آرم DroidVPNوقتی DroidVPN به صحنه آمد ، تنها از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می کند. اکنون ، این برنامه به ویندوز و مک نیز گسترش یافته است. البته این بدان معنی است که هنوز یک برنامه Android دارد. هنگام بررسی Google Play Store ، کاربران بیش از 10 میلیون بار DroidVPN را بارگیری کرده اند. این یک محصول فریمیوم است ، یعنی شما یک نسخه رایگان محدود و همچنین گزینه حق بیمه نامحدود را در اختیار دارید. ما همیشه نسبت به نسخه های رایگان خدمات VPN احتیاط می کنیم. این به دلیل “هزینه های پنهان” است که معمولاً با آنها درگیر می شود. DroidVPN دارای امتیاز 3.9 ستاره با بیش از 78k بررسی است. در این بررسی DroidVPN ، خواهیم دید که آیا شایسته ستایش آن است.

بارگیری Android برای DroidVPN

درباره شرکت

در مورد این شرکت چیز زیادی وجود ندارد که بتوانیم به شما بگوییم. این وب سایت از سال 2011 وجود دارد و در فیلیپین ثبت شده است. ما همچنین یک وب سایت محدود با اطلاعات در مورد آن پیدا کردیم. به نظر می رسد شرکت مادر Droidvpn Inc است ، اما اطلاعات در مورد این شرکت به سختی می توان از دست داد. گرچه فیلیپین قوانین حفظ حریم خصوصی خوب دارند ، اما دولت آنها تا این حد قابل سؤال است. ممکن است بخواهید قبل از استفاده از این یکی دو بار فکر کنید. بسته به اهداف خود ، ممکن است بخواهید انتخاب متفاوتی انجام دهید.

قیمت گذاری

به همین ترتیب ، DroidVPN گزینه های مختلفی دارد. ما قبلاً به نسخه رایگان اشاره کردیم. این برنامه شامل 100 مگابایت استفاده در ماه با یک دستگاه واحد متصل به یکی از 8 سرور رایگان است. وقتی صحبت از خدمات حق بیمه می شود ، مدت زمان طولانی تر و قیمت آن بهتر خواهد بود. نسخه حق بیمه با قیمت 4.99 دلار به مدت یک ماه شروع می شود. اگر می خواهید سه ماه خدمات دریافت کنید ، قیمت شما سه ماهه 13.99 است که قیمت آن را به 4.66 دلار در ماه کاهش می دهد. مدت 6 ماهه 23.95 دلار است. این بدان معنی است که قیمت در ماه به 3.99 دلار کاهش می یابد. سرانجام ، بهترین معامله ای که ارائه می دهند برای یک سال خدمت است. هزینه کل سال 35.88 دلار است. این مبلغ تا 2.99 دلار در ماه کاهش می یابد.

  Encrypt.me بررسی VPN

قیمت گذاری DroidVPN

امکانات

ویژگی های DroidVPNویژگی های زیادی برای DroidVPN در دسترس نیست. این شرکت رابط و محصول خود را برای کاربران تازه کار آسان ساخته است. این می تواند عالی باشد ، اما ما ترجیح می دهیم گزینه های بیشتری را مشاهده کنیم. تنها چیزی که به نظر می رسد آن را از ارائه دهندگان دیگر جدا کند ، وعده ادغام ویژگی های آزمایشی است. در نسخه موبایل گزینه اجرای DroidVPN با تنظیمات ICMP وجود دارد. ICMP مخفف پروتکل پیام کنترل اینترنت است. این پروتکل گزارش خطا است که برای دستگاه های شبکه مانند روتر طراحی شده است. آنها وقتی از مشکلات شبکه مانع از ارسال بسته ها می شوند ، از آن برای تولید پیام های خطا به آدرس IP منبع استفاده می کنند. همچنین می توانید پروتکل ها را در UDP ، TCP و HTTP تغییر دهید. خوشحال می شویم که به نظر نمی رسد نسخه اندرویدی به مجوزهای خاصی احتیاج داشته باشد. در نسخه رایگان ، آنها 8 سرور رایگان را برای کاربران ارائه می دهند اما تعداد بسیار بیشتری برای اعضای پریمیوم. همچنین ، به یاد داشته باشید که فقط 100MB دسترسی رایگان در هر ماه دریافت می کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که می توانید فقط با یک نسخه رایگان از 1 دستگاه استفاده کنید.

