بررسی IronSocket

به ما اجازه دهید بررسی IronSocket را با اندکی سابقه خدمات حریم خصوصی آنها شروع کنیم. آنها در سال 2005 با ایجاد وب سایت HideMyNet.com در فضای VPN و پروکسی شروع به کار کردند. در HMN ، مالکان و کارمندان شروع به ساختن زیرساختهای VPN و پروکسی کردند تا کاربران به صورت ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنند و سانسور دلخواه را از هرجایی حذف کنند. به تدریج ، آنها راه حل های فنی و شبکه ای را برای ایجاد و بهره برداری از خدمات خوب VPN ایجاد شده بر روی خدمات مشتری ایجاد کردند. در سال 2013 ، آنها مجدداً از فناوری های خود استفاده کرده و شبکه خود را گسترش دادند تا بتوانند خدمات محرمانه ای مطمئن ، پشتیبانی محور را ارائه دهند و IronSocket به دنیا آمد..


بررسی IronSocket

هدف آنها ایجاد نسل بعدی ارائه دهنده VPN و DNS است که به راحتی قابل استفاده بوده و پشتیبانی مشتری کاملی را با قیمت مناسب ارائه می دهد. IronSocket متعلق به Pusa و Daga Limited است. آنها مشمول صلاحیت و قوانین حاکم بر هنگ کنگ هستند.

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

پس از عضویت در سرویس حریم خصوصی IronSocket چه می کنید؟ اگر در سرویس استاندارد آنها مشترک شوید ، دسترسی نامحدودی به شبکه کامل سرورهای VPN آنها خواهید داشت ، می توانید حداکثر سه دستگاه (آدرس IP) برای استفاده از پروکسی DNS خود ثبت نام کنید و به پروکسی HTTP و Socks5 دسترسی داشته باشید. اشتراک ها با استفاده از سه اتصال همزمان VPN و سه IP برای استفاده از سایر خدمات خود مانند پروکسی DNS انجام می شود. اما می توانید هزینه بیشتری را اضافه کنید. قبل از اینکه دستگاه شما بتواند از سرورهای پروکسی DNS خود استفاده کند ، ابتدا باید آدرس IP آن را در وب سایت آنها ثبت کنید. حداکثر سه آدرس IP می توانند در یک زمان برای برنامه های استاندارد قیمت گذاری ثبت شوند اما می توانید هزینه بیشتری را برای آن اضافه کنید.

برنامه های قیمت گذاری IronSocket

ساختار قیمت گذاری IronSocket مانند بسیاری از افراد دیگر در زمینه حریم خصوصی است. آنها سه بسته مختلف از سرویس VPN / Proxy خود را ارائه می دهند. این بسته ها براساس مدت خدمت تخفیف می گیرند و شامل یک ماه ، شش ماه و 1 سال می شوند. قیمت آنها برای یک ماه خدمات از 6.99 دلار شروع می شود. می توانید شش ماه از خدمات آنها را با 35.95 دلار یا 5.99 دلار در هر ماه خدمات دریافت کنید. سرانجام ، اگر برای یک سال خدمت مشترک شوید ، قیمت آن 49.95 دلار یا فقط 4.16 دلار در ماه است.

گزینه های پرداخت IronSocket

IronSocket روش های مختلفی را برای پرداخت هزینه خدمات VPN در اختیار شما قرار می دهد. اگر مایل هستید تمام پرداختهای خود را در یک مکان مرکزی حفظ کنید ، می توانید با استفاده از PayPal پرداخت کنید. می توانید با استفاده از کارتهای اعتباری اصلی سنتی مانند MasterCard ، VISA ، American Express و Discover بپردازید. آنها همچنین به شما امکان می دهند با استفاده از ارز رمزنگاری ، BitCoin بپردازید تا ناشناس باشید. سرانجام ، برای بیشترین ناشناس بودن ، می توانید با استفاده از کارتهای هدیه مختلف ، پرداخت کنید.

