داریم ، سهولت استفاده است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، خواندن این کنسول بسیار آسان است. ویژگی های کاملی برای کسپرسکی وجود دارد ، بنابراین ما در مورد ویژگی های اصلی صحبت خواهیم کرد. لیست کامل در وب سایت آنها موجود است.

کنسول امنیت اینترنت

آنتی ویروس کسپرسکی محافظت از تهدید و بهینه ساز عملکرد را ارائه می دهد. اشکالی ندارد اگر به دنبال پوشش اولیه هستید. با این حال ، با بسته های Internet Security و Total Security چند گزینه دیگر به دست می آورید.

حفاظت از تهدید – بخشی از همه نسخه ها با مسدود کردن تمام تهدیدات ، امنیت را در اختیار کاربر قرار می دهد.

عملکرد بهینه شده – همچنین بخشی از تمام نسخه ها است. عملکرد نرم افزار را بهینه می کند ، بنابراین توسط آنتی ویروس کم نمی شوید.

پول ایمن – این ویژگی مفید از داده های شما در معاملات مالی آنلاین محافظت می کند. فقط برای امنیت اینترنت و امنیت کامل در دسترس است.

هویت / محافظت از حریم خصوصی – مجموعه ای از ویژگی های طراحی شده برای کمک به شما در حفظ حریم خصوصی. این برنامه شامل غیرفعال کننده وب کم ، مرور خصوصی ، صفحه کلید روی صفحه نمایش ، صفحه کلید ایمن و گزینه ضد فیشینگ است. فقط برای امنیت اینترنت و امنیت کامل در دسترس است.

کنترل والدین – کودکان را ایمن و مسئول بصورت آنلاین نگه می دارد. فقط برای امنیت اینترنت و امنیت کامل در دسترس است.

محافظت از دارایی های دیجیتال – شامل یک مدیر رمز عبور ، همگام سازی رمز عبور ، خردکننده پرونده ها ، ابزار تمیز کردن رایانه شخصی و تهیه نسخه پشتیبان خودکار به صورت آنلاین. فقط برای امنیت کامل در دسترس است.

کودکان امن Kaspersky – این ویژگی حق بیمه فراتر از کنترل عادی والدین است. این کمک خواهد کرد که بچه های خود را در رایانه های شخصی ، مکینتاش ، اندرویدی خود محافظت کنید & دستگاه های iOS با جلوگیری از دسترسی به برنامه ها ، محتوا و وب سایت های نامناسب. همچنین به شما در مورد مسائل زمان واقعی هشدار می دهد. فقط برای امنیت کامل در دسترس است.

کسپرسکی ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد. همه آنها را در بالا لیست نکردیم ، اما موارد اصلی را نشان دادیم. بسیاری از آنها تمرکز واقعی روی امنیت شخصی شما نشان می دهند. خوب است که آنها را در دسترس کاربر قرار دهید.

نصب و پشتیبانی

نصب کسپرسکی آسان است. پس از بارگیری نسخه مورد نظر خود ، پیش بروید و بر روی دکمه نصب کلیک کنید. این برنامه می گوید برای نصب 10 دقیقه زمان لازم است اما زمان ما کمتر از یک دقیقه بود. پس از اتمام ، در سینی برنامه خود نمادی در پایین مشاهده می کنید که مانند نماد کسپرسکی است که در بالا نشان داده ایم. برای باز کردن کنسول روی نماد کلیک کنید. این صفحه ای است که قبلاً دیدید.

کنسول امنیت اینترنت

می توانید سیستم خود را از اینجا اسکن کرده یا به سایر ویژگی ها دسترسی پیدا کنید. بر روی اسکن کلیک کنید تا گزینه های مختلف اسکن را ارائه دهید.

صفحه اسکن

در اسکن فوق می توانید یک شیء را حذف کنید. همچنین اسکن روتکیت را انجام داد. پرونده حذف شده ای که در تصویر مشاهده می کنید جعلی است. خوشحالیم که می بینیم که آن را با رنگ های پرواز گذشت.

پشتیبانی از چندین روش مختلف صورت می گیرد. پشتیبانی فنی از طریق تلفن ، چت زنده ، ایمیل ، پایگاه دانش و ارسال بلیط ارائه می شود. چت زنده و پشتیبانی تلفنی 7 روز در هفته ، 5 صبح – 11 PM EST در دسترس است. در روز کریسمس یا روز سال نو در دسترس نیست.

