نقد و بررسی شبکه خصوصی من 2018

بگذارید با مشاهده اینکه آنها بیش از ده سال است که از ترافیک آنلاین برای کاربران خود محافظت می کنند ، بررسی VPN شبکه خصوصی من را شروع کنیم. سرویس فعلی آنها دسترسی به سرورهای VPN در 44 کشور را فراهم می کند. شبکه آنها از پروتکل های مختلفی از جمله OpenVPN SSL پشتیبانی می کند که به دلیل امنیت ارائه شده و همچنین عملکرد آن یکی از بهترین پروتکل های موجود در اختیار VPN هاست. این به همراه رمزگذاری AES-256 بیتی ، به شما امکان می دهد تا کلیه ارتباطات اینترنتی خود را از انواع دستگاه ها و سیستم عامل ها رمزگذاری کنید. سرویس شبکه خصوصی من نه تنها از تمام ترافیک وب شما محافظت می کند بلکه به شما کمک می کند تا در هنگام گشت و گذار در وب بر مشکلات سانسوری که ممکن است با آنها روبرو شوید ، غلبه کنید. علاوه بر این ، مشترکین پرداخت شده به برنامه MyTelly اختصاصی خود دسترسی پیدا می کنند که می تواند تجربه آنلاین شما را با اجازه دادن به شما برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی و دسترسی به بیش از 200 ارائه دهنده محتوا از سراسر جهان ، افزایش دهد..


Contents

بررسی MPN
قیمت گذاری اشتراک و گزینه های پرداخت

سرویس رایگان VPN

شبکه خصوصی من امکان دسترسی پولی و رایگان به شبکه VPN را فراهم می کند. سرویس رایگان VPN آنها به اندازه کافی سریع است که بتواند فیس بوک ، توییتر ، ویکی و سایر وب سایتها را مسدود کند. بنابراین ، می تواند از طریق سایت های رسانه های اجتماعی به افرادی که از منابع مالی محدود برخوردار هستند ، دید کمتری نسبت به جهان و دسترسی بیشتر به همسالان خود داشته باشد. برخلاف برخی خدمات رایگان VPN ، صف اتصال ، قطع برنامه ریزی ، تبلیغات یا سهمیه داده ها را ندارد. اما محدودیت هایی دارد که موارد زیر را شامل می شود:

 • پهنای باند 1Mb / s در هر اتصال – که سرعت کافی برای دسترسی ایمن به سایتهای رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر را فراهم می کند.
 • یک اتصال در هر حساب – بنابراین شما فقط می توانید یک دستگاه واحد را وصل کنید.
 • انتخاب کشور نیست – به دلیل اینکه کلیه ترافیک کاربران رایگان از طریق کمترین سرورهای رایگان موجود در اسپانیا یا آلمان ارسال می شود.
 • سرویس MyTelly نیست – برای افزایش تجربه سرگرمی اینترنتی خود.

علاوه بر این ، VPN رایگان ویژگی های اضافی اشتراک پرداخت شده آنها را شامل نمی شود. این محدودیت ها به این معنی است که اگر می خواهید مطالب ، رسانه های جریانی یا دسترسی به محتوای محدود شده جغرافیایی را بارگیری کنید ، می توانید در خدمات پرداخت شده آنها مشترک شوید. همانطور که تیم در شبکه خصوصی من می گوید ، این مشوق های اضافی ارائه شده توسط خدمات پرداخت شده چیزی است که آنها را در تجارت حفظ می کند.

سرویس VPN پرداخت شده

شبکه خصوصی من علاوه بر بسته رایگان ، سرویس VPN خود را در دو نوع برنامه پرداخت شده به بازار عرضه می کند. این برنامه های کشور واحد و جهانی است. تنها تفاوت این مسئله در این است که گزینه Single Country به مشترکین امکان می دهد از طریق یک کشور واحد مورد نظر خودشان از اتصال استفاده کنند. در حالی که ، گزینه جهانی دسترسی به همه کشورها در دسترس (44+) در شبکه خصوصی من VPN شبکه. در غیر این صورت برنامه ها یکسان هستند.

قیمت گذاری MPN

برنامه Single Server هزینه 4.97 پوند در هر ماه است. اگر گزینه ای باشد که متناسب با نیازهای VPN شما باشد ، می تواند صرفه جویی قابل توجهی نسبت به برنامه جهانی داشته باشد که هزینه آن در هر ماه 8.97 پوند در هر ماه باشد. شبکه خصوصی من نیز مانند بسیاری دیگر از خدمات ، در صورت تمایل به بسته های طولانی مدت ، تخفیف در برنامه های خود ارائه می دهد. در زمان این بررسی ، آنها 5٪ تخفیف در سه ماهه و 20٪ تخفیف را با شرایط یک ساله ارائه می دادند. در اینجا قیمت و خرابی پس انداز آورده شده است:

 • بسته های کشور – 1 ماه – 4.97 £؛ 3 ماه – 14.16 پوند (صرفه جویی در 5٪)؛ 12 ماه – 47.71 پوند (صرفه جویی 20٪).
 • بسته های جهانی – 1 ماه – 8.97 £؛ 3 ماه – 25.56 پوند (5٪ صرفه جویی) 12 ماه – 86.11 پوند (صرفه جویی 20٪).

این بدان معنی است که شما می توانید برنامه جهانی آنها را فقط از 7.17 پوند در هر ماه دریافت کنید.

روش های پرداخت

روش های پرداخت MPNاول از همه آنها برای کمک به کاهش نشت اطلاعات خصوصی از دروازه های پرداخت مطمئن استفاده می کنند. هیچ یک از اطلاعات پرداخت شما مستقیماً در شبکه خصوصی من ذخیره نمی شود. آنها در حال حاضر پرداخت هزینه را از طریق پی پال برای کسانی که دوست دارند خریدهای آنلاین خود را بصورت مرکزی مستقر کنند ، قبول می کنند. آنها همچنین پرداخت های اعتباری و کارت های بدهی آنلاین را هر چند Stripe قبول می کنند. برای کسانی که دوست دارند ناشناستر پرداخت کنند ، از طریق CoinPayments امکان پرداخت در Cryptocurrency را می دهند. سرانجام ، آنها همچنین نقل و انتقالات بانکی مستقیم به حساب بانکی انگلیس خود را انجام می دهند.

