نقد و بررسی Hotspot Shield

آیا به دنبال یک VPN ساده و آسان برای استفاده هستید؟ سپس سرویس Hotspot Shield می تواند برای شما باشد. آنها تمام جزئیات فنی را با یک رابط گرافیکی مستقیم به جلو حذف می کنند. بررسی خدمات آنها نشان می دهد که این برنامه به گونه ای طراحی شده است که همیشه از Windows شروع می کند و نیاز به ورودی دیگری از کاربر ندارد مگر اینکه بخواهد کشور سرور VPN را تغییر دهد. خدمات رایگان با نمایش مداوم تبلیغات بنر در مرورگر شما پشتیبانی می شود که به نظر من آزار دهنده است. من ترجیح می دهم به یک سرویس VPN بپردازم که با حواس پرتی هایی که این تبلیغات ایجاد می کند مقابله کند.


هات اسپات شیلد

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

Hotspot Shield در فضای VPN غیر معمول است زیرا نسخه ای کاملاً رایگان از خدمات خود را با پهنای باند نامحدود ارائه می دهد. با این حال ، یک بررسی دقیق تر از VPN رایگان آنها نشان می دهد که برخی از محدودیت های آشکار است. اولین مورد این است که فقط به شما امکان می دهد با سرور مجازی با مکان ایالات متحده وصل شوید. ثانیا ، شما را به یک ارتباط واحد محدود می کند. این موارد برای بسیاری از کاربردها محدودیتهای جدی است. علاوه بر این ، هنگامی که شما سعی می کنید وضعیت کانال ها را در لیست “سایت های منتخب” آنها تغییر دهید ، فروش حداکثر در سرویس نخبگان آنها نمایش داده می شود. سرانجام ، بنرهای اسپانسرهای آنها با پرداخت هزینه خدمات رایگان توسط تبلیغات شخص ثالث در بالای مرورگر شما نمایش داده می شوند. تلاش برای تغییر کشور ، اضافه کردن یک سایت انتخاب شده یا دسترسی به سایت انتخابی باعث افزایش تبلیغات به فروش می رسد. این یک برنامه همیشگی است اما در صورت تمایل می توانید آن را غیرفعال کنید.

قیمت گذاری Hotspot Shield

Hotspot Shield نسخه پولی از VPN خود را نیز ارائه می دهد که به آنها خدمات نخبگان خود می گویند. سرویس Elite دسترسی به سرورهای VPN در 18 کشور را برای اعضای آن فراهم می کند. این هیچگونه بنر یا تبلیغ از هر نوع را نشان نمی دهد. می توانید با استفاده از سرویس Elite از پنج اتصال همزمان استفاده کنید. علاوه بر این ، در حین استفاده از خدمات آنها ، از بدافزار محافظت می کند. در بسته های مدت زمان 1 ماه ، 6 ماه و 24 ماه با تخفیف های بیشتر در برنامه های بلند مدت اعمال می شود. برنامه ماهانه با 12.99 دلار به فروش می رسد ، برنامه 6 ماهه 53.94 دلار و برنامه 24 ماهه 71.76 دلار است. این طرح ها به عنوان یک پرداخت واحد در ابتدای هر دوره صورتحساب می شوند.

Hotpoint Shield از چند نوع مختلف گزینه های پرداخت پشتیبانی می کند. اینها شامل PayPal ، کارتهای اعتباری اصلی و نقل و انتقال بانکی است. پرداخت از طریق حساب PayPal به شما امکان می دهد صورتحساب اشتراک VPN خود را از طریق آن مدیریت کنید. آنها همچنین کارتهای اعتباری بزرگی مانند Visa ، MasterCard ، American Express ، Discover و JCB را می پذیرند. سایر گزینه های پرداخت شامل بسته به کشور انتخابی شما ، cashU ، MOL ، Rixty ، giropay ، necard ، نقل و انتقال بانکی ، paysafecard و تلفن همراه است. بسیاری از این گزینه های پرداخت شامل کارتهای پیش پرداخت برای محافظت از ناشناس بودن شما هستند.

