بررسی BolehVPN

بگذارید این بررسی را با نگاهی به تاریخچه شرکت BolehVPN آغاز کنیم. BolehVPN یک سرویس VPN در مالزی است که در سال 2007 به عنوان ابزاری برای دور زدن محاصره محلی ISP و پرتاب محتوا آغاز شد. آنها علیرغم اینکه کوچکتر از برخی ارائه دهندگان هستند ، به دلیل اعتقاد به اینترنت رایگان ، تعهد کامل به ناشناس بودن و خدمات شخصی به مشتری ، در بازار VPN آسیا به عنوان یکی از بازیگران اصلی رشد کرده اند. این اعتقاد به سیاست عدم ورود آنها و پشتیبانی باز از P2P منجر شده است. علاوه بر این ، این اعتقاد همچنین به توسعه آنها در افزایش حریم شخصی و فن آوری های شکست سانسور دامن زده است که منجر به ظهور آنها در بازار بین المللی VPN شده است..


بررسی BolehVPN

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

همانطور که این بررسی نشان می دهد ، BolehVPN با ارائه VPN خود به عنوان یک طرح واحد ، قیمت گذاری آنها را ساده می کند. هنگامی که برای یک برنامه پولی ثبت نام می کنید ، اشتراک شما شامل دسترسی به همه سرورهای آنها ، خدمات مختلف یا پروتکل ها و دسترسی نامحدود به شبکه آنها می شود. این بدان معنی است که استفاده از پهنای باند شما محدود نمی شود. علاوه بر این ، BolehVPN دو ورود همزمان و یک ورود اضافی L2TP را با یک حساب تک پرداخت می کند. این به شما امکان محافظت در خانه را می دهد در حالی که به شما امکان محافظت یکسان را هنگام مسافرت می دهد.

قیمت گذاری BolehVPN

آنها یک حساب آزمایشی 7 روزه با قیمت 3.70 دلار ارائه می دهند که بهترین گزینه برای امتحان کردن این سرویس است و می دانید که آیا این نیاز شما را دارد یا خیر. برنامه اولیه 30 روزه آنها با 9.99 دلار تخفیف با تخفیف هایی که برای خریدهای عمده ارائه می شود ، به فروش می رساند. این بدان معناست که می توانید یک برنامه 60 روزه را با قیمت 16.99 دلار ، یک برنامه 180 روزه 44.99 و یک برنامه 365 روزه با قیمت 79.99 دلار بدست آورید. فقط از BolehVPN لذت ببرید 6.50 دلار در ماه که مثل گرفتن چهار ماه رایگان است.

BolehVPN از طیف گسترده ای از گزینه های پرداخت پشتیبانی می کند. آنها از Paypal ، کارت های اعتباری و بدهی ، بانکداری آنلاین و BitCoin (از طریق Coinbase) و DogeCoin و DarkCoin از طریق CoinPayments پشتیبانی می کنند. آنها همچنین از بسیاری از کارتهای اعتباری پیش پرداخت پشتیبانی می کنند. مشتریان مالزی می توانند از سپرده های بانکی (بصورت آنلاین و ATM) استفاده کنند. کارتهای اعتباری ، کارتهای بدهی و بانکداری آنلاین از طریق MolPay یا NetBuilder اداره می شوند. برای عضویت در خدمات آنها ، شما فقط نیاز به یک آدرس ایمیل معتبر و دروازه پرداخت دارید. پرداخت بیت کوین یا کارتهای پیش پرداخت ، ناشناس بودن کل پرداخت را امکان پذیر می کند.

دوره آزمایشی بدون خطر

BolehVPN دارای دو کارآزمایی متفاوت است: یک روز آزمایشی یک روزه و 7 روز اشتراک بدون پرداخت تعهد در هزینه. برای درخواست تأیید برای ردپای رایگان یک روزه خود ، باید یک ایمیل با شرح مختصری از استفاده VPN مورد نظر خود را به بخش فروش آنها ارسال کنید. با این حال ، توصیه می کنم اگر واقعاً بخواهید عملکرد واقعی خدمات آنها را ارزیابی کنید ، در هیچ برنامه آزمایشی تعهدی مشترک شوید..

