بگذارید بررسی Betternet را با این مشاهدات آغاز کنیم که آنها یک سرویس VPN نامحدود رایگان ارائه می دهند. می توانید در حین استفاده از خدمات آنها انتظار سرعت بالای اینترنت را داشته باشید. آنها خدمات رایگان خود را با یک مدل فروش به اصطلاح “تقویت کننده” ارائه می دهند. این بدان معنی است که شما می توانید از خدمات آنها در یک دستگاه واحد با درک اینکه آنها برنامه هایی را برای خرید به شما پیشنهاد می دهند ، استفاده کنید. اگر یکی از این برنامه ها را از طریق برنامه آنها خریداری کنید ، از این فروش درآمد کسب می کنند. Betternet همچنین از بعضی از فیلمهایی که هنگام تماشای برنامه خود باید تماشا کنید نیز درآمد کسب می کند.

بررسی Betternet

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

علاوه بر خدمات رایگان VPN ارائه شده توسط Betternet ، آنها یک حق بیمه VPN را نیز ارائه می دهند. در حال حاضر (3-10-2016) ، این فقط برای برنامه اندرویدی آنها در دسترس است اما آنها اشاره می کنند که آنها به طور جدی روی گسترش خدمات برتر در iOS و Windows کار می کنند. بنابراین خدمات برتر آنها در مقابل سرویس رایگان VPN چه ارائه می دهد?

 • کاربران پریمیوم می توانند حداکثر پنج دستگاه همزمان را با یک حساب واحد متصل کنند.
 • کاربران پریمیوم قادر به اتصال به سرورهای اختصاصی خواهند بود که فقط در دسترس آنهاست که دارای ترافیک کمتری و سرعت بهتر هستند.
 • کاربران پریمیوم دیگر در معرض پیشنهادات (تبلیغات) به اصطلاح برنامه نیستند که اعضای رایگان تحمل کنند.
 • کاربران پریمیوم می توانند از هشت مکان مختلف سرور انتخاب کنند: ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، هلند ، فرانسه ، آلمان ، ژاپن و سنگاپور.
 • کاربران پریمیوم از اولویت پشتیبانی فنی برخوردار خواهند شد

به طور خلاصه ، به مشترکان ممتاز وعده داده می شود خط مشی “بدون تبلیغات” ، عملکرد بهتر اتصال VPN ، امکان انتخاب محل سرور آنها ، گزینه استفاده از سرویس در پنج دستگاه مختلف به طور همزمان و پشتیبانی فنی اولویت دار.

Betternet خدمات برتر خود را در دو برنامه متفاوت ارائه می دهد که بر اساس طول مدت است. آنها یک برنامه ماهانه با قیمت 4.99 دلار و سالانه برنامه ای با 29.99 دلار دارند. آنها مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، برنامه بلند مدت را تخفیف می دهند. این بدان معناست که اگر یک سال از خدمات حق بیمه آنها را ثبت نام کنید ، می توانید آن را فقط از 2.50 دلار در ماه دریافت کنید. این مانند دریافت شش ماه از خدمات حق بیمه آنها به صورت رایگان است. در حال حاضر ، تنها راه ثبت نام در برنامه حق بیمه Betternet از طریق برنامه موبایل Android است. Betternet فقط پرداختها را از طریق فروشگاه Google Play و Apple Store قبول می کند ، بنابراین هیچ کارت اعتباری یا اطلاعات مرتبط را در سرورهای خود ذخیره نمی کنند..

دوره آزمایشی رایگان

Betternet از شما می خواهد كه خدمات برتر آنها را برای خودتان امتحان كنید تا بتوانید آن را با خدمات رایگان آنها مقایسه كنید. اگر تصمیم بگیرید که خدمات حق بیمه آنها برای اهداف شما مناسب نیست ، آنها بازپرداخت 30 روزه قیمت اشتراک را ارائه می دهند. محدودیت بزرگی در سیاست بازپرداخت آنها وجود دارد و آن این است که شما نمی توانید بیش از 50 مگابایت برای آن دوره استفاده کنید. ما فکر می کنیم این 30 روز آزمایش سرویس غیر واقعی است زیرا بیشتر افراد احتمالاً در اولین استفاده از این مقدار فراتر خواهند رفت. ما این احساسات را از داشتن سیاست بازپرداخت 30 روزه احساس می کنیم و فکر می کنیم خدمه Betternet باید این محدودیت را دوباره بررسی کند..