ویژگی های VPN شبکه خصوصی من:

 • بدون ترافیک – در فعالیت های اینترنتی ، استفاده از پهنای باند یا نمایش داده های DNS شما ذخیره یا حفظ می شود.
 • پروتکل های VPN چندگانه – شامل OpenVPN SSL ، IKEv2 ، L2TP / IPSec و PPTP.
  رمزگذاری AES 256 بیتی – برای ایجاد آرامش در مورد امنیت ترافیک اینترنت خود.
 • سرورهای متعادل را بارگیری کنید – که کاربران را به حداقل سرورهای کم مصرف اختصاص می دهد تا از سریعترین سرعت دسترسی داشته باشید.
 • سرورها در 44+ کشور – به شما امکان می دهد بر اشکال مختلف سانسور وب از مناطق مختلف جهان غلبه کنید.
 • پشتیبانی دستگاه – که شامل Windows ، Mac ، iOS ، Android ، روتر و موارد دیگر می شود.
 • دستگاه همزمان – پشتیبانی به شما امکان می دهد تا حداکثر پنج دستگاه مختلف را به طور همزمان وصل کنید.
 • فایروال NAT – شما را از ترافیک مخرب یا ناخواسته وارد می کند.
 • محافظت DDoS – از طریق سرورهایی که مجهز به محافظت در برابر حملات DDoS تا 1000Gbps هستند.
 • حفاظت نشت DNS – برای محافظت در برابر درخواست DNS در خارج از سرویس VPN
 • پهنای باند نامحدود و 99٪ به موقع – اطمینان حاصل کنید که این سرویس برای کلیه فعالیت های اینترنتی شما در دسترس است.
 • پشتیبانی اختصاصی – از طریق ایمیل ، رسانه های اجتماعی ، گپ و انجمن آنلاین.

دادرسی رایگان و 90 روز ضمانت برگشت پول

همه کاربران جدید شبکه خصوصی من یک آزمایش رایگان 3 روزه از برنامه جهانی کامل خود را دریافت می کنند. در پایان سه روز ، شما به طور خودکار از سرویس رایگان کم می شوید. اگر شبکه VPN آنها را دوست دارید می توانید در یکی از بسته های پرداخت شده آنها مشترک شوید.

علاوه بر این پس از خرید سرویس VPN آنها ، 90 روز فرصت دارید تا آن را آزمایش کنید و تعیین کنید که آیا از پوشش و عملکرد آن راضی هستید یا خیر. اگر به هر دلیلی از آن ناراضی باشید ، آنها قیمت خرید شما را بازپرداخت می کنند. آنها امیدوارند که شما به آنها فرصتی دهید تا قبل از تصمیم گیری 100٪ شما را خوشحال کنند.

از MPN بازدید کنید

درباره شرکت

شبکه خصوصی من متعلق به Global Network Services Ltd. است. این شرکت مرکزی در انگلستان است که در سال 2009 توسط Jon Gittoes ، یک “فنی” مشتاق آغاز به کار کرد. این ایده در حالی که از VPN شرکتی استفاده می کرد برای محدودیت های مختلف دولت و منطقه ای در هنگام سفر از طریق آسیا ، برای او به وجود آمد. این شرکت با وجود منشأ انگلیسی خود در هنگ کنگ ثبت شده است.

این تصمیم در درجه اول گرفته شد زیرا این سرویس را از شبکه های اطلاعاتی به اصطلاح “5” ، “9” و “14 چشم” جدا می کند. همچنین این امر به محافظت از آن در برابر مقررات سختگیرانه تر داده مانند قانون “عمل جاسوسی” (قانون تحقیقات قدرت در سال 2016) توسط کشورهایی مانند انگلستان تصویب می شود. علاوه بر این ، فقدان مقررات نگهداری داده در هنگ کنگ ، این احتمال را که مقامات محلی اطلاعات شخصی شما را به صورت شخصی احضار کنند ، کاهش می دهد (PII).

مانند بسیاری از افراد فنی ، جان به شدت درگیر مشارکت جامعه و برنامه های منبع آزاد است. از این رو ، سرویس VPN My Private Network VPN براساس این فناوری ها ساخته شده است. این امر به آنها امکان داده است كه شبکه های VPN خود را در طول سال ها توسعه دهند ، حفظ كنند و گسترش دهند. این فلسفه به شما این امکان را می دهد تا خدمات خود را برای پشتیبانی از سخت افزارهای جدید مانند Raspberry Pi 2 و سایر دستگاه ها افزایش دهند.

زیرساخت سرور شبکه خصوصی من

شبکه خصوصی My Private در سال 2009 شروع به کار کرد ، اما با گذشت سالها ، به یک شبکه جهانی VPN با اندازه متوسط ​​تبدیل شد. در حال حاضر بانکهای سرور در 44 کشور جهان را شامل می شود. این کشورها در شش قاره آفریقا ، آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی و اقیانوسیه گسترش یافته است.

MPN VPN کشورهالیست کاملی از کشورها در شبکه VPN خود به شرح زیر است:

 • آفریقا
  • مصر ، آفریقای جنوبی
 • آسیا
  • هنگ کنگ ، هند ، اندونزی ، اسرائیل ، ژاپن ، مالزی ، پاکستان ، فیلیپین ، عربستان سعودی ، سنگاپور ، تایوان
 • اروپا
  • اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، بریتانیا ، مجارستان ، ایسلند ، ایرلند ، ایتالیا ، لوکزامبورگ ، هلند ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، رومانی ، روسیه ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، اوکراین
 • آمریکای شمالی
  • کانادا ، مکزیک ، ایالات متحده است
 • آمریکای جنوبی
  • آرژانتین ، برزیل
 • اقیانوسیه
  • استرالیا ، نیوزیلند

شبکه آنها به عنوان یک خوشه تحمل خطا متشکل از سرورهای اختصاصی با کیفیت عالی واقع در مراکز داده درجه 1 در سراسر جهان عمل می کند. هر یک از سرورهای VPN خود دارای سرور DNS داخلی خود هستند. این بدان معناست که وقتی به سرور شبکه خصوصی من وصل می شوید ، نمایش داده شدگان DNS شما بدون هیچ گونه مداخله یا درگیری شخص ثالث از طریق سرور VPN خود عبور می کنند. این شبکه همچنین محافظت از فایروال NAT را فراهم می کند که ترافیک مخرب ورودی دستگاه شما را مسدود می کند. علاوه بر این ، سرورهای آنها از حملات DDoS تا 1000Gbps محافظت می کنند.

