بررسی FlashVPN

نماد FlashVPNمهم نیست که کجای دنیا هستید ، استفاده از VPN در دستگاه تلفن همراه خود ایده خوبی است. امروزه تعداد زیادی وجود دارد VPN رایگان لیست شده در فروشگاه Google Play. همانطور که احتمالاً حدس زده اید ، FlashVPN یکی از آنهاست. این برنامه رایگان VPN بیش از 5 میلیون بار بارگیری شده است و به نظر می رسد روی سیستم عامل اندروید متمرکز شده است. طبق آمار ، همچنین دارای بیش از 99K بررسی با امتیاز ستاره 4.4 ستاره است. نسخه برتر این سرویس وجود ندارد و کاملاً توسط تبلیغات پشتیبانی می شود. سوال مهم این است که آیا محصول همانطور که مردم ادعا می کنند کار می کند و آیا ارزش استفاده از آن را دارد. در این بررسی ، ما آن را از طریق چندین آزمایش اجرا خواهیم کرد تا ببینیم آیا شایسته ستایش است.


بارگیری FlashVPNدرباره شرکت

اطلاعاتی درمورد این شرکت ، خارج از نام FlashSoftware ، موجود نیست. با این حال ، این VPN شباهت چشمگیری به چندین مورد دیگر دارد که اخیراً آنها را مرور کرده ایم. در واقع ، کاملاً ممکن است که همین شرکت بیش از یک برنامه را اداره کند. هیچ وب سایتی که پیدا کرده ایم وجود ندارد و همچنین مکان مرکزی که برای این سرویس پیدا کرده ایم وجود ندارد. این امر ما را بسیار محتاط می کند ، زیرا نمی توانیم بگوییم که قوانین حریم خصوصی VPN را دنبال می کند.

قیمت گذاری

همانطور که قبلاً گفتیم ، هیچ هزینه ای توسط FlashVPN دریافت نمی شود. برخلاف گزینه های دیگر ، این برنامه هیچ راهی برای اضافه کردن ویژگی ها یا به روزرسانی ها ارائه نمی دهد. ما معمولاً مراقب محصولات رایگان و مبتنی بر تبلیغات هستیم. این قطعاً می تواند نشان دهد که شما محصول می شوید. اگر شما نیز مردد هستید ، توصیه می کنیم دسترسی به اینترنت خصوصی به عنوان جایگزین. فقط 2.50 دلار در ماه, می توانید از دسترسی امن VPN در تمام دستگاه های خود لذت ببرید. آنها یک شرکت قابل اعتماد و شفاف هستند که سالهاست که در آن فعالیت می کنند.

امکانات

Flashvpn - ویژگی ها و سرورهاFlashVPN از نظر امکانات بسیار کمی دارد. به نظر می رسد همه چیز ساده است ، و تنظیمات زیادی وجود ندارد که بتوانید تغییر دهید. با این وجود یک مورد که می توانید تغییر دهید محل سرور است. همانطور که در تصویر در اینجا مشاهده می کنید ، گزینه های شما آلمان ، ایالات متحده ، انگلیس ، فرانسه و خودکار است. همچنین در تصویر سمت راست ، می بینید که FlashVPN از شما می خواهد که به چندین مورد از تلفن خود اجازه اجازه دهید. به عنوان یک مرجع ، خدمات پرداختی بسیار کمی وجود دارد که مجوزهای زیادی را می طلبد. دلیلی ندارد اگر این سرویس فقط محافظت از حریم خصوصی کاربر باشد ، از همه این مجوزها بخواهید.

برنامه نیاز به دسترسی به اطلاعات زیر در دستگاه Android شما دارد:

 • محل
 • عکس / رسانه / پرونده ها
 • اطلاعات اتصال Wi-Fi
 • شناسه دستگاه & اطلاعات تماس

از خود بپرسید که چرا هر برنامه حفظ حریم خصوصی به دسترسی به عکس ها ، پرونده های رسانه ای و اطلاعات تماس شما نیاز دارد. این فقط معنی ندارد. پیشنهاد می کنیم از برنامه هایی که به دسترسی بیش از حد نیاز دارند ، بسیار دور باشید.

کارایی

یک واقعیت بزرگ که همیشه می خواهید به آن توجه کنید سرعت سرویس VPN است. در تست سرعت ما از سرور USA استفاده کردیم (از آنجا که فقط 4 گزینه وجود دارد). در این حالت سرعت عادی ما 46.1 Mbps بود. هنگامی که ما سرعت خود را با FlashVPN آزمایش کردیم ، به میزان 21.7 Mbps رسیدیم. این تقریباً 53٪ کاهش سرعت است. با یک سرویس پولی ، معمولاً می توانید از دست دادن 25٪ انتظار داشته باشید. این دلیل دیگری است که باید نسبت به این موضوع محتاط باشید.

استفاده از VPN

شرکت های VPN بارگیری و استفاده از محصولات خود را بسیار آسان کرده اند. FlashVPN هیچ تفاوتی ندارد. از آنجا که چیز زیادی برای برنامه وجود ندارد ، اتصال به این VPN کار ساده ای است.