مدل VPN Betternet Free

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، مدل Betternet از یک VPN رایگان ، با ساخت شما تقویت کننده برای این شرکت ، کار می کند. آنها این کار را از چند طریق مختلف انجام می دهند. در مرحله اول ، برای نصب برنامه آنها باید اجازه دهید برنامه های تمیزکاری درون برنامه ای را فعال کنید. در مرحله بعد ، شما موافقت می کنید که به آنها برنامه های نرم افزاری را پیشنهاد دهید. اگر یکی از این برنامه ها را نصب کنید ، آنها درآمد کسب می کنند. به طور معمول ، برنامه از شما درخواست می کند هنگام شروع کار ، ویدیویی را مشاهده کنید. اولین تصویر زیر صفحه مشتری را نشان می دهد که در این حالت از شما تبریک می گوید. دو تصویر دوم ، چند فیلم هستند که در دو زمان متفاوت به نمایش در آمده اند. همانطور که مشاهده می کنید این موارد همه چیز را از یک فیلم امنیتی IT گرفته تا یک فیلم لباس زیر زنانه پوشش می دهد. این موارد گاهی اوقات توسط برنامه های رایگان پیشنهادی دنبال می شوند.

نمونه های ویدیویی Betternet

در مواقع دیگر از پیام های مختلف در کادر زیر دکمه اتصال در برنامه نرم افزار رایگان ، پیام های مختلفی از شما خواسته می شود. در اولین تصویر فوق این سؤال است ، “آیا باید یک ویدیو تماشا کنم؟” پیامهای دیگری که ممکن است دنبال کنید. اولین تصویر زیر پیامی را که بیشتر اوقات می بینید ، “یک برنامه رایگان دریافت کنید” نشان می دهد. بهره برداری از این ، دو یا سه برنامه نرم افزاری را که Betternet توصیه می کند نصب کنید به شما نشان می دهد.

پیام های Betternet

تصویر میانی بالا تماشای یک فیلم را نشان می دهد و دوباره به صفحه وصل می شود. تصویر در سمت راست آن صفحه نمایش شما را نشان می دهد که اگر روی “آیا باید یک ویدیو تماشا کنم ، نتیجه می گیرد؟” در تصویر مرکز مدل تبلیغاتی قبلاً انجام شده است اما به نظر می رسد گروه Betternet به نوعی آن را دوباره جدید کرده است. آنها آن را با نصب برنامه ها ترکیب کرده اند و کاری را انجام داده اند که باور نمی کردیم با استفاده از چنین مدلی امکان پذیر باشد. آن را نسبتاً محجوب ساخته است. آنها این کار را با زمان بندی پیام ها و تبلیغات برای مطابقت با راه اندازی برنامه و زمان هایی که در اکثر موارد به آنها وصل می شوید یا دوباره وصل می کنند ، انجام داده اند.

ما یک نگرانی داریم که Betternet از اشخاص ثالث برای تبلیغات استفاده می کند. این اشخاص ثالث ممکن است از فناوریهایی برای دستیابی به برخی از داده ها استفاده کنند ، اما فقط برای کوکی ها محدود نمی شوند تا اثر تبلیغات خود را تخمین بزنند. به طور خاص ، Betternet این ابزارها را از آنجایی که به سیاست حفظ حریم خصوصی خود مربوط می شوند ، غیرفعال می کند. بنابراین ، توجه داشته باشید که هنگام استفاده از سرویس VPN رایگان آنها توسط شرکای تبلیغاتی آنها ردیابی می شوید.

حریم خصوصی و امنیت

Betternet در کانادا واقع شده است. آنها سختگیر هستند, بدون ورود سیاست حفظ حریم خصوصی. آنها هیچ گونه اتصال یا داده استفاده را از کاربران VPN خود وارد نمی کنند. آنها فقط اطلاعات لازم برای بهره برداری از خدمات خود را نگه می دارند و هرگز با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود. خط مشی رازداری آنها نحوه دستیابی به داده ها را توضیح می دهد ، همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است:

Betternet اطلاعات شخصی قابل شناسایی کاربران را جمع آوری ، ثبت ، ذخیره نمی کند. Betternet ممکن است زمان اتصال به سرویس ما و کل داده های منتقل شده در روز را جمع کند. Betternet این را ذخیره می کند تا بتواند بهترین تجربه ممکن شبکه را به شما ارائه دهد.