شبکه خصوصی من درگاه 25 را مسدود می کند. این پورت است که SMTP برای ارسال نامه های غیرمجاز از آن استفاده می کند. آنها احساس می کنند که این کار برای جلوگیری از ارسال نامه های اسپم از سرویس آنها ضروری است. علاوه بر این ، آنها مجاز به بارگیری یا به اشتراک گذاری مطالب دارای حق چاپ نیستند. بنابراین تورنت برای همه سرورهای کشورهایی که محدودیت قانونی در قبال آن دارند ممنوع است. این بدان معناست که تورنت فقط در سرورهای شبکه خود در روسیه و مالزی مجاز است یا وقتی به خوشه تورنت ناشناخته آنها متصل است.

از MPN بازدید کنید

حریم خصوصی و ناشناس بودن

به دلیل قوانینی که بسیاری از کشورها برای از بین بردن آن به دلایل “امنیت ملی” شامل جمع آوری داده ها ، استراق سمع و موارد دیگر ، حریم خصوصی برای کاربران آنلاین ضروری است. در نتیجه ، سرویس مرکز شبکه شخصی من در انگلیس در هنگ کنگ ثبت شده است. این کمک می کند تا آن را از شبکه های اطلاعاتی ایجاد شده برای به اشتراک گذاری این اطلاعات در بسیاری از کشورها در عصر مدرن محافظت کنید. علاوه بر این ، هنگ کنگ هیچ اساسنامه ای برای جمع آوری داده ها ندارد. این امر بعید می داند که مقامات محلی از کاربران خود اطلاعاتی را درخواست کنند.

بنابراین ، شبکه خصوصی من می تواند بر نگرانی های مربوط به حریم خصوصی مشتری خود تمرکز کند. اولین مورد این است که آنها داده های فعالیت را از کاربران در شبکه VPN خود جمع نمی کنند. این شامل اطلاعات پهنای باند است. علاوه بر این ، آنها از سرورهای DNS مخصوص خود استفاده می کنند تا به مخزن اینترنت DNS دسترسی پیدا کنند ، بنابراین پرس و جوهای شما به همراه آدرس IP واقعی شما مخفی می شوند. آنها از پردازنده های پرداخت مطمئن استفاده می کنند و فقط داده های معامله را بصورت محلی نگه می دارند. پرداخت ها را می توان با استفاده از ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین انجام داد تا شما را ناشناستر به خدمات تبدیل کند. در اینجا گزیده ای از خط مشی رازداری آنها وجود دارد که این را نشان می دهد.

• ما هیچ اطلاعاتی را در مورد فعالیت اینترنت شما حفظ یا ذخیره نمی کنیم ، یعنی به هیچ وجه فایروال وجود ندارد.
• ما هیچ اطلاعاتی را در مورد پهنای باند مورد استفاده شما حفظ یا ذخیره نمی کنیم.
• ما هیچ یک از سؤالات DNS شما را حفظ یا ذخیره نمی کنیم.

علاوه بر این ، سرورهای My Private Network VPN از فایروالهای NAT برای محافظت در برابر نرم افزارهای مخرب که می توانند هویت شما را محافظت کنند ، استفاده می کنند. خدمات آنها همچنین از نشت DNS محافظت می کند که می تواند IP واقعی شما را از ناظران خارجی در وب حفظ کند. همانطور که در زیر می بینید ، شبکه خصوصی من آزمایش نشت DNS ما را پشت سر گذاشت.

تست نشت MPN DNSاطلاعات MPN جمع آوری می کند

آنها اطلاعات ثبت نام شما را ضبط و ذخیره می کنند. این داده ها شامل آدرس ایمیلی است که شما برای ثبت نام استفاده کرده اید ، نام کاربری حساب کاربری و رمز ورود حساب خود را. در اینجا بخشی از سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را نشان می دهد.

چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم?
ما سعی می کنیم تا آنجا که ممکن است اطلاعات کمتری جمع آوری کنیم ، اما شما باید مواردی را در اختیار ما قرار دهید تا بتوانیم خدمات خود را ارائه دهیم ، آنها عبارتند از:

• یک نام کاربری و رمز عبور ، توسط شما انتخاب شده و برای اتصال به خدمات ما استفاده می شود.
• آدرس ایمیل شما ، به منظور ما می توانیم با شما تماس بگیریم

علاوه بر این ، شبکه خصوصی من اطلاعات اتصال را از سیستم خود جمع می کند. این اطلاعات شامل تاریخ و زمانی است که شما به شبکه آنها وصل می شوید یا از آن جدا می شوید. برخی از اطلاعات اضافی که داوطلب می شوید هنگام تعامل با کارمندان پشتیبانی آنها نیز حفظ می شوند. سرانجام ابرداده برای کاربران وب سایت خود ضبط می شود. این توضیح داده شده است در زیر گزیده ای از خط مشی رازداری آنها.

علاوه بر این ، هنگام استفاده از خدمات ما بطور خودکار اطلاعات خاصی را جمع می کنیم:

• اگر از ما خدمات خریداری کنید ، اطلاعات معامله را در برابر حساب شما ضبط می کنیم. … ما هیچ اطلاعات کارت اعتباری را خودمان نگهداری و ذخیره نمی کنیم.
• اگر از طریق ایمیل ، درخواست پشتیبانی یا بررسی با ما تماس بگیرید – ممکن است اطلاعات اضافی را که همچنان حفظ شده است ، افشا کنید.
• وقتی به خدمات ما وصل می شوید ، زمان و تاریخ اتصال و قطع ارتباط شما را ضبط می کنیم. این اطلاعات به مدت هفت روز حفظ می شود و سپس از سیستم های ما پاک می شود.
هنگامی که از وب سایت (های) ما استفاده می کنید ، ما داده های متا مربوط به اتصال شما و صفحاتی را که بازدید کرده اید ضبط می کنیم.