دوره آزمایشی بدون خطر

اگرچه آزمایش آزمایشی رایگان ندارند ، IronSocket 7 روز ضمانت برگشت پول به همه کاربران جدید ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد VPN خود را برای خودتان امتحان کنید. اگر به هر دلیلی ، شما از خدمات آنها راضی نیستید ، آنها پرداخت شما را به طور کامل بازپرداخت می کنند. شما باید ظرف هفت روز پس از عضویت در سرویس خود ، (در مورد سوابق پرداخت آنها تأیید کنید) مبلغ پرداخت هزینه اشتراک خود را درخواست کنید. پس از این مدت هفت روز هیچ بازپرداخت داده نمی شود. کسانی که توسط BitCoin یا کارت هدیه خریداری می کنند ، واجد شرایط این ضمانت نیستند.

از IronSocket دیدن کنید

شبکه IronSocket و مکان های سرور

IronSocket یک شبکه کوچک از 65+ سرور VPN را در 51 مکان در سراسر جهان مدیریت می کند. آنها این سرورها را به صورت استراتژیک در 38 کشور جهان قرار داده اند تا از حداکثر پوشش و عملکرد شبکه VPN خود استفاده کنند.

کشورها مکان هاشکل های محافظ سرخپوشان
385165+ناشناسOpenVPN ، L2TP ، PPTP

IronSocket دارای سرور در تمام قاره های اصلی به شرح زیر است:

 • آسیا
  • هنگ کنگ ، هنگ کنگ؛ اندونزی ، جاکارتا؛ ژاپن: ناگانو ، توکیو (2)؛
  • فیلیپین ، مانیل؛ عربستان سعودی؛ سنگاپور، سنگاپور؛ کره جنوبی ، سئول؛
  • تایوان ، تایپه؛ تایلند ، بانکوک
 • استرالیا / اقیانوسیه
  • استرالیا ، ملبورن؛ نیوزلند ، اوکلند
 • اروپا
  • اتریش ، وین؛ بلژیک ، اوستکامپ؛ قبرس ، نیکوزیا؛ دانمارک ، کپنهاگ؛
  • فرانسه: پاریس ، روبیکس؛ آلمان: برلین ، نورنبرگ؛ ایسلند ، ریکیاویک؛
  • ایرلند ، دوبلین؛ ایتالیا ، میلان؛ لوکزامبورگ ، اشتاینزل؛ هلند ، آمستردام (4)؛
  • نروژ ، اسلو؛ لهستان ، ورشو؛ رومانی ، بخارست؛ روسیه ، مسکو؛
  • اسپانیا ، مادرید؛ سوئد ، استکهلم؛ سوئیس ، زوریخ؛ اوکراین ، Vinnytsia؛
  • انگلستان: Gosport، London (4)
 • آمریکای شمالی
  • کانادا ، تورنتو؛ مکزیک ، مکزیکو سیتی؛ ایالات متحده: آتلانتا ، شیکاگو ، دالاس (2),
  • کانزاس سیتی ، لس آنجلس (3) ، میامی ، شهر نیویورک (3) ، پیسکاتاوی ، سالت لیک سیتی,
  • سان خوزه ، سیاتل
 • آمریکای جنوبی
  • آرژانتین ، بوینوس آیرس؛ برزیل ، سائوپائولو

سرویس IronSocket پسند P2P است. به اشتراک گذاری قانونی پرونده ها در شبکه های P2P امکان پذیر است. آنها تعدادی دسترسی به سرورهای استراتژیک را برای دسترسی به P2P رزرو می کنند. این سرورها همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید برای کشورهای عضو P2P در کشورهای دارای قانونگذاری قرار دارند. آنها سرورهای P2P را در کشورهای زیر دارند:

 • آرژانتین ، برزیل ، قبرس ، مصر ، ایسلند ، اندونزی ، لوکزامبورگ ، هلند (4) ، رومانی ، روسیه ، تایوان ، تایلند و اوکراین

آنها می گویند که آنها سرورهای سریع تری را برای کاربران نرم افزار P2P و تورنت خود رزرو کرده اند. افراد مایل به استفاده از پروکسی Socks5 برای برنامه های P2P و تورنت نیز می توانند استفاده کنند.

