در ژانویه سال 2016 ، آنونابوکس تیم سه دستگاه جدید را در نمایشگاه الکترونیکی Consumer 2016 (CES) در لاس وگاس معرفی کرد. Anonabox پس از به دست آوردن سال گذشته ، دستگاه های جدید Pro ، Tunneler و Fawkes جدید را شروع می کند. من از آنجا که آنها از VPN پشتیبانی می کنند ، قصد دارم بررسی خود را بر روی نسخه های Pro و Tunneler متمرکز کنم آنونابوکس در ابتدا با آن همکاری داشت HideMyAss و اخیراً VyprVPN برای تهیه یک رابط کاربری سفارشی و 30 روز VPN رایگان با خرید هر دو دستگاه. صفحه تنظیم VPN آنها اتصال به سرویس VPN را بسیار آسان می کند. بیاموزید که چگونه می توانید از طریق حریم شخصی خود از Anonabox محافظت کنید.

روتر Anonabox VPN

در حالی که ما بیشتر علاقه مندیم دستگاههای پشتیبانی از VPN را مرور کنیم ، توجه به این نکته مهم است که Anonabox دارای خط کاملی از محصولات است. همه آنها به جز The Tunneler ، به عنوان روتر Tor کار می کنند. قبل از اینکه به بررسی خود بپردازیم می خواهم لحظه ای را برای به اشتراک گذاشتن یک مرور مختصر در مورد خط کامل محصول Anonabox بگذرانم.

دستگاههای Anonabox & قیمت گذاری

در اینجا به دستگاه هایی که می توانید مستقیماً از Anonabox یا از طریق آمازون خریداری کنید ، می پردازیم. کسانی که مستقیماً از طریق وب سایت خود خریداری می کنند ، می توانند از طریق BitPay از طریق کارت اعتباری ، پی پال یا بیت کوین بپردازند. ما از دیدن آنها بیت کوین استقبال می کنیم.

دستگاههای Anonabox

  • اصلی – روتر Tor را با رمز عبور سخت افزاری وصل کرده و بازی کنید
  • فاوکس – روتر تور ، پل ، رله یا خروجی با برد محدوده
  • تونلر – روتر VPN با ادغام HMA و توسعه دهنده دامنه
  • حرفه ای – روتر VPN و Tor ، ادغام HMA ، اشتراک گذاری USB و موارد دیگر

ما از آنجا که آنها از اتصالات VPN پشتیبانی می کنند ، روی دستگاه های تونلر (99 دلار) و Pro (119.99 دلار) تمرکز خواهیم کرد. برای 20 دلار اختلاف قیمت ، من نسخه Pro را به شدت توصیه می کنم. این پردازنده سریعتر ، حافظه بیشتر و قابلیت filesh USB دارد. همچنین می توانید از آن به عنوان یک وب سرور برای میزبانی .onion استفاده کنید.

رابط VPN – تونلر & حرفه ای

دستگاه های Anonabox Tunneler و Pro هر یک از VPN پشتیبانی می کنند و با رابط VPN برای HideMyAss و VyprVPN بارگذاری می شوند. این صفحه به شما امکان می دهد تا به راحتی به هر سرور وصل شوید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که نام کاربری و رمزعبور HMA یا VyprVPN خود را وارد کنید. از آنجا صفحه با کادر سرور ذکر شده جعبه بازشو ارائه می دهد. همچنین گزینه بین اتصالات TCP و UDP را به شما می دهد. هر دو دستگاه Pro و Tunneler دارای 30 روز خدمات رایگان HMA Pro VPN هستند. این بسته شامل یک کارت با یک کد دستیابی است که شما در سایت VyprVPN یا HMA وارد می شوید تا ماه خدمات رایگان را پس بگیرید..

  بررسی نامحدود VPN

چه انتظاری دارم

فکر اصلی من این بود که مجموعه ای از تصاویر را نشان می داد که رابط کاربری VPN را تنظیم می کند. اگر علاقه مندید طرف فنی راه اندازی و استفاده از Anonabox را ببینید ، من پیشنهاد می کنم هر یک از موارد را بارگیری کنید راهنماها مستقیماً از سایت آنها یک کتابچه زیبا و رنگی با همان اطلاعات موجود در جعبه برای هر یک از محصولات آنها دریافت خواهید کرد. حتی به همین دلیل توصیه می کنم راهنمای مرتبط را بارگیری کنید. من یک تایمر قدیمی هستم و برای مشاهده دستورالعمل های موجود به یک ذره بین نیاز داشتم. نسخه آنلاین به صورت PDF است و همه موارد مورد نیاز شما را در اختیار شما قرار می دهد.

