من می خواهم بررسی HideIPVPN را با برخی از نکات برجسته خدمات شروع کنم. در حالی که شبکه آنها از بعضی از آنها کوچکتر است ، HideIPVPN سرورهایی را در مکانهای کلیدی در سراسر جهان مدیریت می کند. آنها سرویس VPN و Smart DNS را ارائه می دهند. شما می توانید یک طرح VPN را بر اساس مکان های سرور مورد نظر برای دسترسی انتخاب کنید. بعنوان مثال برخی از برنامه هایی مانند VPN US شامل SmartDNS برای انسداد سایت ها و کانال ها در آن کشور است.

بررسی HideIPVPN

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

بیایید با برنامه های VPN ارائه شده توسط HideIPVPN شروع کنیم. همانطور که در زیر می بینید آنها بر اساس مکانهای سرور مورد نظر برای دسترسی به آنها ، پنج حساب مختلف ارائه می دهند. برای کسانی که می خواهند دسترسی شما را تضمین کنند و از محتوای آن در ایالات متحده لذت ببرند ، من برنامه VPN ایالات متحده را اکیداً توصیه می کنم. این همراه با SmartDNS و پروکسی بدون هزینه اضافی است.

برنامه های قیمت گذاری HideIPVPN

همانطور که می بینید HideIPVPN تخفیف های خود را بر اساس چرخه صورتحساب شما هنگام ثبت نام انتخاب می کند. می توانید 10٪ تخفیف در دسترسی سه ماهه یا 30٪ از اشتراک سالانه را ذخیره کنید. این باعث می شود برنامه سالانه بهترین ارزش باشد. بازدید از HideIPVPN ویژه صفحه برای ذخیره.

تیم HideIPVPN علاوه بر دسترسی به VPN ، DNS هوشمند را نیز ارائه می دهد. تفاوت در رمزگذاری است. SmartDNS آنها از رمزگذاری که محافظت از حریم خصوصی را قطع می کند ، رد می شوند. انجام این کار به شما امکان می دهد بدون کاهش سرعت اتصال به اینترنت ، محتوا را در کشورهای دیگر مشاهده کنید. بیایید نگاهی به قیمت بیندازیم.

قیمت گذاری HideIPVPN SmartDNS

همانطور که مشاهده می کنید HideIPVPN یک چرخه صورتحساب ماهانه ، سه ماهه و سالانه برای Smart DNS ارائه می دهد. آواز خواندن برای هر یک از آنها به شما امکان دسترسی به سرویس SmartDNS آنها را می دهد که به شما در رفع انسداد کانال ها در ایالات متحده ، انگلیس و لهستان کمک می کند..

هنگامی که تصمیم به پیوستن دارید ، HideIPVPN از طیف گسترده ای از گزینه های پرداخت پشتیبانی می کند. من دوست دارم از PayPal برای خدمات آنلاین استفاده کنم زیرا می توانید اشتراک را مدیریت کنید. HideIPVPN پی پال را به همراه کارت اعتباری ، بیت کوین ، آلیپای ، وبمونی ، یاندکس ، بولتو بانکاریو و کیوی ارائه می دهد.

دوره آزمایشی بدون خطر

در حالی که من تمام تلاش خود را برای نوشتن یک بررسی کامل انجام می دهم ، تنها یک راه برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا HideIPVPN مناسب برای وضعیت شما است ، فقط یک راه وجود دارد. می خواهید این سرویس را برای خودتان آزمایش کنید. HideIPVPN هم این را درک می کند. برای کمک به آنها یک آزمایش 24 ساعته رایگان و 30 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهند. با این حال ، همانطور که در یک لحظه خواهید دید ضمانت شامل برخی شرایط است. در اینجا زبانی که HideIPVPN در صفحه خدمات خود استفاده می کند وجود دارد.

سیاست بازپرداخت

* ما 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهیم. اگر نمی توانید با استفاده از تمام اتصالات VPN موجود در بسته خود ، به سرورهای VPN ما متصل شوید ، می توانید ظرف 30 روز بازپرداخت بخواهید.

*مهم! خدمات “as-is” ارائه می شود. ما نمی توانیم تضمین کنیم که سرویس ما سایت های خاصی را از حالت مسدود خارج می کند.  این واقعیت که شما قادر به دسترسی به سایتی با استفاده از HideIPVPN نیستید ، نمی تواند دلیلی برای درخواست بازپرداخت باشد. شما می توانید قبل از خرید تست آزمایشی رایگان ، خدمات ما را تست کنید.