بسته های آزمایشی معمولاً قابل استرداد نیستند مگر اینکه در جایی که هستید از VPN استفاده نکنید. بازپرداخت برای اشتراکهای 30 روزه و بیشتر از 14 روز اول خدمات در دسترس است. با این حال ، بازپرداخت باید به دلیل مشکلات فنی باشد که کارکنان پشتیبانی آنها نتوانسته اند به موقع رضایت شما را برطرف کنند و آنها تشخیص داده اند که این یک درخواست بازپرداخت واقعی است. هیچ مبلغی برای موارد غیر فنی بازپرداخت داده نمی شود. در نتیجه ، BolehVPN توصیه می کند که از یکی از آزمایشات آنها استفاده کنید تا مشخص کنید که آیا از عملکرد VPN آنها قبل از عضویت در یکی از برنامه های بلند مدت خود رضایت دارید یا خیر..

از BolehVPN بازدید کنید

شبکه BolehVPN و مکان های سرور

وقتی اندازه می آید ممکن است BolehVPN بزرگترین شبکه را نداشته باشد. با این وجود ، آنها با ایجاد یک سرویس VPN مشتری محور که از حفظ حریم خصوصی اعضای آن محافظت می کند ، باعث ایجاد شهرت عالی در فضای VPN شده اند ، به آنها در غلبه بر سانسور کمک می کنند و یک محیط امن و ایمن برای آنها فراهم می کند تا گمنام در اینترنت گشت و گذار کنند..

کشورها سرورهای پروتوکلو
1550OpenVPN و L2TP

BolehVPN دارای سرور در کشورهای زیر است:

کانادا ، چین ، فرانسه ، آلمان ، هنگ کنگ ، ایتالیا ، ژاپن ، لوکزامبورگ ، مالزی ، هلند ، سنگاپور ، سوئد ، سوئیس ، انگلستان و ایالات متحده.

BolehVPN از داده های واقعاً نامحدودی برای همه اعضای آنها در کل شبکه خود استفاده می کند. این یک امتیاز برای کسانی که مسافرت می کنند و یا کسانی که می خواهند به محتوای رسانه جغرافیایی محدود جریانی دسترسی داشته باشند ، دارند. علاوه بر این ، آنها P2P را پذیرفته اند و حتی خدمات خود را برای پشتیبانی از آن بهینه کرده اند. به طور کلی ، VPN آنها با اصلاح بسته های داده و جابجایی ترافیک داده ها ، باعث از بین رفتن ISP و شکل گیری ترافیک فعالیت P2P / torrent می شود تا شناسایی ISP ها را دشوارتر کند..

حریم خصوصی و امنیت

خط مشی ورود به سیستم برای بسیاری از افرادی که به دنبال VPN هستند بسیار مهم است. BolehVPN کاملاً روشن می کند که آنها سیاست عدم ورود به سیستم را دارند. این اطلاعات به طور مستقیم از سؤالات متداول درباره حریم خصوصی وب سایت آنها گرفته شده است:

نه ما سیاههها را نگه نمی داریم. ما یک شرکت ترکیبی در مالزی هستیم که مشمول هیچ قانونی برای نگهداری اطلاعات نیست. از آنجا که ما گزارش ها را حفظ نمی کنیم ، حتی در صورت درخواست اطلاعات زیادی برای اشتراک گذاری وجود ندارد.

… بسته به روش پرداخت ، تمام آنچه لازم است یک آدرس ایمیل معتبر است. از هرگونه اطلاعات شخصی دریافت شده فقط برای پر کردن سفارش شما استفاده می شود. ما اطلاعات شما را به کسی نمی فروشیم یا توزیع نمی کنیم.

ما هیچگونه ترافیکی از مشتریان خود نظارت نمی کنیم و به راحتی نمی خواهیم جزئیات مشتری را به اشتراک بگذاریم.