دوره آزمایشی بدون خطر

Hotspot Shield یک نسخه رایگان از سرویس VPN خود دارد که به شما امکان می دهد نحوه عملکرد سرویس را مشاهده کنید. سرویس VPN رایگان نیازی به استفاده از حساب کاربری ندارد اما برای اجرای آن نیاز به نصب یا نصب مشتری یا برنامه VPN دارید. اگرچه منوط به محدودیت هایی است که در بالا گفتم ، این طرح محدودیت پهنای باند ندارد ، بنابراین باید بتوانید آن را به طور کامل ارزیابی کنید تا ببینید آیا می خواهید برنامه خدمات Elite را خریداری کنید. Hotspot Shield همچنین برای کسانی که نسخه Elite را خریداری می کنند 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

از Hotspot Shield دیدن کنید

Hotspot Shield Network و مکان های سرور

وب سایت سپر Hotspot اطلاعات فنی کمی در مورد شبکه VPN آنها دارد. من بخشی از این اطلاعات را از طریق سیستم پشتیبانی آنها درخواست کردم اما پاسخی دریافت نکردم. آنها در گذشته خاطرنشان كردند كه صدها سرور مجازی در سراسر جهان هنگام پاسخ دادن به این سوال وجود دارند.

کشورها مکانها سرورهای پروتوکلو
2530+2500OpenVPN

مشترکین پرداخت شده Hotspot Shield به کلیه مکانهای مجازی که در حال حاضر از آنها پشتیبانی می کند ، دسترسی نامحدود دارند. در حال حاضر ، آنها در 25 کشور سرور دارند. این بدان معنی است که شما می توانید به همان اندازه که می خواهید از داده استفاده کنید و به کلیه مکان های سرور متصل شوید. همچنین می توانید مکان ها و نشانی های اینترنتی جدید را به لیست گنجانده شده اضافه کنید. علاوه بر این ، می توانید حداکثر 5 دستگاه را از طریق یک حساب کاربری متصل کنید. این برای کسانی که مسافرت می کنند و می خواهند در خارج از کشور یا در کشورهای دیگر تماشا کنند ، بسیار مفید است.

Hotspot Shield در کشورهای زیر دارای مکان های مجازی است:

 • آمریکا – برزیل ، کانادا ، مکزیک ، ایالات متحده
 • آسیا – چین ، هنگ کنگ ، هند ، ژاپن.
 • اروپا – جمهوری چک ، دانمارک ، فرانسه ، آلمان ، ایرلند ، هلند ، روسیه ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، اوکراین ، انگلستان.
 • خاورمیانه – ایران ، ترکیه ، امارات
 • اقیانوسیه – استرالیا ، نیوزیلند

از Hotspot Shield دیدن کنید

حریم خصوصی و امنیت

هنگام انتخاب سرویس VPN ، یکی از نگرانی هایی که بسیاری از افراد از آن دارند ، حفظ حریم خصوصی است. این شامل حریم خصوصی عادتهای مرور آنها و همچنین اطلاعات شخصی آنها است. این خط مشی ورود به سیستم VPN را به خط مقدم می رساند. از آنجا که VPN رایگان Hotpoint Shield توسط تبلیغات شخص ثالث پشتیبانی می شود ، ما نسبت به این موضوع نگران هستیم. آنها ذکر می کنند که فعالیتهای مرور شما را با اطلاعات حساب شما مرتبط نمی کند. همچنین ، هرگونه اطلاعات مربوط به فعالیت های آنلاین شما پس از بسته شدن “جلسه” VPN شما پاک می شود. آنها دقیقاً می گویند چه نوع اطلاعاتی را جمع آوری می کنند ، چگونه از آن استفاده می شود و چه کسی آنها را با آنها به اشتراک می گذارد. این اطلاعات مستقیماً از صفحه خط مشی رازداری آنها گرفته می شود:

اطلاعات ارائه شده توسط کاربر.  … اطلاعات شخصی شما هنگام استفاده از Hotspot Shield با فعالیت های آنلاین همراه نیست و AnchorFree نیازی به شما ندارد تا اطلاعات شخصی خود را در اختیار ما قرار دهید ، مگر اینکه تصمیم بگیرید به Hotspot Shield Elite ارتقا دهید یا برای ثبت نام در یک حساب کاربری استفاده کنید..

بیسکویت ها. هنگامی که شما از خدمات ما استفاده می کنید ، ممکن است یک یا چند کوکی – یک فایل متنی کوچک که شامل یک رشته از حروف الفبایی است – برای رایانه شما ارسال کنیم. ما هم از کوکی های جلسه و هم از کوکی های مداوم استفاده می کنیم. بعد از بستن مرورگر ، یک کوکی مداوم باقی می ماند و ممکن است توسط مرورگر شما در استفاده بعدی از سرویس ما استفاده شود.

