آرم برای ESETESET یک شرکت امنیتی فناوری اطلاعات است که در سال 1992 در اسلواکی تاسیس شد. اگرچه ممکن است به عنوان برخی دیگر شناخته نشوند ، اما در صنعت آنتی ویروس نامی برای خود ایجاد کرده اند. این شرکت طیف وسیعی از محصولات را برای چندین سیستم عامل با ویژگی های مختلف ارائه می دهد که ما در یک لحظه در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. با این حال ، ما در این بررسی از نسخه امنیتی امنیتی ESET برای ویندوز 10 استفاده خواهیم کرد.

به دو نسخه اصلی موجود برای ویندوز NOD32 و Smart Security گفته می شود. نسخه های دیگر شامل:

 • امنیت چند دستگاه – ویندوز ، مک و اندروید
 • امنیت سایبر و امنیت سایبر طرفدار – مک
 • امنیت موبایل – اندروید
 • کنترل والدین – اندروید
 • NOD32 آنتی ویروس 4 – لینوکس
 • DriveSecurance – یو اس بی

ما دو محصول ویندوز را مرور خواهیم کرد ، به بیش از ویژگی ها می پردازیم و در مورد ساختار قیمت گذاری صحبت خواهیم کرد. در تصویر زیر قیمت NOD32 ، Smart Security و Multi-Security Security را به مدت یک سال نشان می دهیم. ما ترکیب های دیگری را نیز به شما نشان خواهیم داد.

قیمت گذاری برای امنیت ESETهمانطور که در این تصویر مشاهده می کنید ، یک سال NOD32 برای یک رایانه 39.99 دلار است. بسته امنیتی امنیتی ESET برای هر رایانه در سال 59.99 دلار در سال است. سرانجام ، بسته امنیتی چند وسیله ای برای یک سال 84.99 دلار است. با این حال ، حداکثر شش دستگاه مورد نظر شما را پوشش می دهد.

اگر بیش از یک دستگاه برای پوشش خود داشته باشید یا سالهای بیشتری بخواهید ، ESET متوجه می شود که پوشاندن کل خانواده مهم است. به همین دلیل ، آنها تخفیف در دستگاه های اضافی ، و سال ارائه می دهند. می توانید در برنامه های یک و دو ساله از حداکثر 10 دستگاه موجود محافظت کنید. برای بیش از 10 دستگاه ، راه حل های تجاری نیز وجود دارد. در جدول زیر ، ما فقط قیمت 4 رایانه را نشان می دهیم.

1 PC2 PCs3 PCs4 PC
NOD32 – 1 سال 39.99 دلار 49.99 دلار $ 59.99 69،99 دلار
NOD32 – 2 سال $ 59.99 74.99 دلار 89،99 دلار 104.99 دلار
امنیت هوشمند – 1 سال $ 59.99 69،99 دلار 79.99 دلار 89،99 دلار
امنیت هوشمند – 2 سال 89،99 دلار 104.99 دلار 119.99 دلار 134.99 دلار

ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین تصمیم را برای هر یک از این محصولات داشته باشید. همانطور که قبلاً دیدید ، ESET از Windows ، Mac ، Linux و Android پشتیبانی می کند. به خاطر داشته باشید که پکیج چند وسیله ای گزینه خوبی است ، زیرا Win ، Mac و Android را با همان مجوز پوشش می دهد. در غیر این صورت ، برای هر نوع متفاوت ، محافظت اضافی لازم است.

محافظت از آنتی ویروس

اگرچه با هر برنامه ویژگی های مختلفی وجود دارد ، اما آنها به طور کلی یکسان هستند. شما با نصب نرم افزار و اجرای اسکن اولیه شروع می کنید. پس از مراقبت از این برنامه ، برنامه به روز می شود. اسکن های موجود برای ESET رسانه های سفارشی ، کامل ، قابل جابجایی هستند و آخرین بار تکرار می شوند. اسکن های درخواستی نیز ممکن است برنامه ریزی شوند. ما دوست داریم که اسکن رسانه قابل جابجایی آنها را ببینیم. این در صنعت آنتی ویروس رایج نیست. اگر به شدت از رایانه خود استفاده می کنید ، ممکن است اسکن متوقف شود.

  مولود VPN بررسی 2023

چند سال پیش ، ESET و چند شرکت دیگر در این صنعت با مشکلاتی روبرو شدند که برخی از کاربران باید آنتی ویروس خود را خاموش کنند. این کاربران گیمر بودند و اسکناس در مواقع بد اتفاق می افتد. در پاسخ ، ESET یکی از شرکت هایی بود که می توانست حالت بازی را ایجاد کند. با این کار باز هم گیمرها بدون اینکه سرعت بازی را فدا کنند می توانند محافظت شوند.

