بررسی FrootVPN ما یک سرویس کوچک VPN را یافت که کمتر از دو سال در فضای VPN بوده است. آنها به عنوان یک سرویس VPN رایگان شروع به کار کردند. در اکتبر 2015 با تأیید وب سایت The Pirate Bay ، این سرویس در حدود یک هفته بیش از 100000 کاربر جدید را بدست آورد. با توجه به افزایش تعداد کاربران در چنین مدت کوتاهی با سرعت بسیار زیاد ، آنها به سرعت فهمیدند که شبکه کوچک آنها نمی تواند به صورت کاملاً رایگان پایدار باشد ، بنابراین آنها اکنون هزینه اسمی را پرداخت می کنند. آنها بعد از بروزرسانی عمده شبکه در سپتامبر 2016 ، سرورهایی در نوزده کشور دارند. خدمات آنها از پروتکل های OpenVPN ، L2TP و PPTP پشتیبانی می کند..

بررسی FrootVPN

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

سرویس FrootVPN شامل دسترسی نامحدود به سرورهای شبکه VPN آنها در کانادا ، فرانسه ، سوئد و ایالات متحده است. می توانید به هر حساب حداکثر پنج دستگاه همزمان وصل کنید. FrootVPN از یک پروتکل OpenVPN با یک الگوریتم رمزگذاری بسیار قوی پشتیبانی می کند. همچنین از L2TP و PPTP پشتیبانی می کند تا از خدمات آنها در انواع سیستم عامل ها و دستگاه ها استفاده شود.

قیمت گذاری FrootVPNقیمت گذاری FrootVPN در فضای VPN پایین ترین قیمت است. ساختار قیمت گذاری آنها بر اساس طول مدت تخفیف می یابد. آنها سه بسته مختلف برای VPN ارائه می دهند. این شرایط شامل یک ماه ، سه ماه و 1 سال است. قیمت آنها از 4.99 دلار برای یک ماه خدمات شروع می شود. می توانید سه ماه با قیمت 11.97 دلار یا 3.99 دلار در هر ماه دریافت کنید. سرانجام ، اگر برای یک سال مشترک شوید ، قیمت آن 35.88 دلار یا فقط 2.99 دلار در ماه است. قیمت آنها در مقایسه با سایر ارائه دهندگان VPN ارزان است.

FrootVPN چند روش مختلف برای پرداخت هزینه دسترسی به VPN فراهم می کند. می توانید با استفاده از PayPal ، کارت اعتباری اصلی ، Bitcoin ، giropay و WebMoney پرداخت کنید. کارتهای اعتباری که آنها می پذیرند MasterCard ، VISA ، American Express و Discover هستند. Giropay به شما امکان می دهد نقل و انتقال مستقیم بانکی را انجام دهید. استفاده از بیت کوین و وب مونی باعث می شود ناشناس تر باشید.

دوره آزمایشی بدون خطر

اگرچه آنها یک آزمایش رایگان ندارند ، FrootVPN 30 روز ضمانت برگشت پول به همه کاربران جدید ارائه می دهد. این بیش از زمان کافی برای امتحان کردن VPN آنها برای خودتان است. اگر به هر دلیلی ، شما از خدمات آنها راضی نیستید ، آنها پرداخت شما را به طور کامل بازپرداخت می کنند. شما باید ظرف 30 روز پس از عضویت در سرویس آنها ، هزینه پرداخت اشتراک خود را بازپرداخت کنید. پس از این مدت بازپرداخت داده نمی شود. درمورد انواع پرداختی که واجد شرایط دریافت این بازپرداخت هستند ، ذکر نشده است ، بنابراین اگر با روشی غیر از PayPal یا کارت اعتباری عمده پرداخت می کنید ، از کارمندان در این باره سؤال کنید..