من هر دو روتر را با آنونابوکس تونلر و نرم افزار رفتار می کردم. برای شروع من آنها را از طریق درگاه LAN به لپ تاپ خود وصل کردم. بعد از اتصال کابل اترنت به URL ای که در راهنمای راه اندازی ارائه می دهم رفتم. URL بین نسخه ها متفاوت است. پس از ورود به سیستم ، به سرعت رمز عبور دستگاه را تغییر دادم و به راه اندازی WAN رفتم. اینجاست که می توانید دستگاه را به شبکه فعلی خود وصل کنید. در مورد من این شبکه بی سیم در دفتر من بود. این می توانست به راحتی شبکه wifi در فرودگاه ، هتل یا Starbucks باشد. این واقعاً چیزی است که دستگاه در آن قرار دارد. این امر به محافظت از حریم شخصی شما در حین حرکت کمک می کند.

دستگاه های Anonabox اتصالات Wifi را به خاطر می آورند ، بنابراین می خواهید رابط کاربری را درک کنید. تیم Anonabox وبلاگی را گرد هم آورده است پست انجام کار خوب در توضیح چگونگی استفاده بیشتر از اتصالات وای فای و چگونگی تنظیم مجدد دستگاه در صورت نیاز به انجام چنین کاری است. هر دو دستگاه مورد آزمایش ما وظیفه خود را به خوبی انجام دادند. آنها به تضمین حریم شخصی ما در طیف گسترده ای از دستگاههای متصل از طریق شبکه بی سیم کمک کردند. تنظیم آنها مدتی طول کشید. بد نیست اما من به شما پیشنهاد می کنم پیش زمینه فنی و شاید تجربه شبکه سازی داشته باشید. من انتظار ندارم پدرم فقط بنشیند و Anonabox را پیکربندی کند.

  بررسی TunnelBear 2023

رابط HMA Pro VPN

هر دو Anonabox Tunneler و Pro شامل یک صفحه نمایش برای اتصال به HideMyAss VPN هستند. رابط HMA VPN برای استفاده بسیار ساده است. برای اتصال به یک سرور HMA ، لازم نیست چیزی راجع به طرف فنی VPN بدانید. شما به سادگی به نام کاربری و رمز عبور ارائه شده توسط HMA احتیاج دارید. همانطور که در ابتدا به این مقاله اشاره شد ، دستگاه Anonabox شما دارای 30 روز دسترسی رایگان HMA VPN است. پس از ثبت نام در سرویس ، می خواهید صفحه رابط VPN را باز کنید. راهنمای راه اندازی شما را از طریق فرآیند طی می کند.

Anonabox HMA VPN

شما می توانید به وب سایت Anonabox مراجعه کنید تا دستورالعمل های تنظیم را برای همه دستگاه های آنها مشاهده کنید اما من می خواستم به جلو بروم و صفحه رابط VPN را به اشتراک بگذارم. سه قسمت اول پوشانده شده اند اما بسیار مستقیم به جلو هستند. برای فعال کردن VPN می توانید یک کادر را علامت بزنید یا علامت آن را بردارید. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز ورود خود ، مرحله بعدی انتخاب مکان سرور VPN است. HMA یک شبکه عظیم از سرورهای VPN را در سراسر جهان مدیریت می کند و شما به همه آنها دسترسی دارید. با استفاده از OpenVPN TCP یا UDP به هر سرور وصل شوید. سرور را انتخاب کنید و بگذارید دستگاه Anonabox از بقیه مراقبت کند.