خلاصه حریم خصوصی

شبکه خصوصی من در انتخاب هنگ کنگ به عنوان محلی برای ثبت خدمات خود از دقت زیادی استفاده کرد. خط مشی حفظ حریم خصوصی آنها نشان می دهد که آنها می خواهند در مورد داده هایی که انجام می دهند و جمع آوری نمی شوند ، و همچنین نحوه استفاده از آنها باز باشد. اگرچه ترجیح می دهیم که آنها هیچ گونه داده ای را برای کاربران VPN خود ضبط نکنند ، اما احساس می کنیم که آنها فقط مقدار کمی از داده های اتصال را جمع می کنند و مرتباً حذف می شوند.

همچنین ، سرویس آنها از ویژگی های اضافی برای کمک به حفظ حریم خصوصی شما استفاده می کند. این ویژگی ها از جمله پرداخت های رمزنگاری ناشناس ، DNS داخلی ، محافظت در برابر نشت DNS و محافظت از فایروال NAT است. بنابراین ، ما فکر می کنیم شما می توانید به طور منطقی اطمینان داشته باشید که شبکه خصوصی من حریم خصوصی شما را جدی می گیرد و خدمات آنها به شما در محافظت از آن هنگام استفاده از شبکه آنها کمک می کند. مثل همیشه ، ما توصیه می کنیم که شرایط خدمات و خط مشی رازداری را برای خود بخوانید.

از MPN بازدید کنید

امنیت ترافیک اینترنت شما

پروتکل های پیش فرض برنامه

اولین چیزی که باید هنگام امنیت امنیت ترافیک اینترنت شما در شبکه خصوصی من در نظر بگیرید پروتکل مورد استفاده در اتصال است. شبکه آنها از انواع پروتکل پشتیبانی می کند. این پروتکل ها شامل OpenVPN SSL ، IKEv2 ، L2TP / IPSec و PPTP است. سرویس My Private Network در پروتکل OpenVPN SSL برای Windows ، Mac OS X و Android پیش فرض می کند.

MPN از پروتکل IKEv2 به عنوان پیش فرض آیفون و آیپد استفاده می کند. هر دوی اینها به عنوان دو پروتکل برتر VPN در نظر گرفته شده اند که امروزه برای امنیت و عملکرد آنها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این پروتکل IKEv2 به دلیل ویژگی چند خانه ای که به شما امکان می دهد در هنگام تعویض بین شبکه ها متصل شود ، برای محیط موبایل بهینه شده است. علاوه بر این ، هر دو از رمزگذاری بیت AES-256 پشتیبانی می کنند.

رمزگذاری مورد استفاده توسط شبکه خصوصی من

برای ارزیابی امنیت رمزگذاری مورد استفاده سرویس My Private Network ، باید بهترین و پیش فرض پروتکل مورد استفاده توسط نرم افزار آنها OpenVPN SSL را بررسی کنیم. از پرونده پیکربندی آنها و منابع دیگر دریافتیم که اجرای OpenVPN آنها از موارد زیر استفاده می کند:

 • لرزش دست (سرور / مشتری) – توسط RSA-4096 با کلیدهای 1024 بیتی دیفی هلمن است.
 • رمزگذاری کانال داده – AES-256-CBC است.
 • احراز هویت داده – از HMAC SHA256 استفاده می کند.
 • رمزگذاری کانال کنترل – AES-256-GCM است.
 • احراز هویت کانال را کنترل کنید – از SHA-384 استفاده می کند.

لرزش دست برای احراز هویت سرور و مشتری بیش از حد کافی است. این محافظت در برابر حملات انسان در وسط است. کانال های کنترل جدید با هر اتصال جدید مذاکره می شوند. استفاده از یک پارامتر ترجیحی از AES-256 برای استحکام رمزگذاری کنترل و SHA-384 برای احراز هویت کانال. داده ها با استفاده از AES-256 با احراز هویت توسط HMAC SHA256 رمزگذاری می شوند. این پارامترهایی است که برای تأمین اسناد مخفی دولت ایالات متحده به کار رفته است. سرانجام با استفاده از کلیدهای 1024 بیتی Diffie Hellman برای محرمانه سازی رو به جلو ، در صورت به خطر انداختن یک کلید ، حداقل میزان قرار گرفتن در معرض اطلاعات را تضمین می کنند.

نتیجه گیری های امنیتی

با راه اندازی فوق ، شبکه خصوصی من برخی از قوی ترین امنیت VPN را که در حال حاضر در صنعت موجود است ، پیاده سازی کرده است. در نتیجه ، باید اطمینان داشته باشید که از ترافیک آنلاین شما به خوبی محافظت می شود. این همراه با ویژگی حفظ حریم خصوصی آنها هنگام دستیابی به سرورهای VPN ، “آرامش خاطر” به شما می دهد.

پشتیبانی از VPN شبکه خصوصی من

پشتیبانی شبکه خصوصی من در درجه اول از طریق بلیط انجام می شود. آنها می گویند ظرف 12 ساعت به آنها پاسخ داده می شود. حدود یک ساعت به ما پاسخ داده شد. بنابراین 12 ساعت باید حداکثر زمان برای پاسخ و پیش فرض استفاده شده برای تأیید دریافت بلیط شما باشد.

ایمیل پاسخ پاسخ پشتیبانی OpenVPN MPNآدرس ایمیل ، موضوع بلیط و توضیحی درباره موضوع خود را در بلیط قرار دهید. این شما یک مشکل اتصال دارید ، پس باید اتصال اتصال خود را نیز ضمیمه کنید.

بلیط پشتیبانی MPN
آنها همچنین دارای یک پایگاه داده گسترده سؤالات متداول هستند که به خوبی سازماندهی شده و از طریق جستجو آسان است. این پایگاه داده می تواند به بسیاری از سؤالات شما پاسخ دهد. همچنین دارای راهنماهای مرحله به مرحله برای استفاده از خدمات My Private Network با انواع دستگاه ها و پروتکل ها است. اینها حاوی پیوندها و نکاتی برای آسانتر کردن این روند هستند.

آنها همچنین یک انجمن کمک به جامعه دارند که می توانید از آنها برای پرسیدن سؤال و یافتن پاسخ استفاده کنید. قبل از ارسال سؤالات در انجمن باید ثبت نام کنید. وبلاگ وب سایت آنها اطلاعیه های به روز رسانی ، نکات امنیتی و سایر موضوعات مرتبط را ارائه می دهد. سرانجام ، آنها حضور در رسانه های اجتماعی را در فیس بوک ، توییتر و گوگل حفظ می کنند+.