سرویس IronSoclket DNS Proxy از پشتیبانی منطقه ای پشتیبانی می کند ، دارای سرورهای DNS جهانی است و دسترسی به لیست عظیمی از بیش از 160 کانال رسانه ای جریان را ارائه می دهد. آنها چندین سرور DNS را برای استفاده از سرویس پروکسی DNS خود ارائه می دهند و توصیه می کنند برای جستجوی سریعتر ، سرور نزدیک به مکان فیزیکی خود را انتخاب کنید. سرورهای DNS شما انتخاب می کنید روی تنظیمات تعویض منطقه شما تأثیر نمی گذارد. همه سرورهای DNS برای دسترسی به خدمات به مجوز IP از طریق وب سایت خود نیاز دارند. منطقه تغییر در ارائه دهندگان که پشتیبانی از پروکسی DNS آنها نیز تنظیم می شود اگرچه صفحه حساب را در وب سایت مشاهده می کنید. کشورهایی که آنها دارای سرور پروکسی DNS هستند شامل موارد زیر است:

 • استرالیا ، سیدنی؛ برزیل ، سائوپائولو؛ آلمان ، فرانکفورت؛ ایرلند ، ایرلند؛ ژاپن ، توکیو؛ سنگاپور، سنگاپور؛ ایالات متحده: ویرجینیا ، کالیفرنیا

حریم خصوصی و امنیت

اگر واقعاً می خواهید از حریم شخصی و ناشناس بودن خود محافظت کنید ، یک VPN می خواهید که با توجه به استفاده از خدمات آنها خط مشی ورود ندارد. IronSocket روشن می کند که این مسئله برای آنها نیز بسیار مهم است. در اینجا و از سیاست حفظ حریم خصوصی آنها آورده شده است:

ما متعهد هستیم که از حریم شخصی شما محافظت و احترام بگذاریم. ما اطلاعاتی را که ما جمع آوری می کنیم به حداقل نیاز برای ارائه خدمات خود ، مدیریت حساب شما و محافظت از خود در برابر کلاهبرداری و سوء استفاده محدود می کنیم. به طور خلاصه:

ما فراموش نمی کنیم و به هر روشی محتوای شما به هنگام استفاده از خدمات خود را ضبط می کنیم.
ما از اطلاعات شما برای اهداف دیگری غیر از مواردی که به آنها رضایت داده اید استفاده نمی کنیم.
ما اطلاعات شخصی را برای مقاصد تجاری نمی فروشیم یا تجارت نمی کنیم.

ما اطلاعات شناسایی شخصی را در مورد حساب شما به اشتراک نمی گذاریم ، مگر اینکه با اقدامات قانونی معتبر طبق قوانین هنگ کنگ مجبور شوید.

IronSocket کاملاً روشن می کند که آنها هیچ گونه استفاده ای از مشترکین خود را هنگام شبکه خود وارد نمی کنند. آنها همچنین اظهار می دارند که از اطلاعات شخصی که ممکن است برای شما داشته باشند مراقبت می کنند. آنها از روش های پرداخت چندگانه پشتیبانی می کنند که به شما امکان می دهد هنگام استفاده از خدمات خود مانند بیت کوین و کارتهای هدیه ناشناس تر شوید. واضح است که آنها حریم خصوصی شما را جدی می گیرند اما امنیت شما هنگام گشت و گذار در اینترنت چیست?

آنها دارای شبکه ای هستند که در 38 کشور مختلف از سرورهای جهان پخش شده اند. شبکه آنها از سه پروتکل VPN پشتیبانی می کند: OpenVPN ، L2TP / IPSec و PPTP. ما تیم Ironsocket را توصیه می کنیم و همینطور است که برای بهترین امنیت ، در صورت پشتیبانی دستگاه از OpenVPN برای اتصال به سرویس آنها استفاده می کنید. قویترین رمزگذاری OpenVPN آنها از رمزگذاری اطلاعات بیتی AES-256 با احراز هویت پیام SHA256 استفاده می کند. L2TP آنها از طیف گسترده ای از دستگاه ها پشتیبانی شده و با رمزگذاری AES 256bit نیز اجرا می شود. احراز هویت بین سرور و دستگاه شما از DHE-RSA-AES256-SHA ، 4096 بیتی RSA استفاده می کند. این برخی از بهترین رمزگذاری موجود در صنعت VPN است و اطمینان خواهد داد که داده های شما هنگام استفاده از IronSocket VPN همیشه ایمن هستند..