این سه بیانیه نشان دهنده تعهد کل BolehVPN به حریم شخصی و اینترنت شما است. به عنوان آخرین راه حل ، آنها هرچند برای شناسایی سوء استفاده از خدمات خود (DoS یا Spamming) ، شناسایی و خاتمه دادن به کاربر متخلف ، شناسایی و خاتمه دادن کاربر متخلف ، سیاههها را به طور موقت روشن می کنند. آنها می گویند این اتفاق تنها در سالهای خدمتشان بارها اتفاق افتاده است و برای حفظ تمامیت خدمات آنها ضروری است.

VPN آنها از یک چارچوب محکم OpenVPN استفاده می کند تا امنیت و سازگاری بهتری را در انواع مختلف سیستم عامل فراهم کند. همچنین دارای پشتیبانی L2TP برای کسانی است که دستگاههای آنها از پشتیبانی OpenVPN بومی برخوردار نیستند. این پروتکل ها باید برای متوسط ​​نیازهای کاربران VPN بیش از کافی باشد. آنها از PPTP پشتیبانی نمی کنند زیرا احساس نمی کنند امنیت است.

از BolehVPN بازدید کنید

تست دستی

BolehVPN دارای نرم افزارهای سفارشی برای دستگاه های Windows ، Mac و Android است. سرویس گیرنده های Windows و Mac آنها تنها با یک کلیک نصب شده و رابط کاربری گرافیکی ساده ای دارند. بسیاری از جزئیات فنی به طور خودکار توسط نرم افزار خود کنترل می شوند ، بنابراین هیچ گونه تخصص فنی برای استفاده از BolehVPN-GUI لازم نیست. چند کلیک ساده و شما متصل هستید و از خدمات آنها استفاده می کنید. آنها همچنین یک برنامه Android دلخواه دارند. آنها یک راهنما برای پیاده کردن شما دارند اگرچه برنامه OpenVPN Connect را از OpenVPN Technologies، Inc برای بارگیری و پیکربندی شما برای دستگاه های iOS برای استفاده از خدمات خود استفاده کنند. علاوه بر این آنها راهنماهای مصور گام به گام برای پیکربندی دستی OpenVPN در لینوکس ، Sabai Technology Routers ، Asus-WRT Merlin روتر (RT-N66 ، AC66 ، AC56 ، AC68) و DD-WRT روتر را ارائه می دهند. آنها همچنین راهنماهایی برای پیکربندی L2TP / IPSec VPN خود برای دستگاههای Windows ، Mac ، iOS و Android دارند.

ارتباط با Windows Client

بیایید نگاهی دقیق به مشتری BolehVPN ویندوز بیندازیم. هنگامی که برای اولین بار مشتری را راه اندازی می کنید ، صفحه ورود به جایی ظاهر می شود که مدارکی را که هنگام مشترک شدن به دست آورده اید ، وارد کنید. صفحه های مشتری وضعیت اتصال شما ، سرعت بارگذاری و بارگیری برای اتصال فعلی و نمادهای اجتماعی را برای به اشتراک گذاشتن نشان می دهند. علاوه بر دکمه های Windows به حداقل رساندن و بستن منظم ، صفحه مشتری شامل یک آیکون محافظ اضافی است که شامل یک علامت سوال است. با کلیک بر روی این نماد ، صفحه پشتیبانی مشتری BolehVPN باز می شود که در آن می توانید بلیط را باز کرده و وضعیت بلیط های فعلی را بررسی کنید. پس از ورود به سیستم ، صفحه ای مشابه تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. بررسی سریع این صفحه نشان می دهد که دارای پنج زبانه است: داشبورد ، گزارش VPN ، تنظیمات ، تنظیمات پروکسی و وضعیت خدمات. برگه داشبورد به طور پیش فرض انتخاب می شود.