از FrootVPN بازدید کنید

شبکه و محل سرور FrootVPN

FrootVPN با سرورهای VPN در مکانهای استراتژیک در سرتاسر جهان ، شبکه ای رو به رشد دارد. این باعث می شود تا خدمات آنها برای افرادی که مسافرت می کنند و به حریم شخصی اضافی ایده آل هستند ، ایده آل شود. تیم FrootVPN در سپتامبر 2016 14 مکان سرور جدید اضافه کرد که شبکه خود را از قبل از اندازه قبلی گسترش داده اند.

کشورها مکان هاشکل های محافظ سرخپوشان
191940+ناشناسOpenVPN ، L2TP ، PPTP

FrootVPN دارای سرور در کشورهای زیر است:

  • استرالیا ، برزیل ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، هنگ کنگ ، جزیره من ، اسرائیل ، ژاپن ، مکزیک ، هلند ، لهستان ، روسیه ، سنگاپور ، کره جنوبی ، سوئد ، سوئیس ، انگلستان ، ایالات متحده

شبکه FrootVPN امکان ترافیک تورنت و P2P را فراهم می کند. آنها کاری را انجام نمی دهند که کاربرانشان هنگام سرویس خود انجام دهند که به آنها کمک می کند ناشناس و ایمن باشند.

حریم خصوصی و امنیت

یافتن یک VPN که هیچ فعالیت آنلاین شما را وارد نمی کند ، مهم است برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما هنگام استفاده از خدمات آنها. FrootVPN تأیید The Pirate Bay را دارد و هر زمان که می توانند در وب سایت خود اعلام کنند که هیچ یک از فعالیت های آنلاین شما را هنگام استفاده از خدمات خود وارد نمی کنند ، کاملاً روشن است. در اینجا گزیده ای از وب سایت آنها آورده شده است:

ما هیچگونه گزارش دیگری از قبیل اطلاعات کاربر ، Timestamps ، پهنای باند ، آدرس IP ، نمایش داده شدگان DNS و جلسات Log را در مورد هر یک از فعالیت های شما نگه نداریم تا از نظارت شخص ثالث جلوگیری شود.

در اینجا یکی از آنها مستقیماً از سیاست حفظ حریم خصوصی گرفته شده است.

ما هیچ اطلاعات ترافیکی را ذخیره نمی کنیم و هیچگونه سیاهه ای را ذخیره نمی کنیم. این بدان معنی است که ما هرگز آدرس IP ، زمان و جزئیات مشابه را وارد نمی کنیم. ما گشت و گذار ناشناس را ارائه می دهیم و سیاست ما این است که در هر زمان از حریم شخصی کاربران محافظت کنیم. ما هرگز از اطلاعات شخصی کاربران خود سؤال نخواهیم کرد. ما هرگز فعالیت اینترنت شما را کنترل و وارد نمی کنیم

این گزیده ها نشان می دهد که FrootVPN حریم شخصی شخصی شما را هنگام استفاده از VPN آنها جدی می گیرد. هر مشتری هر زمان که به خدمات خود وصل شود ، یک آدرس IP تصادفی جدید دریافت می کند. آنها اطلاعات مربوط به پرداخت را حفظ نمی کنند ، در پردازنده های آنها نگهداری می شود که مجاز به کارگزاری آن برای دیگران نیستند.

اگرچه آنها فقط در چهار کشور دارای شبکه ای کوچک از حدود 40 سرور هستند ، اما با امنیت آنلاین شما بسیار جدی برخورد می کنند. اتصال OpenVPN آنها از یک الگوریتم بسیار قوی TLS-ECDHE-AES-256-GCM-SHA384 برای رمزگذاری کلیه معاملات اینترنتی شما استفاده می کند. احراز هویت بین سرور و مشتری از TSL 1.1 2048 bit RSA استفاده می کند. این امر محرمانه بودن را برای آنها فراهم می کند تا در صورت بروز نقض امنیت در آینده ، از داده های شما محافظت شود. رمزگذاری L2TP از 168 بیتی استفاده می کند و اتصالات PPTP از رمزنگاری با قدرت 128 بیت استفاده می کند. این بدان معنی است که شما همیشه می توانید اطمینان داشته باشید که تمام استفاده از اینترنت شما در حین استفاده از خدمات آنها رمزگذاری شده ایم.