از MPN بازدید کنید

شبکه خصوصی من: دست در حال آزمایش

استقرار پروتکل OpenVPN SSL

شبکه خصوصی من از پروتکل OpenVPN از طریق برنامه آنها پشتیبانی می کند. این نرم افزار از طریق SSL به برنامه های منبع باز شخص ثالث متصل می شود. اتصالات کاربران PC و Mac به ترتیب از طریق رابطهای گرافیکی کاربر OpenVPN Technologies، Inc. و Tunnelblick VPN (GUI) انجام می شود. علاوه بر این ، شما باید فایلهای پیکربندی را برای سرورهایی که می خواهید از آنها استفاده کنید ، نصب کنید. ما این را در نصب ویندوز 10 برای سرویس آنها نشان خواهیم داد.

این اجرای OpenVPN نصب آن را کمی پیچیده تر می کند. با این حال ، این امکان را به آنها می دهد تا از OpenVPN در طیف گسترده تری از سخت افزارهای جدید پشتیبانی کنند. این شامل استفاده از خدمات آنها در Raspberry Pi 2 از طریق Kodi با استفاده از دو رابط رایج سیستم عامل Just Enough (JeOS) رایج ترین ، OpenELEC و LibreELEC است..

نصب پروتکل های دستی برای سایر دستگاه ها

اگر دستگاه شما قادر به اتصال از طریق OpenVPN نیست ، آنها همچنین از IKEv2 ، L2TP / IPSec و PPTP پشتیبانی می کنند. این پروتکل های دیگر از طریق نصب دستی با استفاده از دستگاه های مربوطه ساخته شده در برنامه های شبکه پشتیبانی می شوند. راهنماهای مرحله به مرحله برای این نصب ها را می توان در سؤالات متداول در وب سایت شبکه خصوصی من یافت. پشتیبانی از پروتکل چندگانه به شما امکان می دهد تا از خدمات آنها با انواع دستگاه ها استفاده کنید. این موارد شامل رایانه های شخصی ، رایانه های شخصی و رایانه های شخصی اندروید و iOS ، تبلت های آمازون ، Google Chromebook ، کنسول های بازی ، روترهای مختلف و موارد دیگر.

نصب و استفاده از My Private Network Windows Windows Client

نصب OpenVPN SSL پشتیبانی برای ویندوز 10

برای شروع مراحل نصب برای اتصال به My Private Network از طریق OpenVPN SSL ، ابتدا باید برنامه نصب OpenVPN آنها را برای ویندوز 10 بارگیری کنید. این گزینه را می توانید با انتخاب “شروع” از منوی اصلی وب سایت خود پیدا کنید. ابتدا بر روی دکمه “بارگیری برای ویندوز 10” کلیک کرده و پرونده را در رایانه خود ذخیره کنید.

نصب نرم افزار MPNقبل از اینکه بطور صحیح بتوانید پشتیبانی OpenVPN SSL را برای سرویس آنها به رایانه یا دستگاه دیگر خود نصب کنید ، باید در وب سایت My Private Network یک حساب کاربری ایجاد کنید. اگر هنوز حساب کاربری خود را ثبت نکرده اید ، روی دکمه “شروع به صورت رایگان” کلیک کنید. این صفحه ایجاد حساب را باز می کند.

ایجاد یک حساب MPNبرای حساب کاربری خود یک نام کاربری و رمزعبور ایجاد کنید و برای ارتباط با حساب خود وارد آدرس ایمیل خود شوید. رمزعبور خود را تأیید کرده و کادر بات را بررسی کنید. دکمه “ثبت نام” را انتخاب کنید تا حساب خود را تمام کنید.

این دو کار را انجام می دهد. این پیام استقبال از شبکه خصوصی من را برای شما ارسال می کند و حساب جدید ایجاد شده شما را در وب سایت آنها باز می کند. تأیید کنید که اکنون یک حساب آزمایشی سه روزه رایگان فعال دارید.

صفحه مشتری MPNاکنون که یک حساب کاربری ایجاد کرده اید می توانید نصب My Open Network OpenVPN را به رایانه خود شروع کنید. فایلی را که قبلاً بارگیری کرده اید اجرا کنید و اجازه دهید با انتخاب “بله” در رایانه خود تغییراتی ایجاد کند. این جادوگر راه اندازی آن را باز می کند.

شرایط MPNبا کلیک بر روی دکمه “Next” توافق نامه مجوز برای بررسی و پذیرش شما نمایش داده می شود. برای ادامه باید با شرایط آن موافقت کنید. دکمه “من موافقم” را انتخاب کنید تا به صفحه تنظیم بعدی بروید. با این کار صفحه ای باز می شود که به شما امکان می دهد کدام سرورهایی را که می خواهید تنظیمات را برای آنها نصب کنید انتخاب کنید. به طور پیش فرض ، فقط نرم افزار هسته OpenVPN و GBR (UK) و پرونده های اتصال رایگان انتخاب می شوند.

انتخاب قطعات MPNشما می توانید فقط آن مکانهایی را که می خواهید اتصال یا انجام دهید ، همانطور که انجام دادیم انتخاب کنید و تمام مؤلفه های اتصال را انتخاب کنید. این صفحه تعیین می کند که کدام فایل پیکربندی .ovpn در حین نصب اولیه OpenVPN منتقل می شوند. می توانید بعداً با اجرای ابزار پیکربندی MPN قطعات را اضافه کنید. پس از آماده شدن ، گزینه «بعدی» را برای ادامه انتخاب کنید.

در صفحه بعدی ، یک مسیر مقصد را برای انتقال فایلهای OpenVPN وارد کنید. همچنین می توانید از دکمه “مرور” برای انتخاب مسیر استفاده کنید یا فقط “بعدی” را کلیک کنید تا پیش فرض را بپذیرید. پس از ورود به یک مسیر نصب ، دکمه “Next” را برای ثبت حساب خود انتخاب کنید.

MPN ورودسپس شما را برای “نام کاربری” و “رمز عبور” ایجاد می کند که هنگام ثبت حساب خود ایجاد کرده اید. ایمیل خود را اینجا وارد نکنید. این فقط برای باز کردن صفحه مشتری حساب شما در وب سایت شبکه خصوصی من استفاده می شود. اگر اعتبار خود را اینجا وارد نکنید ، اتصالات MPN شما پس از نصب خراب می شوند. بنابراین ، آنها را وارد کرده و روی “Next” کلیک کنید.