“جمع آوری خودکار” اطلاعات.  هنگامی که از خدمات ما استفاده می کنید ، ممکن است با استفاده از انواع مختلف فن آوری اختصاصی (مانند کوکی ها) ، که ممکن است شامل آدرس IP یا شناسه دستگاه منحصر به فرد شما باشد ، به طور خودکار اطلاعات خاصی را از مرورگر وب خود ضبط کنیم. به عنوان مثال ، ممکن است هنگام شروع استفاده از این سرویس ، آدرس IP شما را جمع آوری کنیم. با این وجود ، ما سیاهههای مربوط به فروشگاه را که آدرس IP شما را با فعالیتهای آنلاین خود که هنگام استفاده از این سرویس انجام می شود ، ذخیره نمی کنیم. اطلاعات جمع آوری شده به صورت خودکار توسط AnchorFree فقط در کل ، به صورت کوتاه یا به منظور تولید یک آدرس IP “hashed” یا “مجازی” استفاده می شود. AnchorFree ممکن است از اطلاعات جمع آوری شده به صورت خودکار برای شناسایی مکان عمومی شما ، بهبود سرویس یا بهینه سازی تبلیغات نمایش داده شده از طریق سرویس استفاده کند..

ما ممکن است از کوکی ها و اطلاعاتی که به طور خودکار جمع آوری شده در سرویس خود جمع آوری می کنیم استفاده کنیم: (i) ارائه تبلیغات ، محتوا و اطلاعات سفارشی. (ب) نظارت و تحلیل کارآیی خدمات و فعالیتهای بازاریابی شخص ثالث. و (III) معیارهای استفاده سایت از جمله تعداد کل بازدید کنندگان و صفحات مشاهده شده را رصد کنید.

اگرچه به نظر می رسد آنها اطلاعات شخصی را فقط جمع بندی نمی کنند ، اما من معتقدم که کاربر می تواند خط مشی رازداری Hotspot Shield را به طور کامل بخواند و تصمیم خود را درباره “ارزش واقعی” خدمات رایگان خود بگیرد..

از Hotspot Shield دیدن کنید

تست دستی

Hotspot Shield نرم افزارهای سفارشی برای دستگاههای Windows ، Mac ، iOS (iPhone ، iPad) و Android دارد. سرویس گیرنده های Windows و Mac آنها تنها با یک کلیک نصب شده و رابط کاربری گرافیکی ساده ای دارند. جزئیات فنی به طور خودکار توسط نرم افزار آنها کنترل می شود ، بنابراین هیچ گونه تخصص فنی برای استفاده از این سرویس لازم نیست. در نتیجه این ، کاربران متمایل از نظر فنی که کنترل بیشتری بر سرویس VPN خود دارند ، احتمالاً می خواهند در جای دیگری جستجو کنند. همچنین می توانید برنامه iOS (iPhone ، iPad) را از فروشگاه iTunes و برنامه Android از Google Play بارگیری کنید.

اتصال با Windows VPN Client

شما می توانید آخرین نسخه Hotspot Shield را مستقیماً از قسمت اعضای وب سایت خود بارگیری کنید. نصب بسیار ساده است و فقط یک دقیقه طول می کشد. پس از نصب مشتری ، برای اولین بار راه اندازی می شود. در آن مرحله باید نام کاربری و رمزعبور Hotspot Shield خود را وارد کنید. سپس توسط یک داشبورد ساده با یک دکمه اتصال استقبال می شوید. همانطور که کلمات زیر دکمه به شما نشان می دهد “برای شروع اتصال” بر روی دکمه کلیک کنید. این شما را به نزدیکترین سرور VPN متصل می کند. پس از اتصال مشتری ، آدرس IP مجازی شما را در زیر کاشته نمایش می دهد.

Hotspot Shield برنامه Windows

همچنین می توانید مکان های سرور را با کلیک کردن بر روی منطقه “مرور از” که در قسمت پایین سمت راست برنامه است تغییر دهید. این لیستی از کشورها را به شرح زیر نشان می دهد. برای اتصال مشتری به آن مکان می توانید بر روی هر کشوری کلیک کنید. در حالی که ما می خواهیم گزینه ای برای انتخاب مکان های خاص سرور (شهرها) برای کشورهایی مانند ایالات متحده داشته باشیم ، مشتری از آن پشتیبانی نمی کند. نزدیکترین چیزی که می توانید بیایید انتخاب کشور است. از این مرحله Hotspot Shield بهترین سرور را برای اتصال شما انتخاب می کند.