دکمه ESETویژگی های امنیتی و حریم خصوصی

آنچه آنها را از هم جدا می کند ویژگی هایی است که آنها ارائه می دهند. ESET چندین ویژگی دیگر را همراه با نرم افزار خود ارائه می دهد. بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه ESET ارائه کرده است. ابزارها و ویژگی ها بیشتر در زیر ابزارها و عناوین تنظیماتی که در زیر می بینید یافت می شود. موارد اضافی ممکن است در مکان های مختلف یافت شود ، اما ما به مواردی که برجسته هستند می پردازیم.

کنسول برای ESET

 • محافظت از ضد فیشینگ – در همه نسخه ها موجود است. این به شما کمک می کند تا از سایت های جعلی که سعی در سرقت اطلاعات حساس دارند ، در امان باشید.
 • اسکنر رسانه اجتماعی – همچنین در کلیه نسخه ها موجود است. یک ویژگی منحصر به فرد برای ESET ، این ابزار محتوای مخرب را مسدود کرده و به شما کمک می کند تا اطلاعات خود را در رسانه های اجتماعی مدیریت کنید.
 • بانکداری & حمایت از پرداخت – بخشی از Smart Security و بسته امنیتی چند منظوره. یک مرورگر مطمئن که برای اطمینان از معاملات بانکی و پرداخت استفاده می شود.
 • ضد سرقت – امنیت هوشمند و بسته امنیتی چند دستگاهه. اگر لپ تاپ شما از بین برود ، این ابزار به شما کمک می کند تا آن را پیدا کنید. می توانید دستگاه را بر اساس شبکه های wifi ردیابی کنید ، به عکس های فوری از لپ تاپ نگاه کنید و یاب پیام های لپ تاپ را ارسال کنید.
 • کنترل دستگاه – ابزاری که برای غیرفعال کردن دستگاههایی مانند درایو USB و درایوهای سی دی استفاده می شود.
 • حالت گیمر – عملکرد بازی ها و دیگر برنامه های فشرده را بهینه می کند.
 • فایروال شخصی – امنیت هوشمند و بسته امنیتی چند دستگاهه.
 • کنترل والدین – این ابزار به شما امکان می دهد وب سایت ها را بر اساس سن فیلتر کنید و خانواده خود را ایمن نگه دارید. در نسخه NOD32 موجود نیست.
  نقد و بررسی VPN حریم خصوصی نورتون

اگرچه ما همه آنها را ذکر نکرده ایم ، نگاهی گذرا به شما نشان می دهد که ویژگی های بسیار کمی وجود دارد. دیگران ممکن است تحت تنظیمات مختلف یافت شوند. درک این موضوع که چرا ESET در جامعه محبوب است ، دشوار نیست.

نصب و پشتیبانی

نصب نرم افزار آنتی ویروس باید آسان باشد. ESET از این روند پیروی می کند. پس از بارگیری نرم افزار ، آن را باز کرده و نصب کنید. بعد ، به سینی سیستم خود بروید (یکی در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش) و به دنبال حرف کوچک E که شبیه به نماد در بالای این بررسی است ، بروید. راست کلیک کرده و گزینه ای را انتخاب کنید که می گوید “Open ESET Smart Security”. بسته به انتخاب شما ، ممکن است بسته به انتخاب شما ، NOD32 یا امنیت چند دستگاه نیز باشد. اگر می خواهید از ویژگی ضد سرقت استفاده کنید ، در صورت درخواست از شما می بایست برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید. در تصویر زیر می توانید برخی موارد توسط ESET پیدا کنید. ما آن پرونده ها را ایجاد کردیم تا چگونگی عملکرد نرم افزار را خوب آزمایش کنیم.

کنسول اسکن برای ESET

از اینجا می توانید اسکن ها را انجام داده و به ویژگی هایی که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم ، دسترسی پیدا کنید. اگر در تنظیم موارد مشکلی دارید ، آنها چندین راه برای پشتیبانی ارائه می دهند. ESET دارای یک پایه دانش ، آموزش های ویدئویی ، ویژگی چت زنده و یک سیستم بلیط کمک است. آنها همچنین دارای یک بخش انجمن هستند. روش های زیادی برای پاسخ به سوالات شما وجود دارد.