* ما برای مشکلات سرعت بازپرداخت نمی کنیم زیرا 24 ساعته آزمایش رایگان VPN در سرورهای پریمیوم خود داریم که در آن می توانید سرعت تست سرورهای VPN را تست کنید. برای خدمات SmartDNS ما 7 روز آزمایش رایگان داریم.

* اگر HideIPVPN به دلیل نقض خط مشی حساب شما را خاتمه دهد ، بازپرداخت وجود نخواهد داشت.

* به طور خودکار پرداخت اشتراک PayPal قابل استرداد نیست زیرا شما مسئول اشتراک های خود در پی پال هستید.

* فقط افرادی که از سیستم عامل های Windows ، MacOS و Linux استفاده می کنند واجد شرایط بازپرداخت هستند. اگر سعی دارید از HideIPVPN در سایر سیستم عامل ها یا دستگاه ها (مانند آیفون / آی پد / اندروید / روتر) استفاده کنید ، حتماً ابتدا سرویس را تست کنید..

* اگر قادر به تنظیم HideIPVPN در مودم یا روتر خود نیستید نه واجد شرایط بازپرداخت.

از HideIPVPN بازدید کنید

HideIPVPN مکان و سرور مکان

همانطور که در بالای بررسی اشاره کردم ، HideIPVPN شبکه ای از سرورهای VPN را در مکان های کلیدی مدیریت می کند. آنها شبکه ای نسبتاً کوچک با مکان سرور در پنج کشور دارند. داشتن سرور در مکانهای کلیدی به شما کمک می کند تا دسترسی به سایتهای محبوب مانند Netflix و iPlayer BBC را از هر نقطه در جهان از حالت مسدود خارج کنید.

کشورها سرورهای پروتوکلو
530OpenVPN، SSTP، SoftEther، L2TP، PPTP

HideIPVPN سرورهایی در ایالات متحده ، انگلستان ، هلند ، آلمان و کانادا دارد. سرویس SmartDNS آنها به شما در رفع انسداد کانال ها در ایالات متحده ، انگلیس و لهستان کمک می کند.

حریم خصوصی و امنیت

بسیاری از افراد تصور می کنند که خدمات VPN بطور خودکار از حریم خصوصی و ناشناس بودن به آنها اعطا می کند. این همیشه درست نیست. این به هدف شما برای استفاده از VPN بستگی دارد. اگر هدف اصلی شما حفظ حریم خصوصی است ، احتمالاً می خواهید VPN که وارد سیستم نمی شود را بخواهید.

HideIPVPN در صفحه قیمت گذاری VPN خود بیانیه ای دارد که می گوید:

هیچ سیاهه ای نیست ما هیچ ترافیکی را نگه نمی داریم

من در صفحات خدمات یا صفحات سیاست حفظ حریم خصوصی نتوانستم نامی از خط مشی ورود آنها بیابم. خوب است که اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چه اطلاعاتی را درج می کنند و چه مدت آنها را نگه می دارند ، داشته باشیم.

از HideIPVPN بازدید کنید

تست دستی

اولین موردی که من هنگام تصمیم گیری در مورد بررسی یا نبودن سرویس VPN ، مشتری سفارشی به دنبال آن می گردم. هر کسی می تواند OpenVPN را نصب کند و اتصالات را به صورت دستی پیکربندی کند اما دیگر نیازی به این کار ندارید. تعداد زیادی از ارائه دهندگان VPN وجود دارند که نرم افزارهای مشتری آسان امروزی را ارائه می دهند.

من خوشحالم که می توانم به اشتراک بگذارم که HideIPVPN دارای یک سرویس دهنده بسیار خوب ویندوز است که من هنگام تست سرویس توانستم از آن استفاده کنم. آنها همچنین یک مشتری سفارشی برای Mac دارند. همراه با راهنماهای تنظیم کننده روترهای iOS ، Android ، Linux ، Chromebook و حتی DD-WRT.

HideIPVPN تمام پروتکل های استاندارد VPN را در داخل مشتری دلخواه خود ارائه می دهد. این شامل SSTP (برای ویندوز) ، OpenVPN ، L2TP / IPSec و PPTP می شود. آنها همچنین از پروتکل به نام SoftEther پشتیبانی می کنند. در حال حاضر به یک بارگیری مشتری جداگانه نیاز دارد ، اما آنها در تلاشند تا آن را در نرم افزار سفارشی خود گنجانند.