 1. FlashVPN را در فروشگاه Google Play پیدا کنید و کلیک کنید نصب.
 2. مجوزها را بپذیرید و بگویید اجازه به اتصال VPN.
 3. هنگام بارگیری ، روی آن کلیک کنید ادامه هید دکمه.
 4. از آن نقطه ، شما پیدا خواهید کرد مکان سرور بخشی که قبلاً با کلیک کردن روی ستون عمودی 3 نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه نشان دادیم.

استفاده FlashVPN

مزایای استفاده از VPN

در زمان های اخیر ، ترافیک تلفن همراه شروع به غلبه بر ترافیک دسک تاپ می کند. به همین دلیل ، به جای استفاده از یک برنامه داده استاندارد ، استفاده از WiFi بسیار مهم است. به دلیل سطح اشباع در جهان ، بیشتر و بیشتر مشاغل WiFi را به مشتریان خود ارائه می دهند. اگرچه برای هر دو طرف عالی است ، می توانید شرط ببندید که مجرمان سایبری نیز به آن علاقه دارند. هنگامی که به یکی از 4 مکان ذکر شده در بالا وصل می شوید ، یک اتصال ایمن و رمزگذاری شده ایجاد می کنید. وقتی این کار را انجام دهید ، خطر سرقت جنایتکاران از اطلاعات حساس خود را بسیار کاهش می دهید. سپس مجدداً باید به شرکت پشت VPN اعتماد کنید. با توجه به مجوزهای لازم برای استفاده از برنامه ، در مورد آن هشدار خواهیم داد.

اگر می خواهید به بلوک های جغرافیایی بروید ، استفاده از VPN ضروری است. دلیل این امر این است که مشاغل ، دولتها و حتی شرکتهای رسانه ای کاربران را از مشاهده محتوای محدود در داخل و خارج از منطقه مورد نظر متوقف می کنند. وقتی به FlashVPN وصل می شوید ، مؤسسه را باور می کنید که در یکی از 4 مکان ارائه شده قرار دارید. نگران نباشید ، به یک سرور متصل شوید و می توانید مطالب مورد نظر برای دسترسی را مرور یا مشاهده کنید. اگر هنوز مشکل مسدود کردن دارید ، می خواهید مطمئن شوید که WebRTC در مرورگر شما غیرفعال شده است. اگر از مرورگرهای مختلف در Android استفاده می کنید ، سخت تر است. ممکن است بخواهید از Firefox استفاده کنید و افزونه مسدود کردن WebRTC را بارگیری کنید تا به درستی کار کند. در غیر این صورت ، هر آنچه که برای رفع انسداد تلاش می کنید ، هنوز آدرس IP اصلی خود را مشاهده خواهید کرد. این هدف از استفاده از VPN را در ابتدا خراب می کند.

آیا نشت FlashVPN وجود دارد?

مسئله ای که بسیاری از خدمات رایگان VPN دارند نشت DNS است. اگر سرویس شما در حال نشت است ، این یک مشکل بزرگ است. از آنجا که VPN ها با پوشاندن آدرس IP کار می کنند ، نشت می تواند آدرس IP واقعی شما را نشان دهد. در آزمایش FlashVPN برای این نقص ، از تست استاندارد از www.dnsleaktest.com استفاده خواهیم کرد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، FlashVPN دارای نشتی هایی است. این نشتها در وهله اول هدف از استفاده از VPN را شکست می دهد.

آزمون نشت FlashVPN DNS

آیا باید از FlashVPN استفاده کنم?

جواب این سوال بستگی به کار شما دارد. اگر می خواهید محدودیت های جغرافیایی را بیابید ، FlashVPN ممکن است کار را انجام دهد. البته همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، FlashVPN کندتر از سایر خدمات است. گفته می شود ، اگر نشت DNS داشته باشید یا نرم افزار مسدود کننده محل واقعی شما را ببیند ، ممکن است برخی از مشکلات را داشته باشید. این سرویس فقط با یک اتصال امکان پذیر است ، بنابراین در صورت داشتن چندین دستگاه ، راه حل نیست. همچنین می خواهید به خاطر داشته باشید که FlashVPN اجازه اشتراک فایل / P2P را نمی دهد. برای کسانی که می خواهند از حریم خصوصی خود محافظت کنند ، می خواهید به جای آن از یک سرویس پولی استفاده کنید. از این طریق می توانید مطمئن شوید که نشتی ندارد.

افکار نهایی در FlashVPN

برای نتیجه گیری این بررسی ، FlashVPN بسیار محبوب است و بیش از 5 میلیون بار بارگیری دارد. ما چندین مورد در مورد سرویس از جمله نشت DNS ، سرعت متوسط ​​، عدم وجود سرور و عدم شفافیت کلی پیدا کردیم. لازم به ذکر نیست که میزان دسترسی برنامه به دستگاه Android شما نیاز دارد. آیا واقعاً می خواهید برای استفاده از VPN عکس های خود را به اشتراک بگذارید و با آنها تماس بگیرید؟ ممکن است کار خوب باشد اگر می خواهید جغرافیایی بلوک های خود را پیدا کنید اما چیز دیگری نیست. این موارد ما را از پیشنهاد FlashVPN بعنوان گزینه ای برای استفاده متوقف می کند. نگاهی به بهترین های ما بیندازید VPN برای Android لیست برخی از گزینه های بسیار بهتر.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map