از IronSocket دیدن کنید

تست دستی

ثبت نام یک فرآیند سه مرحله ای است:

 • در ابتدا شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری دارید.
 • دوم اینکه باید سفارش خود را سفارشی کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده اید.
  • می توانید حداکثر پنج اتصال همزمان اضافی داشته باشید. اتصالات اضافی VPN با توجه به تعدادی که خریداری می کنید تخفیف می یابد.
   • شما سه بسته VPN + سه IP را با بسته بندی پایه ای که انتخاب می کنید دریافت می کنید.
   • یک VPN + یک IP اضافی 1.50 دلار اضافی در هر ماه یا 18.00 دلار در سال است.
   • سه VPN + سه IP اضافی 3.00 دلار اضافی در هر ماه یا 36.00 دلار در سال است.
   • پنج VPN + پنج IP اضافی 4.00 دلار اضافی در ماه یا 48.00 دلار در سال است.
 • سوم اینکه باید نوع پرداخت خود را انتخاب کرده و اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

این در تصویر زیر نشان داده شده است. انتخاب و افزودنی بسته را می توان با کلیک کردن بر روی آیکون های مربوطه در سمت راست در زیر خلاصه سفارش انتخاب کرد.

ثبت نام IronSocket

اول از همه ، سرویس IronSocket هیچ مشتری نرم افزاری سفارشی ندارد. اتصال به شبکه آنها در درجه اول از طریق سرویس گیرنده منبع باز OpenVPN Connect انجام می شود. پس از نصب نرم افزار OpenVPN Connect در دستگاه شما ، باید به صورت دستی فایلهای مناسب (.opvn) را نصب کنید تا بتوانید به شبکه های سرور VPN خود وصل شوید. ما این کار را برای ویندوز در یک لحظه نشان خواهیم داد.

می توانید با OpenVPN در سیستم عامل های Windows ، Mac OS X ، iOS و Android و همچنین برخی از روترها به شبکه VPN آنها متصل شوید. IronSocket راهنمای پیاده سازی گام به گام را در وب سایت خود برای تنظیم همه این موارد به خوبی نوشته است. آنها همچنین از لینوکس پشتیبانی می کنند اما برای دریافت پیوند به .pdf برای پیکربندی آن (هم اوبونتو و هم دبیان) باید با کارکنان پشتیبانی عالی آنها تماس بگیرید. آنها همچنین راهنمایی هایی برای پیکربندی هر یک از این سیستم عامل ها با پروتکل های L2TP و PPTP دارند.

اتصال با Windows VPN Client

نماد اتصال OpenVPN

حال اجازه دهید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانیم ویندوز را برای استفاده از IronSocket VPN پیکربندی کنیم. ابتدا لازم است که سرویس گیرنده Windows OpenVPN Connect را روی رایانه خود بارگیری کنید. می توانید پیوند انجام این کار را در قسمت تنظیم وب سایت IronSocket پیدا کنید. پس از بارگیری این نصب کننده بسته بندی در دستگاه خود ، باید آن را باز و نصب کنید. با این کار آیکون (سمت راست نشان داده شده) به دسک تاپ شما اضافه می شود. با کلیک بر روی این ، سرویس گیرنده ویندوز را به صورت زیر روی سینی سیستم باز می کنید. x روی نماد OpenVPN Connect در سینی نشان می دهد که در حال حاضر به یکدیگر متصل نیستیم.