اتصال با Windows VPN Client

بیایید به مشتری HideIPVPN Windows نگاهی بیندازیم:

HideIPVPN مشتری Windows

نصب و استفاده از نرم افزار ویندوز بسیار آسان است. هنگامی که برنامه را اجرا می کنید ، صفحه اتصال ایجاد می شود و از آنجا می توانید یک پروتکل و کشور را انتخاب کنید. کشویی سرور به شما امکان می دهد تا به یک سرور خاص متصل شوید. خوب خواهد بود اگر HideIPVPN سرورها را بر اساس شهری که در آن قرار دارند در مقابل UK1 ، UK2 ، و غیره لیست کنید. شاید برای یافتن بهترین مکان برای رفع نیازهای خود ، نیاز به اتصال به سرورهای مختلف داشته باشید..

تنظیمات نرم افزار HideIPVPN

برگه تنظیمات سرویس گیرنده ویندوز گزینه های مختلفی را ارائه می دهد. من به شما پیشنهاد می کنم حداقل “اتصال مجدد در صورت اتصال” را فعال کنید. گزینه سقوط کرد. پیشرفته ترین ویژگی نرم افزار HideIPVPN قاتل Applocation است. می توانید برنامه های خاصی را برای متوقف کردن قطع VPN در هر زمان تنظیم کنید. این ویژگی مخصوصاً برای کسانی که برنامه های P2P / bittorrent را اجرا می کنند بسیار محبوب است. HideIPVPN اجازه استفاده تورنت در سرورهای هلندی خود را می دهد.

از HideIPVPN بازدید کنید

با Mac VPN Client ارتباط برقرار کنید

علاوه بر مشتری سفارشی خود برای ویندوز ، HideIPVPN نرم افزاری نیز برای کاربران Mac دارد. سرویس گیرنده Mac بسیار شبیه به همتای ویندوز است. دارای همان ویژگی های پیشرفته است ، یعنی توانایی کشتن یک برنامه در هر زمان که VPN افت کند. این یک ویژگی دشوار برای پیدا کردن برای کاربران Mac است ، بنابراین من از دیدن HideIPVPN در هر دو نسخه از نرم افزار خود مشتاق هستم.

اتصال از طریق iPhone یا iPad

در حالی که HideIPVPN برنامه iOS ندارد ، آنها راهنماهایی را برای ارتباط دستی با PPTP یا L2TP تنظیم کرده اند. در اینجا نسخه ای از دستورالعمل ها وجود دارد. برای داشتن نسخه کامل با تصاویر می توانید به سایت آنها مراجعه کنید.

راهنمای راه اندازی HideIPVPN L2TP برای iOS:

1) رفتن به “عمومی” -> “شبکه” -> “VPN”
2) روی “افزودن پیکربندی VPN …” کلیک کنید
3) زبانه L2TP را انتخاب کنید

  • در قسمت “سرور” آدرس IP یا سرور یک سرور HideIPVPN را تایپ کنید. باید ایمیل خود را هنگام فعال شدن حساب خود بررسی کنید. همه سرورهای موجود در ایمیل را پیدا خواهید کرد.
  • نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید.
  • در قسمت “Secret” وارد کنید: hidipvpn
  • برای سطح رمزگذاری اجازه دهید “Auto” را انتخاب کرده و “Send All Traffic” را انتخاب کنید.
  • “ذخیره” را فشار دهید.

4) اکنون اتصال VPN شما ایجاد شده است ، اکنون می توانید اتصال برقرار کنید.

از یک دستگاه Android متصل شوید

HideIPVPN برنامه ای برای دستگاه های Android ندارد اما آنها یک راهنمای تنظیم کننده برای اتصالات PPTP و L2TP دارند. در اینجا نسخه ای از دستورالعمل ها وجود دارد. برای داشتن نسخه کامل با تصاویر می توانید به سایت آنها مراجعه کنید.

