لوگوی AviraAvira یک شرکت نرم افزاری چند ملیتی آلمانی است که در سال 1986 تاسیس شد. آنها نسخه اول آنتی ویروس خود را در سال 1988 منتشر کردند. از آن زمان تاکنون پیشرفت های بسیاری صورت گرفته است. Avira در حال حاضر سه نسخه مختلف از نرم افزار خود را ارائه می دهد. آن ها عبارتند از Avira Antivirus Pro ، Internet Security Suite و Total Security Suite.

البته کسی که شما انتخاب می کنید به اهداف شما بستگی دارد. در این بررسی ، ما نسخه ها و قیمت های مختلف را با هم مقایسه خواهیم کرد. گزینه ای که انتخاب می کنید بستگی به نیاز شما دارد. قیمت گذاری برای هر سه نسخه در اینجا نشان داده شده است. تمام گزینه های نشان داده شده به شما امکان می دهد از سه رایانه به مدت یک سال محافظت کنید.

قیمت گذاری برای Aviraهمانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، آنتی ویروس Pro 44.99 دلار است. همه نسخه ها محافظت از آنتی ویروس در زمان واقعی Avira ، محافظت کامل در اینترنت ، محافظت از داده ها و هویت ، محافظت از امنیت شبکه خانگی و ویژگی هایی را که آنها از خود دفاع می نامند ، ارائه می دهند. مجموعه امنیت اینترنت 57،99 دلار است. این نرم افزار چندین ابزار سرعت و تنظیم را ارائه می دهد. محصول نهایی Total Security Suite با قیمت 109.99 دلار است. ویژگی اضافی ارائه شده توسط Avira برای Total Security Suite یک VPN است. ما بیش از گزینه ها خواهیم رفت و آنها را توضیح خواهیم داد.

آیا شما بیش از سه رایانه دارید یا می خواهید بیش از یک سال یکسال؟ Avira می فهمد و تا سه سال برنامه دارد و دارای حداکثر پنج دستگاه است. در جدول زیر نرخ اینترنت سوئیت امنیت را نشان می دهیم. قیمت اضافی سایر محصولات ممکن است در سایت آنها یافت شود.

3 رایانه شخصی PC
1 سال 57.99 دلار 122.99 دلار
2 سال $ 87.99 184.99 دلار
3 سال 116.99 دلار 246.99 دلار

ما بیش از ویژگی های مختلف به شما کمک خواهیم کرد تا به زودی بهترین انتخاب را داشته باشید. به خاطر این بررسی ، ما از ویندوز 10 استفاده خواهیم کرد. Avira از نسخه های قدیمی Windows نیز پشتیبانی می کند. همین مجوز ممکن است برای Mac استفاده شود ، اما Avira برای اندروید هزینه اضافی است. نسخه پریمیوم Avira برای iOS وجود ندارد.

محافظت از آنتی ویروس

به طور کلی ، برنامه های آنتی ویروس به همین شکل کار می کنند. پس از نصب نرم افزار ، اسکن اولیه انجام می شود. در صورت وجود هرگونه تهدید در رایانه ، به سرعت به شما خواهد گفت. پیشنهاد می کنیم اسکن کامل انجام شود ، زیرا گاهی اوقات برنامه های ویروس همیشه یک تهدید را فوراً تشخیص نمی دهند. به خاطر داشته باشید که در صورت اضافه کردن آنها ، باید به Avira بگویید که درایوهای خارجی را اسکن کند. به طور خودکار آنها را در غیر این صورت اسکن نمی کند. اسکن ممکن است بطور خودکار برنامه ریزی شود و شما می توانید اسکن را هر چند وقت یکبار دوست دارید اجرا کنید.

  بررسی DroidVPN

هر سه نسخه Avira حالت بازی ارائه می دهد. این گزینه به شما امکان می دهد تا اسکن را به تأخیر بیاندازید ، در صورتی که در وسط چیزی هستید از منابع شما استفاده نمی شود. هیچ گیمری نمی خواهد در هنگام بازی بازی کند شود. با اجازه تأخیر ، گیمرها مجبور نیستند بین حفاظت و عملکرد انتخاب کنند.

دکمه Aviraویژگی های امنیتی و حریم خصوصی

اغلب اوقات ، آنچه آنتی ویروس را از برنامه دیگری جدا می کند ویژگی هایی است که آنها ارائه می دهند. تمام محصولات Avira امنیت خود را ارائه می دهند. بسته به آنچه می خواهید ، می توانید گزینه های دیگری را نیز انتخاب کنید. همانطور که اشاره کردیم ، ما به عنوان نمونه می خواهیم از مجموعه امنیت اینترنت (Internet Security Suite) استفاده کنیم.

کنسول اصلی Avira

بیایید به ویژگی های آنتی ویروس Avira نگاهی بیندازیم.