در عین حال آنها می گویند که با شرکاء و اشخاص ثالث کار می کنند تا توصیه هایی را برای برنامه هایی برای نصب برای شما ارائه دهند اما در عین حال هیچ مسئولیتی را در قبال کاری که این اشخاص ثالث با داده هایی که روی شما جمع آوری می کنند انجام نمی دهند..

با استفاده از Betternet به شما تأیید و رضایت می دهید که Betternet ممکن است تبلیغات را در داخل برنامه نمایش دهد ، به عنوان یک صفحه وب جداگانه در مرورگر شما یا به هر شکلی که Betternet مناسب را پیدا کند. Betternet ممکن است از خدمات تبلیغاتی شخص ثالث با شرایط و ضوابط خاص خود استفاده کند. با استفاده از Betternet شما همچنین شرایط و ضوابط آن دسته از خدمات شخص ثالث را قبول دارید و تأیید می کنید که Betternet هیچ مسئولیتی و مسئولیتی در قبال مطالب نشان داده شده از طرف آنها ندارد..

این به نظر مبهم مانند مراقب مشتری است. بنابراین ، مراقب باشید.

پس از انجام برخی تحقیقات ، دریافتیم که سرویس Betternet از OpenVPN با رمزگذاری AES256 و 128 بیتی AES-CBC برای IPSec استفاده می کند. ما سعی کردیم اطلاعات بیشتری در مورد اندازه شبکه Betternet VPN کسب کنیم اما موفق نبودند. امیدوارم در آینده تیم Betternet با این اطلاعات آینده بیشتری کسب کند.

تست دستی

ما بررسی برخی از Betternet را با استفاده از تست نرم افزار مشتری ویندوز و برنامه Android خود انجام می دهیم. ما می خواهیم با گفتن اینكه سرویس Betternet رایگان سرعت اتصال به ISP را به مراتب بیشتر از آنچه دوست داشتیم كاهش دهد ، همانطور كه ​​بسیاری از خدمات رایگان انجام می دهند. آنها مشتری های نرم افزاری برای ویندوز ، iOS ، Android و برنامه های افزودنی برای مرورگرهای Chrome و Foxfire دارند. در حال حاضر به حساب حق بیمه فقط با استفاده از برنامه Android قابل دسترسی است.

اتصال از ویندوز

می توانید با کلیک روی بارگیری در منوی وب سایت خود ، سرویس گیرنده ویندوز را برای سرویس رایگان VPN Betternet دریافت کنید. پس از اتمام این بار بارگیری ، برنامه تنظیم BetternetforWindows را اجرا کنید تا نصب سرویس گیرنده ویندوز روی رایانه شروع شود. توجه داشته باشید ، ممکن است لازم باشد که قبل از شروع نصب مشتری واقعی ، نسخه ای از چارچوب Windows.NET را روی دستگاه شما نصب کند. این در مورد ما اتفاق افتاد. تصویر زیر اولین و آخرین صفحه نمایش جادوگر نصب ویندوز Betternet برای ویندوز را نشان می دهد. با کلیک روی تصویر بعدی در تصویر اول مراحل نصب را شروع می کنید و با کلیک بر روی دکمه پایان در حالت دوم نصب را تکمیل می کنید و مشتری را برای اولین بار راه اندازی می کنید.

نصب Windows Betternet

رابط مشتری با انتخاب های زیادی که کاربر برای آن ایجاد نمی کند بسیار ساده است بنابراین باید بدون در نظر گرفتن دانش فنی شما برای هر کسی بسیار ساده باشد. اولین تصویری که در زیر نشان داده شده همان چیزی است که وقتی مشتری متصل نشده باشد ، مشاهده خواهید کرد. توجه کنید صورت خواب است و توسط یک دایره خاکستری احاطه شده است. بسته به مکانی که در آن قرار دارید ، ممکن است کشور دیگری غیر از ایالات متحده را ببینید. به طور پیش فرض ، سرویس Betternet شما را به سرور نزدیکترین با شما با کمترین تعداد کاربر متصل می کند ، بنابراین سروری را که فکر می کنند بهترین عملکرد را به شما ارائه می دهد به شما ارائه می دهد..