BolehVPN-Windows1

داشبورد (نشان داده شده در بالا) به چهار بخش تقسیم می شود:

 • ارتباط
  • به شما امکان می دهد پروتکل (OpenVPN یا L2TP) را انتخاب کنید
  • به شما امکان می دهد یک سرور را برای اتصال انتخاب کنید
  • به شما امکان می دهد از یک سرور متصل یا جدا شوید
  • همچنین دارای دکمه هایی برای باز کردن صفحه پشتیبانی مشتری و صفحه سؤالات متداول در وب سایت BolehVPN است.
 • آمار
  • داده های منتقل شده (بارگذاری و بارگیری) را برای امروز و ماه به شما نشان می دهد
  • به شما امکان می دهد تا آمار را مجددا تنظیم کنید
 • جزئیات جلسه فعلی
  • آدرس IP عمومی و آدرس IP سرور اتصال فعلی خود را نشان می دهد
  • کشور ارتباط فعلی شما را نشان می دهد
  • داده های منتقل شده (بارگذاری و بارگیری) برای جلسه فعلی را به شما نشان می دهد
 • جزئیات حساب – نام کاربری و تاریخ انقضا حساب فعلی را به شما نشان می دهد

هنگامی که یک سرور را از لیست کشویی تحت اتصال انتخاب می کنید ، متوجه خواهید شد که آنها با شش نوع تنظیمات نامگذاری شده اند. درک این تنظیمات برای استفاده کامل از سرویس BolehVPN مهم است. در اینجا لیستی از انواع پیکربندی به همراه توضیحات مختصر و بررسی جوانب مثبت و منفی هر یک آورده شده است.

تنظیمات اتصال BolehVPN

 1. سرور TCP – این مورد برای دور زدن دیواره های آتش شرکت / دانشگاه استفاده می شود. این با سایر انواع پیکربندی ترکیب شده است.
 2. پروکسی – این پیکربندی برای مسیریابی ترافیک امن بهترین راه حل است اما نیاز به تنظیم پروکسی SOCKS دارد بنابراین دارای سربار بیشتر است.
  • طرفداران
   1. آیا ترافیک عدم عبور از طریق VPN مانند بازی و گشت و گذار در اینترنت را کند نمی کند.
   2. می تواند برای P2P خوب همکار استفاده شود.
   3. اگر به درستی پیکربندی شود ، اگر VPN افت کند ، شما را در معرض دید قرار نمی دهد.
  • منفی
   1. برای داشتن پشتیبانی از پروکسی ، به برنامه ای که می خواهید از طریق VPN عبور دهید ، نیاز دارد.
   2. کاملاً قابل اتصال نیست و به صورت فایروال ظاهر می شود.
   3. این حریم خصوصی کامل را فراهم نمی کند.
 3. کاملاً مسیریابی شده – تمام ترافیک اینترنت از طریق VPN رمزگذاری و تونل می شود (کلیه خدمات VPN فراگیر شما).
  • طرفداران
   1. درجه بالایی از حریم خصوصی و امنیت را فراهم می کند.
   2. پس از اتصال به هیچ تنظیم اضافی نیاز ندارد.
   3. این با ردیاب های کم مصرف خوب کار می کند.
  • منفی
   1. این همه ترافیک اینترنت را کند می کند.
 4. xCloak – این ترافیک مخفیگاه برای مخفی کردن استفاده از VPN. این عمدتا برای دور زدن دیوارهای آتش سختگیرانه اینترنت در کشورهایی مانند چین و ایران استفاده می شد.
 5. BolehGeo – این برای سایت های جریان / دسترسی است که بدون استفاده از VPN در آدرس ایالات متحده محدود شده اند.
  • حرفه ای – هیچ کندی از آنجا كه ترافیك رمزگذاری نشده است.
  • کن – در حال حاضر فقط از چند کانال پشتیبانی می کند (Hulu ، Netflix ، Hulu Plus ، HBO GO ، Pandora ، Fox ، Crunchyroll ، CBS ، Youtube)
 6. گشت و گذار / جریان – همان BolehGeo اما با مکان های بیشتر و رمزگذاری شده است

تب دوم VPN Log است و بیشتر برای عیب یابی مسئله اتصال کاربر توسط کارکنان پشتیبانی BolehVPN استفاده می شود. برگه سوم که در زیر نشان داده شده است ، تنظیمات است. این برنامه به سه بخش تقسیم می شود: تنظیمات برنامه ، مدیریت پیکربندی و بروزرسانی برنامه.