از FrootVPN بازدید کنید

تست دستی

ثبت نام در یک حساب کاربری بسیار ساده است که FrootVPN می گوید فقط 10 ثانیه طول می کشد. باید یک نام کاربری ، رمز عبور و آدرس ایمیل خود وارد کنید. بسته به انتخاب نوع پرداخت شما ، ممکن است به محض کلیک کردن روی دکمه پرداخت ، برای انجام معاملات خود به سایر اطلاعات نیاز داشته باشید. همچنین می توانید کادر جدید را برای تمدید خودکار اشتراک خود انتخاب کنید. این توسط تصویر زیر نشان داده شده است.

اشتراک FrootVPN

FrootVPN هیچ مشتری یا برنامه نرم افزاری سفارشی ندارد اما می گوید آنها روی Android کار می کنند. اتصال به شبکه آنها در درجه اول از طریق سرویس گیرنده منبع باز OpenVPN Connect از OpenVPN Technologies یا از طریق نرم افزاری است که در سیستم عامل مانند اتصالات L2TP و PPTP ساخته شده است. پس از نصب نرم افزار OpenVPN Connect در دستگاه شما ، باید به صورت دستی فایل های مناسب (.opvn) را نصب کنید تا بتوانید به شبکه های VPN خود در شبکه خود متصل شوید. هنگامی که به وب سایت خود وارد شوید ، می توانید از بخش حساب وب سایت آنها بدست آورید.

می توانید با OpenVPN به سیستم VPN خود روی سیستم عامل های زیر وصل شوید: ویندوز ویستا / 7 ، ویندوز 10 ، Mac OS X ، Linux / Debian و iPhone / iPad. پروتکل L2TP در ویندوز ویستا / 7 ، ویندوز 10 ، Mac OS X ، Ubuntu ، iPhone / iPad و Android پشتیبانی می شود. پروتکل PPTP به شما امکان می دهد VPN خود را روی روترهای Synology NAS و Microtik اجرا کنید. همانطور که مشاهده می کنید آنها از اکثر سیستم عامل ها و دستگاه های اصلی پشتیبانی می کنند. FrootVPN راهنماهایی را در صفحه پشتیبانی خود نشان داده است تا به شما در پیکربندی همه این دستگاه ها برای اتصال به شبکه VPN خود کمک کند..

اتصال با Windows VPN Client

رابط کاربری گرافیکی OpenVPNحال اجازه دهید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانیم ویندوز را برای استفاده از سرویس FrootVPN پیکربندی کنیم. ابتدا لازم است که سرویس گیرنده Windows OpenVPN Connect را روی رایانه خود بارگیری کنید. می توانید پیوند انجام این کار را در قسمت پشتیبانی وب سایت آنها پیدا کنید. هنگامی که نصب کننده بسته مناسب را در دستگاه خود بارگیری کردید ، باید آن را باز کرده و آن را اجرا کنید. با این کار آیکون (سمت راست نشان داده شده) به دسک تاپ شما اضافه می شود. با کلیک بر روی این ، سرویس گیرنده ویندوز را به صورت زیر روی سینی سیستم باز می کنید.

سینی سیستم OpenVPN

هنگامی که مشتری را اجرا کردید و پرونده های مناسب (.ovpn) را نصب کردید ، روی سینی روی نماد فوق در سینی کلیک کنید ، سرور خود را انتخاب کرده و روی اتصال کلیک کنید. این به همین راحتی است. در یک لحظه پیامی دریافت خواهید کرد که به هم متصل هستید و صفحه نماد سبز خواهد شد. همه ترافیک اینترنت شما اکنون رمزگذاری شده است و حریم خصوصی آنلاین توسط شبکه FrootVPN محافظت می شود.