Windows Betteret Client

برای اتصال به سرویس پس از شروع مشتری ، به سادگی بر روی دکمه اتصال در صفحه اصلی کلیک کنید. تصویر دوم بعد از کامل شدن اتصال ، صفحه اصلی را به نظر می رسد. توجه کنید که صورت بیدار است و سپر در یک دایره آبی احاطه شده است. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید جعبه پیام در زیر دکمه های اتصال یا قطع اتصال در تصاویر است. اینجاست که به شما برنامه ها و فیلم ها برای تماشای و همچنین دوست داشتن یا صدای جیر جیر در مورد سرویس Betternet و چگونگی کسب درآمد از شما به عنوان “تقویت کننده” آنها پیشنهاد می شود..

منوی Windows Betternet

تنها انتخاب کاربر منو در گوشه سمت چپ بالای تصویر اول است که در آن صفحه نمایش مانند آنچه در سمت راست بالا نشان داده شده است باز خواهد شد. این صفحه تنظیمات است. تنها گزینه در این صفحه اتصال مجدد به صورت خودکار در صورت افت اتصال است. دکمه های دیگر این صفحه:

 • با ما تماس بگیرید – بلیط پشتیبانی را باز کنید
 • سؤالات متداول – سؤالات متداول را در وب سایت خود باز کنید
 • سیاست حفظ حریم خصوصی – به شما اجازه می دهد صفحه حریم خصوصی Betternet را در وب سایت آنها بررسی کنید
 • چگونه Betternet کار می کند? – مدل Betternet را در وب سایت خود نشان دهید

همانطور که می بینید مشتری ویندوز بسیار اساسی است اما این کار را انجام می دهد.

اتصال از Android

تنها راه ثبت نام در سرویس VPN اشتراک آنها در این زمان ، ابتدا نصب برنامه Android آنها از فروشگاه Google Play است. پس از نصب این برنامه بر روی دستگاه خود ، تصویری مانند آنچه در زیر سمت چپ نشان داده شده است را مشاهده خواهید کرد. فشار دادن نتایج اتصال در صفحه وسط زیر. سرانجام ، صفحه سمت راست پس از اتصال کامل برنامه Android ، برنامه Android را نشان می دهد. خواهید دید که بسیار شبیه به سرویس گیرنده ویندوز است.

اتصال Android Betternet

انتخاب نماد منو (سه نوار افقی) از تصویر که در سمت چپ بالا نشان داده شده است ، صفحه نمایش تنظیمات را مانند تصویر نشان داده شده در تصویر سمت چپ نشان می دهد. در این صفحه ، دکمه “برو حق بیمه” سبز را به وضوح می بینید. این دکمه ای است که شما برای دیدن صفحه نمایش نشان داده شده در وسط زیر که باید برنامه های قیمت گذاری را نشان دهد و به شما امکان می دهد همان چیزی را که می خواهید خریداری کنید ، این دکمه است..

ارتقا Betternet

در مورد ما مشکلاتی وجود داشت و برنامه ها بارگیری نشدند. اگر به درستی بارگیری می شد ، می توانستیم از خدمات حق بیمه آنها مشترک شویم. صفحه آخر همان صفحه ای است که مشاهده می کنید عضو حق بیمه هستید یا اینکه در صفحه تنظیمات فوق “من قبلاً حق بیمه را انتخاب کرده ام” را انتخاب کرده اید (تصویر اول). توجه کنید که همه مواردی که برای ثبت نام در سرویس برتر آنها نیاز دارید یک آدرس ایمیل معتبر است. پس از عضویت در سرویس حق بیمه ، می توانید با کلیک روی مکانهایی که در تصویر اول نشان داده شده است ، کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید. این کشورهایی را که می توانید با استفاده از Betternet premium VPN به آنها متصل شوید ، نشان می دهد.

مکان های سرور Betternet

صفحه نمایش میانی و آخر نشان داده شده در مکان های فعلی ارائه شده توسط سرویس آنها را نشان می دهد. با کلیک بر روی “برو حق بیمه” زرد به شما یادآوری می کند که برای انتخاب محل شخصی خود باید مشترک حق بیمه باشید.