عملکرد آنتی ویروس و تأثیر سیستم

هنگام انتخاب یک برنامه آنتی ویروس ، دو مورد که می خواهید به آنها نگاه کنید عملکرد و تأثیرگذاری است. عملکرد به این معناست که در برابر تهدیدات تا چه اندازه محافظت می شوید و میزان تأثیر آن میزان تاخیری است که هنگام انجام کارهای عادی با آن روبرو می شوید. هیچ کس نمی خواهد که فعالیت های آنها متوقف شود ، فقط به دلیل آنتی ویروس. در نتایج آزمایش آزمایشگاهی مستقل ، ESET 92٪ برای محافظت از آن استفاده کرد. این بالاتر از میانگین صنعت است. با این حال ، آنها فقط 75 درصد از ضربه را به ثمر رساندند. به عبارت دیگر ، برخی از نتایج زیر میانگین صنعت بود. این ممکن است برای اهداف شما خوب باشد ، اما ما هیچ مشکلی نداشتیم. خوب است بدانید که ESET عملکرد خوبی در محافظت دارد ، حتی اگر آن را کمی آهسته تر از دیگران بدانیم.

  بررسی LiquidVPN

دکمه ESETآزمونهای ما

ما همیشه دوست داریم تست های خودمان را روی محصولاتی که درباره آنها می نویسیم انجام دهیم. از این طریق می توانید تصمیم خوبی بگیرید. ما معمولاً این تست ها را با بارگیری پرونده های ویروس جعلی از وب سایت آزمایش ، eicar.org انجام می دهیم. به محض اینکه پرونده را بارگیری کردیم ، پیامی را که در زیر مشاهده می کنید ، دریافت کردیم.

تهدید ESET

آزمایش دیگری که دوست داریم انجام دهیم ایجاد رشته ویروس خودمان از همان وب سایت و ذخیره آن است. به محض این کار ، ESET آن را شناسایی و حذف کرد. این نرم افزار تمام تست هایی را که با رنگ های پرواز انجام دادیم گذشت.

امنیت تلفن همراه ESET & آنتی ویروس برای آندروید

با ESET ، دو گزینه دارید. می توانید با امنیت چند وسیله ای ESET محافظت کنید یا می توانید آن را در داخل برنامه خریداری کنید. روش شروع کار رفتن به فروشگاه Google Play و تایپ ESET است. ESET Mobile Security و آنتی ویروس را مشاهده خواهید کرد. جلو بروید و روی دکمه ای که می گوید نصب است ضربه بزنید. پس از اتمام کار ، روی دکمه ای که باز است ضربه بزنید.

ESET موبایل سه صفحه اول

بعد ، توافق نامه را بپذیرید و در صورت درخواست ، روی Next کلیک کنید.

مجموعه دوم صفحه نمایش ESET Mobile Security

همانطور که در تصویر سوم مشاهده می کنید ، تمام کارهای عادی از نسخه رایانه در اینجا قرار دارند.

مجموعه سوم صفحه نمایش ESET Mobile Security

باز هم ، می توانید با تهیه بسته چندرسانه ای یا با خرید امنیت موبایل از داخل برنامه ، برنامه موبایل را بدست آورید. اگر تصمیم دارید نسخه اندرویدی را به خودی خود دریافت کنید ، هزینه آن برای یک سال 14.95 دلار است. اگر چندین وسیله برای محافظت دارید ، می خواهید با بسته امنیتی چند منظوره به آن بروید. این بسته بهترین پیشنهاد را ارائه می دهد. متأسفانه ، نسخه iOS موجود نیست.

افکار نهایی

برای تکمیل این بررسی ، متوجه شدیم ESET Smart Security محصولی بسیار با ثبات است. اگرچه می تواند وظایف شما را طولانی تر کند ، اما با نتایج ما و آنهایی که از آزمایشگاه مستقل به دست می آیند ، از حمایت خوبی برخوردار است. اما اگر نگران سرعت هستید ، همیشه می توانید از حالت گیمر استفاده کنید. ما دوست داریم که کل برنامه مملو از ویژگی ها و تنظیمات برای سفارشی کردن تجربه شما باشد. این کنسول مستقیم و به راحتی قابل استفاده است. ما همچنین دوست داریم که پرونده های ویروس جعلی ما را پیدا کند ، و به شما پیشنهاد کردیم به محض وصل کردن آن ، درایو خارجی را اسکن کنیم. اگر شما با رایانه خود کارهای فشرده انجام نمی دهید ، نباید مشکلی ایجاد کنید. ESET یکی است که شما می خواهید به آن نگاهی بیندازید.

دکمه ESET

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me