سینی سیستم OpenVPN

اکنون که سرویس گیرنده Windows OpenVPN را در رایانه خود نصب و باز کرده اید ، می بایست پرونده .ovpn را برای سرور (ها) که می خواهید به آنها متصل شوید ، از وب سایت IronSocket بارگیری کنید. اگر به صفحه شبکه وب سایت آنها نگاه کنید ، تصویری شبیه به تصویر زیر را می بینید. اولین چیزی که در این تصویر باید به آن توجه کنیم این است که ما تب را برای OpenVPN در بالا انتخاب کرده ایم تا سرورهایی را مشاهده کنیم که از پروتکل OpenVPN پشتیبانی می کنند..

IronSocket OpenVPN شبکه

در جدول فوق چهار ستون وجود دارد: کشور ، مکان ، P2P مجاز و پیکربندی. در تصویر بالا ، ما برای ایجاد ارتباط با استرالیا ، ملبورن ، انتخاب کرده ایم. با کلیک بر روی دکمه نمایه سبز رنگ ، پنجره انتخاب مانند آنچه در شکل زیر نشان داده شده است.

پیکربندی پرونده های IronSocket ovpn

برای درک تصویر فوق ، باید بدانید که IronSocket شامل سه تنظیم مختلف برای اتصال به سرورهای VPN با استفاده از پروتکل OpenVPN است. هر یک از این موارد دارای رمزگذاری مختلفی هستند که به شرح زیر است:

 • قوی – تنظیمات پیش فرض IronSocket است که از رمزگذاری داده های رمزگذاری داده رمزگذاری AES 256 بیتی با احراز هویت پیام SHA256 استفاده می کند. این بیشترین امنیت و امنیت را برای شما فراهم می کند و ما آن را برای اکثر کاربران توصیه می کنیم.
 • سبک – از رمزگذاری داده های رمزنگاری شده CBC 128 بیتی Blowfish استفاده می کند. این در حالی است که هنوز هم سطح رمزگذاری متوسطی را ارائه می دهید ، سرعت انتقال داده را سریعتر می کنید. اگر می خواهید عملکرد سریع تری داشته باشید اما همچنان می خواهید همه ترافیک اینترنت خود را رمزگذاری کنید از این گزینه استفاده کنید.
 • هیچ یک – این پیکربندی به هیچ وجه از رمزگذاری داده استفاده نمی کند. این گزینه حداکثر سرعت را ارائه می دهد. اگر تنها نگرانی شماست از سرعت استفاده کنید. این پیکربندی برای پخش رسانه مناسب خواهد بود.

تمام سطوح رمزگذاری از اعتبار RSA 4096 بیتی برای تأیید صحت TSL / SSL استفاده می کنند. در مورد ما ، ما تصمیم به بارگیری پیکربندی (.ovpn) برای اتصال به استرالیا با استفاده از قویترین رمزگذاری گرفته ایم. با این کار پنجره ای برای ذخیره پرونده پیکربندی در دستگاه شما باز می شود. بعد از اینکه پرونده پیکربندی در رایانه شما ذخیره شد ، مشتری را در سینی باز کرده و import را انتخاب کنید -> پرونده محلی مطابق شکل زیر با این کار پنجره ای باز می شود که می توانید پرونده را برای وارد کردن انتخاب کنید.

واردات IronSocket

پس از انتخاب پرونده انتخابی (.ovpn) ، در منطقه سینی پیامی مشابه آنچه در تصویر زیر مشاهده می کنید ، مشاهده خواهید کرد. اکنون که اتصال ذخیره شده است ، می توانید به سرور انتخاب شده IronSocket VPN خود متصل شوید.

IronSocket واردات AU پیکربندی

با کلیک بر روی مشتری و انتخاب نام سرور مورد نظر خود و سپس اتصال ، فرآیند اتصال آغاز می شود (در زیر نشان داده شده است).

به IronSocket VPN وصل شوید

این یک پنجره ورود را برای شما ایجاد می کند تا اعتبار خود را برای ورود به شبکه IronSocket همانطور که در زیر نشان داده شده است ، وارد کنید..