این آخرین صفحه پیکربندی را باز می کند که می توانید پورت مورد استفاده در اتصال OpenVPN را انتخاب کنید. درگاه UDP 1194 به صورت پیش فرض است و شما باید از آن استفاده کنید مگر اینکه به دلیل اتصالات خراب ، پیکربندی خود را به روز کنید.

انتخاب درگاه برای اتصالات OpenVPN به MPNاین تنظیمات لازم برای اتصال از طریق OpenVPN SSL به سرویس شبکه خصوصی من را تکمیل می کند. برای شروع نصب بر روی دکمه “نصب” کلیک کنید. با این کار پرونده های پیکربندی .ovpn به مسیر انتخابی شما منتقل می شود و درایور TAP لازم را نصب می کنید. پس از اتمام راه اندازی ، دکمه “Next” در دسترس خواهد بود.

تکمیل MPN OpenVPN برای نصب ویندوز 10انتخاب آن صفحه تنظیمات نهایی را باز می کند. با کلیک بر روی دکمه “پایان” شروع به کار سرویس به صورت پیش فرض خواهد شد. برای شروع استفاده از خدمات My Private Network VPN ، اکنون روی “پایان” کلیک کنید.

با استفاده از MPN Windows Client

با شروع سرویس شبکه خصوصی من ، سینی سیستم به حداقل می رسد. سرویس آنها از GUI منبع باز OpenVPN برای سرویس دهنده Windows خود استفاده می کند. با کلیک روی سینی سیستم نماد آن در حالت قطع شده نمایش داده می شود. توجه کنید که قفل بسته است و نماد آن قرمز است. در این حالت ، با استفاده از نماد در بالای نماد ، OpenVPN GUI نمایش داده می شود.

نماد سینی سیستم MPN قطع شده استبرای اتصال به یک سرور در شبکه شخصی من VPN ، با کلیک راست بر روی نماد موجود در سینی سیستم ، کشوری را که می خواهید از طریق آن ارتباط برقرار کنید ، انتخاب کنید و از منوی اتصال را انتخاب کنید..

اتصال به یک سرور MPN USAتوجه کنید که “قطع” و “نمایش وضعیت” گزینه های فعال نیستند. با انتخاب “نمای ورود” یک پرونده متنی برای اتصالات شما باز می شود. همچنین می توانید با کلیک روی “ویرایش پیکربندی” پرونده متنی USA .opvn را مشاهده و ویرایش کنید. با انتخاب “تنظیمات” در منوی اول می توانید تنظیمات رابط کاربری گرافیکی OpenVPN را تغییر دهید.

تنظیمات مشتری OpenVPN ویندوز شبکه خصوصی من

برای کنترل این تنظیمات و نمایش اطلاعات در اجرای مشتری My Private Network OpenVPN Windows ، سه زبانه وجود دارد. این برگه ها تنظیمات “عمومی” ، “پیشرفته” و “درباره” هستند.

تنظیمات کلی به بخش های زیر تقسیم می شوند:

 • رابط کاربری – به شما امکان می دهد زبان مورد استفاده رابط GUI را انتخاب کنید. گزینه ها شامل اسپانیایی ، فرانسوی ، انگلیسی ، روسی ، چینی و سایر موارد است.
 • استارت آپ – به شما امکان می دهد مشتری را هنگام بوت شدن ویندوز باز کنید.
 • اولویت ها – به شما امکان می دهد نحوه ذخیره اطلاعات و نمایش اعلان ها را کنترل کنید.
  • Append to log – به شما امکان می دهد اتصالات جدیدی را در سیاهههای مربوط به جای بازنویسی مواردی که قبلاً در آن هستند ، اضافه کنید.
  • نمایش پنجره اسکریپت – به شما امکان می دهد اسکریپت های در حال اجرا را تغییر دهید (فایل متنی).
  • اتصال خاموش – اطلاعات اتصال نمایش داده شده را کنترل می کند.
  • نمایش بالون – به شما امکان می دهد تعیین کنید که چه زمانی یا در اعلامیه های اتصال می بینید. هنگام اتصال یا وصل مجدد یا هرگز ، می توانید فقط از طریق اتصال ، گزینه دیگری را انتخاب کنید.

تنظیمات گرافیکی شرکت OpenVPN

برگه پیشرفته به شما امکان می دهد تا تعیین کنید مکان در جستجوی فایلهای پیکربندی OpenVPN چگونه می باشد و سیاهههای اتصال را ذخیره می کند. همچنین می توانید وقفه های اسکریپت را قبل از اتصال ، اتصال و قطع ارتباط تنظیم کنید. توصیه می کنیم بیشتر کاربران پیش فرض این تنظیمات پیشرفته را بپذیرند. آخرین تنظیم این امکان را برای نرم افزار فراهم می کند که فقط در حالت سرویس باشد.

برگه مربوط به آخرین نسخه OpenVPN و اطلاعات حق چاپ را نشان می دهد. همچنین توضیح می دهد که چگونه نرم افزار OpenVPN برای تأمین امنیت اینترنت برای همه کار می کند.

اگر نمادی زرد را در سینی سیستم مشاهده می کنید ، بدان معنی است که این سرویس همچنان در تلاش است تا به سرور انتخابی شما متصل شود.

نماد سینی سیستم اتصال MPNپس از اتمام اتصال شما ، یک پیام وضعیت نمایش داده می شود.

اعلان وضعیت MPNباز کردن سینی سیستم و حرکت دادن موس روی آن وضعیت اتصال ما را نشان می دهد. توجه کنید که نماد اکنون سبز است. همانطور که می بینید سرور MPN USA انتخاب شده است و ما هم اکنون به آن متصل هستیم. همچنین زمان اتصال به ما و آدرس IP مجازی که به ما اختصاص داده شده را نشان می دهد.

پیام وضعیت MPN ماوسبا کلیک راست بر روی نماد نشان می دهد که ما اکنون به یک سرور MPN USA وصل شده ایم. به بررسی کنار MPN USA توجه کنید. همچنین می توانید ببینید که “اتصال” اکنون غیرفعال است. برای تغییر به یک سرور جدید در شبکه خصوصی من ، ابتدا باید از سر فعلی خود جدا شوید. در غیر این صورت ممکن است خرابی اتصال را تجربه کنید.