محل سرور را انتخاب کنید

در حالی که برنامه Windows VPN کاملاً ساده است ، می توانید چند تنظیم را پیکربندی کنید. برای این کار می خواهید بر روی سه خط افقی در بالا و گوشه بالا کلیک کرده و سپس برگه تنظیمات را در سمت چپ انتخاب کنید. شما با یک سری تنظیمات کلی مورد استقبال قرار می گیرید و رفتار را برای انواع مختلف شبکه تنظیم می کنید. من می توانم “جلوگیری از نشت IP” را فعال کنید و مشتری را تنظیم کنید که هنگام اتصال به نقاط مهم WiFi نا امن ، به طور خودکار روشن شود. همچنین هنگام راه اندازی ویندوز ، مشتری را اجرا می کنید. برنامه همچنین شامل ویژگی سوئیچ kill است که اینترنت شما را جدا خواهد کرد Hotspot Shield در دسترس نیست.

تنظیمات مشتری Hotspot Shield

تنظیم و استفاده از سرویس دهنده Hotspot Shield برای ویندوز فقط وجود دارد. همانطور که می توانید برنامه را بگویید بسیار آسان برای استفاده است.

از Hotspot Shield دیدن کنید

با Mac VPN Client ارتباط برقرار کنید

علاوه بر نرم افزار ویندوز خود ، Hotspot Shield همچنین دارای یک سرویس گیرنده مک می باشد که دارای تمامی ویژگی های اساسی مشابه است. می توانید آخرین نسخه را از وب سایت آنها بگیرید. مانند نرم افزار ویندوز ، بررسی نرم افزار Mac نشان می دهد که از پروتکل اختصاصی VPN آنها نیز برای رمزگذاری خود استفاده می کند.

اتصال از طریق iPhone یا iPad

Hotspot Shield یک برنامه iOS رایگان نیز ارائه می دهد. می توانید آن را از فروشگاه اپلیکیشن iTunes Apple بارگیری کنید. برنامه تلفن همراه به iOS 9.0 یا بالاتر نیاز دارد. این پشتیبانی از آی فون ، آی پد و آی پاد لمسی. این برنامه شامل پشتیبانی از زبانهای زیر است: انگلیسی ، عربی ، فرانسوی ، آلمانی ، اندونزیایی ، ژاپنی ، کره ای ، پرتغالی ، روسی ، اسپانیایی و ترکی. این برنامه برای iPhone 10 ، iPhone 8 و iPhone 7 Plus بهینه شده است.

برنامه ios Hotspot Shield

هنگامی که برنامه iOS Hotspot Shield را بر روی iPhone یا iPad خود نصب می کنید ، قادر خواهید بود

 • VPN را روشن یا خاموش کنید و مکانهای مجازی را درست در برنامه تغییر دهید.
 • انسداد محتوا مانند Facebook ، YouTube ، Netflix ، BBC ، ITV Player و Pandora.
 • به VoIP و برنامه های پیام رسانی از جمله Skype و Viber دسترسی پیدا کنید.
 • از مکانهای مجازی در استرالیا ، کانادا ، چین ، آلمان ، هنگ کنگ ، هند ، ژاپن ، انگلیس و ایالات متحده انتخاب کنید.
 • فعالیت آنلاین را با رمزگذاری در سطح بانکی ایمن کنید.
 • آدرس IP خود را برای حداکثر حریم خصوصی مخفی کنید & امنیت.

به طور خلاصه ، برنامه iOS از عملکردهای کلاینت ویندوز تقلید می کند.

از Hotspot Shield دیدن کنید

با برنامه Android ارتباط برقرار کنید

Hotspot Shield همچنین برای سرویس VPN خود برنامه Android دارد. علاوه بر ویژگی های مشترک برای همه نرم افزارهای سفارشی آنها ، سوئیچ kill نیز دارد. در صورت قطع VPN ، این ویژگی اتصال اینترنت شما را به طور خودکار رها می کند تا IP واقعی شما در معرض دید قرار نگیرد. شکل زیر برخی از صفحه نمایش های جزئی از برنامه را نشان می دهد. همانطور که مشاهده می کنید ، این موارد مشابه سرویس گیرنده ویندوز آنها است.