ورود به سیستم Ironsocket

پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور ، روند اتصال ادامه خواهد یافت. نماد OpenVPN Connect دارای یک فلش آبی خواهد بود که نشان می دهد آن را به سرور انتخابی خود احراز هویت می کند. پس از مدت کوتاهی پیامی را در قسمت سینی مشابه موارد زیر مشاهده خواهید کرد. با حرکت دادن ماوس روی نماد ، وضعیت فعلی مشتری نشان داده می شود.

پیوند متصل به Ironsocket

هنگامی که پیامی مانند آنچه در بالا نشان داده شده است دریافت می کنید ، به شبکه IronSocket وصل می شوید و هم اکنون تمام ترافیک اینترنت شما از طریق سرور VPN انتخاب شده رمزگذاری و مسیریابی می شوند. برای اتصال به یک سرور دیگر ابتدا باید ارتباط را جدا کنید و مکان سرور دیگری را انتخاب کنید. شما باید برای اولین بار که از آن استفاده می کنید ، هر پرونده پیکربندی مورد نظر خود را به صورت دستی وارد کنید.

از IronSocket دیدن کنید

با Mac VPN Client ارتباط برقرار کنید

IronSocket از طریق اتصال به رایانه های Mac پشتیبانی می کند

 • اتصال OpenVPN
 • OpenVPN w / Tunnelblick (OSX 10.5+)
 • OpenVPN w / Tunnelblick (OSX 10.4)

اتصال به سرویس IronSocket VPN یک تنظیم دستی شبیه به ویندوز است که در بالا با عملکردهای تقریباً یکسان نشان داده شده است. قسمت راه اندازی وب سایت آنها دارای راهنماهایی است که بتوانند مراحل شما را طی کنند. آنها همچنین راهنماهایی برای پیکربندی دستگاههای Mac با L2TP و PPTP دارند.

از طریق iPhone یا iPad خود متصل شوید

اتصال به IronSocket با iPhone ، iPad یا iPod Touch از طریق برنامه OpenVPN Connect از OpenVPN Technologies است. می توانید برنامه را از فروشگاه App Apple iTunes بارگیری کنید. حداقل به iOS 6.1 یا بالاتر نیاز دارد. این برنامه بر روی iPhone ، iPad و iPod Touch اجرا خواهد شد. پس از نصب برنامه ، باید پرونده های .ovpn را به طور مشابه در پرونده ویندوز وارد کنید. همچنین می توانید با L2TP و PPTP ارتباط برقرار کنید.

از یک دستگاه Android متصل شوید

IronSocket برنامه ای را برای دستگاه های Android ارائه نمی دهد اما مراحل تنظیم بسیار ساده است. می توانید تلفن یا رایانه لوحی Android خود را پیکربندی کنید تا با استفاده از پروتکل OpenVPN ، PPTP یا L2TP به مکان های سرور متصل شوید. پیکربندی طول نمی کشد.

در اینجا دستورالعمل اتصالات L2TP آمده است:

1) منو را باز کرده و را انتخاب کنید تنظیمات
2) را انتخاب کنید کنترل های بی سیم و شبکه یا بی سیم, بسته به نسخه Android شما
3) را انتخاب کنید تنظیمات VPN
4) را انتخاب کنید اضافه کردن VPN
5) را انتخاب کنید اضافه کردن L2TP / IPsec PSK VPN
6) را انتخاب کنید نام VPN و یک نام توصیفی وارد کنید
7) را انتخاب کنید سرور VPN را تنظیم کنید و یک نام میزبان سرور (آدرس های سرور ذکر شده در صفحه شبکه وب سایت خود) وارد کنید
8) ضربه بزنید کلید پیش اشتراک گذاری IPSec را تنظیم کنید و وارد شوید دستبند “
9) بردارید راز L2TP را فعال کنید
10) منو را باز کرده و را انتخاب کنید صرفه جویی

پس از اضافه شدن VPN ، باید در لیست VPN ها ظاهر شود. برای اتصال می توانید آن را انتخاب کنید.