قطع اتصال از یک سرور MPN VPNبا انتخاب “نمایش وضعیت” می توانید وضعیت اتصال را مشاهده کنید. این پنجره ورود به سیستم اتصال را در آن نشان می دهد و به شما امکان می دهد آن را بررسی کنید. همچنین می توانید از اینجا به سرور فعلی خود وصل و وصل شوید.

پنجره وضعیت MPNخلاصه مشتری ویندوز شبکه خصوصی من

پرونده نصب برای ویندوز به شما امکان می دهد تا به راحتی سرویس گیرنده OpenVPN SSL Windows را نصب کنید تا به سرویس My Private Network متصل شوید. اما برای پیکربندی نصب آن نیاز به کمی فکر و توانایی فنی دارد. این سرویس با استفاده از رابط کاربری گرافیکی OpenVPN Inc از طریق سینی سیستم اجرا می شود. این یک سیستم مبتنی بر منو است. به سادگی بر روی نماد GUI در سینی سیستم کلیک راست کرده ، مکان سرور را انتخاب کرده و روی “اتصال” در زیرمنو حاصل کلیک کنید. برای قطع اتصال اتصال فعلی خود را که با یک چک توسط آن نمایش داده می شود را انتخاب کنید و “قطع اتصال” را انتخاب کنید. قبل از اتصال به سرور جدید ، باید از سرور VPN فعلی خود جدا شوید.

از MPN بازدید کنید

برنامه اندرویدی شبکه خصوصی من را نصب و استفاده کنید

نصب Android MPN Secure & برنامه مدیر سریع VPN

ابتدا به وب سایت My Private Network بروید. پس از آنجا ، بر روی دکمه “شروع به صورت رایگان” ضربه بزنید. سپس به پایین بروید و روی “دریافت آن در Google Play” ضربه بزنید تا برنامه MPN VPN Manager را بارگیری کنید.

نصب برنامه MPN برای Android

پس از باز شدن فروشگاه ، روی “نصب” ضربه بزنید تا نرم افزار به دستگاه شما منتقل شود. پس از اتمام این روند ، روی دکمه “Open” ضربه بزنید. این برنامه در تلفن یا رایانه لوحی Android شما راه اندازی می شود.

تأیید اعتبار شبکه خصوصی من برای Android

پس از شروع برنامه ، اطلاعات نسخه نمایش داده می شود. این صفحه ایجاد حساب کاربری است. از آنجا که ما قبلاً یک حساب کاربری داریم ، روی دکمه “استفاده از حساب موجود” ضربه بزنید.

ورود به برنامه MPN برای Androidپس از باز شدن صفحه ورود ، “نام کاربری” و “رمز عبور” را وارد کنید. برای تأیید اعتبارنامه خود روی “ورود به سیستم” ضربه بزنید و داشبورد اتصال برنامه را باز کنید. در حالت قطع فعلی ، موقعیت مکانی واقعی شما را نشان می دهد ، با باز کردن قفل ، نماد به رنگ قرمز برجسته می شود و دکمه “اتصال”.

اولین اتصال به یک سرور MPN VPN از تلفن Android شما

روی “انتخاب کشور” ضربه بزنید. این صفحه نمایش سطح کشور را باز می کند که در آن می توانید کشوری را که می خواهید به آن وصل شوید انتخاب کنید. ایالات متحده را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه “اتصال” ضربه بزنید. از آنجا که این اولین بار است که از برنامه MPN VPN استفاده می کنید ، مجبورید مجوز تنظیم VPN را بدهید..

اولین اتصال MPN خود را از طریق تلفن Android خود انجام دهید“OK” را ضربه بزنید و داشبورد به حالت اتصال آیکون زرد آن تغییر می کند. پس از مدت کوتاهی ، نماد سبز می شود و دکمه عمل “قطع اتصال” را نشان می دهد. اکنون به سرویس شبکه خصوصی من متصل شده و ترافیک اینترنت شما ایمن است. داشبورد آدرس IP مجازی جدید شما را نشان می دهد. اکنون ، بر روی نماد منوی برنامه (سه خط افقی) در گوشه سمت چپ بالای آن ضربه بزنید تا باز شود.

منوی برنامه اندرویدی شبکه خصوصی من

صفحه منو اطلاعات حساب شما را در بالا نشان می دهد. این توسط خود منو دنبال می شود. فهرست برنامه شامل هشت مورد زیر است:

 • تغییر رمز عبور – به شما امکان می دهد از برنامه برای تغییر رمز عبور خود استفاده کنید.
 • سؤالات متداول – صفحه نمایش دسته سوالات متداول را باز می کند. انتخاب یکی از این دسته ها لیستی از مقالات مرتبط را باز می کند که می توانید بعد از آن بررسی کنید.
 • اشتراک، ابونمان – به شما اطلاع می دهد که تغییرات اشتراک فقط در وب سایت آنها ایجاد می شود و پیشنهاد می کند شما را به آنجا ببرد.
 • با ما تماس بگیرید – صفحه ای را باز می کنید که می توانید از آنها حساب بپرسید یا از آنها پشتیبانی کنید.

MPN برنامه Android Menu1

 • ورود به سیستم اشکال زدایی ارسال کنید – صفحه ای را باز می کنید که می توانید برای کمک به حل مشکلات ، ورود به سیستم اتصال خود را به پشتیبانی MPN ارسال کنید.
 • تنظیمات – به شما امکان می دهد پروتکل مورد استفاده را در صورت بروز مشکلات اتصال تغییر دهید. پیش فرض آن به UDP 1194 است اما می توانید UDP 4096 را نیز برای رمزگذاری حداکثر ، TCP 443 و TCP 1194 انتخاب کنید. اتصالات TCP کندتر است. اگر در هنگام اتصال پروتکل ها را تغییر داده و پروتکل را تغییر دهید ، خطایی دریافت خواهید کرد.
 • درباره ما – اطلاعات نسخه و پیوندها را به وب سایت شبکه خصوصی من ، ایمیل پشتیبانی و حساب های رسانه های اجتماعی نمایش می دهد.
 • خروج – قبل از ورود ، یک پیام تأیید را باز کنید.