Hotspot Shield Android

استفاده از این برنامه بسیار ساده است. شما فقط می توانید برای اتصال به هر مکان مجازی ضربه بزنید. سریعترین سرور به طور خودکار برای شما انتخاب می شود. این برنامه بسیاری از ویژگی های سایر برنامه های نرم افزاری سفارشی خود را به نمایش می گذارد.

از Hotspot Shield دیدن کنید

تست سرعت Hotspot Shield

مانند همیشه ، هیچ بررسی ای بدون آزمایش دست اول از خدمات نمی تواند کامل باشد. من سرویس Hotspot Shield را آزمایش کردم تا ببینم چگونه بر سرعت اتصال تأثیر می گذارد. من انتظار داشتم که این نتایج برای خدمات آنها معمولی باشد زیرا چندین تست سرعت را با نتایج مشابه اجرا کردم.

تست سرعت Hospot Shield

همانطور که می بینید بین اتصال مستقیم به ISP من و اتصال به سرور در شهر نیویورک حدود 45٪ اختلاف وجود دارد. رمزگذاری اضافه می کند ، بنابراین شما می توانید از کاهش سرعت اتصال انتظار داشته باشید. مانند همیشه ، این کاهش اقتصادی برای داشتن سطح امنیتی بالاتر است. با این وجود ، با سرعت تقریبا 73 مگابیت بر ثانیه به راحتی می توانید محتوای HD را پخش کنید و به سرعت فایل های بزرگ را بارگیری کنید.

Hotspot Shield Review: نتیجه گیری

Hotspot Shield دارای یک سرویس VPN است که به شما امکان می دهد به طور ایمن در وب گشت و گذار کنید ، رسانه ها را از سایت های دارای محدودیت جغرافیایی پخش کنید و در حین دسترسی به حساب های بانکی شخصی خود ایمن باشید. آنها در 25 کشور مختلف مکان مجازی دارند. VPN رایگان آنها به شما امکان می دهد اگر یک کاربر تازه کار باشید چون تمام تصمیمات فنی را برای شما می گیرد ، یک سرویس VPN را امتحان کنید. پیش فرض آنها فراهم کردن حفاظت کامل و پنهان کردن آدرس IP شما با تونل کردن تمام داده ها به داخل دستگاه شما از طریق تونل مجازی ایجاد شده توسط سرویس آنها است. تنها کاری که باید به عنوان مشترک با پرداخت هزینه انجام دهید ، انتخاب کامل یا هوشمند حفاظت و انتخاب مکان مجازی است. این باعث می شود سرویس آنها برای کاربران VPN تازه کار یا پاره وقت ایده آل شود. با این حال ، ممکن است برای کسانی که از VPN همیشه استفاده می کنند کافی نباشد و دوست دارند در هنگام تعادل سرعت و امنیت در استفاده روزانه خود کنترل بیشتری داشته باشند..

آنچه من بیشتر از این سرویس دوست داشتم:

 • استفاده آسان از نرم افزار Windows و Mac
 • برنامه های تلفن همراه برای iPhone ، iPad و Android
 • قیمت گذاری تخفیف برای برنامه های مدت
 • پنج اتصال همزمان

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • پروتکل های بیشتر VPN را پشتیبانی کنید
 • به گسترش شبکه VPN خود ادامه دهید
 • به کاربران امکان انتخاب شهر (در حال حاضر محدود به کشور)
 • در نظر بگیرید راه کمتری برای ارائه VPN رایگان پیدا کنید

هنگام بررسی این سرویس ، دریافتم که سرویس رایگان آنها در بعضی مواقع مزاحم و آزار دهنده است. چندین بار آن را از صفحه مرورگری که در آن قرار داشت خارج شد و به طور تصادفی به صفحه اخبار شرکت باز شد. خوشبختانه هیچ یک از مطالب فعلی را که در آن کار می کردم از دست ندادم. همچنین بعد از گذشت یک و نیم روز کاری ، هنوز جوابی از بلیط پشتیبانی من دریافت نکرده ام. گفته می شود ، سرویس حق بیمه VPN آنها بسیار خوب کار می کند. اگر تصمیم دارید از Hotspot Shield استفاده کنید ، پول را برای یک حساب پرداخت شده توصیه می کنید.

از Hotspot Shield دیدن کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map