از FrootVPN بازدید کنید

تست سرعت FrootVPN

عملکرد FrootVPN کمی ناامیدکننده بود. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، سرعت ما از VPN کندتر از آن بود که مستقیم به ISP ما باشد. انتظار دارید با استفاده از هر VPN ناشی از سربار رمزگذاری ترافیک اینترنت خود ، سرعت بیشتری را تحت تأثیر قرار دهید.

تست سرعت FrootVPN

همانطور که از تصاویر بالا مشاهده می کنید ، اتصال رمزگذاری شده FrootVPN سرعت بارگیری ISP پایه ما را از 41.73 Mb / s به 18.99 Mb / s کاهش داد. این یک افت بیش از 50٪ در سرعت بارگیری هنگام اتصال به VPN است. این چیزی بیش از چیزی است که ما دوست داریم ببینیم. هنگام اتصال به سرورهای دیگر شبکه ، نتایج مشابهی به دست آمد. اگرچه انتظار می رود برخی از ضررها ، ما احساس می کنیم که این بیش از حد است. حتی با وجود افت 50 درصدی سرعت ، ما هنوز می توانستیم ضمن استفاده از خدمات آنها ، تمام کارهایی را که لازم داشتیم انجام دهیم زیرا سرعت ISP ما در ابتدا زیاد است. این ممکن است در مورد شما صحیح نباشد ، بنابراین توصیه می کنیم این سرویس را برای خودتان آزمایش کنید تا ببینید عملکرد آنها برای شما قابل قبول است یا خیر.

نتیجه

FootVPN یک سرویس اصلی VPN است. آنها هیچ نرم افزار سفارشی مخصوص به خود ندارند اما آنها دارای راهنماهای پیکربندی دستی هستند که به شما کمک می کنند خدمات خود را از طیف گسترده ای از دستگاه ها پیکربندی کنید. ارتباط اصلی آنها از طریق نرم افزار منبع باز OpenVPN Connect GUI است. برای اتصال به دستگاه خود با استفاده از پروتکل OpenVPN باید فایل (.ovpn) را وارد کنید. آنها همچنین راهنماهایی برای استفاده از L2TP و PPTP با انواع دستگاه ها دارند.

خدمات آنها شامل دسترسی نامحدود VPN به سرورهای آنها در نوزده کشور است. آنها اظهار داشته اند که هیچگونه گزارش را حفظ نمی کنند ، بنابراین آنها به هیچ یک از سازمان های اجرای قانون / حق چاپ و یا اشخاص ثالث کمک نخواهند کرد. آنها می گویند هرگونه پرونده ای را حفظ نمی کنند ، چیزی برای ارائه آنها ندارند. آنها توسط Pirate Bay توصیه شده اند و شبکه VPN آنها Torrent و P2P هستند که به اشتراک گذاری دوستانه دارند.

آنچه ما بیشتر از این سرویس دوست داشتیم:

  • آنها از پروتکل های OpenVPN ، L2TP و PPTP پشتیبانی می کنند.
  • آنها یک سرویس VPN ارزان قیمت دارند
  • آنها هیچ تضمینی برای ضمانت برگرداندن پول 30 روزه خود ندارند.
  • آنها به شما امکان می دهند با استفاده از بیت کوین و وب مونی ناشناستر هزینه بیشتری بپردازید
  • آنها تخفیف های تخفیف در ثبت نام های سالانه ارائه می دهند.

ایده هایی برای بهبود خدمات:

  • نرم افزارهای سفارشی را برای ویندوز و Mac OS X ارائه دهید
  • برنامه های تلفن همراه را برای دستگاه های iOS و Android ارائه دهید
  • به رشد شبکه ادامه دهید و عملکرد را بهبود بخشید

صرف نظر از مدت زمانی که شما انتخاب می کنید (ماهانه ، 3 ماه یا سالانه) FrootVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. خدمات خود را امتحان کنید و عملکرد آن را برای خودتان آزمایش کنید. اگر تصمیم دارید FrootVPN مناسب شما باشد و از استفاده از آن لذت ببرید ، می توانید فقط با 2.99 دلار در ماه مشترک شوید.

از FrootVPN بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me