تست سرعت Betternet

Betternet یکی از سریعترین سرویس های VPN نیست که ما در تست های سرعت خود آزمایش کرده ایم ، همانطور که مورد بسیاری از افراد است VPN رایگان خدمات. سرعت اتصال اینترنت ما هنگام اتصال از طریق سرورهای آنها در آتلانتا ، GA تقریباً 78٪ کاهش یافت.

تست سرعت Betternet

به دلیل امنیت اضافی که توسط اتصال رمزگذاری شده ارائه می شود ، مقداری از دست دادن در سرعت اتصال پیش بینی می شود. با این وجود 78٪ کاهش قابل توجهی دارد و اگر سرعت ISP آهسته ای برای شروع کار داشته باشید ، این می تواند باعث شود سرعت اتصال اینترنت شما تقریباً غیرقابل استفاده باشد. لازم به ذکر است که آنها می گویند خدمات پرداخت شده آنها روی سرورهای اختصاصی و به میزان قابل توجهی سریعتر از سرویس رایگان آنها است. به دلیل ناسازگاری در سرعت ISP ، عملکرد شما می تواند متفاوت باشد ، بنابراین حتماً خودتان آن را تست کنید. اگرچه هیچ سیاستی در مورد ترافیک P2P وجود ندارد ، ما به دلیل سرعت کم اتصال هنگام استفاده از سرویس VPN آنها آن را توصیه نمی کنیم..

بررسی Betternet: نتیجه گیری

Betternet برای فضای خلوت جدید است و به نظر می رسد برخی از ایرادات موجود در سرویس جدید خود را از بین می برد. به نظر می رسد سرویس رایگان آنها عملکردی دارد اما کند است. اگر تمام مدت از VPN استفاده می کنید نمی خواهید از آن استفاده کنید اما برای کسانی که فقط گاهی اوقات از یک سرویس VPN استفاده می کنند کافی است. رمزگذاری مورد استفاده سرویس آنها بهترین نیست اما AES – 128 بیتی باید برای اکثر موارد به اندازه کافی ایمن باشد.

آنچه در مورد خدمات آنها دوست داریم

 • استفاده نامحدود رایگان را ارائه می دهد
 • اجرای محتاطانه “تقویت” هم در بررسی فیلم ها و هم برنامه ها برای نصب
 • رابط کاربری آسان برای کاربران اندرویدی
 • پاسخ سریع مشتری (طی چند ساعت)

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • جزئیات فنی بیشتر در مورد سرویس و شبکه آنها در وب سایت
 • شفاف سازی استفاده از اطلاعات شخص ثالث
 • سرویس پریمیوم برای سایر سیستم عامل ها: iOS ، Windows ، و همچنین مرورگرهایی که از آنها پشتیبانی می کنند.
 • پشتیبانی از Mac OS X
 • قیمت خدمات برتر خود را در وب سایت خود مشاهده کنید

سرویس VPN رایگان Betternet کند است. از دست دادن سرعت اتصال از طریق شبکه آنها معمولاً 75٪ -85٪ بود. بسته به ISP اصلی شما ، این می تواند اینترنت شما را تا حدی کند کند که تقریبا غیرقابل استفاده شود. با استفاده از VPN رایگان ، شما هیچ کنترلی را برای اتصال به جایی که امکان استفاده از سرویس رایگان آنها برای انسداد محتوای جریان یا اشتراک فایل را محدود می کند ، ندارید. اشتراک پرداخت شده VPN به شما کمک می کند اگر هدف شما در یکی از هشت کشور سرور در آنها باشد ، بهتر بتوانید این کار را انجام دهید. اگر می خواهید اطلاعات خود را در نقاط مهم WI-Fi تأمین کنید و در گشت و گذار روزانه خود در اینترنت ناشناس باشید ، پس سرویس Betternet می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. به یاد داشته باشید ، آنها تا زمانی که از پهنای باند کمتر از 50 مگابایت استفاده کنید ، 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. حتماً خدمات آنها را با سرعت آزمایش کرده و مطمئن باشید که از آن راضی هستید.

از Betternet دیدن کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me