رابط Anonabox VyprVPN

HMA تنها VPN موجود برای Anonabox نیست. تیم آنها از نزدیک با Golden Frog همکاری کردند تا رابط کاربری بسیار زیبایی برای کاربران VyprVPN ایجاد کنند. به راحتی می توانید به هر مکان سرور وصل شوید و سطح پروتکل / رمزگذاری را از رابط کاربری Anonabox Pro یا Tunneler انتخاب کنید. پس از اتصال اطلاعات ، از طریق شبکه VyprVPN رمزگذاری می شود. فکر می کنم ذکر این نکته حائز اهمیت است که VyprVPN یک ارائه دهنده VPN ردیف 1 است به این معنی که آنها همه جوانب خدمات VPN خود را مدیریت می کنند. شروع از برنامه های رومیزی و موبایل آنها و گسترش به سخت افزار و شبکه آنها. این از آنجا که تیم VyprVPN کنترل کامل بر شبکه خود دارد ، لایه دیگری از محافظت از حریم خصوصی را به اعضا می دهد.

رابط Anonabox VyprVPN

همانطور که از تصویر بالا مشاهده می کنید ، رابط Anonabox برای VyprVPN بسیار خوب ارائه می کند. واقعیت مهمتر این واقعیت است که برای اتصال به شبکه آنها و رمزگذاری داده های شما نیاز به اطلاعات بسیار کمی دارد. ابتدا می خواهید در VyprVPN ثبت نام کنید. اگر هنوز حساب کاربری ندارید ، می توانید از پیوند موجود در سمت چپ صفحه تنظیمات برای بازخرید کد تبلیغی خود استفاده کنید. شما باید 30 روز بصورت رایگان VyprVPN با دستگاه خود دارای کارت تبلیغاتی باشید. اگر آن را در دست ندارید ، به جعبه نگاه کنید. این کارت های تبلیغاتی برای هر دو VyprVPN و HMA خواهد بود. پس از ثبت نام ، به سادگی آدرس ایمیل (یا نام کاربری) و رمز عبور خود را وارد رابط کنید. از آنجا می توانید بین 47 سرور محلی VyprVPN را در 47 کشور انتخاب کنید. در حالی که می توانید پروتکل را تغییر دهید ، توصیه می کنم از یک گزینه پیش فرض OpenVPN – 160 بیتی برای ترکیب خوب سرعت و حریم خصوصی استفاده کنید. پس از آماده شدن بر روی “ذخیره و اعمال” کلیک کرده و سپس در هر زمان که بخواهید اتصال برقرار کنید ، روی کادر “فعال کردن VPN” کلیک کنید. استفاده از VyprVPN در دستگاه جدید Anonabox شما فقط وجود دارد.

  بررسی رمز عبور بصری

نتیجه

من از تست Anonabox Pro و Tunneler لذت بردم. برای تفاوت 20 دلار قطعاً نسخه Pro را پیشنهاد می کنم. شما یک پردازنده سریعتر ، حافظه بیشتر و قابلیت اشتراک گذاری مجدد USB دریافت خواهید کرد. آیا Anonabox Pro عالی است؟ نه ، اما این به منظور کمک به حفظ حریم خصوصی شما در حالی که در یک شبکه وای فای هستید ، کمک می کند. می توانید آن را در مورد لپ تاپ یا حتی جیب خود حمل کنید. با توجه به از دست رفتن سرعت ، توصیه نمی کنم از آن در خانه استفاده کنید. در عوض باید هنگام مسافرت به Anonabox Pro اعتماد کنید. خواه به استارباکس در خیابان و یا در نیمه راه در سراسر جهان.

وقتی اولین بار دستگاه را دریافت کردید و کادر را باز می کنید ، پیشنهاد می کنم بلافاصله رمزعبور مدیر را تنظیم کرده و از طریق راهنمای پیکربندی بخوانید. آنها مجموعه کاملی از به روز شده را دارند راهنماها برخط. آنها همچنین مفید هستند پست برای کمک به درک نحوه عملکرد اتصالات وای فای از طریق دستگاه. من معتقدم که سری دستگاه های Anonabox برای کاربران با پیشینه فنی به بهترین وجه مناسب است. من از توصیه آن به والدینم دریغ می کنم زیرا در صورت عدم موفقیت در پیکربندی مناسب دستگاه ، احساس امنیت کاذب می کنند. با گفتن این جمله ، من بسیار راحت هستم که آن را به افرادی که پیشینه فنی و کمی تجربه شبکه خانگی دارند توصیه می کنم. بازدید کنید Anonabox.com برای کسب اطلاعات بیشتر.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me