نماد نشانگر حفظ حریم خصوصی نارنجیPrivacy Badger یک ردیاب شخص ثالث رایگان و برنامه های مسدود کننده تبلیغات است که تازه وارد جامعه است. این ابزار حفظ حریم خصوصی در سال 2014 منتشر شد ، پروژه بنیاد الکترونیکی مرزی (EFF) است. هدف حفظ حریم خصوصی Badger مسدود کردن ردیابی تبلیغات و مسدود کردن کوکی های ردیابی برای محافظت از حریم شخصی شما است. در این زمان ، فقط از Chrome و Firefox پشتیبانی می کند. نسخه های دیگر به زودی عرضه می شوند.

مانند سایرین ، می توانید تنظیمات مربوط به هر ردیاب را تغییر دهید. این گزینه به شما می دهد تا ردگیرهایی را که می خواهید مسدود کنید مسدود کنید. در این بررسی ، ما نحوه استفاده ، بارگیری و نصب افزونه Privacy Badger را به شما نشان خواهیم داد.

بودجه نشانگر حفظ حریم خصوصی

تأمین اعتبار برای Privacy Badger از EFF تأمین می شود. اگرچه نیازی به اهداء به EFF نیستید ، Privacy Badger این فرصت را به شما می دهد. توصیه می کنیم از تلاشهای آنها حمایت کنید. بخش خوب مسدود کننده این است که آیا آگهی تبلیغاتی شما را در چندین سایت ردیابی می کند. همچنین ممکن است با جابجایی کشویی ، تبلیغات را از دامنه های خاص مسدود کنید. Privacy Badger یک برنامه افزودنی مرورگر مورد علاقه بسیاری از طرفداران حریم خصوصی است.

  نقد و بررسی شبکه اختصاصی فایرفاکس

نشانگر حفظ حریم خصوصی برای Chrome

برای به دست آوردن نشانگر حفظ حریم خصوصی برای Chrome ، باید روی دکمه منو در مرورگر کلیک کنید. پس از آن ، به بروید ابزارهای بیشتر, و بعد برنامه های افزودنی.

Adblock Plus نصب کنید

شما در حال حاضر به برنامه های افزودنی صفحه از Chrome.

پسوندهای بیشتری دریافت کنید

گزینه ای را که می گوید را انتخاب کنید پسوندهای بیشتری دریافت کنید. در سمت چپ ، تایپ کنید نشانگر حریم خصوصی. شما چندین گزینه مختلف را در اینجا مشاهده خواهید کرد ، اما می خواهید پسوندی را انتخاب کنید که می گوید Privacy Badger که توسط www.eff.org ارائه شده است. بعد روی آن کلیک کنید به Chrome اضافه کنید برای شروع دکمه را در زیر افزونه های عنوان کلیک کنید.

نشانگر حفظ حریم خصوصی برای Chrome

وقتی از شما خواسته شد ، کلیک کنید برنامه افزودنی را اضافه کنید.

نشانگر حفظ حریم خصوصی برای Chrome

نحوه استفاده از نشانگر حفظ حریم خصوصی برای Chrome

اکنون که برنامه افزودنی نصب شده است ، از شما خواسته می شود یک تور را انجام دهید.

نشانگر حفظ حریم خصوصی برای Chrome

پس از طی کردن تور ، Chrome را ببندید و دوباره آن را باز کنید. می توانید تنظیمات را تنها بگذارید یا آنها را تغییر دهید. برای تغییر آنها ، روی نماد Privacy Badger کلیک کنید. اکنون ، برای دسترسی به ، روی چرخ دنده کلیک کنید صفحه گزینه ها. همانطور که در زیر می بینید ، می توانید Badger Privacy را برای سایتهای خاص غیرفعال کنید.

نشانگر حفظ حریم خصوصی برای Chrome

چهار زبانه در این بخش قرار دارد. این موارد عبارتند از تنظیمات فیلتر کاربر ، دامنه های لیست سفید ، تنظیمات ویجت اجتماعی و تنظیمات عمومی.

  بررسی LiquidVPN

تنظیمات فیلتر کاربر – این برگه ردیاب بالقوه موجود در صفحه را به شما نشان می دهد. می توانید همه ردیاب ها را کاملاً مسدود کنید ، فقط کوکی ها را مسدود کنید ، یا می توانید همه چیز را مجاز کنید. همانطور که می گوید ، شما واقعاً لازم نیست که اسلایدها را جابجا کنید ، مگر اینکه چیزی شکسته شود.