  • محافظت از زمان واقعی – در همه نسخه ها ، محافظ هایی در برابر همه تهدیدات ویروس و بدافزار موجود است.
  • امنیت کامل آنلاین – محافظت در برابر حملات فیشینگ ، وب سایتهای آلوده و حملات ایمیل.
  • محافظت از اطلاعات و هویت – این ویژگی داده های بانکی و خرید آنلاین شما را ایمن می کند.
  • شبکه خانگی ایمن – شبکه خانگی شما را تجزیه و تحلیل و ایمن می کند.
  • فن آوری های هوشمند – ابزارهای ترمیم ویروس ، هوش مصنوعی و دفاع شخصی (ابزاری را فراهم می کند که بدافزار را از کار انداختن نرم افزار آنتی ویروس متوقف می کند).

این وسایل اضافی تنظیم تنظیم رایانه های شخصی همراه با مجموعه امنیت اینترنت هستند.

  • سریعتر کامپیوتر – این ابزار راه اندازی شما را مدیریت می کند و زمان تاخیر را کاهش می دهد.
  • اوج عملکرد – رایانه شخصی خود را بهینه و پاک کنید.
  • فضای اضافی و حافظه – حافظه زنده را آزاد می کند و پرونده های ناخواسته را حذف می کند
  • حریم خصوصی داده ها – داده های مرورگر شما را پاک و خرد می کند.
  • عمر باتری طولانی تر – خدمات غیرضروری را برای صرفه جویی در مصرف برق غیرفعال می کند. این ویژگی عالی برای لپ تاپ ها است.

بالاترین سطح ارائه شده Total Security Suite است. این شامل تمام ویژگی هایی است که ما فقط به همراه یک سرویس VPN به آنها اشاره کردیم. ما نسخه رایگان VPN را بارگیری کردیم تا آن را تست کنیم ، اما نتایج سرعت خوب نبود. شما فقط از 500mb در ماه استفاده می کنید اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید اما داده های نامحدود با Total Security Suite است. شاید سرعت ها با نسخه نامحدود نیز بهتر باشد. اگر نسخه رایگان نماینده خدمات VPN پرداخت شده آنها باشد ، راه حلهای بهتری وجود دارد. زیاد VPN ارزان تر هستند و مکان های بیشتری برای اتصال به آن دارند. به گفته این ، ما دوست داریم Avira ابزارهایی در دسترس داشته باشد تا رایانه شما به خوبی اجرا شود.

نصب و پشتیبانی

نصب نرم افزار آنتی ویروس باید آسان باشد. پس از انتخاب نسخه مورد نظر خود ، روی دکمه پذیرش و نصب کلیک کنید. پس از نصب ، چتر Avira را روی دسک تاپ خود مشاهده خواهید کرد. همچنین در سینی خود نماد را پیدا خواهید کرد. با کلیک بر روی نماد سینی ، تصویر زیر را مشاهده می کنید. از آنجا می توانید بر روی کنسول اسکن آنتی ویروس پرو ، سیستم سرعت ، و Phantom VPN کلیک کنید. علاوه بر این ، می توانید Browser Safety ، Scout Browser و SafeSearch Plus را نصب کنید.

  تونلر Anonabox و بررسی حرفه ای

پیام برای کنسول Avira

کنسول Antivirus Pro جایی است که شما اسکن می کنید تا مطمئن شوید سیستم شما عاری از ویروس نیست.

کنسول اسکن Avira

همانطور که مشاهده می کنید گزینه های بسیاری برای اسکن دارید. اگر مجموعه اینترنت Security Security یا Total Security Suite را بدست آورید ، ابزارهای موجود در کنسول اصلی ساخته نمی شوند. در عوض ، نمادهای اضافی روی میزکار شما ظاهر می شوند زیرا این برنامه ها جداگانه هستند.

از طرف پشتیبانی ، آنها یک پایه دانش ، ایمیل و پشتیبانی از تلفن را ارائه می دهند.

تأثیر سیستم و عملکرد آنتی ویروس

دو عامل که معمولاً هنگام جستجوی نرم افزار آنتی ویروس از اهمیت بالایی برخوردار هستند ، تأثیر و عملکرد هستند. تأثیر سیستم میزان تاخیر نرم افزار AV در رایانه شما است. Avira کار خوبی را برای اطمینان از اجرای نرم افزارهایشان انجام می دهد. طبق آزمایشگاه تست مستقل ، av-Test ، Avira نمره عملکرد 100٪ داشت. این نرم افزار در تست های زنده بهتر از میانگین صنعت عمل کرده است.

اگرچه سرعت یک عامل است ، شما همچنین می خواهید یک برنامه آنتی ویروس بخواهید که از شما محافظت کند. در آزمایش های دنیای واقعی ، آزمایشگاهی که قبلاً به آن اشاره کردیم دریافت که Avira به طور متوسط ​​98٪ تهدیدات را مسدود می کند. این از میانگین صنعت 97٪ بهتر است. آنها همچنین هیچ مثبت کاذب (نرم افزاری که به اشتباه با عنوان ویروس نشانه گذاری شده است) پیدا نکردند ، در حالی که مطابقت مطلوبی با میانگین آن سه نشان می دهد. این نتایج خوب برای یک برنامه آنتی ویروس است.