MPN برنامه Android Menu2اتصال به یک سرور جدید با برنامه Android MPP

برای تغییر به یک سرور VPN جدید ، باید از سرور فعلی خود جدا شوید. در غیر این صورت ، شما یک پیام خطا دریافت خواهید کرد. سپس یک کشور جدید را برای اتصال به آن انتخاب کنید. برای تکمیل اتصال ، روی ضامن ضربه بزنید.

اتصال به یک سرور UK با برنامه MPN Androidخلاصه برنامه اندرویدی شبکه خصوصی من

نصب Android MPN Secure & برنامه مدیر سریع VPN آسان است. برخلاف نصاب ویندوز ، به طور خودکار همه کشورها را شامل می شود. همچنین به شما امکان می دهد پروتکل ها را در برنامه تغییر دهید. اتصال به یک سرور VPN فقط به چند ضربه بزنید. ابتدا کشور را انتخاب کنید و سپس روی ضامن اتصال ضربه بزنید. برای قطع ارتباط ، فقط روی دکمه عمل در پایین صفحه داشبورد ضربه بزنید. منوی آن مواردی دارد که به شما در استفاده از خدمات آنها کمک می کند.

تست سرعت شبکه شخصی من VPN

ما MPN را با استفاده از OpenVPN SSL خود با AES-256 تحت ویندوز 10 آزمایش کردیم. خدمات VPN شبکه خصوصی من در تست های سرعت ما متوسط ​​انجام داد. عملکرد آن در مقایسه با برخی از شبکه های سریعتر VPN که آزمایش کرده ایم قابل توجه نبود. سربار رمزگذاری که برای الگوریتم AES-256 متحمل شده اند احتمالاً دلیل اصلی کاهش سرعت آن است. این افت سرعت ممکن است در اثر ازدحام سرورها نیز ایجاد شود.

تست سرعت شبکه شخصی من VPNمی بینید که سرعت بارگیری ما بدون اتصال VPN 41.4 مگابیت بر ثانیه بود اما هنگام استفاده از خدمات My Private Network VPN ، به 30.41 Mbps رسید. این افت حدود 26.5٪ نسبت به سرورهای شهر نیویورک دارد. با استفاده از مکانهای دیگر با از دست دادن سرعت بیشتر ، با افزایش فاصله و سرعت پینگ ، نتایج مشابهی یافت شد. در هنگام استفاده از My Private Network VPN ، سرور 4100 مایل دورتر کاهش یافته است. حتی با وجود این افت عملکرد ، سرعت 20+ Mbps برای اکثر برنامه ها هنوز به اندازه کافی سریع است. شما ممکن است نتایج مختلفی در منطقه جهان خود داشته باشید و بسته به سرعت ISP اصلی شما ممکن است متوجه برخی خدمات مزاحمت شوید..

بررسی MPN: نتیجه گیری

شبکه خصوصی من حدود ده سال در صنعت VPN است. این شرکت مرکزی در انگلستان است که به دلایل حریم خصوصی در هنگ کنگ ثبت شده است. آنها یک شبکه جهانی VPN با اندازه متوسط ​​دارند. آنها سرورهای بیش از 44 کشور جهان دارند. این سرورها در هر قاره به جز قطب جنوب توزیع می شوند. شبکه آنها ترافیک P2P را فقط در سرورهای خود در روسیه و مالزی امکان پذیر می کند.

سرویس My Private Network امکان اتصال به پروتکل های OpenVPN SSL ، IKEv2 ، L2TP / IPSec و PPTP را فراهم می کند. پشتیبانی از پروتکل چندگانه به شما امکان می دهد از خدمات آنها با دستگاههای مختلف استفاده کنید. نرم افزار کاربردی آنها با استفاده از OpenVPN به کمک شخص ثالث ، نرم افزار رابط منبع باز مانند OpenVPN Inc ، GUI و Tunnelblick به Windows ، Mac OS X و Android متصل می شود. بنابراین ، نصب آن به عنوان برخی از ارائه دهندگان مستقیم نیست. برای پیکربندی صحیح آن به مقداری ورودی کاربر نیاز دارد. سرویس آنها پیش فرض پروتکل IKEv2 برای اتصال آیفون و آیپد است.

شبکه خصوصی من از برخی از قویترین رمزگذاری VPN که در حال حاضر در صنعت موجود است برای اتصالات OpenVPN و IKEv2 استفاده می کند. هر دو با رمزگذاری AES 256 بیتی ایمن هستند. آنها سیاهههای مربوط به ترافیک را در فعالیتهای اینترنتی ، استفاده از پهنای باند یا نمایش داده های DNS شما جمع آوری یا ذخیره نمی کنند. خدمات آنها محافظت نشت DNS ، فایروال NAT و محافظت از DDoS را ارائه می دهد. پشتیبانی آنها از طریق بلیط های ایمیل انجام می شود. برنامه Android همچنین یک جزء چت دارد. علاوه بر این ، آنها دارای یک پایگاه داده سؤالات متداول با راهنماهای مرحله به مرحله برای نصب سرویس خود در دستگاههای مختلف هستند.

آنچه در مورد سرویس دوست داشتیم:

 • آنها فعالیتهای VPN را حفظ نمی کنند.
 • این سرویس برای اتصالات OpenVPN و IKEv2 از امنیت خوبی برخوردار است.
 • خدمات MyTelly SmartDNS همراه با برنامه های پرداخت شده است.
 • P2P روی سرورهای روسیه و مالزی مجاز است.
 • MPN یک مسیر رایگان 3 روزه و 90 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.
 • آنها خدمات رایگان محدود برای همه ارائه می دهند.

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • شبکه خصوصی من می تواند مشتری خاص خود را برای استفاده از این سایت توسعه دهد.
 • برای بهبود عملکرد ، سرورهای بیشتری را در برخی از مکان ها اضافه کنید.

شبکه خصوصی من سرورهایی در آفریقا ، آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی و اقیانوسیه دارد. آنها یک آزمایش 3 روزه رایگان برای همه کاربران جدید ارائه می دهند که نیازی به اطلاعات اعتباری ندارند. علاوه بر این آنها 90 روز ضمانت برگشت پول دارند. این بدان معنی است که شما می توانید سرویس VPN آنها را بدون خطر امتحان کنید. اگر تصمیم دارید که آن را دوست دارید می توانید برنامه جهانی آنها را از 7.17 پوند در ماه دریافت کنید.

از MPN بازدید کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map