تأثیر سیستم و عملکرد آنتی ویروس

در انتخاب محافظت از آنتی ویروس دو عامل مهم وجود دارد. اینها تأثیر و عملکرد هستند. برای روشن شدن ، تأثیر سیستم میزان کرنش برنامه ای است که هنگام استفاده فشرده روی رایانه شما قرار می دهد. کسپرسکی مدت زمان خوبی را صرف کرده است تا اطمینان حاصل کند که سیستم آنها به همان اندازه روان است. نتایج آزمایشگاه های مستقل نمره عملکرد 92٪ را نشان می دهد. این عملکرد بسیار خوبی برای نرم افزارهای ویروس است. ما وقتی سعی کردیم همان کار را انجام دهیم با اختلاف زیادی روبرو نشده ایم.

همان آزمایشگاه (av-Test) اظهار داشته است كه نسخه Internet Security در برابر همه تهدیدات محافظت می شود. این شامل بدافزارهای گسترده ای است که در چهار هفته گذشته کشف شده است ، همچنین حملات نرم افزارهای مخرب از طریق وب و ایمیل. بخش دیگر عملکرد آنتی ویروس تعداد مثبت های کاذب است. گرچه میانگین صنعت 3 است ، اما امنیت اینترنتی کسپرسکی هیچ گونه ای نداشت.

از آنتی ویروس کسپرسکی دیدن کنیدآزمونهای ما

بخشی از نوشتن یک بررسی درباره نرم افزار آنتی ویروس ، خود آن را آزمایش می کند. آیا تاکنون فکر کرده اید که آنتی ویروس شما کار می کند؟ خوب ، چند وب سایت وجود دارد که فایلهای ویروس جعلی را برای بارگیری در اختیار شما قرار می دهند. Eicar.org چندین پرونده دارد که هرکسی می تواند به صورت رایگان بارگیری کند. وقتی تلاش کردیم ، بلافاصله پیام زیر را گرفتیم.

هشدار ویروس جعلی

ما همچنین رشته ویروس جعلی که توسط همین سایت به ما داده شده است را ایجاد کردیم. به محض اینکه پرونده را ذخیره کردیم ، آن را مسدود کرد و آن را حذف کرد. در آخرین آزمایش که انجام دادیم ، رشته ویروس جعلی را گرفتیم و آن را در درایو USB ذخیره کردیم. وقتی دوباره به آن وصل شدیم ، از ما خواسته شد كه فوراً درایو را اسكن كنیم. البته پرونده را پیدا کرد و آن را قرنطینه کرد. نسخه Mac امنیت Kaspersky Internet Security مشابه نسخه ویندوز است.

Kaspersky Security Internet for Android

نسخه موبایل برای اندروید نیز Kaspersky Internet Security نامیده می شود. برای بارگیری ، به فروشگاه Google Play بروید و در کسپرسکی تایپ کنید. پس از یافتن آن ، بر روی دکمه نصب کلیک کنید. بعد روی دکمه باز کلیک کنید.

سه صفحه اول برای Android

اکنون ، بر روی دکمه ای که می گوید ادامه دهید کلیک کنید. کشور خود را انتخاب کنید و بیانیه ها را بخوانید. ما می دانیم که همه موافقت نامه مجوز کاربر نهایی را می خوانند ، درست است؟ بعد از اتمام کار ، روی دکمه قبول و ادامه کلیک کنید.

ورود به سیستم موبایل Kaspersky

اکنون ممکن است شروع کنید. با کلیک بر روی دکمه ای که می گوید اسکن را اجرا کنید. پس از اتمام ، پیامی دریافت خواهید کرد که در صورت بروز هرگونه مشکل وجود دارد. در پایین صفحه ، می توانید به تنظیمات دسترسی پیدا کنید.

کسپرسکی برای صفحه های Android

در اینجاست که می توانید GPS را برای یافتن تلفن تنظیم کرده یا آن را از سارقان احتمالاً خاموش کنید. همانطور که مشاهده می کنید ، Kaspersky Internet Security برای اندروید دارای تمامی ویژگی هایی است که می توانید انتظار داشته باشید. نسخه iOS کسپرسکی بسیار مشابه است ، بنابراین ما در اینجا در مورد آن صحبت نخواهیم کرد.

افکار نهایی

پس از بررسی کلیه ویژگی ها و محافظت ها ، می دانیم آزمایشگاه امنیت اینترنتی کسپرسکی محصولی عالی است. هم در تست های ما و هم تست های آزمایشگاه های مستقل ، این نرم افزار در سطح بالایی انجام شده است. ما دوست داریم که همه چیز آسان برای پیدا کردن و استفاده است ، و ویژگی های اضافی یک جایزه خوب است. جای تعجب آور نیست که بسیاری از شرکت ها به دلیل محافظت از ویروس خود به دنبال کسپرسکی هستند.

از آنتی ویروس کسپرسکی دیدن کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me