دکمه Aviraآزمونهای ما

هنگام مرور نرم افزار آنتی ویروس ، ما نیز دوست داریم تست های خودمان را انجام دهیم. چندین روش مختلف برای انجام این کار وجود دارد. می توانید سرعت یا حساسیت به ویروس را آزمایش کنید. چند وب سایت وجود دارد که ابزارهای رایگان برای تست آنتی ویروس شما دارند. وقتی سعی کردیم پرونده های ویروس جعلی را بارگیری کنیم ، یک پیام تعاملی دریافت کردیم که می گوید مشکلی وجود دارد. در این تصویر می توانید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید تهدید را برطرف کنید.

صفحه نمایش تهدید Avira

آزمایش دیگری که دوست داریم انجام دهیم ایجاد سند ویروس جعلی و ذخیره آن در رایانه است. وقتی این آزمایش را با استفاده از Avira انجام دادیم ، حدود 10 ثانیه تاخیر در زمان ذخیره پرونده تا زمان کشف آن وجود داشت. این یک زمان معقول است برخی از برنامه های AV فوراً پرونده را پیدا می کنند ، در حالی که برخی دیگر تا زمان انجام اسکن پرونده پرونده را پیدا نمی کنند. در اینجا ، شما می بینید که ویروس جعلی ظاهر شده است.

  بررسی چکش VPN

جعبه ویروس جعلی برای Avira

یک چیز وجود دارد که ما در حین انجام آزمایشات خود کشف کردیم. ما یک فایل ویروس جعلی را در درایو USB قرار دادیم و آن را به رایانه وصل کردیم. ظاهراً آنها به طور خودکار از نظر ویروس اسکن نمی شوند. سپس اسکن سریع را با استفاده از تنظیمات پیش فرض انجام دادیم و پرونده کشف نشد. اگر می خواهید امنیت درایو خارجی را بررسی کنید ، باید به گزینه های اسکن بروید و یک اسکن سفارشی از درایو را انجام دهید. اگرچه می توانید یک اسکن کامل سیستم را انجام دهید ، بسته به پرونده های شما ، ممکن است یک ساعت یا بیشتر طول بکشد. البته اگر هشدار آنتی ویروس دریافت کردید که نشان دهنده مثبت کاذب است ، کافی است روی جعبه ای کلیک کنید که جزئیات را بیان می کند و به نرم افزار اطلاع دهید.

امنیت ضد ویروس Avira برای اندروید

آنتی ویروس Avira به شما امکان می دهد تا دستگاه های خود را برای ضد سرقت ، به حساب اصلی متصل کنید. با این حال ، حتی اگر از چندین دستگاه پشتیبانی نیز برخوردار هستید ، نسخه پریمیوم 11.99 دلار اضافی در سال است. ما به نحوه نصب آن می پردازیم. با رفتن به فروشگاه Google Play و جستجوی Avira Antivirus Security شروع کنید. بعد ، روی دکمه نصب و بعد از اتمام دکمه باز کلیک کنید.

صفحه نمایش Avira را نصب کنید

در صفحه زیر گزینه ی گشت و گذار را دارید. برای این منظور ، ما می خواهیم از آن صفحه رد شویم و بعداً ثبت نام کنیم. از اینجا می توانید ویژگی Anti-theft را فعال کنید. این به شما امکان می دهد دستگاه خود را به صورت دستی ردیابی کنید. اگر تا به حال گوشی خود را به سرقت برده اید ، این می تواند یک ابزار مفید باشد. همچنین اگر بچه دار باشید خوب است و می خواهید بدانید که در آن مکان هستند و می گویند که هستند. با ضربه زدن روی نماد آنتی ویروس ، صفحه ای را مشاهده خواهید کرد که در سمت راست مشاهده می کنید. اکنون می توانید دستگاه را اسکن کنید تا مطمئن شوید ویروس وجود ندارد. اگر تصمیم به ورود به سیستم گرفتید ، می توانید از تمام ویژگی های نسخه موبایل لذت ببرید.

تور Avira موبایل

ویژگی های دیگری که ممکن است از صفحه وسط استفاده شود شامل Avira SafeSearch ، قفل برنامه ، لیست سیاه (برای تماس های ناخواسته) ، مشاور مشاوره حریم خصوصی (برای پیدا کردن برنامه هایی که ممکن است بر حریم خصوصی شما تأثیر بگذارد) ، Avira Optimizer ، محافظت از هویت و مرور ایمن (نسخه حرفه ای) فقط). نسخه iOS آنتی ویروس Avira مشابه است.

افکار نهایی

ما درمی یافتیم که Avira Antivirus Pro محصول خوبی در همه جا است. آزمایشات ما پاسخ سریع به ویروس ها نشان داد و نتایج حاصل از آزمایشگاه های مستقل مورد تأیید قرار گرفت. Avira Antivirus Pro از نظر منابع سنگین نیست ، بنابراین حتی کامپیوترهای قدیمی نیز باید هنگام اجرای اسکن قابل استفاده باشند. در هنگام اسکن مشکلی با سرعت کامپیوتر نداریم. حتماً درایوهای خارجی را که وصل کرده اید اسکن کنید ، زیرا به طور خودکار اسکن نخواهند شد. از سه رایانه با مجوز واحد محافظت کنید.

دکمه Avira

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me