از IronSocket دیدن کنید

تست سرعت IronSocket

عملکرد IronSocket کمی ناامید کننده بود زیرا می توانید با تست سرعت نشان داده شده در زیر مشاهده کنید. همانطور که می بینید سرعت ما در VPN کندتر از آن بود که مستقیم به ISP من باشد. شما می توانید با استفاده از هر VPN بر اساس سربار رمزگذاری اتصال خود ، تأثیر خود را بر عملکرد بگذارید.

تست سرعت IronSocket

همانطور که از تصاویر بالا مشاهده می کنید ، اتصال رمزگذاری شده IronSocket سرعت بارگیری ISP پایه من را از 54.70 Mb / s به 35.28 Mb / s کاهش داد. این یک افت در حدود 36٪ است که بیشتر دوست داریم آن را ببینیم. برخی اتصالات افت بیشتری نشان دادند (تا 50٪). اگرچه انتظار می رود برخی از ضررها ، ما احساس می کنیم که این ضرر بسیار زیاد است. در دفاع از آنها ، این تست با استفاده از قوی ترین رمزگذاری آنها انجام شد. در مورد ما می توانیم چنین ضرر را جذب کنیم زیرا سرعت سریع ISP پایه داریم. توصیه می کنیم این سرویس را خودتان تست کنید تا ببینید آیا این از دست دادن سرعت اتصال برای شما قابل قبول است یا خیر.

نتیجه

IronSocket یک سرویس VPN قابل اعتماد است. آنها هیچ مشتری نرم افزاری سفارشی خود را ندارند ، اما آنها راهنماهای پیکربندی دستی عالی برای کمک به اعضا برای اتصال از طیف گسترده ای از دستگاه ها دارند. ارتباط اصلی آنها از طریق نرم افزار منبع باز OpenVPN Connect از OpenVPN Technologies است. آنها انتخاب ساده سرور را با قدرت رمزنگاری مورد نظر خود آسان می كنند و پرونده (.ovpn) را برای اتصال به دستگاه خود با استفاده از پروتكل OpenVPN وارد می كنید. آنها همچنین راهنماهایی برای استفاده از L2TP و PPTP با انواع دستگاه ها دارند.

خدمات آنها شامل دسترسی نامحدود به VPN ، پروکسی DNS برای بیش از 160 ارائه دهنده جریان و دسترسی به پروکسی HTTP و Sock5 است. آنها زیر مجموعه ای از سرورهای شبکه را ارائه می دهند که می گویند برای به اشتراک گذاری فایل های تورنت و P2P بهینه شده اند.

آنچه من بیشتر از این سرویس دوست داشتم:

 • آنها هنگام انتخاب سرورهای لازم برای اتصال ، انتخاب قدرت رمزگذاری شما را آسان می کنند.
 • هیچ شرایطی برای ضمانت 7 روزه آنها وجود ندارد.
 • تخفیف های دوره ای برای ثبت نام های سالانه.
 • اتصالات اضافی با افزایش تخفیف برای تعداد افزودنیهای بیشتر

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • برای کاربران Windows و Mac OS X مشتری های نرم افزاری سفارشی ارائه دهید.
 • برنامه های تلفن همراه را برای دستگاه های iOS و Android ارائه دهید
 • سرعت کلی شبکه را بهبود بخشید

IronSocket هیچ نرم افزار سفارشی مخصوص به خود نداشت. روش انتخاب خودکار (.ovpn) برای سرور مفید بوده و روند واردات را ساده تر می کند. با این وجود این فرایند برای هر سرور و قدرت رمزگذاری که می خواهید استفاده کنید تکرار می شود که می تواند خسته کننده باشد. استفاده از آن ساده است. می توانید از TCP یا UDP از نرم افزار اتصال OpenVPN استفاده کنید.

صرف نظر از مدت زمانی که شما انتخاب می کنید (ماهانه ، 6 ماه یا سالانه) IronSocket هفت روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. خدمات خود را امتحان کنید و ببینید که چه فکر می کنید. اگر از آن لذت ببرید ، می توانید فقط با 4.16 دلار در ماه مشترک شوید.

از IronSocket دیدن کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map