BolehVPN Windows2

بخش تنظیمات برنامه به شما امکان می دهد تنظیمات برگزیده خود را تنظیم کنید:

 • اتصال موفقیت آمیز را مخفی کنید – پس از اتصال سرویس VPN ، نماد را پنهان می کند.
 • به بوت وصل شوید – به طور خودکار با شروع سرویس VPN به سرویس متصل شوید.
 • بدون صدا – صدا را در مشتری خاموش کنید.
 • قفل را فعال کنید – با توجه به پشتیبانی BolehVPN ، این یک “سوئیچ عالی برای کشتن” است که مسیر پیش فرض را غیرفعال می کند ، و همه ترافیک (حتی LAN) را از طریق VPN مجبور می کند. این همچنان ادامه دارد تا زمانی که شما به صورت دستی در مشتری BolehVPN قطع ارتباط کنید.
 • در هنگام راه اندازی سیستم اجرا کنید – مشتری را در هنگام راه اندازی سیستم اجرا کنید.
 • اتصال مجدد خودکار – اگر VPN افت کرد ، به طور خودکار وصل کنید.
 • محافظت در برابر نشت DNS را فعال کنید – این مورد برای محافظت از قرار گرفتن در معرض IP عمومی برای محافظت از حریم خصوصی شما استفاده می شود.

بخش مدیریت پیکربندی به شما امکان می دهد پیکربندی سرور VPN را که می خواهید بارگیری کنید ، انتخاب کنید ، وقتی می خواهید آن را به روز کنید ، تنظیم کنید و آن را به صورت دستی بروزرسانی کنید. بخش آخر به شما امکان می دهد برای به روزرسانی مشتری ، تغییر کاربران و تنظیمات ذخیره کنید.

برگه چهارم ، برگه تنظیمات پروکسی است که در صورت انتخاب سرور با پیکربندی پروکسی ، برای ترافیک خاص از طریق تونل VPN ، باید تنظیم کنید. این اجازه می دهد تا موارد زیر را انتخاب کنید:

 • پروتکل – گزینه ها شامل پروکسی ، HTTP یا SOCKS نیستند.
  • اگر نوع پروکسی HTTP یا SOCKS است ، آدرس پراکسی و شماره پورت را وارد کنید.
 • احراز هویت لازم است – خاموش یا روشن کردن.
  • اگر تأیید اعتبار لازم است ، سپس نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید
 • تنظیمات پروکسی را ذخیره کنید

برگه وضعیت خدمات به شما امکان می دهد وضعیت همه سرورهای موجود در شبکه را بررسی کنید. به طور خاص ، می توانید زمان پاسخگویی پینگ و میزان از دست دادن بسته را برای هر سرور بررسی کنید.

از BolehVPN بازدید کنید

با Mac VPN Client ارتباط برقرار کنید

علاوه بر نرم افزار ویندوز ، BolehVPN همچنین دارای یک مشتری Mac سفارشی برای اتصال به سرورهای VPN خود و بازیابی فایل های پیکربندی به صورت خودکار است. این تقریباً همان عملکرد مشتری ویندوز را دارد.

مشتری BolehVPN Mac

این فقط برای Mac OS X Leopard (10.6.0) و بالاتر کار می کند. اگر از OS X Leopard (10.5.0) و پایین تر استفاده می کنید ، مجبورید از راهنمای Tunnelblick آنها استفاده کنید تا یک اتصال رمزگذاری شده بین سیستم و سرورهای آنها برقرار شود و فایل های پیکربندی را به صورت دستی اضافه کنید. آنها راهنمایی می کنند تا شما را قدم بردارند.

اتصال از طریق iPhone یا iPad

برنامه iOS OpenVPN اتصال

BolehVPN یک راهنما برای کمک به شما در نصب برنامه OpenVPN Connect از OpenVPN Technologies، Inc. در دستگاههای iOS خود دارد و آنها را پیکربندی می کند تا با خدمات خود کار کنند. برنامه OpenVPN Connect به iOS 6.1 یا بالاتر نیاز دارد. برنامه برای آیفون 5 بهینه شده است.