راهنمای تنظیم HideIPVPN L2TP برای Android:

1) به “تنظیمات” بروید
2) “تنظیمات بیشتر” را فشار دهید
3) “VPN” را فشار دهید
4) “افزودن شبکه VPN” را فشار دهید
5) منوی کشویی “Type” را فشار دهید
6) “L2TP / IPSec PSK” را انتخاب کنید

  • در قسمت “Name” نام مورد نظر خود را برای اتصال خود وارد کنید. توصیه می کنیم آن را نام ببرید: HideIPVPN (L2TP).
  • در قسمت “آدرس سرور” IP یا آدرس سرور سرور HideIPVPN را که می خواهید به آن متصل شوید ، وارد کنید. (برای یافتن سرورهای موجود ، ایمیلی را که هنگام پرداخت هزینه HideIPVPN پرداخت کرده اید یا به وب سایت Client در وب سایت خود وارد سیستم شوید ، بررسی کنید.)
  • “hidipvpn” (بدون نقل قول) را در قسمت “کلید پیش مشترک IPSec” وارد کنید.
  • همه زمینه های دیگر را خالی بگذارید.
  • دکمه “ذخیره” را فشار دهید.

5) برای اتصال ، روی اتصال جدید ضربه بزنید. نام کاربری و رمز عبور HideIPVPN خود را که از طریق ایمیل برای شما ارسال شده است وارد کنید و روی اتصال ضربه بزنید.

تست سرعت HideIPVPN

من HideIPVPN را با استفاده از پروتکل SSTP روی سیستم ویندوز 8 آزمایش کردم. من از کلاینت ویندوز آنها استفاده کردم و به یک سرور در ایالات متحده متصل شدم.

تست سرعت HideIPVPN

همانطور که می بینید بین سرعت اتصال من مستقیماً از طریق ISP من در مقایسه با زمانی که به سرور در پنسیلوانیا متصل شدم ، حدود 38٪ اختلاف وجود دارد. رمزگذاری اضافه می کند ، بنابراین شما همیشه می توانید برخی از تأثیرات را بر عملکرد انتظار داشته باشید. این یک معامله برای سطح بالاتر حریم خصوصی است. با سرعت بیش از 39 مگابیت بر ثانیه توانستم سایت هایی مانند Netflix و Hulu را بدون هیچ مشکلی پخش کنم.

نتیجه

HideIPVPN یک سرویس VPN مناسب برای کسانی است که به دنبال حفظ حریم خصوصی در هر یک از این کشورها (ایالات متحده ، انگلستان ، NL ، DE ، CA) هستند. از ویژگی های قاتل برنامه آنها مطمئناً توسط طرفداران P2P قدردانی می شود. اگر می خواهید سایت ها را بدون کاهش سرعت مسدود کنید ، پیشنهاد می کنم سرویس SmartDNS آنها را جستجو کنید. این کمک می کند تا به کانال های محبوب ایالات متحده ، انگلستان و لهستان دسترسی پیدا کنید.

آنچه من بیشتر از این سرویس دوست داشتم:

 • استفاده آسان ویندوز و مکینتاش Mac
 • پشتیبانی از OpenVPN ، SSTP ، PPTP ، L2TP و SoftEther
 • ویژگی قاتل برنامه در هر دو سیستم عامل Windows و Mac
 • سرویس های رمزگذاری شده VPN و Smart DNS به طور جداگانه فروخته می شوند
 • تخفیف در دوره های صورتحساب سه ماهه و سالانه

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • برنامه های تلفن همراه را برای iOS و Android پیشنهاد دهید
 • مکان های سرور بیشتری را به شبکه اضافه کنید
 • مکان های سرور را در مشتری لیست کنید
 • IP اختصاصی را بعنوان افزودنی در نظر بگیرید

من از تست HideIPVPN لذت بردم و مشتاقانه منتظر هستم ببینم تیم آنها برای آینده برنامه ریزی کرده است. قبل از ثبت نام مطمئن شوید که آنها سرورهایی را در کشورهایی که مایل به دسترسی به آنها هستید ، دارند. طرحی که برای ثبت نام در اختیار شما قرار می دهید از کدام سرورهایی می توانید استفاده کنید. اعضا می توانند همزمان 3 دستگاه را به هم وصل کنند. شما بعنوان مشتری جدید تحت پوشش ضمانت برگشت پول 30 روزه HideIPVPN قرار خواهید گرفت. این باید زمان زیادی را برای تست سرویس به شما بدهد. فقط مطمئن شوید که محدودیت های سیاست بازپرداخت آنها را درک کرده اید.

از HideIPVPN بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me