دامنه های لیست سفید – این برگه جایی است که دامنه هایی را که می خواهید لیست سفید کنید اضافه می کنید.

تنظیمات ابزارک های اجتماعی – یک دکمه در این برگه وجود دارد. می توانید جایگزین ابزارک اجتماعی را غیرفعال یا غیرفعال کنید.

تنظیمات عمومی – فقط یک کادر چک در این برگه وجود دارد. ممکن است روی جعبه ای کلیک کنید که می گوید نمایش تعداد موارد مسدود شده.

صفحه گزینه های نشانگر حفظ حریم خصوصی

اکنون ، Privacy Badger آماده استفاده در Chrome است.

نشانگر حفظ حریم خصوصی برای Firefox

برای به دست آوردن نشانگر حفظ حریم خصوصی برای Firefox ، به وب سایت https://www.eff.org/privacybadger بروید و روی دکمه ای که می گوید کلیک کنید Badger Privacy را نصب کنید.

نشانگر حفظ حریم خصوصی را برای فایرفاکس نصب کنید

هنگامی که این کار را کردید ، مانند این یک پیام پاپ آپ دریافت خواهید کرد. پیش بروید و کلیک کنید اجازه.

نشانگر حفظ حریم خصوصی نصب کنید

بعد کلیک کنید نصب.

نشانگر حریم خصوصی را نصب کنید

پس از نصب ، همان تور را که ما در بخش Chrome به آن اشاره کردیم مشاهده خواهید کرد. اکنون ، می توانید مانند معمول فهرست کنید و بدانید که تبلیغات شخص ثالث شما را ردیابی می کند. اگر هیچ تبلیغی را که در صفحه وب مشاهده می کنید ، مشاهده نمی کنید ، تبلیغات مطابق با قوانین رعایت نمی شوند.

  StrongVPN Review 2023

تفاوت ها با و بدون نشانگر حفظ حریم خصوصی

در تصویر زیر ، بدون استفاده از Privacy Badger یک صفحه وب را مشاهده می کنید. چندین تبلیغات قابل مشاهده است.

صفحه وب بدون نشانگر حفظ حریم خصوصی

اکنون ، ما همان صفحه با Privacy Badger را به شما نشان خواهیم داد.

وب سایت با نشانگر حفظ حریم خصوصی فعال شده است.

همانطور که مشاهده می کنید ، تبلیغات در سایت مسدود شده اند. فقط به یاد داشته باشید که همه تبلیغات به طور پیش فرض مسدود نشده اند. برای مسدود کردن تبلیغات خاص ، باید ردیاب ها را برای آن تبلیغ غیرفعال کنید. حریم خصوصی Badger به طور عمده ابزاری برای حفظ حریم خصوصی است ، نه یک مسدود کننده تبلیغات.

چرا از Badger privacy استفاده می کنیم?

حریم خصوصی Badger انجام کار خوب در مسدود کردن ردیاب های تبلیغاتی شخص ثالث است. این شما را از آن سایتهایی که فعالیت مرور شما را در چندین منبع دنبال می کنند ، مصون نگه می دارد. ما خوشحالیم که به زودی Privacy Badger برای سایر نسخه های رومیزی و موبایل در دسترس است.

نتیجه

در پایان ، ما سهولت استفاده از Privacy Badger را دوست داریم. با مرور بیشتر در Privacy Badger ، این برنامه بدون نیاز به حرکت اسلایدها تغییراتی ایجاد می کند. شما نیازی به تغییر در لغزنده ندارید ، مگر اینکه وب سایت ها از کار خود متوقف شوند. از آنجا که Privacy Badger در درجه اول ابزاری برای حفظ حریم خصوصی است ، همه تبلیغات را مسدود نخواهد کرد. اگر می خواهید تبلیغات بیشتری مسدود شود ، ما همچنین از مسدود کننده های تبلیغاتی دیگر استفاده کنید. می توانید از ابزارهای اضافی مانند VPN برای محافظت از حریم شخصی خود استفاده کنید.

از نشانگر حفظ حریم خصوصی بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me