با برنامه Android ارتباط برقرار کنید

برنامه Android BolehVPN

BolehVPN همچنین یک سرویس Android برای سرویس VPN خود دارد. آنها یک راهنمای خوب برای کمک به نصب و پیکربندی برنامه دارند. تنظیمات پروکسی برای دستگاه های Android کاربرد ندارد. پس از راه اندازی برنامه ، به شما امکان می دهد تا به راحتی به سرورهای خود ضربه بزنید. برنامه به اندروید 4.0 و بالاتر نیاز دارد.

از BolehVPN بازدید کنید

تست سرعت BolehVPN

هیچ بررسی بدون آزمایش سرعت عملکرد کامل خواهد بود. من سرویس BolehVPN را آزمایش کردم تا ببینم چگونه بر سرعت اتصال تأثیر می گذارد. من هنگام اتصال تست سرعت ، به برخی از سرورهای VPN نزدیکتر آنها وصل شدم. با این حال ، من روز بعد مشکلی نداشتم.

تست سرعت BolehVPN

همانطور که می بینید بین اتصال مستقیم به ISP من و اتصال به سرور در لس آنجلس تفاوت 43٪ در سرعت وجود دارد. همانطور که انتظار دارید استفاده از سرویس کاملاً رمزگذاری شده باعث کاهش سرعت اتصال آنها شود اما این ضرر قابل قبول است. با سرعت تقریباً 38 مگابیت بر ثانیه فکر نمی کنم شما در استفاده از خدمات آنها برای اکثر برنامه ها مشکلی داشته باشید.

بررسی BolehVPN: نتیجه گیری

BolehVPN یک سرویس VPN کوچک است که شهرت خود را در زمینه خدمات به مشتری و اعتقاد به اینترنت رایگان ایجاد کرده است. اگرچه در ابتدا به عنوان یک پروژه خصوصی محلی آغاز شده بود ، اما به نظر می رسد که آنها در این فضا حضور بین المللی دارند. پذیرش علنی P2P ، تعهد به حفظ حریم خصوصی و تمرکز مشتری محور باعث این رشد شده است. آنها در 15 کشور مختلف مکان مجازی دارند. پیش فرض آنها فراهم کردن حفاظت کامل و پنهان کردن آدرس IP شما با تونل کردن تمام داده ها به داخل دستگاه شما از طریق تونل مجازی ایجاد شده توسط سرویس آنها است. آنها همچنین تنظیمات دیگری برای کمک به دور زدن سانسور ، غلبه بر فایروال ها و دسترسی به رسانه های جغرافیایی محدود شده ارائه می دهند..

آنچه من بیشتر از این سرویس دوست داشتم:

 • استفاده آسان از نرم افزار Windows و Mac
 • برنامه موبایل برای Android
 • قیمت گذاری تخفیف برای برنامه های مدت
 • خط مشی بدون ورود به سیستم شفاف
 • پروتکل OpenVPN برای رمزگذاری ایمن

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • یک آزمایش رایگان بهتر که به آسانی حاصل می شود
 • گزینه پروتکل های بیشتر با سرویس آنها
 • پشتیبانی از L2TP بیش از فقط ایالات متحده و انگلیس
 • برنامه سفارشی برای دستگاه های iOS
 • سایتهای رسانه ای بیشتر را برای BolehGeo خود باز کنید

BolehVPN یک سرویس بسیار سریع با اندازه بسیار گسترده شبکه ارائه می دهد. اگر به دنبال یک سرویس VPN هستید که به آزادی واقعی اینترنت اعتقاد دارد ، مشتری متمرکز است و حریم شخصی را جدی می گیرد ، BolehVPN برای شما مناسب است. برای محاکمه بدون پرداخت تعهد خود ثبت نام کنید و آن را برای خودتان آزمایش کنید.

از BolehVPN بازدید کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map