کارایی

عملکرد همیشه مهم است ، به خصوص هنگام برخورد با یک سرویس رایگان. با این وجود اولین قدم که باید بردارید اتصال به یک سرور است. متأسفانه ، هنگام استفاده از هر دو نسخه ، با مشکل روبرو شدیم. همانطور که در تصویر اینجا مشاهده می کنید ، ما سعی کردیم به سرورهای رایگان متصل شویم و با یک پیام “سرور کامل است” روبرو شدیم. در حالی که 8 سرور UDP رایگان در دسترس است ، ما در اتصال به هیچ یک از آنها موفق نبودیم. با این حال ، ما توانستیم با TCP ارتباط برقرار کنیم. کندتر است ، اما کار خواهد کرد در زیر ، 3 سرور اول UDP را مشاهده می کنید. پس از وصل شدن ، سرعت ما حدود 20 مگابایت بود. این افت 80٪ از سرعت عادی 100mb ما است. ما نمی توانیم تست سرعت را در اینجا نشان دهیم زیرا محدودیت داده پایین در حساب رایگان به ما امکان نمی دهد که تمام جنبه های آزمون را انجام دهیم. تصاویر زیر از سرویس گیرنده ویندوز است.

  بررسی LiquidVPN

عملکرد DroidVPN

مزایای استفاده از VPN

در زمان های اخیر ، ترافیک تلفن همراه شروع به غلبه بر ترافیک دسک تاپ می کند. به همین دلیل ، به جای استفاده از یک برنامه داده استاندارد ، استفاده از WiFi بسیار مهم است. به دلیل سطح اشباع در جهان ، بیشتر و بیشتر مشاغل WiFi را به مشتریان خود ارائه می دهند. اگرچه برای هر دو طرف عالی است ، می توانید شرط ببندید که مجرمان سایبری نیز به آن علاقه دارند. وقتی به یکی از مکان های ذکر شده در بالا وصل می شوید ، یک اتصال امن و رمزگذاری شده ایجاد می کنید. وقتی این کار را انجام دهید ، خطر سرقت جنایتکاران از اطلاعات حساس خود را بسیار کاهش می دهید. سپس مجدداً باید به شرکت پشت VPN اعتماد کنید. از آنجا که نمی توانیم اطلاعات زیادی در مورد شرکت پیدا کنیم ، گفتن اینکه آیا به آنها اعتماد دارید سخت است.

اگر می خواهید به بلوک های جغرافیایی بروید ، استفاده از VPN ضروری است. دلیل این امر این است که مشاغل ، دولتها و حتی شرکتهای رسانه ای کاربران را از مشاهده محتوای محدود در داخل و خارج از منطقه مورد نظر متوقف می کنند. وقتی به DroidVPN وصل می شوید ، وب سایت یا سازمان را باور خواهید کرد که در یکی از مکان هایی که ارائه می دهند قرار دارید. نگران نباشید ، به یک سرور متصل شوید و می توانید مطالب مورد نظر برای دسترسی را مرور یا مشاهده کنید. اگر هنوز مشکل مسدود کردن دارید ، می خواهید مطمئن شوید که WebRTC در مرورگر شما غیرفعال شده است. اگر از مرورگرهای مختلف در Android استفاده می کنید ، سخت تر است. ممکن است بخواهید از Firefox استفاده کنید و افزونه مسدود کردن WebRTC را بارگیری کنید تا به درستی کار کند. در غیر این صورت ، هر آنچه که برای رفع انسداد تلاش می کنید ، هنوز آدرس IP اصلی خود را مشاهده خواهید کرد. این هدف از استفاده از VPN را در ابتدا خراب می کند.

  نقد در Windscrib

استفاده از DroidVPN خوب است?

این بستگی به دلایل استفاده شما دارد. اگر قصد دارید از VPN برای جابجایی جغرافیایی استفاده کنید ، ممکن است این یکی خوب باشد. با این حال ، برای محافظت از حریم خصوصی شما ، توصیه می کنیم که احتیاط کنید. اگر تصمیم به استفاده از نسخه برتر دارید ، دیگر لازم نیست که درباره انتخاب سرور نگران باشید. شما همچنین محدودیت داده ای نخواهید داشت. پیشنهاد می کنیم گزینه بهتری مانند موارد زیر را انتخاب کنید دسترسی به اینترنت خصوصی به عنوان جایگزین. فقط 2.50 دلار در ماه, می توانید از دسترسی امن VPN در تمام دستگاه های خود لذت ببرید. آنها یک شرکت قابل اعتماد و شفاف هستند که سالهاست که در آن فعالیت می کنند.

افکار نهایی در DroidVPN

همزمان با این بررسی ، DroidVPN بیش از 10 میلیون بار بارگیری دارد. در مورد سرویس چندین مشکل وجود دارد از جمله سرورهای شلوغ ، سرعت آهسته ، عدم شفافیت عمومی و موارد دیگر. آن موضوعات ما را از توصیه این موضوع باز می دارد. از امتحان کردن این سرویس استقبال می کنید ، اما در صورت تمایل می توانید از احتیاط استفاده کنید. قطعاً گزینه های بهتری وجود دارد که از ویژگی های عالی و امنیتی نیز برخوردار است. نگاهی به بهترین های ما بیندازید VPN برای Android لیست برخی از گزینه های بسیار بهتر.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me